|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
11.08.2006 16:31:28
|
|
|
Mul demos kui seda suurt elukat nägin,hakkas pihta see mängu tutvustus mis full versioonis kõik on,nagu video,ja ongi kõik viskas sinna kohta kus on New game,load game...
Mingi poolik demo w
viimati muutis denis28 11.08.2006 16:52:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
13.08.2006 12:08:10
|
|
|
demo proovitud väärt mäng. tundub kõvasti etem kui oblivion. võitlus on tase omaette, saad kasutada tünne, tuld, lõkse jne. graafika täitsa hea, jookseb enam-vähem, tundub, et on ka suured lahtised maa-alad
kahjuks/õnneks tuleb oktoobris(või sept?) ehk samal ajal umbes kui gothic 3, aga proovida tuleb mõlemaid.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
13.08.2006 12:43:34
|
|
|
Miks võrrelda DMi Oblivioniga? DM on siiani jätnud peamiselt fpsi mulje jätnud, mida oblivion kindlasti pole.
Muide.. kas keegi on suutnud selle goblini päästa, kelle orc alla viskab? Enda parim tulemus on see, et lasin noolega orci/ või goblinit, aga igatahes goblinit alla ei visatud (aga ta oli surnud ikkagi).
Lisa: TUndub, et goblin on algusest peale surnud. Sain orcile väga õnnestunud headshoti, mille tagajärjel ta kukkus alla, goblin jäi sinna maha.. ja laip.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
13.08.2006 22:57:57
|
|
|
oioioi, see mäng on videote järgi vaadates must buy
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
13.08.2006 23:06:33
|
|
|
| Psych0 kirjutas: |
| oioioi, see mäng on videote järgi vaadates must buy :o (y) (b) |
Miks sa demot pole proovinud?!!
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
13.08.2006 23:08:01
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Psych0 kirjutas: |
oioioi, see mäng on videote järgi vaadates must buy  |
Miks sa demot pole proovinud?!! |
Praegu tõmban, suht hea kiirusega tuleb ka, 771 kb/sec
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.08.2006 00:38:36
|
|
|
Sain tõestust! Orkid ja goblinid ei salli teineteist.
Meelitasin goblin nr 1 (nimetagem teda nüüdsest Eugeniks) endaga vagunisse.
Sõitsime Eugeniga üle kuristiku, kus tutvustasin talle ork nr 1'te (nimetagem teda nüüdsest Pabloks). Kohkudes märkasin Eugeni silmas õeluseläiget - tavaliselt ei ole Eugen üldse selline! Pablole see ilmselgelt ei meeldinud. Ennetades halvimat ronisin kiiresti ketist üles ja kui tagasi alla vaatasin, oli Pablo kadunud NAGU TINA TUHKA (ääretult andekas väljend). Silmnähtavalt paremas tujus Eugen hümises rõõmsat lauluviit ning soojendas ennast lõkke juures. Küsimusele: "Mis vereloik see siin maas on ja mis sa Pabloga tegid?" ta ei vastanud. Julgen ainult oletada, et Pablo solvus ja lahkus Eugeni seltskonnast.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
14.08.2006 11:10:24
|
|
|
| Timberg, sul on täisversioon juba we või ma ei saa aru?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
14.08.2006 11:15:13
|
|
|
demost jutt.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
14.08.2006 13:18:20
|
|
|
Full mängu saaks 1150.- kätte
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
14.08.2006 13:25:01
|
|
|
| juba praegu?
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
14.08.2006 13:56:29
|
|
|
imelik, et igalpool on, et tuleb oktoobris, aga ubisofti lehel- Release Date: 9/26/2006
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
System
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2004
|
14.08.2006 14:18:18
|
|
|
See demo oli küll igav minuarust. Mis seal mõõgavõitluses siis erilist on? Tavaline vehkimine mingeid combosid ega midagi pole. Peale ilusa graafika küll midagi erilist ei leia selles mängus.
_________________ Tuli vaikselt, tuli tasa. Varjud jättis seintele ja maha. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.08.2006 16:20:46
|
|
|
| System kirjutas: |
| See demo oli küll igav minuarust. Mis seal mõõgavõitluses siis erilist on? Tavaline vehkimine mingeid combosid ega midagi pole. Peale ilusa graafika küll midagi erilist ei leia selles mängus. :-| |
Äkki sa oled mängud segi ajanud?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
14.08.2006 18:53:32
|
|
|
| System kirjutas: |
See demo oli küll igav minuarust. Mis seal mõõgavõitluses siis erilist on? Tavaline vehkimine mingeid combosid ega midagi pole. Peale ilusa graafika küll midagi erilist ei leia selles mängus.  |
Sa vist oled vist mingit muud demo proovind , kui sa ei leia et selles mängus on palju võimalus, sis palun ütle ka teistele kus on
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H!tman
Piiratud kasutaja

liitunud: 22.03.2005
|
14.08.2006 19:16:05
|
|
|
Seda on naljakas mängida sellise motori peal millele se tehtud on
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
14.08.2006 19:36:06
|
|
|
OMg, need videod on super lihtsalt See wizardi asi oli lahe, kus muutis orci väikseks ja lõi jalaga laiaks Igatahes ootan fully järjest rohkem
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
14.08.2006 20:06:32
|
|
|
telekinesisega oleks lahe võtta orc kätta ja tõsta lõkke kohale
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
14.08.2006 20:52:00
|
|
|
[quote="Dominus"]Teh rambo warrior!!111one
Wizzy the orc-gnomes maker
Old school camper
Mis teema nende videotega on muidu, mul ei teinud pooli selliseid mõõga trikke mis seal oli ja maagijast rääkimata... ? Ja kuidas seda seljatagant pussitamist teha saab ning vibuga zoomida ?
viimati muutis -=Px=- 14.08.2006 20:53:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
14.08.2006 20:53:24
|
|
|
| See ei ole demo video. See video fullyst. Muidugi ei ole demos nii palju spelle jne jne, niiet se üsna loogiline et full
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
14.08.2006 21:13:07
|
|
|
vibuga suumida saab ka demos.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
14.08.2006 22:40:59
|
|
|
| Ahsoo, kuid neid spelle ja selliseid mõõku küll demos ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
14.08.2006 22:44:25
|
|
|
| Cheetah kirjutas: |
| Ahsoo, kuid neid spelle ja selliseid mõõku küll demos ei ole. |
demo krdi 2,4 giga või midagi taolist suur, ja erinevaid relvi ka eriti ple
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.08.2006 22:44:54
|
|
|
http://forums.projectoffset.com/viewtopic.php?t=2006&postdays=0&postorder=asc&start=120&sid=60ee22b22ae9fb608ea7c1eff39d7f1e
Thanks to my friend austin for showing me this (he is just about to post it on the DM forums too) ..anyway... this allows you to spawn various creatures in the demo, have unlimited arrows, add skill points, have instant adrenaline, have god mode, and reload the map from the beginning with "[".
Go do your dark messiah folder and go into the folder "mm" and then "cfg"
Once there, make a copy of the config file that is there, and rename it "myconfig"
Delete everything in there and replace it with this stuff below. You can change the key bindings to suit your needs.
bind "F1" "mm_npc_create_orc_sword_shield"
bind "F2" "mm_npc_create_goblin"
bind "F3" "mm_npc_create_cyclope"
bind "F4" "mm_npc_create_Phenrig"
bind "F5" "mm_npc_create_human_guard_bow"
bind "F6" "mm_npc_create_undead"
bind "F7" "mm_npc_create_wizard"
bind "F8" "exec myconfig.cfg"
bind "F9" "god"
bind "n" "noclip"
bind "[" "map_warrior e3_l06_l09"
bind "l" "mm_player_add_skillpoints 20"
bind "q" "mm_player_add_adrenaline 100"
bind "mouse3" "npc_select"
bind "mouse4" "npc_go"
bind "r" "CreateHairball"
bind "t" "ent_remove"
g_ragdoll_maxcount 200
arrow_unlimited 1
The following change the way the arrows behave in the game, add them if you want.
arrow_stick_on_npc 1
arrow_speed 10000
arrow_always_stick 1
arrowrope_forcewhenlaunch 1
after that, right click on your shortcut for the demo and add the following to the command line (after the quotation)
+sv_cheats 1 +map_warrior e3_l06_l09 +exec myconfig.cfg
so mine ends up looking like this
"C:\Program Files\Ubisoft\Dark Messiah of Might and Magic Demo\mm.exe" +sv_cheats 1 +map_warrior e3_l06_l09 +exec myconfig.cfg
Press the corresponding key for the different kinds of monsters. Austin told me that you can take the wizard's staff! =D
Well, i'm off to try it out, i'll edit this if there it more to add.
This is his thread over at the DM forums http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/808101043/m/7691028074 it looks alot neater than mine, but I was putting it together as he was telling me, lol.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
14.08.2006 23:08:48
|
|
|
Oi jumal mida sellele mängule juurde ka ei mõelda
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
15.08.2006 10:41:28
|
|
|
| päris lahe in tekitada hunnik undeade ja nad infernoga maha põletada 8)
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
15.08.2006 11:02:10
|
|
|
Jõhkralt sõltuvusttekitav mäng, peaks ütlema Aga piix, see tuleb gothic 3`ga täpselt samal ajal välja
Loodan et täisversioon mul päris kahe silma vahele ei jää
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
15.08.2006 11:28:35
|
|
|
Arvad et gothic 3 on kindlasti etem w?
Aga selle demo commandidega on päris lähe,tõesti goblinid ja orgid võitlevad üksteisega,ja teine inimene(archer)see on naq abiks endale.Ja ma ei saa aru kuidas on võmalik ära tappa seda suurt elukat ükssilma.Aga muidu rsk täisversioon tuleb vist poest osta
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
15.08.2006 11:33:20
|
|
|
heh, küll oblivioniga võrreldakse, küll gothicuga. miks? DMoMM minu teada ei tule sul queste, guilde jms. action brutaalne hack&slash esimeses persoonis ju põmst. mänguaeg ka tublisti lyhem kui eelnimetatud RPG'd.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
15.08.2006 11:52:51
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
Arvad et gothic 3 on kindlasti etem w?
Aga selle demo commandidega on päris lähe,tõesti goblinid ja orgid võitlevad üksteisega,ja teine inimene(archer)see on naq abiks endale.Ja ma ei saa aru kuidas on võmalik ära tappa seda suurt elukat ükssilma.Aga muidu piix täisversioon tuleb vist poest osta  |
peksad teda veits, siis ta kukub pikali hakkab hingeldama või midagi, siis lähed tema juurde ja teed selle adrenaline attacki, see lööb tal silma, alguses on kõik kohad paksult verd täis aga kohe pärast seda näed kuidas see cyclpos tõmbleb ja ära sureb
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.08.2006 11:54:28
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
| heh, küll oblivioniga võrreldakse, küll gothicuga. miks? DMoMM minu teada ei tule sul queste, guilde jms. action brutaalne hack&slash esimeses persoonis ju põmst. mänguaeg ka tublisti lyhem kui eelnimetatud RPG'd. |
Diablo on hack'n'slash. Kuidas on headshotide tegemine hack'n'slash?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
15.08.2006 12:09:45
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| mutabor kirjutas: |
| heh, küll oblivioniga võrreldakse, küll gothicuga. miks? DMoMM minu teada ei tule sul queste, guilde jms. action brutaalne hack&slash esimeses persoonis ju põmst. mänguaeg ka tublisti lyhem kui eelnimetatud RPG'd. |
Diablo on hack'n'slash. Kuidas on headshotide tegemine hack'n'slash? |
jah see mäng on Hack'n'Slash'n'Headshots
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
15.08.2006 12:17:32
|
|
|
diablos saab edukalt mängida maagina ja vibumehena ilma et peaks yldse häkkima ja släshima. ma ju ytlesin 'hack&slash esimeses persoonis'. selge see et siin tulevad lisavõimalused mida isomeetrilises vaates ei ole eriti kerge teostada.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
15.08.2006 12:20:10
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
| Arvad et gothic 3 on kindlasti etem w? |
isiklikult arvan, et gothic 3 on kõvasti etem, aga oleneb mida sa mängult ootad, kipun arvama, et lihtsalt killimine on DM-s parem, aga kui otsid huvitavat storyt, elavat maailma jne siis gothic igal juhul üle
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.08.2006 12:46:18
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
| heh, küll oblivioniga võrreldakse, küll gothicuga. miks? |
Keskaegne teema.
| mutabor kirjutas: |
| DMoMM minu teada ei tule sul queste, guilde jms. action brutaalne hack&slash esimeses persoonis ju põmst. mänguaeg ka tublisti lyhem kui eelnimetatud RPG'd. |
DM on fps, DM on tapmissimulaator. Kui võrrelda mängu füüsikat ja ülesehitust, siis jõuaks oblivion tunduvalt lähemale tüüpilisele "hack n slashile".
mutabor - ma ei ole sinuga kohe üldse nõus. see teema hakkab juba vaiksemlt meenutama "graafika või gameplay" arutlust, kus esitatakse eriti asjakohatuid üldistusi ja võrdlusi. kas sinu definitsioon hack n slashist = mäng, kus on mõõk?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
15.08.2006 13:27:57
|
|
|
ei, minu jaoks on hack'n'slash see mäng kus põhiline rõhk pandud võitlusele, võib seda nimetada tapmissimulaatoriks, fps, first person aktsiooniks - kuidas endale rohkem meeldib(shuuteriks natuke raske nimetada ilmselt just selle keskaja tõttu kuigi sedamoodi ta tõesti on).
nii oblivion kui ka gothic siiski eelkõige RPG'd kus on hulganisti erinevaid queste, dialooge, erinevaid guilde kellega liituda, vaba maailm kus ringi käia just selles suunas kus endale meeldib ja palju muud mis normaalse RPG'ga kaasneb. sellepärast ytlesin et DDoMM on _põhimõtteliselt_ hack'n'slash(võrreldes siis oblivion/gothicuga) kuna selles mängus ei ole sellist värki. võitlusmäng, nagu ka kunagine vana hea blade of darkness(kus combat oli veidi keerulisem küll). mu arvates just käesoleva mängu võrdlemine opis teisest klassist mängudega ongi asjakohatu. ka strateegiamängudes esineb keskaegne teema, kas pole?
ma mõtlesin et oma esimese postiga sain selgelt öeldud just seda et _milleks võrrelda mänge mis on täiesti omaette klassidest_, ei midagi muud. loomulikult ju vaja tähti närima hakata ja tekitama vaidluse
vb ma ei oska oma pointi selgelt väljendada, soz.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
15.08.2006 13:49:55
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
| _milleks võrrelda mänge mis on täiesti omaette klassidest_ |
Hea kokkuvõte. Olen nõus.
Ps. kas keegi on neid konsoolikäske ja "haxxe" DMi puhul ka proovinud? Laske mõned skriinid üles
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
15.08.2006 14:33:02
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| mutabor kirjutas: |
| _milleks võrrelda mänge mis on täiesti omaette klassidest_ |
Hea kokkuvõte. Olen nõus.
Ps. kas keegi on neid konsoolikäske ja "haxxe" DMi puhul ka proovinud? Laske mõned skriinid üles |
kohe lähen teen mõned
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
15.08.2006 16:49:05
|
|
|
Päris pull selleag mässata. Krt kahju mõneti, et seda cyclopsi ei saa niisama ära taguda, kuhugi paned siis nagu jääb foreva. Muidu kift üks cyclops vs. mingi 20 orc'i
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
15.08.2006 16:57:19
|
|
|
Kas telekinesise tugevust saab ka kuskil muuta
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
15.08.2006 18:15:48
|
|
|
| Cheetah kirjutas: |
Kas telekinesise tugevust saab ka kuskil muuta  |
oli mingi spells.txt aga ei oska leida seda enam..
seal sai tugevust, mana costi, raadiust ja kõike sellist värki muuta...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liuskur
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
20.08.2006 16:01:35
|
|
|
| Suht suureks imestuseks on minu jaoks see et kas tõesti mitte kuidagi teisiti peale mana potioni joomise ei saa manat tagasi?? Suht absurdsus minu meelest :S
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
20.08.2006 16:03:01
|
|
|
| see demo veel vigane... täismängus on ka mana recharge..
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|