Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X1K Family märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 124, 125, 126  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 24.07.2006 21:04:47 vasta tsitaadiga

Xt-st peaks väikse vaevaga saama sama jõudluse kätte, kui XTX-l. XT kellad - 625/1450, XTX - 650/1550. Ja kui sul on ka 1,2ns-d mälud, siis ei ole kiiruse vahe märgatav XTX-i kelladel.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 24.07.2006 21:06:12 vasta tsitaadiga

Jah x1900xt@xtx saab vabalt nad õik jooksma panna.Sealt edasine OC on natuke väiksem.
Ma lihstalt ütlesin, et kisub OT-ks.Kuna siin hakati juab rääkiam kes mida endale ostab. icon_rolleyes.gif
EDIT:Jõuti natuke ette! icon_redface.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 21:14:23 vasta tsitaadiga

mis nimetustega/tähistega need dx10 kaardid on? huvitab rohkem ATI, nvidia suht taipohh icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 24.07.2006 21:17:54 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
mis nimetustega/tähistega need dx10 kaardid on? huvitab rohkem ATI, nvidia suht taipohh icon_biggrin.gif



Mis mõttes nimetusega? R600 ja G80 on DX10, kui ma ei eksi.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 21:19:05 vasta tsitaadiga

ma mõtlen seeriad. x1750 vms?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 24.07.2006 21:21:02 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
ma mõtlen seeriad. x1750 vms?




X1950 tuleb highend DX10 ja siis arvatavasti X1750 on lahjem DX10-e rauaga kaart?
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 21:23:03 vasta tsitaadiga

ma sain aru, et R600 on siis dx10 toega. aga x1950 mis välja esimesena tulevad pole ju r600
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 21:23:20 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
ma mõtlen seeriad. x1750 vms?

X2 vast kuna hetkel lipulaev ju X1900 ja kohe tuleb X1950
ehk siis juba suhtkoht X2-e lähedal..
X = 10 kui mõni olevus veel aru pole saanud

R7500
R8500
R9500-R9700
R9800
X300-X850
X1300 - X1950

järgmine oleks loogiliselt X2***
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 24.07.2006 21:25:10 vasta tsitaadiga

mis järgmise põlvkonna kaardi nimeks saab? xy800xt? x10800xt või dx10800xt või x8xt icon_biggrin.gif
E:noja ww jõudis ennem, x2800xt kõlab nagu 9800 eelkäija?


viimati muutis MarekSäde 24.07.2006 21:27:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 21:26:05 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
mis järgmise põlvkonna kaardi nimeks saab? xy800xt? x10800xt või dx10800xt või x8xt icon_biggrin.gif


eelnevad postitused sinu posti ees just arutavadki seda ju icon_eek.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 24.07.2006 21:29:15 vasta tsitaadiga

Väga huvitav oleks kui tuleksid hoopis nimed icon_eek.gif aga seda ei usu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 21:56:59 vasta tsitaadiga

korndog412 kirjutas:
Väga huvitav oleks kui tuleksid hoopis nimed icon_eek.gif aga seda ei usu icon_rolleyes.gif

Vot see oleks väärt idee>> Margareth tõmbab Williami kiiruses taguotsa loku icon_razz1.gif Foorumites käiks kibe nimede jagamine 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 22:13:27 vasta tsitaadiga

X1650 specs


päris huvitav kaart tundub.. 80nm ja sillaga CF
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.07.2006 23:16:40 vasta tsitaadiga

tahaks silda ka näha
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 19:53:58 vasta tsitaadiga

Üks ülevaade uuest HIS X1900XTX IceQ 3 Turbo ja selle uuest moekast jahutusest thumbs_up.gif

viimati muutis WäntWõll 25.07.2006 20:02:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 19:56:48 vasta tsitaadiga

dreamx, misasi? "X1950XTX juba RD600 chip"
seal polnud sõnagi X1950XTX-ist juttu ja RD on mobo chipset mitte gpu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 20:01:51 vasta tsitaadiga

Uh my bad icon_redface.gif
Vaatasin valesti
Koristan läbu 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 20:02:39 vasta tsitaadiga

ICEQ3-est rääkides siis HIS-i X1800GTO iceq oli TÄPSELT SAMA jahutusega
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 20:04:20 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ICEQ3-est rääkides siis HIS-i X1800GTO iceq oli TÄPSELT SAMA jahutusega

Nuh pole käes hoidnud ja igapäev poes ei käi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 23:19:02 vasta tsitaadiga


http://www.hkepc.com/bbs/itnews.php?tid=637970
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 23:19:03 vasta tsitaadiga

sexy 8)
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 23:35:44 vasta tsitaadiga

Ei tea kui hea jahutus ka on icon_smile.gif Paistab korralikult suur olema küll.. kuda müraga lood ja jahutusega... seda tahaks teada
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.07.2006 23:52:00 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ei tea kui hea jahutus ka on icon_smile.gif Paistab korralikult suur olema küll.. kuda müraga lood ja jahutusega... seda tahaks teada

praegusest jahutusest vaevalt ta halvem on icon_smile.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 18:33:47 vasta tsitaadiga

paistab korralik tiheda vaskradika ja heatpipedega.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 18:45:59 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
paistab korralik tiheda vaskradika ja heatpipedega.


kas mitte mingi uuem arctic cooling jahutus midagi sarnast ei pidanud tulema? Nagu vanad VGA Silencerid aga vasest ja heatpipe idega

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 10:11:23 vasta tsitaadiga

Noh vent korralikult suur aga häält ju ei tea, kui mingi selline kõrge pinin ka väikestel pööretel on siis häirib ikka. Samas suurem vent liigutab rohkem õhku ja samas on vaiksem kuna pöördeid pole niipalju vaja + kaart jahedam tublisti kuna 90nm ehk siis peaks ikka kokku see päris palju vaiksem olema.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.07.2006 13:39:36 vasta tsitaadiga

stock coolinguga 82k, icon_lol.gif , isegi kingsepp pole f1 nii kiire icon_razz.gif thumbs_up.gif .
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=108719

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 14:30:45 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
stock coolinguga 82k, icon_lol.gif , isegi kingsepp pole f1 nii kiire icon_razz.gif thumbs_up.gif .
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=108719
öhöhöh pühp. näed kui kiire kingsepp on icon_evil.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 16:58:35 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
stock coolinguga 82k, icon_lol.gif , isegi kingsepp pole f1 nii kiire icon_razz.gif thumbs_up.gif .
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=108719


IMHO antud juhul on teema point rämedalt kellatud inteli proses mitte selles, et ATI kaart masinas oli.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 27.07.2006 17:21:39 vasta tsitaadiga

üks huvitav küsimus mida netist otsinud jne.

kumb siis kiirem kas

X1600 PRO (4 pipes / 12 shaders / 5 vertex, 500mhz / 800mhz) Atil on 1 Pipeile 3 Shaderi systeem icon_rolleyes.gif
või
6600GT (8 pipes / 8 shaders / 3 vertex, 500 / 1000mhz) nvidial on 1 pipeile 1 shader aga rohekm pipe icon_rolleyes.gif

icon_neutral.gif

Paljudel on varsti sama küsimus ka X1650 vs 7600GT
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 27.07.2006 17:25:58 vasta tsitaadiga

6600gt suht kindlalt kiirem.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 27.07.2006 17:33:05 vasta tsitaadiga

ise olen samal arvamusel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 18:06:08 vasta tsitaadiga

x1600 on 12 pipeline. see ownib vertex shaderis, aga 6600gt on 3x kiirem pixel shaderis. Järeldus: 6600GT.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 27.07.2006 18:21:54 vasta tsitaadiga

Oleks vaja targematelt AHVidelt veidi nõu küsida, nimelt on mu x1800xt juba üle kuu aja uue jahutuse järele kisanud, mistõttu tellisin lõpuks peebust vf900cu. Nüüd oleks vaja ta kaardile paigaldada, eelkõige aga vana jahutus eemaldada; siit ka minu küsimused

Kui kerge/raske on eemaldada x1800xt stock jahutust, kas on vaja ka palju jõudu rakendada või eemaldub ta kergelt? Kui suur on võimalus kaarti füüsiliselt vigastada icon_question.gif

Mis oleks kõige normaalsem meetod GPUlt termopasta eemaldamiseks; mingi piiritusega immutatud lapiga ehk icon_confused.gif või kõlbab ka mõni tavaline puhastusvahend?

Kas on üldse mingit mõtet kaarti ise näppima hakata või oleks targem mõnel lasta mõnel kogenenumal mehel töö ära teha icon_question.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastersas
Piiratud kasutaja
Mastersas

liitunud: 24.07.2005




sõnum 27.07.2006 18:24:01 vasta tsitaadiga

1600pro-l ei ole 12 pipeline vaid hoopis 12 Pixel shaderit, osad reviewd ajavad seda asja sassi.
täpselt nagu 1900XTX 16 pipline aga 48 Pixelshaderit
nvidia kaartidel on pixel shaders ja pipelines 1:1 hea näide oleks:
7900GT 24 pipline ja 24 pixel shaders

1600pro on tugev pixel shaderis ja vertex shaderis aga tal pipeline ainult 4 !
seega kui kaardil vaja palju puhast jõudu texturede jaoks siis seda ta pole.

X1600Pro

Pipelines 4*
Pixel shaders 12*
vertex shaders 5
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 27.07.2006 18:25:12 vasta tsitaadiga

ReV13 kirjutas:
Oleks vaja targematelt AHVidelt veidi nõu küsida, nimelt on mu x1800xt juba üle kuu aja uue jahutuse järele kisanud, mistõttu tellisin lõpuks peebust vf900cu. Nüüd oleks vaja ta kaardile paigaldada, eelkõige aga vana jahutus eemaldada; siit ka minu küsimused

Kui kerge/raske on eemaldada x1800xt stock jahutust, kas on vaja ka palju jõudu rakendada või eemaldub ta kergelt? Kui suur on võimalus kaarti füüsiliselt vigastada icon_question.gif

Mis oleks kõige normaalsem meetod GPUlt termopasta eemaldamiseks; mingi piiritusega immutatud lapiga ehk icon_confused.gif või kõlbab ka mõni tavaline puhastusvahend?

Kas on üldse mingit mõtet kaarti ise näppima hakata või oleks targem mõnel lasta mõnel kogenenumal mehel töö ära teha icon_question.gif




jõuga ei tohiks seal midagi teha. Kõik käib tunde järgi, kuna need kruvid pole seal kõvasti kinni. füüsiliselt kahjustad sa asja ainult siis, kui kruvikeeraja libiseb krui pea pealt ära ja võtab mõne kondeka/takisti endaga kaasa.
Termopasta eemaldamiseks kõlbab ka väga hästi vetsupaber.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 18:28:03 vasta tsitaadiga

X1800XT stock jahutus tuleb kergelt maha, keera ainult kruvid lahti ja tõsta pealt ära.
pasta saab maha väga edukalt tavalise majapidamis paberiga... ära aint liialt vägista
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 27.07.2006 18:28:35 vasta tsitaadiga

Mälud on jahuti külge ju termoteibiga kinnitatud, kas nende lahtitõmbamiseks ei peagi siis jõudu rakendama icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 27.07.2006 18:30:16 vasta tsitaadiga

ReV13 kirjutas:
Mälud on jahuti külge ju termoteibiga kinnitatud, kas nende lahtitõmbamiseks ei peagi siis jõudu rakendama icon_confused.gif



Ei usu, et see teip on. See on tavaline "padi" mis toetab mälusid ja mingil määrab aitab ka soojust juhtuda. Vähemalt X850XT-l oli nii.


viimati muutis Smoking 27.07.2006 18:30:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 18:30:20 vasta tsitaadiga

ReV13 kirjutas:
Mälud on jahuti külge ju termoteibiga kinnitatud, kas nende lahtitõmbamiseks ei peagi siis jõudu rakendama icon_confused.gif

seal pole teipi, seal on mittekleepuvad pad-id... ehk siis osad jäävad mälude külge ja osad jahutuse.
tõsta kõik jahutuse külge tagasi ja pane jahutus kappi seisma - kõvasti need küll kinni pole
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ReV13
HV vaatleja
ReV13

liitunud: 11.04.2006




sõnum 27.07.2006 18:36:39 vasta tsitaadiga

Selge icon_razz.gif Millegipärast olen alati arvanud et tegu on teibiga, aga eks palju asju võib tahta

Praegu ei viitsi kaarti vägistama hakata, pärastpoole hakkan katsetama thumbs_up.gif

-e. Tänan nõustamast, uus jahutus peal ja kõik tundub õige thumbs_up.gif


viimati muutis ReV13 27.07.2006 21:35:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.07.2006 19:20:22 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
IMHO antud juhul on teema point rämedalt kellatud inteli proses mitte selles, et ATI kaart masinas oli.
muidugi, 100MHz kiirem prose teeb tasa emaseks kellatud sli skoori icon_eek.gif , küll selles arvutis pidi siis palju hormoone möllama icon_lol.gif
tegelt on asi hästi optimiseeritud süsteemis mitte viledes

_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 20:01:18 vasta tsitaadiga

Tbit kirjutas:
Auron kirjutas:
IMHO antud juhul on teema point rämedalt kellatud inteli proses mitte selles, et ATI kaart masinas oli.
muidugi, 100MHz kiirem prose teeb tasa emaseks kellatud sli skoori icon_eek.gif , küll selles arvutis pidi siis palju hormoone möllama icon_lol.gif
tegelt on asi hästi optimiseeritud süsteemis mitte viledes


Prose seal ümmarguselt 4.9Ghz. Tegu ju uue inteli prosega mis per takt kiirem kui AMD. Oled sa mõnda sama kellapeal FX seeria proset näinud millega 3Dmark läbi tehtaks. 01 ju rämedalt sõltub prosest. Ja nvidia kaartidest ja pedemark 01'st pole üldse mõtet rääkida. Seal saab mingi 9800pro kahh rohkem punne kui põlvkonna võrra uuemad nvidia kaardid.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.07.2006 20:18:12 vasta tsitaadiga

kus kohast sa selle AMD prose võtsid, ma pole küll maininud ja prose on 4803.7MHz, ümmarguselt pigem 4,8GHz.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 20:24:36 vasta tsitaadiga

Auron, auron vaata nature fps-i..
nvidiaga 970, atiga 680 icon_biggrin.gif ei saaks vast väita, et nvidia sakib 01-es
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.07.2006 03:34:32 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Auron, auron vaata nature fps-i..
nvidiaga 970, atiga 680 icon_biggrin.gif ei saaks vast väita, et nvidia sakib 01-es
fill rate powa 8)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 04:06:47 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Magic kirjutas:
mind huvitab eelkõige see mida head on ATI'l plaanis jõuludeks icon_confused.gif

AMDATi-t mõtled? icon_biggrin.gif jõulude kanti peaks jääma R600 mis erinevalt G80-st peaks olema full DX10 specsidega..
ära kaob ka see "slave/master" kaartide värk ja tulema peaks see "sillavärk"

btw X1950XTX-il on lahe reference jahutus:

thumbs_up.gif

mnjaa, et siis hinnad lüüakse ka veel madalamaks..
XTX maksab hetkel ka vähem kui 7900GTX aga ega GTX-i ei ostetagi vist eriti
pigem nvidial müüb 7900GT ja 7950GX2


Ma arvan, et seda X1950XTX ei osteta eriti... arvata on, et full support quad corele lastakse siis välja kui ati x1950xtx =p ATI-l pole ühtegi dual core kaarti vastu panna hetkel... Kui Jaanuaris tuleb Kentsfield ja see panna tööle nVidia Quad SLI kaardiga... mnjaaa, ATI süüakse elusalt ära icon_biggrin.gif
Ainuke hea asi, et X1950XTX toetab dx10-t? Noo Jaanuaris tuleb Vista ja Crysis, mis seda toetavad AGA samal ajal tuleb ju G80 icon_smile.gif arvata on, et veel G80 koodiga Quad Core kaart kah

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 30.07.2006 09:07:25 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ma arvan, et seda X1950XTX ei osteta eriti... arvata on, et full support quad corele lastakse siis välja kui ati x1950xtx =p ATI-l pole ühtegi dual core kaarti vastu panna hetkel... Kui Jaanuaris tuleb Kentsfield ja see panna tööle nVidia Quad SLI kaardiga... mnjaaa, ATI süüakse elusalt ära icon_biggrin.gif
Ainuke hea asi, et X1950XTX toetab dx10-t? Noo Jaanuaris tuleb Vista ja Crysis, mis seda toetavad AGA samal ajal tuleb ju G80 icon_smile.gif arvata on, et veel G80 koodiga Quad Core kaart kah


Miks arvad et ei osteta? Tuleb sama hinnaga nagu X1900, võibolla alla natuke. icon_rolleyes.gif
Wtf, keda see dual core huvitab, eks näeb kuidas ta 7950-le vastu saab, mõttetu on pakkuda huupi siin. Samas vaadates tagasi siis on üsna tihti on olnud sarnane olukord kus nvidia fännid hõiskavad et Ati süüakse elusalt jne bla bla bla aga siis Ati tuleb uue kaardiga ning kõik söövad oma sõnu. icon_lol.gif Ma ei ütle et ka seekord nii juhtub aga kunagi ei tea.
Ja muide X1950 ei toeta dx10-t, R600 toetab. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 09:57:51 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, 7900GTX-i ei osta enam keegi... miks peaks kui see on kallim kui X1900XTX, sama kiire ja vähemate võimalustega?
peale selle 7950GX2 on ainult natuke kallim kui 7900GTX
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.07.2006 10:18:39 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ainuke hea asi, et X1950XTX toetab dx10-t?
Nagu juba öeldud siis R600 seeria toetab DX10't ning too peaks tulema välja aasta lõpuks. R580+ on lihtsalt 2GHz GDDR4'ga natuke kõrgema takti peal töötav R580, vähemalt nii olen mina asjast aru saanud. NV DX10 tugi peaks G80'ga suts varem tulema, võibolla kusagil Q3 lõpus või Q4 alguses.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X1K Family mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 124, 125, 126  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.