|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.05.2006 21:13:23
|
|
|
| Kert1 kirjutas: |
| nuh põhimenüü icoone muuta. |
Sorry, seda ka ei tea (kas üldsegi on võimalik millegagi???)
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kert1
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2003
|
17.05.2006 21:30:35
|
|
|
| peaks olema küll... näiteks "Nokia Series 40 Theme Studio" pakub täitsa seda võimalust. peab vist ikka datakaabli ostma siis kindel värk
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
17.05.2006 21:39:58
|
|
|
| Kert1, sellega saad edukalt teha oma theme, mille saad erinevaid seadeid lisada.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
17.05.2006 21:41:27
|
|
|
| WerteX, erinevaid seadeid ?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
17.05.2006 21:42:58
|
|
|
| Sixten, Võib olla natuke vale sõna, Themele erinev taustapilt, teine värv ( mitte nagu menüüst valides ), helin, minu mäletamist mööda sai ka ikooni muuta, aga seal olid kindlad valikud olemas.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
17.05.2006 21:45:08
|
|
|
äkki keegi viskab mõned lingid, kus on sellised teemad, et on ka ikoonid muudetud ?! Palun
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kert1
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.05.2006 22:15:54
|
|
|
Kert1, tänud lingi eest, kukkusin ise elu eest tirima ja mõllama
[EDIT] Millega ma sul neid muutma hakkan?
See Nokia series S40 theme studio peksab mul segast ja on võimatu midag isellega teha (ei anna mulle kõiki valikuid kätte, jätab pool pilti valgeks)...
Oskad mõnda mud progret soovitada?
[EDIT2]Kas kusagil seadetes saab muuta nii, et kui ma menu nupu vajutan, siis sõnumid, seaded, rakendused ei tule üksikult ette vaid kuvab mitu korraga
sain endale ühe mõnusa theme ja nüüd kaifin seda, kuid kui kuvaks mitu korraga, siis oleks veelgi ilusam
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
viimati muutis kjaups 17.05.2006 23:59:16, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kert1
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2003
|
17.05.2006 22:27:11
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Kert1, tänud lingi eest, kukkusin ise elu eest tirima ja mõllama  |
kui telefonis icoonid muudetud saad anna teada kas töötab ilusti kiirelt jne ?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
18.05.2006 02:02:47
|
|
|
Teeme siis asja veelkord selgeks.
Nokiatel datakaabli, infrapuna ega bluetoothiga softi uuendada ei saa. Neid saab kasutada nt failide, teemade, telefoniraamatu, sõnumite kopeerimiseks.
Ise soovitaks datakaablit, kiirus suurem kui juhtmeta ühenduse korral. Siiski on see võrdlemisi aeglane, kaardilugeja olemasolul saab sellega oluliselt kiiremini mälukaardile ligi. Tõsi, telefonis olevaid asju (SMSid, kontaktid, backup'i tegemine, failid telefoni mälus) nii kätte ei saa.
Softiuuenduseks on vajalikud spetsiaalsed seadmed, mis maksavad rohkem kui keskmine telefon.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
18.05.2006 09:39:37
|
|
|
| Kert1 kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
Kert1, tänud lingi eest, kukkusin ise elu eest tirima ja mõllama  |
kui telefonis icoonid muudetud saad anna teada kas töötab ilusti kiirelt jne ? |
kõik oleneb theme'st, proovisin miskit nfs mw theme'i ja siis oli asi väga aeglane...aga eks sa leiuta või kasuta googlet
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pepsy
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
19.05.2006 14:57:56
|
|
|
sai ka nüüd 6230i ostetud aga esimesed probleemid juba käes:
*jar failid ei tööta, lasin mingi hunniku mänge mälukaardile ja siis üritan käima panna ja siis "failivormingut ei toetata" , nagu täitsa ******
ehk oskab keegi aidata?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
19.05.2006 15:01:26
|
|
|
Mälukaardile ei lasta jar. faile... Nende paigaldamine käib läbi nokia softi mille leiad www.nokia.com
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skatch
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
19.05.2006 18:00:34
|
|
|
Millise funktsiooni alt saab neid installida või copyda telefoni PC Suite. Install applications alt ei näita neid .nth faile.
EDIT : Sain juba enda küsimustele vastuse. Kui kellelgi veel tekib selline probleem siis piisab kopeerimisest telefoni.
Aeglasemaks midagi otseselt ei muutnud ka. Töötab ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
23.05.2006 14:45:03
|
|
|
Üks väike mure!
Nimelt on mops viimastel päevadel hulluks läinud. Nimelt kui olen näiteks menüüs ja vajutan seda parem poolset soft keyd, siis tal läheb mingi 2 sekundit ennem kui ta menüüst välja läheb.
Ja vahepeal ei saa rakenduste alt midagi lahti võtta! klõpsudad seda keskmist nuppu küll aga ikka ei midagi. ja siis teeb veel vahel lampi restardi ka!
Kas seda garantiis saab ümber vahetada w? või annab selle vastu midagi teha et see probleem ära lahendada.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
23.05.2006 14:47:34
|
|
|
striker13, Ega sa theme ja walle ei ole muutnud. Endal oli wall igavesti suur (mingi 500 kilo) ja siis olid sarnased sümptomid
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
23.05.2006 18:28:59
|
|
|
tänks, pilt oligi maru suur!
aga sellele teisele probleemile on lahendust?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
23.05.2006 20:48:05
|
|
|
striker13, no aku ja mobiili klemmide vahelised kontaktid puhtad (äkki midagi kulunud seal või on ka halvemal juhul niiskuse tõttu oksudeerunud) ... Ka võib olla telefon ise niiskust saanud ...
Oleneb ka tarkvarast, et uuri kust saab kõige uuema versiooni peale ja vaata kas oli kasu
Sellele siin vist keegi midagi paremat pakkuda ei oskakski
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
23.05.2006 22:03:51
|
|
|
striker13, mis soft? *#0000#
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
24.05.2006 11:05:11
|
|
|
niih...kunagi siin räägiti tavalisest audiokaablist päris palju mida müüdi siis digi.pri.ee lehe kaudu. Ma nüüd täpselt ei mäleta millal ma selle ostsin kuid see oli ligikaudu kuu-kaks tagasi. üleeilsest peale mina enam sellega kuulata ei saa, nimelt on siis küll eeldatavasti seotud see muidugist nokia enda kehva handsfree tehnoloogiaga. Suri siis see audiokaabel samamoodi nagu mu kunagine handsfreegi, pistiku kohalt tulev juhe on niivõrd nõrk ja õhuke, et purunes sees. Paistab, et peab ikka tavalise mp3 mängija ostma...
ahja kokkujooksude vastu enamasti aitab kõige paremini softi uuendus, hetkel on kuulujuttude järgi 3.72 kõige uuem
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
24.05.2006 16:39:23
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| striker13, mis soft? *#0000# |
Ma kirjutan igaksjuhuks kõik selle sisu:
nokia 6230i
v03.30
21.04.05
rm-72
gsm p1.1
(c)NMP.
language:
v03.30
21.04.05
rm72_73_-
gsm p1.1
e
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
24.05.2006 17:58:04
|
|
|
| v03.30 softi versioon
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
24.05.2006 18:34:24
|
|
|
| see on üpriski vana soft, endal oli ka resasi selle softiga ikka aegajalt, enamasti seotud peieri ja peakomplektiga küll. Soovitan mine esindusse koos garantiipaberiga ja lase softi uuendus teha
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
24.05.2006 19:02:46
|
|
|
| aga kaua garantii on? 6 kuud?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
24.05.2006 21:35:34
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| aga kaua garantii on? 6 kuud? |
Garantii on müüja poolne 1 aasta ja lisaks 1 aasta pretensiooni esitamise aeg- kui suudad tõestada, et see viga on tehasepoolne
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
25.05.2006 10:00:44
|
|
|
| niipalju kui mina mäletan oli vist ikka 18 kuud nokial? pead küll ei anna, ei viitsi lehte välja võtta
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
27.05.2006 09:56:14
|
|
|
| mina pakuks mälu järgi omakorda, et nokia tehasegarantii on alates eelmise aasta aprillist 2 aastat. Võin ka eksida...
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
27.05.2006 12:43:20
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| mina pakuks mälu järgi omakorda, et Nokia tehasegarantii on alates eelmise aasta aprillist 2 aastat. Võin ka eksida... |
Tõsi!
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
30.05.2006 23:04:37
|
|
|
Kuna ma ei oma sellist telefoni,siis selline küssa:
kas pannes peale mingi mp3 helina saab sinna ka vibra?st kui telefon heliseb antud helinaga,siis tel vibreerib?
veidi segane,aga loodan et saite aru.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
30.05.2006 23:57:29
|
|
|
rahzel, vibreerib küll koos su mp3 helinaga, kui keegi helistab
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
02.06.2006 21:15:58
|
|
|
| Kas keegi oskab seletada, kuidas/kas saab neid pilte suuremaks teha, mis sa paned mõnele kontaktile, kui ta helistab! mul on nad praegu nii ime PISIKESED, et ei saa küll mitte midagi aru.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
03.06.2006 00:08:22
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| Kas keegi oskab seletada, kuidas/kas saab neid pilte suuremaks teha, mis sa paned mõnele kontaktile, kui ta helistab! mul on nad praegu nii ime PISIKESED, et ei saa küll mitte midagi aru. |
sama siin. Ainult siis saab aru, kui nägu on ainult pildistatud.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
03.06.2006 10:05:36
|
|
|
| ilmselt see ongi siis nii mõeldud. kahju.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
15.06.2006 11:42:35
|
|
|
Nii - vist päike pähe hakanud - aga ma ei suuda leida "otseteede" alt bluetooth'i.
Nimelt 6230-ga sai ilusti määrata paremale klahvile bluetooth'i menüü funktsiooni, 6230i-l aga ma seda loendis ei näe Õudsalt tülikas on iga kord seadete alt seda sisse lülitada
Igaks-juhuks mainin ka softi versiooni - 03.30.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
15.06.2006 13:44:27
|
|
|
minul on see seal küll olemas.
lisaks on se ka ju vasaku klahvi all avanevas menüüs.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
15.06.2006 13:49:57
|
|
|
| Nu kirjutas: |
minul on see seal küll olemas.
lisaks on se ka ju vasaku klahvi all avanevas menüüs. |
Hehe.. vasakul tõesti ei pannud ennem tähele - aga paremale ma seda siiski ei saa
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
15.06.2006 16:28:41
|
|
|
| ruts8 kirjutas: |
Nii - vist päike pähe hakanud - aga ma ei suuda leida "otseteede" alt bluetooth'i.
Nimelt 6230-ga sai ilusti määrata paremale klahvile bluetooth'i menüü funktsiooni, 6230i-l aga ma seda loendis ei näe Õudsalt tülikas on iga kord seadete alt seda sisse lülitada
Igaks-juhuks mainin ka softi versiooni - 03.30. |
mul ilusti igal pool olemas
Kõige vasakpoolsemast nupust Ava olen oma Bluetooth shortcuti teinud
Ava-> Ava valikud->Bluetooth->Märgi->Salvesta
Sinna alla olen ka HV WAP versiooni lingi shortcuti panna, jube mugav on 8)
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
15.06.2006 20:11:43
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
mul ilusti igal pool olemas
Kõige vasakpoolsemast nupust Ava olen oma Bluetooth shortcuti teinud
Ava-> Ava valikud->Bluetooth->Märgi->Salvesta
Sinna alla olen ka HV WAP versiooni lingi shortcuti panna, jube mugav on 8) |
Jamh.. vasakul olemas ning see on ok - aga lihtsalt enda 6230-ga harjutud, et bluetooth on kohe parema klahvi all
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
16.06.2006 10:12:24
|
|
|
Nii - seaded->minu otseteed->parem valikuklahv:
avaleht
diktofon
e-mail
IMi kontaktid
jaamade nimekiri
kaamera
kalender
kalkulaator
koosta mms
koosta sõnum
määra kellaaeg
nimed
pimenduspilt
pleier
ptt
ptt-kontaktid
ptt-rühmaloend
raadio
rahakott
sisendkaust
taimer
vestlused
Rohkem valikuid pole - igatahes mina siin BT menüüd küll ei näe
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
16.06.2006 10:44:27
|
|
|
| miks sa ava valikute alla ei võiks panna, vasakule.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
16.06.2006 11:44:45
|
|
|
Juba pandud, kuid kui oleks võimalik ühe klahvivajutuse kaugusele asi saada, nagu see mu 6230-s on, siis sooviks ikka sellist varianti kasutada
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
16.06.2006 12:13:02
|
|
|
Tanel, juba tehtud nii - aga olukord täpselt sama
Vaadates, et see on nagunii juba suhteliselt vana soft, siis lasen tuleval nädalal uue peale panna.
Muideks, ka algseadete taastamine pole aidanud BT-d sinna menüüsse tuua.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
16.06.2006 12:27:16
|
|
|
| Huvitav, kas kellelgi veel softi v.03.30.-ga samasugune anomaailia esineb?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
18.06.2006 11:03:09
|
|
|
| ruts8 kirjutas: |
Nii - seaded->minu otseteed->parem valikuklahv:
avaleht
diktofon
e-mail
IMi kontaktid
jaamade nimekiri
kaamera
kalender
kalkulaator
koosta mms
koosta sõnum
määra kellaaeg
nimed
pimenduspilt
pleier
ptt
ptt-kontaktid
ptt-rühmaloend
raadio
rahakott
sisendkaust
taimer
vestlused
Rohkem valikuid pole - igatahes mina siin BT menüüd küll ei näe  |
Vaatasin järgi, minul (6230i V03.40) näitab valikus 31 võimalust ja BT menüü on täiesti olemas!!!
Ehk siis nii:
Avaleht
BT menüü
Diktofon
E-mail
Galerii
Hääletu
IMi kontaktid
Infrapuna
Jaamade nimekiri
Kaamera
Kalender
Kalkulaator
Kogumik
Koosta MMS
Koosta sõnum
Määra kellaaeg
Nimed
Pimenduspilt
Pleier
PTT
PTT-kontaktid
PTT-rühmaloend
Raadio
Rahakott
Sisendkaust
Sünkroniseeri
Taimer
Tavaline
Vestlused
Äratuskell
Ülesanded
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
18.06.2006 11:40:44
|
|
|
| endal 3.70 soft ja ka kenasti bt menüü sees. ehk mine uuendusele
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joss765
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004
|
19.06.2006 00:12:30
|
|
|
mul endal soft 3.30 toimib ilusti
kui ma tahan oma telefoni softi uuendada pean minema sinna kust telefoni ostsin või mis?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|