Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
koromon
HV vaatleja
koromon

liitunud: 05.12.2005




sõnum 18.08.2006 00:40:27 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
grindimine - peaks olema koletiste peal leveldamine icon_smile.gif vist

farmimine - Koletisi tappes nende stuffi korjamine väga kaua aega, näiteks 4 tundi farmid kuskil mingite koletiste peal et neilt häid asju saada icon_wink.gif

[EDIT] Uus server on Outland, seal väga hea ping + Eesti suurim Guild Hyljatud - Eesti keele Hüljatud icon_wink.gif icon_biggrin.gif


Teeks väikse paranduse? Ehk siis eesti kõige suurem alliance guild on Hüljatud ning eesti kõige suurem guild on Kalevlased@al'akir.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 01:07:38 vasta tsitaadiga

koromon kirjutas:
Psych0 kirjutas:
grindimine - peaks olema koletiste peal leveldamine icon_smile.gif vist

farmimine - Koletisi tappes nende stuffi korjamine väga kaua aega, näiteks 4 tundi farmid kuskil mingite koletiste peal et neilt häid asju saada icon_wink.gif

[EDIT] Uus server on Outland, seal väga hea ping + Eesti suurim Guild Hyljatud - Eesti keele Hüljatud icon_wink.gif icon_biggrin.gif


Teeks väikse paranduse? Ehk siis eesti kõige suurem alliance guild on Hüljatud ning eesti kõige suurem guild on Kalevlased@al'akir.


aa.. ma arvasin koguaeg et hüljatud on suurem icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 01:29:04 vasta tsitaadiga

Elric kirjutas:
Parandus: World Of Warcrafti Euroopa koduleheküljel serverite staatust uurides teatab, et Outland on tehniliselt mängijaid täis ning ei soovitata sinna uusi tegelasi luua. Mis värk sellega on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 01:29:51 vasta tsitaadiga

Psych0 - loeb guildi aktiivsus, mitte suurus.

viimati muutis Timberg 18.08.2006 01:35:25, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 01:30:39 vasta tsitaadiga

Elric kirjutas:
Elric kirjutas:
Parandus: World Of Warcrafti Euroopa koduleheküljel serverite staatust uurides teatab, et Outland on tehniliselt mängijaid täis ning ei soovitata sinna uusi tegelasi luua. Mis värk sellega on?


ei tea ise ka icon_biggrin.gif aga chari teha võid proovida ju icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 01:37:21 vasta tsitaadiga

Elric kirjutas:
Parandus: World Of Warcrafti Euroopa koduleheküljel serverite staatust uurides teatab, et Outland on tehniliselt mängijaid täis ning ei soovitata sinna uusi tegelasi luua. Mis värk sellega on?

Tehnilistel põhjustel on igas serveris võimalik ainult X hulk kasutajatel korraga sees olla - aktiivseid kasutajaid on juba sellisel hulgal, mis hakkab serveri kiirust ja kasutamismugavust segama (lag, järjekorrad sisselogimisel).

Mängijale endale tähendab see gameplay kvaliteedi langemist.
Ülerahvastus serveris (näiteks questide tegemine võtab kauem aega).
Suurem võimalus jääda gänkimise ohvriks.
Raskem raha teenida.
Raskem paremat varustust saada.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 02:40:32 vasta tsitaadiga

ühesõnaga õhtul prime raiding ajal(tavaliselt siis), võid näha sisselogivate mängijate järjekorda.
samas ei pruugi midagi muutuda - lihtsalt charactere on serveris metsikult, mängivad aga vähesed.
arathor pikemat aega üks suurimaid euroopa servereid karakterite mahult, kuid järjekorrad tekkisid alles hiljuti uuesti.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 18.08.2006 03:37:44 vasta tsitaadiga

Grindimine on samade mobide uuesti ja uuesti ja uuesti tapmine pikka aega. Nt kui keegi ütleb, et "ma grindin neid badlandsi elementaleid", siis tähendab see üldjuhul seda, et vastav isik veedab pika aja badlandsis konkreetseid elementaleid tappes.

Farmimine on mingi(te) asja(de) saadaüritamine (kuidasiganes seda öeldakse icon_razz1.gif). Näiteks "ma lähen sulgi farmima", tähendab seda, et nimetatud isiksus läheb mobide juurde, kellelt võib sulgi kukkuda ja tapab neid sulgede pärast. Samuti on võimalik farmida taimi, käies lihtsalt mööda mingit territooriumi ringi ning püütakse kõik taimed üles korjata (või ka ainult osa kui kõiki ei taheta), siis on võimalik instantsidest mingit asja farmida, nt paljud mängijad tahavad Razorfen Downsist mingit armorit, näiteks casteritele meeldib hullult Robes of the Lich, seda farmides tapetakse tee bossini puhtaks, lüüakse boss maha, kui dropib on hästi, kui ei, lähete instast välja, reset, korrata.

Vahetevahel võib farmimine ja grindimine olla täpselt sama tähendusega. Näiteks võib mobe nii farmida kui ka grindida, ehk pidevalt samu mobe tappa nt sorrow hillis. Väga tuttav on "XP grind", ehk experience punktide kogumine, samu mobe kes annavad head expi ja kukuvad kiirelt ning ei peksa palju sisse, tappes, samuti võib seda nimetada "expi farmimiseks".

Ehk siis... sõltub suht kontekstist kummast juttu on ning usu.. grindimist on siin mängus päris palju, samuti reputatsiooni farmimist/grindimist. Jutud käivad, et blizz üritab repfarmingut vähendada TBC-s aga no.. kes neid kuradeid teab.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 03:47:58 vasta tsitaadiga

No eks ma üritan siis oma sortsile seal Outlandis elu sisse puhuda, aga kui juhtuvad konstantsed järjekorrad olema, siis vaatan mingi muu serveri. Aga tänud selgituste eest(oleks rohkem eestikeelset juttu, oleks teie postid uutele inimestele mõistetavamad:)). Näinud siin küll poste, milles on inglise ning eesti keele sõnad nii segamini(mängude murre vist), et tavainimene sellest mõhkugi ei mõista.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 09:41:39 vasta tsitaadiga

Samas uutele teadmiseks, et on al´akiris ka üks gild Malev, kes otsib nüüd oma ridadesse mängijad. Suht noor gild ja arenemisruumi on. Liikmeskond on hetkel 10-15 ja üle 50 ei kasvata. Kel huvi, võtku ühendust, Papp, Zomberk, Kolje ja Sell on hetkel, kes teid vastu võtavad.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 09:49:33 vasta tsitaadiga

FYI: Hüljatud on ka saavutanud kriitilise piiri. Raididesse saamiseks standbyd jne.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 11:20:27 vasta tsitaadiga

FD - kas ma eksin, kui väidan, et al´akir on surnud server?

1. Liiga palju kasutajaid
2. Liiga palju horde mängijaid
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 11:46:03 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
FD - kas ma eksin, kui väidan, et al´akir on surnud server?

1. Liiga palju kasutajaid
2. Liiga palju horde mängijaid


ma küll ei nimetaks serverit, kus on vähemalt 7 kahel pool paiknevat Naxxi gildi- surnuks

natuke läägib ta küll icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 12:46:59 vasta tsitaadiga

viimasel ajal on olnud suht stabiilne, üleeile oli pärast niiöelda hooldust siis pisut lagine.
aga ei ole surnud server. icon_wink.gif (kui läheb liiga lagiseks, siis alati on võimalus vahetada serverit, aga eks tulevik näitab)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 13:02:34 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
tra misasja... tulin mängust välja ja 60Hz desktopil ja enam isegi system restori abita ei saa tagasi 85hz panna :S CRT molu siis. Väga aju... näitab default monitor ja hz koht hall.. hz laseb valida küll aga mitte ükski ei mõju. WTF icon_evil.gif


klokki vähem icon_razz.gif


Masin ple klokitud. A64 3000+, 512mb ram ja ati x700... ikka istun samade hz juures

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 12:53:22 vasta tsitaadiga

aga siis sa lihtsalt ei oska ;p
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 13:03:52 vasta tsitaadiga

oeh, sain ka kätte 60-day pre paid kaari icon_razz.gif
let the nolife begin icon_wink.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif banana_dance.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 13:21:35 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
oeh, sain ka kätte 60-day pre paid kaari :P
let the nolife begin ;) :roll: :lol: (banaanitants)

Saamaks parimat nolief kogemust.. püüa valida endale just see klass, mis sind kõige rohkem paelub ja millega sul kõige mõnusam mängida on.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 13:27:46 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Psych0 kirjutas:
oeh, sain ka kätte 60-day pre paid kaari icon_razz.gif
let the nolife begin icon_wink.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif banana_dance.gif

Saamaks parimat nolief kogemust.. püüa valida endale just see klass, mis sind kõige rohkem paelub ja millega sul kõige mõnusam mängida on.


no mul on juba char KappaMind ja see lvl 26 paladin, sellega väga mõnus, keegi ei ütle instanci kutsudes ära paladinist icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 14:21:51 vasta tsitaadiga

Aye.. selles mõttes on pally ja priest alati teretulnud, sest neid on vaja. Samas.. pally on minu arust päris igav klass (võrreldes warlockiga nt).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 13:35:00 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
etc_Shelob kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
tra misasja... tulin mängust välja ja 60Hz desktopil ja enam isegi system restori abita ei saa tagasi 85hz panna :S CRT molu siis. Väga aju... näitab default monitor ja hz koht hall.. hz laseb valida küll aga mitte ükski ei mõju. WTF icon_evil.gif


klokki vähem icon_razz.gif


Masin pole klokitud. A64 3000+, 512mb ram ja ati x700... ikka istun samade hz juures


Atil on nii persekukkunud draiverid, et mitte mingi valemiga ei venita windowsis kõrgemat kui 60 või 75hz icon_mad.gif
Olen ise mitmeid kordi jauranud sama probleemiga ja erinevate ati kaartidega ja viimaste draiveritega (drivers only + ati tray tools). Ka tray toolsiga forcemine ei aita.

Ülinärvi ajab icon_evil.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 21.08.2006 14:25:53 vasta tsitaadiga

KrikU, äkki on asi tihendis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 21.08.2006 15:51:06 vasta tsitaadiga

pärast seda kui ma üritasin oma läpakale kõige viimaseid ati linuxi draivereid peale ajada olen ma valmis atist kõike uskuma
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 11:04:01 vasta tsitaadiga

tahtsin ka proovida siis trialit. Praegu mäng on installitud ja algusvideo on kah vahva aga öelge ka läheb mingit krediitkaardi numbrit ka vaja? Kuna endal ausalt pole ja väga tahaks proovida. Et keegi võiks PSida enda oma ja et ma siis nagu emm... prooviks ära selle. Saab positiivse icon_wink.gif


PS: kui nad hakkavad peale trialit raha küsima siis ärge andke seda numbrit, Ei taha jamasid tekitada


KrikU kirjutas:
Atil on nii persekukkunud draiverid, et mitte mingi valemiga ei venita windowsis kõrgemat kui 60 või 75hz icon_mad.gif
Olen ise mitmeid kordi jauranud sama probleemiga ja erinevate ati kaartidega ja viimaste draiveritega (drivers only + ati tray tools). Ka tray toolsiga forcemine ei aita.

Ülinärvi ajab icon_evil.gif
QFT see oligi 1 põhjus miks ma NV kaardi nüüd ostsin. Lihtsalt ülinärvi ajas selline jama
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 11:35:12 vasta tsitaadiga

antud juhul pole süüdi ati kaart, vaid firma, kes mängu tegi
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 22.08.2006 11:54:42 vasta tsitaadiga

Minu ATI kaardiga on täitsa okei.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 12:27:00 vasta tsitaadiga

KrikU, mul oli sarnane jama vahepeal. Panin 85Hz peale, aga ikka ekraan virvendas. Seekord aitas monitori driverite install.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 13:58:43 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
tahtsin ka proovida siis trialit. Praegu mäng on installitud ja algusvideo on kah vahva aga öelge ka läheb mingit krediitkaardi numbrit ka vaja? Kuna endal ausalt pole ja väga tahaks proovida. Et keegi võiks PSida enda oma ja et ma siis nagu emm... prooviks ära selle. Saab positiivse icon_wink.gif


PS: kui nad hakkavad peale trialit raha küsima siis ärge andke seda numbrit, Ei taha jamasid tekitada



kirjuta sinna oma deebetkaardi number, seda numbrit ei kontrollita ja enne ei ole sellest probleemi kui mängu eest maksma tahad hakata
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 14:08:30 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
amddude kirjutas:
tahtsin ka proovida siis trialit. Praegu mäng on installitud ja algusvideo on kah vahva aga öelge ka läheb mingit krediitkaardi numbrit ka vaja? Kuna endal ausalt pole ja väga tahaks proovida. Et keegi võiks PSida enda oma ja et ma siis nagu emm... prooviks ära selle. Saab positiivse icon_wink.gif


PS: kui nad hakkavad peale trialit raha küsima siis ärge andke seda numbrit, Ei taha jamasid tekitada



kirjuta sinna oma deebetkaardi number, seda numbrit ei kontrollita ja enne ei ole sellest probleemi kui mängu eest maksma tahad hakata

Huh? suvalise numbri kirjutan sinna?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.08.2006 21:43:27 vasta tsitaadiga

mr. RustyZ teeb wowi comebacki järgmine nädal.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 22:01:29 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
mr. RustyZ teeb wowi comebacki järgmine nädal.


kas nüüd peaks iga eesti wowi mängija hakkama siia teemasse oma käekäigust postitama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.08.2006 22:11:24 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
RustyZ kirjutas:
mr. RustyZ teeb wowi comebacki järgmine nädal.


kas nüüd peaks iga eesti wowi mängija hakkama siia teemasse oma käekäigust postitama icon_rolleyes.gif


Kui ei meeldi ära loe. Ma lihtsalt räägin et tuli huvi vaikselt peale tagasi...kõvasti eemal oldud juba.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 08:59:59 vasta tsitaadiga

no sügis tuleb ja peale kodutöid on pimedatel õhtutel hea madistada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 23.08.2006 16:00:00 vasta tsitaadiga

http://www.vismaior.org/

Esimene Frame of Ateish siis koos icon_smile.gif Nüüd veel neil ainult Base ja Head vaja saada, ilmselt sellega läheb veel kõvasti aega (Four Horsemen, anyone? icon_biggrin.gif)

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 21:43:35 vasta tsitaadiga

pakkuda üks WoWi konto, chare peal paar tki, 20-40 lvl. pakkuge hindu privas või msnis
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 22:20:13 vasta tsitaadiga

*köhköh* kas WoWis privaat servereid kah leidub. Ei ole lihtsalt mul 14 aastasel õpilasel kuskilt raha sellise asja jaoks võtta*köhköh* ning õpetus kuidas nendesse pääseda?
Tänud
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 23:52:48 vasta tsitaadiga

Seda ei tohi arutada siin aga *leidub küll*
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2006 11:48:12 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
pakkuda üks WoWi konto, chare peal paar tki, 20-40 lvl. pakkuge hindu privas või msnis


kas mänguisu sai otsa?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 24.08.2006 19:50:15 vasta tsitaadiga

Nii, 10-day trial pm läbi, peab ikka mängu ära ostma icon_rolleyes.gif

Jama nüüd selles, et sai suure hurraaga Lag'akiri lv20 orc hunter ära tehtud, aga nüüd selgub et kalevlaste guild on puupüsti täis ja raidima pääsemine pidi paras porno olema icon_neutral.gif Outlandis ei viitsi ka nagu uut hunterit leveldama hakata (ega NE huntereid ei saa ju kunagi liiga palju olla icon_lol.gif )

Ning nagu ma aru saan, peab vist krediitkaardi puudumisel koos mänguga ka kohe 60-day kaardi ostma icon_question.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2006 20:58:21 vasta tsitaadiga

ReV13, mäng ise sisaldab 30 päeva mänguaega. 60 päeva kardi võid peale seda osta.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 24.08.2006 21:20:42 vasta tsitaadiga

Seda ma tean aga olen kuulnud et ilma krediitkaardita/60-day koodita ei lase regada, vastab see ka tõele icon_question.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2006 21:40:28 vasta tsitaadiga

Vastab tõele.

Isegi kui te oma krediitkaardi andmed lisate, ei võeta sealt mingit raha, enne kui olete selle ise valinud, et soovite osta 1/2/3 vms kuud mänguaega juurde.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 24.08.2006 23:43:49 vasta tsitaadiga

Nojah krediitkaarti ma ei oma, seega peab vist selle pre-paid värgi kohe kaasa ostma icon_neutral.gif

Aga esialgse küsimuse juurede tagasi tulles, kuhu soovitaksite mul oma peletistega kolida icon_question.gif Tahaks just raidimisega tegelema hakata icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 25.08.2006 00:19:36 vasta tsitaadiga

ReV13, seleta palun et kuidas sa selle 10 päeva triali registreerisid kui sul krediitkaarti/kontot pole?
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 00:20:48 vasta tsitaadiga

ega kuskil enam lillepidu sellega pole
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 25.08.2006 00:22:29 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
ReV13, seleta palun et kuidas sa selle 10 päeva triali registreerisid kui sul krediitkaarti/kontot pole?


Tavalise pangakaardiga ikka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 25.08.2006 00:27:23 vasta tsitaadiga

hansapanga, ühispanga? ma ei oska seda kaarditüüpi valida ja sedasamust security codet kaardi pealt välja otsida - pole kaardi taga minskit numbrit icon_neutral.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 25.08.2006 00:53:16 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
hansapanga, ühispanga? ma ei oska seda kaarditüüpi valida ja sedasamust security codet kaardi pealt välja otsida - pole kaardi taga minskit numbrit icon_neutral.gif


Hansapanga kaardiga, lihtsalt peab visa electron tähisega olema (sele valid ka kaarditüüpidest). Koodiks kirjutasin lihtsalt kaardi esiküljel oleva 16 kohalise seerianumbri icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 05:17:57 vasta tsitaadiga

FD kaugeltki mitte, pole minu vaid tuttava konto mis müüki läks.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.08.2006 18:14:41 vasta tsitaadiga

ReV13 kirjutas:
Herr Kurm kirjutas:
hansapanga, ühispanga? ma ei oska seda kaarditüüpi valida ja sedasamust security codet kaardi pealt välja otsida - pole kaardi taga minskit numbrit icon_neutral.gif


Hansapanga kaardiga, lihtsalt peab visa electron tähisega olema (sele valid ka kaarditüüpidest). Koodiks kirjutasin lihtsalt kaardi esiküljel oleva 16 kohalise seerianumbri icon_smile.gif


no siis mängu ostes lihtsalt upgraded oma trial accounti ja pole sul enam muffigi vaja sisse toksida peale mängu enda key.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.