|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
koromon
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005
|
18.08.2006 00:40:27
|
|
|
| Psych0 kirjutas: |
grindimine - peaks olema koletiste peal leveldamine vist
farmimine - Koletisi tappes nende stuffi korjamine väga kaua aega, näiteks 4 tundi farmid kuskil mingite koletiste peal et neilt häid asju saada
[EDIT] Uus server on Outland, seal väga hea ping + Eesti suurim Guild Hyljatud - Eesti keele Hüljatud  |
Teeks väikse paranduse? Ehk siis eesti kõige suurem alliance guild on Hüljatud ning eesti kõige suurem guild on Kalevlased@al'akir.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
18.08.2006 01:07:38
|
|
|
| koromon kirjutas: |
| Psych0 kirjutas: |
grindimine - peaks olema koletiste peal leveldamine vist
farmimine - Koletisi tappes nende stuffi korjamine väga kaua aega, näiteks 4 tundi farmid kuskil mingite koletiste peal et neilt häid asju saada
[EDIT] Uus server on Outland, seal väga hea ping + Eesti suurim Guild Hyljatud - Eesti keele Hüljatud  |
Teeks väikse paranduse? Ehk siis eesti kõige suurem alliance guild on Hüljatud ning eesti kõige suurem guild on Kalevlased@al'akir. |
aa.. ma arvasin koguaeg et hüljatud on suurem
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
18.08.2006 01:29:04
|
|
|
| Elric kirjutas: |
| Parandus: World Of Warcrafti Euroopa koduleheküljel serverite staatust uurides teatab, et Outland on tehniliselt mängijaid täis ning ei soovitata sinna uusi tegelasi luua. Mis värk sellega on? |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
18.08.2006 01:29:51
|
|
|
Psych0 - loeb guildi aktiivsus, mitte suurus.
viimati muutis Timberg 18.08.2006 01:35:25, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
18.08.2006 01:30:39
|
|
|
| Elric kirjutas: |
| Elric kirjutas: |
| Parandus: World Of Warcrafti Euroopa koduleheküljel serverite staatust uurides teatab, et Outland on tehniliselt mängijaid täis ning ei soovitata sinna uusi tegelasi luua. Mis värk sellega on? |
|
ei tea ise ka aga chari teha võid proovida ju
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
18.08.2006 01:37:21
|
|
|
| Elric kirjutas: |
| Parandus: World Of Warcrafti Euroopa koduleheküljel serverite staatust uurides teatab, et Outland on tehniliselt mängijaid täis ning ei soovitata sinna uusi tegelasi luua. Mis värk sellega on? |
Tehnilistel põhjustel on igas serveris võimalik ainult X hulk kasutajatel korraga sees olla - aktiivseid kasutajaid on juba sellisel hulgal, mis hakkab serveri kiirust ja kasutamismugavust segama (lag, järjekorrad sisselogimisel).
Mängijale endale tähendab see gameplay kvaliteedi langemist.
Ülerahvastus serveris (näiteks questide tegemine võtab kauem aega).
Suurem võimalus jääda gänkimise ohvriks.
Raskem raha teenida.
Raskem paremat varustust saada.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
18.08.2006 02:40:32
|
|
|
ühesõnaga õhtul prime raiding ajal(tavaliselt siis), võid näha sisselogivate mängijate järjekorda.
samas ei pruugi midagi muutuda - lihtsalt charactere on serveris metsikult, mängivad aga vähesed.
arathor pikemat aega üks suurimaid euroopa servereid karakterite mahult, kuid järjekorrad tekkisid alles hiljuti uuesti.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
18.08.2006 03:37:44
|
|
|
Grindimine on samade mobide uuesti ja uuesti ja uuesti tapmine pikka aega. Nt kui keegi ütleb, et "ma grindin neid badlandsi elementaleid", siis tähendab see üldjuhul seda, et vastav isik veedab pika aja badlandsis konkreetseid elementaleid tappes.
Farmimine on mingi(te) asja(de) saadaüritamine (kuidasiganes seda öeldakse ). Näiteks "ma lähen sulgi farmima", tähendab seda, et nimetatud isiksus läheb mobide juurde, kellelt võib sulgi kukkuda ja tapab neid sulgede pärast. Samuti on võimalik farmida taimi, käies lihtsalt mööda mingit territooriumi ringi ning püütakse kõik taimed üles korjata (või ka ainult osa kui kõiki ei taheta), siis on võimalik instantsidest mingit asja farmida, nt paljud mängijad tahavad Razorfen Downsist mingit armorit, näiteks casteritele meeldib hullult Robes of the Lich, seda farmides tapetakse tee bossini puhtaks, lüüakse boss maha, kui dropib on hästi, kui ei, lähete instast välja, reset, korrata.
Vahetevahel võib farmimine ja grindimine olla täpselt sama tähendusega. Näiteks võib mobe nii farmida kui ka grindida, ehk pidevalt samu mobe tappa nt sorrow hillis. Väga tuttav on "XP grind", ehk experience punktide kogumine, samu mobe kes annavad head expi ja kukuvad kiirelt ning ei peksa palju sisse, tappes, samuti võib seda nimetada "expi farmimiseks".
Ehk siis... sõltub suht kontekstist kummast juttu on ning usu.. grindimist on siin mängus päris palju, samuti reputatsiooni farmimist/grindimist. Jutud käivad, et blizz üritab repfarmingut vähendada TBC-s aga no.. kes neid kuradeid teab.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
18.08.2006 03:47:58
|
|
|
| No eks ma üritan siis oma sortsile seal Outlandis elu sisse puhuda, aga kui juhtuvad konstantsed järjekorrad olema, siis vaatan mingi muu serveri. Aga tänud selgituste eest(oleks rohkem eestikeelset juttu, oleks teie postid uutele inimestele mõistetavamad:)). Näinud siin küll poste, milles on inglise ning eesti keele sõnad nii segamini(mängude murre vist), et tavainimene sellest mõhkugi ei mõista.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
18.08.2006 09:41:39
|
|
|
| Samas uutele teadmiseks, et on al´akiris ka üks gild Malev, kes otsib nüüd oma ridadesse mängijad. Suht noor gild ja arenemisruumi on. Liikmeskond on hetkel 10-15 ja üle 50 ei kasvata. Kel huvi, võtku ühendust, Papp, Zomberk, Kolje ja Sell on hetkel, kes teid vastu võtavad.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
18.08.2006 09:49:33
|
|
|
| FYI: Hüljatud on ka saavutanud kriitilise piiri. Raididesse saamiseks standbyd jne.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
18.08.2006 11:20:27
|
|
|
FD - kas ma eksin, kui väidan, et al´akir on surnud server?
1. Liiga palju kasutajaid
2. Liiga palju horde mängijaid
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.08.2006 11:46:03
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
FD - kas ma eksin, kui väidan, et al´akir on surnud server?
1. Liiga palju kasutajaid
2. Liiga palju horde mängijaid |
ma küll ei nimetaks serverit, kus on vähemalt 7 kahel pool paiknevat Naxxi gildi- surnuks
natuke läägib ta küll
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
18.08.2006 12:46:59
|
|
|
viimasel ajal on olnud suht stabiilne, üleeile oli pärast niiöelda hooldust siis pisut lagine.
aga ei ole surnud server. (kui läheb liiga lagiseks, siis alati on võimalus vahetada serverit, aga eks tulevik näitab)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.08.2006 13:02:34
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
tra misasja... tulin mängust välja ja 60Hz desktopil ja enam isegi system restori abita ei saa tagasi 85hz panna :S CRT molu siis. Väga aju... näitab default monitor ja hz koht hall.. hz laseb valida küll aga mitte ükski ei mõju. WTF  |
klokki vähem  |
Masin ple klokitud. A64 3000+, 512mb ram ja ati x700... ikka istun samade hz juures
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.08.2006 12:53:22
|
|
|
| aga siis sa lihtsalt ei oska ;p
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
19.08.2006 13:03:52
|
|
|
oeh, sain ka kätte 60-day pre paid kaari
let the nolife begin
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.08.2006 13:21:35
|
|
|
| Psych0 kirjutas: |
oeh, sain ka kätte 60-day pre paid kaari :P
let the nolife begin ;) :roll: :lol: (banaanitants) |
Saamaks parimat nolief kogemust.. püüa valida endale just see klass, mis sind kõige rohkem paelub ja millega sul kõige mõnusam mängida on.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
19.08.2006 13:27:46
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Psych0 kirjutas: |
oeh, sain ka kätte 60-day pre paid kaari
let the nolife begin  |
Saamaks parimat nolief kogemust.. püüa valida endale just see klass, mis sind kõige rohkem paelub ja millega sul kõige mõnusam mängida on. |
no mul on juba char KappaMind ja see lvl 26 paladin, sellega väga mõnus, keegi ei ütle instanci kutsudes ära paladinist
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.08.2006 14:21:51
|
|
|
| Aye.. selles mõttes on pally ja priest alati teretulnud, sest neid on vaja. Samas.. pally on minu arust päris igav klass (võrreldes warlockiga nt).
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
21.08.2006 13:35:00
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| etc_Shelob kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
tra misasja... tulin mängust välja ja 60Hz desktopil ja enam isegi system restori abita ei saa tagasi 85hz panna :S CRT molu siis. Väga aju... näitab default monitor ja hz koht hall.. hz laseb valida küll aga mitte ükski ei mõju. WTF  |
klokki vähem  |
Masin pole klokitud. A64 3000+, 512mb ram ja ati x700... ikka istun samade hz juures |
Atil on nii persekukkunud draiverid, et mitte mingi valemiga ei venita windowsis kõrgemat kui 60 või 75hz
Olen ise mitmeid kordi jauranud sama probleemiga ja erinevate ati kaartidega ja viimaste draiveritega (drivers only + ati tray tools). Ka tray toolsiga forcemine ei aita.
Ülinärvi ajab
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piimaPAKK
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2005
|
21.08.2006 14:25:53
|
|
|
KrikU, äkki on asi tihendis
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
21.08.2006 15:51:06
|
|
|
pärast seda kui ma üritasin oma läpakale kõige viimaseid ati linuxi draivereid peale ajada olen ma valmis atist kõike uskuma
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
22.08.2006 11:04:01
|
|
|
tahtsin ka proovida siis trialit. Praegu mäng on installitud ja algusvideo on kah vahva aga öelge ka läheb mingit krediitkaardi numbrit ka vaja? Kuna endal ausalt pole ja väga tahaks proovida. Et keegi võiks PSida enda oma ja et ma siis nagu emm... prooviks ära selle. Saab positiivse
PS: kui nad hakkavad peale trialit raha küsima siis ärge andke seda numbrit, Ei taha jamasid tekitada
| KrikU kirjutas: |
Atil on nii persekukkunud draiverid, et mitte mingi valemiga ei venita windowsis kõrgemat kui 60 või 75hz
Olen ise mitmeid kordi jauranud sama probleemiga ja erinevate ati kaartidega ja viimaste draiveritega (drivers only + ati tray tools). Ka tray toolsiga forcemine ei aita.
Ülinärvi ajab  |
QFT see oligi 1 põhjus miks ma NV kaardi nüüd ostsin. Lihtsalt ülinärvi ajas selline jama
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.08.2006 11:35:12
|
|
|
| antud juhul pole süüdi ati kaart, vaid firma, kes mängu tegi
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
22.08.2006 11:54:42
|
|
|
| Minu ATI kaardiga on täitsa okei.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4nder
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
22.08.2006 12:27:00
|
|
|
| KrikU, mul oli sarnane jama vahepeal. Panin 85Hz peale, aga ikka ekraan virvendas. Seekord aitas monitori driverite install.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
22.08.2006 13:58:43
|
|
|
| amddude kirjutas: |
tahtsin ka proovida siis trialit. Praegu mäng on installitud ja algusvideo on kah vahva aga öelge ka läheb mingit krediitkaardi numbrit ka vaja? Kuna endal ausalt pole ja väga tahaks proovida. Et keegi võiks PSida enda oma ja et ma siis nagu emm... prooviks ära selle. Saab positiivse
PS: kui nad hakkavad peale trialit raha küsima siis ärge andke seda numbrit, Ei taha jamasid tekitada
|
kirjuta sinna oma deebetkaardi number, seda numbrit ei kontrollita ja enne ei ole sellest probleemi kui mängu eest maksma tahad hakata
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
22.08.2006 14:08:30
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| amddude kirjutas: |
tahtsin ka proovida siis trialit. Praegu mäng on installitud ja algusvideo on kah vahva aga öelge ka läheb mingit krediitkaardi numbrit ka vaja? Kuna endal ausalt pole ja väga tahaks proovida. Et keegi võiks PSida enda oma ja et ma siis nagu emm... prooviks ära selle. Saab positiivse
PS: kui nad hakkavad peale trialit raha küsima siis ärge andke seda numbrit, Ei taha jamasid tekitada
|
kirjuta sinna oma deebetkaardi number, seda numbrit ei kontrollita ja enne ei ole sellest probleemi kui mängu eest maksma tahad hakata |
Huh? suvalise numbri kirjutan sinna?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
22.08.2006 21:43:27
|
|
|
mr. RustyZ teeb wowi comebacki järgmine nädal.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.08.2006 22:01:29
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| mr. RustyZ teeb wowi comebacki järgmine nädal. |
kas nüüd peaks iga eesti wowi mängija hakkama siia teemasse oma käekäigust postitama
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
22.08.2006 22:11:24
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| mr. RustyZ teeb wowi comebacki järgmine nädal. |
kas nüüd peaks iga eesti wowi mängija hakkama siia teemasse oma käekäigust postitama  |
Kui ei meeldi ära loe. Ma lihtsalt räägin et tuli huvi vaikselt peale tagasi...kõvasti eemal oldud juba.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
23.08.2006 08:59:59
|
|
|
no sügis tuleb ja peale kodutöid on pimedatel õhtutel hea madistada
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
23.08.2006 16:00:00
|
|
|
http://www.vismaior.org/
Esimene Frame of Ateish siis koos Nüüd veel neil ainult Base ja Head vaja saada, ilmselt sellega läheb veel kõvasti aega (Four Horsemen, anyone? )
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
23.08.2006 21:43:35
|
|
|
pakkuda üks WoWi konto, chare peal paar tki, 20-40 lvl. pakkuge hindu privas või msnis
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
23.08.2006 22:20:13
|
|
|
*köhköh* kas WoWis privaat servereid kah leidub. Ei ole lihtsalt mul 14 aastasel õpilasel kuskilt raha sellise asja jaoks võtta*köhköh* ning õpetus kuidas nendesse pääseda?
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
23.08.2006 23:52:48
|
|
|
Seda ei tohi arutada siin aga *leidub küll*
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
24.08.2006 11:48:12
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| pakkuda üks WoWi konto, chare peal paar tki, 20-40 lvl. pakkuge hindu privas või msnis |
kas mänguisu sai otsa?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
24.08.2006 19:50:15
|
|
|
Nii, 10-day trial pm läbi, peab ikka mängu ära ostma
Jama nüüd selles, et sai suure hurraaga Lag'akiri lv20 orc hunter ära tehtud, aga nüüd selgub et kalevlaste guild on puupüsti täis ja raidima pääsemine pidi paras porno olema Outlandis ei viitsi ka nagu uut hunterit leveldama hakata (ega NE huntereid ei saa ju kunagi liiga palju olla )
Ning nagu ma aru saan, peab vist krediitkaardi puudumisel koos mänguga ka kohe 60-day kaardi ostma
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
24.08.2006 20:58:21
|
|
|
ReV13, mäng ise sisaldab 30 päeva mänguaega. 60 päeva kardi võid peale seda osta.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
24.08.2006 21:20:42
|
|
|
Seda ma tean aga olen kuulnud et ilma krediitkaardita/60-day koodita ei lase regada, vastab see ka tõele
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.08.2006 21:40:28
|
|
|
Vastab tõele.
Isegi kui te oma krediitkaardi andmed lisate, ei võeta sealt mingit raha, enne kui olete selle ise valinud, et soovite osta 1/2/3 vms kuud mänguaega juurde.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
24.08.2006 23:43:49
|
|
|
Nojah krediitkaarti ma ei oma, seega peab vist selle pre-paid värgi kohe kaasa ostma
Aga esialgse küsimuse juurede tagasi tulles, kuhu soovitaksite mul oma peletistega kolida Tahaks just raidimisega tegelema hakata
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
25.08.2006 00:19:36
|
|
|
ReV13, seleta palun et kuidas sa selle 10 päeva triali registreerisid kui sul krediitkaarti/kontot pole?
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
25.08.2006 00:20:48
|
|
|
| ega kuskil enam lillepidu sellega pole
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
25.08.2006 00:22:29
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| ReV13, seleta palun et kuidas sa selle 10 päeva triali registreerisid kui sul krediitkaarti/kontot pole? |
Tavalise pangakaardiga ikka
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
25.08.2006 00:27:23
|
|
|
hansapanga, ühispanga? ma ei oska seda kaarditüüpi valida ja sedasamust security codet kaardi pealt välja otsida - pole kaardi taga minskit numbrit
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
25.08.2006 00:53:16
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
hansapanga, ühispanga? ma ei oska seda kaarditüüpi valida ja sedasamust security codet kaardi pealt välja otsida - pole kaardi taga minskit numbrit  |
Hansapanga kaardiga, lihtsalt peab visa electron tähisega olema (sele valid ka kaarditüüpidest). Koodiks kirjutasin lihtsalt kaardi esiküljel oleva 16 kohalise seerianumbri
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.08.2006 05:17:57
|
|
|
FD kaugeltki mitte, pole minu vaid tuttava konto mis müüki läks.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
25.08.2006 18:14:41
|
|
|
| ReV13 kirjutas: |
| Herr Kurm kirjutas: |
hansapanga, ühispanga? ma ei oska seda kaarditüüpi valida ja sedasamust security codet kaardi pealt välja otsida - pole kaardi taga minskit numbrit  |
Hansapanga kaardiga, lihtsalt peab visa electron tähisega olema (sele valid ka kaarditüüpidest). Koodiks kirjutasin lihtsalt kaardi esiküljel oleva 16 kohalise seerianumbri  |
no siis mängu ostes lihtsalt upgraded oma trial accounti ja pole sul enam muffigi vaja sisse toksida peale mängu enda key.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|