Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 15:19:51 vasta tsitaadiga

ja see mäng on tõesti seda raha väärt. isegi minusuguse mittemänguri arvates, kes pole yhtegi tegelast siiani suutnud yle lvl 40 ajada. ning igatsus tuleb ikka tihti peale mängu järele. aga niikaua kui ilm on suvine, siis hoidun oma vabal ajal arvutist põhimõtteliselt eemale ja tööl ei saa kahjuks mängida.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2006 19:29:22 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

nojah, ei oskagi kommenteerida.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2006 19:53:45 vasta tsitaadiga

Julm. Lihtsalt julm.. blizzi tüübid on ikka kõvasti tööd teinud ja lisavõimalusi saab olema palju. Ise ootan huviga seda, kuidas wowi praegune kogukond bc'le reagerib - kui see on ilmunud).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2006 20:05:29 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ise ootan huviga seda, kuidas wowi praegune kogukond bc'le reagerib - kui see on ilmunud).


casualid on õnnest lollid, sest raiding gildid said hetkel kaigast. mõistmata ise, et nemad on samamoodi sõnnikus - uued 25 man instad on praeguse aja 40man naxid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2006 20:48:10 vasta tsitaadiga

------------
One example is a new zone called Nagrand. Smack in the center of it is a neutral town that can be captured by either faction. Whoever holds it will have access to a whole mess of amenities, including active quest givers, NPCs who accept turn-ins acquired from the zone's monsters, vendors, trainers and the like. The opposing faction, naturally, is locked out of all this, which is precisely why they will be laying siege to it around the clock. If you get enough of your people near the flag at the town center, you'll slowly start to win control. Problem is, opposing players and NPCs will be constantly wailing on you.
-------------

wohoo thumbs_up.gif thumbs_up.gif townsiege
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2006 22:44:48 vasta tsitaadiga

Mingi "capture the flag" teema.. Ok päris normaalne.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2006 22:51:19 vasta tsitaadiga

Rohkem ikka domination.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 00:05:17 vasta tsitaadiga

burning crusade tõotab tulla midagi väga võimast, mäng võtab ikka väga uue ja huvitava ilme ..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 01:00:12 vasta tsitaadiga

Mulle isiklikult blizzi lähenemine ei meeldi. Pea kõik vana pekstakse segi ja lisatakse uusi võimalusi (samas poldud suudetud vanas wowis kuldset keskteed leida - mängija ja maailma vahelist interaktiivsust).

blizz annab lihtsalt hunnikus säravat kraami, mille nimel jälle farmida.

NIi.. nüüd kui mõelda.. oligi wow algusest peale gearbased mäng. Seega on blizz ikkagi truuks jäänud oma algsele ideele.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 13.08.2006 09:42:29 vasta tsitaadiga

2 vs 2 team pvp tundub huvitav.
aga noh, palad hordile ja shammyd allidele on ikka odav trikk.

_________________
Jumal annab, maksuamet võtab.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soomer
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 13.08.2006 16:44:47 kellel probleeme gamecard'i ostmisega vasta tsitaadiga

Ühispanga U-kaart: http://www.seb.ee/page/0101360218
see on virtuallne krediitkaart mis maksab umber 10EEK ja kehtib 40 päeva.
Sellega saad maksta igalpool internetis. Saad sellega otse osta wow'i mänguaega, ei pea mängukaartidega enam jamama.
Ning raha võetakse otse sinu pangaarvelt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 14.08.2006 03:45:59 vasta tsitaadiga

kas wowis on niipalju spelle et sajaviiest nupust nende bindimiseks ei piisa?
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 04:16:00 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
kas wowis on niipalju spelle et sajaviiest nupust nende bindimiseks ei piisa?

Enam pole ju täiskuu. Mis kahtlasi küsimusi hvs esitama on hakatud?

Kuid vastus sulle: peaks piisama küll, aga kui oled liiga lööt ja ei piisa, saab alt + nupp, ctrl + nupp jne stiilis bindida.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 14.08.2006 10:10:34 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Enam pole ju täiskuu. Mis kahtlasi küsimusi hvs esitama on hakatud?

icon_biggrin.gif
Tekkis vaid vaidlus, et kas Logitech G15 klaviatuurist võiks WoWis olla rohkem tüli või tulu...
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 14.08.2006 19:00:08 vasta tsitaadiga

Hmm soovitage mulle häid kohti kus saaks häid queste lvl 8 le olen gnome mage aliance

Nendega millega üksi hakkama olen saanud olen ära teinud aga enamus mis alles ja leidnud ei tule toime...
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 14.08.2006 19:15:08 vasta tsitaadiga

goldshire?

E: questide jms kohta leiad inffi siit: http://thottbot.com/ lööd vjaliku itemi nime sisse ja saad kaardi kus on peal mobid kes seda dropivad ja enamlevinumad kohad

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 14.08.2006 19:15:31 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
goldshire?



Seal on 4-7 questi vist ja neist kõik tehtud.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 14.08.2006 19:22:26 vasta tsitaadiga

peale goldshire mine tee SW's paar questi ära (wine ja mingid tailoring supplied, võta professionid ka soovitatavalt), siis mine edasi redridge poole...tee peal peaks sul olema vastas üks guard, kes annab sulle mitu questi (guard on enne kui sa redridge'i jõuab, üks väike sild on ja guard on täpselt enne seda seismas), siis mine lumber campi ja võta sealt ka veel queste...kui need on tehtud, siis soovitan sul westfalli poole minna ja paremale poole peaks sul üks torn jääma (ei mäleta nime enam)...sealt peaksid sa saama Hogger questi ja pead veel neid gnolle ka tapma...kui need questid on tehtud, siis sa peaksid LVL 11+ olema ja saad vabalt westfalli alguses juba hakkama
Jõudu
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 14.08.2006 20:00:15 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
peale goldshire mine tee SW's paar questi ära (wine ja mingid tailoring supplied, võta professionid ka soovitatavalt), siis mine edasi redridge poole...tee peal peaks sul olema vastas üks guard, kes annab sulle mitu questi (guard on enne kui sa redridge'i jõuab, üks väike sild on ja guard on täpselt enne seda seismas), siis mine lumber campi ja võta sealt ka veel queste...kui need on tehtud, siis soovitan sul westfalli poole minna ja paremale poole peaks sul üks torn jääma (ei mäleta nime enam)...sealt peaksid sa saama Hogger questi ja pead veel neid gnolle ka tapma...kui need questid on tehtud, siis sa peaksid LVL 11+ olema ja saad vabalt westfalli alguses juba hakkama
Jõudu



mhmh tänud se guard on guard thomas aga ma ei leia neid kadunud valvureid
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 20:08:54 vasta tsitaadiga

H!tman kirjutas:
Djomka kirjutas:
peale goldshire mine tee SW's paar questi ära (wine ja mingid tailoring supplied, võta professionid ka soovitatavalt), siis mine edasi redridge poole...tee peal peaks sul olema vastas üks guard, kes annab sulle mitu questi (guard on enne kui sa redridge'i jõuab, üks väike sild on ja guard on täpselt enne seda seismas), siis mine lumber campi ja võta sealt ka veel queste...kui need on tehtud, siis soovitan sul westfalli poole minna ja paremale poole peaks sul üks torn jääma (ei mäleta nime enam)...sealt peaksid sa saama Hogger questi ja pead veel neid gnolle ka tapma...kui need questid on tehtud, siis sa peaksid LVL 11+ olema ja saad vabalt westfalli alguses juba hakkama
Jõudu



mhmh tänud se guard on guard thomas aga ma ei leia neid kadunud valvureid

mine mööda jõge üles kuni järveni, siis vaata vasakule ja seal kuskil peaks olema jäänused, mingi kondid ja liha küljes icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bodyrocker
Kreisi kasutaja
bodyrocker

liitunud: 27.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 22:12:22 vasta tsitaadiga

Üldiselt kui mina näiteks midagi questide jaoks ei leia või jääb midagi mulle arusaamatuks siis ma vaatan alati.
wow.allakhazam.com
Sealt saab kõik teada.. isegi teiste näpunäiteid kuidas mõnda raskemat questi teha.
Kõikide asjade asukohad saab samuti teada.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 15.08.2006 01:25:30 vasta tsitaadiga

täpselt...ise kasutan ka allakhazami, kirjutan lihtsalt questi nime searchi sisse, võtan selle questi valikust ja siis vaatan user commentsite alt kuidas seda questi tuleb teha ja kus kohas koordinaatide poolest mingi asi asub...soovitan sealt vaadata beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atren
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 15.08.2006 09:08:19 vasta tsitaadiga

Pärast goldshire ära nüüd küll redridge mine. Westfall, Loch Modan ning Darkshore (Darnassuse kõrval).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 11:32:12 vasta tsitaadiga

vaadake oma questide asukohad thottbotist.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 15.08.2006 12:30:40 vasta tsitaadiga

Atren kirjutas:
Pärast goldshire ära nüüd küll redridge mine. Westfall, Loch Modan ning Darkshore (Darnassuse kõrval).

Loch Modani ei julgeks soovitada, suhteliselt vähe queste, aga päris head rewardid on alguses asjade eest...
PS: kus kohas keegi ütles, et ta redridge läheks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 15.08.2006 13:01:28 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
PS: kus kohas keegi ütles, et ta redridge läheks? icon_smile.gif

Djomka 14.08.2006 19:22 kirjutas:
peale goldshire mine tee SW's paar questi ära (wine ja mingid tailoring supplied, võta professionid ka soovitatavalt), siis mine edasi redridge poole...tee peal peaks sul olema vastas üks guard, kes annab sulle mitu questi (guard on enne kui sa redridge'i jõuab, üks väike sild on ja guard on täpselt enne seda seismas),
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 13:28:27 vasta tsitaadiga

Tirin demo alla icon_smile.gif proovin kah siis mängu uue masina peal
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 15.08.2006 20:13:08 vasta tsitaadiga

Oioi, redridge poole...ja ma kirjutasin sulgudesse, et see guard on enne redridge'i, et ta sinna ei läheks seda otsima icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 20:17:58 vasta tsitaadiga

keegi siin stormscales ka pelab ? horde poolel
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 00:27:25 vasta tsitaadiga

Privaatserverid on saatanast. Olen näinud, kuidas seal mäng käib, lugenud võimalustest, aga ise kunagi mänginud pole. Kui keegi tahab tõeliselt head mängukogemust, omab piisavalt vaba aega ja pühendumust, siis soovitan kasutada blizzardi servereid.

Ise lõpetasin wowi mängimise kuid tagasi (blizzardi eu serverites) ja pole plaani ka uuesti alustada. Küll aga on koju tekkinud teine arvuti ja sooviksin oma tüdrukuga wowi pve's natuke queste teha/ murloce veristada. Samas.. sellist isu, aega ja pühendumist pole nagu enne - et hakkaksin jälle kuumaksu maksma (lisaks tuleks veel üks wow juurde osta), sest tõenäoliselt logiksime nädalas ca 4 korda sisse (mis tasuliste serverite puhul lihtsalt raha raiskamine).

Kui kellelgi on otseseid kogemusi wowi privaatserveritega, siis ehk.. viitsite natuke lähemalt neist rääkida (kasvõi ps saata)? Mida maksab oodata, millist soovitate/ miks, mida vaja mängimiseks ja ka mõni link ei teeks paha?

Kena suve lõppu ja wowi expansionit teile!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.08.2006 01:34:41 vasta tsitaadiga

minuteada ei ole privaatserveri hostimine illegaalne, on ebaseaduslik kliendiga sellesse connectimine. Üks eelnev teema privaatserverite kohta on ka prükkarisse saadetud icon_exclaim.gif eks kui ma aega saan siis ma kriban sulle miskit privasse, ei julge siin avalikult laiutada andmetega et mõni amin/mode nii igaks juhuks mu postituse kõrvaldaks ja mulle AM 1337 pistaks

E: kõik tesktuurid/spelliskriptid/maailm on kasutaja arvutis (world.mpq, sounds.mpq), copyright infridgementi serveri enda poolt ei ole, server ise koosneb mmm mäletamist mööda perlis või milleski sarnases kribatud tekstifailidest ja .exe-st. Kui kasutaja on ostnud endale mängu siis ei tohiks mingit probleemi olla sellest et kui ta connectib privaatserverisse. Mänguaeg tähendab põhimõtteliselt seda et sa võid mängida official serverites kus sulle selle raha eest pakutakse täisverelist teenust, mängufailide endaga poel sellel miskit pistmist. Aga noh, arvatavasti kui mina vs Blizzi advukaadid oleks saaks ma haledalt sutti icon_lol.gif

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 02:02:08 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
minuteada ei ole privaatserveri hostimine illegaalne

Tänud Kurm.

Ps. Oskab keegi siinkohal midagi lisada? Kas oma tarbeks serveri jooksutamine on illegaalne?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.08.2006 02:07:08 vasta tsitaadiga

kui sul mäng on ostetud siis peaksid sa jumalarahus ka võima kirjutada koodi mis mängufaili manipuleeriks neid muutmata, muutmine läheks juba copyright infridgemendiks kätte ää). Võin sulle kinnitada et server on puhtal kujul tekstifailide posu icon_wink.gif väike suunis kui tahad ise miskit serverit jooksutada: http://code.google.com/p/wowwow/ . Lehekülg on ainult informatiivne ja ei sisalda mingeid tõmbamise jms linke

PS: kui oled mängu ostnud siis tee mis tahad, piraat sa pole

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.08.2006 03:06:15 vasta tsitaadiga

herr, tegelikult ei saa teha midaiganes, eulat rikukd juba sellega, kui sa muudad oma mängu realmlist.wtf faili et ühenduda mujale kui algselt mängu loojatel plaanis on
aga noh, kui ainult enda tarbeks jooksutad serverit siis on tegelikult täiesti pohh isegi blizzardil
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 17.08.2006 03:40:33 vasta tsitaadiga

mikk36, tee notepadis suvaline tekstifail valmis, sisesta sinna sama realmlist mis on originaalis ja sa saad piraatlusesüüdistuse? Ja kuidas siis addonid legaalsed on? need ju muudavad otseselt mängu graafilist poolt.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 03:50:19 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
mikk36, tee notepadis suvaline tekstifail valmis, sisesta sinna sama realmlist mis on originaalis ja sa saad piraatlusesüüdistuse? Ja kuidas siis addonid legaalsed on? need ju muudavad otseselt mängu graafilist poolt.

Kui ma ei eksi, siis isegi osad addonid on blizzardi poolt keelatud. Üks addon muutis warlocki imbi beebi murlociks (mida jagati blizzconi külastajatele ekslusiivse petina), siis oli miske addon, mis automaatselt su tegelast liigutas (mööda eelnevalt salvestatud teekonda) jne jne.

Olen kuulnud ka juhusest, kus mängijad on wowi modelite välimust muutnud (oma arvutis) ja selle tõttu bänni saanud (legend?).

Eks blizz pigistab teatud asjade suhtes silmad kinni. Nagu farmimine näiteks. Paljudes serverites oli/ on teada, millised mängijad kasutavad ära buge ja istuvad ühes ja samas instacsis 24/7, aga bänni nad ei saa?

Sest blizzard ei tea? Võimalik, aga tõenäliselt mitte.
Loogilisem põhjus oleks see, et blizzardit lihtsalt ei huvita. Kuni kuumaksuna tuleb raha sisse, on nad rahul.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.08.2006 04:00:23 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
mikk36, tee notepadis suvaline tekstifail valmis, sisesta sinna sama realmlist mis on originaalis ja sa saad piraatlusesüüdistuse? Ja kuidas siis addonid legaalsed on? need ju muudavad otseselt mängu graafilist poolt.
sa ei suuna mängu ju ümber, kui sama realmlisti paned
rikud eulat siis, kui ühendud mujale
soovitus sulle: loe EULA läbi ja siis küsi, kui millestki aru ei saa icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 09:31:46 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

Eks blizz pigistab teatud asjade suhtes silmad kinni. Nagu farmimine näiteks. Paljudes serverites oli/ on teada, millised mängijad kasutavad ära buge ja istuvad ühes ja samas instacsis 24/7, aga bänni nad ei saa?


miks nad peaks bänni saama?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 11:14:52 vasta tsitaadiga

tra misasja... tulin mängust välja ja 60Hz desktopil ja enam isegi system restori abita ei saa tagasi 85hz panna :S CRT molu siis. Väga aju... näitab default monitor ja hz koht hall.. hz laseb valida küll aga mitte ükski ei mõju. WTF icon_evil.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 12:31:04 vasta tsitaadiga

aga mis hz mängu settingutes pandud on?

[EDIT] mõtlesin et tsekkan wowi kodukalt kuidas mu accoundil läheb aga selgus et on vist ära kustutatud icon_cry.gif
minu kullakallis char KappaMind icon_smile.gif läind thumbs_down.gif 3-4 kuud pole sisse loginud..
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 12:37:32 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
miks nad peaks bänni saama?

Sest blizzard on ametlikult keelanud mängu raha, esemete ja muu kraamiga raha teenimise.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 12:47:05 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Scart kirjutas:
miks nad peaks bänni saama?

Sest blizzard on ametlikult keelanud mängu raha, esemete ja muu kraamiga raha teenimise.


emm, seega ma ei tohi olla instas ja farmida itameid, mida AH's müüa? icon_razz1.gif

väljenda ennast järgmine kord paremini
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 12:55:55 vasta tsitaadiga

Psych0, oled sa kindel, et õigelt kodukalt checkisid? www.wow-europe.com siis on eurooplastele.

Minu aastavanune 10 day trial konto oli igatahes ilusasti alles. Sai ükspäev WOW ostetud isegi icon_razz.gif Aga krt pole eriti aega olnud, et mängida icon_redface.gif

Minuteada on Blizzard ka öelnud, et kontosid ei kustutata (st. kui miskeid reegleid just ei riku vmt.).

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 12:56:15 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Minuteada on Blizzard ka öelnud, et kontosid ei kustutata.

wowi faq's oli kirjas järgmist

Vähemalt 6 kuud hoitakse mitteaktiivseid kontosid alles, see periood võib olla tunduvalt pikem, aga 6 kuud on blizzardi poolt garanteeritud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 12:59:14 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Psych0, oled sa kindel, et õigelt kodukalt checkisid? www.wow-europe.com siis on eurooplastele.

Minu aastavanune 10 day trial konto oli igatahes ilusasti alles. Sai ükspäev WOW ostetud isegi icon_razz.gif Aga krt pole eriti aega olnud, et mängida icon_redface.gif

Minuteada on Blizzard ka öelnud, et kontosid ei kustutata (st. kui miskeid reegleid just ei riku vmt.).


Oh im a fag icon_rolleyes.gif , see 3 kuud on ikka kahjulik, unustab õige koduka ka ära icon_lol.gif
tänan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 17:12:04 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
tra misasja... tulin mängust välja ja 60Hz desktopil ja enam isegi system restori abita ei saa tagasi 85hz panna :S CRT molu siis. Väga aju... näitab default monitor ja hz koht hall.. hz laseb valida küll aga mitte ükski ei mõju. WTF icon_evil.gif


klokki vähem icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 21:56:57 vasta tsitaadiga

Sooviks vastust paarile küsimusele:

mis on grindimine?

mis on farmimine?

mis oleks oleks eestlasele parim valik, kui tal tuleb World of Warcraftis pärast sisse logimist realm ehk server valida?(ühenduse kiirus on 128 kbit/s(varsti 256 kbit/s) ülesse-alla, sooviks siis teada võimalikult vähese pingi(latency'ga serverit).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 21:59:27 vasta tsitaadiga

grindimine - peaks olema koletiste peal leveldamine icon_smile.gif vist

farmimine - Koletisi tappes nende stuffi korjamine väga kaua aega, näiteks 4 tundi farmid kuskil mingite koletiste peal et neilt häid asju saada icon_wink.gif

[EDIT] Uus server on Outland, seal väga hea ping + Eesti suurim Guild Hyljatud - Eesti keele Hüljatud icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 22:02:13 vasta tsitaadiga

Tänud vastamise eest. Kas Hyljatud koosneb Hordi või Liidu tegelastest?

Parandus: World Of Warcrafti Euroopa koduleheküljel serverite staatust uurides teatab, et Outland on tehniliselt mängijaid täis ning ei soovitata sinna uusi tegelasi luua. Mis värk sellega on?


viimati muutis Elric 17.08.2006 22:09:21, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 22:03:39 vasta tsitaadiga

Elric kirjutas:
Tänud vastamise eest. Kas Hyljatud koosneb Hordi või Liidu tegelastest?


Alliance ikka icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.