|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
08.07.2006 12:37:56
|
|
|
| teda ghostina pole võimalik näidata imo
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
08.07.2006 13:02:04
|
|
|
Ja kuidas on veel võimalik Ghozt autot näha, et kui net sees mõleval masinal, kasuta seda proget netis mängimiseks
http://toca.game-editing.net/files ja sealt RBRnet v3.0b new 554 Allows net play with up to 12 users (v1.02 Only)
| tsitaat: |
edit: See mu 100-s postitus |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
08.07.2006 14:01:53
|
|
|
Palju õnne Hosta!
Kuis asi edasi töötab--mõlemas arvutis peab olema RBRnet v.3.0-> teen serveri ->valin seaded ja katse (tervet rallit vist ei saa valida)ja siis??? kuis see sõbra poole pealt välja näeb?Ta pole hetkel kodus ka.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hosta
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2005
|
08.07.2006 14:29:16
|
|
|
Tervet rallyt ei sa jah stagede kaupa ainult, sõber leiab sinu üless nii, avab selle lobby paneb Refreshi ja siis peaks sinu tehdud servut nägema paneb join kui on pass peal servul kirjutab selle ka ja logib sisse sinule valite autod seaded rajad jne... ready ja sina ka ready, start ja läheb lahti. Mängus klõpsite entrit nüüd kuni käima läheb asi mängus T vajutades saab kirjutada
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FuN
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005
|
13.07.2006 18:14:51
|
|
|
Sain kah just mängu kätte, juhutavusega on minuarust väga alt mindud, või on minus viga ja mäng on liiga realistlik.
Meenutab kangesti CMR3.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
13.07.2006 18:19:12
|
|
|
| FuN kirjutas: |
Meenutab kangesti CMR3. |
nii hullu juttu pole tükk aega kuulnud
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
13.07.2006 18:19:31
|
|
|
FuN, see ei olegi ARCADE nagu CMR... Juhitavus on väga elutõene, kuigi ma ise ei ole 4x4 veoga masinatega rallinud...
Aga üks soovitus, kui mängid klaviatuuriga muuda nuppude tundlikust vähemaks muidu on auto liiga ülejuhitav... Muidugi diffe on samuti mõttekas näppida, anda rohkem jõudu esimestele ratastele just kruusa radadel...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
17.07.2006 11:59:53
|
|
|
Rooligagi on alguses väga väärakas, keerad imepisikese jupi kuskile poole ja kohe risti teel auto ja sirgelt oli suht võimtu sõita...
Aga ise (kes ma midagi eriti ei tea seadistusest ja asjadest) Ma näppisin midagi steeringu alt ja siis oli kõik normaalne, rool töötas jälle aeglasemalt.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.07.2006 12:15:14
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
Rooligagi on alguses väga väärakas, keerad imepisikese jupi kuskile poole ja kohe risti teel auto ja sirgelt oli suht võimtu sõita...
Aga ise (kes ma midagi eriti ei tea seadistusest ja asjadest) Ma näppisin midagi steeringu alt ja siis oli kõik normaalne, rool töötas jälle aeglasemalt. |
pole kordagi sellist probleemi olnud, logitech formula force gp tunneb see mäng perfektselt ära ning miskit seadistamist peale nuppude ei pea tegema
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
05.08.2006 21:13:59
|
|
|
| Milles võib asi olla,et läpakal(hp 4000) mängides on mäng väga lage peale esimest minutit-kaovad kõik puud raja äärest?Väga võõras on sõita selliselt.Ma arvan:nõrk videokaart.????
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.08.2006 01:33:43
|
|
|
| palju mälu annad videokaardile ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
06.08.2006 12:46:37
|
|
|
Oskab keegi mulle RBR Car Installer v1.0 töötava download lingi anda?
Sealt ei saanud ning allolevatest komentaaridest ei tööta ka mitte ükski link
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
06.08.2006 21:26:25
|
|
|
| Mul oli sihuke lugu siis, kuid kaart oli üle kiirendatud. Samas ei pruugi su laptopis olev kaart üldse toetatud olla mängu poolt. Aga igal juhul proovi erinevaid videokaardi drivereid. Ja vanad lase maha ikka Driver Cleaneriga.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Serio
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
06.08.2006 22:59:05
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
Oskab keegi mulle RBR Car Installer v1.0 töötava download lingi anda?
Sealt ei saanud ning allolevatest komentaaridest ei tööta ka mitte ükski link |
Rally Installer
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.08.2006 23:09:00
|
|
|
| inteli 900 seeria peaks shader model 2.0'i toetama nagu
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
06.08.2006 23:29:53
|
|
|
| Mul oli sama viga ühe teise kaardiga,kuid paranes driverite uuendamisega.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
07.08.2006 14:43:07
|
|
|
| Serio kirjutas: |
| Mart352 kirjutas: |
Oskab keegi mulle RBR Car Installer v1.0 töötava download lingi anda?
Sealt ei saanud ning allolevatest komentaaridest ei tööta ka mitte ükski link |
Rally Installer |
Car installerit soovisin, selles rally installeris autosi küll polnud.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
07.08.2006 14:49:04
|
|
|
kas lihtsam ei oleks füüsika failis ja cars folderis vahetada? endal küll sellega probleeme ei teki.
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
07.08.2006 16:58:51
|
|
|
| MMX-Power kirjutas: |
| kas lihtsam ei oleks füüsika failis ja cars folderis vahetada? endal küll sellega probleeme ei teki. |
car installeris on ju terve hunnik masinaid kaasas, valid ühe, klikid install vmt ja olemas. ise nende failidega ei viitsi jamada + tiri eraldi erinevaid skinne alla
| MMX-Power kirjutas: |
| njah, aga kui osaled online võistlustes(RBR Eesti Liiga näiteks), on lihtsam endal vahetada, et olla kindel, et sul on õige füüsika ja õige skin(võistkonna oma näiteks) |
aga ei osale
RBR-i Eesti liigasse pidin regama aga ei meeldi see:
Pole mõtet mingite lambi nimedega registreerida,
kõik sellised kontod kustutatakse.
Kui ei taha nime avaldada ära registreeru. |
_________________ Imperfection is perfect
viimati muutis Mart352 07.08.2006 17:20:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
07.08.2006 17:09:38
|
|
|
njah, aga kui osaled online võistlustes(RBR Eesti Liiga näiteks), on lihtsam endal vahetada, et olla kindel, et sul on õige füüsika ja õige skin(võistkonna oma näiteks)
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
07.08.2006 18:42:51
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
RBR-i Eesti liigasse pidin regama aga ei meeldi see:
Pole mõtet mingite lambi nimedega registreerida,
kõik sellised kontod kustutatakse.
Kui ei taha nime avaldada ära registreeru. |
|
Mis selle vastu saab olla? Kõik seal oma nimedega, rohkem uhkuse kui häbiasi ju.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
07.08.2006 18:49:21
|
|
|
Tõsiselt, miks see ei meeldi seal? väga hea asi minu arust, et peab oma nime avaldama.
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
07.08.2006 19:03:14
|
|
|
| Mawrec kirjutas: |
Mis selle vastu saab olla? Kõik seal oma nimedega, rohkem uhkuse kui häbiasi ju. |
| MMX-Power kirjutas: |
| Tõsiselt, miks see ei meeldi seal? väga hea asi minu arust, et peab oma nime avaldama. |
see ei puutu teemasse enam aga ilmelt olen paranoiline vmt
igatahes sooviks ikkagi RBR Car installerit, vb on keegi kunagi alla tirinud ja kuskile alles jättnud.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
07.08.2006 19:10:57
|
|
|
bla..tuli kah taas isu RBRi mängida. Aga krt vana rool ei sobi uuele raalile enam :/
uut nagu ei tahaks osta ja ei tea, kas miskit juppi annaks vahele toppida, et USBga ühendada. Mingi vana Dexxa rool vms ka
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
07.08.2006 19:13:42
|
|
|
no mina ei mängi rooliga ma mängin playstationi puldiga, millel on need analog kangid. üpriski normaalne tegelikult rooliga sõitjale jään alla muidugi, aga ikkagi, lusti pakub.
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
07.08.2006 19:38:19
|
|
|
proovisid ise sealt tirida???
minu esimene post siin teemas seoses RBR car installeriga
| Mart352 kirjutas: |
Oskab keegi mulle RBR Car Installer v1.0 töötava download lingi anda?
Sealt ei saanud ning allolevatest komentaaridest ei tööta ka mitte ükski link |
pööran tähelepanu sõnale Sealt, mille all peitub link http://www.bhmotorsports.com/download/12157
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
07.08.2006 19:57:06
|
|
|
Vabandan. äkki see link aitab: http://www.megaupload.com/?d=BDGEY41Z seal on suht aeglane, aga see ainus koht, kus ma leidsin seda. veel ütleb, et Eestile on kõik slotid kinni, kui sul ütleb ka nii, siis proovi proxit kasutada.
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raalifriik
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2001
|
07.08.2006 20:03:53
|
|
|
| Mawrec kirjutas: |
| Mart352 kirjutas: |
RBR-i Eesti liigasse pidin regama aga ei meeldi see:
Pole mõtet mingite lambi nimedega registreerida,
kõik sellised kontod kustutatakse.
Kui ei taha nime avaldada ära registreeru. |
|
Mis selle vastu saab olla? Kõik seal oma nimedega, rohkem uhkuse kui häbiasi ju. |
Millal järgmine hooaeg RBRELis hakkab?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
07.08.2006 20:10:29
|
|
|
suve lõpus vast. jälgi RBREL.com, siis saad teada.
EDIT: car installerit enam ei ole minu arust. car manager1.4 <--- ainus, mis leidsin.
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siiasinna15
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
10.08.2006 14:56:07
|
|
|
| Tõmbasin demo netist ja jookseb kokku, kui mängu sisse lähen. Nagu mäng sisse loeb menüüsse nii viskab esimese soundi ajal kinni ja sound ka jääb hakkima. Sama olen täheldanud GTR mingi mänguga, mis samuti suht uus. Videokas on 9600PRO, AMD athlon XP1700+, 512MB Hynix mälud, toide 300W, varem selliseid probleeme ei täheldanud ei Feari, Doomi ega Half-Life 2'ga. Samas windows juba üle aasta peal olnud ja pole formatti teinud. Kuidas võiks veast lahti saada?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
10.08.2006 15:31:59
|
|
|
kontrolli draivereid. vb see ka veaks. kui vahetasin endal draivereid, ei tahtnud mängud üldse töötada. reinstall ka ei aidanud.
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastardo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
03.09.2006 20:02:31
|
|
|
Ohhh, ma olen nüüd vist juba oma pooltuhat korda seda autokooli viimast rada sõitnud (rooli abil) ja parim tulemus, mis ma saavutanud olen, on 1.25, tavaliselt saan kuskil 1.29. Kuidas on küll võimalik 0.84 välja sõita
_________________ "Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel) |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
03.09.2006 20:21:42
|
|
|
| Näita replayd.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastardo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
03.09.2006 21:08:04
|
|
|
Hmm....vot, see oleks hea idee tõesti, kui keegi oskaja mu sõidu replayd vaataks ja siis nõu annaks. Aga...kas autokoolis kah replayd saab salvestada või vaadata? ESCiga menüüsse minnes seal küll replayd pole, st. ma pole tähele pand.
_________________ "Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel) |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
03.09.2006 22:56:57
|
|
|
autokoolis ei saa salvestada. aga ma pakuksin, et sinu probleemiks võib olla vale sõidujoon (ei tea kahjuks seda viimast harjutust, ei viitsind seda rallyschooli lõpuni teha, mis oli tegelt vale tegu läksin kohe championshipi kallale )
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.09.2006 23:04:03
|
|
|
| tee rbrnetiga autokooli rada, siis saab salvestada replay'd
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastardo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
04.09.2006 17:00:50
|
|
|
Ei tea, kas mu probleem võib ka selles olla, et mu piduripedaal ei funka korralikult. Nimelt läks seal see vedru katki, mis pedaali üles lükkaks. Ok, sellest polnd hullu, panin uue vedru aga selle paigaldamise ajal nihkus seal andurina töötav ketas (sorry, ma ei jaga elektroonikast midagi) paigast ära. Timmisin seda, mõõtes testriga pinge tugevust ja sain selle enam VÄHEM selle õigesse kohta tagasi AGA mitte päris. Piduripedaali põhja vajutades ei loe mäng seda päris põhjas olevaks, seega ei õnnestu mul vist rattaid nö. blokki pidurdada. Auto küll pidurdab aga minumeelest mitte nii äkiliselt nagu võiks. Tea, kas nii on üldse mõtet rallyt mängida? Peaksin äkki pedaalid jälle lahti kruvima ja timmima hakkama (tüütu töö). Samas ehk ei olegi see blokki pidurdamine hea ega vajalik.
_________________ "Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel) |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
04.09.2006 17:20:49
|
|
|
ega see blokkimine jah nii hea ei ole, auto pmst libiseb edasi ju, kuigi pidurdusjõud on alles, aga mitte nii suur, kui rahulikult vajutades pidurit võin ka eksida, aga ärge kohe näkku lööge
_________________ Minu Blogi |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.09.2006 17:54:11
|
|
|
| Bastardo, kalibreeri uuesti rool Game controllers kaudu control panelilt
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastardo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
04.09.2006 19:07:56
|
|
|
Mul on Act-Labs RS rool, sellele tõmbasin netist ka draiverid aga ma pole suutnud välja mõelda kuidas selle kaudu kalibreerida saab. Ok läbi game controllersi ma pääsen nagu ligi selle rooli seadetele aga seal saab vaid linnukesega märkida, kas ta arvestab pedaale eraldi või koos. Lisaks saab veel testida pedaale, rooli ja nuppe aga parameetreid muuta ei saa sealt minu arust.
EDIT: DXTweak2 tegi triki ära Hooah. Siit ma tulen
_________________ "Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel) |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
04.09.2006 19:51:32
|
|
|
Tre,
| Bastardo kirjutas: |
| Ohhh, ma olen nüüd vist juba oma pooltuhat korda seda autokooli viimast rada sõitnud (rooli abil) ja parim tulemus, mis ma saavutanud olen, on 1.25:o |
Hehe. Väga tuttav tunne ajast kui ise sai RBRiga alustatud. Oma sajandal katsel sai vist 1:22 kätte. Aga nii ta on Rally School on väga tehniline rada. Seal peabki rakendama kõiki neid tehnikaid mida ennist õpetati. Kui teed kõik õigesti siis tuleb ka hea aeg.
Põhiline on nagu ikka rallis - pidurda nii hilja kui võimalik ja nii vara kui vajalik. Pidurdatakse enne kurvi mitte kurvis sees enam (välja arvatud left foot braking tehnika). Ning teine asi kurvi tuleb läbida nii kiirelt kui võimalik, et kurvist sirgele välja minnes saavutaks auto suurema lõppkiiruse. Kolmandaks mida vähem auto külglibiseb seda kiiremin ta liigub. Lahe on vaadata küll külg ees sõitu aga ajakadu on kohe tulemas. Ja sealt need ajad tulevad. Nii lihtne see ongi..aa katsu krt järgi teha
Ise vist sai kunagi samamoodi alustatud, et 1:30 ei tahtnud kuidagi alistuda, siis 1:22. Edasi juba 1:20 maagiline piir. Ja siis ei tundunud 1:17 enam üldse üllatusena kui see kätte tuli. Samas 1:13-1:14 mida maailma tipud sõidavad on juba omaette klass.
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
04.09.2006 20:06:02
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
| Kolmandaks mida vähem auto külglibiseb seda kiiremin ta liigub. Lahe on vaadata küll külg ees sõitu aga ajakadu on kohe tulemas. Ja sealt need ajad tulevad. |
Enamasti vastab tõele aga mõned kurvid saab külg ees kiiremini läbida. RBR-ist i oska kohe näiteid tuua aga päriselust tean üht head videot
http://video.google.com/videoplay?docid=6896761048794054865&q=markko
RBR-is olen nii väga harva (1-2 korda; klaviatuuriga veidi keeruline) teinud ja on tulnud parem aeg kui muidu.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastardo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
04.09.2006 21:34:30
|
|
|
Nonii. Asi oligi piduris. Kuna see enne mul korralikult ei töötanud, siis pidin ma hoo maha saamiseks ropult vara pidurdama hakkama. Nüüd on nii, et enne kurvi sutsaki sutsaki korra või paar pedaal põhja hetkeks ja sauhh kurvi sisse. Juba esimesel katsel sõitsin 1.25.xx. Ja sinna auku hakkasidki need ajad minema (enne pidurite kalibreerimist olid ajad keskmiselt 1.30.XX) Päris kohe alla 24 muidugi ei saanud. Aga see andis enesekindlust juurde, et nii lähedale suutsin sõita - järelikult mitte mission impossible vaid lihtsalt tehnika lihvimise küsimus. Siis veel paar aega sinna 1.24.XX peale, kuni lõpusk tuli ära 1.23.57
A mäng on tõesti äge, ma olin juba mures, et olen liiga vanaks jäänud ja mängud ei suuda mind enam köita aga see mäng naelutas mu jälle (lähedaste meelehärmiks ja enda rahustuseks) arvuti ette . Pole veel päriselt rallytada jõudnud, üht rada proovisin. Coliniga võrreldes on eriti lahe see, et enda parima aja vari sõidab sul koguaeg ees, nõnda on ilgelt põnev mängida ja proovida ennast ületada. Ok võiks ju ka lihtsalt aeg joosta aga varjuga on ikka põnevam.
Vot siuke kiidulaul siis RBRile.
_________________ "Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel) |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
05.09.2006 09:35:43
|
|
|
Tre,
| Mart352 kirjutas: |
Enamasti vastab tõele aga mõned kurvid saab külg ees kiiremini läbida. |
Jah, eks ta väga vale pole. Nagu ikka ei ole kõik 100% vaid on erandeid. Heaks näiteks ongi Scandinavian Flick kus libisedes ja auto kaalu ümber jaotamisega mängides saab kurvist kiiremini läbi. Aga üldjuhul jah libisemine on kiiruse surm nagu ka pidurdamine
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
05.09.2006 09:57:07
|
|
|
viimased postitused tekitasid isu rally schooli rada proovida..teisel katsel 1:18:06 http://ceemic.pri.ee/download/RBR.JPG
ps..mängin vana ~80.- logitechi klaveriga..
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
05.09.2006 13:47:18
|
|
|
| Vanal heal ajal kui mina seda veel pelasin sain rallyschooli ajaks 1:16:16
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
05.09.2006 13:55:57
|
|
|
| Bastardo kirjutas: |
| Coliniga võrreldes on eriti lahe see, et enda parima aja vari sõidab sul koguaeg ees |
Colinis on ka ju ghost olemas
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|