Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W810i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 14:17:05 vasta tsitaadiga

kosfort kirjutas:
mul telefon alla nädala olnud , peaks tele2-te viima ja küsima mis värk on

Aku liiga värske veel, tee nagu masterx õpetas ja see aitab arvatavasti thumbs_up.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Siilike-
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2004




sõnum 13.08.2006 15:02:24 vasta tsitaadiga

Tahaks ka teada, et kas äkki saab kuidagi DATA kaabliga laadimise välja lülitada. Ja peab mul ka aku väga vähe vastu. Laadisin hommikul täis ja rääkisin umbes 2.5h ja akut on ainult 14%. Ja see aku indikaator ka pidevalt hüppab üles ja alla, vaatan siis palju %'des on siis vahepeal näitab 64% siis jälle 80%. Äkki asi selles, et peale esimest laadimist ma panin ta kaks korda klaabliga arvuti külge lasin laulud peale ja võtsin ära. Äkki see lühike laadimine tegi akule midagi? Aga muidu oleks kolm korda aku täitsa tühjaks lasknud ja 12h laadinud. Telefoni ostsin muidu nädal tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.08.2006 15:32:05 vasta tsitaadiga

ega see aku kestvus sõltub ka sellest kus mülkas pesitsed, kui ikka levi ei ole, siis vastuvõtja telefonis uhab täisvõimsusel
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.08.2006 17:02:27 vasta tsitaadiga

See 12 tunni laadimine on bullshit, nagu siin juba mitu korda on ka mainitud. Need akud ei lae edasi, kui on aku täis. Tuleb ainult mingi 3 korda täiesti tühjaks lasta(pilt tasku).
Ning ka mul "hüpleb" aku indikaator, tavaliselt peale kõnet või mussi kuulamist on vähem ja siis mõne minuti pärast on rohkem jälle.

Enda akut laadisin viimati kolmapäeval, vahepeal olen ligi 5 tundi mussi kuulanud ja ka palju rääkinud. Hetkel on aku 14% Ja kui piiksuma hakkab, siis peaks veel mingi pool-tund saama mussi kuulata.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 20:16:40 vasta tsitaadiga

Esimesed kolm korda vähemalt lasta aku täitsa kotti ja siis ühe laadimisega täitsa täis, nagu eelnevalt korrutatud. See, et aku indikaator "hüpleb" on tingitud sellest, et nö. chip/aju üritab ennustada palju aku vastu peab sellise konstantse kasutamise juures mis hetkel toimub. Ehk siis inimkeeli ei ole aku indikaator enam ammu "otseselt" aku klemmide küljes vaid ainult "best guess" ehk parim ennustus sellest kui kaua aku konkreetse kasutamise juures vastu peaks pidama. Mõnel tootjal tuleb see paremini välja, mõnel halvemini.

Kui akuga on tehtud algselt korrektsed täis/tühjaks laadimised ja aku peab konkreetse mudeli puhul ikka vaid kaks tundi mussi kuulates vastu siis soovitaks kohe garantiisse tagasi asi saata. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 18:45:48 vasta tsitaadiga

Sooviks häid mänge ja teemasi.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 14.08.2006 19:06:48 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
Sooviks häid mänge ja teemasi.

liituks kah sooviga. kuigi päris asjalik valik on olemas ka kohe SE kodukal. aga sooviks lisa, ehk kellelegi mõni fansite juba silma jäänud?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 19:13:12 vasta tsitaadiga

SE kodukal saab ainult läbi WAPi tõmmata?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 14.08.2006 19:14:40 vasta tsitaadiga

tundus küll sedasi, vähemalt mina läbi IE ei suutnud midagi tirida sealt. icon_sad.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 22:28:37 vasta tsitaadiga

Konvertisin Nero Recode 2'ga ühe video mp4 aga nüüd kui avan seda telefonis (failihaldurist ja walkmaniga), siis ainult muusika hakkab mängima aga pilti pole.
Kas see asi on kõikidel kaasas olnud?
Kumb mälukaart siis telefoniga kaasas on, kas sandiski või sony oma?


viimati muutis superior 14.08.2006 22:41:04, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 22:30:42 vasta tsitaadiga

kas sellel telefonil sünnipäevasid ei saagi sisestada? sedasi siis, et kui on kellegi sünnipäev, siis näitab kellel on ja kui vanaks saab? (või on see puhtalt nokkijate süsteem? (pole teisi näppind))
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 22:33:52 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
kas sellel telefonil sünnipäevasid ei saagi sisestada? sedasi siis, et kui on kellegi sünnipäev, siis näitab kellel on ja kui vanaks saab? (või on see puhtalt nokkijate süsteem? (pole teisi näppind))


ikka saab. "Muuda kontakti" ja lappa valikuid viimaseni.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 14.08.2006 23:51:28 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
kas sellel telefonil sünnipäevasid ei saagi sisestada? sedasi siis, et kui on kellegi sünnipäev, siis näitab kellel on ja kui vanaks saab? (või on see puhtalt nokkijate süsteem? (pole teisi näppind))


minul on sandiski kaart igatahes!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 02:02:40 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
Konvertisin Nero Recode 2'ga ühe video mp4 aga nüüd kui avan seda telefonis (failihaldurist ja walkmaniga), siis ainult muusika hakkab mängima aga pilti pole.
Kas see asi on kõikidel kaasas olnud?
Kumb mälukaart siis telefoniga kaasas on, kas sandiski või sony oma?


see asi on kaasas jah. mul oli sony mälukaart kaasas aga sandiski adapter icon_biggrin.gif aga sellest pole vahet, ostsin 2gb-se sony high speed kaarti nagunii icon_smile.gif

vb convertisid liiga suurde formaati või liiga suure bit ratega? 200 oli maksimum mis võis olla vist icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 09:01:17 vasta tsitaadiga

antti22 kirjutas:
vb convertisid liiga suurde formaati või liiga suure bit ratega? 200 oli maksimum mis võis olla vist icon_smile.gif

bitrate panin 100 peale

e: sain korda asja. jälgisin õpetust icon_razz.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 10:21:30 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
Dijital kirjutas:
kas sellel telefonil sünnipäevasid ei saagi sisestada? sedasi siis, et kui on kellegi sünnipäev, siis näitab kellel on ja kui vanaks saab? (või on see puhtalt nokkijate süsteem? (pole teisi näppind))


ikka saab. "Muuda kontakti" ja lappa valikuid viimaseni.

mul omal (veel) seda fooni pole, näppisin aint seda virtuaalset värki seal SE lehel. Aga kas ja kuidas ta sellest sünnipäevast kuidagi märku ka annab, kui see kätte jõuab?

edit:
ning kui on vastamata kõnesid, kas ta näitab ka seda, kui on mitu korda ühelt numbrilt helistatud kellaajaliselt?

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 15.08.2006 10:46:34 vasta tsitaadiga

Kes tahab lahedaid themesi, siis saab siit: http://eseth.net/w810/download/

Sikuta oma arvutisse ja pane läbi kabli või sinikiku telefoni.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 12:37:02 vasta tsitaadiga

Keegi seda mängu üles ei saa panna , mis w810i-l peal on kus meest saab tulistada? Paneks k610i-le. 8) (oli üsna mängitav)
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 14:57:51 vasta tsitaadiga

veel üks küsimus tekkis. kas see asi Mac'iga ka üldse töötab?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 09:56:53 vasta tsitaadiga

kellelgi veel on selline probleem, et telefon otsib tihti levi? ehk siis kõlarid vahepeal arvutil häälitsevad.
teiste telefonidega küll nii tihti ei olnud seda.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reigo
HV vaatleja
reigo

liitunud: 24.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 11:23:37 vasta tsitaadiga

tuleb jah tihti seda ette, aga ise eriti häirida ei lase sellest. eelmise telefoniga oli jama siis kui rääkisid kellegagi ja siis kogu kõne aja kõlarid undasid aga sellega saab ilusti rääkida... vb asud sellise kohapeal kus mitme masti levialad kattuvad ja siis telefon vahetub koguaeg nende mastide vahel...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ve!lS!de
HV kasutaja
Ve!lS!de

liitunud: 26.07.2006




sõnum 16.08.2006 17:25:25 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda, kuidas telefonil soft yle lasta, või vähemalt repair teha ?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 17:58:31 vasta tsitaadiga

Kas telefonil tõesti sisestuskeeleks eesti keelt panna ei saa?
Õ tähte tahaks kirjutada väga.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 18:03:26 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
Kas telefonil tõesti sisestuskeeleks eesti keelt panna ei saa?
Õ tähte tahaks kirjutada väga.


Õ täht on tõesti sellel telefonil puudu. Ülejäänud täpitähed saab, kui kirjutuskeeleks määrata "standard abc"
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 16.08.2006 18:57:28 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kui hästi antud telefon filme jooksutab, s.t. heli ning pilt ikka sünkroonis?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 20:11:58 vasta tsitaadiga

Juss71 kirjutas:
Selline küsimus, et kui hästi antud telefon filme jooksutab, s.t. heli ning pilt ikka sünkroonis?

hästi. kõik on korras. ainult ekraan väike filmide jaoks.

kuidas teha nii, et mängud installeeruks mälukaardile automaatselt mitte telefoni?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tungraud
HV kasutaja
tungraud

liitunud: 15.12.2002




sõnum 16.08.2006 23:24:53 vasta tsitaadiga

[quote="marko"][quote="Delta"]K750/w800 oli fotokas katikuga, w810 aga katikuta. Kuidas kommenteerite, kas katiku puudumine on kasutamisel tõsine miinus (objektiiv prahikoguja)? Või ei ole olulist vahet, kui just telefoni mutta ei uputa...[/quote]

katik on [b]kõigil[/b] kaameratel. icon_rolleyes.gif

shutter=katik
cover=klapp/kaas[/quote]

katik on ainult päris kaameratel, mobla ja muu alaväärsematel on "elektronic shutte"- midagi mehaanilist pole. vist mingil Nokia n seeria omal oli ka päris katik.

_________________
liquid cooled brains. red coolant....
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jackass888
HV kasutaja
jackass888

liitunud: 12.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 14:12:39 vasta tsitaadiga

kas ma saan õieti aru et see asi ei suuda mängida täisekraan 176x220 videot? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 17:04:09 vasta tsitaadiga

jackass888 kirjutas:
kas ma saan õieti aru et see asi ei suuda mängida täisekraan 176x220 videot? icon_neutral.gif


mängib küll.täna sain ka W810 ja kõllid kaasa,varsti proovin kõllid järgi icon_biggrin.gif
EDIT:need on isegi väiksemad kui arvasin panin mega bassi peale ja päris hästi kõllid liikusid icon_lol.gif ,sound on ikka päris hea
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 18:28:59 vasta tsitaadiga

Kas telefonile viirusetõrjet on?
Telefonil on videodega mingi probleem. Ainult selle õpetuse järgi converditud videosi mängib. Näiteks mp4 fail, mis Samsung SGH-E720 mängib, on sellel telefonil must pilt. Ainult heli on kuulda ja see kah praak.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 11:49:16 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi veel eesti keel kaduma läheb või miski muu jama SonyEricssony telefonidega, siis saab abi firmast: Maifon Balti OÜ
Väidetavalt kõik operaatorid lohistavad neile toodud ja remonti vajavad SonyEricssonid sinna firmasse. Ise viies saab asja kiiremini korda!

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.08.2006 11:54:08 vasta tsitaadiga

Kas w810i *.mp4 ainult muusikafailidena ei toeta?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 13:15:18 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kas w810i *.mp4 ainult muusikafailidena ei toeta?


K750 igatahes toetab. Kui W810 puhul on probleeme, siis proovi *.aac ümber nimetada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ve!lS!de
HV kasutaja
Ve!lS!de

liitunud: 26.07.2006




sõnum 18.08.2006 14:10:07 vasta tsitaadiga

Ve!lS!de kirjutas:
uuendasin softi 2ra... ning ei pidand kaua ootama, kui ilmus uus viga, mis on palju jubedam ;S
nimelt, telefonil viskab iga mõne aja tagant valgeks kõik, vilgub natuke ja siis kõik ok j2lle :S

nüüd vist softi uuendamine ei aita enam :/



kas kellelgi veel on midagi sellist ilmnenud ? oskab keegi öelda, kuidas seda korda teha ?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 15:34:53 vasta tsitaadiga

Mul vennal selline jama, et nupp paremale ei tööta, samuti zoomingu nupp icon_redface.gif Hakkas jamama nädal peale ostu. Varsti viib tel. tagasi.
Kuid muidu on mobla thumbs_up.gif 5-
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2006 22:40:17 vasta tsitaadiga

kuidas pelasi arvutist tlf.tõsta?
mem stici peal ma gamesi vms folderit ei leia.ilmselt suvalisse kohta tõstes asi tööle ei lähe
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reigo
HV vaatleja
reigo

liitunud: 24.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 00:52:28 vasta tsitaadiga

viska "muu" kausta alla see .jar fail... mina sain nii omale ühe mängu installitud. ja töötab kenasti... pärast võid selle .jar faili kustutada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 01:17:20 vasta tsitaadiga

reigo kirjutas:
viska "muu" kausta alla see .jar fail... mina sain nii omale ühe mängu installitud. ja töötab kenasti... pärast võid selle .jar faili kustutada.

aga vaat selle jar faili installid telefonis, siis valida ei saa, kuhu installida?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 01:37:30 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
reigo kirjutas:
viska "muu" kausta alla see .jar fail... mina sain nii omale ühe mängu installitud. ja töötab kenasti... pärast võid selle .jar faili kustutada.

aga vaat selle jar faili installid telefonis, siis valida ei saa, kuhu installida?

tundub,et ei.küll saad hiljem mängu veel nupu abil kaardile liigutada
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 05:56:14 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:

aga vaat selle jar faili installid telefonis, siis valida ei saa, kuhu installida?
Saab küll valida kuhu installid.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reigo
HV vaatleja
reigo

liitunud: 24.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 10:39:03 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:
superior kirjutas:

aga vaat selle jar faili installid telefonis, siis valida ei saa, kuhu installida?
Saab küll valida kuhu installid.


jah, enne installimise algust peaks telefon pakkuma kuhu mängu panna tahad.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 11:11:12 vasta tsitaadiga

reigo kirjutas:
masterx kirjutas:
superior kirjutas:

aga vaat selle jar faili installid telefonis, siis valida ei saa, kuhu installida?
Saab küll valida kuhu installid.


jah, enne installimise algust peaks telefon pakkuma kuhu mängu panna tahad.

Mul tuli ette ainult 2 valikut, telefonis olev Mängude või Rakenduste kaust.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 11:17:13 vasta tsitaadiga

mul sama lugu.installi mängude alla ja hiljem tõsta mem kaardile
kas usb kaudu laadimist on võimalik ära keelata?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 19.08.2006 15:38:53 vasta tsitaadiga

ostsin ka selle telefoni ära, kurradi mõnus jubin icon_smile.gif
eriti spets on see, et menüüga olen juba tuttav, lihtsalt sisu on telefonil sittakanti parem kui vanal k300i-l
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.08.2006 16:12:21 vasta tsitaadiga

Ma avastasin, et kerges joobeseisundis on see Orbital theme väga vahva. Klõpsid peamenüüs klahve ja jube lõbus on seda punast värki jälgida icon_biggrin.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 15:41:12 vasta tsitaadiga

themede juurde minnes-vaja oleks equalizeri sarnast themet mis oleks vähem vilkuvam loe tlf.ei tõmbaks kinni,vähe rahulikuma värviga kuid menu osa oleks sama ehitusega
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 20.08.2006 22:54:21 vasta tsitaadiga

Terv, kas mingi proge on sellele moblale, et avi faile vaadata?
Kuigi kirjas oli kuskil reviews, et mpeg4 mängib, siis mul küll mitte :S
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 14:14:25 vasta tsitaadiga

krt.mul kombeks ikka küüsi vahest lõigata ja vot ei saa simi sellelt tlf kuidagi kätte icon_evil.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 23.08.2006 14:51:57 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
krt.mul kombeks ikka küüsi vahest lõigata ja vot ei saa simi sellelt tlf kuidagi kätte icon_evil.gif


see on selle telefoni juures tõesti häiriv, simi süsteem on kehv
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 17:50:37 vasta tsitaadiga

Tihti te neid sim kaarte siis vahetate? Ise vist viimati võtsin välja kui hooldusse andsin telefoni...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W810i mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.