Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 21:13:23 vasta tsitaadiga

Kert1 kirjutas:
nuh põhimenüü icoone muuta.

Sorry, seda ka ei tea icon_redface.gif (kas üldsegi on võimalik millegagi???)

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kert1
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 21:30:35 vasta tsitaadiga

peaks olema küll... näiteks "Nokia Series 40 Theme Studio" pakub täitsa seda võimalust. peab vist ikka datakaabli ostma siis kindel värk
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 21:39:58 vasta tsitaadiga

Kert1, sellega saad edukalt teha oma theme, mille saad erinevaid seadeid lisada.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 21:41:27 vasta tsitaadiga

WerteX, erinevaid seadeid ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 21:42:58 vasta tsitaadiga

Sixten, Võib olla natuke vale sõna, Themele erinev taustapilt, teine värv ( mitte nagu menüüst valides ), helin, minu mäletamist mööda sai ka ikooni muuta, aga seal olid kindlad valikud olemas.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 21:45:08 vasta tsitaadiga

äkki keegi viskab mõned lingid, kus on sellised teemad, et on ka ikoonid muudetud ?! Palun icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kert1
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 21:49:02 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
äkki keegi viskab mõned lingid, kus on sellised teemad, et on ka ikoonid muudetud ?! Palun icon_smile.gif


muuda ise käsitsi ära.

http://nokiathemes.no.funpic.de/page.php?open=icons&handy=6230i

siin icoone ja taustapilte ka natukene ja mõni theme isegi ...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 22:15:54 vasta tsitaadiga

Kert1, tänud lingi eest, kukkusin ise elu eest tirima ja mõllama icon_razz.gif
[EDIT] Millega ma sul neid muutma hakkan?
See Nokia series S40 theme studio peksab mul segast ja on võimatu midag isellega teha (ei anna mulle kõiki valikuid kätte, jätab pool pilti valgeks)...
Oskad mõnda mud progret soovitada?
[EDIT2]Kas kusagil seadetes saab muuta nii, et kui ma menu nupu vajutan, siis sõnumid, seaded, rakendused ei tule üksikult ette vaid kuvab mitu korraga icon_question.gif
sain endale ühe mõnusa theme ja nüüd kaifin seda, kuid kui kuvaks mitu korraga, siis oleks veelgi ilusam icon_wink.gif thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€


viimati muutis kjaups 17.05.2006 23:59:16, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kert1
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 22:27:11 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kert1, tänud lingi eest, kukkusin ise elu eest tirima ja mõllama icon_razz.gif


kui telefonis icoonid muudetud saad anna teada kas töötab ilusti kiirelt jne ?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 02:02:47 vasta tsitaadiga

Teeme siis asja veelkord selgeks.
Nokiatel datakaabli, infrapuna ega bluetoothiga softi uuendada ei saa. Neid saab kasutada nt failide, teemade, telefoniraamatu, sõnumite kopeerimiseks.
Ise soovitaks datakaablit, kiirus suurem kui juhtmeta ühenduse korral. Siiski on see võrdlemisi aeglane, kaardilugeja olemasolul saab sellega oluliselt kiiremini mälukaardile ligi. Tõsi, telefonis olevaid asju (SMSid, kontaktid, backup'i tegemine, failid telefoni mälus) nii kätte ei saa.
Softiuuenduseks on vajalikud spetsiaalsed seadmed, mis maksavad rohkem kui keskmine telefon.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 09:39:37 vasta tsitaadiga

Kert1 kirjutas:
kjaups kirjutas:
Kert1, tänud lingi eest, kukkusin ise elu eest tirima ja mõllama icon_razz.gif


kui telefonis icoonid muudetud saad anna teada kas töötab ilusti kiirelt jne ?

kõik oleneb theme'st, proovisin miskit nfs mw theme'i ja siis oli asi väga aeglane...aga eks sa leiuta või kasuta googlet
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pepsy
HV kasutaja
pepsy

liitunud: 24.08.2004




sõnum 19.05.2006 14:57:56 vasta tsitaadiga

sai ka nüüd 6230i ostetud aga esimesed probleemid juba käes:
*jar failid ei tööta, lasin mingi hunniku mänge mälukaardile ja siis üritan käima panna ja siis "failivormingut ei toetata" , nagu täitsa ******
ehk oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2006 15:01:26 vasta tsitaadiga

Mälukaardile ei lasta jar. faile... Nende paigaldamine käib läbi nokia softi mille leiad www.nokia.com icon_wink.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skatch
HV kasutaja
Skatch

liitunud: 05.12.2004




sõnum 19.05.2006 18:00:34 vasta tsitaadiga

Millise funktsiooni alt saab neid installida või copyda telefoni PC Suite. Install applications alt ei näita neid .nth faile.

icon_rolleyes.gif


EDIT : Sain juba enda küsimustele vastuse. Kui kellelgi veel tekib selline probleem siis piisab kopeerimisest telefoni.

Aeglasemaks midagi otseselt ei muutnud ka. Töötab ilusti.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 14:45:03 vasta tsitaadiga

Üks väike mure!

Nimelt on mops viimastel päevadel hulluks icon_confused.gif läinud. Nimelt kui olen näiteks menüüs ja vajutan seda parem poolset soft keyd, siis tal läheb mingi 2 sekundit ennem kui ta menüüst välja läheb.

Ja vahepeal ei saa rakenduste alt midagi lahti võtta! klõpsudad seda keskmist nuppu küll aga ikka ei midagi. ja siis teeb veel vahel lampi restardi ka!

Kas seda garantiis saab ümber vahetada w? või annab selle vastu midagi teha et see probleem ära lahendada.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 14:47:34 vasta tsitaadiga

striker13, Ega sa theme ja walle ei ole muutnud. Endal oli wall igavesti suur (mingi 500 kilo) ja siis olid sarnased sümptomid
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 18:28:59 vasta tsitaadiga

tänks, pilt oligi maru suur!

aga sellele teisele probleemile on lahendust?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 20:48:05 vasta tsitaadiga

striker13, no aku ja mobiili klemmide vahelised kontaktid puhtad (äkki midagi kulunud seal või on ka halvemal juhul niiskuse tõttu oksudeerunud) ... Ka võib olla telefon ise niiskust saanud thumbs_down.gif ...
Oleneb ka tarkvarast, et uuri kust saab kõige uuema versiooni peale ja vaata kas oli kasu icon_rolleyes.gif
Sellele siin vist keegi midagi paremat pakkuda ei oskakski

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 22:03:51 vasta tsitaadiga

striker13, mis soft? *#0000#
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 11:05:11 vasta tsitaadiga

niih...kunagi siin räägiti tavalisest audiokaablist päris palju mida müüdi siis digi.pri.ee lehe kaudu. Ma nüüd täpselt ei mäleta millal ma selle ostsin kuid see oli ligikaudu kuu-kaks tagasi. üleeilsest peale mina enam sellega kuulata ei saa, nimelt on siis küll eeldatavasti seotud see muidugist nokia enda kehva handsfree tehnoloogiaga. Suri siis see audiokaabel samamoodi nagu mu kunagine handsfreegi, pistiku kohalt tulev juhe on niivõrd nõrk ja õhuke, et purunes sees. Paistab, et peab ikka tavalise mp3 mängija ostma...

ahja kokkujooksude vastu enamasti aitab kõige paremini softi uuendus, hetkel on kuulujuttude järgi 3.72 kõige uuem
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 16:39:23 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
striker13, mis soft? *#0000#


Ma kirjutan igaksjuhuks kõik selle sisu:
nokia 6230i
v03.30
21.04.05
rm-72
gsm p1.1
(c)NMP.
language:
v03.30
21.04.05
rm72_73_-
gsm p1.1
e
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 17:58:04 vasta tsitaadiga

v03.30 softi versioon
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 18:34:24 vasta tsitaadiga

see on üpriski vana soft, endal oli ka resasi selle softiga ikka aegajalt, enamasti seotud peieri ja peakomplektiga küll. Soovitan mine esindusse koos garantiipaberiga ja lase softi uuendus teha
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 19:02:46 vasta tsitaadiga

aga kaua garantii on? 6 kuud?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 21:35:34 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
aga kaua garantii on? 6 kuud?


Garantii on müüja poolne 1 aasta ja lisaks 1 aasta pretensiooni esitamise aeg- kui suudad tõestada, et see viga on tehasepoolne
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 10:00:44 vasta tsitaadiga

niipalju kui mina mäletan oli vist ikka 18 kuud nokial? pead küll ei anna, ei viitsi lehte välja võtta
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2006 09:56:14 vasta tsitaadiga

mina pakuks mälu järgi omakorda, et nokia tehasegarantii on alates eelmise aasta aprillist 2 aastat. Võin ka eksida...
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2006 12:43:20 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
mina pakuks mälu järgi omakorda, et Nokia tehasegarantii on alates eelmise aasta aprillist 2 aastat. Võin ka eksida...

Tõsi!
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2006 23:04:37 vasta tsitaadiga

Kuna ma ei oma sellist telefoni,siis selline küssa:
kas pannes peale mingi mp3 helina saab sinna ka vibra?st kui telefon heliseb antud helinaga,siis tel vibreerib?

veidi segane,aga loodan et saite aru.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2006 23:57:29 vasta tsitaadiga

rahzel, vibreerib küll koos su mp3 helinaga, kui keegi helistab icon_exclaim.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 21:15:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab seletada, kuidas/kas saab neid pilte suuremaks teha, mis sa paned mõnele kontaktile, kui ta helistab! mul on nad praegu nii ime PISIKESED, et ei saa küll mitte midagi aru.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 00:08:22 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Kas keegi oskab seletada, kuidas/kas saab neid pilte suuremaks teha, mis sa paned mõnele kontaktile, kui ta helistab! mul on nad praegu nii ime PISIKESED, et ei saa küll mitte midagi aru.


sama siin. Ainult siis saab aru, kui nägu on ainult pildistatud.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 10:05:36 vasta tsitaadiga

ilmselt see ongi siis nii mõeldud. kahju.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2006 10:13:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
mis värk sellega on, kui gprs ühenduse viskab arvutiga surfates peale paarimindist brausimist maha? icon_confused.gif
Arvuti ütleb, et telefon katkestab ühenduse.

Bluetooth ühendus ise tundub olevat stabiilne ja varem gprs jamasid pole märganud.
icon_rolleyes.gif
tundub, et softiuuendus on positiivselt mõjunud

Igatahes V 03.70 09.jaanuar 2006 softiga GPRS ühendust enam naljalt ei katkesta, ka mitte bussis sõites thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 15.06.2006 11:42:35 vasta tsitaadiga

Nii - vist päike pähe hakanud - aga ma ei suuda leida "otseteede" alt bluetooth'i.

Nimelt 6230-ga sai ilusti määrata paremale klahvile bluetooth'i menüü funktsiooni, 6230i-l aga ma seda loendis ei näe icon_neutral.gif Õudsalt tülikas on iga kord seadete alt seda sisse lülitada icon_rolleyes.gif

Igaks-juhuks mainin ka softi versiooni - 03.30.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 13:44:27 vasta tsitaadiga

minul on see seal küll olemas.
lisaks on se ka ju vasaku klahvi all avanevas menüüs.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 15.06.2006 13:49:57 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
minul on see seal küll olemas.
lisaks on se ka ju vasaku klahvi all avanevas menüüs.


Hehe.. vasakul tõesti ei pannud ennem tähele - aga paremale ma seda siiski ei saa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 16:28:41 vasta tsitaadiga

ruts8 kirjutas:
Nii - vist päike pähe hakanud - aga ma ei suuda leida "otseteede" alt bluetooth'i.

Nimelt 6230-ga sai ilusti määrata paremale klahvile bluetooth'i menüü funktsiooni, 6230i-l aga ma seda loendis ei näe icon_neutral.gif Õudsalt tülikas on iga kord seadete alt seda sisse lülitada icon_rolleyes.gif

Igaks-juhuks mainin ka softi versiooni - 03.30.

mul ilusti igal pool olemas icon_rolleyes.gif

Kõige vasakpoolsemast nupust Ava olen oma Bluetooth shortcuti teinud

Ava-> Ava valikud->Bluetooth->Märgi->Salvesta

Sinna alla olen ka HV WAP versiooni lingi shortcuti panna, jube mugav on 8)

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 15.06.2006 20:11:43 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

mul ilusti igal pool olemas icon_rolleyes.gif

Kõige vasakpoolsemast nupust Ava olen oma Bluetooth shortcuti teinud

Ava-> Ava valikud->Bluetooth->Märgi->Salvesta

Sinna alla olen ka HV WAP versiooni lingi shortcuti panna, jube mugav on 8)


Jamh.. vasakul olemas ning see on ok - aga lihtsalt enda 6230-ga harjutud, et bluetooth on kohe parema klahvi all icon_razz1.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2006 02:07:21 vasta tsitaadiga

ruts8 kirjutas:
Tanel kirjutas:

mul ilusti igal pool olemas icon_rolleyes.gif

Kõige vasakpoolsemast nupust Ava olen oma Bluetooth shortcuti teinud

Ava-> Ava valikud->Bluetooth->Märgi->Salvesta

Sinna alla olen ka HV WAP versiooni lingi shortcuti panna, jube mugav on 8)


Jamh.. vasakul olemas ning see on ok - aga lihtsalt enda 6230-ga harjutud, et bluetooth on kohe parema klahvi all icon_razz1.gif

no seda saab ka mul ilusti panna icon_rolleyes.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 16.06.2006 10:12:24 vasta tsitaadiga

Nii - seaded->minu otseteed->parem valikuklahv:

avaleht
diktofon
e-mail
IMi kontaktid
jaamade nimekiri
kaamera
kalender
kalkulaator
koosta mms
koosta sõnum
määra kellaaeg
nimed
pimenduspilt
pleier
ptt
ptt-kontaktid
ptt-rühmaloend
raadio
rahakott
sisendkaust
taimer
vestlused

Rohkem valikuid pole - igatahes mina siin BT menüüd küll ei näe icon_razz1.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2006 10:44:27 vasta tsitaadiga

miks sa ava valikute alla ei võiks panna, vasakule.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 16.06.2006 11:44:45 vasta tsitaadiga

Juba pandud, kuid kui oleks võimalik ühe klahvivajutuse kaugusele asi saada, nagu see mu 6230-s on, siis sooviks ikka sellist varianti kasutada icon_razz.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2006 11:50:12 vasta tsitaadiga

ruts8, proovi see enne ära teha

Kõige vasakpoolsemast nupust Ava

Ava-> Ava valikud->Bluetooth->Märgi->Salvesta

ja alles nüüd proovi "parem valikuklahv" alla saada

äkki töötab icon_rolleyes.gif

Mul igatahes "parem valikuklahv" all on Bluetooth ilusti olemas thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 16.06.2006 12:13:02 vasta tsitaadiga

Tanel, juba tehtud nii - aga olukord täpselt sama icon_razz.gif

Vaadates, et see on nagunii juba suhteliselt vana soft, siis lasen tuleval nädalal uue peale panna.

Muideks, ka algseadete taastamine pole aidanud BT-d sinna menüüsse tuua.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2006 12:13:45 vasta tsitaadiga

ruts8, paistab jah, et sofiuuendus vaja teha icon_neutral.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 16.06.2006 12:27:16 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas kellelgi veel softi v.03.30.-ga samasugune anomaailia esineb?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2006 11:03:09 vasta tsitaadiga

ruts8 kirjutas:
Nii - seaded->minu otseteed->parem valikuklahv:

avaleht
diktofon
e-mail
IMi kontaktid
jaamade nimekiri
kaamera
kalender
kalkulaator
koosta mms
koosta sõnum
määra kellaaeg
nimed
pimenduspilt
pleier
ptt
ptt-kontaktid
ptt-rühmaloend
raadio
rahakott
sisendkaust
taimer
vestlused

Rohkem valikuid pole - igatahes mina siin BT menüüd küll ei näe icon_razz1.gif



Vaatasin järgi, minul (6230i V03.40) näitab valikus 31 võimalust ja BT menüü on täiesti olemas!!!
Ehk siis nii:

Avaleht
BT menüü
Diktofon
E-mail
Galerii
Hääletu
IMi kontaktid
Infrapuna
Jaamade nimekiri
Kaamera
Kalender
Kalkulaator
Kogumik
Koosta MMS
Koosta sõnum
Määra kellaaeg
Nimed
Pimenduspilt
Pleier
PTT
PTT-kontaktid
PTT-rühmaloend
Raadio
Rahakott
Sisendkaust
Sünkroniseeri
Taimer
Tavaline
Vestlused
Äratuskell
Ülesanded
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2006 11:40:44 vasta tsitaadiga

endal 3.70 soft ja ka kenasti bt menüü sees. ehk mine uuendusele
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joss765
HV kasutaja
joss765

liitunud: 21.04.2004




sõnum 19.06.2006 00:12:30 vasta tsitaadiga

mul endal soft 3.30 toimib ilusti

kui ma tahan oma telefoni softi uuendada pean minema sinna kust telefoni ostsin või mis?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6230i mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.