Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2006 01:13:22 vasta tsitaadiga

maarjuzz kirjutas:
Toho till ae!!!! http://www.maarjuzz.msn.ee/ShootMe.bmp

haha valus noob mängib L2'te icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2006 16:56:12 vasta tsitaadiga

tuli selline idee järsku pähe, et ostaks endale l2 enterist. maksab 250.-
aga nüüd selline küsimus: kui aega otsa saab, kust ma aega juurde saan?
kas piisab sellest, et ostan uuesti selle karbi või peab kuskilt eri kohast tellima?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2006 20:53:06 vasta tsitaadiga

Ei, on olemas prismades müügil NCSOFTI timecardid millega saad kontot pikendada näiteks, või kui on sul krediit kaart (u-kaart) saad nii odavamalt läbi neti gametime pikendadal.
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2006 21:46:30 vasta tsitaadiga

lordscorp kirjutas:
http://mml2.net/ <--- Seal mängin
sieaghart servus rate on 5000x ^^

täispask server võiks öelda,kahju et kohe ei märganud et krdi L2j bugfesti peal ei jooksnud see...poleks oma aega raisanud.
Nüüd 2 characteri läind lambist.gg.delete.
no offence..
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 11.06.2006 11:06:03 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
lordscorp kirjutas:
http://mml2.net/ <--- Seal mängin
sieaghart servus rate on 5000x ^^

täispask server võiks öelda,kahju et kohe ei märganud et krdi L2j bugfesti peal ei jooksnud see...poleks oma aega raisanud.
Nüüd 2 characteri läind lambist.gg.delete.
no offence..


np bish. Me lähme kõik paradise vist nüüd.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 12:11:02 vasta tsitaadiga

basted! viska linki ja palu armu,et see mu accounte ei kustutaks icon_biggrin.gif
on see paradise high rate btw?
kunagi ma vist käisin seal,julmalt rahvast oli igatahes.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 11.06.2006 15:07:36 vasta tsitaadiga

heh.. regasin ka paradiisi ära ja tegin ka eureka servusse mehe icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 13.06.2006 00:18:01 vasta tsitaadiga

ahh ma ei viitsi nende snaxi ja teistega koonerdada, nad vahetavat servut üleöö.

lähen L2 Titanisse.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 13.06.2006 00:32:31 vasta tsitaadiga

no mis teha, kui snax selline bug abuser on icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 11:36:50 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
ahh ma ei viitsi nende snaxi ja teistega koonerdada, nad vahetavat servut üleöö.

lähen L2 Titanisse.
kui ma kuskil korralikult mängida tahan siis ma olen ikka retailis, ja private serverite elu ongi selline et koguaeg vahetad servereid....
need private serverid on mul niisama funi, pvp ja enchantimise jäoks kuna suvel eriti ei mängi siis retaili acc inactive ja käib vahest mõnes private serveris
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 12:03:28 vasta tsitaadiga

Mina jälle mängin suvel retailis, parar tundi nädalas ikka külastan seda. 8)
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.06.2006 16:51:59 vasta tsitaadiga

küsimus siis jargmine et kas eestis(tallinnas) on voimalik seda boxi osta ja mis hinnaga?
_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 19:33:49 vasta tsitaadiga

Exalibur kirjutas:
küsimus siis jargmine et kas eestis(tallinnas) on voimalik seda boxi osta ja mis hinnaga?

Kui mõtled L2 retail plaati, et saaks accounti ja 1 kuu pelamis aega, siis mustika keskuses on 2 plaati riiulis täiesti olemas, maksavad ~260 eek.

_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Exalibur
HV kasutaja
Exalibur

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.06.2006 19:54:16 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
Exalibur kirjutas:
küsimus siis jargmine et kas eestis(tallinnas) on voimalik seda boxi osta ja mis hinnaga?

Kui mõtled L2 retail plaati, et saaks accounti ja 1 kuu pelamis aega, siis mustika keskuses on 2 plaati riiulis täiesti olemas, maksavad ~260 eek.


mustika keskus icon_biggrin.gif mis asi see on ?

_________________
M:Katkise videoga laptop
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 22:13:18 vasta tsitaadiga

Enteris on ka thumbs_up.gif 255.- kui õigesti mäletan ...

Järve selveri enteris vähemalt on icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 23:26:50 vasta tsitaadiga

Mustika keskus, on vana kadaka turg mustamäel icon_wink.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dwarve
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2006




sõnum 17.06.2006 13:44:12 vasta tsitaadiga

Mängu stardipakketti ja NC Soft-i 60-päeva kaarte saab mõlemaid erinevatest prismadest ja enteritest. Praegu olen retailis inactive, aga kool nüüd kohe kohe läbi, siis malevasse ja juuli keskel olen Bartzis tagasi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hallo
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2004




sõnum 17.06.2006 20:42:18 vasta tsitaadiga

eh, kus keegi siis mängib hetkel ka?
Nii aktiivsemalt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2006 20:22:53 vasta tsitaadiga

Meh...varsti paneb üks sõber välismaalt ühe serveri püsti ja kutsus mind HGM'ks.
Oleks vaja teie abi,et leida materjali Lineage2 C4 kohta...questid/monsterid/dropid/vms. crap ...ise suht noobiks muutunud pika ajaga.
Ma tean mingid L2 lehed olid aga tahaks ühte kus kõik see huinjaa kirjas oleks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2006 21:55:12 vasta tsitaadiga

http://l2vault.ign.com/
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dwarve
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2006




sõnum 21.06.2006 19:38:45 vasta tsitaadiga

hallo kirjutas:
eh, kus keegi siis mängib hetkel ka?
Nii aktiivsemalt?


Kasjutaja Snaxes kirjutas selle nimekirja mõned leheküljed tagasi:

Siin suuremosa eestlasi kellel on Bartzis account:

Mina - Snaxez (BD)/Dorfi (Dwarf)
Insomnia - Pisike (SK)/Orjatar (Wanabee SE)
Capa - Capatcius (WarLord)/SilentCapa(wanabee TH)
Razor - SilentRazor (Wanabee DA)/Saliva (SH)
Tux - Cheotia (Elven Summoner)
Doggers - Sonrisa (SH)
Olts - Olts (Gladiator)
Lightsaber - Dreia (Wanabee SwS)/Gracius (Wanabee PP)
Brutah - RaZeRed(Wanabee SK)/SpiritusDagger(Wanabee TH)
Maximus - LadyInRed(Wanabee SH)
Dwarve - IlusPoiss(Wanabee Sorc)/Oldy(Dwarf)
Virko - Shaokan(wanabee WarLock)
some random chick - Tigreska(SE)/Estonia(Dwarf)
Raxi Onu - Elfye(SPS)
Raxi Onu naine - Nastja(SR)/Pii(Dwarf)
RTMS - RTMS(Wanabee SwS)
Rax
Draculia
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2006 19:48:21 vasta tsitaadiga

Hetkel on paljud meist puhkamas enragedis ja nautimas pvp-d suures koguses icon_lol.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 27.06.2006 13:57:52 vasta tsitaadiga

Need muidumehed siin võiksid juba vote'ida ka, kui juba loete seda foorumit: http://www.gamesites200.com/lineage2/in.php?id=273

Lightsaber, su main charil töödati karma maha ja sellega mängitakse icon_razz.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 28.06.2006 08:32:19 vasta tsitaadiga

to Dominus : http://l2db.net/
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2006 23:33:30 vasta tsitaadiga

Pisike pildike retailist 8) icon_lol.gif


http://insomnia.pri.ee/l2/sol+8.jpg

_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 01:04:02 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
Pisike pildike retailist 8) icon_lol.gif

http://insomnia.pri.ee/l2/sol+8.jpg

eriti mõttekas mingit noobsticki enchantida icon_biggrin.gif
postita parem samalaadseid pilte nagu teised Bartzi hullud kus mingi 5k $ maksev A,S grade relv pilbasteks lastakse icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 01:33:52 vasta tsitaadiga

Dominus on küll mõttekas icon_biggrin.gif mul seda nuubi hea leveldada nuubstikiga ja kes sul eestlastest selliseid asju õhib.... (see nuubstik on 300 eek väärt icon_razz.gif)
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abazel
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 09.07.2006 12:47:21 vasta tsitaadiga

Natuke kõrgem item kaini peal icon_smile.gif
http://img210.imageshack.us/img210/529/shot000027ly.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 21:37:06 vasta tsitaadiga

Abazel kirjutas:
Natuke kõrgem item kaini peal icon_smile.gif
http://img210.imageshack.us/img210/529/shot000027ly.jpg

Hmm nice, kunagi 2a pärast jõuan ma ka S grade peale mõelda icon_lol.gif

_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mgp65
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2005




sõnum 11.07.2006 14:27:26 vasta tsitaadiga

Tulge kõik http://www.isogames.com/isogames.htm HEA SERVER!!
Üritame püsti ajada Eesti klanni, aga rahvast on puudus. Toetame kõiki uusi tulijaid 5 milliga ja powerlv-ime

(väike ülevaade serveri asjadest jne)
Servers
Phoenix ONLINE
Majestic In Dev
Nightmare In Dev
Rates
Experience 25x
Skill Points 25x
Adena 15x
Drop % 15x
Goods Rate 1x
Spoil % 15%
Areas
C4 Areas Yes
C3 Areas Yes
C2 Areas Yes
C1 Areas Yes
Special Features
Sieges Yes
Clan Halls Yes
Antharas Yes
Raid Bosses Lots!
Fishing Yes
Weapon SA 300+
Dyes & Symbols Yes
Combat Points Yes
Adventure Guild Yes
Recipes Inc. C4 ALL
Mana Potions Yes
Health Potions Yes
CP Potions Yes
Big Head Yes
Face Change, etc Yes
A Grade Craft/Drop
S Grade Drop
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 11.07.2006 15:15:17 vasta tsitaadiga

no ex ma siis tulen ja vaatan mi saama hakkab icon_razz.gif
mis nimega oled seal ??
ma veel vaatan mis nime panen icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 11.07.2006 16:01:27 vasta tsitaadiga

kunagi ma oleksin saanud just seal serveris hakata GM'ks icon_smile.gif
aga kuna isogames võttis selle üle ja pani iseenda GM'd ka peale, kes olid täielikud tolgused, siis ma ütlesin ära ja läksin minema...
loodetavasti nüüd on ehk midagi muutunud
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 19:10:29 vasta tsitaadiga

Tulge parem kõik retaili http://www.lineage2.com VÄGA HEA SERVER!!

(väike ülevaade serveri asjadest jne)
Servers
Bartz ONLINE
Sieghardt ONLINE
Kain ONLINE
Lionna ONLINE
Erica ONLINE
Gustin ONLINE
Devianne ONLINE
Hindemith ONLINE
Teon ONLINE
Rates
Experience 1x
Skill Points 1x
Adena 1x
Drop 1x
Goods Rate 1x
Spoil 1x

ALL WORKS!!! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mgp65
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2005




sõnum 11.07.2006 21:33:10 vasta tsitaadiga

ma oleks tulnud aga siis jai asi katki selle krediitkaardi taha ja enam ei viitsi jamada, aga konto olemas eks ma astu kunagi läbi ehk.

pm blufire või thegreenpunisher
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 11.07.2006 22:24:49 vasta tsitaadiga

mgp65 kirjutas:
ma oleks tulnud aga siis jai asi katki selle krediitkaardi taha ja enam ei viitsi jamada, aga konto olemas eks ma astu kunagi läbi ehk.

pm blufire või thegreenpunisher

astud lähimast sebi kontorist läbi ja teed omale u neti kaardi ja probleem ongi murtud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 22:36:53 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
mgp65 kirjutas:
ma oleks tulnud aga siis jai asi katki selle krediitkaardi taha ja enam ei viitsi jamada, aga konto olemas eks ma astu kunagi läbi ehk.

pm blufire või thegreenpunisher

astud lähimast sebi kontorist läbi ja teed omale u neti kaardi ja probleem ongi murtud.


prismades on ju neid ncsoft timecarde müüa, ple krediit kaarti vajagi ju icon_confused.gif

_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mgp65
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2005




sõnum 12.07.2006 00:32:11 vasta tsitaadiga

Pole 18 ja need timecardid mingi 100x kallimad ja praegu suvi. Eks näis mis tulevik toob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 01:11:09 vasta tsitaadiga

mgp65 kirjutas:
Pole 18 ja need timecardid mingi 100x kallimad ja praegu suvi. Eks näis mis tulevik toob.


100x kallimad ? icon_eek.gif icon_eek.gif mingi 240 eek vist, seega pole ju metsik

_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mgp65
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2005




sõnum 12.07.2006 08:04:00 vasta tsitaadiga

minu arust olid need 500 ja siis saad mängida 60 päeva.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abazel
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 13.07.2006 00:04:31 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
Subu kirjutas:
mgp65 kirjutas:
ma oleks tulnud aga siis jai asi katki selle krediitkaardi taha ja enam ei viitsi jamada, aga konto olemas eks ma astu kunagi läbi ehk.

pm blufire või thegreenpunisher

astud lähimast sebi kontorist läbi ja teed omale u neti kaardi ja probleem ongi murtud.


prismades on ju neid ncsoft timecarde müüa, pole krediit kaarti vajagi ju icon_confused.gif

U netis teed u kaardi, mingit krediiti pole vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2006 00:15:15 vasta tsitaadiga

u-kaart ongi ju krediit kaart (Ajutine ja virtuaalne 1-ks kuuks)ja seda alla 18 aastased ei saa icon_lol.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2006 00:38:41 vasta tsitaadiga

Erm suur probleem siis ühe vanemaga korraks pangast läbi käia? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 13.07.2006 11:44:25 vasta tsitaadiga

väike probleem, et isogames-is tuli update aga mul ei lõpeta seda updateimist korralikult. hakkab juba peaaegu lõpetama ja siis ütleb et (file coult not be saved to game directory) ei tea kas see võib põhjustada et ma tõstsin need eelmised updatei filid mujale ( nagu ennem ta updateis C kettale aga mul L2 oli D ketta siis tõstsin need update failid sinna L2 kausta et mängida saada) ja nüüd tuli jälle update ja ütleb seda. ei tea kas asi on selles ?? icon_neutral.gif

ahh vist sain.. ma tegin selle L2 kausta sinna c kettale tagasi ja siis hakkas updatima icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 14.07.2006 07:40:12 vasta tsitaadiga

Isogames võib mu kotte imeda, Enraged all the way.

Ega kellelgi seal +4 Kris Focust pole?

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 19.07.2006 18:20:43 vasta tsitaadiga

ma niisama pulli pärast mõtlesin, et vaataks korra uuesti L2 üle, pole ammu mänginud, ja läksin top rated serverisse, mis oli 5x...oh jah, kohe mitte ei kannata seda ikka mängida enam, kuidagi nii üksluine ja igav tundub, võibolla retail seda pole, aga piraatserverites on küll nii, et hea meelega ma enam kunagi vist ei mängiks seda icon_neutral.gif
PS: ja mulle veel mainiti, et naistegelaste koha pealt pidi see väga seksistlik mäng olema icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 02:35:50 vasta tsitaadiga

nii lapsed, kookige nüüd kõik oma retaili accid välja ja tehke active-iks


Chronicle 5: Oath of Blood is coming soon to the Public Test Server! We are currently planning to launch the Chronicle 5 PTS on Thursday, July 27. More details will be released next week about any experience/item rate changes on the test server, reporting bugs, and more. We can say at this time that we are expecting to wipe all characters from the Public Test Server in preparation for the new Chronicle.

Beginning today, the Public Test Server will be unavailable as we get ready for Chronicle 5.

Thanks to everyone for your enthusiasm and participation on the PTS!

plaanime suure eestlaste kamba seal kokku ajada ja ownima minna
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 22:10:10 vasta tsitaadiga

tead... irw.. aga ma vist tulen ka icon_biggrin.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

et siis nii palju sellest L2'ga lõpparve tegemisest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 23:21:33 vasta tsitaadiga

Lõpparvest räägivad kõik kuni järgmise korrani, kui mängu käima panevad... 8)
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 24.07.2006 23:26:36 vasta tsitaadiga

mina pole selline icon_lol.gif
panin mängu kinni, tegin lõpparve, panin uuesti tööle ja ootan millal saan uuesti kinni panna, et seda mängima ei peaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demonium
HV vaatleja
Demonium

liitunud: 09.09.2005




sõnum 30.07.2006 01:30:40 L2.exe vasta tsitaadiga

Kas keegi võiks kuhugi uploadida originaal Lineage2.exe ?
Mul oleks vaja see "Check Files" ära teha, reinstallida kah ei viitsi....mul C3 install.....selle C4-ks tegemiseks kulub ikka PÄRIS mitu tundi icon_rolleyes.gif

_________________
The future will be a vast black memory on your grave!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.