|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
26.06.2006 20:54:27
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Ise just äsja 1 aasta TTÜ lõpetanud ja matad ja füüsikad kõik õnnelikult selja taga. Ise küll IT ei õpi aga ained ikka enam vähem samad. Mat analüüs on arvatavasti kõige raskem just IT-s kus seda annab her Tammeraid. |
Igihaljas legendaarne Tammeraid
Aga temaga vähemalt saab mati selgeks, igaüks. Enda eelnev baas polegi niiväga oluline, oluline on situatsioonis pealesunnitud tahtejõud...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
26.06.2006 21:10:11
|
|
|
| 8 kirjutas: |
| Oliverk kirjutas: |
| Ise just äsja 1 aasta TTÜ lõpetanud ja matad ja füüsikad kõik õnnelikult selja taga. Ise küll IT ei õpi aga ained ikka enam vähem samad. Mat analüüs on arvatavasti kõige raskem just IT-s kus seda annab her Tammeraid. |
Igihaljas legendaarne Tammeraid
Aga temaga vähemalt saab mati selgeks, igaüks. Enda eelnev baas polegi niiväga oluline, oluline on situatsioonis pealesunnitud tahtejõud... |
Noh, ma sain Paisiga analüüsi viie TTÜ-s. Tehke järgi
Pole see Tammeraid midagi nii hull.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
27.06.2006 00:19:34
|
|
|
| 8 kirjutas: |
| temaga vähemalt saab mati selgeks |
ei saa. tegemist on teooria sõnasõnalt paberile kirjutmisega. mina sellist asja teha ei suuda. üldse tekib mul mentaalne blokk, kui räägitakse pidevatest asjadest.
ilma matemaatika riigieksamita saab sisse näiteks it kolledžisse
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.06.2006 00:24:16
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| keskharidustunnistuse keskmine hinne |
Heh, mina polek siis ITK'sse saanud. TTÜ'sse saamisega probleeme polnud
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
27.06.2006 00:53:31
|
|
|
asaltöeldes mul tekkis paras segadus peale seda kui riigieksami tulemused teaa sain: kirjand 97, inka 87 ja matemaatika 51 (purjuspäi ). Endal oleks huvi midagi IT, kujundamise või reklaamiga seoses õppida aga lisanaks on see vaja on kindlalt tasuta kohale saada. On kellelgi soovitusi?
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.06.2006 00:57:43
|
|
|
Nende punktidega võib isegi napilt ttüsse informaatika peale saada.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
27.06.2006 09:21:32
|
|
|
| Ho Ho, sama siin. keskmise hinde vaatamine itk-s on mingi viimaseaja teema. kui mina ülikooli valisin, siis määrasid seal pingerea riigieksamid ja raha tahtsid nad õpetamise eest ka, nüüd on seal riigieelarvelised kohad.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
27.06.2006 11:34:19
|
|
|
| taavi kirjutas: |
ilma matemaatika riigieksamita saab sisse näiteks it kolledžisse
"http://www.itcollege.ee/oppimine/tingimused.php" Vastuvõtu pingerea moodustamise aluseks on:
keskharidustunnistuse keskmine hinne |
Kas viga oli minus või seal tõesti ei õpetata progremist
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nene
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2004
|
27.06.2006 18:42:15
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
asaltöeldes mul tekkis paras segadus peale seda kui riigieksami tulemused teaa sain: kirjand 97, inka 87 ja matemaatika 51 (purjuspäi ). Endal oleks huvi midagi IT, kujundamise või reklaamiga seoses õppida aga lisanaks on see vaja on kindlalt tasuta kohale saada. On kellelgi soovitusi? |
Kui mate pole eriti tugev ja on huvi IT vastu, siis mina soovitaks Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledzi õppekava Rakendusinformaatika (multimeedium). Vastuvõtt on keskmise hinde ja sisseastumistesti põhjal (50/50).
Ise just lõpetasin seal informaatika ja ei kurda selle üle, et oleks liiga teoreetiline olnud - pigem vastupidi. Aga nüüd nad muutsid seda õppekava veelgi praktilisemaks, rookides välja portsu teoreetilise informaatika ja matemaatika aineid. Juurde aga toodi mitmeid multimeedia ja kujundamise asju.
Seltskond on tore, klassiõpetajatega (peamiselt tüdrukud) saab ühiseid pidusid korraldada jne. Arvutite konsentratsioon on õpilase kohta päris kõrge - praktikas on asi nõnda, et igal IT-isikul on n.ö. oma arvuti, millega tal on kaunis vabad käed kõiksugusteks katsetusteks (näiteks võid lisaks XP-le installida sinna kõrvale veel mõne opsüsteemi, harilikest programmidest rääkimata).
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
27.06.2006 19:30:29
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| Kas viga oli minus või seal tõesti ei õpetata progremist |
küsid kas itk-s õpetatakse progemist? uuri ise järgi, õppekavad on ilusasti väljas: http://www.itcollege.ee/oppimine/erialad.php
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
27.06.2006 20:43:07
|
|
|
nene, egas asi pole selles et mate nõrk oleks vaid selles et sai seda lollist peast tehtud
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
27.06.2006 21:55:29
|
|
|
mat:74
kirjand:67
ingl:55
Selliste eksamitulemustega pole vist eriti kuhugi asja.
Selle järgi tegelt rev saaks isegi informaatikat õppima(kui ma millestki valesti pole aru saanud).
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
27.06.2006 22:01:30
|
|
|
tasulisse saaksid jah
minu arust on tasuta koha vajalik summa >70p.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
27.06.2006 22:25:18
|
|
|
| palju itk-s see keskharidustunnistuse keskmine hinne olema umbes peaks, et tasuta kohale sisse saada?. minu teada lisatakse keskmisele hindele veel 1% mata eksamist ka. kas 4.53+0.54 oleks lootust?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
28.06.2006 18:38:45
|
|
|
Ise olen kah viimasel ajal rohkem IT peale mõtlema (11.klass tulevast aastast). Küsiks huvi pärast, et kuidas on nõudlus Oracle andmebaaside progrejatele/haldajatele Eestis? Vahepeal kui olen IT tööpakkumisi netist lugenud, siis jääb ikka suu lahti küll. Nõudmised on suht utoopilised - vahest on üles loetud 7-8 progremiskeelt, mida peaks oskama + veel linux jms. Kust sellised multifunktsionaalsed itimehed tulevad?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
28.06.2006 19:02:15
|
|
|
egas seal linuxis midagi teada tegelikult ei ole - on vaid põhiasjad mida teadma peab. Ja keelte ülesehitus on valdavalt üsnagi sarnane.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
28.06.2006 19:08:26
|
|
|
Eks mõnes kohas ikka Oracle't tahetakse kuid ma usun et nood tüübid peavad hakkama saama ka teiste andmebaasidega ning progemise oskus ei jookseks samuti mööda külge maha. Eriti suureks kasuks tuleb J2EE oskamine. Korralike Java progejate eest võivad firmad varsti hakata väikseid sõdu pidama
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wader
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2004
|
28.06.2006 19:11:47
|
|
|
| erkki kirjutas: |
| Küsiks huvi pärast, et kuidas on nõudlus Oracle andmebaaside progrejatele/haldajatele Eestis? |
Oracle baaside haldamine ja progemine on 3 iseasja. Aga leidub tööd küll, häid PL/SQLi ja Oracle muu kilakola(forms, reports, discoverer) tundjaid pole just palju.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
28.06.2006 20:58:49
|
|
|
| Küsin, sest endal sai Oracle Database Design ja Database programming with sql kursused läbitud. Tasuta kursus oli niiet otsustasin proovida. Nüüd mõtlen, et kas edasi õppida või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nene
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2004
|
28.06.2006 22:07:02
|
|
|
Et siis nagu, kas Oracle'it edasi õppida? Minu arust on küsimus selles, kas sulle meeldis? Kui ei meeldinud, siis milleks edasi punnitada? Raha va tühine pole seda väärt. Kui aga meeldis, siis lase aga minna, miks peaksid end tagasi hoidma? Kui sa aga ei suuda otsustada, kas meeldis, siis arvatavasti ei meeldinud piisavalt palju.
IT maastik on kaunikesti lai, väga raske on kohe esimese hooga sellise asja otsa komistada, mille peale ütleksid: "Ajee! Vot seda ma tahan teha!" Vaata ringi... proovi kõiksugu muid asju... tegelikult ei piisagi ju sellest, kui sa lihtsalt oskad Oracle'ga midagi teha, tarvis on teada päris paljusid asju, et mitte täiesti ämbrisse astuda... üksjagu teoreetilisi teadmisi kulub ära... ülikool on nende omandamiseks muuseas päris hea paik... edu...
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
29.06.2006 04:22:19
|
|
|
| Nendest inimestest, kes korralikult Oracle't valdavad, on tegelikult Eestis suur puudus ja seega nõudlus.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
29.06.2006 21:42:35
|
|
|
| Huvitav palju seal IT Kolledis tasulisi õppekohti on?
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
04.07.2006 12:29:31
|
|
|
Kuidas selle Tartu Ülikooli avaldusega on?
Kas selle peab ise kodus välja printima ja siis täitma?
Või võin selle ise ka paberile kirjutada?
Või on võimalus kohapeal ka seda saada/täita?
Pole printerit
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nene
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2004
|
04.07.2006 14:39:10
|
|
|
Mine kohale - seal on need avaldused olemas, täidad sealsamas ära ning annad üle.
Eila käisin seal, millegipärast oli just matem-inform laua taga pidev järjekord
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri143
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
04.07.2006 14:43:29
|
|
|
| Tallinna ülikoolis saab ka väga korraliku hariduse IT alalt. Tõhus õpe, korralikud õppejõud. Pole mitte kerge!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
04.07.2006 15:23:23
|
|
|
AMD, kas SAIS-is tehtud ei saa?
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri143
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
04.07.2006 15:26:24
|
|
|
| irwww...SAIS on kõige sitem interaktiivne veebikeskkond, mis eestlased teinud on. Pidevalt käib üles - alla. Downtime on väga palju. Soovitan ise ülikooli kohale tulla, kõige lihtsam + saate maigu suhu, missugune võiks sinu õpikeskkond välja näha!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
04.07.2006 15:27:25
|
|
|
egas jah, internal server error on igasekundiline külaline
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri143
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
04.07.2006 15:37:29
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
egas jah, internal server error on igasekundiline külaline  |
Töötan ise Tallinna Ülikoolis, testisin seda just ükspäev - niivõrd bugine, teiseks täiesti ebastabiilne, kolmandaks, käib üles - alla iga tunni tagant umbes..
Päris kasutajasõbralik..lol
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
05.07.2006 21:53:26
|
|
|
SAIS-i on kõige mõttekam kasutada, kas hommiku vara või õhtu hilja, siis pole nagu mingeid erroreid. Minu puhul ei suuda SAIS kuvada aga lõpetatud kooli andmeid
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
05.07.2006 21:59:08
|
|
|
| SAIS on ikka väga jube süsteem. Registreerisin ennast Tartu Ülikooli ja kui tahtsin endale ühika kohta, siis nad ei teadnud midagi minu avaldusest. Ikka pidin sammud ülikooli peahoone suunas võtma.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
05.07.2006 22:16:05
|
|
|
Ma sain praegu küll SAISi abiga Viru Kolledzisse ennast sisse panna, kuid Mainori ja ITK kohta ei oskand ta mind aidata
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
05.07.2006 23:47:35
|
|
|
| mis seal viru kolledzis õpetatakse?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
06.07.2006 21:29:11
|
|
|
Tänane Eesti Ekspress juba pajatab, et IT Kolledisse on läbi aastate suurim tung, eriti IT süsteemide adminnimisse, kuhu ise ka kandideerin 204 inimest 90 riiklikule ja 60-le riigieelarvevälisele (ehk tasulisele) kohale. Läheb pingeliseks
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
06.07.2006 21:36:25
|
|
|
| läheb küll...palju su skoor on seal, kui see saladus pole?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
06.07.2006 21:52:38
|
|
|
| siLc kirjutas: |
Tänane Eesti Ekspress juba pajatab, et IT Kolledisse on läbi aastate suurim tung, eriti IT süsteemide adminnimisse, kuhu ise ka kandideerin 204 inimest 90 riiklikule ja 60-le riigieelarvevälisele (ehk tasulisele) kohale. Läheb pingeliseks  |
No hää küll, 204 matsi kandideerib, ega kõik ju ikka ainult ITK-sse ei proovi, kindlasti antakse dokumendid ka teistesse koolidesse.
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
06.07.2006 21:57:06
|
|
|
| Popp kirjutas: |
| läheb küll...palju su skoor on seal, kui see saladus pole? |
Umm, ausalt öeldes ei öeldud ega pole neid sisseastumisega seotud skoore uurinud Ehk oskad mind valgustada ?
| Amdfan kirjutas: |
| No hää küll, 204 matsi kandideerib, ega kõik ju ikka ainult ITK-sse ei proovi, kindlasti antakse dokumendid ka teistesse koolidesse. |
Tõsilugu, sai sama käiguga TTÜ-sse informaatikasse ning sistematehnikasse ka paberid sisse antud varuvariandina.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
06.07.2006 21:58:04
|
|
|
| Popp kirjutas: |
| läheb küll...palju su skoor on seal, kui see saladus pole? |
Mõtled ikka keskmist hinnet?
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Popp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006
|
06.07.2006 22:17:55
|
|
|
| siLc kirjutas: |
| iUmm, ausalt öeldes ei öeldud ega pole neid sisseastumisega seotud skoore uurinud Ehk oskad mind valgustada ? |
itk-s arvestatakse kõikide hinnete keskmist+boonusena mata eksamit (tulemus / 100). seepärast seal nii palju tahtjaid ongi
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
10.07.2006 16:39:53
|
|
|
| Ehk keegi targem valgustaks, mis vahe on infotehnoloogial ja informaatikal?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
10.07.2006 16:44:01
|
|
|
| erkki kirjutas: |
| Ehk keegi targem valgustaks, mis vahe on infotehnoloogial ja informaatikal ning mida kujutab üldse endast äriinfotehnoloogia? |
kui see oli nüüd ttüga seoses, siis infotehnoloogiat bakalaureuseõppes ei ole.
infotehnoloogia on teaduskond, mille alla käivad muu hulgas ka telekom ja elektroonika.
tipi it õppekavad koos kirjeldustega on siin -> http://ar.va.ttu.ee/v/v/p/ois.akava_02m.nimekiri?TKOND=91
seda tutvustavat teksti liialt tõsiselt ei tasu võtta.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celion
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2002
|
10.07.2006 17:07:03
|
|
|
| erkki kirjutas: |
| Ehk keegi targem valgustaks, mis vahe on infotehnoloogial ja informaatikal? |
TÜ-s õpetatakse 3 asja, mida laias laastus võiks järgnevalt lahti seletada:
- Informaatika - teoreetiline arvutiteadus
- Infotehnoloogia - praktiline arvutiteadus, rõhk rohkem tarkvaral
- Füüsikateaduskonna infotehnoloogia - praktiline arvutiteadus, rõhk rohkem riistvaral
Ja muidu kipub ka olema nii, et informaatika all mõistetakse pigem teadust, infotehnoloogia all aga praktikat. Vastavad terminid inglise keeles vihjavad ka sellele: Computer Science ja Information Technology.
_________________ Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles). |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutimees
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2004
|
15.07.2006 01:53:30
|
|
|
minu nägemus sehuke:
õppige, õppige, see pole ühtegi lolli lollemaks teinud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
15.07.2006 02:10:57
|
|
|
tahaks kinnitust sellele et kui TU-s oled lävendi ületanud siis oled täiesti kindlalt kohal sees (nii tasulisel kui tasuta kohal). Igal pool on küll nii kirjas aga tahaks närvidele rahustust
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutimees
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2004
|
15.07.2006 02:21:45
|
|
|
Veelkord Puust ja Punaselt:
Haridus ei ole sama mis Haritus!!
Riigiametis võib paber maksta aga seal me oleme nagunii...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
15.07.2006 02:22:15
|
|
|
ahem, ma ei mäleta et ma seda oleks küsinud
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scrag
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2003
|
26.07.2006 23:23:06
|
|
|
tundub, et sügisest on minek TTÜ informaatikasse
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
26.07.2006 23:32:16
|
|
|
Õpinguplaanid ei läinud päris nii nagu plaanisin.. ja nüüd lähinädalate jooksul saab selgeks, kuhu & kas edasi.
Kas keegi hvlastest on juhuslikult Tallinna Transpordikoolis IT tugispetsialistiks õppinud ja oskab öelda/ lisada midagi kooli kohta?
IT tugispetaialist
http://www.ttrk.ee/?page=159
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|