Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 02:42:54 vasta tsitaadiga

joss765, võta ostuarve kaasa ja marsi Tallinnas Kristiine keskuses või Tartu Lõunakeskuses olevasse Elisa hoolduskeskusesse. Seal teevad poole tunniga ära ja aktsepteerivad ka mitte Elisast ostetud telefone.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 19.06.2006 09:17:00 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
joss765, võta ostuarve kaasa ja marsi Tallinnas Kristiine keskuses või Tartu Lõunakeskuses olevasse Elisa hoolduskeskusesse. Seal teevad poole tunniga ära ja aktsepteerivad ka mitte Elisast ostetud telefone.

Kas, siis mujale ei saa? Ise elan kaugemal ja ei sattu niipea Tartu.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 19.06.2006 10:21:09 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
joss765, võta ostuarve kaasa ja marsi Tallinnas Kristiine keskuses või Tartu Lõunakeskuses olevasse Elisa hoolduskeskusesse. Seal teevad poole tunniga ära ja aktsepteerivad ka mitte Elisast ostetud telefone.


Ostuarveta ei saa kuskil? Telefon on aasta alguses tele2-st ostetud aga arve pole kahjuks minu käes.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 12:45:10 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
joss765, võta ostuarve kaasa ja marsi Tallinnas Kristiine keskuses või Tartu Lõunakeskuses olevasse Elisa hoolduskeskusesse. Seal teevad poole tunniga ära ja aktsepteerivad ka mitte Elisast ostetud telefone.


Ostuarveta ei saa kuskil? Telefon on aasta alguses tele2-st ostetud aga arve pole kahjuks minu käes.

kunagi võeti mult vastu ilma arveta, st triipkoodi järgi aga see oli suht ammu, nii poolteist aastat tagasi ehk kui 3100 lasin softi uuendada

Üldiselt ehk võtab mõni ka nii et saadab telefoni kohale ja toob tagasi ka aga ma tõsiselt kahtlen, ainuke kellelt ma seda usuks on emt. Pakun et pead ise siiski kohale minema.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 14:22:39 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
joss765, võta ostuarve kaasa ja marsi Tallinnas Kristiine keskuses või Tartu Lõunakeskuses olevasse Elisa hoolduskeskusesse. Seal teevad poole tunniga ära ja aktsepteerivad ka mitte Elisast ostetud telefone.


ma selle Lõunakeskuse esinduse peale nii väga ei panustaks, minu teada on hoolduskeskus Eedenist Kaubamajja üle kolinud.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 19.06.2006 20:18:25 vasta tsitaadiga

Igatahes viisin enda Nokia kaubamaja hooldusesse. Enne seda käisin läbi vana kaubamaja emt-st, kust see telefon sai kunagi ostetud - printisid mulle kenasti arve koopia (originaalarve raamatupidaja käes ning ei viitsinud küsida kah icon_razz.gif ) ning nüüd siis ootab telefon hoolduses oma järjekorda icon_razz.gif

EDIT: v.03.70 peal ja bluetooth ilusti parema klahvi all icon_wink.gif Samuti on ka 21 valiku asemel 31.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eq69
HV kasutaja
eq69

liitunud: 17.12.2005




sõnum 23.06.2006 18:29:31 vasta tsitaadiga

nii tõmbasin isegi paar teemat sellelt lehelt http://nokiathemes.no.funpic.de/page.php?open=icons&handy=6230i aga probleem selles et need on .rar failid ja ei sa teemadeks panna telefonis ning WinZip-iga ei saa neid kuidagi moodi avada
keegi teadja kes on seda juba teinud võiks teavitada kuidas teha seda.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2006 19:14:26 vasta tsitaadiga

WinZip ei hammusta RAR-i lahti tõmba endale WINRAR- installikas icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eq69
HV kasutaja
eq69

liitunud: 17.12.2005




sõnum 23.06.2006 19:25:55 vasta tsitaadiga

dreamx, tänud ei mäletanudgi seda progret enam heh imelik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2006 11:47:17 vasta tsitaadiga

Ise käisin ükspäev kristiines ja seal olles meenus softi vahetus.
Tehti ära ilma mingeid tokkumente tahtmata.
Tel elisast ostetud.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JaanMatti
HV kasutaja
JaanMatti

liitunud: 13.04.2004




sõnum 30.06.2006 10:51:27 vasta tsitaadiga

Ostsin ka Nokia 6230i ära. Kuid seoses sellega tekkisid mõned küsimused. Kuskohast saab osta odavaima datakaabli? Ning kas kõrvaklappidele käib ka garantii? Mure on nimelt selles,et kõrvaklappidel mis kaasa sain,töötab ainult üks kõrvaklapp. Teine on täiesti vait icon_confused.gif

Oskab keegi aidata? icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 11:23:15 vasta tsitaadiga

JaanMatti, kõik asjad mis kaasas olid - nendele kehtib ka garantii...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 30.06.2006 11:35:22 vasta tsitaadiga

JaanMatti kirjutas:
Mure on nimelt selles,et kõrvaklappidel mis kaasa sain,töötab ainult üks kõrvaklapp. Teine on täiesti vait icon_confused.gif



Proovi seda ühendust veidi mudida. ENdalgi on mõned korrad vait jäänud. Kõik on vist selle ühendamise taga, mõnikord läheb esimese korraga ilusti ja töötab, teine kord olen pidanud seda ühendust paigal hoidma, et mõlemas klapis heli oleks icon_rolleyes.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 11:40:59 vasta tsitaadiga

Aga see ei ole normaalne, et kaasatulnud klapid ei tööta algusest peale icon_rolleyes.gif ma soovitaks minna sinna esindusse kus sa telefoni ostsid ja lasta neil see välja vahetada
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2006 04:09:27 vasta tsitaadiga

lisatarvikud olid vist 6 kuud aga võin ka eksida. Mine garantiisse nõua uusi, vaata mis räägivad. odava kaabli saad vaid piraadi...originaal võtab ikka tühi küljest. Ise ostsin E70 ja sain sellega kaasa kaabli. Samas soovitaks mälukaardi lugejaga andmeid panna...suht tülikas küll seda välja-sisse panna aga elab üle....
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 01.07.2006 12:35:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samas soovitaks mälukaardi lugejaga andmeid panna...suht tülikas küll seda välja-sisse panna aga elab üle....


No kui kaablit vaja vaid andmete transportimiseks, siis tuleb vist isegi odavam (ja mugavam) osta usb bluetooth dongle. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JaanMatti
HV kasutaja
JaanMatti

liitunud: 13.04.2004




sõnum 05.07.2006 18:12:01 vasta tsitaadiga

Käisin siis täna Elisas,ja sinnajõudes hakkasid kõrvaklapid tööle:P Õigemini siis see müüja proovis järgi,ühendasin nad uuesti telefoni taha,ning hakkasid tööle. Vist pidigi niisama neid natuke loksutama või korra ära võtma ja uuesti sisse panema.Igatahes imelik siiski,et uute kõrvaklappidega niimoodi on:P Aku kohta niipalju,et panin esimest korda laadima kaks päeva tagasi õhtul,samal päeval kui telefoni ostsin (ennem rääkisin aku tühjaks). Ja siiamaani on telefonil kõik kriipsud täis icon_smile.gif Aku on Made in Hungary. Kolm esimest korda tuleb siis akut laadida 14-16 tundi. Mina olen siiamaani kindel,et kui Nokia akusid alguses korralikult laadida,siis kestavad nad kaua icon_smile.gif

Edit: aku panin uuesti laadima alles eile õhtul,nii et aku pidas kokku 6 päeva icon_biggrin.gif Sealjuures kasutasin telefoni suht palju (kaamera,niisama menüüs liikumine,helistamine)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 13:04:27 vasta tsitaadiga

On kellelgi 6230i (soft 3.40)lambist end välja lülitanud? Enda telefonil olen avastanud 5-6 korda, kohati tundub, nagu kehva levialatõttu paneb ise end "magama".
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2006 14:54:20 vasta tsitaadiga

JaanMatti, mis akuga tegemist ja kust ostsid? või üldse originaal aku?
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 11:10:48 vasta tsitaadiga

JaanMatti kirjutas:
Käisin siis täna Elisas,ja sinnajõudes hakkasid kõrvaklapid tööle:P Õigemini siis see müüja proovis järgi,ühendasin nad uuesti telefoni taha,ning hakkasid tööle. Vist pidigi niisama neid natuke loksutama või korra ära võtma ja uuesti sisse panema.Igatahes imelik siiski,et uute kõrvaklappidega niimoodi on:P Aku kohta niipalju,et panin esimest korda laadima kaks päeva tagasi õhtul,samal päeval kui telefoni ostsin (enne rääkisin aku tühjaks). Ja siiamaani on telefonil kõik kriipsud täis icon_smile.gif Aku on Made in Hungary. Kolm esimest korda tuleb siis akut laadida 14-16 tundi. Mina olen siiamaani kindel,et kui Nokia akusid alguses korralikult laadida,siis kestavad nad kaua icon_smile.gif

Edit: aku panin uuesti laadima alles eile õhtul,nii et aku pidas kokku 6 päeva icon_biggrin.gif Sealjuures kasutasin telefoni suht palju (kaamera,niisama menüüs liikumine,helistamine)

Mul pidas sama moodi alguses. Nüüd peab umbes 4-5 päeva. Telefon maha ka müüdud.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 23:54:35 vasta tsitaadiga

Kurat, telefon kukkus kogemata vastu asfaldit ja nüüd nii mp3 kõlar kui ka tavaline kuulamise kõlar sahisevad ja midagi ei saa aru, kui keegi midagi mulle öelda üritab icon_sad.gif thumbs_down.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 23:58:44 vasta tsitaadiga

Kui tahad, võid ise ka lahti keerata ja ühendused ära puhastada ja tagasi panna.
Endal oli 6230 selliseid juhtumisi.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2006 00:09:30 vasta tsitaadiga

Taavi_R, mul pole veel aega olnud, kuid eks ta ennast seal pesast kuidagi maha raputas... Neid nokiasid saanud purgata elu eest, kuid jah, 12h tööl ja siis kaine rool ei anna enam ka 5 min aega, et oma telefonile pilku peale visata...
Kuid et OT-ks ei kisuks, siis peaksin ikka mainima, et see mudel on suht vastupidav, telefon ei lannanud just ei tea mis pehmele pinnasele vaid tolmusele betoonile ja suure lennuga + lihtsalt mõnusat libisemist icon_razz.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onuzim
HV kasutaja
onuzim

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 12:56:43 vasta tsitaadiga

ega keegi ei kujuta ette kui palju see softi vahetus maksta võib ja kus seda kõige mõttekam teostada oleks?(pole vist endal enam garantii all telefon)
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2006 23:42:09 vasta tsitaadiga

onuzim kirjutas:
ega keegi ei kujuta ette kui palju see softi vahetus maksta võib ja kus seda kõige mõttekam teostada oleks?(pole vist endal enam garantii all telefon)

Kasutaja martl teeb selle Tartus ära soodsalt, nii kontakteeruga temaga. Soovitan teda!

Kas kellelgil seda kõige tavalisemat teemat on Nokia 6230i-le?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaemka
HV Guru
Kaemka

liitunud: 28.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 17:01:44 vasta tsitaadiga

onuzim kirjutas:
ega keegi ei kujuta ette kui palju see softi vahetus maksta võib ja kus seda kõige mõttekam teostada oleks?(pole vist endal enam garantii all telefon)

100eek Tallinnas

_________________
GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 263
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 07:34:27 vasta tsitaadiga

mis see viimane soft on?
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antzik
HV kasutaja
antzik

liitunud: 25.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 07:49:57 vasta tsitaadiga

Peaks olema v03.80
_________________
www.seicom.ee Avatäited
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 09:33:00 vasta tsitaadiga

Natuke uuem vast ikka versioon 03.81.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 17:40:55 vasta tsitaadiga

peab vist ka uuenduse tegema, sest mini.oprera.com lehte ei ava ja paneb pange.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 17.08.2006 15:02:20 vasta tsitaadiga

Plaan osta oma Nokiale 1GB MMC kaart. ATF-is 2-tk hinnavahe 10 EEK, On keegi neid mõlemaid proovinud või siis ühte neist. Millised kogemused olid, kumb kiirem/parem?

Kingston MMCM 1GB

A-Data MMC 1GB 200x

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2006 15:06:48 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Plaan osta oma Nokiale 1GB MMC kaart. ATF-is 2-tk hinnavahe 10 EEK, On keegi neid mõlemaid proovinud või siis ühte neist. Millised kogemused olid, kumb kiirem/parem?

Kingston MMCM 1GB

A-Data MMC 1GB 200x


kas 6230i mitte üle 512mb kaardi ei toeta? või see ei loe?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 17.08.2006 15:48:49 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
kas 6230i mitte üle 512mb kaardi ei toeta? või see ei loe?


üks postitus siin teemas


Number1 kirjutas:
Vaatake siia 6230i saab hakkama 1GB ja ka 2GB MMC-ga

@
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2161113#2161113

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 02:10:03 vasta tsitaadiga

jutud räägivad jah et toetab ka gigaseid, ise olen kasutanud 512mb kingstoni kaarti (rs-mmc koos adapteriga oli mul siis) ja töötas korralikult.

E: üritasin just adapteriga panna gigast minisd kaarti sisse aga see ei mahtunid, väike nõks jäi puudu
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 20.08.2006 16:04:36 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
E: üritasin just adapteriga panna gigast minisd kaarti sisse aga see ei mahtunid, väike nõks jäi puudu


Mini Secure Digital Card mõtled? Neid IMO telefon ei sööks kui nad sisse mahuksid. Telefonis on MMC lugeja mis saab ainult MMC kaartidega hakkama. SD lugejad saavad SD kui ka MMC-ga hakkama.


Igatahes tellisin KINGSTON 1GB MMC MOBILE DUAL VOLTAGE kaardi, eks teisipäeval näeb, kas hakkab tööle.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 02:05:08 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
KillerXP kirjutas:
E: üritasin just adapteriga panna gigast minisd kaarti sisse aga see ei mahtunid, väike nõks jäi puudu

Mini Secure Digital Card mõtled? Neid IMO telefon ei sööks kui nad sisse mahuksid. Telefonis on MMC lugeja mis saab ainult MMC kaartidega hakkama. SD lugejad saavad SD kui ka MMC-ga hakkama.

jep täpselt niimodi ongi aga kuna mu mälu oli hägune sellepealt kumba pidi töötas asi siis mõtlesin et teeme loomkatseid pigem kui lähme teeme väikese otsirännaku.

Praegu järele mõeldus ütleme nii et oli tore telefon küll aga aeg läks edasi ja enam seda ei tahaks, qwerty klaver telefonil on liiga mugav et sellest loobuda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rubberman
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2006




sõnum 25.08.2006 13:21:56 vasta tsitaadiga

tervitus.. ma siin uustulnuk =P.. mul oleks selline probleem.. et kui suurt mälu sellele tel-ile on võimalik osta?.. ja kust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 13:31:51 vasta tsitaadiga

rubberman kirjutas:
tervitus.. ma siin uustulnuk =P.. mul oleks selline probleem.. et kui suurt mälu sellele tel-ile on võimalik osta?.. ja kust?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2966433#2966433 kui oskaksid paar posti ülesse vaadata.
mälu leiad siit äkki https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lukaardid/

_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 25.08.2006 13:35:34 vasta tsitaadiga

rubberman kirjutas:
tervitus.. ma siin uustulnuk =P.. mul oleks selline probleem.. et kui suurt mälu sellele tel-ile on võimalik osta?.. ja kust?


Mart352 kirjutas:
Igatahes tellisin KINGSTON 1GB MMC MOBILE DUAL VOLTAGE kaardi, eks teisipäeval näeb, kas hakkab tööle.


Gennet Lab-is pakuti:
KINGSTON 512MB MMC Mobile Dual Voltage 205 kr
KINGSTON 1GB MMC Mobile Dual Voltage 395 kr

ostsin siis selle 1GB Kingstoni ja töötab ilusti thumbs_up.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rubberman
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2006




sõnum 26.08.2006 11:43:02 vasta tsitaadiga

kas see ka istub: http://epood.atf.ee/index.php?categoryID=424?

ning yks probleem tekkis veel.. et kust ma saaksin programmi, millega saan asju usp juhtmega moblale peale panna..?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 14:05:24 vasta tsitaadiga

rubberman kirjutas:
kas see ka istub: http://epood.atf.ee/index.php?categoryID=424?

ning yks probleem tekkis veel.. et kust ma saaksin programmi, millega saan asju usp juhtmega moblale peale panna..?

No kui juba juhe on olemas siis võid näiteks telefonil aktiveerida andmeedastus reziimi (täitsa olemas teisel ja testitud ka), siis pole tarkvara vaja ja tunneb ära rahulikult ning näitab teda removable drive'ina. Olen ise nii kasutanud. Samas niivisi saad ligi ainult mälukaardile, kui tahad ka telefoni mälule või kontaktidele siis võid kasutada originaalsofti ehk pcsuite või siis tirida mõne alternatiivi (mis on tavaliselt tunduvalt paremad, ainult ka tasulised nagu oxygen phone manager või mobiledit)
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 15:58:09 vasta tsitaadiga

kas seda andmeedastusrežiimi saab ka läbi BT kasutada?
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 01:58:35 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
kas seda andmeedastusrežiimi saab ka läbi BT kasutada?

minuteada ainult kaabliga
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 19:21:03 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
kotmarjak kirjutas:
kas seda andmeedastusrežiimi saab ka läbi BT kasutada?

minuteada ainult kaabliga


Mul on läpakas BT sees ja funkab ilma Nokia poolse softita.. pildid, musa jne...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 20:31:12 vasta tsitaadiga

siis peaks ise ka proovima.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 17:00:40 vasta tsitaadiga

Teab keegi 6230i-ga filmi vaatamis programmi, millel on kerimis võimalus olemas? Telefoni sisene pleier pakub ainult käima-seisma funktsiooni.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2006 00:23:21 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:
Teab keegi 6230i-ga filmi vaatamis programmi, millel on kerimis võimalus olemas? Telefoni sisene pleier pakub ainult käima-seisma funktsiooni.


Ei ole kindel, aga sellele telefonile ei ole sellist asja olemas. Ei ole symbian telefon ju , ja siis ei ole selliseid tarkvarasid.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pepsy
HV kasutaja
pepsy

liitunud: 24.08.2004




sõnum 01.09.2006 14:15:43 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
rubberman kirjutas:
tervitus.. ma siin uustulnuk =P.. mul oleks selline probleem.. et kui suurt mälu sellele tel-ile on võimalik osta?.. ja kust?


Mart352 kirjutas:
Igatahes tellisin KINGSTON 1GB MMC MOBILE DUAL VOLTAGE kaardi, eks teisipäeval näeb, kas hakkab tööle.


Gennet Lab-is pakuti:
KINGSTON 512MB MMC Mobile Dual Voltage 205 kr
KINGSTON 1GB MMC Mobile Dual Voltage 395 kr

ostsin siis selle 1GB Kingstoni ja töötab ilusti thumbs_up.gif

et nagu ma aru saan siis nokia 6230i-ga peaks Kingstoni MMC Mobile Dual Voltage kaardid töötama ilusti, eksju? mul on ka kavas osta lähiajal telefonile mälukaart juurde ja ma arvan et tulebki võtta see kingstoni oma.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 02.09.2006 04:11:44 vasta tsitaadiga

6230i töötavad kõik MMC ja RS-MMC kaardid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2006 09:40:09 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
6230i töötavad kõik MMC ja RS-MMC kaardid

2GB vist ei tööta.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230i mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.