|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui palju kulutad keskmiselt käsitööõllele kuus? |
| Ei kuluta sentigi!!!! |
|
46% |
[ 69 ] |
| <10€ |
|
28% |
[ 43 ] |
| <30€ |
|
17% |
[ 26 ] |
| <70€ |
|
4% |
[ 7 ] |
| >70€ - ükski uus õlu ei jää maitsmata! |
|
1% |
[ 2 ] |
| >200€ tavalisele suurtootjate õllele |
|
2% |
[ 3 ] |
|
| hääli kokku : 150 |
|
| autor |
|
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
03.08.2006 23:05:57
|
|
|
Diesel!! Ja just purgiõlu, plastpudelis on minu meelest teistsugune maitse. Ja hästi külm peab olema, nii et hambaplommid jäätuksid!
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
04.08.2006 01:31:44
|
|
|
joon õlut, mis on vedel.
jäätunud õlu ei taha purgist-pudelist välja tulla
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
04.08.2006 01:32:37
|
|
|
no siis +1 kraadist, see ka külm
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yourfriend
HV veteran

liitunud: 10.05.2005
|
04.08.2006 01:36:20
|
|
|
Ei joo õlut, joon enamasti bonaqua vett või Arctic slim line spordijooki.
Igastahes võiks olla teema kes mida joob või mis kellegi lemmikjook on mitte ainult see õlleteema siin
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
04.08.2006 01:38:47
|
|
|
| yourfriend kirjutas: |
Ei joo õlut, joon enamasti bonaqua vett või Arctic slim line spordijooki.
Igastahes võiks olla teema kes mida joob või mis kellegi lemmikjook on mitte ainult see õlleteema siin  |
kas sul on keelatud teemat teha
tegelikult on pohhui, mis jooki keegi joob.
peaasi, et nad mulle seda jooki(minu jaoks joodavat muidugi) toovad 8)
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.08.2006 09:58:37
|
|
|
| Üldiselt öeldes siis joon piima, mahla, keefiri, vett, gaseeritud vett, siirupivett, mehu, kohvi (küll harva), teed, jääteed... ööh rohkem ei tule meeldegi nagu antud hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
04.08.2006 10:05:20
|
|
|
Eks margi eelistus on ka vähe elukohaga seotud.
Tartus ikka Alecoq jne... ka teiste asu kohtadega.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
04.08.2006 14:24:39
|
|
|
| Õlut joon vähe, aga kui, siis Saku Kulda või Coronat.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
04.08.2006 15:06:38
|
|
|
Saku toodangust kõlbab ainult Rock (ja on üsnagi asjalik, kuulub kindlalt minu top 5 õlle hulka)...originaal on Rocki tünnipesuvesi, mahedalt vesine maitse, meeldiv fairy järelmaik...
rock pepper pole ka suurem asi, sai ükskord rocki ja väidetavalt piprast rocki kõrvuti mekitud, kui midagi, siis piprane tundus lahjem kuidagi (pipart oli vist pipetiotsast tilk ekstrakti tünni kohta pandud, ehk siis tunda küll polnud)...
A Le coq'i toodangust siis veidi laiem meeldiv valik, kui niisama mõnd (1-4) õlle soov mekkida, siis kadakane või tõmmu hiid, kui üle 4 õlle plaanis rüübata, siis Albert või Aleksander....ja aegajalt harva on ka üksik porter omal kohal...
Premiumi rikkusid nad paganad ära, vana premium oli tippklassi õlu, aga peale seda sildi valgeks muutmist läks maitse täielikult metsa...ja ka Red imperial oli alguses väljatulles hea, aga mingi aja pärast kaotas ka see oma hea maitse, ei tea kas hakkasid mingi aja pärast odavamaid koostisaineid (kehvem karamelliessenss äkki?) kasutama või milles asi, aga enam ta suurem asi pole...
ahjaa, Gösser tume on grilliha kõrvale asendamatu, muidu joon üldiselt heledaid õllesid, aga ku igrillimiseks läheb, siis ühe või kaks Gösser tumedat ekstraspets liha kõrvale rüüpamiseks võtan ka peaaegu alati...
ja mis taarasse puutub, siis kui kaal pole väga määrav (näiteks liigutab autoga jooke) siis kindlasti klaastaara, maitse on kuidagi kõvasti etem....kui taarat tuleb käeotsas tarida, siis tavaliselt kompromisslahendusena saab purke võetud, mis pole küll ka kõige hullemad....plastikust aga olen juba täielikult loobunud, see plastikumekk mis joogile pudelist manu tuleb ei kõlba kohe kuidagi...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
05.08.2006 11:14:53
|
|
|
Originaal
Saku ice,Kuld ja Alexander on head.
vahepeal läheb dlight ka
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.08.2006 18:18:42
|
|
|
| eix666 kirjutas: |
ja mis taarasse puutub, siis kui kaal pole väga määrav (näiteks liigutab autoga jooke) siis kindlasti klaastaara, maitse on kuidagi kõvasti etem....kui taarat tuleb käeotsas tarida, siis tavaliselt kompromisslahendusena saab purke võetud, mis pole küll ka kõige hullemad....plastikust aga olen juba täielikult loobunud, see plastikumekk mis joogile pudelist manu tuleb ei kõlba kohe kuidagi...  |
nu taara pole kunagi määrav, kuna see lendab alati prügikasti 8)
alecoqilt on hea veel english ale, seda joon küll meelsamini kui kulda vms
heledaid hea meelga ikkagi ei joo
mulle meeldib kui on selline röstisem maitse
niisama võin vett ka juua
täis joomiseks aga viina
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
06.08.2006 18:48:32
|
|
|
| libe kirjutas: |
| nu taara pole kunagi määrav, kuna see lendab alati prügikasti 8)... |
khm, minumeelest oleneb taarast maitse päris korralikult, paar korda on kõrvuti mekitud sama õlut klaaspudelis/purgis/plastikus (näiteks rock'i) ja purgis/plastikus (näiteks saaremaa kadakast) ja maitsevahed on päris korralikud...
ja mis prügikasti viskamisse puutub, siis see suvi ma vist oma kodust taarapunkti veetud taarast juba mingi 400 eequ tagasi saanud (khm, tõsi kõik pole küll minu joodud, sõbrad käivad ka aegajalt oma õlledega minu juures ja nii need kogused kasvavad ), eriti kuna üks taarapunkt minu kodust keskmiselt 5min autosõidu kaugusel, siis on taara minemaloopimine küll raiskamine minumeelest...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.08.2006 23:24:05
|
|
|
maitse küll, aga pole ma veel jalutades õlut käeotsas tassides kunagi kergema taara peale läinud
alati klaas
ja kui õlu tõesti plastis või plekis on, siis alati kallan kannu
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
07.08.2006 11:39:49
|
|
|
A Le Coq Pilsner parim kraam mis turul! Saunas & külmalt 2x veelgi parem. Muidu enamus Tartu toodangust joodavad. Saku kraamist ainult Saku Kuld .
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
10.08.2006 12:20:59
|
|
|
A Le Coq Pilsner
pilku.
puls väga hää kraam
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
10.08.2006 15:21:50
|
|
|
Oot kas a'le coq pilsner on lahjem kui premium
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.08.2006 16:01:15
|
|
|
natsa
0.4bromilli
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.08.2006 22:45:32
|
|
|
Hetkel tarbin ohtralt läti õlut. Sai üritatud viimased latid õlleks vahetada, aga õlu, kurask, on seal nii odav, et poleks seda kõike kuhugi panna ja nii jäigi latte veel ülegi ja piirdusin vaid ~20 pudeliga. Sai kõik erinevat sorti võetud, nüüd huvitav juua, kunagi ei tea mis ette satub. Üldiselt tuleb öelda, et (ptüi-ptüi-ptüi) ühtegi päris viletsat pole veel ette jäänud.
Lätlastele on pahed ikka küll pagana odavaks tehtud - 1 lati eest saab 4 pdl õlut või 2 pakki odavamat suitsu. Kurss hetkel 1 LVL = 22,5 EEK.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
11.08.2006 22:46:29
|
|
|
| sakut ka müüakse lätis odavalt?
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.08.2006 23:06:43
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
Hetkel tarbin ohtralt läti õlut. Sai üritatud viimased latid õlleks vahetada, aga õlu, kurask, on seal nii odav, et poleks seda kõike kuhugi panna ja nii jäigi latte veel ülegi ja piirdusin vaid ~20 pudeliga. Sai kõik erinevat sorti võetud, nüüd huvitav juua, kunagi ei tea mis ette satub. Üldiselt tuleb öelda, et (ptüi-ptüi-ptüi) ühtegi päris viletsat pole veel ette jäänud.
Lätlastele on pahed ikka küll pagana odavaks tehtud - 1 lati eest saab 4 pdl õlut või 2 pakki odavamat suitsu. Kurss hetkel 1 LVL = 22,5 EEK. |
pole mina veel joodavat läti õlut saanud
ma ei taha teadagi mis õlled need 1 lati eest 4tk saab
midagi nagu säästupilsner siin?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.08.2006 23:15:25
|
|
|
libe, ei tea midagi, keskmine hind oli seal 30-35 santiimi vahel, aga 24 santiimiseid oli terve nö sari. Aga ega ma ei tea mis kui palju maksis kui joon... mingist nö supermarkesti rabasin kärusse ja kimasin edasi. Nö eesti õlut (aka Aldaris jt) ei hakanud ostmagi. Samahästi võin siis juba nö "Eesti õlut" siit osta. Ja küll jood sa Lätis tehtud õlut ka, kui vähegi Eesti õlletehaste kaubamärke tarbid.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.08.2006 23:31:26
|
|
|
kui nad pärnu pulsi ja saku kulda teevad, siis müts maha
guinnessi nad veel ei tee, vähemalt siia ei tarnita lätis tehtuid
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
11.08.2006 23:38:45
|
|
|
saku kulla sealne ekvivalent täiesti olemas, ma küll ei tea kummas riigis see konkreetne mark pruulitakse.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
12.08.2006 02:34:40
|
|
|
| Kurat, lätis laadisin ostukäru jooke täis ja siis tuldi seletama, et peale kella 22 alkoholi ei müüda, katku siis letid kinni vms.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
12.08.2006 08:27:02
|
|
|
Lätis müüdav õlu nimega Cesu on tehtud Tartus
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
20.08.2006 12:17:18
|
|
|
premium, kuld ja saku on ice
just hiljuti avastasin enda jaoks Bud'i see oli ka ikka tõsiselt hea õlu (hind muidugi ka vastav )
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.08.2006 12:47:12
|
|
|
kõige rohkem joon Rock'i, vahest ka Originaali või Premium'i.
viimase kuu jooksul olen ka proovinud Hispaania, Ukraina ja Leedu öllesid - Rock on siiski parim
eile proovisin Leedu ölut. muidu pudel täpselt samasugune nagu Rockil ikka, aga paar triipu oli lisatud sildile, oli 7% ja tootja oli miski AS Aldaris vmt, kohalik ühesõnaga. siis hakkasin mõtlema, et kuidas Saku ÖT sihukest asja lubab täielik plagiaat ju.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
20.08.2006 16:04:49
|
|
|
aldaris ja muu seltskond
Läti, Leedu ja sealtkandi õlled ei kõlba küll suurt kuhugi, Slovakkia ja Tehhi kandis hakkab asi juba põnevamaks minema. Juulis sai sealt 2 kasti kaasa taritud. Kõige odavamad natuke üle 3EEK olid veel suht lurrid, aga 5-6EEK pudel hakkas juba väga head kraami saama, mille sarnast eestis küll kohanud pole
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.08.2006 02:28:27
|
|
|
A. Le Coq English Ale
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
22.08.2006 10:31:46
|
|
|
üks ja ainus Carlsberg.väga huvitava lõhnaga 8)
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
22.08.2006 11:16:48
|
|
|
arm2004, aldaris (tegu peaks läti toodanguga olema) on sakuga väga lähedastes suhetes, kas tegu tütarfirmaga vms koostöö, igatahes aldarise õlu on saku õlu, võibolla valatakse eestis isegi pudelitesse. aldarise pudeli enda peal on kirjas, et toodetud eestis saku õlletehases, aldaris ise on ainult distribuutor.
ning cesu (teine läti õlu) on alecoqi käpa all, isegi telereklaam on sama.
sama lugu leedus, väga palju toorainet saadetakse sakust teistesse balti riikidesse, kus see siis pudelitesse valatakse ja oma nime all müüakse. kusjuures on ka sellist õlut, mida meil ei müüda, aga väljamaale saadetakse. nõme: delfid kirjutavad, et õlut poodidesse ei jätku, kuid tegelikkuses joodame oma õllega lätlasi ja leedukaid.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
25.08.2006 14:24:32
|
|
|
üldiselt võib kõike juua mis pole üle 5,5 ja alla 4,5...välismaiste õlledega enam katsetada ei taha sest olen saanud väga palju solki
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
26.08.2006 02:36:01
|
|
|
| limp kirjutas: |
üldiselt võib kõike juua mis pole üle 5,5 ja alla 4,5...välismaiste õlledega enam katsetada ei taha sest olen saanud väga palju solki  |
tahad head välismaa õlut, siis proovi "bud"-i leidsin ükskord selle ehtsa ameerika õlle ühe poe letilt, ning maitsesin ka - ikka tõsiselt hea õlu oli
mida ma aga kellelegi ei soovta on kõik vene õlled - igal õllel käib mingi harjumatu leiva maitse üle aj üldse ei saa eest õllega võrreldagi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
26.08.2006 06:58:45
|
|
|
| alecoqprem kirjutas: |
tahad head välismaa õlut, siis proovi "bud"-i leidsin ükskord selle ehtsa ameerika õlle ühe poe letilt, ning maitsesin ka - ikka tõsiselt hea õlu oli
|
Minu teada on see selline õlu, mille kohta kehtib ütlus "mära kusi"
USAs joovad seda põhiliselt nn. Reednekid, ehk siis punakaelad(joodikud)
See on ka ühtlasi odavaim saadaolev õll.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
26.08.2006 07:01:25
|
|
|
Heinekenil on eriti vähene maitse.
Ei salli kuidagi kanget õlut aga no Ice'i ka ei joo
Reeglina aga ei joo ma midagi õlu hindasid vaadates, nagu juba eespool mainiti vist ka kellegi poolt.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
26.08.2006 10:28:20
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| alecoqprem kirjutas: |
tahad head välismaa õlut, siis proovi "bud"-i leidsin ükskord selle ehtsa ameerika õlle ühe poe letilt, ning maitsesin ka - ikka tõsiselt hea õlu oli
|
Minu teada on see selline õlu, mille kohta kehtib ütlus "mära kusi"
USAs joovad seda põhiliselt nn. Reednekid, ehk siis punakaelad(joodikud)
See on ka ühtlasi odavaim saadaolev õll.  |
irw, joodikud joovad budweiserit? hea elu siis Ameerika joodikutel igaljuhul minu meelest oli küll väga hea maitsega - kuidagi väga mahe ja mõnus
enivei, see juba OT
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
26.08.2006 10:40:18
|
|
|
| tsitaat: |
| How is American beer like having sex in a canoe? They're both fucking close to water! |
Ja Bud on ju tegelikul tsehhide Budweiseri pihta pandud kaubamärk. Mis on tõepoolest mingiks pissiks muudetud, mingi krdi Bud Light jne. Ja alecoqprem, see, et seda siin kirve hinnaga müüakse, ei tähenda ju seda, et seal see üks kõige odavam lake ei oleks, eksole...
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sebast
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
26.08.2006 12:00:44
|
|
|
| namstoop, mis ajast budweiser on tsehhide õlu?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
26.08.2006 13:03:16
|
|
|
No rohkem on ta ikka tsehhide, kui usa oma, aga see selleks. Eks nad kakle selles küsimuses siiamaani.
http://en.wikipedia.org/wiki/Budweiser
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
31.08.2006 19:14:20
|
|
|
Tavaliselt joon ainult Saku Kuldset, kuid harva mõnda muudki (mitte üle 0,5l)
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.08.2006 22:17:24
|
|
|
täna proovisin seda kraami
hämmastavalt pehme maitsega 6,5% õlle kohta
igatahes, mida rohkem mekkisin seda rohkem meeldima hakkas ja seda rohkem ma seda 46.- hinda unustasin
olen veendunud, et see pudel ei jäänud viimaseks 8)
tallinna kaubamajast ostetud, kui kedagi huvitab
samas stockmannis on kõige huvitavam õllevalik
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
31.08.2006 22:18:24
|
|
|
libe, kust sa sellist õlle leidsid veel? pole näinudki sellist
ja 46 maksid 0,5l pudeli eest
edit: sain omale vastuse su postituse lõpust
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.08.2006 23:17:01
|
|
|
| alecoqprem kirjutas: |
ja 46 maksid 0,5l pudeli eest  |
pant läks ka veel otsa
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
31.08.2006 23:34:48
|
|
|
Alekas "Premium" kodune sõber Piisavalt pehme ja maheda maitseline (orienteeruv hind 9.-)
Grolsh on muidu välismaistest lemmik,aga meil hind tarbimiseks natsa karm(orienteeruv hind 26.50) Muidu nautimiseks sobiv
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
01.09.2006 01:26:22
|
|
|
nuh nii mida mina siis joon :
tartu õlled :
tõmmu hiid
alexander
saku õlled:
saku kuld
vahest harva ka originaal ja rock
aga siis lemmikõlled:
budweiser
carlsberg
kozel
pilsner urqell
krusovice - nii hele kui tume
guinness
ka oli joodav harp
Schneider weisse - mmmmm vot see oli alles nisu õlle (tume)
paul dunkel weissbier
siis oli ka mingine eedelweiss vms , igatahes sakslane oli ja kurgust läks ülima mõnuga alla
oi kuidas tahaks uuesti saksamaale ja baierimaale ja austriasse
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.09.2006 03:15:01
|
|
|
joodik
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
01.09.2006 09:26:46
|
|
|
hmekk igakord kui libistamiseks läheb võtad terve listi läbi, et igaühest üks sisse?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
01.09.2006 22:09:07
|
|
|
| libe kirjutas: |
....http://libehv.pri.ee/pildid/cream_sm.jpg
tallinna kaubamajast ostetud, kui kedagi huvitab
samas stockmannis on kõige huvitavam õllevalik  |
Hmm, täitsa huvitav. Käisin täna kaubamajast läbi ja ostsin ka. Lisaks veel mingi ~10 krooni odavama ja veidi lahjema Mönchshof Schwarzbier'i (küll rohkem pudeli pärast, kuid eks proovib maitse ka ära.)
Eks nädalavahetusel proovin ära
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.09.2006 22:19:02
|
|
|
| mmz kirjutas: |
| libe kirjutas: |
....http://libehv.pri.ee/pildid/cream_sm.jpg
tallinna kaubamajast ostetud, kui kedagi huvitab
samas stockmannis on kõige huvitavam õllevalik  |
Hmm, täitsa huvitav. Käisin täna kaubamajast läbi ja ostsin ka. Lisaks veel mingi ~10 krooni odavama ja veidi lahjema Mönchshof Schwarzbier'i (küll rohkem pudeli pärast, kuid eks proovib maitse ka ära.)
Eks nädalavahetusel proovin ära  |
tolle ostsin ma ka samal päeval
aga mulle meeldis too cream stout rohkem
ei hakanud seda urtypisches schwarzbier'i mainimagi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
01.09.2006 22:19:43
|
|
|
Nüüd sa siis ütled...
a noh.. kõik peab tegelikult ikka ise ära proovima
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|