Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 20.06.2006 20:49:06 vasta tsitaadiga

Mul sama häda. Installimisel küsis, kas tahad upgrade või puhast installi. Upgrade puhul lubati vanad profiilid alles jätta, aga ometigi on paljud asjad muutunud, nii et soovitan ka köigil enne varukoopiad teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2006 20:53:13 vasta tsitaadiga

mul upgrade j2ttis k6ik alles nagu oli
vb s6ltub selles mis versioonilt minnakse yle icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2006 20:53:16 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
mis vahet sel on mis t2ht avab tabi v6i uue aknda?
tabi jaoks ctrl+t, uue akna ctrl+n


ctrl+n on väga (ikka väga, väga) käe sisse harjunud. alati tuleb ahastus peale, kui mõnda muud brauserit juhtud kasutama.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 20.06.2006 20:54:28 vasta tsitaadiga

Ning mul ei kadunud history ega paroolid ära nagu taavi siin kurdab...
Ju sa vajutasid vale asja peale. Enne installi küsis ilusti, kas update ja asjad jäävad meelde või uus install. Mina panin update ja kõik jäi vanaviisi.

Eks neid widgetse hakkab ka rohkem ja suuremas valikus tulema, osad on isegi päris head, näiteks see, mis näitab kraade ja ilma, aga hetkel on too ainult Usa piirkonnale jne...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2006 21:02:40 vasta tsitaadiga

touchthesky eestit ikka n2itab
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2006 21:04:24 vasta tsitaadiga

vajutasin õige asja peale. kõik tabid, mis enne uuendamist avatud olid, olid lahti ka peale uuendust. ainult history ja wandi asjad olid kaudunud. ma ei väidagi, et see kõigil juhtub. kirun rohkem oma lollust, et tagavarakoopiat ei teinud.

kraadi ja ilmanäitamise vidina kohta niipalju, et mul on juba päris tükk aega kasutusel trilliani plugin, mis sama teeb. kasutan korra kahe kuu tagant, ikkagi vaatan aknast välja ja uurin, mida kraadiklaas näitab. sama kalendriga.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 20.06.2006 21:08:29 vasta tsitaadiga

See jah näitab, ei proovinudki seda.
Ma rääkisin muidu http://widgets.opera.com/widget/3789
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nene
Kreisi kasutaja
nene

liitunud: 20.03.2004




sõnum 20.06.2006 22:52:32 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
ctrl+n on väga (ikka väga, väga) käe sisse harjunud. alati tuleb ahastus peale, kui mõnda muud brauserit juhtud kasutama.


Mina igatahes seadistasin selle Ctrl+T tagasi Ctrl+N peale. IMHO on see teiste brauserite tobedus, mille nüüd Opera kahjuks üle võttis. Mul on arvutis terve rodu teisi programme, mis Ctrl+N peale avavad oma aknas uue dokumendi (tabi). Ma ei kavates ometi neid kõiki hakata ümber konfima.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 21.06.2006 21:24:54 vasta tsitaadiga

Mul jäid kõik seadistused nagu enne ainult Personal bar-i pidin uuesti sisse lülitama.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 17:54:00 vasta tsitaadiga

probleem järgmine: faili tömbamisel avaneb transfers leht - tahaks sellest lahti saada
ennevanasti oli siin õpetus kuidas see käis, aga nüüd ei pääse sellele enam ligi, kuna link aegunud

aitab ehk keegi thumbs_up.gif

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 18:41:35 vasta tsitaadiga

lähed transfers tabile, vajutad "view" nuppu ("quick download" kasti kõrval) ja valid sobiva seadistuse.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 30.06.2006 19:36:30 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 12.03.2012 23:21:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2006 15:26:53 vasta tsitaadiga

tänud 8)
_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 16:01:48 vasta tsitaadiga

Küsimus: kas seda Bittorrenti asja saab Operas kinni ka keerata? Ma ei saa/oska enam torrenteid alla laadida. Pakub mulle ainult võimaluse torrentit ise tõmbama hakata. Ma tahaks aga seda ikkagi teise programmiga tõmmata.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 11.07.2006 16:08:53 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
Küsimus: kas seda Bittorrenti asja saab Operas kinni ka keerata? Ma ei saa/oska enam torrenteid alla laadida. Pakub mulle ainult võimaluse torrentit ise tõmbama hakata. Ma tahaks aga seda ikkagi teise programmiga tõmmata.


opera aadressireale opera:config sealt bittorrent, enable-l linnuke eest ära.

edit: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2864178#2864178

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 16:11:35 vasta tsitaadiga

Aitäh icon_biggrin.gif
Ei näinudki sinna teemasse vaadata icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 22:50:58 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kokkupuudet olnud nende WIDGETSitega, nimelt kui panna peale analog clock siis prose kasutus tõuseb kohe 20% icon_neutral.gif , kas viga avaldub ka teistel?
Samas näiteks Digitaliga seda probleemi pole.
Algul kahtlustasin juba mingit viirust kui seda perfomacit nägin, lõpuks kui kell kinni panna kõik jälle norm, milles viga?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 14:48:38 vasta tsitaadiga

nene kirjutas:
taavi kirjutas:
ctrl+n on väga (ikka väga, väga) käe sisse harjunud. alati tuleb ahastus peale, kui mõnda muud brauserit juhtud kasutama.


Mina igatahes seadistasin selle Ctrl+T tagasi Ctrl+N peale. IMHO on see teiste brauserite tobedus, mille nüüd Opera kahjuks üle võttis. Mul on arvutis terve rodu teisi programme, mis Ctrl+N peale avavad oma aknas uue dokumendi (tabi). Ma ei kavates ometi neid kõiki hakata ümber konfima.

Eee... järjekordne loll küsimus, aga kustkohast seda teha saab? Otsisin selle opera: ... läbi, aga midagi sellist silma ei jäänud icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 16:59:25 vasta tsitaadiga

Tools->Preferences->Advanced->Shortcuts-> valid keyboard setupi ja vajutad edit, sealt edasi vast leiad ise.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 17:37:23 vasta tsitaadiga

Ongi. Tänud icon_smile.gif

EDIT: Imelik asi tekkis täna. Avan Opera ja siis viskab ette teate: A new version of Opera, Opera 90.1, is available. Would you like to upgrade now? Hetkel on arvutis Opera 9.00. Kas see on typo uuenduse teates või mingi bugine asi? Ei julge masinasse hetkel lasta seda icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 10:46:38 vasta tsitaadiga

See on ikka 9.01 mitte 90.1
Peale selle uuenduse installi ei pääse enam TeleYhe kodulehele, võibolla mõnele veeel aga ega kõiki ei saa siis proovida.
Igatahes TeleYks ei avane ja kõik on kellelgi ideid .....
EDIT: sain mingi nipiga asja jälle tööle- kuidas ei oska öelda sest muutsin ikka igasugu seadeid ja milline neist täpselt mõjus ei tea icon_redface.gif


viimati muutis marli1 06.08.2006 11:58:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 10:48:18 vasta tsitaadiga

9.01 on väljas küll. Help -> Check for updates räägib mul täpselt samamoodi et Opera 90.1, on saadaval.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 10:52:17 vasta tsitaadiga

On jah..., mingi bug vist....
Kui aga upgrade YES vajutad saad ikkagi 9.01-e, seega näpukas vist.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 14:55:49 vasta tsitaadiga

Installisin uuenduse ära. Krt, tänapäeval ei julge enam midagi usaldada ka - mine tea, mis turvaauku jälle ära kasutatakse icon_razz.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero
HV kasutaja
zero

liitunud: 17.04.2004




sõnum 17.08.2006 17:09:50 vasta tsitaadiga

Mul selline jama, et Kuldses börsis ei lase kuulutusi vaadata ütleb, et lehte ei leitud, aga IE-ga saab icon_confused.gif Mis teha tuleks? Vabandan, kui see on siit teemast juba läbi käinud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 19:57:01 vasta tsitaadiga

zero, on küll sellest juttu olnud, sora teemas. Lühidalt kokku võttes peab lihtsalt muutma ära Identify as IE (default on Opera)...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nene
Kreisi kasutaja
nene

liitunud: 20.03.2004




sõnum 19.08.2006 22:36:17 vasta tsitaadiga

Mingil müstilisel põhjusel nad lihtsalt blokeerivad Opera ja veel mõned brauserid.

Mine kuldse börsi lehele -> parem klikk lehe peal -> Edit site preferences -> vali Network sakk -> Browser Identification-iks määra: Identify as Internet Explorer.

Ja seejärel saada neile kiri ning kaeba, et nende leht ei tööta Operaga.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zero
HV kasutaja
zero

liitunud: 17.04.2004




sõnum 19.08.2006 23:36:58 vasta tsitaadiga

Sain juba korda. Aga tänud sellegipoolest thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 14:11:02 vasta tsitaadiga

kuidas saaks tabide alla tekkiva title eemaldada?
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 20:11:54 vasta tsitaadiga

tabide alla?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero
HV kasutaja
zero

liitunud: 17.04.2004




sõnum 14.09.2006 20:21:36 vasta tsitaadiga

Ta mõtleb vist seda, et kui hiire sinna tabi peale viid et siis tekib see info asi?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 20:43:40 vasta tsitaadiga

zero kirjutas:
Ta mõtleb vist seda, et kui hiire sinna tabi peale viid et siis tekib see info asi?

just 8)

_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero
HV kasutaja
zero

liitunud: 17.04.2004




sõnum 14.09.2006 21:22:48 vasta tsitaadiga

Tahaks ise ka sellest lahti saada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2006 14:14:36 vasta tsitaadiga

Ok, tüütan rahvast jälle lolli paranoiaküsimusega. Hakkan siis installima Opera viimast uuendust (9.02) ja Sygate viskab ette kasti, et Microsofti Installer tahab minna leheküljele http://crl.thawte.com/. Panin No (milleks MSI'le internetti vaja?), mispeale masin jääbki esimese Opera installakna juurde.
See http://crl.thawte.com/ on mingi VeriSigni jubinatega lehekülg. Lubada MSI netti või mitte? Enne pole see programm mu käest nettiminekut nõudnud icon_confused.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.09.2006 00:22:14 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
Ok, tüütan rahvast jälle lolli paranoiaküsimusega. Hakkan siis installima Opera viimast uuendust (9.02) ja Sygate viskab ette kasti, et Microsofti Installer tahab minna leheküljele http://crl.thawte.com/. Panin No (milleks MSI'le internetti vaja?), mispeale masin jääbki esimese Opera installakna juurde.
See http://crl.thawte.com/ on mingi VeriSigni jubinatega lehekülg. Lubada MSI netti või mitte? Enne pole see programm mu käest nettiminekut nõudnud icon_confused.gif

Ma uuendasin just 9.01-lt>9.02-le. Kasutan ka Sygatet ja mingit jama nagu ei esinenud.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2006 01:24:05 vasta tsitaadiga

Peale uuendamist ver. 9.02 -ks ei tööta enam klaviatuuri volume nupud browseri aktiivse oleku korral, kui aga vahetasin tagasi ver. 9.01 vastu siis töötavad jälle...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 10:56:46 vasta tsitaadiga

Kuulge, kuidas saab Operast torrentite tuge välja juurida?
Ise küll pole leidnud, kust saaks muuta, et Opera ei hakkaks ise torrenteid tõmbama.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 11:12:21 vasta tsitaadiga

Olin ise ka sellega hädas. Eespool on kirjeldatud:
opera:config
BitTorrent ja seal Enable eest linnuke ära.
Operale tuleb vist restart ka teha. Mul ei hakanud muidu see muudatus tööle.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 11:29:03 vasta tsitaadiga

olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wqsa
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2005




sõnum 18.10.2006 10:11:36 vasta tsitaadiga

IE-l ja FF-l on selline asi - kui kuskil veebilehel mingeid tabeli lahtreid täidad siis trükid ainult esimese tähe ja browser pakub sulle rippmenüüs kohe valmiskujul selle sõna või numbri mis kunagi varem oled sinna sisestanud

palun öelge, kas Operal ei oleks võimalik sama asi kuidagi tööle panna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2006 16:01:52 vasta tsitaadiga

kuidas saada tabidelt punased ristid ära, kunagi sain. mälu on hea, aga lühike. 8)
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2006 16:55:53 vasta tsitaadiga

Tools-Preferences-Advanced-Tabs-Show close button on each tab
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 17.11.2006 21:47:16 vasta tsitaadiga

Tekkis väike probleem pärast opera uuendamisega 9.02-ks.
Nimelt kasutan Logitech'i G15 klaviatuuri ning selle meedia nupute seas olev volüümi nupp ei tööta ajal kui opera aktiivne aken on. [teised nupud play/next/jne töötavad] Ehk oskab keegi sellist fenomeni seletada/eemaldada.

Tänud

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 17.11.2006 22:03:46 vasta tsitaadiga

Mul ei tööta next, play jne nupud siis kui opera on lahti :/
Volume töötab... Kui next klõpsin siis opera arvab, et ma tahan näiteks HVs olles järgmist teemat vaadata, tegelikult tahaks aga järgmist laulu panna...
Keegi võiks öelda jah, kuidas saab ära keelata, et opera ei reageeriks nendele nuppudele...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.11.2006 20:15:51 vasta tsitaadiga

sama siin.. läpakal ei toimi heli reguleerimise nupud kui opeara on aktiivne.
eelmise versiooniga toimis kenasti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 20:41:44 vasta tsitaadiga

Medic, ajuNolk, borru, vana versioon tagasi ja töötab jälle.
Üldiselt tundub et iga uue versiooniga operast lakkab tööst mingi teine proge või osa sellest thumbs_down.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 19.11.2006 21:57:02 vasta tsitaadiga

jah.. 9.1 nüüd tagasi ja asi toimib.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 29.11.2006 22:41:05 vasta tsitaadiga

Mõni operakasutaja võiks ajaviiteks klikata http://www.kava.ee/, mul avaneb ta viimastel päevadel ainult osaliselt. On näha sinine triip, kuhu kirjutet kava.ee ja sisselogimise kastid - Kasutajanimi ja Salasõna. Kava ennast näha pole, aint valge taust.
IE kuvab nimetet lehte korralikult
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 29.11.2006 22:54:08 vasta tsitaadiga

Leht ei tule jah lõpuni lahti. Firefox-iga avaneb.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 29.11.2006 22:55:08 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/kavad.php

Aga siin ideepoolest sama asi 8)
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.