|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
17.08.2006 15:08:45
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| No venicega eriti võrrelda ei saa seda proset. Aga jah, OC poolepealt tundub protsentuaalselt e6300 parem olema e6600-st. Mul 1,4v pole probleemi 3200mhz peal lasta 3D-d, superpid jne. Superpi 1M lasi ka 3324mhz (~80% OC) ära, edasi juba mobo plokkis. |
Ma ei võrdlegi prosesid.
Norm SLI plaati pole ega vist paistagi nii pea http://www.3dnews.ru/motherboard/nforce4sli_ie_roundup/
Hea emade võrdlus kes venest aru saab
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
17.08.2006 15:26:42
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| Evil kirjutas: |
Üsna kuum on Conroe. 3ghz def pingel on load 5c kõrgem kui Presler @ 4ghz 1,4v, lootsin ikkagi midagi jahedamat.  |
btw veetempide järgi ütled või on sul mõõdik kuskil prosepeal?
biosi/mobo/coretemp näite ei tasu võrrelda, pole seal täit tõde |
CoreTemp andmed peavad olema enam-vähem korralikud. BIOS ja software loeb ühe ja sama emaplaadi sensorit, mis võib, nagu praktika näitab, näidata reaalsuse poolest kaugel temperatuuri tulemusi.
CoreTemp võtab neid CPU tuuma dioodidest (DTS: Digital Thermal Sensor). Loomulikult mõnikord võivad igasugused anomaaliad tekkida, aga üldiselt see programm on parim software valik (võib uskuda).
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
17.08.2006 16:07:08
|
|
|
| tjj kirjutas: |
CoreTemp andmed peavad olema enam-vähem korralikud. BIOS ja software loeb ühe ja sama emaplaadi sensorit, mis võib, nagu praktika näitab, näidata reaalsuse poolest kaugel temperatuuri tulemusi.
CoreTemp võtab neid CPU tuuma dioodidest (DTS: Digital Thermal Sensor). Loomulikult mõnikord võivad igasugused anomaaliad tekkida, aga üldiselt see programm on parim software valik (võib uskuda). |
seda küll, conroe vs conroe võrdluses coretemp on suht ainuõige valik.
mida aga ei tasuks puhta kullana võtta, on eri emaplaatide tempide võrdlemine ning ka prosede.
seetõttu ongi parim kasutada välist sensorit kui võrrelda erinevaid prosesi ning platvorme.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iz3
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.08.2006 17:13:34
|
|
|
mul inboxiga näitb everest kummagi core tempiks 56C ja suht idles vist
ja peale 32MB spi'd olid kummagi core tempid 60C
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
17.08.2006 17:15:37
|
|
|
| everest valetab tempi, mõõda selle core temp-iga
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asc
HV kasutaja
liitunud: 08.06.2006
|
17.08.2006 17:19:03
|
|
|
| äkki on kellelgi jäänud seda AsRock conroed toetavat plaadi? :=> PS
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
17.08.2006 18:58:22
|
|
|
| Endal näitavad Everest ja CoreTemp ühtesid ja samu aiateibaid imo, prose heatsink pole leige isegi ja eelmainitud asjad näitavad ~55 kraadi. Bios ning Speedfan see-eest kuvavad midagi mõistlikumat juba (~40 kraadi @ e6400 default). Moboks DS3.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
17.08.2006 19:01:28
|
|
|
kui c2d on liiga kuum (ehk siis 60C ringi) tuleks teda törts lihvida. intel nimelt ei oska korralikke heatspreadereid teha
link
link
link <-!
xtreme is your friend
(kõik omal vastutusel loomulikult)
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.08.2006 20:08:00
|
|
|
võtsin oma asrockist vist viimase, igatahes üle 302MHz enam üles ei buudi, samas 302 on stabiilne
oma 9600pro 5ns mäludega kaardiga sain 15473 võrreldes vana prosega, üle 5000p boost
http://libehv.pri.ee/pildid/oc/302MHz.3dm2k1.PNG
ja SuperPI 1M sain 18,922s
http://libehv.pri.ee/pildid/oc/302MHz.SPI1M.PNG
cpu-z ajab mälu kohta villast, tegelik mälutakt peaks olema miski 226MHz
prooviks pakkisin veel ühe DVD ka kokku
kasutasin CCE ja dvdrebuilderit 1+4 passi võttis aega 145 minutit, varem kulus kodeerimisele 460 minutit umbes
millegipärast aga ta ei rakendanud mõlemat core 100% vaid umbes 80%
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
17.08.2006 23:03:33
|
|
|
sain kah jupid kätte: E6400, P5W DH DELUXE (pretested) ja 1GB Corsairi ddr2. kõik läbi kasutaja Sponge Bob
400FSB (8*400=3,2g) tegi ilma igasuguste voltide lisamiseta. olen rahul
-edit-
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=103638
tirige ära ja pange mõlemad cored SP2004 loadi alla ja vaadake corede tempe. mul siin praevad 76'C juures
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
18.08.2006 04:17:38
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| tjj kirjutas: |
CoreTemp andmed peavad olema enam-vähem korralikud. BIOS ja software loeb ühe ja sama emaplaadi sensorit, mis võib, nagu praktika näitab, näidata reaalsuse poolest kaugel temperatuuri tulemusi.
CoreTemp võtab neid CPU tuuma dioodidest (DTS: Digital Thermal Sensor). Loomulikult mõnikord võivad igasugused anomaaliad tekkida, aga üldiselt see programm on parim software valik (võib uskuda). |
seda küll, conroe vs conroe võrdluses coretemp on suht ainuõige valik.
mida aga ei tasuks puhta kullana võtta, on eri emaplaatide tempide võrdlemine ning ka prosede.
seetõttu ongi parim kasutada välist sensorit kui võrrelda erinevaid prosesi ning platvorme. |
Nii see on, aga probleem on selles, et enamik kasutajaid ei oma temperatuuri andurit. On aru saadav, et üldiselt see on kõige usaldusväärsem vahend, aga osa inimestest arvab, et see on mõttetu ost. Mõned ei näe vajadust (kui neil on võimalik asja kontrollida software järgi), teised ei taha raha kulutada (tavaliselt kogu komplekt koosneb ka välismoodulist ja ventide reguleerimise paneelist - korralik asi maksab). Pealegi eri andur mõõdab ainult protsessori jahutuse pinda, osa soojust kaotab DIE-IHS-HSF soojusjuhtivuse tõttu, sellepärast CoreTemp DST andmed on isegi tiba rohkem reaalsemad.
Samuti CoreTemp töötab ka AMD K8 süsteemide peal. Saaks vabalt vörrelda Core / Core 2 ja Athlon/Opteron temperatuuri ainult software järgi (võib ja tasub uskuda, kuigi mitte alati 100%, sest keegi ei ole kindlustatud anomaaliatest). Kahjuks, P4 sellist võimalust ei oma ja põhimõtteliselt rääkida temperatuuri erinevusest, mis täiesti käib software kohta, võib, aga jah.. on suur tõenäosus, et nad on valed.
Oleks raha - ise ostaks digital thermal tester (laser).
Platoon, pole paha.. 8) vCore, 1.6V @ passive radiator?
EDIT: muide hea mõte oleks teha CPU-z validation kõigile, kes siin postitab..
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
18.08.2006 08:15:19
|
|
|
| Stalker kirjutas: |
| Endal näitavad Everest ja CoreTemp ühtesid ja samu aiateibaid imo, prose heatsink pole leige isegi ja eelmainitud asjad näitavad ~55 kraadi. Bios ning Speedfan see-eest kuvavad midagi mõistlikumat juba (~40 kraadi @ e6400 default). Moboks DS3. |
endal inbox jahutus ning everest ja coretemp näitavad mõlema core kohta sama tempi (+- 2'C).
KUID minu inbox radikas on parajalt soe kah. loadis (kus cored 75'C) on radikas juba parajalt kuum. seega hea kontakt on olemas, lihtsalt paremat jahutust on vaja. IHS lihvimist ma niipea ette ei võta, kui üldse
stalker sa vaata kui kõrgeks tempid loadis lähevad (mõlemad cored loadi all, kasuta 2X SP2004)
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
18.08.2006 08:32:34
|
|
|
link :: link
Selle 4 C väiksema temp. pärast pole küll mõtet oma protsessori garantiid maha lihvida ...
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
18.08.2006 10:09:03
|
|
|
| tsitaat: |
dissident
A mistake people make is putting a rice sized grain of AS5 on the IHS when mounting their heatsink and assuming everything will be fine. To test to see if your IHS is concave and needs to be lapped, spread a very thin layer of AS5 on the heatsink, mount it, remove it, and see where there is contact with the CPU.
If it's just on the outside edges, you have a concave surface and need to lap it. Happened to me. Lapped mine... load temps dropped 15 degrees.
|
| tsitaat: |
raju
I think all stepping 5 cpu's are out in comparison to stepping 6 retail. I think mine are out by + 10 degrees (stepping 5).
|
link
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
18.08.2006 10:21:19
|
|
|
me saime siis vabsee hea prose ikka, vaadates sinu ja evili tulemusi
edit: conroesi ei taha veel keegi?
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.08.2006 10:22:05
|
|
|
ma saaks ka hea prose kui hunniku hulgast valida oleks
| Magic kirjutas: |
| sul pole siis? |
E6300 on 20+ aga muud vist hetkel pole jah.
E6300 müügihind ka ainult 3190.- polegi hull ju
viimati muutis Winterwind 18.08.2006 10:36:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
18.08.2006 10:23:53
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
ma saaks ka hea prose kui hunniku hulgast valida oleks  |
mis sa arvad et meil on e6600 hunnikus valida? üks prose tuli ainul seda, st me ei tellinudki neid rohkem esialgu... e6300/6400 on jah hunnikuga
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.08.2006 10:24:12
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
ma saaks ka hea prose kui hunniku hulgast valida oleks  |
sul pole siis? Aga K ju neid vist veel arvutitesse ei pane?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
18.08.2006 10:32:17
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
me saime siis vabsee hea prose ikka, vaadates sinu ja evili tulemusi  |
tahaks seda teie ligi 4GHz tulemuse screeni lõpuks näha
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.08.2006 10:37:00
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
me saime siis vabsee hea prose ikka, vaadates sinu ja evili tulemusi
edit: conroesi ei taha veel keegi?  |
Palju sa siis vesijahutusega kätte said prosest, et sul niipalju parem on?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joople
Aeg maha 60

liitunud: 16.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.08.2006 10:45:55
|
|
|
| Joople kirjutas: |
| Lovkelt 3,4 aga õhtuks saab 4 ka ää |
masendav vend oled
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stalker
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002
|
18.08.2006 11:03:04
|
|
|
| heikis kirjutas: |
endal inbox jahutus ning everest ja coretemp näitavad mõlema core kohta sama tempi (+- 2'C).
KUID minu inbox radikas on parajalt soe kah. loadis (kus cored 75'C) on radikas juba parajalt kuum. seega hea kontakt on olemas, lihtsalt paremat jahutust on vaja. IHS lihvimist ma niipea ette ei võta, kui üldse
stalker sa vaata kui kõrgeks tempid loadis lähevad (mõlemad cored loadi all, kasuta 2X SP2004) |
Nii mingi pool tundi on jooksnud dual prime, mul samuti siis inbox jahuti koos oma selle lögaga seal all (ei näinud põhjust esialgu arctic silveriga ära vahetada), 400fsb x 8, default volt: core temp näitab 70, speedfan 60. Heatsink on korralikult soe küll nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
18.08.2006 11:04:02
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
me saime siis vabsee hea prose ikka, vaadates sinu ja evili tulemusi  |
tahaks seda teie ligi 4GHz tulemuse screeni lõpuks näha  |
täpsemalt siis 3936 mhz enne ei pane skriini kui 4 GHz täis on ( olen peaaegu kohal juba) asi selles et hetkel pole mobo viimane läheb täna ära ja uued tulevad next week suurem ports 8) aga e6300/6400 soovi anyone ? PS
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
18.08.2006 11:09:23
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| täpsemalt siis 3936 MHz |
ja aeg siis kah juba
ja jahutus
ja settingud- strap, pinged
ja mälu kellad-taimingud
ja tweegid-os
ja jahutus-pinged-temperatuurid
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
18.08.2006 11:12:40
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
| täpsemalt siis 3936 MHz |
ja aeg siis kah juba
ja jahutus
ja settingud- strap, pinged
ja mälu kellad-taimingud
ja tweegid-os
ja jahutus-pinged-temperatuurid
 |
aeg 12.988
jahutus minu vesi vitsadega conroe peale tõmmatud
pinge 1.63v, mem 1:1 le value adata 2x1 gb timmid olid 5-5-4-5
os tweake veel pole
temp oli loadis mingi 56 kraadi
25 nädala prose
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.08.2006 11:22:01
|
|
|
ma eile benchisin 4.5ghz peal a ennem skriini ei pane kui 6ghz täis saab
kui skriini/tõestust nagunii ei pane siis h*i me seda infot üldse vajame
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
18.08.2006 11:23:34
|
|
|
ma arvan et ma olen piisavalt pädev et ma ei pea iga enda sõna tõestama(ning küll ta saate oma skriini kah)... see oli nagu varem mu opteroniga et tegi 3200 mhz prime, keegi ei uskunud, panin kunagi hiljem 8h prime siis olid suud kinni
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.08.2006 11:28:04
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| ma arvan et ma olen piisavalt pädev et ma ei pea iga enda sõna tõestama |
ma arvan, et siia teemasse võiks ikka tõestusega asju panna.
| Sponge Bob kirjutas: |
| velsa kirjutas: |
Sponge jutu järgi pidavat taigi poistel juba 1M tehtud olema 3350mhz peal. Kahjuks pole veel screeni näinud
|
JAH , ning ma arvan et 500 fsb ei ole kah takistuseks  |
kus on lubatud 500mhz mobo ja 3350mhz skriinid?
jällegi tühi jutt ja 0 tõestust
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
18.08.2006 11:28:26
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
ma arvan et ma olen piisavalt pädev et ma ei pea iga enda sõna tõestama(ning küll ta saate oma skriini kah)... see oli nagu varem mu opteroniga et tegi 3200 MHz prime, keegi ei uskunud, panin kunagi hiljem 8h prime siis olid suud kinni  |
ma arvan, et siin pole asi mitte millegi tõestamises ning mitte ka ärapanemises (nüüd saite omg stiilis).
Enamasti on parem panna 1 screen selleasemel, et mitmes postis rääkida "me nyd tegime nii ja naapalju".
teadkyll.. see vanasõna kus on, pilt, sõna, tuhat ja üks sees
niipalju peaks ju teil lihtsam olema, et kõik rekordid, mis te teete, on eesti tasemel ammu üle tehtud (jaan).
et siis pingevabalt
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.08.2006 11:57:02
|
|
|
rekordid kõvad ammu ees jah ja ega see lihtsalt hetke pingutamine enam ennast ei üllata... pigem ikka huvitavad 24h/7p tulemused. Endal ammuilma see ekstreemi ajamise tuhin üle läinud... põhjus ka miks pole conroe'd ostnud... las tõsised huvilised lammutavad kui rahast kahju ei hakka
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
18.08.2006 11:57:46
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
edit: conroesi ei taha veel keegi?  |
Hiljem hiljem. Pean enda Pentiumi kellelegi pähe määrima.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.08.2006 13:48:12
|
|
|
Ja kus 500+ FSB on Taigipoisid? Või teete selle siis, kui saabub uus laadung mobosid ja ükshaaval üle hoorate need?
Btw, hetkel tööl, õhtul kodus teen su skoorid üle icon_razz1.gif!!!!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
18.08.2006 13:48:59
|
|
|
| velsa kirjutas: |
Ja kus 500+ FSB on Taigipoisid? Või teete selle siis, kui saabub uus laadung mobosid ja ükshaaval üle hoorate need?
|
Pärast myyaxe pretested pähe maha
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
18.08.2006 13:53:45
|
|
|
| olc kirjutas: |
| velsa kirjutas: |
Ja kus 500+ FSB on Taigipoisid? Või teete selle siis, kui saabub uus laadung mobosid ja ükshaaval üle hoorate need?
|
Pärast myyaxe pretested pähe maha |
ja see mis ei klokku, müüakse ka maha (pole karbist väljagi võtnud).
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.08.2006 13:55:23
|
|
|
OT: sellega seoses meenub mulle DFI plaat mille ma garantiisse saatsin ja K'st saadeti uus väidetavalt testitud asemele, aga ka see oli pilditu...
vast neil nii ei juhtu
Palju neid 500+ tegevaid plaate üldse on? ja kas alla 2K ka midagi leiab?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Blaze
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2004
|
18.08.2006 14:04:07
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Palju neid 500+ tegevaid plaate üldse on? ja kas alla 2K ka midagi leiab? |
see gigabyte oma on vist kõige odavam, millega peaks 500+ võimalik olema?
mingi 2.4k oli vist
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
18.08.2006 16:01:04
|
|
|
Täitsa jama ikka pole ühtegi norm plaati kus võiks olla Conroe ja nvidia SLI-s ja tundub et ei paista ka tulevat niipea
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
18.08.2006 16:06:04
|
|
|
| m8markus, võta p5w dh deluxe ära. imo küll norm plaat
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
18.08.2006 16:22:47
|
|
|
| m8markus kirjutas: |
Täitsa jama ikka pole ühtegi norm plaati kus võiks olla Conroe ja nvidia SLI-s ja tundub et ei paista ka tulevat niipea  |
Probleem on selles, et nVidia nForce5 baseeritud INTEL SLI edition chipsetid on relabelled C19 chipid, uue revision-iga. Performance/OC suhtes nad ei kujuta ennast midagi head/erilist. Praegusel hetkel NVIDIA tegeleb nende optimiseerimisega, aga vaevalt, et turule tuleb korralik toode.
Võiks modified SLI driveritega SLI-d kasutada, kui emaplaadil on 2x PCI-e pesa.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
18.08.2006 18:36:12
|
|
|
ma võin kellelegi humanitaarabina pooliku Loctite circuit+ ka annetada selle modi jaoks.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.08.2006 19:52:41
|
|
|
wtf miks see hea on, nagunii mobod plokivad mitte prose volt
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capricorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2003
|
18.08.2006 20:01:24
|
|
|
mis plaati soovitate e6400-le ei pea tegema mingit 500+ ja üle 2k hinnas ei tahaks ka minna. Plaan oleks panna 24/7 tööle 8x333(2.6 gigs), ja kas antud juhul oleks mõttekas osta 400(800)MHz mälud või ei anna nad mingit eelist 333(666)Mhz ees, kui prose enda fsb jääb 333(666)?
Dont hit the nOOb.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
18.08.2006 20:27:02
|
|
|
| Emaplaati ma sulle soovitada ei oska, aga mälude koha pealt ei tohiks vahet küll olla. Minu arust võid julgelt 667MHz mälud osta, aga eks mõni Conroe mees kommenteerib.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
18.08.2006 20:37:48
|
|
|
Asus P5LD2 SE i945P/ FSB1066/ PCI-E x16/ 2xPCI-E x1/ 3xPCI/ 4xDUAL DDR2-667, 1xATA/ 4SATA II, 6-ch Sound/ SPDIF, Gb-e LAN, ATX 1375 EEK http://www.arvutikeskus.com/item.php?id=67764 peaks kõlbama küll, toetab Core2 Duo prosesid, ostes veendu ainult, et tegemist oleks rev2.0 emaplaadiga.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sebast
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
18.08.2006 20:42:24
|
|
|
| kas on olemas SLI toega plaati E6600 jaoks? Kui ei, siis millist üldse soovitate E6600 jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.08.2006 20:49:41
|
|
|
| sebast, kõik i975 mutid toetavad häkitud draiveritega SLI-d ja CrossFire-t(tavaliste draiveritega)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|