|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
04.06.2006 01:13:22
|
|
|
haha valus noob mängib L2'te
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
08.06.2006 16:56:12
|
|
|
tuli selline idee järsku pähe, et ostaks endale l2 enterist. maksab 250.-
aga nüüd selline küsimus: kui aega otsa saab, kust ma aega juurde saan?
kas piisab sellest, et ostan uuesti selle karbi või peab kuskilt eri kohast tellima?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
08.06.2006 20:53:06
|
|
|
Ei, on olemas prismades müügil NCSOFTI timecardid millega saad kontot pikendada näiteks, või kui on sul krediit kaart (u-kaart) saad nii odavamalt läbi neti gametime pikendadal.
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
10.06.2006 21:46:30
|
|
|
| lordscorp kirjutas: |
http://mml2.net/ <--- Seal mängin
sieaghart servus rate on 5000x ^^ |
täispask server võiks öelda,kahju et kohe ei märganud et krdi L2j bugfesti peal ei jooksnud see...poleks oma aega raisanud.
Nüüd 2 characteri läind lambist.gg.delete.
no offence..
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
11.06.2006 11:06:03
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| lordscorp kirjutas: |
http://mml2.net/ <--- Seal mängin
sieaghart servus rate on 5000x ^^ |
täispask server võiks öelda,kahju et kohe ei märganud et krdi L2j bugfesti peal ei jooksnud see...poleks oma aega raisanud.
Nüüd 2 characteri läind lambist.gg.delete.
no offence.. |
np bish. Me lähme kõik paradise vist nüüd.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
11.06.2006 12:11:02
|
|
|
basted! viska linki ja palu armu,et see mu accounte ei kustutaks
on see paradise high rate btw?
kunagi ma vist käisin seal,julmalt rahvast oli igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
11.06.2006 15:07:36
|
|
|
heh.. regasin ka paradiisi ära ja tegin ka eureka servusse mehe
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
13.06.2006 00:18:01
|
|
|
ahh ma ei viitsi nende snaxi ja teistega koonerdada, nad vahetavat servut üleöö.
lähen L2 Titanisse.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
13.06.2006 00:32:31
|
|
|
no mis teha, kui snax selline bug abuser on
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
13.06.2006 11:36:50
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
ahh ma ei viitsi nende snaxi ja teistega koonerdada, nad vahetavat servut üleöö.
lähen L2 Titanisse. |
kui ma kuskil korralikult mängida tahan siis ma olen ikka retailis, ja private serverite elu ongi selline et koguaeg vahetad servereid....
need private serverid on mul niisama funi, pvp ja enchantimise jäoks kuna suvel eriti ei mängi siis retaili acc inactive ja käib vahest mõnes private serveris
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
13.06.2006 12:03:28
|
|
|
Mina jälle mängin suvel retailis, parar tundi nädalas ikka külastan seda. 8)
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
13.06.2006 16:51:59
|
|
|
küsimus siis jargmine et kas eestis(tallinnas) on voimalik seda boxi osta ja mis hinnaga?
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
13.06.2006 19:33:49
|
|
|
| Exalibur kirjutas: |
| küsimus siis jargmine et kas eestis(tallinnas) on voimalik seda boxi osta ja mis hinnaga? |
Kui mõtled L2 retail plaati, et saaks accounti ja 1 kuu pelamis aega, siis mustika keskuses on 2 plaati riiulis täiesti olemas, maksavad ~260 eek.
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Exalibur
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
13.06.2006 19:54:16
|
|
|
| EvilMick007 kirjutas: |
| Exalibur kirjutas: |
| küsimus siis jargmine et kas eestis(tallinnas) on voimalik seda boxi osta ja mis hinnaga? |
Kui mõtled L2 retail plaati, et saaks accounti ja 1 kuu pelamis aega, siis mustika keskuses on 2 plaati riiulis täiesti olemas, maksavad ~260 eek. |
mustika keskus mis asi see on ?
_________________ M:Katkise videoga laptop |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
13.06.2006 22:13:18
|
|
|
Enteris on ka 255.- kui õigesti mäletan ...
Järve selveri enteris vähemalt on
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
13.06.2006 23:26:50
|
|
|
Mustika keskus, on vana kadaka turg mustamäel
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dwarve
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2006
|
17.06.2006 13:44:12
|
|
|
Mängu stardipakketti ja NC Soft-i 60-päeva kaarte saab mõlemaid erinevatest prismadest ja enteritest. Praegu olen retailis inactive, aga kool nüüd kohe kohe läbi, siis malevasse ja juuli keskel olen Bartzis tagasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hallo
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2004
|
17.06.2006 20:42:18
|
|
|
eh, kus keegi siis mängib hetkel ka?
Nii aktiivsemalt?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
20.06.2006 20:22:53
|
|
|
Meh...varsti paneb üks sõber välismaalt ühe serveri püsti ja kutsus mind HGM'ks.
Oleks vaja teie abi,et leida materjali Lineage2 C4 kohta...questid/monsterid/dropid/vms. crap ...ise suht noobiks muutunud pika ajaga.
Ma tean mingid L2 lehed olid aga tahaks ühte kus kõik see huinjaa kirjas oleks
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dwarve
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2006
|
21.06.2006 19:38:45
|
|
|
| hallo kirjutas: |
eh, kus keegi siis mängib hetkel ka?
Nii aktiivsemalt? |
Kasjutaja Snaxes kirjutas selle nimekirja mõned leheküljed tagasi:
Siin suuremosa eestlasi kellel on Bartzis account:
Mina - Snaxez (BD)/Dorfi (Dwarf)
Insomnia - Pisike (SK)/Orjatar (Wanabee SE)
Capa - Capatcius (WarLord)/SilentCapa(wanabee TH)
Razor - SilentRazor (Wanabee DA)/Saliva (SH)
Tux - Cheotia (Elven Summoner)
Doggers - Sonrisa (SH)
Olts - Olts (Gladiator)
Lightsaber - Dreia (Wanabee SwS)/Gracius (Wanabee PP)
Brutah - RaZeRed(Wanabee SK)/SpiritusDagger(Wanabee TH)
Maximus - LadyInRed(Wanabee SH)
Dwarve - IlusPoiss(Wanabee Sorc)/Oldy(Dwarf)
Virko - Shaokan(wanabee WarLock)
some random chick - Tigreska(SE)/Estonia(Dwarf)
Raxi Onu - Elfye(SPS)
Raxi Onu naine - Nastja(SR)/Pii(Dwarf)
RTMS - RTMS(Wanabee SwS)
Rax
Draculia
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
21.06.2006 19:48:21
|
|
|
Hetkel on paljud meist puhkamas enragedis ja nautimas pvp-d suures koguses
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
27.06.2006 13:57:52
|
|
|
Need muidumehed siin võiksid juba vote'ida ka, kui juba loete seda foorumit: http://www.gamesites200.com/lineage2/in.php?id=273
Lightsaber, su main charil töödati karma maha ja sellega mängitakse
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
28.06.2006 08:32:19
|
|
|
to Dominus : http://l2db.net/
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
09.07.2006 01:04:02
|
|
|
eriti mõttekas mingit noobsticki enchantida
postita parem samalaadseid pilte nagu teised Bartzi hullud kus mingi 5k $ maksev A,S grade relv pilbasteks lastakse
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
09.07.2006 01:33:52
|
|
|
Dominus on küll mõttekas mul seda nuubi hea leveldada nuubstikiga ja kes sul eestlastest selliseid asju õhib.... (see nuubstik on 300 eek väärt )
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abazel
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
10.07.2006 21:37:06
|
|
|
Hmm nice, kunagi 2a pärast jõuan ma ka S grade peale mõelda
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mgp65
HV vaatleja
liitunud: 11.02.2005
|
11.07.2006 14:27:26
|
|
|
Tulge kõik http://www.isogames.com/isogames.htm HEA SERVER!!
Üritame püsti ajada Eesti klanni, aga rahvast on puudus. Toetame kõiki uusi tulijaid 5 milliga ja powerlv-ime
(väike ülevaade serveri asjadest jne)
Servers
Phoenix ONLINE
Majestic In Dev
Nightmare In Dev
Rates
Experience 25x
Skill Points 25x
Adena 15x
Drop % 15x
Goods Rate 1x
Spoil % 15%
Areas
C4 Areas Yes
C3 Areas Yes
C2 Areas Yes
C1 Areas Yes
Special Features
Sieges Yes
Clan Halls Yes
Antharas Yes
Raid Bosses Lots!
Fishing Yes
Weapon SA 300+
Dyes & Symbols Yes
Combat Points Yes
Adventure Guild Yes
Recipes Inc. C4 ALL
Mana Potions Yes
Health Potions Yes
CP Potions Yes
Big Head Yes
Face Change, etc Yes
A Grade Craft/Drop
S Grade Drop
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
11.07.2006 15:15:17
|
|
|
no ex ma siis tulen ja vaatan mi saama hakkab
mis nimega oled seal ??
ma veel vaatan mis nime panen
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
11.07.2006 16:01:27
|
|
|
kunagi ma oleksin saanud just seal serveris hakata GM'ks
aga kuna isogames võttis selle üle ja pani iseenda GM'd ka peale, kes olid täielikud tolgused, siis ma ütlesin ära ja läksin minema...
loodetavasti nüüd on ehk midagi muutunud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
11.07.2006 19:10:29
|
|
|
Tulge parem kõik retaili http://www.lineage2.com VÄGA HEA SERVER!!
(väike ülevaade serveri asjadest jne)
Servers
Bartz ONLINE
Sieghardt ONLINE
Kain ONLINE
Lionna ONLINE
Erica ONLINE
Gustin ONLINE
Devianne ONLINE
Hindemith ONLINE
Teon ONLINE
Rates
Experience 1x
Skill Points 1x
Adena 1x
Drop 1x
Goods Rate 1x
Spoil 1x
ALL WORKS!!!
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mgp65
HV vaatleja
liitunud: 11.02.2005
|
11.07.2006 21:33:10
|
|
|
ma oleks tulnud aga siis jai asi katki selle krediitkaardi taha ja enam ei viitsi jamada, aga konto olemas eks ma astu kunagi läbi ehk.
pm blufire või thegreenpunisher
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
11.07.2006 22:24:49
|
|
|
| mgp65 kirjutas: |
ma oleks tulnud aga siis jai asi katki selle krediitkaardi taha ja enam ei viitsi jamada, aga konto olemas eks ma astu kunagi läbi ehk.
pm blufire või thegreenpunisher |
astud lähimast sebi kontorist läbi ja teed omale u neti kaardi ja probleem ongi murtud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
11.07.2006 22:36:53
|
|
|
| Subu kirjutas: |
| mgp65 kirjutas: |
ma oleks tulnud aga siis jai asi katki selle krediitkaardi taha ja enam ei viitsi jamada, aga konto olemas eks ma astu kunagi läbi ehk.
pm blufire või thegreenpunisher |
astud lähimast sebi kontorist läbi ja teed omale u neti kaardi ja probleem ongi murtud. |
prismades on ju neid ncsoft timecarde müüa, ple krediit kaarti vajagi ju
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mgp65
HV vaatleja
liitunud: 11.02.2005
|
12.07.2006 00:32:11
|
|
|
| Pole 18 ja need timecardid mingi 100x kallimad ja praegu suvi. Eks näis mis tulevik toob.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
12.07.2006 01:11:09
|
|
|
| mgp65 kirjutas: |
| Pole 18 ja need timecardid mingi 100x kallimad ja praegu suvi. Eks näis mis tulevik toob. |
100x kallimad ? mingi 240 eek vist, seega pole ju metsik
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mgp65
HV vaatleja
liitunud: 11.02.2005
|
12.07.2006 08:04:00
|
|
|
| minu arust olid need 500 ja siis saad mängida 60 päeva.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Abazel
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
13.07.2006 00:04:31
|
|
|
| EvilMick007 kirjutas: |
| Subu kirjutas: |
| mgp65 kirjutas: |
ma oleks tulnud aga siis jai asi katki selle krediitkaardi taha ja enam ei viitsi jamada, aga konto olemas eks ma astu kunagi läbi ehk.
pm blufire või thegreenpunisher |
astud lähimast sebi kontorist läbi ja teed omale u neti kaardi ja probleem ongi murtud. |
prismades on ju neid ncsoft timecarde müüa, pole krediit kaarti vajagi ju  |
U netis teed u kaardi, mingit krediiti pole vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
13.07.2006 00:15:15
|
|
|
u-kaart ongi ju krediit kaart (Ajutine ja virtuaalne 1-ks kuuks)ja seda alla 18 aastased ei saa
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.07.2006 00:38:41
|
|
|
Erm suur probleem siis ühe vanemaga korraks pangast läbi käia?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
13.07.2006 11:44:25
|
|
|
väike probleem, et isogames-is tuli update aga mul ei lõpeta seda updateimist korralikult. hakkab juba peaaegu lõpetama ja siis ütleb et (file coult not be saved to game directory) ei tea kas see võib põhjustada et ma tõstsin need eelmised updatei filid mujale ( nagu ennem ta updateis C kettale aga mul L2 oli D ketta siis tõstsin need update failid sinna L2 kausta et mängida saada) ja nüüd tuli jälle update ja ütleb seda. ei tea kas asi on selles ??
ahh vist sain.. ma tegin selle L2 kausta sinna c kettale tagasi ja siis hakkas updatima
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
14.07.2006 07:40:12
|
|
|
Isogames võib mu kotte imeda, Enraged all the way.
Ega kellelgi seal +4 Kris Focust pole?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
19.07.2006 18:20:43
|
|
|
ma niisama pulli pärast mõtlesin, et vaataks korra uuesti L2 üle, pole ammu mänginud, ja läksin top rated serverisse, mis oli 5x...oh jah, kohe mitte ei kannata seda ikka mängida enam, kuidagi nii üksluine ja igav tundub, võibolla retail seda pole, aga piraatserverites on küll nii, et hea meelega ma enam kunagi vist ei mängiks seda
PS: ja mulle veel mainiti, et naistegelaste koha pealt pidi see väga seksistlik mäng olema
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
22.07.2006 02:35:50
|
|
|
nii lapsed, kookige nüüd kõik oma retaili accid välja ja tehke active-iks
Chronicle 5: Oath of Blood is coming soon to the Public Test Server! We are currently planning to launch the Chronicle 5 PTS on Thursday, July 27. More details will be released next week about any experience/item rate changes on the test server, reporting bugs, and more. We can say at this time that we are expecting to wipe all characters from the Public Test Server in preparation for the new Chronicle.
Beginning today, the Public Test Server will be unavailable as we get ready for Chronicle 5.
Thanks to everyone for your enthusiasm and participation on the PTS!
plaanime suure eestlaste kamba seal kokku ajada ja ownima minna
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
24.07.2006 22:10:10
|
|
|
tead... irw.. aga ma vist tulen ka
et siis nii palju sellest L2'ga lõpparve tegemisest
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
24.07.2006 23:21:33
|
|
|
Lõpparvest räägivad kõik kuni järgmise korrani, kui mängu käima panevad... 8)
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
24.07.2006 23:26:36
|
|
|
mina pole selline
panin mängu kinni, tegin lõpparve, panin uuesti tööle ja ootan millal saan uuesti kinni panna, et seda mängima ei peaks
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Demonium
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2005
|
30.07.2006 01:30:40
L2.exe |
|
|
Kas keegi võiks kuhugi uploadida originaal Lineage2.exe ?
Mul oleks vaja see "Check Files" ära teha, reinstallida kah ei viitsi....mul C3 install.....selle C4-ks tegemiseks kulub ikka PÄRIS mitu tundi
_________________ The future will be a vast black memory on your grave! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|