|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
09.08.2006 15:19:51
|
|
|
| ja see mäng on tõesti seda raha väärt. isegi minusuguse mittemänguri arvates, kes pole yhtegi tegelast siiani suutnud yle lvl 40 ajada. ning igatsus tuleb ikka tihti peale mängu järele. aga niikaua kui ilm on suvine, siis hoidun oma vabal ajal arvutist põhimõtteliselt eemale ja tööl ei saa kahjuks mängida.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.08.2006 19:29:22
|
|
|
link :: kae siit
nojah, ei oskagi kommenteerida.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
12.08.2006 19:53:45
|
|
|
| Julm. Lihtsalt julm.. blizzi tüübid on ikka kõvasti tööd teinud ja lisavõimalusi saab olema palju. Ise ootan huviga seda, kuidas wowi praegune kogukond bc'le reagerib - kui see on ilmunud).
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.08.2006 20:05:29
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Ise ootan huviga seda, kuidas wowi praegune kogukond bc'le reagerib - kui see on ilmunud). |
casualid on õnnest lollid, sest raiding gildid said hetkel kaigast. mõistmata ise, et nemad on samamoodi sõnnikus - uued 25 man instad on praeguse aja 40man naxid.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
12.08.2006 20:48:10
|
|
|
------------
One example is a new zone called Nagrand. Smack in the center of it is a neutral town that can be captured by either faction. Whoever holds it will have access to a whole mess of amenities, including active quest givers, NPCs who accept turn-ins acquired from the zone's monsters, vendors, trainers and the like. The opposing faction, naturally, is locked out of all this, which is precisely why they will be laying siege to it around the clock. If you get enough of your people near the flag at the town center, you'll slowly start to win control. Problem is, opposing players and NPCs will be constantly wailing on you.
-------------
wohoo townsiege
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
12.08.2006 22:44:48
|
|
|
| Mingi "capture the flag" teema.. Ok päris normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
12.08.2006 22:51:19
|
|
|
| Rohkem ikka domination.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
13.08.2006 00:05:17
|
|
|
| burning crusade tõotab tulla midagi väga võimast, mäng võtab ikka väga uue ja huvitava ilme ..
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
13.08.2006 01:00:12
|
|
|
Mulle isiklikult blizzi lähenemine ei meeldi. Pea kõik vana pekstakse segi ja lisatakse uusi võimalusi (samas poldud suudetud vanas wowis kuldset keskteed leida - mängija ja maailma vahelist interaktiivsust).
blizz annab lihtsalt hunnikus säravat kraami, mille nimel jälle farmida.
NIi.. nüüd kui mõelda.. oligi wow algusest peale gearbased mäng. Seega on blizz ikkagi truuks jäänud oma algsele ideele.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
13.08.2006 09:42:29
|
|
|
2 vs 2 team pvp tundub huvitav.
aga noh, palad hordile ja shammyd allidele on ikka odav trikk.
_________________ Jumal annab, maksuamet võtab. |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soomer
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2006
|
13.08.2006 16:44:47
kellel probleeme gamecard'i ostmisega |
|
|
Ühispanga U-kaart: http://www.seb.ee/page/0101360218
see on virtuallne krediitkaart mis maksab umber 10EEK ja kehtib 40 päeva.
Sellega saad maksta igalpool internetis. Saad sellega otse osta wow'i mänguaega, ei pea mängukaartidega enam jamama.
Ning raha võetakse otse sinu pangaarvelt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
14.08.2006 03:45:59
|
|
|
kas wowis on niipalju spelle et sajaviiest nupust nende bindimiseks ei piisa?
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.08.2006 04:16:00
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| kas wowis on niipalju spelle et sajaviiest nupust nende bindimiseks ei piisa? |
Enam pole ju täiskuu. Mis kahtlasi küsimusi hvs esitama on hakatud?
Kuid vastus sulle: peaks piisama küll, aga kui oled liiga lööt ja ei piisa, saab alt + nupp, ctrl + nupp jne stiilis bindida.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
14.08.2006 10:10:34
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Enam pole ju täiskuu. Mis kahtlasi küsimusi hvs esitama on hakatud? |
Tekkis vaid vaidlus, et kas Logitech G15 klaviatuurist võiks WoWis olla rohkem tüli või tulu...
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
14.08.2006 19:00:08
|
|
|
Hmm soovitage mulle häid kohti kus saaks häid queste lvl 8 le olen gnome mage aliance
Nendega millega üksi hakkama olen saanud olen ära teinud aga enamus mis alles ja leidnud ei tule toime...
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
14.08.2006 19:15:08
|
|
|
goldshire?
E: questide jms kohta leiad inffi siit: http://thottbot.com/ lööd vjaliku itemi nime sisse ja saad kaardi kus on peal mobid kes seda dropivad ja enamlevinumad kohad
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
14.08.2006 19:15:31
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| goldshire? |
Seal on 4-7 questi vist ja neist kõik tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
14.08.2006 19:22:26
|
|
|
peale goldshire mine tee SW's paar questi ära (wine ja mingid tailoring supplied, võta professionid ka soovitatavalt), siis mine edasi redridge poole...tee peal peaks sul olema vastas üks guard, kes annab sulle mitu questi (guard on enne kui sa redridge'i jõuab, üks väike sild on ja guard on täpselt enne seda seismas), siis mine lumber campi ja võta sealt ka veel queste...kui need on tehtud, siis soovitan sul westfalli poole minna ja paremale poole peaks sul üks torn jääma (ei mäleta nime enam)...sealt peaksid sa saama Hogger questi ja pead veel neid gnolle ka tapma...kui need questid on tehtud, siis sa peaksid LVL 11+ olema ja saad vabalt westfalli alguses juba hakkama
Jõudu
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
14.08.2006 20:00:15
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
peale goldshire mine tee SW's paar questi ära (wine ja mingid tailoring supplied, võta professionid ka soovitatavalt), siis mine edasi redridge poole...tee peal peaks sul olema vastas üks guard, kes annab sulle mitu questi (guard on enne kui sa redridge'i jõuab, üks väike sild on ja guard on täpselt enne seda seismas), siis mine lumber campi ja võta sealt ka veel queste...kui need on tehtud, siis soovitan sul westfalli poole minna ja paremale poole peaks sul üks torn jääma (ei mäleta nime enam)...sealt peaksid sa saama Hogger questi ja pead veel neid gnolle ka tapma...kui need questid on tehtud, siis sa peaksid LVL 11+ olema ja saad vabalt westfalli alguses juba hakkama
Jõudu |
mhmh tänud se guard on guard thomas aga ma ei leia neid kadunud valvureid
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
14.08.2006 20:08:54
|
|
|
| H!tman kirjutas: |
| Djomka kirjutas: |
peale goldshire mine tee SW's paar questi ära (wine ja mingid tailoring supplied, võta professionid ka soovitatavalt), siis mine edasi redridge poole...tee peal peaks sul olema vastas üks guard, kes annab sulle mitu questi (guard on enne kui sa redridge'i jõuab, üks väike sild on ja guard on täpselt enne seda seismas), siis mine lumber campi ja võta sealt ka veel queste...kui need on tehtud, siis soovitan sul westfalli poole minna ja paremale poole peaks sul üks torn jääma (ei mäleta nime enam)...sealt peaksid sa saama Hogger questi ja pead veel neid gnolle ka tapma...kui need questid on tehtud, siis sa peaksid LVL 11+ olema ja saad vabalt westfalli alguses juba hakkama
Jõudu |
mhmh tänud se guard on guard thomas aga ma ei leia neid kadunud valvureid |
mine mööda jõge üles kuni järveni, siis vaata vasakule ja seal kuskil peaks olema jäänused, mingi kondid ja liha küljes
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
14.08.2006 22:12:22
|
|
|
Üldiselt kui mina näiteks midagi questide jaoks ei leia või jääb midagi mulle arusaamatuks siis ma vaatan alati.
wow.allakhazam.com
Sealt saab kõik teada.. isegi teiste näpunäiteid kuidas mõnda raskemat questi teha.
Kõikide asjade asukohad saab samuti teada.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
15.08.2006 01:25:30
|
|
|
täpselt...ise kasutan ka allakhazami, kirjutan lihtsalt questi nime searchi sisse, võtan selle questi valikust ja siis vaatan user commentsite alt kuidas seda questi tuleb teha ja kus kohas koordinaatide poolest mingi asi asub...soovitan sealt vaadata
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Atren
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2002
|
15.08.2006 09:08:19
|
|
|
| Pärast goldshire ära nüüd küll redridge mine. Westfall, Loch Modan ning Darkshore (Darnassuse kõrval).
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.08.2006 11:32:12
|
|
|
| vaadake oma questide asukohad thottbotist.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
15.08.2006 12:30:40
|
|
|
| Atren kirjutas: |
| Pärast goldshire ära nüüd küll redridge mine. Westfall, Loch Modan ning Darkshore (Darnassuse kõrval). |
Loch Modani ei julgeks soovitada, suhteliselt vähe queste, aga päris head rewardid on alguses asjade eest...
PS: kus kohas keegi ütles, et ta redridge läheks?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
15.08.2006 13:01:28
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
PS: kus kohas keegi ütles, et ta redridge läheks?  |
| Djomka 14.08.2006 19:22 kirjutas: |
| peale goldshire mine tee SW's paar questi ära (wine ja mingid tailoring supplied, võta professionid ka soovitatavalt), siis mine edasi redridge poole...tee peal peaks sul olema vastas üks guard, kes annab sulle mitu questi (guard on enne kui sa redridge'i jõuab, üks väike sild on ja guard on täpselt enne seda seismas), |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
15.08.2006 13:28:27
|
|
|
Tirin demo alla proovin kah siis mängu uue masina peal
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
15.08.2006 20:13:08
|
|
|
Oioi, redridge poole...ja ma kirjutasin sulgudesse, et see guard on enne redridge'i, et ta sinna ei läheks seda otsima
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
15.08.2006 20:17:58
|
|
|
| keegi siin stormscales ka pelab ? horde poolel
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
17.08.2006 00:27:25
|
|
|
Privaatserverid on saatanast. Olen näinud, kuidas seal mäng käib, lugenud võimalustest, aga ise kunagi mänginud pole. Kui keegi tahab tõeliselt head mängukogemust, omab piisavalt vaba aega ja pühendumust, siis soovitan kasutada blizzardi servereid.
Ise lõpetasin wowi mängimise kuid tagasi (blizzardi eu serverites) ja pole plaani ka uuesti alustada. Küll aga on koju tekkinud teine arvuti ja sooviksin oma tüdrukuga wowi pve's natuke queste teha/ murloce veristada. Samas.. sellist isu, aega ja pühendumist pole nagu enne - et hakkaksin jälle kuumaksu maksma (lisaks tuleks veel üks wow juurde osta), sest tõenäoliselt logiksime nädalas ca 4 korda sisse (mis tasuliste serverite puhul lihtsalt raha raiskamine).
Kui kellelgi on otseseid kogemusi wowi privaatserveritega, siis ehk.. viitsite natuke lähemalt neist rääkida (kasvõi ps saata)? Mida maksab oodata, millist soovitate/ miks, mida vaja mängimiseks ja ka mõni link ei teeks paha?
Kena suve lõppu ja wowi expansionit teile!
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
17.08.2006 01:34:41
|
|
|
minuteada ei ole privaatserveri hostimine illegaalne, on ebaseaduslik kliendiga sellesse connectimine. Üks eelnev teema privaatserverite kohta on ka prükkarisse saadetud eks kui ma aega saan siis ma kriban sulle miskit privasse, ei julge siin avalikult laiutada andmetega et mõni amin/mode nii igaks juhuks mu postituse kõrvaldaks ja mulle AM 1337 pistaks
E: kõik tesktuurid/spelliskriptid/maailm on kasutaja arvutis (world.mpq, sounds.mpq), copyright infridgementi serveri enda poolt ei ole, server ise koosneb mmm mäletamist mööda perlis või milleski sarnases kribatud tekstifailidest ja .exe-st. Kui kasutaja on ostnud endale mängu siis ei tohiks mingit probleemi olla sellest et kui ta connectib privaatserverisse. Mänguaeg tähendab põhimõtteliselt seda et sa võid mängida official serverites kus sulle selle raha eest pakutakse täisverelist teenust, mängufailide endaga poel sellel miskit pistmist. Aga noh, arvatavasti kui mina vs Blizzi advukaadid oleks saaks ma haledalt sutti
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
17.08.2006 02:02:08
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| minuteada ei ole privaatserveri hostimine illegaalne |
Tänud Kurm.
Ps. Oskab keegi siinkohal midagi lisada? Kas oma tarbeks serveri jooksutamine on illegaalne?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
17.08.2006 02:07:08
|
|
|
kui sul mäng on ostetud siis peaksid sa jumalarahus ka võima kirjutada koodi mis mängufaili manipuleeriks neid muutmata, muutmine läheks juba copyright infridgemendiks kätte ää). Võin sulle kinnitada et server on puhtal kujul tekstifailide posu väike suunis kui tahad ise miskit serverit jooksutada: http://code.google.com/p/wowwow/ . Lehekülg on ainult informatiivne ja ei sisalda mingeid tõmbamise jms linke
PS: kui oled mängu ostnud siis tee mis tahad, piraat sa pole
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.08.2006 03:06:15
|
|
|
herr, tegelikult ei saa teha midaiganes, eulat rikukd juba sellega, kui sa muudad oma mängu realmlist.wtf faili et ühenduda mujale kui algselt mängu loojatel plaanis on
aga noh, kui ainult enda tarbeks jooksutad serverit siis on tegelikult täiesti pohh isegi blizzardil
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
17.08.2006 03:40:33
|
|
|
mikk36, tee notepadis suvaline tekstifail valmis, sisesta sinna sama realmlist mis on originaalis ja sa saad piraatlusesüüdistuse? Ja kuidas siis addonid legaalsed on? need ju muudavad otseselt mängu graafilist poolt.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
17.08.2006 03:50:19
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| mikk36, tee notepadis suvaline tekstifail valmis, sisesta sinna sama realmlist mis on originaalis ja sa saad piraatlusesüüdistuse? Ja kuidas siis addonid legaalsed on? need ju muudavad otseselt mängu graafilist poolt. |
Kui ma ei eksi, siis isegi osad addonid on blizzardi poolt keelatud. Üks addon muutis warlocki imbi beebi murlociks (mida jagati blizzconi külastajatele ekslusiivse petina), siis oli miske addon, mis automaatselt su tegelast liigutas (mööda eelnevalt salvestatud teekonda) jne jne.
Olen kuulnud ka juhusest, kus mängijad on wowi modelite välimust muutnud (oma arvutis) ja selle tõttu bänni saanud (legend?).
Eks blizz pigistab teatud asjade suhtes silmad kinni. Nagu farmimine näiteks. Paljudes serverites oli/ on teada, millised mängijad kasutavad ära buge ja istuvad ühes ja samas instacsis 24/7, aga bänni nad ei saa?
Sest blizzard ei tea? Võimalik, aga tõenäliselt mitte.
Loogilisem põhjus oleks see, et blizzardit lihtsalt ei huvita. Kuni kuumaksuna tuleb raha sisse, on nad rahul.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.08.2006 04:00:23
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| mikk36, tee notepadis suvaline tekstifail valmis, sisesta sinna sama realmlist mis on originaalis ja sa saad piraatlusesüüdistuse? Ja kuidas siis addonid legaalsed on? need ju muudavad otseselt mängu graafilist poolt. |
sa ei suuna mängu ju ümber, kui sama realmlisti paned
rikud eulat siis, kui ühendud mujale
soovitus sulle: loe EULA läbi ja siis küsi, kui millestki aru ei saa
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.08.2006 09:31:46
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Eks blizz pigistab teatud asjade suhtes silmad kinni. Nagu farmimine näiteks. Paljudes serverites oli/ on teada, millised mängijad kasutavad ära buge ja istuvad ühes ja samas instacsis 24/7, aga bänni nad ei saa?
|
miks nad peaks bänni saama?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
17.08.2006 11:14:52
|
|
|
tra misasja... tulin mängust välja ja 60Hz desktopil ja enam isegi system restori abita ei saa tagasi 85hz panna :S CRT molu siis. Väga aju... näitab default monitor ja hz koht hall.. hz laseb valida küll aga mitte ükski ei mõju. WTF
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
17.08.2006 12:31:04
|
|
|
aga mis hz mängu settingutes pandud on?
[EDIT] mõtlesin et tsekkan wowi kodukalt kuidas mu accoundil läheb aga selgus et on vist ära kustutatud
minu kullakallis char KappaMind läind 3-4 kuud pole sisse loginud..
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
17.08.2006 12:37:32
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| miks nad peaks bänni saama? |
Sest blizzard on ametlikult keelanud mängu raha, esemete ja muu kraamiga raha teenimise.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.08.2006 12:47:05
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| miks nad peaks bänni saama? |
Sest blizzard on ametlikult keelanud mängu raha, esemete ja muu kraamiga raha teenimise. |
emm, seega ma ei tohi olla instas ja farmida itameid, mida AH's müüa?
väljenda ennast järgmine kord paremini
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.08.2006 12:55:55
|
|
|
Psych0, oled sa kindel, et õigelt kodukalt checkisid? www.wow-europe.com siis on eurooplastele.
Minu aastavanune 10 day trial konto oli igatahes ilusasti alles. Sai ükspäev WOW ostetud isegi Aga krt pole eriti aega olnud, et mängida
Minuteada on Blizzard ka öelnud, et kontosid ei kustutata (st. kui miskeid reegleid just ei riku vmt.).
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
17.08.2006 12:56:15
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Minuteada on Blizzard ka öelnud, et kontosid ei kustutata. |
wowi faq's oli kirjas järgmist
Vähemalt 6 kuud hoitakse mitteaktiivseid kontosid alles, see periood võib olla tunduvalt pikem, aga 6 kuud on blizzardi poolt garanteeritud.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
17.08.2006 12:59:14
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Psych0, oled sa kindel, et õigelt kodukalt checkisid? www.wow-europe.com siis on eurooplastele.
Minu aastavanune 10 day trial konto oli igatahes ilusasti alles. Sai ükspäev WOW ostetud isegi Aga krt pole eriti aega olnud, et mängida
Minuteada on Blizzard ka öelnud, et kontosid ei kustutata (st. kui miskeid reegleid just ei riku vmt.). |
Oh im a fag , see 3 kuud on ikka kahjulik, unustab õige koduka ka ära
tänan
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
17.08.2006 17:12:04
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
tra misasja... tulin mängust välja ja 60Hz desktopil ja enam isegi system restori abita ei saa tagasi 85hz panna :S CRT molu siis. Väga aju... näitab default monitor ja hz koht hall.. hz laseb valida küll aga mitte ükski ei mõju. WTF  |
klokki vähem
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
17.08.2006 21:56:57
|
|
|
Sooviks vastust paarile küsimusele:
mis on grindimine?
mis on farmimine?
mis oleks oleks eestlasele parim valik, kui tal tuleb World of Warcraftis pärast sisse logimist realm ehk server valida?(ühenduse kiirus on 128 kbit/s(varsti 256 kbit/s) ülesse-alla, sooviks siis teada võimalikult vähese pingi(latency'ga serverit).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
17.08.2006 21:59:27
|
|
|
grindimine - peaks olema koletiste peal leveldamine vist
farmimine - Koletisi tappes nende stuffi korjamine väga kaua aega, näiteks 4 tundi farmid kuskil mingite koletiste peal et neilt häid asju saada
[EDIT] Uus server on Outland, seal väga hea ping + Eesti suurim Guild Hyljatud - Eesti keele Hüljatud
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
17.08.2006 22:02:13
|
|
|
Tänud vastamise eest. Kas Hyljatud koosneb Hordi või Liidu tegelastest?
Parandus: World Of Warcrafti Euroopa koduleheküljel serverite staatust uurides teatab, et Outland on tehniliselt mängijaid täis ning ei soovitata sinna uusi tegelasi luua. Mis värk sellega on?
viimati muutis Elric 17.08.2006 22:09:21, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
17.08.2006 22:03:39
|
|
|
| Elric kirjutas: |
| Tänud vastamise eest. Kas Hyljatud koosneb Hordi või Liidu tegelastest? |
Alliance ikka
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|