Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 26.06.2006 20:54:27 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Ise just äsja 1 aasta TTÜ lõpetanud ja matad ja füüsikad kõik õnnelikult selja taga. Ise küll IT ei õpi aga ained ikka enam vähem samad. Mat analüüs on arvatavasti kõige raskem just IT-s kus seda annab her Tammeraid.

Igihaljas legendaarne Tammeraid icon_wink.gif
Aga temaga vähemalt saab mati selgeks, igaüks. Enda eelnev baas polegi niiväga oluline, oluline on situatsioonis pealesunnitud tahtejõud...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 26.06.2006 21:10:11 vasta tsitaadiga

8 kirjutas:
Oliverk kirjutas:
Ise just äsja 1 aasta TTÜ lõpetanud ja matad ja füüsikad kõik õnnelikult selja taga. Ise küll IT ei õpi aga ained ikka enam vähem samad. Mat analüüs on arvatavasti kõige raskem just IT-s kus seda annab her Tammeraid.

Igihaljas legendaarne Tammeraid icon_wink.gif
Aga temaga vähemalt saab mati selgeks, igaüks. Enda eelnev baas polegi niiväga oluline, oluline on situatsioonis pealesunnitud tahtejõud...


Noh, ma sain Paisiga analüüsi viie TTÜ-s. Tehke järgi icon_razz1.gif
Pole see Tammeraid midagi nii hull.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 00:19:34 vasta tsitaadiga

8 kirjutas:
temaga vähemalt saab mati selgeks


ei saa. tegemist on teooria sõnasõnalt paberile kirjutmisega. mina sellist asja teha ei suuda. üldse tekib mul mentaalne blokk, kui räägitakse pidevatest asjadest.


ilma matemaatika riigieksamita saab sisse näiteks it kolledžisse
http://www.itcollege.ee/oppimine/tingimused.php kirjutas:
Vastuvõtu pingerea moodustamise aluseks on:
keskharidustunnistuse keskmine hinne
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.06.2006 00:24:16 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
keskharidustunnistuse keskmine hinne
Heh, mina polek siis ITK'sse saanud. TTÜ'sse saamisega probleeme polnud icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 27.06.2006 00:53:31 vasta tsitaadiga

asaltöeldes mul tekkis paras segadus peale seda kui riigieksami tulemused teaa sain: kirjand 97, inka 87 ja matemaatika 51 (purjuspäi icon_redface.gif ). Endal oleks huvi midagi IT, kujundamise või reklaamiga seoses õppida aga lisanaks on see vaja on kindlalt tasuta kohale saada. On kellelgi soovitusi?
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.06.2006 00:57:43 vasta tsitaadiga

Nende punktidega võib isegi napilt ttüsse informaatika peale saada.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 09:21:32 vasta tsitaadiga

Ho Ho, sama siin. keskmise hinde vaatamine itk-s on mingi viimaseaja teema. kui mina ülikooli valisin, siis määrasid seal pingerea riigieksamid ja raha tahtsid nad õpetamise eest ka, nüüd on seal riigieelarvelised kohad.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 11:34:19 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
ilma matemaatika riigieksamita saab sisse näiteks it kolledžisse
"http://www.itcollege.ee/oppimine/tingimused.php" Vastuvõtu pingerea moodustamise aluseks on:
keskharidustunnistuse keskmine hinne

Kas viga oli minus või seal tõesti ei õpetata progremist icon_neutral.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nene
Kreisi kasutaja
nene

liitunud: 20.03.2004




sõnum 27.06.2006 18:42:15 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
asaltöeldes mul tekkis paras segadus peale seda kui riigieksami tulemused teaa sain: kirjand 97, inka 87 ja matemaatika 51 (purjuspäi icon_redface.gif ). Endal oleks huvi midagi IT, kujundamise või reklaamiga seoses õppida aga lisanaks on see vaja on kindlalt tasuta kohale saada. On kellelgi soovitusi?


Kui mate pole eriti tugev ja on huvi IT vastu, siis mina soovitaks Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledzi õppekava Rakendusinformaatika (multimeedium). Vastuvõtt on keskmise hinde ja sisseastumistesti põhjal (50/50).

Ise just lõpetasin seal informaatika ja ei kurda selle üle, et oleks liiga teoreetiline olnud - pigem vastupidi. Aga nüüd nad muutsid seda õppekava veelgi praktilisemaks, rookides välja portsu teoreetilise informaatika ja matemaatika aineid. Juurde aga toodi mitmeid multimeedia ja kujundamise asju.

Seltskond on tore, klassiõpetajatega (peamiselt tüdrukud) saab ühiseid pidusid korraldada jne. Arvutite konsentratsioon on õpilase kohta päris kõrge - praktikas on asi nõnda, et igal IT-isikul on n.ö. oma arvuti, millega tal on kaunis vabad käed kõiksugusteks katsetusteks (näiteks võid lisaks XP-le installida sinna kõrvale veel mõne opsüsteemi, harilikest programmidest rääkimata).
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 19:30:29 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kas viga oli minus või seal tõesti ei õpetata progremist


küsid kas itk-s õpetatakse progemist? uuri ise järgi, õppekavad on ilusasti väljas: http://www.itcollege.ee/oppimine/erialad.php
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 27.06.2006 20:43:07 vasta tsitaadiga

nene, egas asi pole selles et mate nõrk oleks vaid selles et sai seda lollist peast tehtud icon_neutral.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 27.06.2006 21:55:29 vasta tsitaadiga

mat:74
kirjand:67
ingl:55
Selliste eksamitulemustega pole vist eriti kuhugi asja. icon_confused.gif
Selle järgi tegelt rev saaks isegi informaatikat õppima(kui ma millestki valesti pole aru saanud).

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.06.2006 22:01:30 vasta tsitaadiga

tasulisse saaksid jah icon_wink.gif
minu arust on tasuta koha vajalik summa >70p.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 27.06.2006 22:25:18 vasta tsitaadiga

palju itk-s see keskharidustunnistuse keskmine hinne olema umbes peaks, et tasuta kohale sisse saada?. minu teada lisatakse keskmisele hindele veel 1% mata eksamist ka. kas 4.53+0.54 oleks lootust?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 28.06.2006 18:38:45 vasta tsitaadiga

Ise olen kah viimasel ajal rohkem IT peale mõtlema (11.klass tulevast aastast). Küsiks huvi pärast, et kuidas on nõudlus Oracle andmebaaside progrejatele/haldajatele Eestis? Vahepeal kui olen IT tööpakkumisi netist lugenud, siis jääb ikka suu lahti küll. Nõudmised on suht utoopilised - vahest on üles loetud 7-8 progremiskeelt, mida peaks oskama + veel linux jms. Kust sellised multifunktsionaalsed itimehed tulevad? icon_confused.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 28.06.2006 19:02:15 vasta tsitaadiga

egas seal linuxis midagi teada tegelikult ei ole - on vaid põhiasjad mida teadma peab. Ja keelte ülesehitus on valdavalt üsnagi sarnane.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.06.2006 19:08:26 vasta tsitaadiga

Eks mõnes kohas ikka Oracle't tahetakse kuid ma usun et nood tüübid peavad hakkama saama ka teiste andmebaasidega ning progemise oskus ei jookseks samuti mööda külge maha. Eriti suureks kasuks tuleb J2EE oskamine. Korralike Java progejate eest võivad firmad varsti hakata väikseid sõdu pidama icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wader
HV kasutaja
wader

liitunud: 10.03.2004




sõnum 28.06.2006 19:11:47 vasta tsitaadiga

erkki kirjutas:
Küsiks huvi pärast, et kuidas on nõudlus Oracle andmebaaside progrejatele/haldajatele Eestis?


Oracle baaside haldamine ja progemine on 3 iseasja. Aga leidub tööd küll, häid PL/SQLi ja Oracle muu kilakola(forms, reports, discoverer) tundjaid pole just palju.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 28.06.2006 20:58:49 vasta tsitaadiga

Küsin, sest endal sai Oracle Database Design ja Database programming with sql kursused läbitud. Tasuta kursus oli niiet otsustasin proovida. Nüüd mõtlen, et kas edasi õppida või mitte.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nene
Kreisi kasutaja
nene

liitunud: 20.03.2004




sõnum 28.06.2006 22:07:02 vasta tsitaadiga

Et siis nagu, kas Oracle'it edasi õppida? Minu arust on küsimus selles, kas sulle meeldis? Kui ei meeldinud, siis milleks edasi punnitada? Raha va tühine pole seda väärt. Kui aga meeldis, siis lase aga minna, miks peaksid end tagasi hoidma? Kui sa aga ei suuda otsustada, kas meeldis, siis arvatavasti ei meeldinud piisavalt palju.

IT maastik on kaunikesti lai, väga raske on kohe esimese hooga sellise asja otsa komistada, mille peale ütleksid: "Ajee! Vot seda ma tahan teha!" Vaata ringi... proovi kõiksugu muid asju... tegelikult ei piisagi ju sellest, kui sa lihtsalt oskad Oracle'ga midagi teha, tarvis on teada päris paljusid asju, et mitte täiesti ämbrisse astuda... üksjagu teoreetilisi teadmisi kulub ära... ülikool on nende omandamiseks muuseas päris hea paik... edu...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 29.06.2006 04:22:19 vasta tsitaadiga

Nendest inimestest, kes korralikult Oracle't valdavad, on tegelikult Eestis suur puudus ja seega nõudlus.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2006 21:42:35 vasta tsitaadiga

Huvitav palju seal IT Kolledžis tasulisi õppekohti on?
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2006 00:51:47 vasta tsitaadiga

Amdfan kirjutas:
Huvitav palju seal IT Kolledžis tasulisi õppekohti on?

https://www.sais.ee/avalik/et/KNKSD/et_konkurs_9_1152.html

lisaks näitab sais ka pingerida, min punkte ja muud säherdust träni.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 04.07.2006 12:29:31 vasta tsitaadiga

Kuidas selle Tartu Ülikooli avaldusega on?
Kas selle peab ise kodus välja printima ja siis täitma?
Või võin selle ise ka paberile kirjutada?
Või on võimalus kohapeal ka seda saada/täita?

Pole printerit icon_sad.gif

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nene
Kreisi kasutaja
nene

liitunud: 20.03.2004




sõnum 04.07.2006 14:39:10 vasta tsitaadiga

Mine kohale - seal on need avaldused olemas, täidad sealsamas ära ning annad üle.

Eila käisin seal, millegipärast oli just matem-inform laua taga pidev järjekord icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri143
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 14:43:29 vasta tsitaadiga

Tallinna ülikoolis saab ka väga korraliku hariduse IT alalt. Tõhus õpe, korralikud õppejõud. Pole mitte kerge!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 04.07.2006 15:23:23 vasta tsitaadiga

AMD, kas SAIS-is tehtud ei saa?
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri143
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 15:26:24 vasta tsitaadiga

irwww...SAIS on kõige sitem interaktiivne veebikeskkond, mis eestlased teinud on. Pidevalt käib üles - alla. Downtime on väga palju. Soovitan ise ülikooli kohale tulla, kõige lihtsam + saate maigu suhu, missugune võiks sinu õpikeskkond välja näha!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 04.07.2006 15:27:25 vasta tsitaadiga

egas jah, internal server error on igasekundiline külaline icon_lol.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri143
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 15:37:29 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
egas jah, internal server error on igasekundiline külaline icon_lol.gif
Töötan ise Tallinna Ülikoolis, testisin seda just ükspäev - niivõrd bugine, teiseks täiesti ebastabiilne, kolmandaks, käib üles - alla iga tunni tagant umbes..
Päris kasutajasõbralik..lol icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2006 21:53:26 vasta tsitaadiga

SAIS-i on kõige mõttekam kasutada, kas hommiku vara või õhtu hilja, siis pole nagu mingeid erroreid. Minu puhul ei suuda SAIS kuvada aga lõpetatud kooli andmeid icon_confused.gif
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2006 21:59:08 vasta tsitaadiga

SAIS on ikka väga jube süsteem. Registreerisin ennast Tartu Ülikooli ja kui tahtsin endale ühika kohta, siis nad ei teadnud midagi minu avaldusest. Ikka pidin sammud ülikooli peahoone suunas võtma.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2006 22:16:05 vasta tsitaadiga

Ma sain praegu küll SAISi abiga Viru Kolledzisse ennast sisse panna, kuid Mainori ja ITK kohta ei oskand ta mind aidata thumbs_down.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 05.07.2006 23:47:35 vasta tsitaadiga

mis seal viru kolledzis õpetatakse?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2006 00:05:59 vasta tsitaadiga

Popp kirjutas:
mis seal viru kolledzis õpetatakse?

http://mail.vk.edu.ee/erialad/

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2006 21:29:11 vasta tsitaadiga

Tänane Eesti Ekspress juba pajatab, et IT Kolledžisse on läbi aastate suurim tung, eriti IT süsteemide adminnimisse, kuhu ise ka kandideerin icon_eek.gif 204 inimest 90 riiklikule ja 60-le riigieelarvevälisele (ehk tasulisele) kohale. Läheb pingeliseks icon_razz.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 06.07.2006 21:36:25 vasta tsitaadiga

läheb küll...palju su skoor on seal, kui see saladus pole?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2006 21:52:38 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Tänane Eesti Ekspress juba pajatab, et IT Kolledžisse on läbi aastate suurim tung, eriti IT süsteemide adminnimisse, kuhu ise ka kandideerin icon_eek.gif 204 inimest 90 riiklikule ja 60-le riigieelarvevälisele (ehk tasulisele) kohale. Läheb pingeliseks icon_razz.gif


No hää küll, 204 matsi kandideerib, ega kõik ju ikka ainult ITK-sse ei proovi, kindlasti antakse dokumendid ka teistesse koolidesse.
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2006 21:57:06 vasta tsitaadiga

Popp kirjutas:
läheb küll...palju su skoor on seal, kui see saladus pole?

Umm, ausalt öeldes ei öeldud ega pole neid sisseastumisega seotud skoore uurinud icon_redface.gif Ehk oskad mind valgustada ?
Amdfan kirjutas:
No hää küll, 204 matsi kandideerib, ega kõik ju ikka ainult ITK-sse ei proovi, kindlasti antakse dokumendid ka teistesse koolidesse.

Tõsilugu, sai sama käiguga TTÜ-sse informaatikasse ning sistematehnikasse ka paberid sisse antud varuvariandina.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2006 21:58:04 vasta tsitaadiga

Popp kirjutas:
läheb küll...palju su skoor on seal, kui see saladus pole?


Mõtled ikka keskmist hinnet?
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 06.07.2006 22:17:55 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
iUmm, ausalt öeldes ei öeldud ega pole neid sisseastumisega seotud skoore uurinud Ehk oskad mind valgustada ?

itk-s arvestatakse kõikide hinnete keskmist+boonusena mata eksamit (tulemus / 100). seepärast seal nii palju tahtjaid ongi
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 10.07.2006 16:39:53 vasta tsitaadiga

Ehk keegi targem valgustaks, mis vahe on infotehnoloogial ja informaatikal?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 16:44:01 vasta tsitaadiga

erkki kirjutas:
Ehk keegi targem valgustaks, mis vahe on infotehnoloogial ja informaatikal ning mida kujutab üldse endast äriinfotehnoloogia?

kui see oli nüüd ttüga seoses, siis infotehnoloogiat bakalaureuseõppes ei ole.
infotehnoloogia on teaduskond, mille alla käivad muu hulgas ka telekom ja elektroonika.
tipi it õppekavad koos kirjeldustega on siin -> http://ar.va.ttu.ee/v/v/p/ois.akava_02m.nimekiri?TKOND=91
seda tutvustavat teksti liialt tõsiselt ei tasu võtta.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celion
HV kasutaja
Celion

liitunud: 31.10.2002




sõnum 10.07.2006 17:07:03 vasta tsitaadiga

erkki kirjutas:
Ehk keegi targem valgustaks, mis vahe on infotehnoloogial ja informaatikal?


TÜ-s õpetatakse 3 asja, mida laias laastus võiks järgnevalt lahti seletada:
  1. Informaatika - teoreetiline arvutiteadus
  2. Infotehnoloogia - praktiline arvutiteadus, rõhk rohkem tarkvaral
  3. Füüsikateaduskonna infotehnoloogia - praktiline arvutiteadus, rõhk rohkem riistvaral
Ja muidu kipub ka olema nii, et informaatika all mõistetakse pigem teadust, infotehnoloogia all aga praktikat. Vastavad terminid inglise keeles vihjavad ka sellele: Computer Science ja Information Technology.

_________________
Ostan Roger Zelazny "Amberi kroonikad" (soovitatavalt eesti keeles).
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutimees
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2004




sõnum 15.07.2006 01:53:30 vasta tsitaadiga

minu nägemus sehuke:
õppige, õppige, see pole ühtegi lolli lollemaks teinud icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 15.07.2006 02:10:57 vasta tsitaadiga

tahaks kinnitust sellele et kui TU-s oled lävendi ületanud siis oled täiesti kindlalt kohal sees (nii tasulisel kui tasuta kohal). Igal pool on küll nii kirjas aga tahaks närvidele rahustust icon_rolleyes.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutimees
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2004




sõnum 15.07.2006 02:21:45 vasta tsitaadiga

Veelkord Puust ja Punaselt:

Haridus ei ole sama mis Haritus!!

Riigiametis võib paber maksta aga seal me oleme nagunii...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 15.07.2006 02:22:15 vasta tsitaadiga

ahem, ma ei mäleta et ma seda oleks küsinud icon_rolleyes.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scrag
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2003




sõnum 26.07.2006 23:23:06 vasta tsitaadiga

tundub, et sügisest on minek TTÜ informaatikasse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 23:32:16 vasta tsitaadiga

Õpinguplaanid ei läinud päris nii nagu plaanisin.. ja nüüd lähinädalate jooksul saab selgeks, kuhu & kas edasi.

Kas keegi hvlastest on juhuslikult Tallinna Transpordikoolis IT tugispetsialistiks õppinud ja oskab öelda/ lisada midagi kooli kohta?

IT tugispetaialist
http://www.ttrk.ee/?page=159
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.