|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.07.2006 01:38:59
|
|
|
| kas msn 8 (või live messenger.. mis ta nimi oligi) jaoks on liikumas ka miskeid themesi/ skinne (kui jah, siis sooviks mõnda linki)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
25.07.2006 09:21:09
|
|
|
| tsihh kirjutas: |
Niisiis paneks siis oma kogemused ka siis kirja. Eile õhtul enam ei saanud lauaarvutist (põhiarvutiks läpakas) VLM'iga sisse logida. Pika proovimise peale korra sain ning siis ei olnud ühtegi kontakti enam.
Täna kurdeti, et mind pole online's, samuti oli messengeris rida due to connection.... jne. Vajutasin siis lingile ning tegin ära mis seal soovitati - tulemus u 5% kontaktidest oli olemas, ülejäänud oli kadunud.
Selle kõige põhjal viskasin VLM'i oma masinast kus krt ja kolisin tagasi 7.5 peale |
Mul oli sama probleem. Live logis pool tundi sisse ja kui ükskord see oli, olid alles vaid 2-3 kontakti 40-st. Ei olnud ka privacy all midagi
Lahendasin asja kasutades 7.5-te. See töötab vähemalt korralikult
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
25.07.2006 13:48:26
|
|
|
Mul kaovad Live Messengeril kontaktide grupid vahelduve eduga ära, igastahes tundub, et MSN on omadega vaikselt allamäge kõndinud, kvaliteedi osas.
Kui paljud tuttavad ainult seda ei kasutaks siis loobuks teisest heaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-kj-
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2006
|
25.07.2006 13:56:49
|
|
|
oskab keegi öelda miks vahest ei taha 8.0 tööle minna kui ei ole IE käivitanud ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
25.07.2006 19:42:22
|
|
|
Mul installib viimase Live Messengeri ära ja kui siis käima panen Start menüüst lööb käima UUESTI installeri ja hakkab otsima mingit Livemessenger.msi-d.. proovisin uuendada nii BETA-st kui tõmmata päris värske.. iga kord jookseb sama jama otsa..
sedasamust Livemessenger.msi-d pole kuskilt võtta, skaneerisin terve arvuti läbi, ka installi ajal ei pakita seda kusagil
lahti.. mõistus otsas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
26.07.2006 04:33:08
|
|
|
| aht0, ära käivita online installerit, vaid salvesta esmalt oma arvutisse ,siis installi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
27.07.2006 17:46:17
|
|
|
installisin msn live 8 ja tööle pannes
reinstall ei aidanud
----------------------
vigane discovery oli
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
viimati muutis hiiemae 28.07.2006 21:59:15, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
28.07.2006 21:46:25
|
|
|
Mul sihuke jama,et Live messer ei näita ,et mul muusika mängiks...winampi jubin installitud ja ka Mediapleier 10 peaks nagu toimima...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
28.07.2006 21:57:59
|
|
|
| Incikas kirjutas: |
Mul sihuke jama,et Live messer ei näita ,et mul muusika mängiks...winampi jubin installitud ja ka Mediapleier 10 peaks nagu toimima...  |
Oli sama asi kunagi. Kas nii on pandud?:
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
28.07.2006 22:20:19
|
|
|
no on pandud jah ,küll nii ja naa,hea ja halvaga,aga rsk ei toimi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
29.07.2006 09:27:36
|
|
|
Niih...kurdan enda pisi mure ka siis siia..kasutan msn 7 versiooni ja installisin selle plug-ini peale, mis näitab msn'is kuulatavat lugu, mis winampis hetkel jookseb, kuid msn's näitab see nii, et "Loo nimi - Artist" kuid tahaks, et enne oleks ikka artist ja siis loo nimi...korrektsus eelkõige...et kas kasutan ma mingit valet plug-ini vms andke korraliku plugini link
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rts
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
29.07.2006 12:20:08
|
|
|
Nii,minu probleem kah lahenenud ,lihtsalt oli vaja ka Messeril panna 1 linnuke ette,et ta personaalse sõnumi asemel näitaks muusikaloo pealkirja ja esitajat
Jälle targem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ikkamina
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
29.07.2006 12:27:29
|
|
|
| miga kirjutas: |
Niih...kurdan enda pisi mure ka siis siia..kasutan msn 7 versiooni ja installisin selle plug-ini peale, mis näitab msn'is kuulatavat lugu, mis winampis hetkel jookseb, kuid msn's näitab see nii, et "Loo nimi - Artist" kuid tahaks, et enne oleks ikka artist ja siis loo nimi...korrektsus eelkõige...et kas kasutan ma mingit valet plug-ini vms andke korraliku plugini link  |
http://www.winamp.com/plugins/browse.php?search=yes&filter=C&query=msn
_________________ Märkige profiili oma asukoht! |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
29.07.2006 15:39:52
|
|
|
| ikkamina kirjutas: |
| miga kirjutas: |
Niih...kurdan enda pisi mure ka siis siia..kasutan msn 7 versiooni ja installisin selle plug-ini peale, mis näitab msn'is kuulatavat lugu, mis winampis hetkel jookseb, kuid msn's näitab see nii, et "Loo nimi - Artist" kuid tahaks, et enne oleks ikka artist ja siis loo nimi...korrektsus eelkõige...et kas kasutan ma mingit valet plug-ini vms andke korraliku plugini link  |
http://www.winamp.com/plugins/browse.php?search=yes&filter=C&query=msn |
Need plug-inid näitavad kõik ju ikkagi esimesena loo nime ja siis artisti...mul on vaja vastupidi ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mina777
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2001
|
29.07.2006 20:56:49
|
|
|
| miga kirjutas: |
| ikkamina kirjutas: |
| miga kirjutas: |
Niih...kurdan enda pisi mure ka siis siia..kasutan msn 7 versiooni ja installisin selle plug-ini peale, mis näitab msn'is kuulatavat lugu, mis winampis hetkel jookseb, kuid msn's näitab see nii, et "Loo nimi - Artist" kuid tahaks, et enne oleks ikka artist ja siis loo nimi...korrektsus eelkõige...et kas kasutan ma mingit valet plug-ini vms andke korraliku plugini link  |
http://www.winamp.com/plugins/browse.php?search=yes&filter=C&query=msn |
Need plug-inid näitavad kõik ju ikkagi esimesena loo nime ja siis artisti...mul on vaja vastupidi ...  |
8 puhul on selleks "Mess Patch" mess.be lehelt, täitsa usutav et 7'le on see ka olemas aga järgi pead selle küll ise vaatama.
_________________ O sancta simplicitas. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naljatilk
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2006
|
30.07.2006 22:18:45
|
|
|
ei leia siit arutelust sellist probleemi:
olemas on live messenger beta, kui mulle tuleb hotmaili meil siis ta teavitab mind sellest täitsa ilusti, aga kui ma vajutan sellele pop-up'ile või siis ülevale kus ta seda meilide arvu näitab, siis ta hakkab tegema log-inne hotmaili aga ei suuda kuidagi kohale jõuda sinna. isegi kui vajutan, et sign in as a different user, ei lase ta mul sisse signida.
Avan hotmaili firefoxiga tuleb kõik kohe lahti.
Kas on muidu üldse olemas ka võimalus panna hotmaili avanema firefoxi kaudu?
_________________ Vaata pilti |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
01.08.2006 12:50:40
|
|
|
selline küsimus et kuidas saaks other contacte nagu kõige esimeseks tõsta? Ja kust saada seda msni puhastamiseks mõeldud tööriista? Et need mõttetud reklaamid värgid ära.. Ja eile õhtul lakkasid smailid töötamast, et kui saadan kellelegi mingi smaili siis aknas on see mul näha lihtsalt koolondeena näiteks, sellepärast üldse sai uus msn tõmmatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
01.08.2006 13:01:45
|
|
|
muuda other listi pealkir ära pane "a other"
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
01.08.2006 13:13:05
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
| muuda other listi pealkir ära pane "a other" |
Ei saa ju selle nime muuta kuidagi? Või äkki seletad kuidas seda teha msn live 8.0-ga? Ja kuidas ma smailide nägemise tagasi saan?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
01.08.2006 13:25:48
|
|
|
mul on gruppidel numbrid ees 1. 2. jne
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
01.08.2006 13:41:03
|
|
|
| l2bukast kirjutas: |
| kaupz kirjutas: |
| muuda other listi pealkir ära pane "a other" |
Ei saa ju selle nime muuta kuidagi? Või äkki seletad kuidas seda teha msn live 8.0-ga? Ja kuidas ma smailide nägemise tagasi saan? |
ei tea kõige uuemaid versioone, aga vanemaga on nii
contacts -> manage groups -> rename group
http://web.starman.ee/kaupz/rename_group.JPG
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
01.08.2006 16:37:40
|
|
|
pole vist ainuke kellel My Status't muutes midagi ei muutu ?
MD tundub süüdi olema
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
01.08.2006 18:09:58
|
|
|
| hiiemae kirjutas: |
pole vist ainuke kellel My Status't muutes midagi ei muutu ?
MD tundub süüdi olema |
Mis versioon MD sul on? Ära kasuta 2.1, vaid tõmba 2.0 kui sul on MSN 7.5
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
02.08.2006 22:15:30
Kuidas tööle saada "MSN Messeger Fun & Games" ? |
|
|
Kui vajutad mängude nupule siis aavaneb see teade
Kui valid netist mängu mida peaks saama mängida siis avaneb see teade
Link ametlikule MSN Messengeri mängude lehele
Palju mänge ja mingi õpetus ka
AGA KUIDAS NEED MÄNGUD TÖÖLE SAADA?
sry kui teema vales kohas palun tõsta see õigesse kohta sell juhul.
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
02.08.2006 22:23:57
|
|
|
| Mängudele ligipääsemiseks pidi maa vist USA olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
03.08.2006 19:16:38
|
|
|
Mul on siis selline probleem et MSN Messenger 7.5 ja 8.0 beta ja 8.0 jooksevad kokku kohe peale sisse logimist aga see verjant mis win-iga kaasas on töötab ilusti ja hakkas jebima peale seda kui tegin puhastuse CCleaner-iga
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
03.08.2006 19:40:39
|
|
|
| reints kirjutas: |
| Mul on siis selline probleem et MSN Messenger 7.5 ja 8.0 beta ja 8.0 jooksevad kokku kohe peale sisse logimist aga see verjant mis win-iga kaasas on töötab ilusti ja hakkas jebima peale seda kui tegin puhastuse CCleaner-iga |
Vaata, natuke eespool on arutatud juba kahel korral seda sama probleemi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
04.08.2006 10:42:21
|
|
|
Proovisin need kaustad ära kustutada mis seal kirjas oli ja ei muutunud midagi
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
04.08.2006 13:03:05
|
|
|
| reints kirjutas: |
| Proovisin need kaustad ära kustutada mis seal kirjas oli ja ei muutunud midagi |
| tsitaat: |
Network Connestions all kliki oma interneti ühendusel ja vali properties, ja korja seal linnuke ära selle QoS Packet Scheduler'i eest. Siis arvutile resa.
Samuti vaata ruuteri seadetes, et UPnP oleks lubatud.
Control Panel - Add/Remove Programs - Add/Remove Windows Components - Networking Services - Details, vaata et 'Gateway Device Discovery and Control Client' oleks märgitud, samuti 'UPnP User Interface'.
Vaata Firewall'i seaded üle igaks juhuks, et seal UPnP oleks lubatud.
Ruuteris avada MSNile vajalikud pordid:
TCP 6891 - 6900
TCP 1863
UDP 1863
UDP 5190
UDP 6901
TCP 6901 |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
04.08.2006 16:16:22
|
|
|
Niisis endal taoline probleem mis on tekkinud lähipäevil.
Olen kasutanud WLM 8 betasi juba jaanuarist saati, no nüüdsel ajal juba viimast versiooni mis enam beta tiitlit ei kanna. Probleem on aga selles et login sisse ära, saan contact listi kätte ja edasiselt msn näitab et ma olen sees, kuid mul ei õnnestu kellegagi rääkida ja kui vaadata ka plusi logi siis näitab ta ainult minu sissetulekut ja mitte midagi muud. Logides mõnelt teiselt arvutilt või telefonilt msni sisse jätab aga arvuti end ikka muutusteta online'i.
Samas läpakas mis saab ühendust läbi xp netijagamise (2 võrgukaardi meetod), suudab probleemivabalt msni minna.
kellelgi aimu sümptomitest?
[EDIT] Niih vastus tuli kiiresti kui mõtlesin jadapidi mida tegin. Nimelt oli süüdlaseks plussi script +Speech, mis pidi lisama "dikteerimise funktsionaalsuse", aga antud programm otsis microsoft speech 5.1'hte ja selle mitte leidmisel jooksutas msni kokku. Nüüd kõik korras jälle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
04.08.2006 16:40:42
|
|
|
Tegin kõik läbi mis üleval kirjas oli kuid ei mõjunud miski
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
O-Rinz
HV vaatleja

liitunud: 03.07.2006
|
04.08.2006 16:49:43
|
|
|
| Nimelt, kui ma hakkan msn pilti vahetama, siis vahetan ära login välja. Mõne ajapärast login uuesti sisse, pilt on see mis mul enne oli. Ja see pilt mis enne oli on mul arvutist kustutatud. Ja kui ma hakkan seda enda nime all lahtrit täitma, kirjutan sinna midagi. Siis login välja samamoodi sisse, siis see lahter on jälle tyhi. Põhimmõtteliselt midagi ei muutu, kui ma muudan seal. Mis teha ning mis toimub?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hiirestaja
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2006
|
04.08.2006 23:41:47
|
|
|
Help me!
mul on selline jama, et mul on praegu windows live messenger 8.0 ja ma ei näe enam teiste inimeste display pilte ja nemad ei näe minu oma ka, kuigi mul on pilt olemas. Uninstallisin msni ja tõmbasin mingi vanema variandi ja siis uuesti WLM 80..aga ikka sama jama. Mida teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
04.08.2006 23:50:42
|
|
|
tööjuures leidsin ka miskise imeliku vea... (just ühes masinas) - sisse logides ei näita mitte ühtegi contacti nagu oleks list tühi. 7.5 ei ole probleeme. kahtlustasin ühendust (meil jookseb asi läbi proxy) - enda masinas töötab kõik laitmatult... milles kühvel oskab keegi avitada?
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
05.08.2006 00:05:17
|
|
|
| hiirestaja kirjutas: |
Help me!
mul on selline jama, et mul on praegu windows live messenger 8.0 ja ma ei näe enam teiste inimeste display pilte ja nemad ei näe minu oma ka, kuigi mul on pilt olemas. Uninstallisin msni ja tõmbasin mingi vanema variandi ja siis uuesti WLM 80..aga ikka sama jama. Mida teha? |
Manage your contacts - show details
Manage your contacts on nupp ... ah, loe ise varasemast osast siit teemast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hiirestaja
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2006
|
05.08.2006 01:07:13
|
|
|
| remi kirjutas: |
| hiirestaja kirjutas: |
Help me!
mul on selline jama, et mul on praegu windows live messenger 8.0 ja ma ei näe enam teiste inimeste display pilte ja nemad ei näe minu oma ka, kuigi mul on pilt olemas. Uninstallisin msni ja tõmbasin mingi vanema variandi ja siis uuesti WLM 80..aga ikka sama jama. Mida teha? |
Manage your contacts - show details
Manage your contacts on nupp ... ah, loe ise varasemast osast siit teemast. |
tools-general-show display pictures from others
jap, see linnuke on mul seal koguaeg olnud, niiet viga ei ole selles.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
06.08.2006 00:13:22
|
|
|
mingi jama mul msn 7.5ga. juba mitu tundi ei saa sisse mitte ühegi kontoga msn service status't kontrollides näitab et kõik töötab korralikult jne...
milles jama võib olla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gr[e]iF
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2005
|
09.08.2006 15:44:12
|
|
|
Probleem on selline, et ma ei saa msniga sisse logida, nimelt "SIGN UP" Button ei tööta! Olen uurind mõnedelt tüüpidelt juba ja ei mingit lahendust!
Olen proovinud juba:
7x reinstallind
3x proovind vanemaid versioone
2x repairi
regeditist kustutasin windows messengeri ära
ZoneAlarmis kustutasin msni ära ja lisasin uuesti et "allow
Igasugune abi oleks hea, ette tänades!
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
09.08.2006 15:54:58
|
|
|
| Gr[e]iF, 'Sign In' nuppu mõtled? Mismõttes ei tööta? Kas ei saa sellel üldse klikkida, või annab sisse logides mingi errori?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gr[e]iF
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2005
|
09.08.2006 15:57:51
|
|
|
Vajutan küll peale, nupp läheb alla aga logima ei hakka ka, mingit errorit ka pole. Hommiku poole sain uue file sisse tõmmatud: Wininet.dll ja saaduda pandud folderisse: Windows / systems
midagi muud ma arvutis juurde pole teinudki
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
09.08.2006 16:00:32
|
|
|
| Kui sa system trays selle msn'i ikooni peal parema hiireklahviga klikid, ja siis võtad 'Sign in' ,kas siis ka ei lähe?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gr[e]iF
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2005
|
09.08.2006 16:04:50
|
|
|
ei saa, isegi siis kui akna lahti teen ja ülevalt võtan file ja siis connect - see ka ei aita
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
09.08.2006 16:17:01
|
|
|
Logi teise kasutajaga windows'i sisse ja proovi sealt. Kui teise kasutaja all ka tööle ei lähe, siis ma ei tea ka mida veel võiks teha Nagu aru saan, registrit oled sa juba puhastanud... võiks ka proovida kõik messengeriga seotud kaustad ära kustutada C:\Documents and Settings\KASUTAJA alt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
09.08.2006 16:22:06
|
|
|
Ma kasutan MSN 7.5te ja vahest tekib see vastik error et "messages could not be delievered" ja siis ma ei saa kellelegi midagi öelda, pean sisse välja tegema et korda saada. Mai viitsi seda WLM installida, mulle ei meeldi see WLM. Ja teine jama MSNniga on see, et kui kaua oled MSNNIS olnud, siis kui sa paned add files, siis sealt kuidagi kaovad eest ära pildid ning jäävad sellised valged asjad, nagu et "tundmatu object" Ning need My Documents jne pildid kaovad hoopis ära. Mai tea mis neid põhjustab, miks see jama juba ära ei parandata, nii vihale ajavb kui räägid räägid ja järsku ütleb et your message could not be delievered ja igakord kui miskit vajutad, läheb see not delieveredisse. Ma postitan pildid kui midagi taolist juhtub.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
viimati muutis Flacko 09.08.2006 16:23:23, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gr[e]iF
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2005
|
09.08.2006 16:23:18
|
|
|
teistel accountitel sama teema, ma olen valmis siin juba enesetappu tegema :X
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
09.08.2006 16:28:32
|
|
|
| Gr[e]iF kirjutas: |
| teistel accountitel sama teema, ma olen valmis siin juba enesetappu tegema :X |
Format?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gr[e]iF
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2005
|
09.08.2006 16:48:11
|
|
|
tundub, et siin vist lahendust pole, kas keegi viitsiks nimetada erinevaid msn programme, mis sarnaneks live messengerile
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
09.08.2006 16:58:24
|
|
|
| Gr[e]iF kirjutas: |
| tundub, et siin vist lahendust pole, kas keegi viitsiks nimetada erinevaid msn programme, mis sarnaneks live messengerile |
Gaim
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|