|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
30.07.2006 23:10:46
|
|
|
C5 PTS, kauaks mul seda käes polnud aga paar minti:D
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nike
HV vaatleja
liitunud: 21.01.2006
|
31.07.2006 00:01:03
|
|
|
| kui osta serial code ja see ära aktiveerida, kas see hakkab siis kehtima sellest päevast ning kehtib 30 päeva? või käib see asi kuude kaupa, vahet pole kas kuu kekskelt või algusest sai aktiveeritud?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
31.07.2006 07:26:32
|
|
|
Aeg hakkab jooksma ikka ju sellest päevast, millal aktiveerid. Muidu ju ei saaks öelda, et tegu 30 päevaga, kui keegi kuu lõpus aktiveerib ning saab vaid paar päeva ...
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
31.07.2006 09:51:57
|
|
|
Keegi Paradise test servu peal mängib ? Kuidas lood on ? On päris C4 mekk asjal ?
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
31.07.2006 17:34:18
|
|
|
Täitsa C4 jah!
Ma veel räägin asjad Exoduse ja Aristocracyga selgeks, uurin kuhu servuse nad lähevad ja muud sarnast ja arvatavasti teen eestlaste klanni ka.
Hakake aga eestlasi koguma kokku!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
31.07.2006 17:52:59
|
|
|
Enam vähem C4 jah, aga noh C5 on lahe 8)
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
setukas
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2006
|
01.08.2006 23:20:01
|
|
|
Tere . tegin K.O ga lõpparve ja otsustasin l2 mängida aga mure sihuke et tegin paradiisi makse selle 5 taalase ja .. ei mõista kudagi seda rega tööle saada .. vähemasti mõistus otsas .. peale makset tuli pikk numbri joru ain t ja mailile pole ka midagi tulnd tegin kasutaja ja segi pole mailile märku ainult .. ühesõnaga ei suuda neid user ja passworde selle maksmis ja rega systeemist leida .. kuigi makstud on .. aga ei tea veel mille eest http://www.l2-paradise.com
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
02.08.2006 00:06:53
|
|
|
sa ei maksnud mitte millegi eest, vaid annetasid neile lihtsalt raha minu arust. kõik privaat serverid on tasuta (vähemalt peavad olema tasuta)
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
setukas
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2006
|
02.08.2006 00:15:35
|
|
|
ei saa seda tasuta ega raha eest ... te kasutajaid palju tahad ..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
02.08.2006 00:30:11
|
|
|
| patchisid ikka system faili ära?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
setukas
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2006
|
02.08.2006 07:45:32
|
|
|
sain tööle.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
02.08.2006 08:17:32
|
|
|
Paradises oli vist regamine mingiks ajaks peatatud , vähemalt rahvas seal foorumis kirjutas .
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
02.08.2006 20:36:45
|
|
|
hea lohh maksis 60kr
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
setukas
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2006
|
03.08.2006 20:53:29
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
hea lohh maksis 60kr  |
Sa ka hea lohh kelle jaoks on 60 eek nagu tundub suur raha ... Kui sul midagi tarka ölda polnd siis hoia oma suu kinni mitte ära rista foorumit
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
04.08.2006 11:01:22
|
|
|
no ega see 60 eeku nüüd suur raha pole jah aga private serverisse ei paneks ma 5 eeku kah.
selle 60 eeku eest saaksid näe peaaegu 9 päeva retailis mängida
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
04.08.2006 21:09:14
|
|
|
60.- eest saab baaris 2-4 kesvamärjukest
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
04.08.2006 21:12:41
|
|
|
thats the spirit LightsabeR
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
05.08.2006 12:51:17
|
|
|
| setukas kirjutas: |
| No_Limit kirjutas: |
hea lohh maksis 60kr  |
Sa ka hea lohh kelle jaoks on 60 eek nagu tundub suur raha ... Kui sul midagi tarka ölda polnd siis hoia oma suu kinni mitte ära rista foorumit  |
Raha on raha ja 60 eeku on ka palju raha! Ja mida sa kukk üldse mölised, inglise keelega probleeme? Donation = annetus!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
05.08.2006 15:06:54
|
|
|
sa ei pea kohe sõimama hakkama, teda tuleks hoopis kiita
annetas serverile...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
05.08.2006 19:37:52
|
|
|
Kui meie komuun ei meeldi ja nalja ka ei mõista (see oli tõesti koom, siukest nalja pole ammu saanud), siis palun väga, keegi ei hoia kedagi siin, varemgi juhtunud siukseid asju L2 teemal, kuid need on enamus laabunud ja vanad tülitsejad saavad omavahel läbi, onju Dominus?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
05.08.2006 20:59:27
|
|
|
K I L L No_Limit bwahahahah!
ei aga tegelt sujub suht hästi
alguses olid jah mõned lahkarvamused...näiteks sinu noobstick party taktikad jne. aga lõpus saime hakkama
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
06.08.2006 00:09:59
|
|
|
tuled ikka Paradise x5? Full retail C4 filed ja puha meil põhimõtteliselt alliance ka juba olemas
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
06.08.2006 01:48:39
|
|
|
ei tea,kes siis suvel ikka nolifeb
kuni 6'ni olen tööpäeviti tööl hõivatud ja peale seda tahaks väljas ka liikuda.
Selliste ratedega liigub asi ikka tiguaeglaselt ning arvestades privaservude mahalangemise võimalusega...
ehk talve poole saab proovitud uuesti,kuigi ei tahaks sadu tunde ära raisata L2 peale
kui just hea seltskond pole nagu vanasti,kõik vanad kalad olid suht tihti sees jne. nalja ning lõbu oli laialt.
nüüd enamus inactive või quit?... aga edu
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
06.08.2006 14:55:04
|
|
|
enamus vana kalad ikka alles
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
06.08.2006 21:28:57
|
|
|
tegelikkuses ju põhimõtteliselt 90% vanadest kaladest ikka veel ujuvad ühes akvaariumis...
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
viimati muutis EvilMick007 06.08.2006 21:33:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
06.08.2006 21:30:18
|
|
|
jah, osad vanad kalad muutusid lindudeks ja lendasid minema
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
07.08.2006 00:03:28
|
|
|
Djomka, no mis seal ikka öelda no DJOMKA!!
Meie hinges mängid sa ikka veel edasi.
davai, mis värk on. kuradi vanakooli nokud, võtke nüüd endale kotid alla ja tulge mängima.
Ja matke oma retail maha, ma tahan läbu saada privaat serverites. teeme vanakooli ganki ja trikke
Eile jooksin HE eest ära ja puu taha ja siis me seal tiirutasime 5 minutit lawl
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
07.08.2006 00:03:44
|
|
|
ma mängingi, aga hoopis teist mängu...ma ütlesin, et kui ma uuesti proovisin, siis see grind ja vähene PvP viskas lihtsalt jubeda kopa mulle ette kohe...jõudsin LVL 20 ja pole edasi viitsinudki...mis teha, elu on karm, aga hea kui ma teie hinges edasi mängin
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
07.08.2006 00:06:06
|
|
|
Ära ole nüüd selline pidur, tule nüüd full C4 mängima. Raid Bossid ja muu. Mai tea tee bishop kui eriti ei viitsi grindida, või PP (buffid ära ja istud perseli maha) või tee crafter ja istu päevad läbi linnas ja müü SS'e
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
07.08.2006 00:07:48
|
|
|
| tead, kõik see ei tundu isegi ahvatlev enam...igav on ju L2, pidev grind ja grind, siis tuleb siege, kus laggid ennast pooleks ja kedagi tappa niikuinii ei saa...ja siis tuleb mõnipäev purjus Everlong venti ja hakkab snaxiga mõlisema niiet vähe pole 8)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
07.08.2006 00:10:18
|
|
|
Kuule nii hullud need lood ka pole
Mis ma tegema pean et sa mängima hakkaks uuesti? Vajad kalli?
PP'ga ei pea grindima ju, paned stopperi 20min peale ja passid telekat või midagi.
Djomka me kõik igatseme sind
...ja loomulikult kõiki teisi vanakooli sägasi ka.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
07.08.2006 00:12:31
|
|
|
mis see nii ahvatlev mäng siis on mis su L2'e juurest 2ra viis ???
a tglt jah hetkel jätan retaili sinna paika ja testiks seda nn full C4 private servut jne...tglt on palju lõbusam kui kõik koos on...
rohkem pvp'd, ganki jne
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
07.08.2006 00:14:39
|
|
|
Mõelge nüüd loogiliselt, palju lõbusam on ju koos kusagil privet serveris olla ja raha jääb ka rohkem alles.
Öelge nüüd ausalt, kust on teil paremad mälestused, kas privet serveritest või retailist?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
07.08.2006 00:17:44
|
|
|
| private serveritest on muidugi rohkem mälestusi, kuna seal ju väga palju mängitud...samas on retailis jälle huvitavam...aga see kõik võib muutuda kui see C4 mis nüüd private serverites liigub normaalseks osutub...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
07.08.2006 00:20:55
|
|
|
Davai lahmige veel poste, ma pean 7h pärast tööl olema ööd!
YOU'RE MY BOY DJOMKA!!!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
07.08.2006 00:33:23
|
|
|
capa, ma leidsin meie video ka üles, isegi revann oli vist selle peal...ja ma olen ainult ühe inimese poiss, ning see pole sina No_Limit
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
07.08.2006 07:26:10
|
|
|
You broke my heart kid, you broke my heart
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
07.08.2006 20:13:46
|
|
|
djomka 2kki uploadid selle kuhugi
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
07.08.2006 22:36:10
|
|
|
anna mulle mingi koht, kuhu seda kerge on üles panna, ja ma uploadin selle
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
08.08.2006 06:25:37
|
|
|
| filefront!?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
08.08.2006 21:07:50
|
|
|
| Oleneb kui suur. Kohtasid on palju. Megaupload.com. Rapidshare.de jne
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
setukas
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2006
|
14.08.2006 21:54:49
|
|
|
Tere . väike mure nimelt otsisin otsinguga siit foorumist vastust aga ei lugend seda kuskilt välja .. nimelt asi selles et sain 40 ja tegin revolusoni topelt mõõgad aga graad muutus c ja nagu lugesin siin foorumis siis 40lvl peaks c graadi toetama aga power strike skill nagu ei taha fungata . ma juba päris mitu levelit aint ampullidega taon, kas peale 40 on ka mingi quest tarvis teha et saada c graadi relva ka skilliga kasutada ... ette tänades .
mängin isogames kas selle foorumi kasutajatest ka seal mängib ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
14.08.2006 21:58:01
|
|
|
väike parandus, grade mitte graad.
mängus on skilli peal kirjas, et power strike on mõeldud mõõkade jaoks, mitte topelt mõõkade jaoks.
rasmer oled nüüd õnnelikum?
viimati muutis Lordlesta 15.08.2006 02:05:09, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
15.08.2006 01:19:40
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
grade mitte graad.
kas setud ei oska inglise keelt? mängus ju skilli peal selgelt kirjas, et power strike on mõeldud mõõkade jaoks, mitte topelt mõõkade jaoks. |
kuule ära ülbitse siin, teine küsib viisakalt küsimuse. Kas inglise keele oskus on setudele kohustuslik? Kui kirjutab valesti siis paranda viisakalt.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
15.08.2006 16:07:11
|
|
|
Mis privades rahvas mängib ? Paradise x5 kah venib .
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arty
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2004
|
16.08.2006 00:29:27
|
|
|
Kunagi sai siin "vanade kaladega" koos mängitud, aga siis jäin ma netist ilma. Ja kui tagasi tulin oli seal servust klann kadunud ja ka mina quitisin. Too oli vist l2world private server .
Vastuseks eelmisele küsimusele: Dragon-Networki servus mängin. www.dragon-network.net
suht mõnus servu on, subclassid , C4 ja muud värgid olemas. Update ka ikka tehakse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
16.08.2006 09:47:27
|
|
|
| ehk siis kui kamba kuskil koku saate, siis tulen ka mängima ;P
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
16.08.2006 11:15:48
|
|
|
tulin ka paradise esimest korda mängin
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
16.08.2006 12:28:40
|
|
|
Ootame kõik, millal L2P x5 üles tuleb, siis lähme me kõik sinna.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kix007
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2004
|
16.08.2006 23:37:22
|
|
|
ise kah 5x-i
keegi klanni vms kah teeb ?
mul endalgi isost mingi 4-5 inimest tulemas sinna
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|