Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Probleem GF 6600gt-ga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 09:52:15 Probleem GF 6600gt-ga vasta tsitaadiga

Sai siis siit foorumist selline kaart soetatud http://www.pny.com/products/verto/mainstream/6600gtpcie.asp .Probleem selles ,et Everest ja Riva Tuner näitavad GPU Clocki 300 kuid peaks olema 500.Kas GPU on vale Bios peal või on viga millegis muus. 3DMark 03 punne 6454 ja 05 1915 punni.
Arvuti siis ise :
Intel Pentium 4 506 2.66GHz 1MB L2 cache 533MHz Bus EM64T, Socket LGA775, inboxEP-5EGMI
Emaplaat Epox-5EGMI
mälu 1gb ddr PC 3200
HDD 80GB S-ATA
korpus Micro ATX V-Tech 350W
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 10:38:33 vasta tsitaadiga

Kas 500MHz peale laseb panna probleemideta?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2rdik
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2004




sõnum 09.07.2006 11:04:49 vasta tsitaadiga

gf6600gt peaks olema nii et 2D on 300mhz ja 3D rakendustes 500mhz
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 11:05:12 vasta tsitaadiga

2d klokk ongi ju 300mhz...
skoorid on jah natuke väikesed aga see võib ka draiveritest oleneda..
rivatuneri monitooring näitab 3d ajal ka 300mhz gpu-d?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 11:28:47 vasta tsitaadiga

Winterwind aga mis driverit soovitad siis peale panna tegu siis Window Xp 64 bit ver .Üks asi veel ,et kui arvuti alati käivitan siis loobib SLI hoiatuse .
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 09.07.2006 11:46:38 vasta tsitaadiga

maka1 kirjutas:
Winterwind aga mis driverit soovitad siis peale panna tegu siis Window Xp 64 bit ver .Üks asi veel ,et kui arvuti alati käivitan siis loobib SLI hoiatuse .


Kuidas SLi hoiatusest lahti saada kirjutasin 6600 teemas https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2874085#2874085

ise panin lõpuks Omega driverid http://www.omegadrivers.net/

Kaardi klokk on õige, 300 on tavalises 2D reziimis, kui mängima hakkad siis tõuseb 500 peale. nii et kõik on korras.

3d mark 03-mes sain profiilis oleva masinaga vist 7600 punkti vmt, tegu AGP kaardiga ka veel

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 20:26:25 vasta tsitaadiga

huvitav mille taha need 3D Mark 03&05 punnid siis jääda võivad .
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 09.07.2006 20:35:54 vasta tsitaadiga

oled teiste driveritega ka testind?
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 20:37:44 vasta tsitaadiga

Tipi Nvidia lehele üles paremale 77.77 ja proovi nendega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 22:33:37 vasta tsitaadiga

sain nende 77.77 1845punni 3D Mark 05 nii ,et otsin viga endiselt taga .
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 22:40:45 vasta tsitaadiga

jälgi klokke rivatuneriga taustal. äkki kaart throttleb
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 22:45:12 vasta tsitaadiga

targem vast oleks tirida kõike uuema nVidia driverid. Mitte kasutada mingeid aegunud junne (milles võivad vead olla ja mängudes shit jõudlus).

Ise kasutan praegast neid: http://www.nzone.com/object/nzone_downloads_rel70betadriver.html


Mul 32Bit versioon aga seal ka 64Bit drivud olemas. Ja nende betadega ei tule seda SLI hoijatus jura ette.
Vanad driverid tappa enne uute installi ikka maha ja tee safemodis register risust puhtaks mille driveri unistall jätta võis.


oomega drivereid küll ei kasutaks. Need juba nii vanad juba et osa uutemate kaartide tugi puudub ning uutes mängudes võib tekkida probleeme + madal fps. Mina igatahes saan Oblivionis uute drivudega parema ja sujuvama fps i kui mingi vana nVidia juustudega.


Nagu pakutud siis pane rivatuner logima mis clocki ja tempi näitab ja vaata et midagi masinas üle ei kuumene. P4 vist oli see komme et kui liiga kuumaks läheb siis tõmbab enda kaitseks clocki alla. Ja sellisel suvisel ajal nagu praegast (palav, jube palav) võib vabalt midagi sul seal üle kuumeneda. P4 ongi parajad "kliimasoojendajad"

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 22:52:30 vasta tsitaadiga

64bit win pole eniveis benchimiseks seega mnjaah...
ja klokke monitoori rivatuneriga nagu juba ammu soovitasin
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2006 22:54:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

targem vast oleks tirida kõike uuema nVidia driverid. Mitte kasutada mingeid aegunud junne (milles võivad vead olla ja mängudes shit jõudlus).

Kui kaart on korras siis ei ole mingit vahet,drivude vanuses(töötavad normaalselt) icon_neutral.gif Mängudes ja 3D-s on vahe olemas aga mitte väga suur ja lisaks on need head drivud sellle kaardi jaoks icon_exclaim.gif
Kuna on pärit sama kaardi hiilge-ajast icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 01:39:21 vasta tsitaadiga

nii sai siis Riva Tuneriga kontrollitud 3d mark 05 läks temp 86 kraadi juurde mälu töötas stabiilselt. Lasin vanad driverid maha ja Safe mode-is lasin ka veel Driver Cleaner Pro-ga üle ,et mingeid pärakaid kuhugi ei jääks.Punnid 3d Mark 05 ikka 1933.Peale lasin siis Windows XP Professional x64 Edition 91.31 driveri.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 07:14:26 vasta tsitaadiga

maka1 kirjutas:
nii sai siis Riva Tuneriga kontrollitud 3d mark 05 läks temp 86 kraadi juurde mälu töötas stabiilselt. Lasin vanad driverid maha ja Safe mode-is lasin ka veel Driver Cleaner Pro-ga üle ,et mingeid pärakaid kuhugi ei jääks.Punnid 3d Mark 05 ikka 1933.Peale lasin siis Windows XP Professional x64 Edition 91.31 driveri.


Palju 3Dmark03 punne saad?

see prose paistab suht juust olevat aga siiski kuidagi vähe isegi selle kohta paistaks neid 3Dmark05 punne olevat icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 09:17:42 vasta tsitaadiga

kuskil 6500 punni siis 3DMark 03
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 10:33:35 vasta tsitaadiga

Küsiks ka korra üle, et mis resolutsioonil sa neid 3dmarke jooksutad?
Üldiselt on see XP 64bit versioon ka üks paras pidur(Ja eks see prose võtab ka oma osa maha sealt), sest 3dmark on 32bit soft.

_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..


viimati muutis EvilMick007 10.07.2006 15:34:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 12:28:09 vasta tsitaadiga

AA ja AF maha, maximum performance peale ja peaks ok olema.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 10.07.2006 17:13:40 vasta tsitaadiga

sai ka kunagi x64 peal 3d marke jooksutatud ja skoorid olid küll väiksemad aga mitte niijube palju
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 09:39:14 vasta tsitaadiga

riisaar kirjutas:
AA ja AF maha, maximum performance peale ja peaks ok olema.


sai siis proovitud ja 3DMark 05 tuli siis 2003 punni nii ,et ikkagi hale värk.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 09:40:54 vasta tsitaadiga

maka1 kirjutas:
riisaar kirjutas:
AA ja AF maha, maximum performance peale ja peaks ok olema.


sai siis proovitud ja 3DMark 05 tuli siis 2003 punni nii ,et ikkagi hale värk.


ei oska öelda kas see just niipalju mõjutab aga see prose suht hale kah. Samas oled kindel et kaart üle ei kuumene vms asi ja mingi X asja clocke alla ei võeta?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 09:46:33 vasta tsitaadiga

palju siis see norm temp võiks olla kui 3dmarki jooksutad ?Kas 86 kraadi on väga hull siis?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 11:27:40 vasta tsitaadiga

maka1 kirjutas:
palju siis see norm temp võiks olla kui 3dmarki jooksutad ?Kas 86 kraadi on väga hull siis?


jah

Normaalne temp millega võib VGA puhul vabalt rahul olla on kuni 60C. Üle selle hakkab juba palavaks minema ja ega ta eriti hääd tee. Eriti just siis kui kaart mõeldud loomaks mis pikka aega töötab.


Seega uus jahutus peale ja tempid peaks langema. Ehk siis see junn peale osta ja temp peaks kenasti kukkuma: http://www.arctic-cooling.com/vga2.php?idx=62 Ise kunagi ühe 6600GT peal kasutasin ja täitsa häste jahutas kaardi ära + vaikne


Kas see 86C on Idle olekus või keset 3Dmarki ikka? Rivatuner peaks kena graafiku sellest temp anturist tulevast infost välistama.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.07.2006 11:35:43 vasta tsitaadiga

Minu mäletamist mööda kannatasid enamus videokart eilma eriliste probleemideta üsna kõrgeid temperatuure. 6600 vist isegi 90-100C. Samas eeldusel et jahuti on korralikult peal ei tohiks ka sellel default-vidinal olla probleeme temperatuuri madalamal hoidmisega.
Katsu näpuga videokaardi radikat. Kui see on umbkaudu sama kuum kui videokaardi teine külg GPU alt siis peaks kontakt korras olema. Kui radikas on tuntavalt jahedam siis on see kehvas kontaktis GPU'ga.

Enda kaardil on täpselt sama jahuti peal mida angel soovitas. Loadi all palavate ilmadega üle 60C ei ole veel läinud. Ainus jama oli et pidin veidike juhtmeid modima ja plastmassi lõikuma et saaks korralikult kinnitada.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 11:54:37 vasta tsitaadiga

See plastiku lõikus on juba Arctic Coolingu poolt lubatud. Ehk siis nad juba mainivad seda icon_lol.gif Aga niipalju võin öelda et teravate kääridega oli seda päris mugav lõigata. Nagu paksu paberit lõikaks.


Ja võib minuteada tulla probleeme kui gpu liiga kuum on. Ega ta eriti kaua sellise kuumaga ela (vast igaüks ei kasuta kaarti vaid paar kuud) ning ega see jõudlusele head tee.


Odavam lahendus kuidas ajutiselt testida kas on temperatuuri jama oleks lihtsalt võtta paar hea õhuvooluga venti ja kaardipeale puhuma panna ehk siis sellega üritada temp alla tirida. Ja siis teste jooksutada.


Ise igatahes selle Club3D 6600GT default jahutuse venti välja ei kannatanud kuna kaart oli alati extreemselt kuum ning see lärm mida vent tegi käis närvidele.


Tean et X jupp võib teatud aja isegi 90C juures ilma "probleemideta" töötada aga iseasi kui kaua ja kui häste. Ega elektroonika sõber just kuumus eriti ei ole. Vastaseljuhul ei vaevuks tootajd üldse mingit korralikku jahutust peale tegemast vaid lihtsalt viskaks ühe väikse radika junni sinna vedelema. Pealegi teadagi kuidas need 6600 GT müstilised ära surema pidavat. Pidevalt üks jama nendega. Ja minuteada üks põhjus on arvatavasti temperatuur mis on liiga extreemsusesse minev default jahutusega.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 15:37:06 vasta tsitaadiga

kõik ära proovitud ja ikka jäävad müstilised vahed nii 3Dmark 03 6622 punni & 05 2009punni .Täitsa siiber juba .86 kraadini läks 3dmarki tehes ikka.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 15:45:21 vasta tsitaadiga

ligi 10 kraadi tõi mul alla kui originaal jahutuse kinnitused (plastikust junnid) said asendatud poltidega (tugevamalt istub peal, ehk siis parem kontakt) ja radika tald sai üle lihvitud. Sellel leadteki omal olid originaalis suht sügavad sooned sees. PNY' pole käes hoidnud, ei oska öelda.
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 17:21:46 vasta tsitaadiga

maka1 kirjutas:
kõik ära proovitud ja ikka jäävad müstilised vahed nii 3Dmark 03 6622 punni & 05 2009punni .Täitsa siiber juba .86 kraadini läks 3dmarki tehes ikka.

Netis niisama kolades jäi silma, et sinu prose on 3d-s pisut pidur asi tänu oma madalale FSB-le proovi clockida proset vaata kuidas tulemused muutuvad... Ja pane 32bit windows tagasi 8)

_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maka1
HV veteran
maka1

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2006 13:53:35 vasta tsitaadiga

3DMark 05 pole see prose oluline. Riva Tuner näitas siis nii:
Northbridge information
$ffffffffff ----------------------------------------------------------------
$0400000000 Description : Intel Grantsdale
$0400000001 Vendor ID : 8086 (Intel)
$0400000002 Device ID : 2580
$0400000003 AGP bus : not supported
$ffffffffff ----------------------------------------------------------------
$ffffffffff Display adapter information
$ffffffffff ----------------------------------------------------------------
$0000000000 Description : NVIDIA GeForce 6600 GT
$0000000001 Vendor ID : 10de (NVIDIA)
$0000000002 Device ID : 0140
$0000000003 Location : bus 2, device 0, function 0
$0000000004 Bus type : PCIE
$000000000f PCIE link width : 16x supported, 1x selected
$0000000009 Base address 0 : d0000000 (memory range)
$000000000a Base address 1 : c8000000 (memory range)
$000000000b Base address 2 : none
$000000000c Base address 3 : d4000000 (memory range)
$000000000d Base address 4 : none
$000000000e Base address 5 : none
$ffffffffff ----------------------------------------------------------------
$ffffffffff NVIDIA specific display adapter information
$ffffffffff ----------------------------------------------------------------
$0100000000 Graphics core : NV43 revision A2 (8pp,3vp)
$0100000001 Hardwired ID : 0140 (ROM strapped to 0140)
$0100000002 Memory bus : 128-bit
$0100000003 Memory type : DDR3 (RAM configuration 07)
$0100000004 Memory amount : 131072KB
$0100000005 Core clock : 299.250MHz
$0100000006 Memory clock : 501.188MHz (1002.375MHz effective)
$0100000007 Reference clock : 27.000MHz
$010000000b HW masked units : none
$ffffffffff ----------------------------------------------------------------
$ffffffffff NVIDIA VGA BIOS information
$ffffffffff ----------------------------------------------------------------
$1100000000 Title : PNY Verto GeForce 6600 GT PCI-E
$1100000002 Version : 5.43.02.16.52
$1100000100 BIT version : 1.00
$1100000200 Core clock : 300MHz
$1100000201 Memory clock : 600MHz
$1100010000 Performance level 0 : 300MHz/500MHz/1.30V/100%
$1100010001 Performance level 1 : 500MHz/500MHz/1.40V/100%
$1100020000 VID bitmask : 00000011b
$1100020100 Voltage level 0 : 1.10V, VID 00000000b
$1100020101 Voltage level 1 : 1.20V, VID 00000001b
$1100020102 Voltage level 2 : 1.30V, VID 00000010b
$1100020103 Voltage level 3 : 1.40V, VID 00000011b
$1100030001 Core thermal compensation : 5°C
$1100030002 Core thermal threshold : 145°C/135°C/90°C
$1100030003 Ambient thermal threshold : 110°C/100°C
$1100000003 SW masked units : none
$ffffffffff ----------------------------------------------------------------
$ffffffffff NVIDIA graphics processor registers
$ffffffffff ----------------------------------------------------------------
$020100003c CR3C : 00000078
$0200000000 NV_PMC_BOOT_0 : 043000a2
$0200001080 NV_PBUS_DEBUG_0 : 00000000
$0200001084 NV_PBUS_DEBUG_1 : 00205649
$0200001088 NV_PBUS_DEBUG_2 : 000211f0
$020000108c NV_PBUS_DEBUG_3 : 00000091
$02000010f0 NV_10F0 : 00007fff
$0200001100 NV_1100 : 03f00000
$0200001218 NV_1218 : f0000101
$0200001540 NV_1540 : 001f0703
$0200001544 NV_1544 : 00000000
$02000015a0 NV_15A0 : 01040051
$02000015a4 NV_15A4 : 00000000
$02000015a8 NV_15A8 : 00000000
$02000015ac NV_15AC : 00000000
$02000015b0 NV_15B0 : 00000000
$02000015b4 NV_15B4 : 08000116
$02000015b8 NV_15B8 : 94800000
$02000015bc NV_15BC : 0000ff00
$02000015f0 NV_15F0 : 00000000
$02000015f4 NV_15F4 : 80000000
$02000015f8 NV_15F8 : 000000ff
$0200004000 NV_4000 : c001001c
$0200004004 NV_4004 : 07021303
$0200004008 NV_4008 : 01c00000
$0200004010 NV_4010 : c002001c
$0200004014 NV_4014 : 0a020802
$0200004018 NV_4018 : 0005001c
$020000401c NV_401C : 07011104
$0200004020 NV_4020 : e030001c
$0200004024 NV_4024 : 1b040b02
$020000402c NV_402C : 00000000
$0200004030 NV_4030 : 00000000
$0200004038 NV_4038 : e030001c
$020000403c NV_403C : 1b040b02
$0200004044 NV_4044 : 00000000
$0200004048 NV_4048 : 00000000
$0200004050 NV_4050 : 00000000
$020000c000 NV_C000 : 00020000
$020000c010 NV_C010 : 00000000
$020000c014 NV_C014 : 00000000
$020000c018 NV_C018 : 00000000
$020000c01c NV_C01C : 00000000
$020000c020 NV_C020 : 00000080
$020000c024 NV_C024 : 00000000
$020000c028 NV_C028 : 00000000
$020000c02c NV_C02C : 00000000
$020000c040 NV_C040 : 3c03c333
$020000c04c NV_C04C : 10101010
$0200100200 NV_PFB_CFG : 43003021
$020010020c NV_PFB_CSTATUS : 08000000
$0200100220 NV_PFB_TIMING0 : 060f1b15
$0200100224 NV_PFB_TIMING1 : 09010509
$0200100228 NV_PFB_TIMING2 : 20250407
$020010022c NV_10022C : 550d9506
$0200100230 NV_100230 : 00000c3f
$0200100234 NV_100234 : 00b5ff44
$0200100238 NV_100238 : 00200219
$020010023c NV_10023C : 00000000
$0200100240 NV_100240 : 00000000
$02001002c0 NV_PFB_MRS : 00000272
$02001002c4 NV_PFB_EMRS : 00100088
$0200100474 NV_100474 : 11110004
$0200100914 NV_100914 : 00000000
$0200101000 NV_PEXTDEV_BOOT_0 : a0cec11f
$0200101004 NV_PEXTDEV_BOOT_0_AND : 7c2f403f
$0200101008 NV_PEXTDEV_BOOT_0_OR : 00c08100
$020010100c NV_PEXTDEV_BOOT_1 : 80000490
$0200101010 NV_PEXTDEV_BOOT_1_AND : 7fffffef
$0200101014 NV_PEXTDEV_BOOT_1_OR : 00000010
$020060081c NV_PCRTC_GPIO_EXT : a6650666
$0200680500 NV_PRAMDAC_NVPLL_COEFF : 00000000
$0200680570 NV_PRAMDAC_NVPLL_COEFF_1 : 00000000
$0200680504 NV_PRAMDAC_MPLL_COEFF : 00000000
$0200680574 NV_PRAMDAC_MPLL_COEFF_1 : 00000000
$020068050c NV_PRAMDAC_PLL_COEFF_SELECT : 10004704
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Probleem GF 6600gt-ga
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.