|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.07.2006 01:05:05
jippii.ee |
|
|
| Mis meie toredast kaaslasest jippiist on saanud? Tundub nagu oleks teine jäädavalt suletud (viimased päevad asi täiesti maas olnud). Ehk on keegi midagi kuulnud Jippii praeguse seisukorra/ tuleviku kohta?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
25.07.2006 08:00:38
Re: jippii.ee |
|
|
...
viimati muutis number 12.03.2012 23:23:43, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.07.2006 11:09:23
|
|
|
| Suur tõenäosus on, et jippii.com jääb vähemalt alles, kuna seal on ikka tunduvalt rohkem kasutajaid. Kurb tegelikult, jippiis olid toredad netimängud ja jippii tüüpidel oli veel pikk tee (eestis) ees - st. arenguruumi.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
25.07.2006 11:14:17
|
|
|
Neil oli seal nii palju tehtud .
Äkki keegi Jippii teamist lahkus ?
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.07.2006 11:26:44
|
|
|
| Ma arvan, et sulgemuse põhjus on siiski majanduslik, mitte ühe isiku lahkumine. Muide Jippii on algselt soomlaste vaimusünnitis, ju siis ei ostnud eestlased piisavalt mobiilihelinaid. Saatsin jippii peakorterisse ekirja (uurimaks jippii.ee sulgemise tagamaid).. eks näis, kas vastus tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
25.07.2006 14:10:05
|
|
|
| Tundub, et see helinate/logode pakkumine rahaeest ei tasunud ära. Jippii hiilgeaegadel oli selle kasum minuteada ~6mil/aastas majandusaasta aruande järgi...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.07.2006 15:51:08
|
|
|
6 mil aastas kasumist Eestis või ülemaailmne kasum?
lisa: emailile vastust pole tulnud. hakkan kahtlema selles, kas tuleb ka.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
25.07.2006 16:05:39
|
|
|
Kas see on üldse palju aasta kohta?
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
25.07.2006 16:09:46
|
|
|
| Eesti kohta küll.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
25.07.2006 16:25:32
|
|
|
oligi aeg see rõveduste koda kinni panna...
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
25.07.2006 16:35:24
|
|
|
| v6sa kirjutas: |
| oligi aeg see rõveduste koda kinni panna... |
Ei teagi, vahel oli hea minna sinna lihtsalt chillima, ja lolli juttu ajama ja lolle joonistusi joonistumängus tegema.
Kui öösel juhe koos on olnud, siis vahel oli see ikka hea kaaslane. kuid kui ei vea välja majanduslikult siis pole midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zeppelin
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
26.07.2006 12:25:52
|
|
|
Laika Mobiles consumer operation in Russia and the Baltic countries, continuing to run under the brand Jippii, is well established in the market. With the strategic investment from Small Planet the company operates now both direct-to-consumer and white-label connectivity and platform businesses.
Laika Mobile Media Ltd is the sole shareholder of ZAO Jippii Russia and Jippii Estonia AS.
Ühesõnaga.. Eesti Jippii osteti ära. Samas.. mm.. see laikablabla tundub ka soomlaste firma olevat.
"Tere,
Meil ei ole plaanis hakata brauseripõhiseid mänge oma kodulehel pakkuma.
Parimatega,
LaikaMobile.ee"
Byebye pasimaailm.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XCX
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
26.07.2006 19:56:00
|
|
|
| Inimestel vähemalt aru peas.. Oleks võinud ammu selle koha kinni panna, need tekstid ja "jutuajamised" mis seal toimusid olid ikka masendavad, ei kannata kirjamustagi ausalt öeldes..
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
26.07.2006 22:18:58
|
|
|
| XCX kirjutas: |
| Inimestel vähemalt aru peas.. Oleks võinud ammu selle koha kinni panna, need tekstid ja "jutuajamised" mis seal toimusid olid ikka masendavad, ei kannata kirjamustagi ausalt öeldes.. |
Samas oli jippii mängukeskkond üks mitmekesisemaid ja vahel.. vahel VÄGA harva võis sealses jutukas mõne päris huvitava inimesega kohata (mina sain endale geist austaja).
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
26.07.2006 22:24:01
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| XCX kirjutas: |
| Inimestel vähemalt aru peas.. Oleks võinud ammu selle koha kinni panna, need tekstid ja "jutuajamised" mis seal toimusid olid ikka masendavad, ei kannata kirjamustagi ausalt öeldes.. |
Samas oli jippii mängukeskkond üks mitmekesisemaid ja vahel.. vahel VÄGA harva võis sealses jutukas mõne päris huvitava inimesega kohata (mina sain endale geist austaja). |
roflmao
suur kasutegur onju
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
26.07.2006 22:41:10
|
|
|
Kui ma seal käisin mingis jutukas või ma ei tea kus, siis olid seal mingid coolboy12 ja coolplix99. Päris lahe . Mingi selline tekst käib, et hakkame sebima jne.
Mingid 7-13 aasased seal vist ainult.
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
26.07.2006 23:40:44
|
|
|
| eddi100 kirjutas: |
:D Kui ma seal käisin mingis jutukas või ma ei tea kus, siis olid seal mingid coolboy12 ja coolplix99. Päris lahe . Mingi selline tekst käib, et hakkame sebima jne.
Mingid 7-13 aasased seal vist ainult. |
See oli kahjuks viimaste aastate trend (räägin erinevatest jippiis olnud mängutubadest, mitte otseselt jippii jutukast). Aastal 1999 (või oli see 2000), kui jippii avati, tekkis sinna hästi mõnus seltskond. Kusagil 5-13 inimest, kes jippiit pidevalt külastasid. Ei olnud räuskamist, ahistamist ja kui mõni lõuapoolik sinna sigines, siis naerdi ta lihtsalt välja.
2001-2002 aasta trend oli värviline tekst
2004a. levisid veebikaamerad ja hakkasid esimesed
webSEXX11 says: "KAS SIN NAQ KIIMASsS 10-12 ASTASI PLIXXE WECAMIGA ON VE??? :)) :OOOOOOOO" tüüpi kasutajad ilmnema.
Sealt edasi ei enam kaua hetkeni, mil' jippii põhjani jõudis.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
28.07.2006 20:56:31
|
|
|
hmm jippii.ee ju töötab
vaata ise www.jippii.ee
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
28.07.2006 21:47:16
|
|
|
teistmoodi ainult
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
28.07.2006 21:54:14
|
|
|
| eddi100 kirjutas: |
|
teistmoodi ainult |
jep
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
28.07.2006 21:56:43
|
|
|
noh, see pole enam jippii.
Vaadake mis seal on : /
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
28.07.2006 22:26:40
|
|
|
...
viimati muutis number 12.03.2012 23:24:49, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
29.07.2006 01:19:37
|
|
|
täiesti p*rses, mängisin seal 3 aastat piljardit ja teisi mänge, nii mõnegi huvitava inimesega sain tuttavaks, kellega siiamaani suhtleme
ja nüüd polegi enam seda
täiesti arusaamatu, vahepeal oli täiesti normaalne ju kõik, sai endale nime lausa registreerida jne
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
29.07.2006 10:26:44
|
|
|
...
viimati muutis number 12.03.2012 23:25:25, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
29.07.2006 12:38:54
|
|
|
on päris huvitav. visake minigolfile pilk peale.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
29.07.2006 13:44:16
|
|
|
ma ei saa aru, kuhu kadus see jippii chat...nüüd ainult mängud ma jippii algus aastatel ainult seal elasingi
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
29.07.2006 15:37:18
|
|
|
| noxton kirjutas: |
ma ei saa aru, kuhu kadus see jippii chat...nüüd ainult mängud ma jippii algus aastatel ainult seal elasingi  |
See pole enam jippii.
Mingid teised tulid võtsid jippii nime ära lootes, et kõik teavad jippii'd ja siis tulevad nende lehele helinaid tellima.
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stuff
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
29.07.2006 15:59:32
|
|
|
| eddi100 kirjutas: |
| noxton kirjutas: |
ma ei saa aru, kuhu kadus see jippii chat...nüüd ainult mängud ma jippii algus aastatel ainult seal elasingi  |
See pole enam jippii.
Mingid teised tulid võtsid jippii nime ära lootes, et kõik teavad jippii'd ja siis tulevad nende lehele helinaid tellima. |
Kui sa seda numbrit teaksid, sa hakkaksid nutma.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
29.07.2006 18:30:21
|
|
|
| stuff kirjutas: |
| eddi100 kirjutas: |
| noxton kirjutas: |
ma ei saa aru, kuhu kadus see jippii chat...nüüd ainult mängud ma jippii algus aastatel ainult seal elasingi  |
See pole enam jippii.
Mingid teised tulid võtsid jippii nime ära lootes, et kõik teavad jippii'd ja siis tulevad nende lehele helinaid tellima. |
Kui sa seda numbrit teaksid, sa hakkaksid nutma. |
Mille numbrit ?
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stuff
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
30.07.2006 02:29:55
|
|
|
| eddi100 kirjutas: |
| stuff kirjutas: |
| eddi100 kirjutas: |
| noxton kirjutas: |
ma ei saa aru, kuhu kadus see jippii chat...nüüd ainult mängud ma jippii algus aastatel ainult seal elasingi  |
See pole enam jippii.
Mingid teised tulid võtsid jippii nime ära lootes, et kõik teavad jippii'd ja siis tulevad nende lehele helinaid tellima. |
Kui sa seda numbrit teaksid, sa hakkaksid nutma. |
Mille numbrit ? |
Külastjate ja logode tellijate numbrit
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
30.07.2006 03:14:33
|
|
|
On seda palju või vähe ?
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stuff
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
30.07.2006 07:45:04
|
|
|
| eddi100 kirjutas: |
| On seda palju või vähe ? |
no mis sa arvad
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
30.07.2006 13:40:36
|
|
|
Arvan, et vähe.
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
30.07.2006 14:44:53
|
|
|
mõttetu leht oli ja on.
helinaidki kõiki ei saanud kätte.
mingi tädike ei jaganud ka seal matsu milles asi miks helinad ei tule all.
saast on saast ja jääb saastaks.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TALIBAN
HV kasutaja
liitunud: 23.05.2006
|
30.07.2006 22:48:21
|
|
|
| minumeelest oli küll hea leht ja sealt sai alati head kraami
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
31.07.2006 00:25:04
|
|
|
Niipalju kui mina tean, siis jippii.ee valdav kasutajaskontingent oli väga noored, pakun umbes 8...13 aastased. Sellise sihtgrupiga teenusele pole just lihtne reklaamiandjaid saada, samuti pole selliste laste rahakott (taskuraha, mobiili limiidid) eriti suur. Nii et võib-olla see oli ka üks äravajumise põhjuseid.
Neti.ee top100 hulgas pole (möödunud aprilli alguse statistikas, ei tea küll kas sait siis veel eksisteeris?) jippii saiti ega selle teenuseid näha. Täpselt ei mäleta, kuid vist polnud seda ka eelmiste aastate Top100 saitide nimekirjas. Nii et ikkagi marginaalne teenus oli...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps2
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2005
|
31.07.2006 22:11:02
|
|
|
| uus teema on ikka jama küll
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BisnesMään
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
05.08.2006 14:01:05
|
|
|
Aga keegi asjalik võiks asja ette võtta ja vana jippii uues-kuues uuesti ülesse ehitada.
Vähemalt ma arvan et mõte oleks hea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
06.08.2006 19:03:09
|
|
|
| ise olen vahel käinud www.jippii.com -is uusimaid jutuka lühendeis mõistatamas..
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurus
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peeterk
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2006
|
25.08.2006 16:39:14
|
|
|
eriti eduline!
elagu eestlased
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lälla
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2006
|
28.08.2006 01:34:32
|
|
|
suht jura koht, aga muidu täitsa kaif kuulata pisikeste laste jonni seal
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
24.05.2010 18:59:27
|
|
|
Teema on natuke unustatud aga kas keegi käib ka veel jippis palle tampimas? Kuidas kellelgi skill on?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
24.05.2010 20:12:36
|
|
|
ma ei teadnudki et selline asi veel olemas
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
24.05.2010 20:43:48
|
|
|
Mäletan, et kunagi sai sealt mustvalgeid logosid nokiale tellitud
Telekavade taga oli alati terve lehekülg, mille vahel valida.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
18.06.2010 22:58:45
|
|
|
Misasja juppit polegi enam ve?
Olen vist ikka ajast maha jäänud. Head mälestused selle saidiga nii 6-7 aastat tagasi.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
18.06.2010 23:02:57
|
|
|
destiny12, Jippii.com peaks veel olemas olema.
.ee lõpuga tundub, et ei ole jah.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|