Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  jippii.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 01:05:05 jippii.ee vasta tsitaadiga

Mis meie toredast kaaslasest jippiist on saanud? Tundub nagu oleks teine jäädavalt suletud (viimased päevad asi täiesti maas olnud). Ehk on keegi midagi kuulnud Jippii praeguse seisukorra/ tuleviku kohta?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 25.07.2006 08:00:38 Re: jippii.ee vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 12.03.2012 23:23:43, muudetud 1 kord
tagasi üles
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 25.07.2006 08:22:21 vasta tsitaadiga

Ei tea kas naabrite jippiisi ootab sama saatus?

Lehed samuti suht algeliseks tehtud:
http://jippii.lv/
http://jippii.lt/

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 11:09:23 vasta tsitaadiga

Suur tõenäosus on, et jippii.com jääb vähemalt alles, kuna seal on ikka tunduvalt rohkem kasutajaid. Kurb tegelikult, jippiis olid toredad netimängud ja jippii tüüpidel oli veel pikk tee (eestis) ees - st. arenguruumi.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 25.07.2006 11:14:17 vasta tsitaadiga

Neil oli seal nii palju tehtud .
Äkki keegi Jippii teamist lahkus ?

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 11:26:44 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et sulgemuse põhjus on siiski majanduslik, mitte ühe isiku lahkumine. Muide Jippii on algselt soomlaste vaimusünnitis, ju siis ei ostnud eestlased piisavalt mobiilihelinaid. Saatsin jippii peakorterisse ekirja (uurimaks jippii.ee sulgemise tagamaid).. eks näis, kas vastus tuleb.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgoth
HV kasutaja
morgoth

liitunud: 14.01.2004




sõnum 25.07.2006 14:10:05 vasta tsitaadiga

Tundub, et see helinate/logode pakkumine rahaeest ei tasunud ära. Jippii hiilgeaegadel oli selle kasum minuteada ~6mil/aastas majandusaasta aruande järgi...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 15:51:08 vasta tsitaadiga

6 mil aastas kasumist Eestis või ülemaailmne kasum?

lisa: emailile vastust pole tulnud. hakkan kahtlema selles, kas tuleb ka.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 25.07.2006 16:05:39 vasta tsitaadiga

Kas see on üldse palju aasta kohta?
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 16:09:46 vasta tsitaadiga

Eesti kohta küll.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 25.07.2006 16:25:32 vasta tsitaadiga

oligi aeg see rõveduste koda kinni panna...
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 25.07.2006 16:35:24 vasta tsitaadiga

v6sa kirjutas:
oligi aeg see rõveduste koda kinni panna...

Ei teagi, vahel oli hea minna sinna lihtsalt chillima, ja lolli juttu ajama ja lolle joonistusi joonistumängus tegema.
Kui öösel juhe koos on olnud, siis vahel oli see ikka hea kaaslane. icon_cry.gif kuid kui ei vea välja majanduslikult siis pole midagi teha.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeppelin
Kreisi kasutaja
zeppelin

liitunud: 13.01.2002




sõnum 25.07.2006 16:41:12 vasta tsitaadiga

Domeen www.laikamobile.ee kuulub Jippii Estonia AS-ile.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 12:25:52 vasta tsitaadiga

Laika Mobile’s consumer operation in Russia and the Baltic countries, continuing to run under the brand Jippii, is well established in the market. With the strategic investment from Small Planet the company operates now both direct-to-consumer and white-label connectivity and platform businesses.

Laika Mobile Media Ltd is the sole shareholder of ZAO Jippii Russia and Jippii Estonia AS.

Ühesõnaga.. Eesti Jippii osteti ära. Samas.. mm.. see laikablabla tundub ka soomlaste firma olevat.
"Tere,

Meil ei ole plaanis hakata brauseripõhiseid mänge oma kodulehel pakkuma.

Parimatega,
LaikaMobile.ee"
Byebye pasimaailm.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XCX
Kreisi kasutaja
XCX

liitunud: 24.03.2005




sõnum 26.07.2006 19:56:00 vasta tsitaadiga

Inimestel vähemalt aru peas.. Oleks võinud ammu selle koha kinni panna, need tekstid ja "jutuajamised" mis seal toimusid olid ikka masendavad, ei kannata kirjamustagi ausalt öeldes..
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 22:18:58 vasta tsitaadiga

XCX kirjutas:
Inimestel vähemalt aru peas.. Oleks võinud ammu selle koha kinni panna, need tekstid ja "jutuajamised" mis seal toimusid olid ikka masendavad, ei kannata kirjamustagi ausalt öeldes..

Samas oli jippii mängukeskkond üks mitmekesisemaid ja vahel.. vahel VÄGA harva võis sealses jutukas mõne päris huvitava inimesega kohata (mina sain endale geist austaja).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 26.07.2006 22:24:01 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
XCX kirjutas:
Inimestel vähemalt aru peas.. Oleks võinud ammu selle koha kinni panna, need tekstid ja "jutuajamised" mis seal toimusid olid ikka masendavad, ei kannata kirjamustagi ausalt öeldes..

Samas oli jippii mängukeskkond üks mitmekesisemaid ja vahel.. vahel VÄGA harva võis sealses jutukas mõne päris huvitava inimesega kohata (mina sain endale geist austaja).


roflmao

suur kasutegur onju icon_biggrin.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 26.07.2006 22:41:10 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Kui ma seal käisin mingis jutukas või ma ei tea kus, siis olid seal mingid coolboy12 ja coolplix99. Päris lahe . Mingi selline tekst käib, et hakkame sebima jne.
Mingid 7-13 aasased seal vist ainult.

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 23:40:44 vasta tsitaadiga

eddi100 kirjutas:
:D Kui ma seal käisin mingis jutukas või ma ei tea kus, siis olid seal mingid coolboy12 ja coolplix99. Päris lahe . Mingi selline tekst käib, et hakkame sebima jne.
Mingid 7-13 aasased seal vist ainult.

See oli kahjuks viimaste aastate trend (räägin erinevatest jippiis olnud mängutubadest, mitte otseselt jippii jutukast). Aastal 1999 (või oli see 2000), kui jippii avati, tekkis sinna hästi mõnus seltskond. Kusagil 5-13 inimest, kes jippiit pidevalt külastasid. Ei olnud räuskamist, ahistamist ja kui mõni lõuapoolik sinna sigines, siis naerdi ta lihtsalt välja.

2001-2002 aasta trend oli värviline tekst
2004a. levisid veebikaamerad ja hakkasid esimesed
webSEXX11 says: "KAS SIN NAQ KIIMASsS 10-12 ASTASI PLIXXE WECAMIGA ON VE??? :)) :OOOOOOOO" tüüpi kasutajad ilmnema.

Sealt edasi ei enam kaua hetkeni, mil' jippii põhjani jõudis.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 20:56:31 vasta tsitaadiga

hmm jippii.ee ju töötab icon_confused.gif icon_eek.gif
vaata ise www.jippii.ee

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 28.07.2006 21:47:16 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
hmm jippii.ee ju töötab icon_confused.gif icon_eek.gif
vaata ise www.jippii.ee
teistmoodi ainult
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 21:54:14 vasta tsitaadiga

eddi100 kirjutas:
ärihai kirjutas:
hmm jippii.ee ju töötab icon_confused.gif icon_eek.gif
vaata ise www.jippii.ee
teistmoodi ainult

jep

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 28.07.2006 21:56:43 vasta tsitaadiga

noh, see pole enam jippii.
Vaadake mis seal on : /

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 28.07.2006 22:26:40 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 12.03.2012 23:24:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 23:24:38 vasta tsitaadiga

küll siga pori leiab-mängida võib ju ka http://www.aapeli.com -is
või siis http:// www.playray.com
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 01:19:37 vasta tsitaadiga

täiesti p*rses, mängisin seal 3 aastat piljardit ja teisi mänge, nii mõnegi huvitava inimesega sain tuttavaks, kellega siiamaani suhtleme

ja nüüd polegi enam seda icon_cry.gif

täiesti arusaamatu, vahepeal oli täiesti normaalne ju kõik, sai endale nime lausa registreerida jne
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 29.07.2006 10:26:44 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 12.03.2012 23:25:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 12:38:54 vasta tsitaadiga

tommike kirjutas:
http://www.playray.com

on päris huvitav. visake minigolfile pilk peale.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 13:44:16 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, kuhu kadus see jippii chat...nüüd ainult mängud icon_evil.gif ma jippii algus aastatel ainult seal elasingi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 29.07.2006 15:37:18 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
ma ei saa aru, kuhu kadus see jippii chat...nüüd ainult mängud icon_evil.gif ma jippii algus aastatel ainult seal elasingi icon_biggrin.gif
See pole enam jippii.
Mingid teised tulid võtsid jippii nime ära lootes, et kõik teavad jippii'd ja siis tulevad nende lehele helinaid tellima.

_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stuff
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 29.07.2006 15:59:32 vasta tsitaadiga

eddi100 kirjutas:
noxton kirjutas:
ma ei saa aru, kuhu kadus see jippii chat...nüüd ainult mängud icon_evil.gif ma jippii algus aastatel ainult seal elasingi icon_biggrin.gif
See pole enam jippii.
Mingid teised tulid võtsid jippii nime ära lootes, et kõik teavad jippii'd ja siis tulevad nende lehele helinaid tellima.


Kui sa seda numbrit teaksid, sa hakkaksid nutma.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 29.07.2006 18:30:21 vasta tsitaadiga

stuff kirjutas:
eddi100 kirjutas:
noxton kirjutas:
ma ei saa aru, kuhu kadus see jippii chat...nüüd ainult mängud icon_evil.gif ma jippii algus aastatel ainult seal elasingi icon_biggrin.gif
See pole enam jippii.
Mingid teised tulid võtsid jippii nime ära lootes, et kõik teavad jippii'd ja siis tulevad nende lehele helinaid tellima.


Kui sa seda numbrit teaksid, sa hakkaksid nutma.
Mille numbrit ?
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stuff
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 30.07.2006 02:29:55 vasta tsitaadiga

eddi100 kirjutas:
stuff kirjutas:
eddi100 kirjutas:
noxton kirjutas:
ma ei saa aru, kuhu kadus see jippii chat...nüüd ainult mängud icon_evil.gif ma jippii algus aastatel ainult seal elasingi icon_biggrin.gif
See pole enam jippii.
Mingid teised tulid võtsid jippii nime ära lootes, et kõik teavad jippii'd ja siis tulevad nende lehele helinaid tellima.


Kui sa seda numbrit teaksid, sa hakkaksid nutma.
Mille numbrit ?

Külastjate ja logode tellijate numbrit
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 30.07.2006 03:14:33 vasta tsitaadiga

On seda palju või vähe ?
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stuff
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 30.07.2006 07:45:04 vasta tsitaadiga

eddi100 kirjutas:
On seda palju või vähe ?

no mis sa arvad
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 30.07.2006 13:40:36 vasta tsitaadiga

Arvan, et vähe. icon_rolleyes.gif
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 14:44:53 vasta tsitaadiga

mõttetu leht oli ja on.
helinaidki kõiki ei saanud kätte.
mingi tädike ei jaganud ka seal matsu milles asi miks helinad ei tule all.
saast on saast ja jääb saastaks.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 22:48:21 vasta tsitaadiga

minumeelest oli küll hea leht ja sealt sai alati head kraami
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 31.07.2006 00:25:04 vasta tsitaadiga

Niipalju kui mina tean, siis jippii.ee valdav kasutajaskontingent oli väga noored, pakun umbes 8...13 aastased. Sellise sihtgrupiga teenusele pole just lihtne reklaamiandjaid saada, samuti pole selliste laste rahakott (taskuraha, mobiili limiidid) eriti suur. Nii et võib-olla see oli ka üks äravajumise põhjuseid.

Neti.ee top100 hulgas pole (möödunud aprilli alguse statistikas, ei tea küll kas sait siis veel eksisteeris?) jippii saiti ega selle teenuseid näha. Täpselt ei mäleta, kuid vist polnud seda ka eelmiste aastate Top100 saitide nimekirjas. Nii et ikkagi marginaalne teenus oli...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps2
HV kasutaja


liitunud: 26.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2006 22:11:02 vasta tsitaadiga

uus teema on ikka jama küll
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BisnesMään
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 05.08.2006 14:01:05 vasta tsitaadiga

Aga keegi asjalik võiks asja ette võtta ja vana jippii uues-kuues uuesti ülesse ehitada.
Vähemalt ma arvan et mõte oleks hea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 06.08.2006 19:03:09 vasta tsitaadiga

ise olen vahel käinud www.jippii.com -is uusimaid jutuka lühendeis mõistatamas..
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurus
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 24.08.2006 23:38:57 vasta tsitaadiga

http://www.jippii.com/online_games/multiplayer_games/index.fcgi
see inglaste lehekülg millele on ka tehtud eestlastele eraldi m2ngutuba kus saab ka pooli m2ngida thumbs_up.gif
tuba siis all paremal nurgas
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peeterk
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2006




sõnum 25.08.2006 16:39:14 vasta tsitaadiga

eriti eduline!

elagu eestlased icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lälla
HV vaatleja
lälla

liitunud: 28.08.2006




sõnum 28.08.2006 01:34:32 vasta tsitaadiga

suht jura koht, aga muidu täitsa kaif kuulata pisikeste laste jonni seal beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2010 18:59:27 vasta tsitaadiga

Teema on natuke unustatud aga kas keegi käib ka veel jippis palle tampimas? icon_rolleyes.gif Kuidas kellelgi skill on? icon_lol.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2010 20:12:36 vasta tsitaadiga

ma ei teadnudki et selline asi veel olemas icon_eek.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2010 20:43:48 vasta tsitaadiga

Mäletan, et kunagi sai sealt mustvalgeid logosid nokiale tellitud icon_lol.gif
Telekavade taga oli alati terve lehekülg, mille vahel valida.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 18.06.2010 22:58:45 vasta tsitaadiga

Misasja juppit polegi enam ve? icon_eek.gif
Olen vist ikka ajast maha jäänud. Head mälestused selle saidiga nii 6-7 aastat tagasi.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2010 23:02:57 vasta tsitaadiga

destiny12, Jippii.com peaks veel olemas olema.
.ee lõpuga tundub, et ei ole jah.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  jippii.ee mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.