Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Richard Burns Rally märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2006 12:37:56 vasta tsitaadiga

teda ghostina pole võimalik näidata imo
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 08.07.2006 13:02:04 vasta tsitaadiga

Ja kuidas on veel võimalik Ghozt autot näha, et kui net sees mõleval masinal, kasuta seda proget netis mängimiseks
http://toca.game-editing.net/files ja sealt RBRnet v3.0b new 554 Allows net play with up to 12 users (v1.02 Only)


tsitaat:
edit: See mu 100-s postitus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2006 14:01:53 vasta tsitaadiga

Palju õnne Hosta!
Kuis asi edasi töötab--mõlemas arvutis peab olema RBRnet v.3.0-> teen serveri ->valin seaded ja katse (tervet rallit vist ei saa valida)ja siis??? kuis see sõbra poole pealt välja näeb?Ta pole hetkel kodus ka.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hosta
HV kasutaja
Hosta

liitunud: 22.07.2005




sõnum 08.07.2006 14:29:16 vasta tsitaadiga

Tervet rallyt ei sa jah stagede kaupa ainult, sõber leiab sinu üless nii, avab selle lobby paneb Refreshi ja siis peaks sinu tehdud servut nägema paneb join kui on pass peal servul kirjutab selle ka ja logib sisse sinule valite autod seaded rajad jne... ready ja sina ka ready, start ja läheb lahti. Mängus klõpsite entrit nüüd kuni käima läheb asi thumbs_up.gif mängus T vajutades saab kirjutada
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FuN
HV kasutaja
FuN

liitunud: 08.04.2005




sõnum 13.07.2006 18:14:51 vasta tsitaadiga

Sain kah just mängu kätte, juhutavusega on minuarust väga alt mindud, või on minus viga ja mäng on liiga realistlik.
Meenutab kangesti CMR3.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2006 18:19:12 vasta tsitaadiga

FuN kirjutas:

Meenutab kangesti CMR3.


nii hullu juttu pole tükk aega kuulnud icon_lol.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2006 18:19:31 vasta tsitaadiga

FuN, see ei olegi ARCADE nagu CMR... Juhitavus on väga elutõene, kuigi ma ise ei ole 4x4 veoga masinatega rallinud...
Aga üks soovitus, kui mängid klaviatuuriga muuda nuppude tundlikust vähemaks muidu on auto liiga ülejuhitav... Muidugi diffe on samuti mõttekas näppida, anda rohkem jõudu esimestele ratastele just kruusa radadel... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2006 18:54:27 vasta tsitaadiga

Tre,

FuN kirjutas:
... või on minus viga....


Jah, viga on kahjuks sinus.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2006 11:59:53 vasta tsitaadiga

Rooligagi on alguses väga väärakas, keerad imepisikese jupi kuskile poole ja kohe risti teel auto ja sirgelt oli suht võimtu sõita...
Aga ise (kes ma midagi eriti ei tea seadistusest ja asjadest) Ma näppisin midagi steeringu alt ja siis oli kõik normaalne, rool töötas jälle aeglasemalt.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.07.2006 12:15:14 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Rooligagi on alguses väga väärakas, keerad imepisikese jupi kuskile poole ja kohe risti teel auto ja sirgelt oli suht võimtu sõita...
Aga ise (kes ma midagi eriti ei tea seadistusest ja asjadest) Ma näppisin midagi steeringu alt ja siis oli kõik normaalne, rool töötas jälle aeglasemalt.
pole kordagi sellist probleemi olnud, logitech formula force gp tunneb see mäng perfektselt ära ning miskit seadistamist peale nuppude ei pea tegema icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 21:13:59 vasta tsitaadiga

Milles võib asi olla,et läpakal(hp 4000) mängides on mäng väga lage peale esimest minutit-kaovad kõik puud raja äärest?Väga võõras on sõita selliselt.Ma arvan:nõrk videokaart.????
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.08.2006 01:33:43 vasta tsitaadiga

palju mälu annad videokaardile ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 06.08.2006 12:46:37 vasta tsitaadiga

Oskab keegi mulle RBR Car Installer v1.0 töötava download lingi anda?

Sealt ei saanud ning allolevatest komentaaridest ei tööta ka mitte ükski link

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 20:01:33 vasta tsitaadiga

Peaks olema 128MB ja see kaart http://www.intel.com/design/graphics/gma900/ . mul omal ka 128MB (GeForce FX 5200) laseb küll normilt mängida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 21:26:25 vasta tsitaadiga

Mul oli sihuke lugu siis, kuid kaart oli üle kiirendatud. Samas ei pruugi su laptopis olev kaart üldse toetatud olla mängu poolt. Aga igal juhul proovi erinevaid videokaardi drivereid. Ja vanad lase maha ikka Driver Cleaneriga.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 22:59:05 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Oskab keegi mulle RBR Car Installer v1.0 töötava download lingi anda?

Sealt ei saanud ning allolevatest komentaaridest ei tööta ka mitte ükski link


Rally Installer
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.08.2006 23:09:00 vasta tsitaadiga

inteli 900 seeria peaks shader model 2.0'i toetama nagu
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 06.08.2006 23:29:53 vasta tsitaadiga

Mul oli sama viga ühe teise kaardiga,kuid paranes driverite uuendamisega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 07.08.2006 14:43:07 vasta tsitaadiga

Serio kirjutas:
Mart352 kirjutas:
Oskab keegi mulle RBR Car Installer v1.0 töötava download lingi anda?

Sealt ei saanud ning allolevatest komentaaridest ei tööta ka mitte ükski link


Rally Installer


icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif

Car installerit soovisin, selles rally installeris autosi küll polnud.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 07.08.2006 14:49:04 vasta tsitaadiga

kas lihtsam ei oleks füüsika failis ja cars folderis vahetada? endal küll sellega probleeme ei teki.
_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 07.08.2006 16:58:51 vasta tsitaadiga

MMX-Power kirjutas:
kas lihtsam ei oleks füüsika failis ja cars folderis vahetada? endal küll sellega probleeme ei teki.


car installeris on ju terve hunnik masinaid kaasas, valid ühe, klikid install vmt ja olemas. ise nende failidega ei viitsi jamada + tiri eraldi erinevaid skinne alla

MMX-Power kirjutas:
njah, aga kui osaled online võistlustes(RBR Eesti Liiga näiteks), on lihtsam endal vahetada, et olla kindel, et sul on õige füüsika ja õige skin(võistkonna oma näiteks)


aga ei osale

RBR-i Eesti liigasse pidin regama aga ei meeldi see:

Pole mõtet mingite lambi nimedega registreerida,
kõik sellised kontod kustutatakse.
Kui ei taha nime avaldada ära registreeru.

_________________
Imperfection is perfect


viimati muutis Mart352 07.08.2006 17:20:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 07.08.2006 17:09:38 vasta tsitaadiga

njah, aga kui osaled online võistlustes(RBR Eesti Liiga näiteks), on lihtsam endal vahetada, et olla kindel, et sul on õige füüsika ja õige skin(võistkonna oma näiteks)
_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 18:42:51 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:

RBR-i Eesti liigasse pidin regama aga ei meeldi see:

Pole mõtet mingite lambi nimedega registreerida,
kõik sellised kontod kustutatakse.
Kui ei taha nime avaldada ära registreeru.


Mis selle vastu saab olla? icon_rolleyes.gif Kõik seal oma nimedega, rohkem uhkuse kui häbiasi ju.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 07.08.2006 18:49:21 vasta tsitaadiga

Tõsiselt, miks see ei meeldi seal? väga hea asi minu arust, et peab oma nime avaldama.
_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 07.08.2006 19:03:14 vasta tsitaadiga

Mawrec kirjutas:
Mis selle vastu saab olla? icon_rolleyes.gif Kõik seal oma nimedega, rohkem uhkuse kui häbiasi ju.


MMX-Power kirjutas:
Tõsiselt, miks see ei meeldi seal? väga hea asi minu arust, et peab oma nime avaldama.


see ei puutu teemasse enam icon_razz.gif aga ilmelt olen paranoiline vmt


igatahes sooviks ikkagi RBR Car installerit, vb on keegi kunagi alla tirinud ja kuskile alles jättnud.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 07.08.2006 19:08:07 vasta tsitaadiga

KLIKK <----- RBR Car Installer

www.bhmotorsports.com = hea allikas icon_razz.gif

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.08.2006 19:10:57 vasta tsitaadiga

bla..tuli kah taas isu RBRi mängida. Aga krt vana rool ei sobi uuele raalile enam :/
uut nagu ei tahaks osta ja ei tea, kas miskit juppi annaks vahele toppida, et USBga ühendada. Mingi vana Dexxa rool vms ka icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 07.08.2006 19:13:42 vasta tsitaadiga

no mina ei mängi rooliga icon_biggrin.gif ma mängin playstationi puldiga, millel on need analog kangid. üpriski normaalne tegelikult thumbs_up.gif rooliga sõitjale jään alla muidugi, aga ikkagi, lusti pakub.
_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 07.08.2006 19:38:19 vasta tsitaadiga

MMX-Power kirjutas:
KLIKK <----- RBR Car Installer

www.bhmotorsports.com = hea allikas icon_razz.gif


proovisid ise sealt tirida???

minu esimene post siin teemas seoses RBR car installeriga

Mart352 kirjutas:
Oskab keegi mulle RBR Car Installer v1.0 töötava download lingi anda?

Sealt ei saanud ning allolevatest komentaaridest ei tööta ka mitte ükski link


pööran tähelepanu sõnale Sealt, mille all peitub link http://www.bhmotorsports.com/download/12157

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 07.08.2006 19:57:06 vasta tsitaadiga

Vabandan. icon_redface.gif äkki see link aitab: http://www.megaupload.com/?d=BDGEY41Z seal on suht aeglane, aga see ainus koht, kus ma leidsin seda. veel ütleb, et Eestile on kõik slotid kinni, kui sul ütleb ka nii, siis proovi proxit kasutada. thumbs_up.gif
_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raalifriik
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 20:03:53 vasta tsitaadiga

Mawrec kirjutas:
Mart352 kirjutas:

RBR-i Eesti liigasse pidin regama aga ei meeldi see:

Pole mõtet mingite lambi nimedega registreerida,
kõik sellised kontod kustutatakse.
Kui ei taha nime avaldada ära registreeru.


Mis selle vastu saab olla? icon_rolleyes.gif Kõik seal oma nimedega, rohkem uhkuse kui häbiasi ju.


Millal järgmine hooaeg RBRELis hakkab?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 07.08.2006 20:10:29 vasta tsitaadiga

suve lõpus vast. jälgi RBREL.com, siis saad teada.

EDIT: car installerit enam ei ole minu arust. car manager1.4 <--- ainus, mis leidsin.

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siiasinna15
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 10.08.2006 14:56:07 vasta tsitaadiga

Tõmbasin demo netist ja jookseb kokku, kui mängu sisse lähen. Nagu mäng sisse loeb menüüsse nii viskab esimese soundi ajal kinni ja sound ka jääb hakkima. Sama olen täheldanud GTR mingi mänguga, mis samuti suht uus. Videokas on 9600PRO, AMD athlon XP1700+, 512MB Hynix mälud, toide 300W, varem selliseid probleeme ei täheldanud ei Feari, Doomi ega Half-Life 2'ga. Samas windows juba üle aasta peal olnud ja pole formatti teinud. Kuidas võiks veast lahti saada?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 10.08.2006 15:31:59 vasta tsitaadiga

kontrolli draivereid. vb see ka veaks. kui vahetasin endal draivereid, ei tahtnud mängud üldse töötada. reinstall ka ei aidanud.
_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 03.09.2006 20:02:31 vasta tsitaadiga

Ohhh, ma olen nüüd vist juba oma pooltuhat korda seda autokooli viimast rada sõitnud (rooli abil) ja parim tulemus, mis ma saavutanud olen, on 1.25, tavaliselt saan kuskil 1.29. Kuidas on küll võimalik 0.84 välja sõita icon_eek.gif
_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 20:21:42 vasta tsitaadiga

Näita replayd.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 03.09.2006 21:08:04 vasta tsitaadiga

Hmm....vot, see oleks hea idee tõesti, kui keegi oskaja mu sõidu replayd vaataks ja siis nõu annaks. Aga...kas autokoolis kah replayd saab salvestada või vaadata? ESCiga menüüsse minnes seal küll replayd pole, st. ma pole tähele pand.
_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 03.09.2006 22:56:57 vasta tsitaadiga

autokoolis ei saa salvestada. aga ma pakuksin, et sinu probleemiks võib olla vale sõidujoon icon_biggrin.gif (ei tea kahjuks seda viimast harjutust, ei viitsind seda rallyschooli lõpuni teha, mis oli tegelt vale tegu icon_razz.gif läksin kohe championshipi kallale icon_biggrin.gif )
_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.09.2006 23:04:03 vasta tsitaadiga

tee rbrnetiga autokooli rada, siis saab salvestada replay'd
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 04.09.2006 17:00:50 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas mu probleem võib ka selles olla, et mu piduripedaal ei funka korralikult. Nimelt läks seal see vedru katki, mis pedaali üles lükkaks. Ok, sellest polnd hullu, panin uue vedru aga selle paigaldamise ajal nihkus seal andurina töötav ketas (sorry, ma ei jaga elektroonikast midagi) paigast ära. Timmisin seda, mõõtes testriga pinge tugevust ja sain selle enam VÄHEM selle õigesse kohta tagasi AGA mitte päris. Piduripedaali põhja vajutades ei loe mäng seda päris põhjas olevaks, seega ei õnnestu mul vist rattaid nö. blokki pidurdada. Auto küll pidurdab aga minumeelest mitte nii äkiliselt nagu võiks. Tea, kas nii on üldse mõtet rallyt mängida? Peaksin äkki pedaalid jälle lahti kruvima ja timmima hakkama (tüütu töö). Samas ehk ei olegi see blokki pidurdamine hea ega vajalik.
_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 04.09.2006 17:20:49 vasta tsitaadiga

ega see blokkimine jah nii hea ei ole, auto pmst libiseb edasi ju, kuigi pidurdusjõud on alles, aga mitte nii suur, kui rahulikult vajutades pidurit icon_razz.gif võin ka eksida, aga ärge kohe näkku lööge icon_biggrin.gif
_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.09.2006 17:54:11 vasta tsitaadiga

Bastardo, kalibreeri uuesti rool Game controllers kaudu control panelilt
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 04.09.2006 19:07:56 vasta tsitaadiga

Mul on Act-Labs RS rool, sellele tõmbasin netist ka draiverid aga ma pole suutnud välja mõelda kuidas selle kaudu kalibreerida saab. Ok läbi game controllersi ma pääsen nagu ligi selle rooli seadetele aga seal saab vaid linnukesega märkida, kas ta arvestab pedaale eraldi või koos. Lisaks saab veel testida pedaale, rooli ja nuppe aga parameetreid muuta ei saa sealt minu arust.

icon_sad.gif

EDIT: DXTweak2 tegi triki ära icon_smile.gif thumbs_up.gif Hooah. Siit ma tulen

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2006 19:51:32 vasta tsitaadiga

Tre,

Bastardo kirjutas:
Ohhh, ma olen nüüd vist juba oma pooltuhat korda seda autokooli viimast rada sõitnud (rooli abil) ja parim tulemus, mis ma saavutanud olen, on 1.25:o


Hehe. Väga tuttav tunne ajast kui ise sai RBRiga alustatud. Oma sajandal katsel sai vist 1:22 kätte. Aga nii ta on Rally School on väga tehniline rada. Seal peabki rakendama kõiki neid tehnikaid mida ennist õpetati. Kui teed kõik õigesti siis tuleb ka hea aeg.
Põhiline on nagu ikka rallis - pidurda nii hilja kui võimalik ja nii vara kui vajalik. Pidurdatakse enne kurvi mitte kurvis sees enam (välja arvatud left foot braking tehnika). Ning teine asi kurvi tuleb läbida nii kiirelt kui võimalik, et kurvist sirgele välja minnes saavutaks auto suurema lõppkiiruse. Kolmandaks mida vähem auto külglibiseb seda kiiremin ta liigub. Lahe on vaadata küll külg ees sõitu aga ajakadu on kohe tulemas. Ja sealt need ajad tulevad. Nii lihtne see ongi..aa katsu krt järgi teha icon_smile.gif
Ise vist sai kunagi samamoodi alustatud, et 1:30 ei tahtnud kuidagi alistuda, siis 1:22. Edasi juba 1:20 maagiline piir. Ja siis ei tundunud 1:17 enam üldse üllatusena kui see kätte tuli. Samas 1:13-1:14 mida maailma tipud sõidavad on juba omaette klass.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 04.09.2006 20:06:02 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Kolmandaks mida vähem auto külglibiseb seda kiiremin ta liigub. Lahe on vaadata küll külg ees sõitu aga ajakadu on kohe tulemas. Ja sealt need ajad tulevad.


Enamasti vastab tõele aga mõned kurvid saab külg ees kiiremini läbida. RBR-ist i oska kohe näiteid tuua aga päriselust tean üht head videot

http://video.google.com/videoplay?docid=6896761048794054865&q=markko


RBR-is olen nii väga harva (1-2 korda; klaviatuuriga veidi keeruline) teinud ja on tulnud parem aeg kui muidu.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 04.09.2006 21:34:30 vasta tsitaadiga

Nonii. Asi oligi piduris. Kuna see enne mul korralikult ei töötanud, siis pidin ma hoo maha saamiseks ropult vara pidurdama hakkama. Nüüd on nii, et enne kurvi sutsaki sutsaki korra või paar pedaal põhja hetkeks ja sauhh kurvi sisse. Juba esimesel katsel sõitsin 1.25.xx. Ja sinna auku hakkasidki need ajad minema (enne pidurite kalibreerimist olid ajad keskmiselt 1.30.XX) Päris kohe alla 24 muidugi ei saanud. Aga see andis enesekindlust juurde, et nii lähedale suutsin sõita - järelikult mitte mission impossible vaid lihtsalt tehnika lihvimise küsimus. Siis veel paar aega sinna 1.24.XX peale, kuni lõpusk tuli ära 1.23.57 icon_biggrin.gif

A mäng on tõesti äge, ma olin juba mures, et olen liiga vanaks jäänud ja mängud ei suuda mind enam köita aga see mäng naelutas mu jälle (lähedaste meelehärmiks ja enda rahustuseks) arvuti ette icon_smile.gif. Pole veel päriselt rallytada jõudnud, üht rada proovisin. Coliniga võrreldes on eriti lahe see, et enda parima aja vari sõidab sul koguaeg ees, nõnda on ilgelt põnev mängida ja proovida ennast ületada. Ok võiks ju ka lihtsalt aeg joosta aga varjuga on ikka põnevam.
Vot siuke kiidulaul siis RBRile.

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.09.2006 09:35:43 vasta tsitaadiga

Tre,

Mart352 kirjutas:

Enamasti vastab tõele aga mõned kurvid saab külg ees kiiremini läbida.


Jah, eks ta väga vale pole. Nagu ikka ei ole kõik 100% vaid on erandeid. Heaks näiteks ongi Scandinavian Flick kus libisedes ja auto kaalu ümber jaotamisega mängides saab kurvist kiiremini läbi. Aga üldjuhul jah libisemine on kiiruse surm nagu ka pidurdamine icon_wink.gif

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2006 09:57:07 vasta tsitaadiga

viimased postitused tekitasid isu rally schooli rada proovida..teisel katsel 1:18:06 http://ceemic.pri.ee/download/RBR.JPG icon_rolleyes.gif
ps..mängin vana ~80.- logitechi klaveriga..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 05.09.2006 13:47:18 vasta tsitaadiga

Vanal heal ajal kui mina seda veel pelasin sain rallyschooli ajaks 1:16:16
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 05.09.2006 13:55:57 vasta tsitaadiga

Bastardo kirjutas:
Coliniga võrreldes on eriti lahe see, et enda parima aja vari sõidab sul koguaeg ees

Colinis on ka ju ghost olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Richard Burns Rally mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.