Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dark Messiah Of Might & Magic märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 16:31:28 vasta tsitaadiga

Mul demos kui seda suurt elukat nägin,hakkas pihta see mängu tutvustus mis full versioonis kõik on,nagu video,ja ongi kõik viskas sinna kohta kus on New game,load game...
Mingi poolik demo w


viimati muutis denis28 11.08.2006 16:52:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 16:33:00 vasta tsitaadiga

http://www.sourcegaming.net/darkmessiah/Dark_Messiah_Demo_Cyclop_Savegame.rar <pane see savetud mäng oma SAVE kataloogi alla & saad suurt elukat tappa.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 12:08:10 vasta tsitaadiga

demo proovitud icon_eek.gif väärt mäng. tundub kõvasti etem kui oblivion. võitlus on tase omaette, saad kasutada tünne, tuld, lõkse jne. graafika täitsa hea, jookseb enam-vähem, tundub, et on ka suured lahtised maa-alad thumbs_up.gif
kahjuks/õnneks tuleb oktoobris(või sept?) ehk samal ajal umbes kui gothic 3, aga proovida tuleb mõlemaid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 12:43:34 vasta tsitaadiga

Miks võrrelda DMi Oblivioniga? DM on siiani jätnud peamiselt fpsi mulje jätnud, mida oblivion kindlasti pole.

Muide.. kas keegi on suutnud selle goblini päästa, kelle orc alla viskab? Enda parim tulemus on see, et lasin noolega orci/ või goblinit, aga igatahes goblinit alla ei visatud (aga ta oli surnud ikkagi).

Lisa: TUndub, et goblin on algusest peale surnud. Sain orcile väga õnnestunud headshoti, mille tagajärjel ta kukkus alla, goblin jäi sinna maha.. ja laip.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 22:57:57 vasta tsitaadiga

oioioi, see mäng on videote järgi vaadates must buy icon_eek.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 23:06:33 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
oioioi, see mäng on videote järgi vaadates must buy :o (y) (b)

Miks sa demot pole proovinud?!!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 23:08:01 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Psych0 kirjutas:
oioioi, see mäng on videote järgi vaadates must buy icon_eek.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

Miks sa demot pole proovinud?!!


Praegu tõmban, suht hea kiirusega tuleb ka, 771 kb/sec
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 00:38:36 vasta tsitaadiga


Sain tõestust! Orkid ja goblinid ei salli teineteist.

Meelitasin goblin nr 1 (nimetagem teda nüüdsest Eugeniks) endaga vagunisse.

Sõitsime Eugeniga üle kuristiku, kus tutvustasin talle ork nr 1'te (nimetagem teda nüüdsest Pabloks). Kohkudes märkasin Eugeni silmas õeluseläiget - tavaliselt ei ole Eugen üldse selline! Pablole see ilmselgelt ei meeldinud. Ennetades halvimat ronisin kiiresti ketist üles ja kui tagasi alla vaatasin, oli Pablo kadunud NAGU TINA TUHKA (ääretult andekas väljend). Silmnähtavalt paremas tujus Eugen hümises rõõmsat lauluviit ning soojendas ennast lõkke juures. Küsimusele: "Mis vereloik see siin maas on ja mis sa Pabloga tegid?" ta ei vastanud. Julgen ainult oletada, et Pablo solvus ja lahkus Eugeni seltskonnast.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 11:10:24 vasta tsitaadiga

Timberg, sul on täisversioon juba we või ma ei saa aru?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 11:15:13 vasta tsitaadiga

demost jutt.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 13:18:20 vasta tsitaadiga

Full mängu saaks 1150.- kätte icon_eek.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 13:25:01 vasta tsitaadiga

juba praegu?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 13:32:28 vasta tsitaadiga

Lugesin kuskilt et ostad 2 mängu 49 naela eest. täpset linki otsin alles. Oli see Dark Messiah Of Might & Magic ja üks mäng veel. Mingi soodus hind vms kui 2 mängu ostad. Võin ka eskida.

Edit/

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000FTOSKE/026-3586225-7224408?v=glance&n=300703

Ei pannud tähele, et see mäng jõuab sinna 27 oktoober icon_redface.gif

Vabandan.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 13:56:29 vasta tsitaadiga

imelik, et igalpool on, et tuleb oktoobris, aga ubisofti lehel- Release Date: 9/26/2006 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
System
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004




sõnum 14.08.2006 14:18:18 vasta tsitaadiga

See demo oli küll igav minuarust. Mis seal mõõgavõitluses siis erilist on? Tavaline vehkimine mingeid combosid ega midagi pole. Peale ilusa graafika küll midagi erilist ei leia selles mängus. icon_neutral.gif
_________________
Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 16:20:46 vasta tsitaadiga

System kirjutas:
See demo oli küll igav minuarust. Mis seal mõõgavõitluses siis erilist on? Tavaline vehkimine mingeid combosid ega midagi pole. Peale ilusa graafika küll midagi erilist ei leia selles mängus. :-|

Äkki sa oled mängud segi ajanud?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 18:53:32 vasta tsitaadiga

System kirjutas:
See demo oli küll igav minuarust. Mis seal mõõgavõitluses siis erilist on? Tavaline vehkimine mingeid combosid ega midagi pole. Peale ilusa graafika küll midagi erilist ei leia selles mängus. icon_neutral.gif


Sa vist oled vist mingit muud demo proovind icon_rolleyes.gif , kui sa ei leia et selles mängus on palju võimalus, sis palun ütle ka teistele kus on icon_lol.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H!tman
Piiratud kasutaja
H!tman

liitunud: 22.03.2005




sõnum 14.08.2006 19:16:05 vasta tsitaadiga

Seda on naljakas mängida sellise motori peal millele se tehtud on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 19:17:21 vasta tsitaadiga

Teh rambo warrior!!111one
Wizzy the orc-gnomes maker
Old school camper

OMFG noh! Pole sõnu,ei jõua seda mängu ära oodata lihtsalt...pohhui,et enda arvutil täiega hakib icon_biggrin.gif

We wantssssss it...yeshh...my p r e c i o u s....we wantssss to kill the orcssses...bad stinky orcssses.

kellel pre-order tehtud? xD
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 19:36:06 vasta tsitaadiga

OMg, need videod on super lihtsalt icon_smile.gif See wizardi asi oli lahe, kus muutis orci väikseks ja lõi jalaga laiaks icon_razz.gif Igatahes ootan fully järjest rohkem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 20:06:32 vasta tsitaadiga

telekinesisega oleks lahe võtta orc kätta ja tõsta lõkke kohale icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 14.08.2006 20:52:00 vasta tsitaadiga

[quote="Dominus"]Teh rambo warrior!!111one
Wizzy the orc-gnomes maker
Old school camper

Mis teema nende videotega on muidu, mul ei teinud pooli selliseid mõõga trikke mis seal oli ja maagijast rääkimata... ? Ja kuidas seda seljatagant pussitamist teha saab ning vibuga zoomida ?


viimati muutis -=Px=- 14.08.2006 20:53:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 20:53:24 vasta tsitaadiga

See ei ole demo video. See video fullyst. Muidugi ei ole demos nii palju spelle jne jne, niiet se üsna loogiline et full
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 21:13:07 vasta tsitaadiga

vibuga suumida saab ka demos.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 22:40:59 vasta tsitaadiga

Ahsoo, kuid neid spelle ja selliseid mõõku küll demos ei ole.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 22:44:11 vasta tsitaadiga

Spellid on täiesti demos olemas!
Mul on õpetus kuidas asja ära teha.
Vaadake seda pilti: (saab lisada nii palju kui tahad neid elukaid, vaid 1 nuppu vajudates icon_biggrin.gif ) http://www.serverid.ee/dm/dm_312.JPG

Kes tahavad asju tööle saada vaadaku siia: http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/808101043/m/7691028074
Ma ei viitsinud asja copyma hakata.

Üks lisa screen veel (hästi palju putukaid): http://www.serverid.ee/dm/dm_313.JPG

_________________
Web3 | ERC721A


viimati muutis Nokia 14.08.2006 23:00:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 22:44:25 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Ahsoo, kuid neid spelle ja selliseid mõõku küll demos ei ole.


demo krdi 2,4 giga või midagi taolist suur, ja erinevaid relvi ka eriti ple icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 22:44:54 vasta tsitaadiga

http://forums.projectoffset.com/viewtopic.php?t=2006&postdays=0&postorder=asc&start=120&sid=60ee22b22ae9fb608ea7c1eff39d7f1e

Thanks to my friend austin for showing me this (he is just about to post it on the DM forums too) ..anyway... this allows you to spawn various creatures in the demo, have unlimited arrows, add skill points, have instant adrenaline, have god mode, and reload the map from the beginning with "[".

Go do your dark messiah folder and go into the folder "mm" and then "cfg"

Once there, make a copy of the config file that is there, and rename it "myconfig"

Delete everything in there and replace it with this stuff below. You can change the key bindings to suit your needs.

bind "F1" "mm_npc_create_orc_sword_shield"
bind "F2" "mm_npc_create_goblin"
bind "F3" "mm_npc_create_cyclope"
bind "F4" "mm_npc_create_Phenrig"
bind "F5" "mm_npc_create_human_guard_bow"
bind "F6" "mm_npc_create_undead"
bind "F7" "mm_npc_create_wizard"
bind "F8" "exec myconfig.cfg"
bind "F9" "god"
bind "n" "noclip"
bind "[" "map_warrior e3_l06_l09"
bind "l" "mm_player_add_skillpoints 20"
bind "q" "mm_player_add_adrenaline 100"
bind "mouse3" "npc_select"
bind "mouse4" "npc_go"
bind "r" "CreateHairball"
bind "t" "ent_remove"
g_ragdoll_maxcount 200
arrow_unlimited 1

The following change the way the arrows behave in the game, add them if you want.

arrow_stick_on_npc 1
arrow_speed 10000
arrow_always_stick 1
arrowrope_forcewhenlaunch 1

after that, right click on your shortcut for the demo and add the following to the command line (after the quotation)

+sv_cheats 1 +map_warrior e3_l06_l09 +exec myconfig.cfg

so mine ends up looking like this

"C:\Program Files\Ubisoft\Dark Messiah of Might and Magic Demo\mm.exe" +sv_cheats 1 +map_warrior e3_l06_l09 +exec myconfig.cfg

Press the corresponding key for the different kinds of monsters. Austin told me that you can take the wizard's staff! =D

Well, i'm off to try it out, i'll edit this if there it more to add.

This is his thread over at the DM forums http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/808101043/m/7691028074 it looks alot neater than mine, but I was putting it together as he was telling me, lol.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 23:08:48 vasta tsitaadiga

Oi jumal mida sellele mängule juurde ka ei mõelda icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 10:41:28 vasta tsitaadiga

päris lahe in tekitada hunnik undeade ja nad infernoga maha põletada 8)
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 15.08.2006 11:02:10 vasta tsitaadiga

Jõhkralt sõltuvusttekitav mäng, peaks ütlema thumbs_up.gif Aga piix, see tuleb gothic 3`ga täpselt samal ajal välja icon_mad.gif

Loodan et täisversioon mul päris kahe silma vahele ei jää
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 11:28:35 vasta tsitaadiga

Arvad et gothic 3 on kindlasti etem w?
Aga selle demo commandidega on päris lähe,tõesti goblinid ja orgid võitlevad üksteisega,ja teine inimene(archer)see on naq abiks endale.Ja ma ei saa aru kuidas on võmalik ära tappa seda suurt elukat ükssilma.Aga muidu rsk täisversioon tuleb vist poest osta icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 11:33:20 vasta tsitaadiga

heh, küll oblivioniga võrreldakse, küll gothicuga. miks? DMoMM minu teada ei tule sul queste, guilde jms. action brutaalne hack&slash esimeses persoonis ju põmst. mänguaeg ka tublisti lyhem kui eelnimetatud RPG'd.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 15.08.2006 11:43:41 vasta tsitaadiga

mutabor, ehk sellepärast, et vaadatakse ainult visuaalset külge? (kollid, relvad, maagia??)..
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 11:52:51 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
Arvad et gothic 3 on kindlasti etem w?
Aga selle demo commandidega on päris lähe,tõesti goblinid ja orgid võitlevad üksteisega,ja teine inimene(archer)see on naq abiks endale.Ja ma ei saa aru kuidas on võmalik ära tappa seda suurt elukat ükssilma.Aga muidu piix täisversioon tuleb vist poest osta icon_smile.gif


peksad teda veits, siis ta kukub pikali hakkab hingeldama või midagi, siis lähed tema juurde ja teed selle adrenaline attacki, see lööb tal silma, alguses on kõik kohad paksult verd täis icon_smile.gif aga kohe pärast seda näed kuidas see cyclpos tõmbleb ja ära sureb icon_wink.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 11:54:28 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
heh, küll oblivioniga võrreldakse, küll gothicuga. miks? DMoMM minu teada ei tule sul queste, guilde jms. action brutaalne hack&slash esimeses persoonis ju põmst. mänguaeg ka tublisti lyhem kui eelnimetatud RPG'd.

Diablo on hack'n'slash. Kuidas on headshotide tegemine hack'n'slash?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 12:09:45 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
mutabor kirjutas:
heh, küll oblivioniga võrreldakse, küll gothicuga. miks? DMoMM minu teada ei tule sul queste, guilde jms. action brutaalne hack&slash esimeses persoonis ju põmst. mänguaeg ka tublisti lyhem kui eelnimetatud RPG'd.

Diablo on hack'n'slash. Kuidas on headshotide tegemine hack'n'slash?


jah see mäng on Hack'n'Slash'n'Headshots
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 12:17:32 vasta tsitaadiga

diablos saab edukalt mängida maagina ja vibumehena ilma et peaks yldse häkkima ja släshima. ma ju ytlesin 'hack&slash esimeses persoonis'. selge see et siin tulevad lisavõimalused mida isomeetrilises vaates ei ole eriti kerge teostada.
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 12:20:10 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
Arvad et gothic 3 on kindlasti etem w?

isiklikult arvan, et gothic 3 on kõvasti etem, aga oleneb mida sa mängult ootad, kipun arvama, et lihtsalt killimine on DM-s parem, aga kui otsid huvitavat storyt, elavat maailma jne siis gothic igal juhul üle icon_smile.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 12:46:18 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
heh, küll oblivioniga võrreldakse, küll gothicuga. miks?

Keskaegne teema.
mutabor kirjutas:
DMoMM minu teada ei tule sul queste, guilde jms. action brutaalne hack&slash esimeses persoonis ju põmst. mänguaeg ka tublisti lyhem kui eelnimetatud RPG'd.

DM on fps, DM on tapmissimulaator. Kui võrrelda mängu füüsikat ja ülesehitust, siis jõuaks oblivion tunduvalt lähemale tüüpilisele "hack n slashile".
mutabor - ma ei ole sinuga kohe üldse nõus. see teema hakkab juba vaiksemlt meenutama "graafika või gameplay" arutlust, kus esitatakse eriti asjakohatuid üldistusi ja võrdlusi. kas sinu definitsioon hack n slashist = mäng, kus on mõõk?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 13:27:57 vasta tsitaadiga

ei, minu jaoks on hack'n'slash see mäng kus põhiline rõhk pandud võitlusele, võib seda nimetada tapmissimulaatoriks, fps, first person aktsiooniks - kuidas endale rohkem meeldib(shuuteriks natuke raske nimetada ilmselt just selle keskaja tõttu kuigi sedamoodi ta tõesti on).
nii oblivion kui ka gothic siiski eelkõige RPG'd kus on hulganisti erinevaid queste, dialooge, erinevaid guilde kellega liituda, vaba maailm kus ringi käia just selles suunas kus endale meeldib ja palju muud mis normaalse RPG'ga kaasneb. sellepärast ytlesin et DDoMM on _põhimõtteliselt_ hack'n'slash(võrreldes siis oblivion/gothicuga) kuna selles mängus ei ole sellist värki. võitlusmäng, nagu ka kunagine vana hea blade of darkness(kus combat oli veidi keerulisem küll). mu arvates just käesoleva mängu võrdlemine opis teisest klassist mängudega ongi asjakohatu. ka strateegiamängudes esineb keskaegne teema, kas pole? icon_smile.gif

ma mõtlesin et oma esimese postiga sain selgelt öeldud just seda et _milleks võrrelda mänge mis on täiesti omaette klassidest_, ei midagi muud. loomulikult ju vaja tähti närima hakata ja tekitama vaidluse icon_smile.gif
vb ma ei oska oma pointi selgelt väljendada, soz. icon_smile.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 13:49:55 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
_milleks võrrelda mänge mis on täiesti omaette klassidest_

Hea kokkuvõte. Olen nõus.

Ps. kas keegi on neid konsoolikäske ja "haxxe" DMi puhul ka proovinud? Laske mõned skriinid üles
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 14:33:02 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
mutabor kirjutas:
_milleks võrrelda mänge mis on täiesti omaette klassidest_

Hea kokkuvõte. Olen nõus.

Ps. kas keegi on neid konsoolikäske ja "haxxe" DMi puhul ka proovinud? Laske mõned skriinid üles


kohe lähen teen mõned icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 15:05:43 vasta tsitaadiga

Tegin ühe pildi: http://img88.imageshack.us/my.php?image=joww5.jpg
Minuarust ei ole mõtet mängida nii, sest siis kui full olemas siis juba paljud asjad nähtud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 15:45:32 vasta tsitaadiga

http://video.google.com/videoplay?docid=3376507807828626026
suht lag on aga mis teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 16:49:05 vasta tsitaadiga

Päris pull selleag mässata. Krt kahju mõneti, et seda cyclopsi ei saa niisama ära taguda, kuhugi paned siis nagu jääb foreva. Muidu kift üks cyclops vs. mingi 20 orc'i icon_smile.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 16:57:19 vasta tsitaadiga

Kas telekinesise tugevust saab ka kuskil muuta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 18:15:48 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Kas telekinesise tugevust saab ka kuskil muuta icon_rolleyes.gif


oli mingi spells.txt aga ei oska leida seda enam..
seal sai tugevust, mana costi, raadiust ja kõike sellist värki muuta...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liuskur
HV kasutaja
Liuskur

liitunud: 07.12.2005




sõnum 20.08.2006 16:01:35 vasta tsitaadiga

Suht suureks imestuseks on minu jaoks see et kas tõesti mitte kuidagi teisiti peale mana potioni joomise ei saa manat tagasi?? Suht absurdsus minu meelest :S
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 16:03:01 vasta tsitaadiga

see demo veel vigane... täismängus on ka mana recharge..
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dark Messiah Of Might & Magic mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.