Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 84, 85, 86  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 00:22:05 vasta tsitaadiga

minuteada see poe garantii papper on suht suva kuna peaks nagu tootja (kui korralik tootja) ise selle juppi vasta võtma kui sa selle neile vastavalt saadad (postikulud maksad ise) vms värk minuteada peaks olema.

Pood on ikkagist edasimüüja mitte tootja seega tal nagu ei ole mingit õigust garantiid piirata vms jura teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 11.06.2006 02:09:16 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
z3ro kirjutas:
Skeptik kirjutas:
toiteploki lüliti peabki olema välja lülitatud enne kaablite külge ühendamist, mis on ka Ordi kasutusjuhendis ilusti kirjas icon_smile.gif

mitu % arvutiostjatest seda loeb? icon_wink.gif

ja kui ta selle tõttu midagi valesti teeb, et ei loe, milles on firma süüdi?

Firma peaks panema koostatud arvuti suurde kilekotti ja koti suu kinni kleepima suure punase kleepsuga, millel suurte tähtedega kirjas "enne avamist loe läbi juhend!"
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 10:00:27 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Pood on ikkagist edasimüüja mitte tootja seega tal nagu ei ole mingit õigust garantiid piirata vms jura teha icon_rolleyes.gif

Tootjagarantii on TOOTJA <--garantii, poe garantii on EDASIMÜÜJA <-- garantii.Ega see kui tootja annab eluaegse garantii ja pood aasta aega ei tähenda, et pood piiraks garantiid.Lihtsalt pood teostab garantiiremonti aasta jooksul.Peale seda teostab garantiiremonti tootja ja see kuidas see sinna saadakse on juba inimese enda mure.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matux.
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2006




sõnum 11.06.2006 14:43:32 vasta tsitaadiga

reedel sain mingi monitori FLATRON LG 8ms heledus 700:1 vist vms!! aga mingi 1 n2dal pidin ootama kui k2tte sain:S
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 14:58:19 vasta tsitaadiga

Matux. kirjutas:
reedel sain mingi monitori FLATRON LG 8ms heledus 700:1 vist vms!! aga mingi 1 n2dal pidin ootama kui k2tte sain:S


su sõnastusest võiks järeldada et vale või suvaline monitor saadeti?

Ja kui sa juba 1 nädal ootasid siis kus kohta nad selle toimetama pidid? Üldjuhul kui laos olemas siis peaks asi ruttem tulema v.a kui kusagilt soome vms laost sisse tuuakse.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 21:04:23 vasta tsitaadiga

Matux. kirjutas:
reedel sain mingi monitori FLATRON LG 8ms heledus 700:1 vist vms!! aga mingi 1 n2dal pidin ootama kui k2tte sain:S


selle järgi nüüd küll aru ei saa mis krdi monitori sa said ja mis muret teeb
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 21:15:47 vasta tsitaadiga

Et said mingi monitori mida pidid nädal aega ootama ? Ise said ka aru mida ütlesid ?
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allsight
HV vaatleja
allsight

liitunud: 28.08.2004




sõnum 12.06.2006 16:44:46 vasta tsitaadiga

olen emaplaate ja coolereid ning malusid ostnud suht norm koht...kvaliteediga ei ole probleeme olnud
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2006 18:27:42 vasta tsitaadiga

kvaliteedi määravad ikkagi tootjad mitte edasimüüjad icon_wink.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2006 18:33:48 vasta tsitaadiga

läpparil neljas nädal garantiis...
niipalju mulle öeldi, et emaplaati ootavad. (vist tulevad need siis kuskilt taiwanist? x\).
lubati täna helistada, et antakse umbkaudne aeg MILLAL emaplaat nendeni jõuab.
tööpäev läbi ja ei essugi.
no tõesti, asi läheb naljakaks juba.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2006 18:35:32 vasta tsitaadiga

painkillah, ega see tellimine eriti kiiresti ei kulge jah... oleneb kus tellitakse... kui kusagilt taiwanist siis jah võid rahulikult veel oodata...
N: kunagi ootasin ühte arvuit korpust 2 kuud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2006 23:10:50 vasta tsitaadiga

eks vist võib osaliselt oma kaela ka süü ajada, 4 nädalit tagasi esmaspäeval, kui sai asi sisse viidud, ütlesin et eriti kiiret pole. tuleb ju suvi peale ja väheke vaja arvutivaba ka olla. et siis arvasin, et ca nädalaga saab hakkama.
ei kujutanud mina ette, et asi võtab 4+ nädalat... nojah. suvi käes, tahaks ilusa ilmaga nautida mobiilsust, aga näed, mida pole on tehnika.
eks ma ootan veel, mis muud üle jääb

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2006 23:46:53 vasta tsitaadiga

no arvad, et garantiikirjeldusse sai lisatud märge: "omanikul pole kiiret" või?
Olen kuulnud paarist HP sülearvutist, mis mitu kuud on HP hoolduses emaplaate oodanud, kuna tegu on defitsiitse plaadiga.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 00:09:48 vasta tsitaadiga

ega ma nüüd siis arvanudki, et sellepärast asi lauanurka visatakse. mõtlesin algul rohkem, et võetakse siis muud pakilisemad tööd ja tegemised ette.
aga ega kui asi üle 1 kuu venima hakkab, siis mõtlen küll asendusläppari küsimise peale icon_confused.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 00:15:52 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
ega ma nüüd siis arvanudki, et sellepärast asi lauanurka visatakse. mõtlesin algul rohkem, et võetakse siis muud pakilisemad tööd ja tegemised ette.
aga ega kui asi üle 1 kuu venima hakkab, siis mõtlen küll asendusläppari küsimise peale icon_confused.gif



Alati tasuks öelda et asjaga kiire ja kui ei ole kiire siis mitte midagi öelda. Muidu jääbki see sinna passima.
Ehk siis nagunii nad võtavad asjad selles järjekorras kuidas ette antakse. Päris nõnda nad vaevalt teha saavad et need jupid millele klient ütles "väga kiire on asjaga" võetakse ennem ja jäetakse tava kliendi jupid niisama vedelema ja tolmu korjama icon_neutral.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 09:49:02 vasta tsitaadiga

... vaat, kui ei soovi garantiis ennast halliks oodata, oleks soovitav kohalike firmade barebone kooste asemel ikka bränditooteid eelistada ! Bränditoodetele garanteeritakse reeglina garantiiaja jooksul varuosadega varustatus ja üle nädala ei tohiks tarneaeg üldjuhul venida. Samas, kui barebone juppide korral, mida toodetaksegi tihtilugu vaid mingi suhteliselt väike partii ja kui sellest jätkub varuosadeks, siis on hästi, kui kui ei jätku, siis ongi hambad. Seega, pole sugugi haruldane nähtus, kui juba alla paari aastasele tootele, enam juppe saada pole või tuleb need tellida üüratu tarneajaga kaugelt-kaugelt, mis ongi ilmselt käesolevalt juhul, kõige tõenäolisemalt painkillah kannatuste põhjuseks ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 14:00:45 vasta tsitaadiga

Ja FS Amilo ei ole brändiks.
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 14:03:42 vasta tsitaadiga

jjk kirjutas:
Ja FS AMILO ei ole brändiks.


mulle vaatab ta profiilist vasta selline läppar: Ordi Enduro AL50 PDII
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 15:19:57 vasta tsitaadiga

See oli lihtsalt mainimiseks, et FS-i Amilo on samapalju bränd, kui Ordi Enduro.
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 15:33:13 vasta tsitaadiga

... antud kontekstis kohatu märkus, jutt ei käinud kvaliteedist, vaid garantiilise juhtumi lahendamise kiirusest. Ma siiski julgen arvata, et FS puhul on märksa väiksem võimalus, et mingi jupi välja vahetamisega läheb üle kuu aega. Olenemata madalast hinnaklassist on FS AMILO läpakad siiski märksa standardsemad ja levinumad, seega võib eeldada, et varuosade saadavus on siiski mõneti parem ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 15:34:44 vasta tsitaadiga

nu neil on ikka vahe sees. Üks on suht no name teine on ikka tuntud nimi.

See Enduro peaks olema kokku pandud minuteada (vähemalt enne olid) mingi mitac vms suht mittemidagi ütleva firma poolt
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fireforce
HV vaatleja
Fireforce

liitunud: 10.06.2006




sõnum 13.06.2006 15:57:14 vasta tsitaadiga

ise ostin sealt LCD monitori, hetkel on kõik korras ja loodan, et jaab ka nii, ma arvan et mõnel juhul lihtsalt veab hea partiiga!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2006 16:17:47 vasta tsitaadiga

Fireforce kirjutas:
ise ostin sealt LCD monitori, hetkel on kõik korras ja loodan, et jaab ka nii, ma arvan et mõnel juhul lihtsalt veab hea partiiga!


Ehk siis mis ennem juhtunud on? Saanud jurasid ja surnuid pixleid täis LCD molusid mida mingil X põhjusel garantiist vasta pole võetud? Praegast jääb selline muljet et midagi on ennem valesti läinud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fireforce
HV vaatleja
Fireforce

liitunud: 10.06.2006




sõnum 13.06.2006 16:32:59 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Fireforce kirjutas:
ise ostin sealt LCD monitori, hetkel on kõik korras ja loodan, et jaab ka nii, ma arvan et mõnel juhul lihtsalt veab hea partiiga!


Ehk siis mis enne juhtunud on? Saanud jurasid ja surnuid pixleid täis LCD molusid mida mingil X põhjusel garantiist vasta pole võetud? Praegast jääb selline muljet et midagi on enne valesti läinud icon_neutral.gif


ei ole, aga isa tuttav kes ostis sealt mingi lcd 19 tollise sai mingi praagi ja siis pidi kuu aega ootama enne kui sai korda, rohkem ma ei tea tollest...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cemtey_old
HV vaatleja

liitunud: 13.06.2006




sõnum 13.06.2006 16:42:16 vasta tsitaadiga

.. kustutatud ..

viimati muutis Cemtey_old 04.05.2014 15:40:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 14:25:01 vasta tsitaadiga

nonii, ordist sain kõne, et läppar siis korda tehtud.
kutt rääkis, et ta kinnitas prose jahutuse uuesti ära - hetkel funktsioneerib kõik buenolt. homme lähen vtan siis asja välja.
aga mainis veel, et kui jamad peaksid ilmnema siis siiski vahetatakse mobo ära kui kohale jõuab.
ofk ega siin mobo kohalejõudmise venimises pole midagi imelikku, brändiks imo clevo (korpus, ka mobo?) ja plaadid tulevad sealt kuskilt hiina kandist.
gazillion tolli kah.
ega ma ordist mingit üliinimlikku käitumist ei ootagi, rohkem sooviks, et firma teavitaks mind võimalikest venimistest, või pakuks alternatiive jms. siiani on küll ordi kliendisõbralikkusega silma jäänud, ei taha, et tulevikus pettuma peaksin.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 15:09:58 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal Ordis nii head suhted loodud, et kõike antakse juba sõbrahinnaga ja mitte ükski jama pole ilmnenud. Veel... icon_razz.gif
Polegi üheski teises arvutipoes enam käinud.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 19.06.2006 18:08:40 vasta tsitaadiga

Mul on väike mure. Mul oli vaja firewire kaarti ja siis ühtlasi mõtlesin, et sellel kaardil võiks siis juba usb2.0 ka olla. Kuna ise ma linna pole sattunud, siis lasin vennal tuua sealt. Aga ta sai valesti aru ja tõi ainult firewire kaarti. Ja praegu pole enam aega ümber vahetama minna. Aga kas nii saaks, et ma kakuks karbi lahti, tõmbaks videod arvutisse ja umbes ~2 nädala pärast, kui ma reisilt tagasi tulen, siis lähen vahetan ümber ja maksan hinnavahe kinni?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 18:16:10 vasta tsitaadiga

DexXxter kirjutas:
Mul on väike mure. Mul oli vaja firewire kaarti ja siis ühtlasi mõtlesin, et sellel kaardil võiks siis juba usb2.0 ka olla. Kuna ise ma linna pole sattunud, siis lasin vennal tuua sealt. Aga ta sai valesti aru ja tõi ainult firewire kaarti. Ja praegu pole enam aega ümber vahetama minna. Aga kas nii saaks, et ma kakuks karbi lahti, tõmbaks videod arvutisse ja umbes ~2 nädala pärast, kui ma reisilt tagasi tulen, siis lähen vahetan ümber ja maksan hinnavahe kinni?


Kui just eriti head tutvused puuduvad siis vaevalt nad kasutatud toodet tagasi võtavad. Ehk siis kui nad üldse vahetavad ringi midagi siis ikka kinnises karbis olevat toodet (karp kahjustamata jne)


Aga sa võid helistada sinna poodi ja räägi oma jutt ära. Nemad arvatavasti oskavad paremini vastata su küsimustele.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 19.06.2006 18:36:27 vasta tsitaadiga

Kui on aega kirjutada siin, siis peab ka olema aega poodi minna icon_smile.gif Lahti kisud, unusta ära et midagi vahetada saad.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 19.06.2006 22:21:17 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
Kui on aega kirjutada siin, siis peab ka olema aega poodi minna icon_smile.gif Lahti kisud, unusta ära et midagi vahetada saad.

Oleks pood üle tänava, siis läheks võib olla jah sama palju aega, kui siia postituse tegemiseks, aga kuna poodiminekuks on vaja üle saja kilomeetri maha sõita siis ma parem küsin foorumist. icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 22:24:05 vasta tsitaadiga

DexXxter kirjutas:
Jorsik kirjutas:
Kui on aega kirjutada siin, siis peab ka olema aega poodi minna icon_smile.gif Lahti kisud, unusta ära et midagi vahetada saad.

Oleks pood üle tänava, siis läheks võib olla jah sama palju aega, kui siia postituse tegemiseks, aga kuna poodiminekuks on vaja üle saja kilomeetri maha sõita siis ma parem küsin foorumist. icon_wink.gif


telefon olmemas siis helista. Kui mingi tropp müüja ei ole kes vasta võtab siis peaks olukord lahenduse leidma


Aga jah: kui karbi avad siis nad tagasi seda enam taha võtta. icon_neutral.gif


viimati muutis angel 20.06.2006 01:39:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 20.06.2006 00:04:28 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Aga jah: kui karbi avad siis nad tagasi seda enam taha võtta.

Jah, sest mina ostjana ei tahaks ka avatud karbiga toodet niiväga osta (kui just hädavajadust pole). Vähemalt uue toote hinnaga mitte.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Living
HV kasutaja
Living

liitunud: 09.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2006 00:06:07 ORDI vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
... ega ma ordist mingit üliinimlikku käitumist ei ootagi, rohkem sooviks, et firma teavitaks mind võimalikest venimistest, või pakuks alternatiive jms. siiani on küll ordi kliendisõbralikkusega silma jäänud, ei taha, et tulevikus pettuma peaksin.


AS Ordi poolt komplekteeritud sülearvutid ei ole töökindlad.
7 kuu jooksul olen tagastanud AS-le Ordi kaks Enduro sülearvutit.


viimati muutis Living 03.07.2006 08:09:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2006 00:12:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
... partandamiseks... tevitama...

kurat, kas ametlike dokumentide jaoks spellerit või siis eesti keelt ei tunta?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2006 01:51:38 vasta tsitaadiga

ei tea mis selle läppariga saab. pelades läheb nii kuumaks, et kui trükid teksti (ala chatid wowis) siis lähevad näpuotsad valusaks icon_lol.gif
oleks tark tegu nendega sinna maid jagama minna?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2006 12:17:08 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
ei tea mis selle läppariga saab. pelades läheb nii kuumaks, et kui trükid teksti (ala chatid wowis) siis lähevad näpuotsad valusaks icon_lol.gif
oleks tark tegu nendega sinna maid jagama minna?


kurda muret ja las teevad korda. Üks kahest kas jahutus pask või keegi pasteeris termopastaga liigselt juppe või jättis üldse selle sinna panemata icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2006 15:55:24 vasta tsitaadiga

eino ülekuumenemise jutuga käidud seal juba 2-3 korda. öeldud muuseas, et kuumeneb raisk ka üle. kõik mida nemad teinud on, et puhastavad seest ära - ja jälle korras.
pigem tahaks juba asendusläpparit saada - aga tea kas seegi võimalik üldse on. kuna jõudlus on tähtis ja raha makstud sai suht vähe - siis võtaks hea meelega mingi acer/fujitsu siemensi oma sama konfiga.....nendelgi parem jahutus.

eino ei tea lihtsalt mida teha. kuumadel suvepäevadel ei saa tooga üldse vist linna peale minna ja avalikus netipunktis surfata, kuna asi sulaks üleks vist.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2006 16:55:13 vasta tsitaadiga

vii garantiise ja näita neile kuidas asi pange paneb. Ja ütle neile et tolmust puhastamine vms BS juttu ärgu ajagu vaid öelgu kohe kas sitt jahutus või nad ei oska termopastat (kvaliteetsemat) vahele panna.


Sellepärast jahutaksegi et ostke teatud kvaliteet tootjate läppareid mis sest et nende hind kallim ja riistvaraline sisu ei ole ei tea mis ulmeline. Aga vat rahvas läheb ikka selle odava reklaami trikki õnge ja siis süüdistavad firmat kes annab neile mida nad tahavad (odava hinnaga hea riistvaralise sisuga läppari millega tekib probleeme teatud olukorras). icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2006 17:26:41 vasta tsitaadiga

vaat asi ei pane pange. vaid lihtsalt läheb sigakuumaks. laual juba jäljed (kuumutas laki ära?)
mingi reklaami triki õnge minekut eriti polnud, teada oli, et need kodumaised kombunnid ei ole mingid kvaliteetpillid, kuid oli vaja jõudlusega läpparit. ka olid inimeste kogemused ordi läpparitega olnud positiivsed, kellega ma rääkisin.
eks riistavaraline sisu on enamjaol üks ja sama, pole mingeid "praake" tootjaid. pigem on viga Clevo korpuses, kus vaid üks miski 60 mm vent sees ringi urab.
aga ega normaalne pole see enivei, et müüakse selliseid läpparid hullu konfiga mis ei suuda end ära jahutada. muidugi polnud ka mina normaalne seda ostes, aga töötab ta ikka mingil määral, on ikka juhtunud kuumusest põhjustatud restarte, ning ketta hävinemisi. kuid peale rämeda ülekuumenemise pole mitte miski olnud pidev

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 28.06.2006 17:37:44 vasta tsitaadiga

kui kuumaks läheb ja jebida ka ei viitsi siis mine sinna ja maksa neile, et nad sulle võimsama ja parema jahuti sisse panevad icon_lol.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2006 17:48:46 vasta tsitaadiga

Eks siis tuleb midagi muud ette võtta. Kuna nendel odavamatel läpparitel ongi kallis sisu ja odav korpus. Kvaliteet läpparitel maksab see jahutus ja korpus juba omajagu. Ehk siis nende "home made" kraamiga on korpuse ja jahutuse arvelt kokku hoitud, et hinna sisse mahuks ära võimalikult hea riistvaraline sisu.

Minuteada on olemas sellised alused mis on mõeldud läpparite jahutamiseks aga seda ei tea kas eestis neid müüakse:
http://www.coolermaster-europe.com/index.php?LT=english&Language_s=2&url_place=product&p_serial=R9-NBC-AWBK/AWBS&other_title=+R9-NBC-AWBK%2FAWBS+NotePal%20W1

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 28.06.2006 17:51:58 vasta tsitaadiga

Nüüd käite siin kurtmas jah, ega muud ei olegi öelda kui et omad vitsad peksavad icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Oleks ikka pidanud ostma kasutatud DELLi või IBMi


ot:
jobukari

_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2006 17:54:16 vasta tsitaadiga

selleks et see CM asi töötaks, oleks vaja mul auke läppari põhja. mul on aga 1 auk , kus juba istub vent sees. selleks et ventika tööd efektiivsemaks muuta oleks vaja need "aluse" ventikad suht sünkrooni panna selle läppari omaga.
sellest põhja peale puhumisest küll mingit erilist kasu pole. plastik ei ole hea soojusjuht, sa võid ju läppari põhjas olevat plastikut väljaspoolt jahutada, kuid sees on ikka üks suur kuumapilv.
niru korpus lihtsalt, liiga vähe õhutusauke.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2006 18:03:19 vasta tsitaadiga

no shit. Miks siis muidu kohe alati öeldakse et osta dell, hp, ibm vms risu endale. Tuleb kokkuvõttes odavam kui see uber riistvaralise sisuga läppar mille korpus laguneb ja jahutus annab soovida icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2006 20:22:25 vasta tsitaadiga

ega noh, siiani pole mina pidanud sentigi maksma(va läppar ise. parandused @garantiiremon). korpus ka ei lagune (veel? icon_lol.gif ).
ainuke punkt on see - et just asi on kuum. jõudlust on nagu muda.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2006 23:12:32 vasta tsitaadiga

kui normaalselt hoida oma asju, ei lagune need Ordi läpparid ka midagi. ja ega need odavamad FS Amilod või Acerid ka eriti paremad pole - kasutavad nad ju samu toorikuid.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 29.06.2006 02:02:26 vasta tsitaadiga

Nüüd käite siin kurtmas jah, ega muud ei olegi öelda kui et omad vitsad peksavad
Oleks ikka pidanud ostma kasutatud DELLi või IBMi

sa ikka kummaline vend icon_redface.gif

_________________
lillekasvatus.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Living
HV kasutaja
Living

liitunud: 09.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2006 23:18:03 Ordi vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
läpparil neljas nädal garantiis...
niipalju mulle öeldi, et emaplaati ootavad. (vist tulevad need siis kuskilt taiwanist? x\).
.


Ei, ei tule Taiwan'ist, "prügikastist" otsivad. Vähemalt minu endisele läbale otsiti ja leiti kah.

Kas enne emaplaadi vahetust temperatuuriga probleeme ei olnud?

_________________
LiVing 2025


viimati muutis Living 02.07.2006 22:04:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 03:49:29 vasta tsitaadiga

koguaeg tempiga probleeme olnud icon_biggrin.gif
suht algusest peale. praegu peab asi tempile paremini vastu (algul loopis kinni lausa)

kraaks, aga ega ordi ka kummaline kui müüb kaupa mis teie jutu järgi mõeldud perse minema icon_lol.gif
niikaua kuni asi normaalselt ei tööta, saadan tagasi ja las parandavad.
kui kuskilt ka mingi korralik pidev sissetulek hakkab tulema, siis läheb enivei läppar vahetusse.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Ordi mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 84, 85, 86  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.