|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
13.08.2006 14:17:05
|
|
|
| kosfort kirjutas: |
| mul telefon alla nädala olnud , peaks tele2-te viima ja küsima mis värk on |
Aku liiga värske veel, tee nagu masterx õpetas ja see aitab arvatavasti
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Siilike-
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2004
|
13.08.2006 15:02:24
|
|
|
| Tahaks ka teada, et kas äkki saab kuidagi DATA kaabliga laadimise välja lülitada. Ja peab mul ka aku väga vähe vastu. Laadisin hommikul täis ja rääkisin umbes 2.5h ja akut on ainult 14%. Ja see aku indikaator ka pidevalt hüppab üles ja alla, vaatan siis palju %'des on siis vahepeal näitab 64% siis jälle 80%. Äkki asi selles, et peale esimest laadimist ma panin ta kaks korda klaabliga arvuti külge lasin laulud peale ja võtsin ära. Äkki see lühike laadimine tegi akule midagi? Aga muidu oleks kolm korda aku täitsa tühjaks lasknud ja 12h laadinud. Telefoni ostsin muidu nädal tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.08.2006 15:32:05
|
|
|
ega see aku kestvus sõltub ka sellest kus mülkas pesitsed, kui ikka levi ei ole, siis vastuvõtja telefonis uhab täisvõimsusel
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
13.08.2006 17:02:27
|
|
|
See 12 tunni laadimine on bullshit, nagu siin juba mitu korda on ka mainitud. Need akud ei lae edasi, kui on aku täis. Tuleb ainult mingi 3 korda täiesti tühjaks lasta(pilt tasku).
Ning ka mul "hüpleb" aku indikaator, tavaliselt peale kõnet või mussi kuulamist on vähem ja siis mõne minuti pärast on rohkem jälle.
Enda akut laadisin viimati kolmapäeval, vahepeal olen ligi 5 tundi mussi kuulanud ja ka palju rääkinud. Hetkel on aku 14% Ja kui piiksuma hakkab, siis peaks veel mingi pool-tund saama mussi kuulata.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
13.08.2006 20:16:40
|
|
|
Esimesed kolm korda vähemalt lasta aku täitsa kotti ja siis ühe laadimisega täitsa täis, nagu eelnevalt korrutatud. See, et aku indikaator "hüpleb" on tingitud sellest, et nö. chip/aju üritab ennustada palju aku vastu peab sellise konstantse kasutamise juures mis hetkel toimub. Ehk siis inimkeeli ei ole aku indikaator enam ammu "otseselt" aku klemmide küljes vaid ainult "best guess" ehk parim ennustus sellest kui kaua aku konkreetse kasutamise juures vastu peaks pidama. Mõnel tootjal tuleb see paremini välja, mõnel halvemini.
Kui akuga on tehtud algselt korrektsed täis/tühjaks laadimised ja aku peab konkreetse mudeli puhul ikka vaid kaks tundi mussi kuulates vastu siis soovitaks kohe garantiisse tagasi asi saata.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
14.08.2006 18:45:48
|
|
|
| Sooviks häid mänge ja teemasi.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
14.08.2006 19:06:48
|
|
|
| superior kirjutas: |
| Sooviks häid mänge ja teemasi. |
liituks kah sooviga. kuigi päris asjalik valik on olemas ka kohe SE kodukal. aga sooviks lisa, ehk kellelegi mõni fansite juba silma jäänud?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
14.08.2006 19:13:12
|
|
|
| SE kodukal saab ainult läbi WAPi tõmmata?
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
14.08.2006 19:14:40
|
|
|
tundus küll sedasi, vähemalt mina läbi IE ei suutnud midagi tirida sealt.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
14.08.2006 22:28:37
|
|
|
Konvertisin Nero Recode 2'ga ühe video mp4 aga nüüd kui avan seda telefonis (failihaldurist ja walkmaniga), siis ainult muusika hakkab mängima aga pilti pole.
Kas see asi on kõikidel kaasas olnud?
Kumb mälukaart siis telefoniga kaasas on, kas sandiski või sony oma?
viimati muutis superior 14.08.2006 22:41:04, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
14.08.2006 22:30:42
|
|
|
kas sellel telefonil sünnipäevasid ei saagi sisestada? sedasi siis, et kui on kellegi sünnipäev, siis näitab kellel on ja kui vanaks saab? (või on see puhtalt nokkijate süsteem? (pole teisi näppind))
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
14.08.2006 22:33:52
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| kas sellel telefonil sünnipäevasid ei saagi sisestada? sedasi siis, et kui on kellegi sünnipäev, siis näitab kellel on ja kui vanaks saab? (või on see puhtalt nokkijate süsteem? (pole teisi näppind)) |
ikka saab. "Muuda kontakti" ja lappa valikuid viimaseni.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
14.08.2006 23:51:28
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| kas sellel telefonil sünnipäevasid ei saagi sisestada? sedasi siis, et kui on kellegi sünnipäev, siis näitab kellel on ja kui vanaks saab? (või on see puhtalt nokkijate süsteem? (pole teisi näppind)) |
minul on sandiski kaart igatahes!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
15.08.2006 02:02:40
|
|
|
| superior kirjutas: |
Konvertisin Nero Recode 2'ga ühe video mp4 aga nüüd kui avan seda telefonis (failihaldurist ja walkmaniga), siis ainult muusika hakkab mängima aga pilti pole.
Kas see asi on kõikidel kaasas olnud?
Kumb mälukaart siis telefoniga kaasas on, kas sandiski või sony oma? |
see asi on kaasas jah. mul oli sony mälukaart kaasas aga sandiski adapter aga sellest pole vahet, ostsin 2gb-se sony high speed kaarti nagunii
vb convertisid liiga suurde formaati või liiga suure bit ratega? 200 oli maksimum mis võis olla vist
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
15.08.2006 09:01:17
|
|
|
| antti22 kirjutas: |
vb convertisid liiga suurde formaati või liiga suure bit ratega? 200 oli maksimum mis võis olla vist  |
bitrate panin 100 peale
e: sain korda asja. jälgisin õpetust
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
15.08.2006 10:21:30
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| kas sellel telefonil sünnipäevasid ei saagi sisestada? sedasi siis, et kui on kellegi sünnipäev, siis näitab kellel on ja kui vanaks saab? (või on see puhtalt nokkijate süsteem? (pole teisi näppind)) |
ikka saab. "Muuda kontakti" ja lappa valikuid viimaseni. |
mul omal (veel) seda fooni pole, näppisin aint seda virtuaalset värki seal SE lehel. Aga kas ja kuidas ta sellest sünnipäevast kuidagi märku ka annab, kui see kätte jõuab?
edit:
ning kui on vastamata kõnesid, kas ta näitab ka seda, kui on mitu korda ühelt numbrilt helistatud kellaajaliselt?
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okpoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
15.08.2006 10:46:34
|
|
|
Kes tahab lahedaid themesi, siis saab siit: http://eseth.net/w810/download/
Sikuta oma arvutisse ja pane läbi kabli või sinikiku telefoni.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
15.08.2006 12:37:02
|
|
|
| Keegi seda mängu üles ei saa panna , mis w810i-l peal on kus meest saab tulistada? Paneks k610i-le. 8) (oli üsna mängitav)
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
16.08.2006 09:56:53
|
|
|
kellelgi veel on selline probleem, et telefon otsib tihti levi? ehk siis kõlarid vahepeal arvutil häälitsevad.
teiste telefonidega küll nii tihti ei olnud seda.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reigo
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2006
|
16.08.2006 11:23:37
|
|
|
| tuleb jah tihti seda ette, aga ise eriti häirida ei lase sellest. eelmise telefoniga oli jama siis kui rääkisid kellegagi ja siis kogu kõne aja kõlarid undasid aga sellega saab ilusti rääkida... vb asud sellise kohapeal kus mitme masti levialad kattuvad ja siis telefon vahetub koguaeg nende mastide vahel...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ve!lS!de
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
16.08.2006 17:25:25
|
|
|
| kas keegi oskab öelda, kuidas telefonil soft yle lasta, või vähemalt repair teha ?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
16.08.2006 17:58:31
|
|
|
Kas telefonil tõesti sisestuskeeleks eesti keelt panna ei saa?
Õ tähte tahaks kirjutada väga.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
16.08.2006 18:03:26
|
|
|
| superior kirjutas: |
Kas telefonil tõesti sisestuskeeleks eesti keelt panna ei saa?
Õ tähte tahaks kirjutada väga. |
Õ täht on tõesti sellel telefonil puudu. Ülejäänud täpitähed saab, kui kirjutuskeeleks määrata "standard abc"
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juss71
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002
|
16.08.2006 18:57:28
|
|
|
| Selline küsimus, et kui hästi antud telefon filme jooksutab, s.t. heli ning pilt ikka sünkroonis?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
16.08.2006 20:11:58
|
|
|
| Juss71 kirjutas: |
| Selline küsimus, et kui hästi antud telefon filme jooksutab, s.t. heli ning pilt ikka sünkroonis? |
hästi. kõik on korras. ainult ekraan väike filmide jaoks.
kuidas teha nii, et mängud installeeruks mälukaardile automaatselt mitte telefoni?
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tungraud
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2002
|
16.08.2006 23:24:53
|
|
|
[quote="marko"][quote="Delta"]K750/w800 oli fotokas katikuga, w810 aga katikuta. Kuidas kommenteerite, kas katiku puudumine on kasutamisel tõsine miinus (objektiiv prahikoguja)? Või ei ole olulist vahet, kui just telefoni mutta ei uputa...[/quote]
katik on [b]kõigil[/b] kaameratel.
shutter=katik
cover=klapp/kaas[/quote]
katik on ainult päris kaameratel, mobla ja muu alaväärsematel on "elektronic shutte"- midagi mehaanilist pole. vist mingil Nokia n seeria omal oli ka päris katik.
_________________ liquid cooled brains. red coolant.... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jackass888
HV kasutaja

liitunud: 12.05.2004
|
17.08.2006 14:12:39
|
|
|
kas ma saan õieti aru et see asi ei suuda mängida täisekraan 176x220 videot?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
17.08.2006 17:04:09
|
|
|
| jackass888 kirjutas: |
kas ma saan õieti aru et see asi ei suuda mängida täisekraan 176x220 videot?  |
mängib küll.täna sain ka W810 ja kõllid kaasa,varsti proovin kõllid järgi
EDIT:need on isegi väiksemad kui arvasin panin mega bassi peale ja päris hästi kõllid liikusid ,sound on ikka päris hea
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
17.08.2006 18:28:59
|
|
|
Kas telefonile viirusetõrjet on?
Telefonil on videodega mingi probleem. Ainult selle õpetuse järgi converditud videosi mängib. Näiteks mp4 fail, mis Samsung SGH-E720 mängib, on sellel telefonil must pilt. Ainult heli on kuulda ja see kah praak.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
18.08.2006 11:49:16
|
|
|
Kui kellelgi veel eesti keel kaduma läheb või miski muu jama SonyEricssony telefonidega, siis saab abi firmast: Maifon Balti OÜ
Väidetavalt kõik operaatorid lohistavad neile toodud ja remonti vajavad SonyEricssonid sinna firmasse. Ise viies saab asja kiiremini korda!
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
18.08.2006 11:54:08
|
|
|
Kas w810i *.mp4 ainult muusikafailidena ei toeta?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.08.2006 13:15:18
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Kas w810i *.mp4 ainult muusikafailidena ei toeta? |
K750 igatahes toetab. Kui W810 puhul on probleeme, siis proovi *.aac ümber nimetada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ve!lS!de
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
18.08.2006 14:10:07
|
|
|
| Ve!lS!de kirjutas: |
uuendasin softi 2ra... ning ei pidand kaua ootama, kui ilmus uus viga, mis on palju jubedam ;S
nimelt, telefonil viskab iga mõne aja tagant valgeks kõik, vilgub natuke ja siis kõik ok j2lle :S
nüüd vist softi uuendamine ei aita enam :/ |
kas kellelgi veel on midagi sellist ilmnenud ? oskab keegi öelda, kuidas seda korda teha ?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
18.08.2006 15:34:53
|
|
|
Mul vennal selline jama, et nupp paremale ei tööta, samuti zoomingu nupp Hakkas jamama nädal peale ostu. Varsti viib tel. tagasi.
Kuid muidu on mobla 5-
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
18.08.2006 22:40:17
|
|
|
kuidas pelasi arvutist tlf.tõsta?
mem stici peal ma gamesi vms folderit ei leia.ilmselt suvalisse kohta tõstes asi tööle ei lähe
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reigo
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2006
|
19.08.2006 00:52:28
|
|
|
| viska "muu" kausta alla see .jar fail... mina sain nii omale ühe mängu installitud. ja töötab kenasti... pärast võid selle .jar faili kustutada.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
19.08.2006 01:17:20
|
|
|
| reigo kirjutas: |
| viska "muu" kausta alla see .jar fail... mina sain nii omale ühe mängu installitud. ja töötab kenasti... pärast võid selle .jar faili kustutada. |
aga vaat selle jar faili installid telefonis, siis valida ei saa, kuhu installida?
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
19.08.2006 01:37:30
|
|
|
| superior kirjutas: |
| reigo kirjutas: |
| viska "muu" kausta alla see .jar fail... mina sain nii omale ühe mängu installitud. ja töötab kenasti... pärast võid selle .jar faili kustutada. |
aga vaat selle jar faili installid telefonis, siis valida ei saa, kuhu installida? |
tundub,et ei.küll saad hiljem mängu veel nupu abil kaardile liigutada
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
19.08.2006 05:56:14
|
|
|
| superior kirjutas: |
aga vaat selle jar faili installid telefonis, siis valida ei saa, kuhu installida? |
Saab küll valida kuhu installid.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reigo
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2006
|
19.08.2006 10:39:03
|
|
|
| masterx kirjutas: |
| superior kirjutas: |
aga vaat selle jar faili installid telefonis, siis valida ei saa, kuhu installida? |
Saab küll valida kuhu installid. |
jah, enne installimise algust peaks telefon pakkuma kuhu mängu panna tahad.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
19.08.2006 11:11:12
|
|
|
| reigo kirjutas: |
| masterx kirjutas: |
| superior kirjutas: |
aga vaat selle jar faili installid telefonis, siis valida ei saa, kuhu installida? |
Saab küll valida kuhu installid. |
jah, enne installimise algust peaks telefon pakkuma kuhu mängu panna tahad. |
Mul tuli ette ainult 2 valikut, telefonis olev Mängude või Rakenduste kaust.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
19.08.2006 11:17:13
|
|
|
mul sama lugu.installi mängude alla ja hiljem tõsta mem kaardile
kas usb kaudu laadimist on võimalik ära keelata?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
19.08.2006 15:38:53
|
|
|
ostsin ka selle telefoni ära, kurradi mõnus jubin
eriti spets on see, et menüüga olen juba tuttav, lihtsalt sisu on telefonil sittakanti parem kui vanal k300i-l
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
19.08.2006 16:12:21
|
|
|
Ma avastasin, et kerges joobeseisundis on see Orbital theme väga vahva. Klõpsid peamenüüs klahve ja jube lõbus on seda punast värki jälgida
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
20.08.2006 15:41:12
|
|
|
| themede juurde minnes-vaja oleks equalizeri sarnast themet mis oleks vähem vilkuvam loe tlf.ei tõmbaks kinni,vähe rahulikuma värviga kuid menu osa oleks sama ehitusega
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
20.08.2006 22:54:21
|
|
|
Terv, kas mingi proge on sellele moblale, et avi faile vaadata?
Kuigi kirjas oli kuskil reviews, et mpeg4 mängib, siis mul küll mitte :S
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
23.08.2006 14:14:25
|
|
|
krt.mul kombeks ikka küüsi vahest lõigata ja vot ei saa simi sellelt tlf kuidagi kätte
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
23.08.2006 14:51:57
|
|
|
| digweed kirjutas: |
krt.mul kombeks ikka küüsi vahest lõigata ja vot ei saa simi sellelt tlf kuidagi kätte  |
see on selle telefoni juures tõesti häiriv, simi süsteem on kehv
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.08.2006 17:50:37
|
|
|
| Tihti te neid sim kaarte siis vahetate? Ise vist viimati võtsin välja kui hooldusse andsin telefoni...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|