|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
19.06.2006 02:42:54
|
|
|
joss765, võta ostuarve kaasa ja marsi Tallinnas Kristiine keskuses või Tartu Lõunakeskuses olevasse Elisa hoolduskeskusesse. Seal teevad poole tunniga ära ja aktsepteerivad ka mitte Elisast ostetud telefone.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joss765
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004
|
19.06.2006 09:17:00
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| joss765, võta ostuarve kaasa ja marsi Tallinnas Kristiine keskuses või Tartu Lõunakeskuses olevasse Elisa hoolduskeskusesse. Seal teevad poole tunniga ära ja aktsepteerivad ka mitte Elisast ostetud telefone. |
Kas, siis mujale ei saa? Ise elan kaugemal ja ei sattu niipea Tartu.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
19.06.2006 10:21:09
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| joss765, võta ostuarve kaasa ja marsi Tallinnas Kristiine keskuses või Tartu Lõunakeskuses olevasse Elisa hoolduskeskusesse. Seal teevad poole tunniga ära ja aktsepteerivad ka mitte Elisast ostetud telefone. |
Ostuarveta ei saa kuskil? Telefon on aasta alguses tele2-st ostetud aga arve pole kahjuks minu käes.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
19.06.2006 12:45:10
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
| joss765, võta ostuarve kaasa ja marsi Tallinnas Kristiine keskuses või Tartu Lõunakeskuses olevasse Elisa hoolduskeskusesse. Seal teevad poole tunniga ära ja aktsepteerivad ka mitte Elisast ostetud telefone. |
Ostuarveta ei saa kuskil? Telefon on aasta alguses tele2-st ostetud aga arve pole kahjuks minu käes. |
kunagi võeti mult vastu ilma arveta, st triipkoodi järgi aga see oli suht ammu, nii poolteist aastat tagasi ehk kui 3100 lasin softi uuendada
Üldiselt ehk võtab mõni ka nii et saadab telefoni kohale ja toob tagasi ka aga ma tõsiselt kahtlen, ainuke kellelt ma seda usuks on emt. Pakun et pead ise siiski kohale minema.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
19.06.2006 14:22:39
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| joss765, võta ostuarve kaasa ja marsi Tallinnas Kristiine keskuses või Tartu Lõunakeskuses olevasse Elisa hoolduskeskusesse. Seal teevad poole tunniga ära ja aktsepteerivad ka mitte Elisast ostetud telefone. |
ma selle Lõunakeskuse esinduse peale nii väga ei panustaks, minu teada on hoolduskeskus Eedenist Kaubamajja üle kolinud.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
19.06.2006 20:18:25
|
|
|
Igatahes viisin enda Nokia kaubamaja hooldusesse. Enne seda käisin läbi vana kaubamaja emt-st, kust see telefon sai kunagi ostetud - printisid mulle kenasti arve koopia (originaalarve raamatupidaja käes ning ei viitsinud küsida kah ) ning nüüd siis ootab telefon hoolduses oma järjekorda
EDIT: v.03.70 peal ja bluetooth ilusti parema klahvi all Samuti on ka 21 valiku asemel 31.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
23.06.2006 18:29:31
|
|
|
nii tõmbasin isegi paar teemat sellelt lehelt http://nokiathemes.no.funpic.de/page.php?open=icons&handy=6230i aga probleem selles et need on .rar failid ja ei sa teemadeks panna telefonis ning WinZip-iga ei saa neid kuidagi moodi avada
keegi teadja kes on seda juba teinud võiks teavitada kuidas teha seda.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.06.2006 19:14:26
|
|
|
WinZip ei hammusta RAR-i lahti tõmba endale WINRAR- installikas
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
23.06.2006 19:25:55
|
|
|
dreamx, tänud ei mäletanudgi seda progret enam heh imelik.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
25.06.2006 11:47:17
|
|
|
Ise käisin ükspäev kristiines ja seal olles meenus softi vahetus.
Tehti ära ilma mingeid tokkumente tahtmata.
Tel elisast ostetud.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JaanMatti
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
30.06.2006 10:51:27
|
|
|
Ostsin ka Nokia 6230i ära. Kuid seoses sellega tekkisid mõned küsimused. Kuskohast saab osta odavaima datakaabli? Ning kas kõrvaklappidele käib ka garantii? Mure on nimelt selles,et kõrvaklappidel mis kaasa sain,töötab ainult üks kõrvaklapp. Teine on täiesti vait
Oskab keegi aidata?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
30.06.2006 11:23:15
|
|
|
| JaanMatti, kõik asjad mis kaasas olid - nendele kehtib ka garantii...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
30.06.2006 11:35:22
|
|
|
| JaanMatti kirjutas: |
Mure on nimelt selles,et kõrvaklappidel mis kaasa sain,töötab ainult üks kõrvaklapp. Teine on täiesti vait |
Proovi seda ühendust veidi mudida. ENdalgi on mõned korrad vait jäänud. Kõik on vist selle ühendamise taga, mõnikord läheb esimese korraga ilusti ja töötab, teine kord olen pidanud seda ühendust paigal hoidma, et mõlemas klapis heli oleks
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
30.06.2006 11:40:59
|
|
|
Aga see ei ole normaalne, et kaasatulnud klapid ei tööta algusest peale ma soovitaks minna sinna esindusse kus sa telefoni ostsid ja lasta neil see välja vahetada
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
01.07.2006 04:09:27
|
|
|
| lisatarvikud olid vist 6 kuud aga võin ka eksida. Mine garantiisse nõua uusi, vaata mis räägivad. odava kaabli saad vaid piraadi...originaal võtab ikka tühi küljest. Ise ostsin E70 ja sain sellega kaasa kaabli. Samas soovitaks mälukaardi lugejaga andmeid panna...suht tülikas küll seda välja-sisse panna aga elab üle....
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
01.07.2006 12:35:06
|
|
|
| tsitaat: |
Samas soovitaks mälukaardi lugejaga andmeid panna...suht tülikas küll seda välja-sisse panna aga elab üle....
|
No kui kaablit vaja vaid andmete transportimiseks, siis tuleb vist isegi odavam (ja mugavam) osta usb bluetooth dongle.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JaanMatti
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
05.07.2006 18:12:01
|
|
|
Käisin siis täna Elisas,ja sinnajõudes hakkasid kõrvaklapid tööle:P Õigemini siis see müüja proovis järgi,ühendasin nad uuesti telefoni taha,ning hakkasid tööle. Vist pidigi niisama neid natuke loksutama või korra ära võtma ja uuesti sisse panema.Igatahes imelik siiski,et uute kõrvaklappidega niimoodi on:P Aku kohta niipalju,et panin esimest korda laadima kaks päeva tagasi õhtul,samal päeval kui telefoni ostsin (ennem rääkisin aku tühjaks). Ja siiamaani on telefonil kõik kriipsud täis Aku on Made in Hungary. Kolm esimest korda tuleb siis akut laadida 14-16 tundi. Mina olen siiamaani kindel,et kui Nokia akusid alguses korralikult laadida,siis kestavad nad kaua
Edit: aku panin uuesti laadima alles eile õhtul,nii et aku pidas kokku 6 päeva Sealjuures kasutasin telefoni suht palju (kaamera,niisama menüüs liikumine,helistamine)
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
06.08.2006 13:04:27
|
|
|
| On kellelgi 6230i (soft 3.40)lambist end välja lülitanud? Enda telefonil olen avastanud 5-6 korda, kohati tundub, nagu kehva levialatõttu paneb ise end "magama".
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
06.08.2006 14:54:20
|
|
|
JaanMatti, mis akuga tegemist ja kust ostsid? või üldse originaal aku?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
07.08.2006 11:10:48
|
|
|
| JaanMatti kirjutas: |
Käisin siis täna Elisas,ja sinnajõudes hakkasid kõrvaklapid tööle:P Õigemini siis see müüja proovis järgi,ühendasin nad uuesti telefoni taha,ning hakkasid tööle. Vist pidigi niisama neid natuke loksutama või korra ära võtma ja uuesti sisse panema.Igatahes imelik siiski,et uute kõrvaklappidega niimoodi on:P Aku kohta niipalju,et panin esimest korda laadima kaks päeva tagasi õhtul,samal päeval kui telefoni ostsin (enne rääkisin aku tühjaks). Ja siiamaani on telefonil kõik kriipsud täis Aku on Made in Hungary. Kolm esimest korda tuleb siis akut laadida 14-16 tundi. Mina olen siiamaani kindel,et kui Nokia akusid alguses korralikult laadida,siis kestavad nad kaua
Edit: aku panin uuesti laadima alles eile õhtul,nii et aku pidas kokku 6 päeva Sealjuures kasutasin telefoni suht palju (kaamera,niisama menüüs liikumine,helistamine) |
Mul pidas sama moodi alguses. Nüüd peab umbes 4-5 päeva. Telefon maha ka müüdud.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
07.08.2006 23:54:35
|
|
|
Kurat, telefon kukkus kogemata vastu asfaldit ja nüüd nii mp3 kõlar kui ka tavaline kuulamise kõlar sahisevad ja midagi ei saa aru, kui keegi midagi mulle öelda üritab
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
07.08.2006 23:58:44
|
|
|
Kui tahad, võid ise ka lahti keerata ja ühendused ära puhastada ja tagasi panna.
Endal oli 6230 selliseid juhtumisi.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
08.08.2006 00:09:30
|
|
|
Taavi_R, mul pole veel aega olnud, kuid eks ta ennast seal pesast kuidagi maha raputas... Neid nokiasid saanud purgata elu eest, kuid jah, 12h tööl ja siis kaine rool ei anna enam ka 5 min aega, et oma telefonile pilku peale visata...
Kuid et OT-ks ei kisuks, siis peaksin ikka mainima, et see mudel on suht vastupidav, telefon ei lannanud just ei tea mis pehmele pinnasele vaid tolmusele betoonile ja suure lennuga + lihtsalt mõnusat libisemist
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onuzim
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004
|
09.08.2006 12:56:43
|
|
|
| ega keegi ei kujuta ette kui palju see softi vahetus maksta võib ja kus seda kõige mõttekam teostada oleks?(pole vist endal enam garantii all telefon)
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
09.08.2006 23:42:09
|
|
|
| onuzim kirjutas: |
| ega keegi ei kujuta ette kui palju see softi vahetus maksta võib ja kus seda kõige mõttekam teostada oleks?(pole vist endal enam garantii all telefon) |
Kasutaja martl teeb selle Tartus ära soodsalt, nii kontakteeruga temaga. Soovitan teda!
Kas kellelgil seda kõige tavalisemat teemat on Nokia 6230i-le?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaemka
HV Guru

liitunud: 28.03.2004
|
10.08.2006 17:01:44
|
|
|
| onuzim kirjutas: |
| ega keegi ei kujuta ette kui palju see softi vahetus maksta võib ja kus seda kõige mõttekam teostada oleks?(pole vist endal enam garantii all telefon) |
100eek Tallinnas
_________________ GSM Service: Ost-Kodeerimine-Tarkvara uuendamine-Remont-Vahetus
SAT-TV Süsteemide hooldus, paigaldus, seadmed.
M:533333*5, 51999*99, 533000*0 |
|
| Kommentaarid: 333 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
263 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
11.08.2006 07:34:27
|
|
|
mis see viimane soft on?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antzik
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
11.08.2006 07:49:57
|
|
|
Peaks olema v03.80
_________________ www.seicom.ee Avatäited |
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
11.08.2006 09:33:00
|
|
|
| Natuke uuem vast ikka versioon 03.81.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
11.08.2006 17:40:55
|
|
|
peab vist ka uuenduse tegema, sest mini.oprera.com lehte ei ava ja paneb pange.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
17.08.2006 15:02:20
|
|
|
Plaan osta oma Nokiale 1GB MMC kaart. ATF-is 2-tk hinnavahe 10 EEK, On keegi neid mõlemaid proovinud või siis ühte neist. Millised kogemused olid, kumb kiirem/parem?
Kingston MMCM 1GB
A-Data MMC 1GB 200x
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
17.08.2006 15:06:48
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
Plaan osta oma Nokiale 1GB MMC kaart. ATF-is 2-tk hinnavahe 10 EEK, On keegi neid mõlemaid proovinud või siis ühte neist. Millised kogemused olid, kumb kiirem/parem?
Kingston MMCM 1GB
A-Data MMC 1GB 200x |
kas 6230i mitte üle 512mb kaardi ei toeta? või see ei loe?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
20.08.2006 02:10:03
|
|
|
jutud räägivad jah et toetab ka gigaseid, ise olen kasutanud 512mb kingstoni kaarti (rs-mmc koos adapteriga oli mul siis) ja töötas korralikult.
E: üritasin just adapteriga panna gigast minisd kaarti sisse aga see ei mahtunid, väike nõks jäi puudu
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
20.08.2006 16:04:36
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| E: üritasin just adapteriga panna gigast minisd kaarti sisse aga see ei mahtunid, väike nõks jäi puudu |
Mini Secure Digital Card mõtled? Neid IMO telefon ei sööks kui nad sisse mahuksid. Telefonis on MMC lugeja mis saab ainult MMC kaartidega hakkama. SD lugejad saavad SD kui ka MMC-ga hakkama.
Igatahes tellisin KINGSTON 1GB MMC MOBILE DUAL VOLTAGE kaardi, eks teisipäeval näeb, kas hakkab tööle.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
21.08.2006 02:05:08
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| KillerXP kirjutas: |
| E: üritasin just adapteriga panna gigast minisd kaarti sisse aga see ei mahtunid, väike nõks jäi puudu |
Mini Secure Digital Card mõtled? Neid IMO telefon ei sööks kui nad sisse mahuksid. Telefonis on MMC lugeja mis saab ainult MMC kaartidega hakkama. SD lugejad saavad SD kui ka MMC-ga hakkama.
|
jep täpselt niimodi ongi aga kuna mu mälu oli hägune sellepealt kumba pidi töötas asi siis mõtlesin et teeme loomkatseid pigem kui lähme teeme väikese otsirännaku.
Praegu järele mõeldus ütleme nii et oli tore telefon küll aga aeg läks edasi ja enam seda ei tahaks, qwerty klaver telefonil on liiga mugav et sellest loobuda
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rubberman
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2006
|
25.08.2006 13:21:56
|
|
|
| tervitus.. ma siin uustulnuk =P.. mul oleks selline probleem.. et kui suurt mälu sellele tel-ile on võimalik osta?.. ja kust?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
25.08.2006 13:35:34
|
|
|
| rubberman kirjutas: |
| tervitus.. ma siin uustulnuk =P.. mul oleks selline probleem.. et kui suurt mälu sellele tel-ile on võimalik osta?.. ja kust? |
| Mart352 kirjutas: |
| Igatahes tellisin KINGSTON 1GB MMC MOBILE DUAL VOLTAGE kaardi, eks teisipäeval näeb, kas hakkab tööle. |
Gennet Lab-is pakuti:
KINGSTON 512MB MMC Mobile Dual Voltage 205 kr
KINGSTON 1GB MMC Mobile Dual Voltage 395 kr
ostsin siis selle 1GB Kingstoni ja töötab ilusti
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rubberman
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
26.08.2006 14:05:24
|
|
|
No kui juba juhe on olemas siis võid näiteks telefonil aktiveerida andmeedastus reziimi (täitsa olemas teisel ja testitud ka), siis pole tarkvara vaja ja tunneb ära rahulikult ning näitab teda removable drive'ina. Olen ise nii kasutanud. Samas niivisi saad ligi ainult mälukaardile, kui tahad ka telefoni mälule või kontaktidele siis võid kasutada originaalsofti ehk pcsuite või siis tirida mõne alternatiivi (mis on tavaliselt tunduvalt paremad, ainult ka tasulised nagu oxygen phone manager või mobiledit)
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
26.08.2006 15:58:09
|
|
|
kas seda andmeedastusreiimi saab ka läbi BT kasutada?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
27.08.2006 01:58:35
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| kas seda andmeedastusrežiimi saab ka läbi BT kasutada? |
minuteada ainult kaabliga
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
27.08.2006 19:21:03
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| kotmarjak kirjutas: |
| kas seda andmeedastusrežiimi saab ka läbi BT kasutada? |
minuteada ainult kaabliga |
Mul on läpakas BT sees ja funkab ilma Nokia poolse softita.. pildid, musa jne...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
27.08.2006 20:31:12
|
|
|
siis peaks ise ka proovima.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
29.08.2006 17:00:40
|
|
|
| Teab keegi 6230i-ga filmi vaatamis programmi, millel on kerimis võimalus olemas? Telefoni sisene pleier pakub ainult käima-seisma funktsiooni.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
30.08.2006 00:23:21
|
|
|
| sixkiller kirjutas: |
| Teab keegi 6230i-ga filmi vaatamis programmi, millel on kerimis võimalus olemas? Telefoni sisene pleier pakub ainult käima-seisma funktsiooni. |
Ei ole kindel, aga sellele telefonile ei ole sellist asja olemas. Ei ole symbian telefon ju , ja siis ei ole selliseid tarkvarasid.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pepsy
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
01.09.2006 14:15:43
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
| rubberman kirjutas: |
| tervitus.. ma siin uustulnuk =P.. mul oleks selline probleem.. et kui suurt mälu sellele tel-ile on võimalik osta?.. ja kust? |
| Mart352 kirjutas: |
| Igatahes tellisin KINGSTON 1GB MMC MOBILE DUAL VOLTAGE kaardi, eks teisipäeval näeb, kas hakkab tööle. |
Gennet Lab-is pakuti:
KINGSTON 512MB MMC Mobile Dual Voltage 205 kr
KINGSTON 1GB MMC Mobile Dual Voltage 395 kr
ostsin siis selle 1GB Kingstoni ja töötab ilusti  |
et nagu ma aru saan siis nokia 6230i-ga peaks Kingstoni MMC Mobile Dual Voltage kaardid töötama ilusti, eksju? mul on ka kavas osta lähiajal telefonile mälukaart juurde ja ma arvan et tulebki võtta see kingstoni oma.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
02.09.2006 04:11:44
|
|
|
| 6230i töötavad kõik MMC ja RS-MMC kaardid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
02.09.2006 09:40:09
|
|
|
| Number1 kirjutas: |
| 6230i töötavad kõik MMC ja RS-MMC kaardid |
2GB vist ei tööta.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|