Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Ärifoorumis kohustuslik kontakttelefon märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ärifoorumis kontakttelefon kohustuslikuks
poolt
34%
 34%  [ 37 ]
vastu
65%
 65%  [ 69 ]
hääli kokku : 106

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 13:41:32 Ärifoorumis kohustuslik kontakttelefon vasta tsitaadiga

Kiirendaks jama privaatsõnumitega

viimati muutis M|a|D 22.06.2006 17:42:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 13:55:41 vasta tsitaadiga

Kohustuslikuks tegemise vastu. Valin ise, kes mu numbrit teavad. Inimestel on komme täiesti debiilsel ajal helistada ja mingit jura ajada.

viimati muutis skulmars 22.06.2006 13:59:32, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 13:56:08 vasta tsitaadiga

Kõvasti POOLT icon_evil.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.06.2006 14:01:35 vasta tsitaadiga

Küsitluse oleks võinud ju ka teha.

Samuti poolt. Mitte et ma oleks kõva ärikas kuid siiani pole ma veel kuulnud-kogenud et avalikult oma numbri näitamine oleks kellelegi midagi halba teinud. Pealegi, kes ikka väga tahab leiab selle numbri nagunii üles, sageli palju lihtsamalt kui foorumist otsides. Enda number on siin foorumis juba paar-kolm aastat kirjas olnud ning siiani pole saanud ühtki kõnet-sõnumit mis ei oleks äriga seotud.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.06.2006 14:10:28 vasta tsitaadiga

ei ole poolt. pole kindlalt vaja, et number kõigile netis olijatele, samuti otsingumootoritele, näha oleks. sest lõpuks on seda numbrit ikka ju kokkuleppele jõudnud ostjal vaja ning numbri küsimine on ikka ostja mure. kui müüja keeldub andmast, siis võiks sellest ise järeldada, et midagi on nihu.
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 14:16:38 vasta tsitaadiga

... tegemist on samasuguse privaatse infoga, nagu täpne elukoha aadress, seega ei saa foorumiomanik sundida kedagi oma numbrit avalikult foorumisse üles riputama, kui seda ei soovita ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 14:16:52 vasta tsitaadiga

keevitaja, kui sul number salastatud pole saavad nagunii kõik selle netist või kuskilt teada

olen poolt thumbs_up.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 14:27:53 vasta tsitaadiga

loomulik, et number on salastatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 22.06.2006 14:30:32 vasta tsitaadiga

Kohustuslikuks tegemise vastu. icon_rolleyes.gif Järgmisena täpne elukoht ja pangakonto number ka profiili? okse
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 14:32:43 vasta tsitaadiga

mis loomulik?
defaultis on kõik numbrid avalikud icon_rolleyes.gif
edit: miks konto nr ei võiks olla? selle teadmisest on ainuke kasu see et raha saad peale kanda

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 14:39:55 vasta tsitaadiga

Mina arvan, et vahet pole aga iseenesest vastu ja DigeBeni juba seletas miks. Mingisuguse turvalisuse huvides see niikuinii kasutu.45 eeku smart'i võib iga suller osta ja sellepealt kõnesid teha. Kui kellegagi juba tehinguks lähebs siis iga ostja ja müüja vaatavad ise kas vahetavad nummerit või ajavadki aint PS'i kaudu asja korda.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kj-
HV kasutaja
-kj-

liitunud: 02.04.2006




sõnum 22.06.2006 14:46:58 vasta tsitaadiga

vastu- ei pea iga foorumi külastaja/kasutaja nägema seda, kui vaja annad kellelegi selle ps-na või muud moodi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 14:49:48 vasta tsitaadiga

Täiesti vastu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 16:29:28 vasta tsitaadiga

Lõpetage nali! thumbs_down.gif
Targad mehed, öelge palju HV ligi 20 000-st kasutajast ka aktiivselt ärifoorumites osalevad?
Ärge ka unustage, et ärifoorumid on kõigest _lisandiks_ HV probleemfoorumitele ja HV esilehe hinnaandmebaasile.

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 22.06.2006 16:49:36 vasta tsitaadiga

ei ole poolt!!!!!!! ei taha oma numbrit igasugustele jagada
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005




sõnum 22.06.2006 17:13:24 vasta tsitaadiga

Kindlasti VASTU!!!!
avaldan ise kuna ja mida tahan .
Ja mida see sinu meelest kiirendaks ?
Kui tahad osta siis pead viitsima ka privaatsõnumeid saata.....
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 17:26:23 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2006 17:40:58 vasta tsitaadiga

samuti vastu. põhjendused eespool juba toodud
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2006 11:42:40 vasta tsitaadiga

Samuti vastu.
Kui midagi müün, siis saan alati ps-i kaudu alla alghinna pakkumisi.
Väga suur osa ei paista aru saavat mis on alghind ja et alla selle ei müü. Sellistele ps-idele enam ka ei vasta.
Ei kujuta eriti ette kui kõik need hakkavad veel helistama ja peab pidevalt seletama alghinna tähendust. icon_evil.gif
E-maili või ps-iga jääb alati alles ka tõestusmaterjal kirjavahetusest, kui tekib arusaamatusi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cpux
HV vaatleja
cpux

liitunud: 14.12.2004




sõnum 23.06.2006 11:47:09 vasta tsitaadiga

vastu. mõttetu teema. kinni panna.
_________________
-- Linux'i huviline --
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2006 12:37:34 vasta tsitaadiga

mar6 kirjutas:
Samuti vastu.
Kui midagi müün, siis saan alati ps-i kaudu alla alghinna pakkumisi.
Väga suur osa ei paista aru saavat mis on alghind ja et alla selle ei müü. Sellistele ps-idele enam ka ei vasta.
Ei kujuta eriti ette kui kõik need hakkavad veel helistama ja peab pidevalt seletama alghinna tähendust. icon_evil.gif
E-maili või ps-iga jääb alati alles ka tõestusmaterjal kirjavahetusest, kui tekib arusaamatusi.

ju oled ise samasugune, ma ikka tahaks küll mõnele öelda et ta on kroonikeppija ja ajab iga senti pooleks need 5.- krooni juurdepakkujad jne. Lisaks helistab sulle ainult konkreetse ostusooviga inimene, mitte keegi kes hakkab pakkuma NAERUVÄÄRSET hinda. Lihtsalt oleks kena kui asjade müüja paneb oma telefoni numbri ka alla, et saaks kohe ühendust võtta.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.06.2006 13:07:08 vasta tsitaadiga

vastu
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2006 15:35:03 vasta tsitaadiga

M|a|D kirjutas:
Lisaks helistab sulle ainult konkreetse ostusooviga inimene, mitte keegi kes hakkab pakkuma NAERUVÄÄRSET hinda
see pole tõsi. igasugused võivad helistada. ja need kes HV-s tihti ei käi, enamasti panevadki numbri kuulutusse. minul pole sellega veel probleemi olnud
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.06.2006 16:06:07 vasta tsitaadiga

mulle on korduvalt niisama helistatud, küsitud mõningaid tehnilisi küsimusi või näiteks mõne teise kasutaja kontakti. mul ei ole selle vastu midagi, kuid inimesed on erinevad ning mõnele inimtüübile selline privaatsuse häirimine ei ole vastuvõetav.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2006 16:19:14 vasta tsitaadiga

Vastu. thumbs_down.gif

Igaühe oma asi, kas ta paneb selle või mitte.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 23.06.2006 16:28:50 vasta tsitaadiga

Poolt thumbs_up.gif
Ja miks? Mul oleks vaja hetkel nelja HV-lasega kontakti saada. kellelgi ei ole telefoni numbrit profiilis. Viimane külastavus kunagi hommiku või eile õhtu...
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 23.06.2006 16:51:44 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
Poolt thumbs_up.gif
Ja miks? Mul oleks vaja hetkel nelja HV-lasega kontakti saada. kellelgi ei ole telefoni numbrit profiilis. Viimane külastavus kunagi hommiku või eile õhtu...


Aga ehk on see normaalne? Praegu on pühad ja mõned soovivad vabalt võtta, grillida, tuld teha, mitte 24h juppe ärida... HV ei ole kõigile elu icon_wink.gif

See-selleks, igatahes vastu.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2006 17:00:05 vasta tsitaadiga

Format, kus su enda tel. nr on? icon_razz1.gif

ise ka vastu, k6ik p6hjused eespool mainitud
kohustuslikuks pole m6tet teha, sest kui kasutaja tahab nr-i profiili panna, ta paneb, kui ei taha, ta paneb mingi suvalise numbri sinna
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2006 17:02:58 vasta tsitaadiga

vermont kirjutas:
/.../ ta paneb mingi suvalise numbri sinna


Nii, et paneme kõik kasutaja M|a|D numbri endale profiili icon_razz.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 23.06.2006 17:05:26 vasta tsitaadiga

vermont kirjutas:
Format, kus su enda tel. nr on? icon_razz1.gif

ise ka vastu, k6ik p6hjused eespool mainitud
kohustuslikuks pole m6tet teha, sest kui kasutaja tahab nr-i profiili panna, ta paneb, kui ei taha, ta paneb mingi suvalise numbri sinna


Mul pole telefonigi icon_razz1.gif
Selle ma tahangi teiste numbreid, et kuskilt helistada ja endale telefon sebida 8)
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2006 17:13:42 vasta tsitaadiga

ei pea olema kindlasti isiklik, ega töötelefon. kui pikemalt 2ri hakad plaanid tegema hakata, hangid omale mingi odavkese, paned sinna sisse smardika ja m2rgid allkiorjas / profiilis 2ra , et sellel ja sellel kellaajal vastad vms. minul on olnud profiili pandud telöefoninumbritest palju kasu. samas on vahel olnud jubinat nii kiiresti vaja , et saand ka vastavalt rohkem maksta kiire reageerimise eest. need kellel numbrit pole, on lihtsalt rahast ilma j22nud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2006 17:14:21 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
Poolt thumbs_up.gif
Ja miks? Mul oleks vaja hetkel nelja HV-lasega kontakti saada. kellelgi ei ole telefoni numbrit profiilis. Viimane külastavus kunagi hommiku või eile õhtu...

kui mitte profiili, siis võiks olla müüja telefoninumber tema müügiteema esimeses postis. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 23.06.2006 19:59:50 vasta tsitaadiga

kui see kohustuslik oleks hakkaks pooled libaSIMkaarte kasutama, mis suurema osa levist väljas
PS-ga käib nr-i vahetus ossapooltel kokkuleppele jõudmisel ...

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2006 20:06:24 vasta tsitaadiga

vastu vastu vastu! icon_mad.gif
eelistan äri teha nendega kellel on piisavalt positiivseid kogemusi,
vajadusel küsin siis kontakttelefoni. Pole vaja oma ainukest telefoninr-it igale
ahvile kah levitada icon_eek.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2006 20:44:15 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
vermont kirjutas:
/.../ ta paneb mingi suvalise numbri sinna


Nii, et paneme kõik kasutaja M|a|D numbri endale profiili icon_razz.gif

vabalt
mulle võib iga hetk helistada ja küsida infot ärifoorumis toimuva üle (samas on paljud ise helistanud mulle, kui on osta soovinud, läpakas sai nii müüdud mitmel korral et ei tegai kellele läks)
Erinevalt paljudest inimestest on vist minu moblalutsul ainukesena silence funktsioon kui vastata ei saa
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2006 20:54:44 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Format kirjutas:
Poolt thumbs_up.gif
Ja miks? Mul oleks vaja hetkel nelja HV-lasega kontakti saada. kellelgi ei ole telefoni numbrit profiilis. Viimane külastavus kunagi hommiku või eile õhtu...

kui mitte profiili, siis võiks olla müüja telefoninumber tema müügiteema esimeses postis. icon_rolleyes.gif

ega seda ma silmas pidasingi
et müügiteemas oleks alati telefoninumber (sõna kohustuslik on liiga mehhanistlik)
Paljudel on vist mingisugune kompleks otse rääkida
muideks selle jamaga jääks ka palju alla 50% reaalhinnast pakkumis ära, lisaks on alati ka oma väiksemat pakkumist võimalik põhjendada.
Inimesed lisage lihtsalt müügiteemale oma telefoni numbrit rohkem juurde, siis saavad inimesed kes teie koli minema tahavad viia, teiega lihtsalt kiiremini ühendust (raha saate ju lõppude lõpuks teie).
Asja idee on reaalsete ostjate poolt teiega lihtsalt kiiremini kokku saada. Kui mõni põnn oma telefoni numbrit jätta ei taha ja mingit kompleksi põeb siis loomulikult. Aga ise olen alati olnud huvitatud kohe inimesega ühendust võtma ja öelda, et võtku teemast maha olen 100% ostja.
Selle tohutu hulluse on vist loonud ka see alghinna-oksjontüüpi müügiteemad. Kõik minu müüdud kraamid (paljudele aktiivsetele HV inimestele on alati toimunud telefoni teel, ps-ga on küsitud infot või tehtud ainult idiootlikke pakkumisi).
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2006 06:02:41 vasta tsitaadiga

vastu pole kellegi asi mis mu nr on.
endal niigi "häid" kogemusi kus mingi pooletoobine helistab kell 3 öösel ja pakub monitori müüa.
see numbri avalikustamine on rohkem väikeste "ärimeeste" soov.
samuti ei poolda müügiteemasse mingit kohustuslikku numbripanekut.
see peaks olema vabatahtlik.kui keegi on huvitatud kiiremast müügist ,paneb ise juurde.
kui teile ei meeldi,siis alati võite ju osta.ee-sse äritsema minna thumbs_up.gif

isiklikult olen vaid siis mobla nr profiili pannud,kui miskit osta myya soovin.enamuse ajast on nr maas.
kui kuulutus yleval,vaatan päevas palju kordi HV-sse gprsiga.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 24.06.2006 08:45:25 vasta tsitaadiga

Vastu, kuna ps is saab ju kontakte jagada.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2006 08:57:06 vasta tsitaadiga

Ei näe põhjust, miks see peaks kohustuslik olema.
Kui kasutaja müüb HV-s, on loomulik, et ta vaatab teemat tihti, kui on soov kaubast lahti saada imo icon_rolleyes.gif
Kes tahab, paneb niikuinii numbri profiili
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2006 19:47:28 vasta tsitaadiga

M|a|D kirjutas:
mar6 kirjutas:
Samuti vastu.
Kui midagi müün, siis saan alati ps-i kaudu alla alghinna pakkumisi.
Väga suur osa ei paista aru saavat mis on alghind ja et alla selle ei müü. Sellistele ps-idele enam ka ei vasta.
Ei kujuta eriti ette kui kõik need hakkavad veel helistama ja peab pidevalt seletama alghinna tähendust. icon_evil.gif
E-maili või ps-iga jääb alati alles ka tõestusmaterjal kirjavahetusest, kui tekib arusaamatusi.

ju oled ise samasugune, ma ikka tahaks küll mõnele öelda et ta on kroonikeppija ja ajab iga senti pooleks need 5.- krooni juurdepakkujad jne. Lisaks helistab sulle ainult konkreetse ostusooviga inimene, mitte keegi kes hakkab pakkuma NAERUVÄÄRSET hinda. Lihtsalt oleks kena kui asjade müüja paneb oma telefoni numbri ka alla, et saaks kohe ühendust võtta.


ooot, oot milline ma olen??? Kroonikeppija?? Täpsustaks väheke. icon_evil.gif
Aga mulle näiteks helistavad sellised kes pakuvad naeruväärset hinda ja kellel on alghinnast ükskõik. Kui nad sulle ei helista ei tähenda see veel kindlasti seda, et nad kellelegi ei helista.
Ma tean ise kuidas ma äri ajan ja siiamaani pole midagi ajamata jäänud, et numbrit pole, see on hoopis säästnud aega.
Väita et mobiili numbri näitamine teeb äri ajamise kuidagi väga kiireks on küll liialdus, minul see põhjustaks küll segadust.
Pealegi peab pakkuma teemasse, mitte telefoniga, et pärast pole kellelgi ütlemist, et pakkusin rohkem, aga jäin ilma, sest keegi pakku juba kusagilt telefoniga rohkem. (Nagu sa kirjutasid oma näites, et keegi käsib müüdava kauba maha võtta müügist, et ostab 100% ära) Ja muidugi on selliseid 100% ostan "mobiiliga ärimehi" piisavalt nähtud, kes ei ilmu kunagi välja.
Ehk siis lühidalt öeldes, ei kavatse oma numbrit kusagil avalikustada. Minu müük toimib automaatselt läbi e-maili süsteemi ja rahulikult ilma segadusteta. Nii et ei kavatse seda muuta. Kui ei sobi, siis on alati võimalik ajada äri sellega, kellel on mobiil.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2006 19:55:14 vasta tsitaadiga

Mina ei ole vastu, aga kohustuslikuks ka seda teha ei saa. Endal nr avalik ja ühtegi OT kõnet pole küll tulnud.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|a|D
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2006 20:49:22 vasta tsitaadiga

to mar6

ära erutu nüüd saare äss
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2006 21:24:42 vasta tsitaadiga

M|a|D kirjutas:
to mar6

ära erutu nüüd saare äss



Mis siin ikka erutuda, eks mõned mandri inimesed peavad ikka teisi eimillekstki ja nimetavad teisi inimesi kuidas tahavad.
Vähemalt mina nii ise ei teeks, kui ei tea kellega täpsemalt tegu.
Aitab siis sellest OT-st.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleepyhead
HV kasutaja
sleepyhead

liitunud: 15.10.2004




sõnum 25.06.2006 09:56:47 vasta tsitaadiga

ei poolda telefoninumbri profiili panemist. kui on kindel ostusoov, andku teemasse teada ja saab seda edasi arutatud, mitte ei juhtu mingit telefoni psühhoterrorit, et ou, anna nii odavalt ja ma ostan kohe ära vms... icon_wink.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rt
HV kasutaja
rt

liitunud: 17.07.2004




sõnum 25.06.2006 15:32:01 vasta tsitaadiga

Ei poolda,kuna puhtalt läbi telefoni tehtud pakkumiste juures,tekib küsimus miks ei soovita teemasse oma pakkumisi teha.
Puudub kontroll kellega tehingut tehakse kuna selleks,et näha profiilis olevat telefoninumbrit ei pea olema isegi HV kasutaja.
Enamus HV foorumi kasutajaid soovivad arvatavasti turvaliselt äri ajada ja selleks,et siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=44
oleks vähem teemasid võiks lisapunktina lisada siia: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=187709
Vältige läbi telefoni tehtud pakkumisi,teil puudub täielik info kellega te tehingut teostate.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2006 15:44:53 vasta tsitaadiga

seda ka veel jah thumbs_up.gif .kui jagad ise oma nr priva kaudu on enamvähem teada kellele,aga kui avalikult yleval võid minna tehingule kasutajaga kes pole yldse HV liige icon_confused.gif

ps: kui teema algataja tahab laiemat kõlapinda,võiks ta teemat uppida tasuliselt icon_wink.gif

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2006 20:26:58 vasta tsitaadiga

kui ikka 2/3 vastu on, siis vaevalt see üldse läbi läheb. praegu on hea, igaüks saab valida, kas soovib numbrit avalikustada
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2006 20:29:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

siis vaevalt see üldse läbi läheb.


Täiesti mõeldamatu oleks selline asi kohustuslikuks teha
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2006 22:18:43 vasta tsitaadiga

Kohustuslikuks seda tõesti pole mingit mõtet teha aga minu kogemustes pole ka ühtegi negatiivset näidet mis ei võiks oma numbrit avalikustada.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2006 22:23:26 vasta tsitaadiga

sul vedanud siis lihtsalt.parim variant on see ,et kes tahab see paneb juurde.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Ärifoorumis kohustuslik kontakttelefon mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.