Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.07.2006 23:10:46 vasta tsitaadiga

C5 PTS, kauaks mul seda käes polnud aga paar minti:D

Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nike
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 00:01:03 vasta tsitaadiga

kui osta serial code ja see ära aktiveerida, kas see hakkab siis kehtima sellest päevast ning kehtib 30 päeva? või käib see asi kuude kaupa, vahet pole kas kuu kekskelt või algusest sai aktiveeritud?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 07:26:32 vasta tsitaadiga

Aeg hakkab jooksma ikka ju sellest päevast, millal aktiveerid. Muidu ju ei saaks öelda, et tegu 30 päevaga, kui keegi kuu lõpus aktiveerib ning saab vaid paar päeva ...icon_lol.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 31.07.2006 09:51:57 vasta tsitaadiga

Keegi Paradise test servu peal mängib ? Kuidas lood on ? On päris C4 mekk asjal ?
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 31.07.2006 17:34:18 vasta tsitaadiga

Täitsa C4 jah!
Ma veel räägin asjad Exoduse ja Aristocracyga selgeks, uurin kuhu servuse nad lähevad ja muud sarnast ja arvatavasti teen eestlaste klanni ka.
Hakake aga eestlasi koguma kokku!
thumbs_up.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 17:52:59 vasta tsitaadiga

Enam vähem C4 jah, aga noh C5 on lahe 8)
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
setukas
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2006




sõnum 01.08.2006 23:20:01 vasta tsitaadiga

Tere . tegin K.O ga lõpparve ja otsustasin l2 mängida aga mure sihuke et tegin paradiisi makse selle 5 taalase ja .. ei mõista kudagi seda rega tööle saada .. vähemasti mõistus otsas .. peale makset tuli pikk numbri joru ain t ja mailile pole ka midagi tulnd tegin kasutaja ja segi pole mailile märku ainult .. ühesõnaga ei suuda neid user ja passworde selle maksmis ja rega systeemist leida .. kuigi makstud on .. aga ei tea veel mille eest icon_sad.gif http://www.l2-paradise.com
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 00:06:53 vasta tsitaadiga

sa ei maksnud mitte millegi eest, vaid annetasid neile lihtsalt raha minu arust. kõik privaat serverid on tasuta (vähemalt peavad olema tasuta) icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
setukas
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2006




sõnum 02.08.2006 00:15:35 vasta tsitaadiga

ei saa seda tasuta ega raha eest ... te kasutajaid palju tahad .. icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 00:30:11 vasta tsitaadiga

patchisid ikka system faili ära?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
setukas
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2006




sõnum 02.08.2006 07:45:32 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif sain tööle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 02.08.2006 08:17:32 vasta tsitaadiga

Paradises oli vist regamine mingiks ajaks peatatud , vähemalt rahvas seal foorumis kirjutas .
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 02.08.2006 20:36:45 vasta tsitaadiga

hea lohh maksis 60kr icon_lol.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
setukas
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2006




sõnum 03.08.2006 20:53:29 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
hea lohh maksis 60kr icon_lol.gif

Sa ka hea lohh kelle jaoks on 60 eek nagu tundub suur raha ... icon_lol.gif Kui sul midagi tarka ölda polnd siis hoia oma suu kinni mitte ära rista foorumit icon_evil.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2006 11:01:22 vasta tsitaadiga

no ega see 60 eeku nüüd suur raha pole jah aga private serverisse ei paneks ma 5 eeku kah.
selle 60 eeku eest saaksid näe peaaegu 9 päeva retailis mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 21:09:14 vasta tsitaadiga

60.- eest saab baaris 2-4 kesvamärjukest icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 21:12:41 vasta tsitaadiga

thats the spirit LightsabeR icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 05.08.2006 12:51:17 vasta tsitaadiga

setukas kirjutas:
No_Limit kirjutas:
hea lohh maksis 60kr icon_lol.gif

Sa ka hea lohh kelle jaoks on 60 eek nagu tundub suur raha ... icon_lol.gif Kui sul midagi tarka ölda polnd siis hoia oma suu kinni mitte ära rista foorumit icon_evil.gif


Raha on raha ja 60 eeku on ka palju raha! Ja mida sa kukk üldse mölised, inglise keelega probleeme? Donation = annetus!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 15:06:54 vasta tsitaadiga

sa ei pea kohe sõimama hakkama, teda tuleks hoopis kiita icon_smile.gif
annetas serverile...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 05.08.2006 19:37:52 vasta tsitaadiga

Kui meie komuun ei meeldi ja nalja ka ei mõista (see oli tõesti koom, siukest nalja pole ammu saanud), siis palun väga, keegi ei hoia kedagi siin, varemgi juhtunud siukseid asju L2 teemal, kuid need on enamus laabunud ja vanad tülitsejad saavad omavahel läbi, onju Dominus? icon_smile.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 20:59:27 vasta tsitaadiga

K I L L No_Limit bwahahahah!

ei aga tegelt sujub suht hästi icon_biggrin.gif
alguses olid jah mõned lahkarvamused...näiteks sinu noobstick party taktikad jne. icon_razz.gif aga lõpus saime hakkama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 06.08.2006 00:09:59 vasta tsitaadiga

tuled ikka Paradise x5? Full retail C4 filed ja puha meil põhimõtteliselt alliance ka juba olemas
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 01:48:39 vasta tsitaadiga

ei tea,kes siis suvel ikka nolifeb icon_biggrin.gif
kuni 6'ni olen tööpäeviti tööl hõivatud ja peale seda tahaks väljas ka liikuda.
Selliste ratedega liigub asi ikka tiguaeglaselt ning arvestades privaservude mahalangemise võimalusega...

ehk talve poole saab proovitud uuesti,kuigi ei tahaks sadu tunde ära raisata L2 peale icon_razz1.gif
kui just hea seltskond pole nagu vanasti,kõik vanad kalad olid suht tihti sees jne. nalja ning lõbu oli laialt.
nüüd enamus inactive või quit?... aga edu beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 06.08.2006 14:55:04 vasta tsitaadiga

enamus vana kalad ikka alles icon_smile.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 21:28:57 vasta tsitaadiga

tegelikkuses ju põhimõtteliselt 90% vanadest kaladest ikka veel ujuvad ühes akvaariumis... icon_eek.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..


viimati muutis EvilMick007 06.08.2006 21:33:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 06.08.2006 21:30:18 vasta tsitaadiga

jah, osad vanad kalad muutusid lindudeks ja lendasid minema icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 07.08.2006 00:03:28 vasta tsitaadiga

Djomka, no mis seal ikka öelda no DJOMKA!! icon_biggrin.gif
Meie hinges mängid sa ikka veel edasi.

davai, mis värk on. kuradi vanakooli nokud, võtke nüüd endale kotid alla ja tulge mängima.

Ja matke oma retail maha, ma tahan läbu saada privaat serverites. teeme vanakooli ganki ja trikke icon_lol.gif
Eile jooksin HE eest ära ja puu taha ja siis me seal tiirutasime 5 minutit lawl

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 07.08.2006 00:03:44 vasta tsitaadiga

ma mängingi, aga hoopis teist mängu...ma ütlesin, et kui ma uuesti proovisin, siis see grind ja vähene PvP viskas lihtsalt jubeda kopa mulle ette kohe...jõudsin LVL 20 ja pole edasi viitsinudki...mis teha, elu on karm, aga hea kui ma teie hinges edasi mängin icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 07.08.2006 00:06:06 vasta tsitaadiga

Ära ole nüüd selline pidur, tule nüüd full C4 mängima. Raid Bossid ja muu. Mai tea tee bishop kui eriti ei viitsi grindida, või PP (buffid ära ja istud perseli maha) või tee crafter ja istu päevad läbi linnas ja müü SS'e
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 07.08.2006 00:07:48 vasta tsitaadiga

tead, kõik see ei tundu isegi ahvatlev enam...igav on ju L2, pidev grind ja grind, siis tuleb siege, kus laggid ennast pooleks ja kedagi tappa niikuinii ei saa...ja siis tuleb mõnipäev purjus Everlong venti ja hakkab snaxiga mõlisema niiet vähe pole 8)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 07.08.2006 00:10:18 vasta tsitaadiga

Kuule nii hullud need lood ka pole icon_lol.gif
Mis ma tegema pean et sa mängima hakkaks uuesti? Vajad kalli?
PP'ga ei pea grindima ju, paned stopperi 20min peale ja passid telekat või midagi.
Djomka me kõik igatseme sind icon_smile.gif











...ja loomulikult kõiki teisi vanakooli sägasi ka.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 00:12:31 vasta tsitaadiga

mis see nii ahvatlev mäng siis on mis su L2'e juurest 2ra viis ???
a tglt jah hetkel jätan retaili sinna paika ja testiks seda nn full C4 private servut jne...tglt on palju lõbusam kui kõik koos on...
rohkem pvp'd, ganki jne icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 07.08.2006 00:14:39 vasta tsitaadiga

Mõelge nüüd loogiliselt, palju lõbusam on ju koos kusagil privet serveris olla ja raha jääb ka rohkem alles.
Öelge nüüd ausalt, kust on teil paremad mälestused, kas privet serveritest või retailist?

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 00:17:44 vasta tsitaadiga

private serveritest on muidugi rohkem mälestusi, kuna seal ju väga palju mängitud...samas on retailis jälle huvitavam...aga see kõik võib muutuda kui see C4 mis nüüd private serverites liigub normaalseks osutub...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 07.08.2006 00:20:55 vasta tsitaadiga

Davai lahmige veel poste, ma pean 7h pärast tööl olema icon_eek.gif ööd!
YOU'RE MY BOY DJOMKA!!!

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 07.08.2006 00:33:23 vasta tsitaadiga

capa, ma leidsin meie video ka üles, isegi revann oli vist selle peal...ja ma olen ainult ühe inimese poiss, ning see pole sina No_Limit icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 07.08.2006 07:26:10 vasta tsitaadiga

You broke my heart kid, you broke my heart icon_cry.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 20:13:46 vasta tsitaadiga

djomka 2kki uploadid selle kuhugi icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 07.08.2006 22:36:10 vasta tsitaadiga

anna mulle mingi koht, kuhu seda kerge on üles panna, ja ma uploadin selle icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 06:25:37 vasta tsitaadiga

filefront!?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 21:07:50 vasta tsitaadiga

Oleneb kui suur. Kohtasid on palju. Megaupload.com. Rapidshare.de jne
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
setukas
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2006




sõnum 14.08.2006 21:54:49 vasta tsitaadiga

Tere . väike mure nimelt otsisin otsinguga siit foorumist vastust aga ei lugend seda kuskilt välja .. nimelt asi selles et sain 40 ja tegin revolusoni topelt mõõgad aga graad muutus c ja nagu lugesin siin foorumis siis 40lvl peaks c graadi toetama aga power strike skill nagu ei taha fungata . ma juba päris mitu levelit aint ampullidega taon, kas peale 40 on ka mingi quest tarvis teha et saada c graadi relva ka skilliga kasutada ... ette tänades .
mängin isogames kas selle foorumi kasutajatest ka seal mängib ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 21:58:01 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif
väike parandus, grade mitte graad.
mängus on skilli peal kirjas, et power strike on mõeldud mõõkade jaoks, mitte topelt mõõkade jaoks.

rasmer oled nüüd õnnelikum?


viimati muutis Lordlesta 15.08.2006 02:05:09, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmer
HV kasutaja
rasmer

liitunud: 10.07.2005




sõnum 15.08.2006 01:19:40 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
icon_lol.gif
grade mitte graad.
kas setud ei oska inglise keelt? mängus ju skilli peal selgelt kirjas, et power strike on mõeldud mõõkade jaoks, mitte topelt mõõkade jaoks.


kuule ära ülbitse siin, teine küsib viisakalt küsimuse. Kas inglise keele oskus on setudele kohustuslik? Kui kirjutab valesti siis paranda viisakalt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.08.2006 16:07:11 vasta tsitaadiga

Mis privades rahvas mängib ? Paradise x5 kah venib .
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arty
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2004




sõnum 16.08.2006 00:29:27 vasta tsitaadiga

Kunagi sai siin "vanade kaladega" koos mängitud, aga siis jäin ma netist ilma. Ja kui tagasi tulin oli seal servust klann kadunud ja ka mina quitisin. Too oli vist l2world private server icon_lol.gif.

Vastuseks eelmisele küsimusele: Dragon-Networki servus mängin. www.dragon-network.net
suht mõnus servu on, subclassid , C4 ja muud värgid olemas. Update ka ikka tehakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 16.08.2006 09:47:27 vasta tsitaadiga

ehk siis kui kamba kuskil koku saate, siis tulen ka mängima ;P
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2006 11:15:48 vasta tsitaadiga

tulin ka paradise icon_rolleyes.gif esimest korda mängin icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 16.08.2006 12:28:40 vasta tsitaadiga

Ootame kõik, millal L2P x5 üles tuleb, siis lähme me kõik sinna.
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kix007
HV vaatleja

liitunud: 19.07.2004




sõnum 16.08.2006 23:37:22 vasta tsitaadiga

ise kah 5x-i
keegi klanni vms kah teeb ?
mul endalgi isost mingi 4-5 inimest tulemas sinna
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.