Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mis oli teie esimene arvutimäng ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
henri851
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 15.02.2006 11:32:34 vasta tsitaadiga

Test Drive 2 , LOTUS .
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allsight
HV vaatleja
allsight

liitunud: 28.08.2004




sõnum 15.02.2006 11:40:02 vasta tsitaadiga

heretic
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martenpalm
HV vaatleja
martenpalm

liitunud: 16.06.2005




sõnum 25.02.2006 13:08:52 vasta tsitaadiga

Esimene mäng võis olla mingi Aladdin vist, siis oli veel mingi rallimäng ka WRC autodega kui ma õigesti mäletan,igati thumbs_up.gif mäng oli icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants_k
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2006




sõnum 11.08.2006 23:39:04 vasta tsitaadiga

mul oli esimesed mängud mingi nba,jones in the fastlane, summer games,minq dave ja Printsi mäng.Mäletan,et need olid veel vana hea win 3.1 peal.Olin sis vist 4-5a
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 23:40:25 vasta tsitaadiga

digger thumbs_up.gif

viimati muutis Flavius 12.08.2006 09:56:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 23:44:35 vasta tsitaadiga

086 või 088 peal miski 3D tetris, noh too kus eri klotse tuleb laduda. A too oli ikka ruumiline thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marks123
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2005




sõnum 11.08.2006 23:58:03 vasta tsitaadiga

Esimene mäng oli ikka stunts aga seda ma eriti ei mängind
aga esimesi mänge mida mängis ikka korralikult olid doom ja heritix(või midagi sellesit).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapten_bn
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2004




sõnum 12.08.2006 00:00:38 vasta tsitaadiga

Ma ei mäletagi, kuid mingi mees jooksis ja korjas asju, teine oli mingi pall sõi väiksemaid palle ning keegi ajas seda suuremat palli (sind taga)
Ja siis meie sõber SUPAPLEX oli ka nendest icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nn3_
HV kasutaja
nn3_

liitunud: 13.09.2003




sõnum 12.08.2006 00:10:24 vasta tsitaadiga

Wurmi või Xonix @ Robotron 1715.
AM Truck @ Yamaha KYBT MSX-2 YIS503III.
Prince of Persia @ PC.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2006 00:15:05 vasta tsitaadiga

Dave tõenäoliselt.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kj-
HV kasutaja
-kj-

liitunud: 02.04.2006




sõnum 12.08.2006 00:36:51 vasta tsitaadiga

doom 1
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 12.08.2006 02:23:02 vasta tsitaadiga

Pff kõige esimene (PC) mäng, mida mäletan oli Gobliiins, siis hiljem otsa goblins 2 ja goblins quest 3.
Suht head mängud olid oma aja kohta ja väga meeldejäävad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2006 09:59:09 vasta tsitaadiga

kõige esimene, uskuge või mitte oli nfs2 icon_biggrin.gif siis meenub veel mingi summer games ja winter games! mingi osalise 3D graafikaga, aga väga äge oli thumbs_up.gif
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2006 10:33:56 vasta tsitaadiga

ZX Spectrumi peal (audiokasseti pealt mängu laadimine icon_razz.gif ) mingi helikopterite tulistamine, telekaekraani all keskel oli kahur ja üleval lendasid kopterid, kui tükk aega olid neid lasknud, siis hakkasid langevarjurid kopteritest alla hüppama ja need tuli ka maha võtta. Aasta siis oli 90/91 ja sealt sai alguse hoby, mis vahelduva eduga kestab tänapäevani ja ilmselt aastaid veel, kui ma just vahepeal suureks ei juhtu saama õlu
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.08.2006 10:49:08 vasta tsitaadiga

kes ütles et suured ei või mängida ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arty
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2004




sõnum 12.08.2006 15:53:23 vasta tsitaadiga

ei mäletagi enam täpselt mingi wolfenstein 3d ja commander keenid olid, pärast poole oli aladdini mingi mäng ja siis juba prehistoric...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2006 15:54:41 vasta tsitaadiga

Prince of persia, ja vist mingi robocopi taoline. siis arkanoid jne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2006 16:35:59 vasta tsitaadiga

Prince of Persia oli vist kõige esimene ja siis vist Stunts.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 12.08.2006 23:32:06 vasta tsitaadiga

Esimene arvutimäng oli Doytona,päris huvitav oli ikka siis icon_lol.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2006 23:35:13 vasta tsitaadiga

Esimene oli vist screamer thumbs_up.gif sai hullult pelatud seda icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relax
HV kasutaja
Relax

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 11:03:03 vasta tsitaadiga

Sexonix icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 11:06:59 vasta tsitaadiga

Esimene oli Doom.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WEC
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 14:56:28 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Esimene oli Doom.

Arvuti oli Juku (ilma kõvaketata. Töötas otse FDDlt) musta-valge (mitte hall toonides) ja mäng oli mingi UFOde alla tulistame.
Mäng ise seisnes selles, et sõitsid tankiga all ja üritasid üleval sõitvatele UFOdele pihta saada, aga samask need tulistasid vastu.


viimati muutis WEC 13.08.2006 14:58:16, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 13.08.2006 14:56:49 vasta tsitaadiga

Esimene oli vast Solitaire, igatahes helgelt mäletan kuidas sai päevast päeva LBA2: Twinsen's Odyssey'd taotud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
classified
HV vaatleja
classified

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.08.2006 15:34:18 vasta tsitaadiga

Mingi "Dogs" vms. Pealtvaates tulistamismäng. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 13.08.2006 16:14:33 vasta tsitaadiga

Cyber Dogs on tolle mängu nimi. Seda sai ka väiksemana kõvasti naabripoisiga taotud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
classified
HV vaatleja
classified

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.08.2006 20:23:40 vasta tsitaadiga

g3n1us kirjutas:
Cyber Dogs on tolle mängu nimi. Seda sai ka väiksemana kõvasti naabripoisiga taotud. icon_smile.gif

Ma käisin ka kasutaja yourfriend juures mängimas seda. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.08.2006 02:01:44 vasta tsitaadiga

Esimene mängisin mida nägin ja mäletan oli mingi chess (battle chess - kus vanker sõi lipu ära) ja prince 1. sõbra juures oli natuke hiljem civ. Aga see oli selline APPI MA KARDAN ARVITIT asi ja sai ema hoolsa käe all läbi viidud. Kui lõpuks UFO Enemy unknow välja tuli vot siis hakkas pihta see tee kust enam tagasi tulekut polnud.. icon_smile.gif siia maani olemas ja god damn hea on..
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanelmees
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2004




sõnum 16.08.2006 12:19:16 vasta tsitaadiga

Oi see oli ikka ammu. Miski 086 peal mäletan, et prose oli vist 5mhz ja cga 4 värviline. Seal sees olid miskid a.la nokia mängud snake. Need olid QBasicus tehtud, rohkem mänge polnudki icon_cry.gif
No sai siis ise juurde tehtud neid, casino pokkeri mäng jms.
Miski aeg sai siis hangitud neid mänge. Alley Cat nagu siin keegi mainis ja siis mingi frogger vms. Ei mäleta enam. Hiljem sai siis 286 taha istutud, tol ajal tundus hull turbo masin (isegi turbo nupp oli olemas). Seal siis wolfenstein, budokan, lhx, Larry, Indiana jones, jms alguse saigi. Värisevate kätega tõstsime võrgukaarte arvutisse ja vedasime kaablit:D
Pidi dos-is veel commandeid ette söötma, et võrk toimiks. Mäletan siiani kuidas doomi muliplayeri idle ekraanil punktid jooksid icon_smile.gif
Siis sai 4kesi doomi vist 36h jutti pandud võrgus.
Interneti siis pold figureerisid miskid tasulised bbs. Proovisin sealt miskit Wing Commanderi alla tirida. Kiirus oli muidugi hea siis:D 7h istusin traatide otsas, siis oli vist mingi 30% kohal, igaksjuhuks katkestasin ühenduse ära ja järgmine kuu 700 eeku telefoni arve. Tol ajal oli see sama, mis hetkel 7000 eeku icon_redface.gif
Ja alates 486test toimus juba megakiire areng kuni tänaseni;)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rokkar15
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2005




sõnum 17.08.2006 23:27:46 vasta tsitaadiga

Esimene mäng oli Wolfenstein ( teist nime ei m2leta), kui sai ostetud arvuti, siis oli see m2ng kohe installeeritud icon_biggrin.gif, ning mis sai kohe läbi tehtud.
Aga esimene mäng mis mängisin arvuti peale, oli mu meelest Rifle ( pealtvaates, kus pidid sõjamasinatega lippe teise valduses tooma)


viimati muutis Rokkar15 17.08.2006 23:29:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 17.08.2006 23:29:30 vasta tsitaadiga

Wolfenstein 3D thumbs_up.gif
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 14:46:17 vasta tsitaadiga

Rokkar15 kirjutas:
esimene mäng mis mängisin arvuti peale, oli mu meelest Rifle ( pealtvaates, kus pidid sõjamasinatega lippe teise valduses tooma)

ehk return fire?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.08.2006 11:51:51 vasta tsitaadiga

Esimene mäng oli mul ka Alley cat. Ka sai vanasti tagutud mängu nimega Volfied. 11 aastat möödus kui leidsin selle mängu uuesti, sest nimi oli meelest ja ei leidnud. Ka mängisin Bombi ning Supaplexi. Kuangi ol ivist veel DOofus, mille isegi läbi tegin. Hästi pikk mäng oli.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 15:32:41 vasta tsitaadiga

esimene mäng mida kunagi näpitud üldse sai oli vist accolade poolt välja antud vormelimäng. Ehk mäletate veel. nende ägedate midi helinatega. esimene installitud mäng jms. oli aga klassika: Civilization 1, mida siis oksendamiseni mängitud sai icon_biggrin.gif siiamaani on Civi seeria lemmik icon_smile.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 20.08.2006 16:20:22 vasta tsitaadiga

Mingi mäng Rott ka oli. Lasid püssiga seal.
Keegi teab ?

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeXoRy
HV kasutaja
LeXoRy

liitunud: 06.11.2005




sõnum 20.08.2006 16:25:41 vasta tsitaadiga

Esimene oli tasulises "multimeedias" Grand Theft Auto, sealt edasi Heroes of might and magic 3 ja quake 2 jne.

Siiamaani olen mänginud läbi umbes 500 mängu ja proovinud kusagil 2 000-ndet.

Viimasel ajal järjest vähem aega mängimisele ja ikka rohkem tööl käimisele kulb.

_________________
nüüd Vennike siis mobiilne ... Läppar on jõlecool !
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 16:25:43 vasta tsitaadiga

omalajal sai ka veidi taotud seda 8)
Rise of the Triad seda mõtled ikka?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 20.08.2006 16:26:58 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
omalajal sai ka veidi taotud seda 8)
Rise of the Triad seda mõtled ikka?
Jah, kurat kus ma seda kartsin icon_biggrin.gif Doom ja need olid ka.. ma ei tea miks, aga hullult jube tundus icon_razz.gif
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nipi
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.08.2006 16:30:35 vasta tsitaadiga

Robotite nimeline mäng, kunagi Basicus kirjutatud. Edasi samuti Basicus Star Wars (mõlemaid mänge sai eri platvormidele porditud). Ussi sai ka ise progetud, jälle eri platvormidel... A see oli miski 25 aastat tagasi. Kui PC seeria tuli, siis ehk F1 (toosama eelpoolmaitud Accolade).

viimati muutis nipi 20.08.2006 16:32:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vulcan
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 16:36:15 vasta tsitaadiga

Commodore 64 ja mänguks pidi olema Giana Sisters. Teisi ei hakka üles lugema - neid C64 mänge oli sadade kaupa ju.

Mingitest soome arvutiajakirjadest sai veel programmikoodi copy/pastetud rida rea haaval ja niimoodi siis ise mänge "programmeeritud" icon_lol.gif .

Ahjaa ja mängud olid salvestatud 60min helikassettile. Spetsiaalne kassetilugeja oli, millel olid nn. "läbisõitu" tähistavad numbrid. Siis kassettile kirjutasime pastakaga, et mis numbri juurest milline mäng hakkab ning siis keriti kasset sinna kust mäng käima läks. Ühe kasseti peale mahtus mitukümmend mängu.

Hiljem tuli juba disketilugeja mis oli ülikõva luksus, sellega läksid mängud mõne sekiga käima helikassetilt aga ketrasid mingi 5 min.

Kusjuures C64 sound oli juba mingi aastal 1988 kõvem kui 1996 aastal enamus arvutitel oli (helikaardid olid vähestel, ainult PC speeker).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 19:04:10 vasta tsitaadiga

Eddi kirjutas:
rewer kirjutas:
omalajal sai ka veidi taotud seda 8)
Rise of the Triad seda mõtled ikka?
Jah, kurat kus ma seda kartsin icon_biggrin.gif Doom ja need olid ka.. ma ei tea miks, aga hullult jube tundus icon_razz.gif


Kui huvi pakub siis siin on ka natuke informatsiooni.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 20.08.2006 19:06:11 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif praegu ikka vaatad, et inimene on üks ruut ja mapp teine
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.08.2006 19:20:12 vasta tsitaadiga

C64 mängud diskiseadmelt mõne sekiga käima? Oh ei, ise omasin seda luksust, C64 + diskiseade. Enamus vähegi asisemaid mänge laadis rahulikult 5-10 minutit, käisin tollal teises toas telekat vaatamas, kui mängu laadis icon_smile.gif

Ise mängisin C64 peal esimesena mängu "Burgertime"

_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
classified
HV vaatleja
classified

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.08.2006 20:20:14 vasta tsitaadiga

daman kirjutas:
C64 mängud diskiseadmelt mõne sekiga käima? Oh ei, ise omasin seda luksust, C64 + diskiseade. Enamus vähegi asisemaid mänge laadis rahulikult 5-10 minutit, käisin tollal teises toas telekat vaatamas, kui mängu laadis icon_smile.gif

Ise mängisin C64 peal esimesena mängu "Burgertime"

Nii jöuab pea pool saadet ära vaadata. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sLg00
HV vaatleja
sLg00

liitunud: 27.06.2006




sõnum 21.08.2006 11:56:07 vasta tsitaadiga

oli mingi platformi shooter, nimeks vist Biomenace Man (võin ka veidi eksida). Igatahes pidi hunnikute viisi igast "huvitavaid" kolle (ala roomav mannavaht) pooleks shootima, nii et verd lendas.
the good old simple times:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 17:30:49 vasta tsitaadiga

Bio Menace

NOTE: This game is discontinued, but has been released as freeware.
Apogee Software, Ltd. retains copyright on this title.
The information here is provided only for historical purposes.
No support is given on this title.

link (3drealms.com)
download (3drealms.com)

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoeKing
HV veteran
JoeKing

liitunud: 03.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 20:09:20 vasta tsitaadiga

Ise sai ka see Bio Menace kunagi 486 peal läbi tehtud... päris mitu päeva läks aega. See koos Dangerous Dave in the Haunted Mansion'i ja Captain Comic'uga olid esimesed selles stiilis shooterid minu jaoks. Dangerous Dave'i ei õnnestunudki läbi teha... ühes kohas hüppasid mingid kahltased Slaimerid näkku massiliselt. icon_razz.gif
_________________
Sic itur ad astra...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 22.08.2006 12:57:17 vasta tsitaadiga

MSX, Galaxian
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 22.08.2006 13:22:34 vasta tsitaadiga

Muidu vist üldse esimene oli Worms. Oli aeg mil mõtlesin, et monitor on arvuti icon_biggrin.gif
Aa.. DukeNukem3D oli ka thumbs_up.gif icon_wink.gif
Supaplex oli ka seal esimeste seas üsnagi.

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 22.08.2006 22:25:56 vasta tsitaadiga

Juku peal oli ZOO ikka väga tegija.
Miske tekstipõhine Captain veetis ka pikalt aega. Tegemist allveelaevade põhjalaskmisega. Pidi sisestama koordinaadid, arvestama tuule suunda jms... Mingi hädise map'i peal näitas kas said pihta vms.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mis oli teie esimene arvutimäng ? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.