|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
24.07.2006 21:04:47
|
|
|
| Xt-st peaks väikse vaevaga saama sama jõudluse kätte, kui XTX-l. XT kellad - 625/1450, XTX - 650/1550. Ja kui sul on ka 1,2ns-d mälud, siis ei ole kiiruse vahe märgatav XTX-i kelladel.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
24.07.2006 21:06:12
|
|
|
Jah x1900xt@xtx saab vabalt nad õik jooksma panna.Sealt edasine OC on natuke väiksem.
Ma lihstalt ütlesin, et kisub OT-ks.Kuna siin hakati juab rääkiam kes mida endale ostab.
EDIT:Jõuti natuke ette!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
24.07.2006 21:14:23
|
|
|
mis nimetustega/tähistega need dx10 kaardid on? huvitab rohkem ATI, nvidia suht taipohh
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
24.07.2006 21:17:54
|
|
|
| heikis kirjutas: |
mis nimetustega/tähistega need dx10 kaardid on? huvitab rohkem ATI, nvidia suht taipohh  |
Mis mõttes nimetusega? R600 ja G80 on DX10, kui ma ei eksi.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
24.07.2006 21:19:05
|
|
|
| ma mõtlen seeriad. x1750 vms?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
24.07.2006 21:21:02
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| ma mõtlen seeriad. x1750 vms? |
X1950 tuleb highend DX10 ja siis arvatavasti X1750 on lahjem DX10-e rauaga kaart?
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
24.07.2006 21:23:03
|
|
|
| ma sain aru, et R600 on siis dx10 toega. aga x1950 mis välja esimesena tulevad pole ju r600
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.07.2006 21:23:20
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| ma mõtlen seeriad. x1750 vms? |
X2 vast kuna hetkel lipulaev ju X1900 ja kohe tuleb X1950
ehk siis juba suhtkoht X2-e lähedal..
X = 10 kui mõni olevus veel aru pole saanud
R7500
R8500
R9500-R9700
R9800
X300-X850
X1300 - X1950
järgmine oleks loogiliselt X2***
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
24.07.2006 21:25:10
|
|
|
mis järgmise põlvkonna kaardi nimeks saab? xy800xt? x10800xt või dx10800xt või x8xt
E:noja ww jõudis ennem, x2800xt kõlab nagu 9800 eelkäija?
viimati muutis MarekSäde 24.07.2006 21:27:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
24.07.2006 21:26:05
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
mis järgmise põlvkonna kaardi nimeks saab? xy800xt? x10800xt või dx10800xt või x8xt  |
eelnevad postitused sinu posti ees just arutavadki seda ju
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
24.07.2006 21:29:15
|
|
|
Väga huvitav oleks kui tuleksid hoopis nimed aga seda ei usu
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
24.07.2006 21:56:59
|
|
|
| korndog412 kirjutas: |
Väga huvitav oleks kui tuleksid hoopis nimed aga seda ei usu  |
Vot see oleks väärt idee>> Margareth tõmbab Williami kiiruses taguotsa loku Foorumites käiks kibe nimede jagamine 8)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.07.2006 22:13:27
|
|
|
X1650 specs
päris huvitav kaart tundub.. 80nm ja sillaga CF
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.07.2006 23:16:40
|
|
|
| tahaks silda ka näha
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.07.2006 19:56:48
|
|
|
dreamx, misasi? "X1950XTX juba RD600 chip"
seal polnud sõnagi X1950XTX-ist juttu ja RD on mobo chipset mitte gpu
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.07.2006 20:01:51
|
|
|
Uh my bad
Vaatasin valesti
Koristan läbu 8)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.07.2006 20:02:39
|
|
|
| ICEQ3-est rääkides siis HIS-i X1800GTO iceq oli TÄPSELT SAMA jahutusega
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
25.07.2006 20:04:20
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| ICEQ3-est rääkides siis HIS-i X1800GTO iceq oli TÄPSELT SAMA jahutusega |
Nuh pole käes hoidnud ja igapäev poes ei käi
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.07.2006 23:19:03
|
|
|
sexy 8)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
25.07.2006 23:35:44
|
|
|
Ei tea kui hea jahutus ka on Paistab korralikult suur olema küll.. kuda müraga lood ja jahutusega... seda tahaks teada
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
25.07.2006 23:52:00
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Ei tea kui hea jahutus ka on Paistab korralikult suur olema küll.. kuda müraga lood ja jahutusega... seda tahaks teada |
praegusest jahutusest vaevalt ta halvem on
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
26.07.2006 18:33:47
|
|
|
| paistab korralik tiheda vaskradika ja heatpipedega.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
26.07.2006 18:45:59
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| paistab korralik tiheda vaskradika ja heatpipedega. |
kas mitte mingi uuem arctic cooling jahutus midagi sarnast ei pidanud tulema? Nagu vanad VGA Silencerid aga vasest ja heatpipe idega
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.07.2006 10:11:23
|
|
|
| Noh vent korralikult suur aga häält ju ei tea, kui mingi selline kõrge pinin ka väikestel pööretel on siis häirib ikka. Samas suurem vent liigutab rohkem õhku ja samas on vaiksem kuna pöördeid pole niipalju vaja + kaart jahedam tublisti kuna 90nm ehk siis peaks ikka kokku see päris palju vaiksem olema.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
27.07.2006 14:30:45
|
|
|
öhöhöh pühp. näed kui kiire kingsepp on
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.07.2006 16:58:35
|
|
|
IMHO antud juhul on teema point rämedalt kellatud inteli proses mitte selles, et ATI kaart masinas oli.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastersas
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.07.2005
|
27.07.2006 17:21:39
|
|
|
üks huvitav küsimus mida netist otsinud jne.
kumb siis kiirem kas
X1600 PRO (4 pipes / 12 shaders / 5 vertex, 500mhz / 800mhz) Atil on 1 Pipeile 3 Shaderi systeem
või
6600GT (8 pipes / 8 shaders / 3 vertex, 500 / 1000mhz) nvidial on 1 pipeile 1 shader aga rohekm pipe
Paljudel on varsti sama küsimus ka X1650 vs 7600GT
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr.D
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2004
|
27.07.2006 17:25:58
|
|
|
| 6600gt suht kindlalt kiirem.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastersas
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.07.2005
|
27.07.2006 17:33:05
|
|
|
ise olen samal arvamusel
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
27.07.2006 18:06:08
|
|
|
| x1600 on 12 pipeline. see ownib vertex shaderis, aga 6600gt on 3x kiirem pixel shaderis. Järeldus: 6600GT.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
27.07.2006 18:21:54
|
|
|
Oleks vaja targematelt AHVidelt veidi nõu küsida, nimelt on mu x1800xt juba üle kuu aja uue jahutuse järele kisanud, mistõttu tellisin lõpuks peebust vf900cu. Nüüd oleks vaja ta kaardile paigaldada, eelkõige aga vana jahutus eemaldada; siit ka minu küsimused
Kui kerge/raske on eemaldada x1800xt stock jahutust, kas on vaja ka palju jõudu rakendada või eemaldub ta kergelt? Kui suur on võimalus kaarti füüsiliselt vigastada
Mis oleks kõige normaalsem meetod GPUlt termopasta eemaldamiseks; mingi piiritusega immutatud lapiga ehk või kõlbab ka mõni tavaline puhastusvahend?
Kas on üldse mingit mõtet kaarti ise näppima hakata või oleks targem mõnel lasta mõnel kogenenumal mehel töö ära teha
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mastersas
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.07.2005
|
27.07.2006 18:24:01
|
|
|
1600pro-l ei ole 12 pipeline vaid hoopis 12 Pixel shaderit, osad reviewd ajavad seda asja sassi.
täpselt nagu 1900XTX 16 pipline aga 48 Pixelshaderit
nvidia kaartidel on pixel shaders ja pipelines 1:1 hea näide oleks:
7900GT 24 pipline ja 24 pixel shaders
1600pro on tugev pixel shaderis ja vertex shaderis aga tal pipeline ainult 4 !
seega kui kaardil vaja palju puhast jõudu texturede jaoks siis seda ta pole.
X1600Pro
Pipelines 4*
Pixel shaders 12*
vertex shaders 5
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
27.07.2006 18:25:12
|
|
|
| ReV13 kirjutas: |
Oleks vaja targematelt AHVidelt veidi nõu küsida, nimelt on mu x1800xt juba üle kuu aja uue jahutuse järele kisanud, mistõttu tellisin lõpuks peebust vf900cu. Nüüd oleks vaja ta kaardile paigaldada, eelkõige aga vana jahutus eemaldada; siit ka minu küsimused
Kui kerge/raske on eemaldada x1800xt stock jahutust, kas on vaja ka palju jõudu rakendada või eemaldub ta kergelt? Kui suur on võimalus kaarti füüsiliselt vigastada
Mis oleks kõige normaalsem meetod GPUlt termopasta eemaldamiseks; mingi piiritusega immutatud lapiga ehk või kõlbab ka mõni tavaline puhastusvahend?
Kas on üldse mingit mõtet kaarti ise näppima hakata või oleks targem mõnel lasta mõnel kogenenumal mehel töö ära teha  |
jõuga ei tohiks seal midagi teha. Kõik käib tunde järgi, kuna need kruvid pole seal kõvasti kinni. füüsiliselt kahjustad sa asja ainult siis, kui kruvikeeraja libiseb krui pea pealt ära ja võtab mõne kondeka/takisti endaga kaasa.
Termopasta eemaldamiseks kõlbab ka väga hästi vetsupaber.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.07.2006 18:28:03
|
|
|
X1800XT stock jahutus tuleb kergelt maha, keera ainult kruvid lahti ja tõsta pealt ära.
pasta saab maha väga edukalt tavalise majapidamis paberiga... ära aint liialt vägista
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
27.07.2006 18:28:35
|
|
|
Mälud on jahuti külge ju termoteibiga kinnitatud, kas nende lahtitõmbamiseks ei peagi siis jõudu rakendama
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
27.07.2006 18:30:16
|
|
|
| ReV13 kirjutas: |
Mälud on jahuti külge ju termoteibiga kinnitatud, kas nende lahtitõmbamiseks ei peagi siis jõudu rakendama  |
Ei usu, et see teip on. See on tavaline "padi" mis toetab mälusid ja mingil määrab aitab ka soojust juhtuda. Vähemalt X850XT-l oli nii.
viimati muutis Smoking 27.07.2006 18:30:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.07.2006 18:30:20
|
|
|
| ReV13 kirjutas: |
Mälud on jahuti külge ju termoteibiga kinnitatud, kas nende lahtitõmbamiseks ei peagi siis jõudu rakendama  |
seal pole teipi, seal on mittekleepuvad pad-id... ehk siis osad jäävad mälude külge ja osad jahutuse.
tõsta kõik jahutuse külge tagasi ja pane jahutus kappi seisma - kõvasti need küll kinni pole
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ReV13
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006
|
27.07.2006 18:36:39
|
|
|
Selge Millegipärast olen alati arvanud et tegu on teibiga, aga eks palju asju võib tahta
Praegu ei viitsi kaarti vägistama hakata, pärastpoole hakkan katsetama
-e. Tänan nõustamast, uus jahutus peal ja kõik tundub õige
viimati muutis ReV13 27.07.2006 21:35:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
27.07.2006 19:20:22
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| IMHO antud juhul on teema point rämedalt kellatud inteli proses mitte selles, et ATI kaart masinas oli. |
muidugi, 100MHz kiirem prose teeb tasa emaseks kellatud sli skoori , küll selles arvutis pidi siis palju hormoone möllama
tegelt on asi hästi optimiseeritud süsteemis mitte viledes
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
28.07.2006 20:01:18
|
|
|
| Tbit kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| IMHO antud juhul on teema point rämedalt kellatud inteli proses mitte selles, et ATI kaart masinas oli. |
muidugi, 100MHz kiirem prose teeb tasa emaseks kellatud sli skoori , küll selles arvutis pidi siis palju hormoone möllama
tegelt on asi hästi optimiseeritud süsteemis mitte viledes |
Prose seal ümmarguselt 4.9Ghz. Tegu ju uue inteli prosega mis per takt kiirem kui AMD. Oled sa mõnda sama kellapeal FX seeria proset näinud millega 3Dmark läbi tehtaks. 01 ju rämedalt sõltub prosest. Ja nvidia kaartidest ja pedemark 01'st pole üldse mõtet rääkida. Seal saab mingi 9800pro kahh rohkem punne kui põlvkonna võrra uuemad nvidia kaardid.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004

|
28.07.2006 20:18:12
|
|
|
kus kohast sa selle AMD prose võtsid, ma pole küll maininud ja prose on 4803.7MHz, ümmarguselt pigem 4,8GHz.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.07.2006 20:24:36
|
|
|
Auron, auron vaata nature fps-i..
nvidiaga 970, atiga 680 ei saaks vast väita, et nvidia sakib 01-es
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
29.07.2006 03:34:32
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Auron, auron vaata nature fps-i..
nvidiaga 970, atiga 680 ei saaks vast väita, et nvidia sakib 01-es |
fill rate powa 8)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
30.07.2006 04:06:47
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
mind huvitab eelkõige see mida head on ATI'l plaanis jõuludeks  |
AMDATi-t mõtled? jõulude kanti peaks jääma R600 mis erinevalt G80-st peaks olema full DX10 specsidega..
ära kaob ka see "slave/master" kaartide värk ja tulema peaks see "sillavärk"
btw X1950XTX-il on lahe reference jahutus:
mnjaa, et siis hinnad lüüakse ka veel madalamaks..
XTX maksab hetkel ka vähem kui 7900GTX aga ega GTX-i ei ostetagi vist eriti
pigem nvidial müüb 7900GT ja 7950GX2 |
Ma arvan, et seda X1950XTX ei osteta eriti... arvata on, et full support quad corele lastakse siis välja kui ati x1950xtx =p ATI-l pole ühtegi dual core kaarti vastu panna hetkel... Kui Jaanuaris tuleb Kentsfield ja see panna tööle nVidia Quad SLI kaardiga... mnjaaa, ATI süüakse elusalt ära
Ainuke hea asi, et X1950XTX toetab dx10-t? Noo Jaanuaris tuleb Vista ja Crysis, mis seda toetavad AGA samal ajal tuleb ju G80 arvata on, et veel G80 koodiga Quad Core kaart kah
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
30.07.2006 09:07:25
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Ma arvan, et seda X1950XTX ei osteta eriti... arvata on, et full support quad corele lastakse siis välja kui ati x1950xtx =p ATI-l pole ühtegi dual core kaarti vastu panna hetkel... Kui Jaanuaris tuleb Kentsfield ja see panna tööle nVidia Quad SLI kaardiga... mnjaaa, ATI süüakse elusalt ära
Ainuke hea asi, et X1950XTX toetab dx10-t? Noo Jaanuaris tuleb Vista ja Crysis, mis seda toetavad AGA samal ajal tuleb ju G80 arvata on, et veel G80 koodiga Quad Core kaart kah |
Miks arvad et ei osteta? Tuleb sama hinnaga nagu X1900, võibolla alla natuke.
Wtf, keda see dual core huvitab, eks näeb kuidas ta 7950-le vastu saab, mõttetu on pakkuda huupi siin. Samas vaadates tagasi siis on üsna tihti on olnud sarnane olukord kus nvidia fännid hõiskavad et Ati süüakse elusalt jne bla bla bla aga siis Ati tuleb uue kaardiga ning kõik söövad oma sõnu. Ma ei ütle et ka seekord nii juhtub aga kunagi ei tea.
Ja muide X1950 ei toeta dx10-t, R600 toetab.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
30.07.2006 09:57:51
|
|
|
PlatoonSgtElias, 7900GTX-i ei osta enam keegi... miks peaks kui see on kallim kui X1900XTX, sama kiire ja vähemate võimalustega?
peale selle 7950GX2 on ainult natuke kallim kui 7900GTX
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.07.2006 10:18:39
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Ainuke hea asi, et X1950XTX toetab dx10-t? |
Nagu juba öeldud siis R600 seeria toetab DX10't ning too peaks tulema välja aasta lõpuks. R580+ on lihtsalt 2GHz GDDR4'ga natuke kõrgema takti peal töötav R580, vähemalt nii olen mina asjast aru saanud. NV DX10 tugi peaks G80'ga suts varem tulema, võibolla kusagil Q3 lõpus või Q4 alguses.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|