|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
henri851
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2006
|
15.02.2006 11:32:34
|
|
|
| Test Drive 2 , LOTUS .
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allsight
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2004
|
15.02.2006 11:40:02
|
|
|
| heretic
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martenpalm
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2005
|
25.02.2006 13:08:52
|
|
|
Esimene mäng võis olla mingi Aladdin vist, siis oli veel mingi rallimäng ka WRC autodega kui ma õigesti mäletan,igati mäng oli .
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants_k
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2006
|
11.08.2006 23:39:04
|
|
|
| mul oli esimesed mängud mingi nba,jones in the fastlane, summer games,minq dave ja Printsi mäng.Mäletan,et need olid veel vana hea win 3.1 peal.Olin sis vist 4-5a
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
11.08.2006 23:40:25
|
|
|
digger
viimati muutis Flavius 12.08.2006 09:56:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fiocchi
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2005
|
11.08.2006 23:44:35
|
|
|
086 või 088 peal miski 3D tetris, noh too kus eri klotse tuleb laduda. A too oli ikka ruumiline
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marks123
HV vaatleja
liitunud: 15.11.2005
|
11.08.2006 23:58:03
|
|
|
Esimene mäng oli ikka stunts aga seda ma eriti ei mängind
aga esimesi mänge mida mängis ikka korralikult olid doom ja heritix(või midagi sellesit).
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapten_bn
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2004
|
12.08.2006 00:00:38
|
|
|
Ma ei mäletagi, kuid mingi mees jooksis ja korjas asju, teine oli mingi pall sõi väiksemaid palle ning keegi ajas seda suuremat palli (sind taga)
Ja siis meie sõber SUPAPLEX oli ka nendest
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nn3_
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
12.08.2006 00:10:24
|
|
|
Wurmi või Xonix @ Robotron 1715.
AM Truck @ Yamaha KYBT MSX-2 YIS503III.
Prince of Persia @ PC.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
12.08.2006 00:15:05
|
|
|
| Dave tõenäoliselt.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-kj-
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2006
|
12.08.2006 00:36:51
|
|
|
| doom 1
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr.D
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2004
|
12.08.2006 02:23:02
|
|
|
Pff kõige esimene (PC) mäng, mida mäletan oli Gobliiins, siis hiljem otsa goblins 2 ja goblins quest 3.
Suht head mängud olid oma aja kohta ja väga meeldejäävad.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
12.08.2006 09:59:09
|
|
|
kõige esimene, uskuge või mitte oli nfs2 siis meenub veel mingi summer games ja winter games! mingi osalise 3D graafikaga, aga väga äge oli
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
12.08.2006 10:33:56
|
|
|
ZX Spectrumi peal (audiokasseti pealt mängu laadimine ) mingi helikopterite tulistamine, telekaekraani all keskel oli kahur ja üleval lendasid kopterid, kui tükk aega olid neid lasknud, siis hakkasid langevarjurid kopteritest alla hüppama ja need tuli ka maha võtta. Aasta siis oli 90/91 ja sealt sai alguse hoby, mis vahelduva eduga kestab tänapäevani ja ilmselt aastaid veel, kui ma just vahepeal suureks ei juhtu saama õlu
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.08.2006 10:49:08
|
|
|
kes ütles et suured ei või mängida ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arty
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2004
|
12.08.2006 15:53:23
|
|
|
| ei mäletagi enam täpselt mingi wolfenstein 3d ja commander keenid olid, pärast poole oli aladdini mingi mäng ja siis juba prehistoric...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kunnar
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
12.08.2006 15:54:41
|
|
|
Prince of persia, ja vist mingi robocopi taoline. siis arkanoid jne
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
12.08.2006 16:35:59
|
|
|
| Prince of Persia oli vist kõige esimene ja siis vist Stunts.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
12.08.2006 23:32:06
|
|
|
Esimene arvutimäng oli Doytona,päris huvitav oli ikka siis
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
|
12.08.2006 23:35:13
|
|
|
Esimene oli vist screamer sai hullult pelatud seda
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Relax
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2004
|
13.08.2006 11:03:03
|
|
|
Sexonix
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
13.08.2006 11:06:59
|
|
|
| Esimene oli Doom.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WEC
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.04.2002
|
13.08.2006 14:56:28
|
|
|
| jeanman kirjutas: |
| Esimene oli Doom. |
Arvuti oli Juku (ilma kõvaketata. Töötas otse FDDlt) musta-valge (mitte hall toonides) ja mäng oli mingi UFOde alla tulistame.
Mäng ise seisnes selles, et sõitsid tankiga all ja üritasid üleval sõitvatele UFOdele pihta saada, aga samask need tulistasid vastu.
viimati muutis WEC 13.08.2006 14:58:16, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
13.08.2006 14:56:49
|
|
|
Esimene oli vast Solitaire, igatahes helgelt mäletan kuidas sai päevast päeva LBA2: Twinsen's Odyssey'd taotud.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
classified
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2006
|
13.08.2006 15:34:18
|
|
|
Mingi "Dogs" vms. Pealtvaates tulistamismäng.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
13.08.2006 16:14:33
|
|
|
Cyber Dogs on tolle mängu nimi. Seda sai ka väiksemana kõvasti naabripoisiga taotud.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
classified
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2006
|
13.08.2006 20:23:40
|
|
|
| g3n1us kirjutas: |
Cyber Dogs on tolle mängu nimi. Seda sai ka väiksemana kõvasti naabripoisiga taotud.  |
Ma käisin ka kasutaja yourfriend juures mängimas seda.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
16.08.2006 02:01:44
|
|
|
Esimene mängisin mida nägin ja mäletan oli mingi chess (battle chess - kus vanker sõi lipu ära) ja prince 1. sõbra juures oli natuke hiljem civ. Aga see oli selline APPI MA KARDAN ARVITIT asi ja sai ema hoolsa käe all läbi viidud. Kui lõpuks UFO Enemy unknow välja tuli vot siis hakkas pihta see tee kust enam tagasi tulekut polnud.. siia maani olemas ja god damn hea on..
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanelmees
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2004
|
16.08.2006 12:19:16
|
|
|
Oi see oli ikka ammu. Miski 086 peal mäletan, et prose oli vist 5mhz ja cga 4 värviline. Seal sees olid miskid a.la nokia mängud snake. Need olid QBasicus tehtud, rohkem mänge polnudki
No sai siis ise juurde tehtud neid, casino pokkeri mäng jms.
Miski aeg sai siis hangitud neid mänge. Alley Cat nagu siin keegi mainis ja siis mingi frogger vms. Ei mäleta enam. Hiljem sai siis 286 taha istutud, tol ajal tundus hull turbo masin (isegi turbo nupp oli olemas). Seal siis wolfenstein, budokan, lhx, Larry, Indiana jones, jms alguse saigi. Värisevate kätega tõstsime võrgukaarte arvutisse ja vedasime kaablit:D
Pidi dos-is veel commandeid ette söötma, et võrk toimiks. Mäletan siiani kuidas doomi muliplayeri idle ekraanil punktid jooksid
Siis sai 4kesi doomi vist 36h jutti pandud võrgus.
Interneti siis pold figureerisid miskid tasulised bbs. Proovisin sealt miskit Wing Commanderi alla tirida. Kiirus oli muidugi hea siis:D 7h istusin traatide otsas, siis oli vist mingi 30% kohal, igaksjuhuks katkestasin ühenduse ära ja järgmine kuu 700 eeku telefoni arve. Tol ajal oli see sama, mis hetkel 7000 eeku
Ja alates 486test toimus juba megakiire areng kuni tänaseni;)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rokkar15
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2005
|
17.08.2006 23:27:46
|
|
|
Esimene mäng oli Wolfenstein ( teist nime ei m2leta), kui sai ostetud arvuti, siis oli see m2ng kohe installeeritud , ning mis sai kohe läbi tehtud.
Aga esimene mäng mis mängisin arvuti peale, oli mu meelest Rifle ( pealtvaates, kus pidid sõjamasinatega lippe teise valduses tooma)
viimati muutis Rokkar15 17.08.2006 23:29:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
17.08.2006 23:29:30
|
|
|
Wolfenstein 3D
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
19.08.2006 14:46:17
|
|
|
| Rokkar15 kirjutas: |
| esimene mäng mis mängisin arvuti peale, oli mu meelest Rifle ( pealtvaates, kus pidid sõjamasinatega lippe teise valduses tooma) |
ehk return fire?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
20.08.2006 11:51:51
|
|
|
Esimene mäng oli mul ka Alley cat. Ka sai vanasti tagutud mängu nimega Volfied. 11 aastat möödus kui leidsin selle mängu uuesti, sest nimi oli meelest ja ei leidnud. Ka mängisin Bombi ning Supaplexi. Kuangi ol ivist veel DOofus, mille isegi läbi tegin. Hästi pikk mäng oli.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
20.08.2006 15:32:41
|
|
|
esimene mäng mida kunagi näpitud üldse sai oli vist accolade poolt välja antud vormelimäng. Ehk mäletate veel. nende ägedate midi helinatega. esimene installitud mäng jms. oli aga klassika: Civilization 1, mida siis oksendamiseni mängitud sai siiamaani on Civi seeria lemmik
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
20.08.2006 16:20:22
|
|
|
Mingi mäng Rott ka oli. Lasid püssiga seal.
Keegi teab ?
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LeXoRy
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2005
|
20.08.2006 16:25:41
|
|
|
Esimene oli tasulises "multimeedias" Grand Theft Auto, sealt edasi Heroes of might and magic 3 ja quake 2 jne.
Siiamaani olen mänginud läbi umbes 500 mängu ja proovinud kusagil 2 000-ndet.
Viimasel ajal järjest vähem aega mängimisele ja ikka rohkem tööl käimisele kulb.
_________________ nüüd Vennike siis mobiilne ... Läppar on jõlecool ! |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
20.08.2006 16:25:43
|
|
|
omalajal sai ka veidi taotud seda 8)
Rise of the Triad seda mõtled ikka?
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
20.08.2006 16:26:58
|
|
|
| rewer kirjutas: |
omalajal sai ka veidi taotud seda 8)
Rise of the Triad seda mõtled ikka? |
Jah, kurat kus ma seda kartsin Doom ja need olid ka.. ma ei tea miks, aga hullult jube tundus
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nipi
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2001
|
20.08.2006 16:30:35
|
|
|
Robotite nimeline mäng, kunagi Basicus kirjutatud. Edasi samuti Basicus Star Wars (mõlemaid mänge sai eri platvormidele porditud). Ussi sai ka ise progetud, jälle eri platvormidel... A see oli miski 25 aastat tagasi. Kui PC seeria tuli, siis ehk F1 (toosama eelpoolmaitud Accolade).
viimati muutis nipi 20.08.2006 16:32:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vulcan
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2002
|
20.08.2006 16:36:15
|
|
|
Commodore 64 ja mänguks pidi olema Giana Sisters. Teisi ei hakka üles lugema - neid C64 mänge oli sadade kaupa ju.
Mingitest soome arvutiajakirjadest sai veel programmikoodi copy/pastetud rida rea haaval ja niimoodi siis ise mänge "programmeeritud" .
Ahjaa ja mängud olid salvestatud 60min helikassettile. Spetsiaalne kassetilugeja oli, millel olid nn. "läbisõitu" tähistavad numbrid. Siis kassettile kirjutasime pastakaga, et mis numbri juurest milline mäng hakkab ning siis keriti kasset sinna kust mäng käima läks. Ühe kasseti peale mahtus mitukümmend mängu.
Hiljem tuli juba disketilugeja mis oli ülikõva luksus, sellega läksid mängud mõne sekiga käima helikassetilt aga ketrasid mingi 5 min.
Kusjuures C64 sound oli juba mingi aastal 1988 kõvem kui 1996 aastal enamus arvutitel oli (helikaardid olid vähestel, ainult PC speeker).
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
20.08.2006 19:04:10
|
|
|
| Eddi kirjutas: |
| rewer kirjutas: |
omalajal sai ka veidi taotud seda 8)
Rise of the Triad seda mõtled ikka? |
Jah, kurat kus ma seda kartsin Doom ja need olid ka.. ma ei tea miks, aga hullult jube tundus  |
Kui huvi pakub siis siin on ka natuke informatsiooni.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
20.08.2006 19:06:11
|
|
|
praegu ikka vaatad, et inimene on üks ruut ja mapp teine
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
20.08.2006 19:20:12
|
|
|
C64 mängud diskiseadmelt mõne sekiga käima? Oh ei, ise omasin seda luksust, C64 + diskiseade. Enamus vähegi asisemaid mänge laadis rahulikult 5-10 minutit, käisin tollal teises toas telekat vaatamas, kui mängu laadis
Ise mängisin C64 peal esimesena mängu "Burgertime"
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
classified
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2006
|
20.08.2006 20:20:14
|
|
|
| daman kirjutas: |
C64 mängud diskiseadmelt mõne sekiga käima? Oh ei, ise omasin seda luksust, C64 + diskiseade. Enamus vähegi asisemaid mänge laadis rahulikult 5-10 minutit, käisin tollal teises toas telekat vaatamas, kui mängu laadis
Ise mängisin C64 peal esimesena mängu "Burgertime" |
Nii jöuab pea pool saadet ära vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sLg00
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2006
|
21.08.2006 11:56:07
|
|
|
oli mingi platformi shooter, nimeks vist Biomenace Man (võin ka veidi eksida). Igatahes pidi hunnikute viisi igast "huvitavaid" kolle (ala roomav mannavaht) pooleks shootima, nii et verd lendas.
the good old simple times:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
21.08.2006 17:30:49
|
|
|
Bio Menace
NOTE: This game is discontinued, but has been released as freeware.
Apogee Software, Ltd. retains copyright on this title.
The information here is provided only for historical purposes.
No support is given on this title.
link (3drealms.com)
download (3drealms.com)
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoeKing
HV veteran

liitunud: 03.03.2004
|
21.08.2006 20:09:20
|
|
|
Ise sai ka see Bio Menace kunagi 486 peal läbi tehtud... päris mitu päeva läks aega. See koos Dangerous Dave in the Haunted Mansion'i ja Captain Comic'uga olid esimesed selles stiilis shooterid minu jaoks. Dangerous Dave'i ei õnnestunudki läbi teha... ühes kohas hüppasid mingid kahltased Slaimerid näkku massiliselt.
_________________ Sic itur ad astra... |
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
22.08.2006 13:22:34
|
|
|
Muidu vist üldse esimene oli Worms. Oli aeg mil mõtlesin, et monitor on arvuti
Aa.. DukeNukem3D oli ka
Supaplex oli ka seal esimeste seas üsnagi.
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SunBear
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2004
|
22.08.2006 22:25:56
|
|
|
Juku peal oli ZOO ikka väga tegija.
Miske tekstipõhine Captain veetis ka pikalt aega. Tegemist allveelaevade põhjalaskmisega. Pidi sisestama koordinaadid, arvestama tuule suunda jms... Mingi hädise map'i peal näitas kas said pihta vms.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|