Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus?
Ei kuluta sentigi!!!!
46%
 46%  [ 69 ]
<10€
28%
 28%  [ 43 ]
<30€
17%
 17%  [ 26 ]
<70€
4%
 4%  [ 7 ]
>70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata!
1%
 1%  [ 2 ]
>200€ tavalisele suurtootjate õllele
2%
 2%  [ 3 ]
hääli kokku : 150

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 03.08.2006 23:05:57 vasta tsitaadiga

Diesel!! Ja just purgiõlu, plastpudelis on minu meelest teistsugune maitse. Ja hästi külm peab olema, nii et hambaplommid jäätuksid! icon_biggrin.gif
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 01:31:44 vasta tsitaadiga

joon õlut, mis on vedel.
jäätunud õlu ei taha purgist-pudelist välja tulla icon_cry.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 04.08.2006 01:32:37 vasta tsitaadiga

no siis +1 kraadist, see ka külm icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 04.08.2006 01:36:20 vasta tsitaadiga

Ei joo õlut, joon enamasti bonaqua vett või Arctic slim line spordijooki. icon_lol.gif

Igastahes võiks olla teema kes mida joob või mis kellegi lemmikjook on mitte ainult see õlleteema siin icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 01:38:47 vasta tsitaadiga

yourfriend kirjutas:
Ei joo õlut, joon enamasti bonaqua vett või Arctic slim line spordijooki. icon_lol.gif

Igastahes võiks olla teema kes mida joob või mis kellegi lemmikjook on mitte ainult see õlleteema siin icon_smile.gif


kas sul on keelatud teemat teha icon_rolleyes.gif

tegelikult on pohhui, mis jooki keegi joob.
peaasi, et nad mulle seda jooki(minu jaoks joodavat muidugi) toovad 8)
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 09:58:37 vasta tsitaadiga

Üldiselt öeldes siis joon piima, mahla, keefiri, vett, gaseeritud vett, siirupivett, mehu, kohvi (küll harva), teed, jääteed... ööh rohkem ei tule meeldegi nagu antud hetkel.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 10:05:20 vasta tsitaadiga

Eks margi eelistus on ka vähe elukohaga seotud.
Tartus ikka Alecoq jne... ka teiste asu kohtadega.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 04.08.2006 14:24:39 vasta tsitaadiga

Õlut joon vähe, aga kui, siis Saku Kulda või Coronat.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 15:06:38 vasta tsitaadiga

Saku toodangust kõlbab ainult Rock (ja on üsnagi asjalik, kuulub kindlalt minu top 5 õlle hulka)...originaal on Rocki tünnipesuvesi, mahedalt vesine maitse, meeldiv fairy järelmaik... thumbs_up.gif icon_lol.gif
rock pepper pole ka suurem asi, sai ükskord rocki ja väidetavalt piprast rocki kõrvuti mekitud, kui midagi, siis piprane tundus lahjem kuidagi (pipart oli vist pipetiotsast tilk ekstrakti tünni kohta pandud, ehk siis tunda küll polnud)... icon_rolleyes.gif

A Le coq'i toodangust siis veidi laiem meeldiv valik, kui niisama mõnd (1-4) õlle soov mekkida, siis kadakane või tõmmu hiid, kui üle 4 õlle plaanis rüübata, siis Albert või Aleksander....ja aegajalt harva on ka üksik porter omal kohal... beer_yum.gif
Premiumi rikkusid nad paganad ära, vana premium oli tippklassi õlu, aga peale seda sildi valgeks muutmist läks maitse täielikult metsa...ja ka Red imperial oli alguses väljatulles hea, aga mingi aja pärast kaotas ka see oma hea maitse, ei tea kas hakkasid mingi aja pärast odavamaid koostisaineid (kehvem karamelliessenss äkki?) kasutama või milles asi, aga enam ta suurem asi pole... icon_rolleyes.gif

ahjaa, Gösser tume on grilliha kõrvale asendamatu, muidu joon üldiselt heledaid õllesid, aga ku igrillimiseks läheb, siis ühe või kaks Gösser tumedat ekstraspets liha kõrvale rüüpamiseks võtan ka peaaegu alati... thumbs_up.gif

ja mis taarasse puutub, siis kui kaal pole väga määrav (näiteks liigutab autoga jooke) siis kindlasti klaastaara, maitse on kuidagi kõvasti etem....kui taarat tuleb käeotsas tarida, siis tavaliselt kompromisslahendusena saab purke võetud, mis pole küll ka kõige hullemad....plastikust aga olen juba täielikult loobunud, see plastikumekk mis joogile pudelist manu tuleb ei kõlba kohe kuidagi... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 11:14:53 vasta tsitaadiga

Originaal thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Saku ice,Kuld ja Alexander on head.
vahepeal läheb dlight ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.08.2006 18:18:42 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
ja mis taarasse puutub, siis kui kaal pole väga määrav (näiteks liigutab autoga jooke) siis kindlasti klaastaara, maitse on kuidagi kõvasti etem....kui taarat tuleb käeotsas tarida, siis tavaliselt kompromisslahendusena saab purke võetud, mis pole küll ka kõige hullemad....plastikust aga olen juba täielikult loobunud, see plastikumekk mis joogile pudelist manu tuleb ei kõlba kohe kuidagi... icon_rolleyes.gif
nu taara pole kunagi määrav, kuna see lendab alati prügikasti 8)
alecoqilt on hea veel english ale, seda joon küll meelsamini kui kulda vms
heledaid hea meelga ikkagi ei joo
mulle meeldib kui on selline röstisem maitse icon_razz.gif
niisama võin vett ka juua
täis joomiseks aga viina
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 18:48:32 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
nu taara pole kunagi määrav, kuna see lendab alati prügikasti 8)...


khm, minumeelest oleneb taarast maitse päris korralikult, paar korda on kõrvuti mekitud sama õlut klaaspudelis/purgis/plastikus (näiteks rock'i) ja purgis/plastikus (näiteks saaremaa kadakast) ja maitsevahed on päris korralikud... icon_rolleyes.gif
ja mis prügikasti viskamisse puutub, siis see suvi ma vist oma kodust taarapunkti veetud taarast juba mingi 400 eequ tagasi saanud (khm, tõsi kõik pole küll minu joodud, sõbrad käivad ka aegajalt oma õlledega minu juures ja nii need kogused kasvavad icon_lol.gif ), eriti kuna üks taarapunkt minu kodust keskmiselt 5min autosõidu kaugusel, siis on taara minemaloopimine küll raiskamine minumeelest... icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.08.2006 23:24:05 vasta tsitaadiga

maitse küll, aga pole ma veel jalutades õlut käeotsas tassides kunagi kergema taara peale läinud
alati klaas
ja kui õlu tõesti plastis või plekis on, siis alati kallan kannu icon_exclaim.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 11:39:49 vasta tsitaadiga

A Le Coq Pilsner parim kraam mis turul! Saunas & külmalt 2x veelgi parem. Muidu enamus Tartu toodangust joodavad. Saku kraamist ainult Saku Kuld icon_lol.gif.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 12:20:59 vasta tsitaadiga

A Le Coq Pilsner
pilku.
puls väga hää kraam thumbs_up.gif

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 15:21:50 vasta tsitaadiga

Oot kas a'le coq pilsner on lahjem kui premium icon_confused.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 16:01:15 vasta tsitaadiga

natsa
0.4bromilli icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 22:45:32 vasta tsitaadiga

Hetkel tarbin ohtralt läti õlut. Sai üritatud viimased latid õlleks vahetada, aga õlu, kurask, on seal nii odav, et poleks seda kõike kuhugi panna ja nii jäigi latte veel ülegi ja piirdusin vaid ~20 pudeliga. Sai kõik erinevat sorti võetud, nüüd huvitav juua, kunagi ei tea mis ette satub. Üldiselt tuleb öelda, et (ptüi-ptüi-ptüi) ühtegi päris viletsat pole veel ette jäänud.

Lätlastele on pahed ikka küll pagana odavaks tehtud - 1 lati eest saab 4 pdl õlut või 2 pakki odavamat suitsu. Kurss hetkel 1 LVL = 22,5 EEK.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 11.08.2006 22:46:29 vasta tsitaadiga

sakut ka müüakse lätis odavalt?
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.08.2006 23:06:43 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Hetkel tarbin ohtralt läti õlut. Sai üritatud viimased latid õlleks vahetada, aga õlu, kurask, on seal nii odav, et poleks seda kõike kuhugi panna ja nii jäigi latte veel ülegi ja piirdusin vaid ~20 pudeliga. Sai kõik erinevat sorti võetud, nüüd huvitav juua, kunagi ei tea mis ette satub. Üldiselt tuleb öelda, et (ptüi-ptüi-ptüi) ühtegi päris viletsat pole veel ette jäänud.

Lätlastele on pahed ikka küll pagana odavaks tehtud - 1 lati eest saab 4 pdl õlut või 2 pakki odavamat suitsu. Kurss hetkel 1 LVL = 22,5 EEK.
pole mina veel joodavat läti õlut saanud icon_biggrin.gif
ma ei taha teadagi mis õlled need 1 lati eest 4tk saab
midagi nagu säästupilsner siin?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 23:15:25 vasta tsitaadiga

libe, ei tea midagi, keskmine hind oli seal 30-35 santiimi vahel, aga 24 santiimiseid oli terve nö sari. Aga ega ma ei tea mis kui palju maksis kui joon... mingist nö supermarkesti rabasin kärusse ja kimasin edasi. Nö eesti õlut (aka Aldaris jt) ei hakanud ostmagi. Samahästi võin siis juba nö "Eesti õlut" siit osta. Ja küll jood sa Lätis tehtud õlut ka, kui vähegi Eesti õlletehaste kaubamärke tarbid. icon_razz.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.08.2006 23:31:26 vasta tsitaadiga

kui nad pärnu pulsi ja saku kulda teevad, siis müts maha
guinnessi nad veel ei tee, vähemalt siia ei tarnita lätis tehtuid

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 23:38:45 vasta tsitaadiga

saku kulla sealne ekvivalent täiesti olemas, ma küll ei tea kummas riigis see konkreetne mark pruulitakse.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 12.08.2006 02:34:40 vasta tsitaadiga

Kurat, lätis laadisin ostukäru jooke täis ja siis tuldi seletama, et peale kella 22 alkoholi ei müüda, katku siis letid kinni vms.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2006 08:27:02 vasta tsitaadiga

Lätis müüdav õlu nimega Cesu on tehtud Tartus
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 20.08.2006 12:17:18 vasta tsitaadiga

premium, kuld ja saku on ice
just hiljuti avastasin enda jaoks Bud'i icon_biggrin.gif see oli ka ikka tõsiselt hea õlu thumbs_up.gif (hind muidugi ka vastav icon_rolleyes.gif )
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 12:47:12 vasta tsitaadiga

kõige rohkem joon Rock'i, vahest ka Originaali või Premium'i.
viimase kuu jooksul olen ka proovinud Hispaania, Ukraina ja Leedu öllesid - Rock on siiski parim icon_smile.gif
eile proovisin Leedu ölut. muidu pudel täpselt samasugune nagu Rockil ikka, aga paar triipu oli lisatud sildile, oli 7% ja tootja oli miski AS Aldaris vmt, kohalik ühesõnaga. siis hakkasin mõtlema, et kuidas Saku ÖT sihukest asja lubab icon_confused.gif täielik plagiaat ju.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 20.08.2006 16:04:49 vasta tsitaadiga

aldaris ja muu seltskond

Läti, Leedu ja sealtkandi õlled ei kõlba küll suurt kuhugi, Slovakkia ja Tšehhi kandis hakkab asi juba põnevamaks minema. Juulis sai sealt 2 kasti kaasa taritud. Kõige odavamad natuke üle 3EEK olid veel suht lurrid, aga 5-6EEK pudel hakkas juba väga head kraami saama, mille sarnast eestis küll kohanud pole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 02:28:27 vasta tsitaadiga

A. Le Coq English Ale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2006 10:31:46 vasta tsitaadiga

üks ja ainus icon_biggrin.gif Carlsberg.väga huvitava lõhnaga 8)
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.08.2006 11:16:48 vasta tsitaadiga

arm2004, aldaris (tegu peaks läti toodanguga olema) on sakuga väga lähedastes suhetes, kas tegu tütarfirmaga vms koostöö, igatahes aldarise õlu on saku õlu, võibolla valatakse eestis isegi pudelitesse. aldarise pudeli enda peal on kirjas, et toodetud eestis saku õlletehases, aldaris ise on ainult distribuutor.

ning cesu (teine läti õlu) on alecoqi käpa all, isegi telereklaam on sama.

sama lugu leedus, väga palju toorainet saadetakse sakust teistesse balti riikidesse, kus see siis pudelitesse valatakse ja oma nime all müüakse. kusjuures on ka sellist õlut, mida meil ei müüda, aga väljamaale saadetakse. nõme: delfid kirjutavad, et õlut poodidesse ei jätku, kuid tegelikkuses joodame oma õllega lätlasi ja leedukaid.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 25.08.2006 14:24:32 vasta tsitaadiga

üldiselt võib kõike juua mis pole üle 5,5 ja alla 4,5...välismaiste õlledega enam katsetada ei taha sest olen saanud väga palju solki icon_biggrin.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 26.08.2006 02:36:01 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
üldiselt võib kõike juua mis pole üle 5,5 ja alla 4,5...välismaiste õlledega enam katsetada ei taha sest olen saanud väga palju solki icon_biggrin.gif

tahad head välismaa õlut, siis proovi "bud"-i icon_biggrin.gif leidsin ükskord selle ehtsa ameerika õlle ühe poe letilt, ning maitsesin ka - ikka tõsiselt hea õlu oli icon_biggrin.gif
mida ma aga kellelegi ei soovta on kõik vene õlled - igal õllel käib mingi harjumatu leiva maitse üle aj üldse ei saa eest õllega võrreldagi icon_razz1.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 06:58:45 vasta tsitaadiga

alecoqprem kirjutas:

tahad head välismaa õlut, siis proovi "bud"-i icon_biggrin.gif leidsin ükskord selle ehtsa ameerika õlle ühe poe letilt, ning maitsesin ka - ikka tõsiselt hea õlu oli icon_biggrin.gif

Minu teada on see selline õlu, mille kohta kehtib ütlus "mära kusi" icon_lol.gif
USAs joovad seda põhiliselt nn. Reednekid, ehk siis punakaelad(joodikud)
See on ka ühtlasi odavaim saadaolev õll. icon_razz1.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 26.08.2006 07:01:25 vasta tsitaadiga

Heinekenil on eriti vähene maitse.
Ei salli kuidagi kanget õlut aga no Ice'i ka ei joo icon_rolleyes.gif
Reeglina aga ei joo ma midagi õlu hindasid vaadates, nagu juba eespool mainiti vist ka kellegi poolt.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 26.08.2006 10:28:20 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
alecoqprem kirjutas:

tahad head välismaa õlut, siis proovi "bud"-i icon_biggrin.gif leidsin ükskord selle ehtsa ameerika õlle ühe poe letilt, ning maitsesin ka - ikka tõsiselt hea õlu oli icon_biggrin.gif

Minu teada on see selline õlu, mille kohta kehtib ütlus "mära kusi" icon_lol.gif
USAs joovad seda põhiliselt nn. Reednekid, ehk siis punakaelad(joodikud)
See on ka ühtlasi odavaim saadaolev õll. icon_razz1.gif

irw, joodikud joovad budweiserit? icon_biggrin.gif hea elu siis Ameerika joodikutel icon_lol.gif igaljuhul minu meelest oli küll väga hea maitsega - kuidagi väga mahe ja mõnus thumbs_up.gif
enivei, see juba OT icon_razz1.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 10:40:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
How is American beer like having sex in a canoe? They're both fucking close to water!


Ja Bud on ju tegelikul tsehhide Budweiseri pihta pandud kaubamärk. Mis on tõepoolest mingiks pissiks muudetud, mingi krdi Bud Light jne. Ja alecoqprem, see, et seda siin kirve hinnaga müüakse, ei tähenda ju seda, et seal see üks kõige odavam lake ei oleks, eksole...

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 26.08.2006 12:00:44 vasta tsitaadiga

namstoop, mis ajast budweiser on tsehhide õlu?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 13:03:16 vasta tsitaadiga

No rohkem on ta ikka tsehhide, kui usa oma, aga see selleks. Eks nad kakle selles küsimuses siiamaani.
http://en.wikipedia.org/wiki/Budweiser

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 19:14:20 vasta tsitaadiga

Tavaliselt joon ainult Saku Kuldset, kuid harva mõnda muudki (mitte üle 0,5l)
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.08.2006 22:17:24 vasta tsitaadiga

täna proovisin seda kraami icon_biggrin.gif
hämmastavalt pehme maitsega 6,5% õlle kohta icon_eek.gif
igatahes, mida rohkem mekkisin seda rohkem meeldima hakkas ja seda rohkem ma seda 46.- hinda unustasin
olen veendunud, et see pudel ei jäänud viimaseks 8)



tallinna kaubamajast ostetud, kui kedagi huvitab
samas stockmannis on kõige huvitavam õllevalik thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 31.08.2006 22:18:24 vasta tsitaadiga

libe, kust sa sellist õlle leidsid veel? pole näinudki sellist icon_lol.gif

ja 46 maksid 0,5l pudeli eest icon_question.gif icon_eek.gif

edit: sain omale vastuse su postituse lõpust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.08.2006 23:17:01 vasta tsitaadiga

alecoqprem kirjutas:

ja 46 maksid 0,5l pudeli eest icon_question.gif icon_eek.gif
pant läks ka veel otsa icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2006 23:34:48 vasta tsitaadiga

Alekas "Premium" kodune sõber beer_yum.gif Piisavalt pehme ja maheda maitseline icon_razz.gif (orienteeruv hind 9.-)
Grolsh on muidu välismaistest lemmik,aga meil hind tarbimiseks natsa karm(orienteeruv hind 26.50) icon_idea.gif Muidu nautimiseks sobiv icon_wink.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 01.09.2006 01:26:22 vasta tsitaadiga

nuh nii mida mina siis joon :

tartu õlled :
tõmmu hiid
alexander

saku õlled:
saku kuld
vahest harva ka originaal ja rock

aga siis lemmikõlled:

budweiser
carlsberg
kozel
pilsner urqell
krusovice - nii hele kui tume
guinness
ka oli joodav harp
Schneider weisse - mmmmm vot see oli alles nisu õlle (tume)
paul dunkel weissbier

siis oli ka mingine eedelweiss vms , igatahes sakslane oli ja kurgust läks ülima mõnuga alla


oi kuidas tahaks uuesti saksamaale ja baierimaale ja austriasse icon_razz.gif

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.09.2006 03:15:01 vasta tsitaadiga

joodik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 09:26:46 vasta tsitaadiga

hmekk igakord kui libistamiseks läheb võtad terve listi läbi, et igaühest üks sisse? icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 22:09:07 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
....http://libehv.pri.ee/pildid/cream_sm.jpg
tallinna kaubamajast ostetud, kui kedagi huvitab
samas stockmannis on kõige huvitavam õllevalik thumbs_up.gif

Hmm, täitsa huvitav. Käisin täna kaubamajast läbi ja ostsin ka. Lisaks veel mingi ~10 krooni odavama ja veidi lahjema Mönchshof Schwarzbier'i (küll rohkem pudeli pärast, kuid eks proovib maitse ka ära.)

Eks nädalavahetusel proovin ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.09.2006 22:19:02 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
libe kirjutas:
....http://libehv.pri.ee/pildid/cream_sm.jpg
tallinna kaubamajast ostetud, kui kedagi huvitab
samas stockmannis on kõige huvitavam õllevalik thumbs_up.gif

Hmm, täitsa huvitav. Käisin täna kaubamajast läbi ja ostsin ka. Lisaks veel mingi ~10 krooni odavama ja veidi lahjema Mönchshof Schwarzbier'i (küll rohkem pudeli pärast, kuid eks proovib maitse ka ära.)

Eks nädalavahetusel proovin ära icon_smile.gif
tolle ostsin ma ka samal päeval
aga mulle meeldis too cream stout rohkem
ei hakanud seda urtypisches schwarzbier'i mainimagi icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2006 22:19:43 vasta tsitaadiga

Nüüd sa siis ütled... icon_rolleyes.gif
a noh.. kõik peab tegelikult ikka ise ära proovima icon_razz.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Õllevaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.