Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 137, 138, 139  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 01:38:59 vasta tsitaadiga

kas msn 8 (või live messenger.. mis ta nimi oligi) jaoks on liikumas ka miskeid themesi/ skinne (kui jah, siis sooviks mõnda linki)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 25.07.2006 01:46:31 vasta tsitaadiga

http://www.deviantart.com/view/32823793/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 09:21:09 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
Niisiis paneks siis oma kogemused ka siis kirja. Eile õhtul enam ei saanud lauaarvutist (põhiarvutiks läpakas) VLM'iga sisse logida. Pika proovimise peale korra sain ning siis ei olnud ühtegi kontakti enam.
Täna kurdeti, et mind pole online's, samuti oli messengeris rida due to connection.... jne. Vajutasin siis lingile ning tegin ära mis seal soovitati - tulemus u 5% kontaktidest oli olemas, ülejäänud oli kadunud.

Selle kõige põhjal viskasin VLM'i oma masinast kus krt ja kolisin tagasi 7.5 peale

Mul oli sama probleem. Live logis pool tundi sisse ja kui ükskord see oli, olid alles vaid 2-3 kontakti 40-st. Ei olnud ka privacy all midagi icon_neutral.gif
Lahendasin asja kasutades 7.5-te. See töötab vähemalt korralikult thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 25.07.2006 13:48:26 vasta tsitaadiga

Mul kaovad Live Messengeril kontaktide grupid vahelduve eduga ära, igastahes tundub, et MSN on omadega vaikselt allamäge kõndinud, kvaliteedi osas.

Kui paljud tuttavad ainult seda ei kasutaks siis loobuks teisest heaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kj-
HV kasutaja
-kj-

liitunud: 02.04.2006




sõnum 25.07.2006 13:56:49 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda miks vahest ei taha 8.0 tööle minna kui ei ole IE käivitanud ? icon_confused.gif icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 19:42:22 vasta tsitaadiga

Mul installib viimase Live Messengeri ära ja kui siis käima panen Start menüüst lööb käima UUESTI installeri ja hakkab otsima mingit Livemessenger.msi-d.. proovisin uuendada nii BETA-st kui tõmmata päris värske.. iga kord jookseb sama jama otsa..

sedasamust Livemessenger.msi-d pole kuskilt võtta, skaneerisin terve arvuti läbi, ka installi ajal ei pakita seda kusagil
lahti.. mõistus otsas. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 26.07.2006 04:33:08 vasta tsitaadiga

aht0, ära käivita online installerit, vaid salvesta esmalt oma arvutisse ,siis installi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 27.07.2006 17:46:17 vasta tsitaadiga

installisin msn live 8 ja tööle pannes

reinstall ei aidanud
----------------------
vigane discovery oli icon_razz.gif

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%


viimati muutis hiiemae 28.07.2006 21:59:15, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 21:46:25 vasta tsitaadiga

Mul sihuke jama,et Live messer ei näita ,et mul muusika mängiks...winampi jubin installitud ja ka Mediapleier 10 peaks nagu toimima... icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 28.07.2006 21:57:59 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
Mul sihuke jama,et Live messer ei näita ,et mul muusika mängiks...winampi jubin installitud ja ka Mediapleier 10 peaks nagu toimima... icon_cry.gif

Oli sama asi kunagi. Kas nii on pandud?:

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 22:20:19 vasta tsitaadiga

no on pandud jah icon_mad.gif ,küll nii ja naa,hea ja halvaga,aga rsk ei toimi icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 09:27:36 vasta tsitaadiga

Niih...kurdan enda pisi mure ka siis siia..kasutan msn 7 versiooni ja installisin selle plug-ini peale, mis näitab msn'is kuulatavat lugu, mis winampis hetkel jookseb, kuid msn's näitab see nii, et "Loo nimi - Artist" kuid tahaks, et enne oleks ikka artist ja siis loo nimi...korrektsus eelkõige...et kas kasutan ma mingit valet plug-ini vms icon_razz.gif andke korraliku plugini link icon_razz.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rts
HV kasutaja
rts

liitunud: 31.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 11:12:20 vasta tsitaadiga

Proovi seda http://apatch.ikhost.com/

Seal igast muid kasulikke asju ka.

_________________
go create >>>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 12:20:08 vasta tsitaadiga

Nii,minu probleem kah lahenenud icon_lol.gif ,lihtsalt oli vaja ka Messeril panna 1 linnuke ette,et ta personaalse sõnumi asemel näitaks muusikaloo pealkirja ja esitajat icon_wink.gif
Jälle targem icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikkamina
HV kasutaja
ikkamina

liitunud: 03.10.2005




sõnum 29.07.2006 12:27:29 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Niih...kurdan enda pisi mure ka siis siia..kasutan msn 7 versiooni ja installisin selle plug-ini peale, mis näitab msn'is kuulatavat lugu, mis winampis hetkel jookseb, kuid msn's näitab see nii, et "Loo nimi - Artist" kuid tahaks, et enne oleks ikka artist ja siis loo nimi...korrektsus eelkõige...et kas kasutan ma mingit valet plug-ini vms icon_razz.gif andke korraliku plugini link icon_razz.gif beer_yum.gif


http://www.winamp.com/plugins/browse.php?search=yes&filter=C&query=msn

_________________
Märkige profiili oma asukoht!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 15:39:52 vasta tsitaadiga

ikkamina kirjutas:
miga kirjutas:
Niih...kurdan enda pisi mure ka siis siia..kasutan msn 7 versiooni ja installisin selle plug-ini peale, mis näitab msn'is kuulatavat lugu, mis winampis hetkel jookseb, kuid msn's näitab see nii, et "Loo nimi - Artist" kuid tahaks, et enne oleks ikka artist ja siis loo nimi...korrektsus eelkõige...et kas kasutan ma mingit valet plug-ini vms icon_razz.gif andke korraliku plugini link icon_razz.gif beer_yum.gif


http://www.winamp.com/plugins/browse.php?search=yes&filter=C&query=msn


Need plug-inid näitavad kõik ju ikkagi esimesena loo nime ja siis artisti...mul on vaja vastupidi ... icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina777
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 20:56:49 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
ikkamina kirjutas:
miga kirjutas:
Niih...kurdan enda pisi mure ka siis siia..kasutan msn 7 versiooni ja installisin selle plug-ini peale, mis näitab msn'is kuulatavat lugu, mis winampis hetkel jookseb, kuid msn's näitab see nii, et "Loo nimi - Artist" kuid tahaks, et enne oleks ikka artist ja siis loo nimi...korrektsus eelkõige...et kas kasutan ma mingit valet plug-ini vms icon_razz.gif andke korraliku plugini link icon_razz.gif beer_yum.gif


http://www.winamp.com/plugins/browse.php?search=yes&filter=C&query=msn


Need plug-inid näitavad kõik ju ikkagi esimesena loo nime ja siis artisti...mul on vaja vastupidi ... icon_rolleyes.gif


8 puhul on selleks "Mess Patch" mess.be lehelt, täitsa usutav et 7'le on see ka olemas aga järgi pead selle küll ise vaatama.

_________________
O sancta simplicitas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 30.07.2006 22:18:45 vasta tsitaadiga

ei leia siit arutelust sellist probleemi:
olemas on live messenger beta, kui mulle tuleb hotmaili meil siis ta teavitab mind sellest täitsa ilusti, aga kui ma vajutan sellele pop-up'ile või siis ülevale kus ta seda meilide arvu näitab, siis ta hakkab tegema log-inne hotmaili aga ei suuda kuidagi kohale jõuda sinna. isegi kui vajutan, et sign in as a different user, ei lase ta mul sisse signida.
Avan hotmaili firefoxiga tuleb kõik kohe lahti.

Kas on muidu üldse olemas ka võimalus panna hotmaili avanema firefoxi kaudu?

_________________
Vaata pilti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 12:50:40 vasta tsitaadiga

selline küsimus et kuidas saaks other contacte nagu kõige esimeseks tõsta? Ja kust saada seda msni puhastamiseks mõeldud tööriista? Et need mõttetud reklaamid värgid ära.. Ja eile õhtul lakkasid smailid töötamast, et kui saadan kellelegi mingi smaili siis aknas on see mul näha lihtsalt koolondeena näiteks, sellepärast üldse sai uus msn tõmmatud. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 13:01:45 vasta tsitaadiga

muuda other listi pealkir ära pane "a other"
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 13:13:05 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
muuda other listi pealkir ära pane "a other"

Ei saa ju selle nime muuta kuidagi? Või äkki seletad kuidas seda teha msn live 8.0-ga? Ja kuidas ma smailide nägemise tagasi saan?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 13:25:48 vasta tsitaadiga

mul on gruppidel numbrid ees 1. 2. jne
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 13:41:03 vasta tsitaadiga

l2bukast kirjutas:
kaupz kirjutas:
muuda other listi pealkir ära pane "a other"

Ei saa ju selle nime muuta kuidagi? Või äkki seletad kuidas seda teha msn live 8.0-ga? Ja kuidas ma smailide nägemise tagasi saan?


ei tea kõige uuemaid versioone, aga vanemaga on nii
contacts -> manage groups -> rename group

http://web.starman.ee/kaupz/rename_group.JPG

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 01.08.2006 16:37:40 vasta tsitaadiga

pole vist ainuke kellel My Status't muutes midagi ei muutu icon_confused.gif ?
MD tundub süüdi olema

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 01.08.2006 18:09:58 vasta tsitaadiga

hiiemae kirjutas:
pole vist ainuke kellel My Status't muutes midagi ei muutu icon_confused.gif ?
MD tundub süüdi olema

Mis versioon MD sul on? Ära kasuta 2.1, vaid tõmba 2.0 kui sul on MSN 7.5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 22:15:30 Kuidas tööle saada "MSN Messeger Fun & Games" ? vasta tsitaadiga


Kui vajutad mängude nupule siis aavaneb see teade icon_sad.gif


Kui valid netist mängu mida peaks saama mängida siis avaneb see teade icon_sad.gif


Link ametlikule MSN Messengeri mängude lehele
Palju mänge ja mingi õpetus ka

AGA KUIDAS NEED MÄNGUD TÖÖLE SAADA?

sry kui teema vales kohas icon_sad.gif palun tõsta see õigesse kohta sell juhul.

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 02.08.2006 22:23:57 vasta tsitaadiga

Mängudele ligipääsemiseks pidi maa vist USA olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 19:16:38 vasta tsitaadiga

Mul on siis selline probleem et MSN Messenger 7.5 ja 8.0 beta ja 8.0 jooksevad kokku kohe peale sisse logimist aga see verjant mis win-iga kaasas on töötab ilusti ja hakkas jebima peale seda kui tegin puhastuse CCleaner-iga
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 03.08.2006 19:40:39 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Mul on siis selline probleem et MSN Messenger 7.5 ja 8.0 beta ja 8.0 jooksevad kokku kohe peale sisse logimist aga see verjant mis win-iga kaasas on töötab ilusti ja hakkas jebima peale seda kui tegin puhastuse CCleaner-iga

Vaata, natuke eespool on arutatud juba kahel korral seda sama probleemi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 10:42:21 vasta tsitaadiga

Proovisin need kaustad ära kustutada mis seal kirjas oli ja ei muutunud midagi
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 04.08.2006 13:03:05 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Proovisin need kaustad ära kustutada mis seal kirjas oli ja ei muutunud midagi

tsitaat:
Network Connestions all kliki oma interneti ühendusel ja vali properties, ja korja seal linnuke ära selle QoS Packet Scheduler'i eest. Siis arvutile resa.
Samuti vaata ruuteri seadetes, et UPnP oleks lubatud.
Control Panel - Add/Remove Programs - Add/Remove Windows Components - Networking Services - Details, vaata et 'Gateway Device Discovery and Control Client' oleks märgitud, samuti 'UPnP User Interface'.
Vaata Firewall'i seaded üle igaks juhuks, et seal UPnP oleks lubatud.
Ruuteris avada MSNile vajalikud pordid:
TCP 6891 - 6900
TCP 1863
UDP 1863
UDP 5190
UDP 6901
TCP 6901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 16:16:22 vasta tsitaadiga

Niisis endal taoline probleem mis on tekkinud lähipäevil.

Olen kasutanud WLM 8 betasi juba jaanuarist saati, no nüüdsel ajal juba viimast versiooni mis enam beta tiitlit ei kanna. Probleem on aga selles et login sisse ära, saan contact listi kätte ja edasiselt msn näitab et ma olen sees, kuid mul ei õnnestu kellegagi rääkida ja kui vaadata ka plusi logi siis näitab ta ainult minu sissetulekut ja mitte midagi muud. Logides mõnelt teiselt arvutilt või telefonilt msni sisse jätab aga arvuti end ikka muutusteta online'i.

Samas läpakas mis saab ühendust läbi xp netijagamise (2 võrgukaardi meetod), suudab probleemivabalt msni minna.

kellelgi aimu sümptomitest?


[EDIT] Niih vastus tuli kiiresti kui mõtlesin jadapidi mida tegin. Nimelt oli süüdlaseks plussi script +Speech, mis pidi lisama "dikteerimise funktsionaalsuse", aga antud programm otsis microsoft speech 5.1'hte ja selle mitte leidmisel jooksutas msni kokku. Nüüd kõik korras jälle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 16:40:42 vasta tsitaadiga

Tegin kõik läbi mis üleval kirjas oli kuid ei mõjunud miski
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O-Rinz
HV vaatleja
O-Rinz

liitunud: 03.07.2006




sõnum 04.08.2006 16:49:43 vasta tsitaadiga

Nimelt, kui ma hakkan msn pilti vahetama, siis vahetan ära login välja. Mõne ajapärast login uuesti sisse, pilt on see mis mul enne oli. Ja see pilt mis enne oli on mul arvutist kustutatud. Ja kui ma hakkan seda enda nime all lahtrit täitma, kirjutan sinna midagi. Siis login välja samamoodi sisse, siis see lahter on jälle tyhi. Põhimmõtteliselt midagi ei muutu, kui ma muudan seal. Mis teha ning mis toimub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiirestaja
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2006




sõnum 04.08.2006 23:41:47 vasta tsitaadiga

Help me!

mul on selline jama, et mul on praegu windows live messenger 8.0 ja ma ei näe enam teiste inimeste display pilte ja nemad ei näe minu oma ka, kuigi mul on pilt olemas. Uninstallisin msni ja tõmbasin mingi vanema variandi ja siis uuesti WLM 80..aga ikka sama jama. Mida teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 04.08.2006 23:50:42 vasta tsitaadiga

tööjuures leidsin ka miskise imeliku vea... (just ühes masinas) - sisse logides ei näita mitte ühtegi contacti nagu oleks list tühi. 7.5 ei ole probleeme. kahtlustasin ühendust (meil jookseb asi läbi proxy) - enda masinas töötab kõik laitmatult... milles kühvel oskab keegi avitada?
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 05.08.2006 00:05:17 vasta tsitaadiga

hiirestaja kirjutas:
Help me!

mul on selline jama, et mul on praegu windows live messenger 8.0 ja ma ei näe enam teiste inimeste display pilte ja nemad ei näe minu oma ka, kuigi mul on pilt olemas. Uninstallisin msni ja tõmbasin mingi vanema variandi ja siis uuesti WLM 80..aga ikka sama jama. Mida teha?

Manage your contacts - show details
Manage your contacts on nupp ... ah, loe ise varasemast osast siit teemast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiirestaja
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2006




sõnum 05.08.2006 01:07:13 vasta tsitaadiga

remi kirjutas:
hiirestaja kirjutas:
Help me!

mul on selline jama, et mul on praegu windows live messenger 8.0 ja ma ei näe enam teiste inimeste display pilte ja nemad ei näe minu oma ka, kuigi mul on pilt olemas. Uninstallisin msni ja tõmbasin mingi vanema variandi ja siis uuesti WLM 80..aga ikka sama jama. Mida teha?

Manage your contacts - show details
Manage your contacts on nupp ... ah, loe ise varasemast osast siit teemast.
tools-general-show display pictures from others

jap, see linnuke on mul seal koguaeg olnud, niiet viga ei ole selles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 06.08.2006 00:13:22 vasta tsitaadiga

mingi jama mul msn 7.5ga. juba mitu tundi ei saa sisse mitte ühegi kontoga icon_confused.gif msn service status't kontrollides näitab et kõik töötab korralikult jne...
milles jama võib olla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.08.2006 15:44:12 vasta tsitaadiga

Probleem on selline, et ma ei saa msniga sisse logida, nimelt "SIGN UP" Button ei tööta! Olen uurind mõnedelt tüüpidelt juba ja ei mingit lahendust!

Olen proovinud juba:
7x reinstallind
3x proovind vanemaid versioone
2x repairi
regeditist kustutasin windows messengeri ära
ZoneAlarmis kustutasin msni ära ja lisasin uuesti et "allow

Igasugune abi oleks hea, ette tänades!

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 09.08.2006 15:54:58 vasta tsitaadiga

Gr[e]iF, 'Sign In' nuppu mõtled? Mismõttes ei tööta? Kas ei saa sellel üldse klikkida, või annab sisse logides mingi errori?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.08.2006 15:57:51 vasta tsitaadiga

Vajutan küll peale, nupp läheb alla aga logima ei hakka ka, mingit errorit ka pole. Hommiku poole sain uue file sisse tõmmatud: Wininet.dll ja saaduda pandud folderisse: Windows / systems
midagi muud ma arvutis juurde pole teinudki

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 09.08.2006 16:00:32 vasta tsitaadiga

Kui sa system trays selle msn'i ikooni peal parema hiireklahviga klikid, ja siis võtad 'Sign in' ,kas siis ka ei lähe?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.08.2006 16:04:50 vasta tsitaadiga

ei saa, isegi siis kui akna lahti teen ja ülevalt võtan file ja siis connect - see ka ei aita
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 09.08.2006 16:17:01 vasta tsitaadiga

Logi teise kasutajaga windows'i sisse ja proovi sealt. Kui teise kasutaja all ka tööle ei lähe, siis ma ei tea ka mida veel võiks teha icon_rolleyes.gif Nagu aru saan, registrit oled sa juba puhastanud... võiks ka proovida kõik messengeriga seotud kaustad ära kustutada C:\Documents and Settings\KASUTAJA alt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 09.08.2006 16:22:06 vasta tsitaadiga

Ma kasutan MSN 7.5te ja vahest tekib see vastik error et "messages could not be delievered" ja siis ma ei saa kellelegi midagi öelda, pean sisse välja tegema et korda saada. Mai viitsi seda WLM installida, mulle ei meeldi see WLM. Ja teine jama MSNniga on see, et kui kaua oled MSNNIS olnud, siis kui sa paned add files, siis sealt kuidagi kaovad eest ära pildid ning jäävad sellised valged asjad, nagu et "tundmatu object" Ning need My Documents jne pildid kaovad hoopis ära. Mai tea mis neid põhjustab, miks see jama juba ära ei parandata, nii vihale ajavb kui räägid räägid ja järsku ütleb et your message could not be delievered ja igakord kui miskit vajutad, läheb see not delieveredisse. Ma postitan pildid kui midagi taolist juhtub.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 09.08.2006 16:23:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.08.2006 16:23:18 vasta tsitaadiga

teistel accountitel sama teema, ma olen valmis siin juba enesetappu tegema :X
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 09.08.2006 16:28:32 vasta tsitaadiga

Gr[e]iF kirjutas:
teistel accountitel sama teema, ma olen valmis siin juba enesetappu tegema :X

Format?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gr[e]iF
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.08.2006 16:48:11 vasta tsitaadiga

tundub, et siin vist lahendust pole, kas keegi viitsiks nimetada erinevaid msn programme, mis sarnaneks live messengerile
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 09.08.2006 16:58:24 vasta tsitaadiga

Gr[e]iF kirjutas:
tundub, et siin vist lahendust pole, kas keegi viitsiks nimetada erinevaid msn programme, mis sarnaneks live messengerile

Gaim
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 137, 138, 139  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.