|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.06.2006 00:22:05
|
|
|
minuteada see poe garantii papper on suht suva kuna peaks nagu tootja (kui korralik tootja) ise selle juppi vasta võtma kui sa selle neile vastavalt saadad (postikulud maksad ise) vms värk minuteada peaks olema.
Pood on ikkagist edasimüüja mitte tootja seega tal nagu ei ole mingit õigust garantiid piirata vms jura teha
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
11.06.2006 02:09:16
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| z3ro kirjutas: |
| Skeptik kirjutas: |
toiteploki lüliti peabki olema välja lülitatud enne kaablite külge ühendamist, mis on ka Ordi kasutusjuhendis ilusti kirjas  |
mitu % arvutiostjatest seda loeb?  |
ja kui ta selle tõttu midagi valesti teeb, et ei loe, milles on firma süüdi? |
Firma peaks panema koostatud arvuti suurde kilekotti ja koti suu kinni kleepima suure punase kleepsuga, millel suurte tähtedega kirjas "enne avamist loe läbi juhend!"
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.06.2006 10:00:27
|
|
|
| angel kirjutas: |
Pood on ikkagist edasimüüja mitte tootja seega tal nagu ei ole mingit õigust garantiid piirata vms jura teha  |
Tootjagarantii on TOOTJA <--garantii, poe garantii on EDASIMÜÜJA <-- garantii.Ega see kui tootja annab eluaegse garantii ja pood aasta aega ei tähenda, et pood piiraks garantiid.Lihtsalt pood teostab garantiiremonti aasta jooksul.Peale seda teostab garantiiremonti tootja ja see kuidas see sinna saadakse on juba inimese enda mure.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matux.
HV vaatleja
liitunud: 11.04.2006
|
11.06.2006 14:43:32
|
|
|
| reedel sain mingi monitori FLATRON LG 8ms heledus 700:1 vist vms!! aga mingi 1 n2dal pidin ootama kui k2tte sain:S
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.06.2006 14:58:19
|
|
|
| Matux. kirjutas: |
| reedel sain mingi monitori FLATRON LG 8ms heledus 700:1 vist vms!! aga mingi 1 n2dal pidin ootama kui k2tte sain:S |
su sõnastusest võiks järeldada et vale või suvaline monitor saadeti?
Ja kui sa juba 1 nädal ootasid siis kus kohta nad selle toimetama pidid? Üldjuhul kui laos olemas siis peaks asi ruttem tulema v.a kui kusagilt soome vms laost sisse tuuakse.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
11.06.2006 21:04:23
|
|
|
| Matux. kirjutas: |
| reedel sain mingi monitori FLATRON LG 8ms heledus 700:1 vist vms!! aga mingi 1 n2dal pidin ootama kui k2tte sain:S |
selle järgi nüüd küll aru ei saa mis krdi monitori sa said ja mis muret teeb
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
11.06.2006 21:15:47
|
|
|
Et said mingi monitori mida pidid nädal aega ootama ? Ise said ka aru mida ütlesid ?
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allsight
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2004
|
12.06.2006 16:44:46
|
|
|
olen emaplaate ja coolereid ning malusid ostnud suht norm koht...kvaliteediga ei ole probleeme olnud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
12.06.2006 18:27:42
|
|
|
kvaliteedi määravad ikkagi tootjad mitte edasimüüjad
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
12.06.2006 18:33:48
|
|
|
läpparil neljas nädal garantiis...
niipalju mulle öeldi, et emaplaati ootavad. (vist tulevad need siis kuskilt taiwanist? x\).
lubati täna helistada, et antakse umbkaudne aeg MILLAL emaplaat nendeni jõuab.
tööpäev läbi ja ei essugi.
no tõesti, asi läheb naljakaks juba.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
12.06.2006 18:35:32
|
|
|
painkillah, ega see tellimine eriti kiiresti ei kulge jah... oleneb kus tellitakse... kui kusagilt taiwanist siis jah võid rahulikult veel oodata...
N: kunagi ootasin ühte arvuit korpust 2 kuud
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
12.06.2006 23:10:50
|
|
|
eks vist võib osaliselt oma kaela ka süü ajada, 4 nädalit tagasi esmaspäeval, kui sai asi sisse viidud, ütlesin et eriti kiiret pole. tuleb ju suvi peale ja väheke vaja arvutivaba ka olla. et siis arvasin, et ca nädalaga saab hakkama.
ei kujutanud mina ette, et asi võtab 4+ nädalat... nojah. suvi käes, tahaks ilusa ilmaga nautida mobiilsust, aga näed, mida pole on tehnika.
eks ma ootan veel, mis muud üle jääb
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
12.06.2006 23:46:53
|
|
|
no arvad, et garantiikirjeldusse sai lisatud märge: "omanikul pole kiiret" või?
Olen kuulnud paarist HP sülearvutist, mis mitu kuud on HP hoolduses emaplaate oodanud, kuna tegu on defitsiitse plaadiga.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
13.06.2006 00:09:48
|
|
|
ega ma nüüd siis arvanudki, et sellepärast asi lauanurka visatakse. mõtlesin algul rohkem, et võetakse siis muud pakilisemad tööd ja tegemised ette.
aga ega kui asi üle 1 kuu venima hakkab, siis mõtlen küll asendusläppari küsimise peale
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.06.2006 00:15:52
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
ega ma nüüd siis arvanudki, et sellepärast asi lauanurka visatakse. mõtlesin algul rohkem, et võetakse siis muud pakilisemad tööd ja tegemised ette.
aga ega kui asi üle 1 kuu venima hakkab, siis mõtlen küll asendusläppari küsimise peale  |
Alati tasuks öelda et asjaga kiire ja kui ei ole kiire siis mitte midagi öelda. Muidu jääbki see sinna passima.
Ehk siis nagunii nad võtavad asjad selles järjekorras kuidas ette antakse. Päris nõnda nad vaevalt teha saavad et need jupid millele klient ütles "väga kiire on asjaga" võetakse ennem ja jäetakse tava kliendi jupid niisama vedelema ja tolmu korjama
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.06.2006 09:49:02
|
|
|
... vaat, kui ei soovi garantiis ennast halliks oodata, oleks soovitav kohalike firmade barebone kooste asemel ikka bränditooteid eelistada ! Bränditoodetele garanteeritakse reeglina garantiiaja jooksul varuosadega varustatus ja üle nädala ei tohiks tarneaeg üldjuhul venida. Samas, kui barebone juppide korral, mida toodetaksegi tihtilugu vaid mingi suhteliselt väike partii ja kui sellest jätkub varuosadeks, siis on hästi, kui kui ei jätku, siis ongi hambad. Seega, pole sugugi haruldane nähtus, kui juba alla paari aastasele tootele, enam juppe saada pole või tuleb need tellida üüratu tarneajaga kaugelt-kaugelt, mis ongi ilmselt käesolevalt juhul, kõige tõenäolisemalt painkillah kannatuste põhjuseks ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.06.2006 14:03:42
|
|
|
| jjk kirjutas: |
| Ja FS AMILO ei ole brändiks. |
mulle vaatab ta profiilist vasta selline läppar: Ordi Enduro AL50 PDII
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.06.2006 15:33:13
|
|
|
... antud kontekstis kohatu märkus, jutt ei käinud kvaliteedist, vaid garantiilise juhtumi lahendamise kiirusest. Ma siiski julgen arvata, et FS puhul on märksa väiksem võimalus, et mingi jupi välja vahetamisega läheb üle kuu aega. Olenemata madalast hinnaklassist on FS AMILO läpakad siiski märksa standardsemad ja levinumad, seega võib eeldada, et varuosade saadavus on siiski mõneti parem ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.06.2006 15:34:44
|
|
|
nu neil on ikka vahe sees. Üks on suht no name teine on ikka tuntud nimi.
See Enduro peaks olema kokku pandud minuteada (vähemalt enne olid) mingi mitac vms suht mittemidagi ütleva firma poolt
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fireforce
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2006
|
13.06.2006 15:57:14
|
|
|
| ise ostin sealt LCD monitori, hetkel on kõik korras ja loodan, et jaab ka nii, ma arvan et mõnel juhul lihtsalt veab hea partiiga!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
13.06.2006 16:17:47
|
|
|
| Fireforce kirjutas: |
| ise ostin sealt LCD monitori, hetkel on kõik korras ja loodan, et jaab ka nii, ma arvan et mõnel juhul lihtsalt veab hea partiiga! |
Ehk siis mis ennem juhtunud on? Saanud jurasid ja surnuid pixleid täis LCD molusid mida mingil X põhjusel garantiist vasta pole võetud? Praegast jääb selline muljet et midagi on ennem valesti läinud
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fireforce
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2006
|
13.06.2006 16:32:59
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Fireforce kirjutas: |
| ise ostin sealt LCD monitori, hetkel on kõik korras ja loodan, et jaab ka nii, ma arvan et mõnel juhul lihtsalt veab hea partiiga! |
Ehk siis mis enne juhtunud on? Saanud jurasid ja surnuid pixleid täis LCD molusid mida mingil X põhjusel garantiist vasta pole võetud? Praegast jääb selline muljet et midagi on enne valesti läinud  |
ei ole, aga isa tuttav kes ostis sealt mingi lcd 19 tollise sai mingi praagi ja siis pidi kuu aega ootama enne kui sai korda, rohkem ma ei tea tollest...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cemtey_old
HV vaatleja
liitunud: 13.06.2006
|
13.06.2006 16:42:16
|
|
|
.. kustutatud ..
viimati muutis Cemtey_old 04.05.2014 15:40:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
14.06.2006 14:25:01
|
|
|
nonii, ordist sain kõne, et läppar siis korda tehtud.
kutt rääkis, et ta kinnitas prose jahutuse uuesti ära - hetkel funktsioneerib kõik buenolt. homme lähen vtan siis asja välja.
aga mainis veel, et kui jamad peaksid ilmnema siis siiski vahetatakse mobo ära kui kohale jõuab.
ofk ega siin mobo kohalejõudmise venimises pole midagi imelikku, brändiks imo clevo (korpus, ka mobo?) ja plaadid tulevad sealt kuskilt hiina kandist.
gazillion tolli kah.
ega ma ordist mingit üliinimlikku käitumist ei ootagi, rohkem sooviks, et firma teavitaks mind võimalikest venimistest, või pakuks alternatiive jms. siiani on küll ordi kliendisõbralikkusega silma jäänud, ei taha, et tulevikus pettuma peaksin.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
15.06.2006 15:09:58
|
|
|
Viimasel ajal Ordis nii head suhted loodud, et kõike antakse juba sõbrahinnaga ja mitte ükski jama pole ilmnenud. Veel...
Polegi üheski teises arvutipoes enam käinud.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
19.06.2006 18:08:40
|
|
|
| Mul on väike mure. Mul oli vaja firewire kaarti ja siis ühtlasi mõtlesin, et sellel kaardil võiks siis juba usb2.0 ka olla. Kuna ise ma linna pole sattunud, siis lasin vennal tuua sealt. Aga ta sai valesti aru ja tõi ainult firewire kaarti. Ja praegu pole enam aega ümber vahetama minna. Aga kas nii saaks, et ma kakuks karbi lahti, tõmbaks videod arvutisse ja umbes ~2 nädala pärast, kui ma reisilt tagasi tulen, siis lähen vahetan ümber ja maksan hinnavahe kinni?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.06.2006 18:16:10
|
|
|
| DexXxter kirjutas: |
| Mul on väike mure. Mul oli vaja firewire kaarti ja siis ühtlasi mõtlesin, et sellel kaardil võiks siis juba usb2.0 ka olla. Kuna ise ma linna pole sattunud, siis lasin vennal tuua sealt. Aga ta sai valesti aru ja tõi ainult firewire kaarti. Ja praegu pole enam aega ümber vahetama minna. Aga kas nii saaks, et ma kakuks karbi lahti, tõmbaks videod arvutisse ja umbes ~2 nädala pärast, kui ma reisilt tagasi tulen, siis lähen vahetan ümber ja maksan hinnavahe kinni? |
Kui just eriti head tutvused puuduvad siis vaevalt nad kasutatud toodet tagasi võtavad. Ehk siis kui nad üldse vahetavad ringi midagi siis ikka kinnises karbis olevat toodet (karp kahjustamata jne)
Aga sa võid helistada sinna poodi ja räägi oma jutt ära. Nemad arvatavasti oskavad paremini vastata su küsimustele.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorsik
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2001
|
19.06.2006 18:36:27
|
|
|
Kui on aega kirjutada siin, siis peab ka olema aega poodi minna Lahti kisud, unusta ära et midagi vahetada saad.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
19.06.2006 22:21:17
|
|
|
| Jorsik kirjutas: |
Kui on aega kirjutada siin, siis peab ka olema aega poodi minna Lahti kisud, unusta ära et midagi vahetada saad. |
Oleks pood üle tänava, siis läheks võib olla jah sama palju aega, kui siia postituse tegemiseks, aga kuna poodiminekuks on vaja üle saja kilomeetri maha sõita siis ma parem küsin foorumist.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.06.2006 22:24:05
|
|
|
| DexXxter kirjutas: |
| Jorsik kirjutas: |
Kui on aega kirjutada siin, siis peab ka olema aega poodi minna Lahti kisud, unusta ära et midagi vahetada saad. |
Oleks pood üle tänava, siis läheks võib olla jah sama palju aega, kui siia postituse tegemiseks, aga kuna poodiminekuks on vaja üle saja kilomeetri maha sõita siis ma parem küsin foorumist.  |
telefon olmemas siis helista. Kui mingi tropp müüja ei ole kes vasta võtab siis peaks olukord lahenduse leidma
Aga jah: kui karbi avad siis nad tagasi seda enam taha võtta.
viimati muutis angel 20.06.2006 01:39:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
20.06.2006 00:04:28
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Aga jah: kui karbi avad siis nad tagasi seda enam taha võtta. |
Jah, sest mina ostjana ei tahaks ka avatud karbiga toodet niiväga osta (kui just hädavajadust pole). Vähemalt uue toote hinnaga mitte.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Living
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
28.06.2006 00:06:07
ORDI |
|
|
| painkillah kirjutas: |
| ... ega ma ordist mingit üliinimlikku käitumist ei ootagi, rohkem sooviks, et firma teavitaks mind võimalikest venimistest, või pakuks alternatiive jms. siiani on küll ordi kliendisõbralikkusega silma jäänud, ei taha, et tulevikus pettuma peaksin. |
AS Ordi poolt komplekteeritud sülearvutid ei ole töökindlad.
7 kuu jooksul olen tagastanud AS-le Ordi kaks Enduro sülearvutit.
viimati muutis Living 03.07.2006 08:09:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
28.06.2006 00:12:57
|
|
|
| tsitaat: |
| ... partandamiseks... tevitama... |
kurat, kas ametlike dokumentide jaoks spellerit või siis eesti keelt ei tunta?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.06.2006 01:51:38
|
|
|
ei tea mis selle läppariga saab. pelades läheb nii kuumaks, et kui trükid teksti (ala chatid wowis) siis lähevad näpuotsad valusaks
oleks tark tegu nendega sinna maid jagama minna?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.06.2006 12:17:08
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
ei tea mis selle läppariga saab. pelades läheb nii kuumaks, et kui trükid teksti (ala chatid wowis) siis lähevad näpuotsad valusaks
oleks tark tegu nendega sinna maid jagama minna? |
kurda muret ja las teevad korda. Üks kahest kas jahutus pask või keegi pasteeris termopastaga liigselt juppe või jättis üldse selle sinna panemata
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.06.2006 15:55:24
|
|
|
eino ülekuumenemise jutuga käidud seal juba 2-3 korda. öeldud muuseas, et kuumeneb raisk ka üle. kõik mida nemad teinud on, et puhastavad seest ära - ja jälle korras.
pigem tahaks juba asendusläpparit saada - aga tea kas seegi võimalik üldse on. kuna jõudlus on tähtis ja raha makstud sai suht vähe - siis võtaks hea meelega mingi acer/fujitsu siemensi oma sama konfiga.....nendelgi parem jahutus.
eino ei tea lihtsalt mida teha. kuumadel suvepäevadel ei saa tooga üldse vist linna peale minna ja avalikus netipunktis surfata, kuna asi sulaks üleks vist.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.06.2006 16:55:13
|
|
|
vii garantiise ja näita neile kuidas asi pange paneb. Ja ütle neile et tolmust puhastamine vms BS juttu ärgu ajagu vaid öelgu kohe kas sitt jahutus või nad ei oska termopastat (kvaliteetsemat) vahele panna.
Sellepärast jahutaksegi et ostke teatud kvaliteet tootjate läppareid mis sest et nende hind kallim ja riistvaraline sisu ei ole ei tea mis ulmeline. Aga vat rahvas läheb ikka selle odava reklaami trikki õnge ja siis süüdistavad firmat kes annab neile mida nad tahavad (odava hinnaga hea riistvaralise sisuga läppari millega tekib probleeme teatud olukorras).
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.06.2006 17:26:41
|
|
|
vaat asi ei pane pange. vaid lihtsalt läheb sigakuumaks. laual juba jäljed (kuumutas laki ära?)
mingi reklaami triki õnge minekut eriti polnud, teada oli, et need kodumaised kombunnid ei ole mingid kvaliteetpillid, kuid oli vaja jõudlusega läpparit. ka olid inimeste kogemused ordi läpparitega olnud positiivsed, kellega ma rääkisin.
eks riistavaraline sisu on enamjaol üks ja sama, pole mingeid "praake" tootjaid. pigem on viga Clevo korpuses, kus vaid üks miski 60 mm vent sees ringi urab.
aga ega normaalne pole see enivei, et müüakse selliseid läpparid hullu konfiga mis ei suuda end ära jahutada. muidugi polnud ka mina normaalne seda ostes, aga töötab ta ikka mingil määral, on ikka juhtunud kuumusest põhjustatud restarte, ning ketta hävinemisi. kuid peale rämeda ülekuumenemise pole mitte miski olnud pidev
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
28.06.2006 17:37:44
|
|
|
kui kuumaks läheb ja jebida ka ei viitsi siis mine sinna ja maksa neile, et nad sulle võimsama ja parema jahuti sisse panevad
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
28.06.2006 17:51:58
|
|
|
Nüüd käite siin kurtmas jah, ega muud ei olegi öelda kui et omad vitsad peksavad
Oleks ikka pidanud ostma kasutatud DELLi või IBMi
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.06.2006 17:54:16
|
|
|
selleks et see CM asi töötaks, oleks vaja mul auke läppari põhja. mul on aga 1 auk , kus juba istub vent sees. selleks et ventika tööd efektiivsemaks muuta oleks vaja need "aluse" ventikad suht sünkrooni panna selle läppari omaga.
sellest põhja peale puhumisest küll mingit erilist kasu pole. plastik ei ole hea soojusjuht, sa võid ju läppari põhjas olevat plastikut väljaspoolt jahutada, kuid sees on ikka üks suur kuumapilv.
niru korpus lihtsalt, liiga vähe õhutusauke.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.06.2006 18:03:19
|
|
|
no shit. Miks siis muidu kohe alati öeldakse et osta dell, hp, ibm vms risu endale. Tuleb kokkuvõttes odavam kui see uber riistvaralise sisuga läppar mille korpus laguneb ja jahutus annab soovida
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.06.2006 20:22:25
|
|
|
ega noh, siiani pole mina pidanud sentigi maksma(va läppar ise. parandused @garantiiremon). korpus ka ei lagune (veel? ).
ainuke punkt on see - et just asi on kuum. jõudlust on nagu muda.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.06.2006 23:12:32
|
|
|
| kui normaalselt hoida oma asju, ei lagune need Ordi läpparid ka midagi. ja ega need odavamad FS Amilod või Acerid ka eriti paremad pole - kasutavad nad ju samu toorikuid.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
29.06.2006 02:02:26
|
|
|
Nüüd käite siin kurtmas jah, ega muud ei olegi öelda kui et omad vitsad peksavad
Oleks ikka pidanud ostma kasutatud DELLi või IBMi
sa ikka kummaline vend
_________________ lillekasvatus.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Living
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
29.06.2006 23:18:03
Ordi |
|
|
| painkillah kirjutas: |
läpparil neljas nädal garantiis...
niipalju mulle öeldi, et emaplaati ootavad. (vist tulevad need siis kuskilt taiwanist? x\).
. |
Ei, ei tule Taiwan'ist, "prügikastist" otsivad. Vähemalt minu endisele läbale otsiti ja leiti kah.
Kas enne emaplaadi vahetust temperatuuriga probleeme ei olnud?
_________________ LiVing 2025
viimati muutis Living 02.07.2006 22:04:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.06.2006 03:49:29
|
|
|
koguaeg tempiga probleeme olnud
suht algusest peale. praegu peab asi tempile paremini vastu (algul loopis kinni lausa)
kraaks, aga ega ordi ka kummaline kui müüb kaupa mis teie jutu järgi mõeldud perse minema
niikaua kuni asi normaalselt ei tööta, saadan tagasi ja las parandavad.
kui kuskilt ka mingi korralik pidev sissetulek hakkab tulema, siis läheb enivei läppar vahetusse.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|