Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 14.06.2006 01:35:47 vasta tsitaadiga

Irw, täna juhtus hästi. Kihutan siis selle bagiga, ühe lipu võtsin ära ja kohe teist võtma. Põhimõteliselt max kiirusega sõitsin teise baasi sisse ja vaatasin et vastaste mees seisis täpselt lipu all. Mataki sellele sisse. Sain killi ja mees ise lendas 3-4 meetrit eemale võssa. Bagi tossas. thumbs_up.gif

Kas selle demo kohta pole mingit statistikat?

Täisversioonis annab ikka panna 1280x1024 reso? Demos kõige suurem on 1280x960.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 14.06.2006 01:38:04 vasta tsitaadiga

Patchidega tuleb 1280x1024 tugi, muidu saab seda ka manuaalselt panna, sellest siin teemas juttu ka olnud.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FPSrulez
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005




sõnum 14.06.2006 10:29:38 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
Kui mängu alustan ja juba kuskil serveris sees olen, siis alguses jõnksutab nii 2-3 minutit. Mängin edasi ja lõpuks on see lagg täitsa kadunud. Millest on see tingitud? Mälu vähesusest?


Mina mängin küll 1Gb mäluga täitsa normaalselt ning mul peaks graafika ka parem olema (7600GT). Teist giga mälu on vaja alles siis, kui resolutsioon on 1600x1200 ja kõik seaded põhjas. Otsi viga kuskilt mujalt
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 14.06.2006 10:41:38 vasta tsitaadiga

FPSrulez kirjutas:
inc kirjutas:
Kui mängu alustan ja juba kuskil serveris sees olen, siis alguses jõnksutab nii 2-3 minutit. Mängin edasi ja lõpuks on see lagg täitsa kadunud. Millest on see tingitud? Mälu vähesusest?


Mina mängin küll 1Gb mäluga täitsa normaalselt ning mul peaks graafika ka parem olema (7600GT). Teist giga mälu on vaja alles siis, kui resolutsioon on 1600x1200 ja kõik seaded põhjas. Otsi viga kuskilt mujalt

ega ikka 1GB'st ei piisa küll, kui pelada 1280x1024 resol k6ik p6hjas... siis l2heb vaja juba v2hemalt 1.5GB rammu...
sul ei pruugi kõik põhjas olla lihtsalt ( AA, AF jne.)

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 14.06.2006 11:36:34 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
FeZ kirjutas:
coolmode kirjutas:
üks nipp ka kuidas Tv guid misseliga pihta saada seda Tv guid misselit saab juhtida kui klõpsida objektiivi peale hästi kiiresti siis ta lendab ilusti ja saad killi.Alguses on raske aga küll pärast käppa saate.Edu mängimisel thumbs_up.gif beer_yum.gif

seepärast see ongi tv GUIDED missile icon_razz.gif.

oot kas vasaku hiire nupuga klõpsin lihtsalt ja siis juhi hiirega või? Polegi süvenenud...


Jah lihtsalt klõpsid vasaku nupuga objektiivi peale keda lasta tahad
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 12:42:18 vasta tsitaadiga

hea variant on panna 1,5Gb rammi ja kõvaketta swap fail ära keelata.. siis enam vindile ei swapi ja jõnksumisi ka pole
hoiab 512mb mälu kokku:)

SU34 ja F15 on ülikõvad lennukid kui mõni oma tiimi hävituslendur tagumikku katab.. thumbs_up.gif

keegi teab kuidas Win2000-l swap permanentsel ära keelata..? keelasin ära ja sain iga kord sisse logides veateate et swappi ei ole.. mingi aja pärast win tegi ISE uue swapifaili icon_mad.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 14.06.2006 12:57:06 vasta tsitaadiga

heh! lol

poole ei tea veel mis guided misselid on! lol

Ja bf2 tahab saada 1,2gb rami, parim variant oleks vähemalt 1,5 kuna reaalselt töötavad sul ka muud proged taustaks. Igatahes mul 2gb ja 7800gt ja jooksutan fullis. Lisaks töötavad ka TeamSpeaks klannimeestega suhtlemiseks ja muu sodi ka.
thumbs_up.gif

_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 13:32:29 vasta tsitaadiga

no mida paganat, nüüd kui vaja bf2 osta, ei leia mitte kusagilt seda icon_neutral.gif
vaatasin mõndades kohtades, netis ka ja igalpool oli otsas ja rakvere poodides on ka otsas.
on kellelgi ideid kuidas ma nüüd endale seda saaks?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FPSrulez
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005




sõnum 14.06.2006 14:13:27 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
FPSrulez kirjutas:
inc kirjutas:
Kui mängu alustan ja juba kuskil serveris sees olen, siis alguses jõnksutab nii 2-3 minutit. Mängin edasi ja lõpuks on see lagg täitsa kadunud. Millest on see tingitud? Mälu vähesusest?


Mina mängin küll 1Gb mäluga täitsa normaalselt ning mul peaks graafika ka parem olema (7600GT). Teist giga mälu on vaja alles siis, kui resolutsioon on 1600x1200 ja kõik seaded põhjas. Otsi viga kuskilt mujalt

ega ikka 1GB'st ei piisa küll, kui pelada 1280x1024 resol k6ik p6hjas... siis l2heb vaja juba v2hemalt 1.5GB rammu...
sul ei pruugi kõik põhjas olla lihtsalt ( AA, AF jne.)


Loomulikult mul ei ole kõik põhjas, aga see inimene, kes kurtis nõksumise üle, tal on 6600GT, millega ei saa ammugi kõike põhja panna. Ja kui tal on kõik settingud mediumi peal kuskil (et saaks normaalselt mängida), siis tal mõnede poolt soovitatud giga lisa mälu ostmine on mõttetu, kuna kõik jääb siis videokaardi taha.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 14:53:30 vasta tsitaadiga

kui jutt käib 512mb mälust, siis loomulikult sellest on vähe...
mul mõni päev tagasi oli ka 512mb mälu ja pidin kõik asjad low-i peale lükkama ja reso 800x600 ja algul oli jube tõkkamine sees.
nüüd ostsin endale 512mb mälu juurde (kokku 1gb nüüd) ja kohe asi läks paremaks. reso panin 1280x1024 ja enamus asjad mediumi peale ja ei mingit tõkkamist pole enam kusagil näha. mäng laeb ennast ära ja saab kohe rahulikult mängima asuda ilm, et peaks mõnes kohas laadima mõnda uut kohta...
nüüd muidugi pilt ka poole ilusam ja arusaadavam võrreldes mis enne oli thumbs_up.gif

aga kas keegi siis teab kust ma endale bf2 osta saan või keegi juhuslikult müüb odavamalt?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 15:02:36 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
servereid on ju sadu. kui ühes mingi idiootsed adminnid on, kes kohe väike asja pärast ära bannivad, siis suht mõttetu server ju. mine mujale
Kutt!Sinu jutust jääb mulje et suva see bann,peaasi et sigadusi saaks teha??? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 14.06.2006 15:43:36 vasta tsitaadiga

FPSrulez, selle kaardi puhul küll jah jääb asi video taha kinni, ma ta profiili ei vaadanud icon_wink.gif
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 14.06.2006 15:46:30 vasta tsitaadiga

einoh ma alustasin 6600gt-ga bf2 pelamist ja elas küll see asi kui oli 1,5gb rami. Samas jooksis mingi medium settingutel.
_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 14.06.2006 16:47:44 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
madness kirjutas:
servereid on ju sadu. kui ühes mingi idiootsed adminnid on, kes kohe väike asja pärast ära bannivad, siis suht mõttetu server ju. mine mujale
Kutt!Sinu jutust jääb mulje et suva see bann,peaasi et sigadusi saaks teha??? icon_biggrin.gif


ei tee ma mingeid sigadusi. lihtsalt mind küll ei kõigutaks mingi ban kuskilt suvalisest serverist :/ tegelikult ei mängigi nagu pubis enam..

icon_eek.gif johan, no niipalju ma ikka tean kuidas lastakse icon_redface.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 14.06.2006 18:01:57 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
no mida paganat, nüüd kui vaja bf2 osta, ei leia mitte kusagilt seda icon_neutral.gif
vaatasin mõndades kohtades, netis ka ja igalpool oli otsas ja rakvere poodides on ka otsas.
on kellelgi ideid kuidas ma nüüd endale seda saaks?


Sama siin. Zebra.ees on ka otsas. Saatsin päringu millal tulema peaks.

EDIT- Tere!

Teie poolt küsitud toodet ei ole kohe laos.
Antud toode on hetke andmete alusel tulemas maaletooja lattu alles juuni lõpus.
Tellimuse saate teha meie hankekeskkonnast, kuid siis kui antud tootele on külge tulnud laoseis.


viimati muutis inc 14.06.2006 18:04:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 18:02:09 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
Lordlesta kirjutas:
no mida paganat, nüüd kui vaja bf2 osta, ei leia mitte kusagilt seda icon_neutral.gif
vaatasin mõndades kohtades, netis ka ja igalpool oli otsas ja rakvere poodides on ka otsas.
on kellelgi ideid kuidas ma nüüd endale seda saaks?


Sama siin. Zebra.ee s on ka otsas. Saatsin päringu millal tulema peaks.
K saloonis peaks olema küll ja enteris kah ca 500eeku .
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 14.06.2006 18:05:55 vasta tsitaadiga

Erik_Est kirjutas:
inc kirjutas:
Lordlesta kirjutas:
no mida paganat, nüüd kui vaja bf2 osta, ei leia mitte kusagilt seda icon_neutral.gif
vaatasin mõndades kohtades, netis ka ja igalpool oli otsas ja rakvere poodides on ka otsas.
on kellelgi ideid kuidas ma nüüd endale seda saaks?


Sama siin. Zebra.ee s on ka otsas. Saatsin päringu millal tulema peaks.
K saloonis peaks olema küll ja enteris kah ca 500eeku .


Mikromaailmas käisin ka küsimas. Lubati selle nädala jooksul.

Enterisse unustasin vaadata. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 11.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 18:08:35 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:

icon_eek.gif johan, no niipalju ma ikka tean kuidas lastakse icon_redface.gif


hehe, ma tean icon_biggrin.gif
aga see on uskumatu, et mõni veel ei teadnud icon_eek.gif
See on ju gunneri kõige tähtsam relv
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 18:17:02 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
Erik_Est kirjutas:
inc kirjutas:
Lordlesta kirjutas:
no mida paganat, nüüd kui vaja bf2 osta, ei leia mitte kusagilt seda icon_neutral.gif
vaatasin mõndades kohtades, netis ka ja igalpool oli otsas ja rakvere poodides on ka otsas.
on kellelgi ideid kuidas ma nüüd endale seda saaks?


Sama siin. Zebra.ee s on ka otsas. Saatsin päringu millal tulema peaks.
K saloonis peaks olema küll ja enteris kah ca 500eeku .


Mikromaailmas käisin ka küsimas. Lubati selle nädala jooksul.

Enterisse unustasin vaadata. icon_neutral.gif
rakvere enteris pole, käisin täna ja eelmine nädal vaatamas...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2006 18:26:52 vasta tsitaadiga

juhul kui nad GNTst tellivad siis selle järgi ei tule neid enne juurde kui 30.06.2006
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 14.06.2006 21:49:25 vasta tsitaadiga

Minu profiilis masinga saab ilusti mängitud 1280x1024, AA4x, Draw distance 100%, texture filtering max ja ülejäänud medium = fps 30-40
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 14.06.2006 21:53:32 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
Minu profiilis masinga saab ilusti mängitud 1280x1024, AA4x, Draw distance 100%, texture filtering max ja ülejäänud medium = fps 30-40


palun väga! kui selline fps rahuldab icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 14.06.2006 23:17:59 vasta tsitaadiga

samas jälle ega ei tee silmaga vahet kas on 40fps või 60fps...



EDIT: selline kyssa veel, et kui ma l2hen nüüd tuttava juurde n2iteks.. ja tahaks seal BF2 pelada... installin seal selle ära, ja kas ma saan siis sealt oma kasutajaga pelada ilma et p2rast mingit jama ei oleks, kui oma arvutil seda uuesti pelada tahan... icon_question.gif icon_question.gif

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 14.06.2006 23:43:56 vasta tsitaadiga

http://video.google.com/videoplay?docid=5733044300866646599&q=cisse icon_lol.gif
_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 14.06.2006 23:49:46 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
samas jälle ega ei tee silmaga vahet kas on 40fps või 60fps...



EDIT: selline kyssa veel, et kui ma l2hen nüüd tuttava juurde n2iteks.. ja tahaks seal BF2 pelada... installin seal selle ära, ja kas ma saan siis sealt oma kasutajaga pelada ilma et p2rast mingit jama ei oleks, kui oma arvutil seda uuesti pelada tahan... icon_question.gif icon_question.gif


Saad mängida küll, lihtsalt sama keyga ei saa korraga sees olla.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 15.06.2006 00:20:18 vasta tsitaadiga

Ouki, eks kui sealt koju tagasi tulek, teeb tema arvutil BF2 uninstalli , igaksjuhuks icon_smile.gif
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 15.06.2006 00:40:18 vasta tsitaadiga

tonu89 kirjutas:
http://video.google.com/videoplay?docid=5733044300866646599&q=cisse icon_lol.gif


Väga kõva asi jah:) Torrentina liigub ka see ringi väga hea kvaliteediga.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 15.06.2006 12:38:44 vasta tsitaadiga

Mine ja Mine 2 on palju paremad imo icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 15.06.2006 13:09:35 vasta tsitaadiga

Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 15.06.2006 13:23:46 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne

Kuidas?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 13:25:49 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
tonu89 kirjutas:
http://video.google.com/videoplay?docid=5733044300866646599&q=cisse icon_lol.gif


Väga kõva asi jah:) Torrentina liigub ka see ringi väga hea kvaliteediga.


päris hea jah icon_lol.gif

ma küll bf2 ei mängi aga warrock´s juhtub ka selliseid koomilisi asju vahest, et naera puruks üksipäni
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
re1ska
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2006




sõnum 15.06.2006 13:37:20 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne

selline tunne nagu esimest korda mängiks bfi icon_biggrin.gif Muidugi saab juhtida!Anti-tanki relval hoiad paremat hiire klõpsu all ja vajutad tulistamist.Nii kaua hoiad paremat alla kaua juhtida tahad või kuni mõni asi ette tuleb ja juhid lihtsalt hiirt liigutades icon_biggrin.gif OMG!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 15.06.2006 13:48:49 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne

no palun seleta mulle ka selline müstiline asi ära, nagu seda on TANKI mürsu juhtimine icon_question.gif mina sellisesse asja ei usu, BF2´s mitte

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 14:04:32 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
coolmode kirjutas:
Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne

no palun seleta mulle ka selline müstiline asi ära, nagu seda on TANKI mürsu juhtimine icon_question.gif mina sellisesse asja ei usu, BF2´s mitte

eelmises postis just seletati.....üldiselt peaks olema tegemist vist laser sihikuga...võin ka eksida
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 15.06.2006 14:14:19 vasta tsitaadiga

madmel, sa said valesti aru minu eelmisest postist... coolmode ütles , et saab juhtita anti-tank relva, soomuki raketti ja ka TANKI raketti, ehk siis seda myrsku, mida TANK tulistab... viimast küll minuarust teha ei saa...

coolmode kirjutas:
Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 15.06.2006 14:38:17 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
madmel, sa said valesti aru minu eelmisest postist... coolmode ütles , et saab juhtita anti-tank relva, soomuki raketti ja ka TANKI raketti, ehk siis seda myrsku, mida TANK tulistab... viimast küll minuarust teha ei saa...

coolmode kirjutas:
Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne



uskuge või mitte aga minul selline asi töötas proovisin just eile Dragon valley-l soomukiga ja tankiga ja töötas icon_confused.gif

Edit:Hiire nuppu peab klõpsima mitte peal hoidma
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 15.06.2006 14:50:06 vasta tsitaadiga

coolmode, soomuki raketti saab juhtida, aga ma ei usu, et tanki mürsku juhtida saab icon_confused.gif
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Egert143
HV kasutaja
Egert143

liitunud: 18.06.2005




sõnum 15.06.2006 15:03:06 vasta tsitaadiga

Heh filmi seda, kuidas sa tanki mürsku juhid, tahaks kohe tõesti näha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 15:07:40 vasta tsitaadiga

Mehed ,Kotkad mileks vaielda ???Katse eksituse meetod on selleks,minge proovige ära ja siis on 100% teada!! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 15.06.2006 16:01:43 vasta tsitaadiga

coolmode kirjutas:
thebull kirjutas:
madmel, sa said valesti aru minu eelmisest postist... coolmode ütles , et saab juhtita anti-tank relva, soomuki raketti ja ka TANKI raketti, ehk siis seda myrsku, mida TANK tulistab... viimast küll minuarust teha ei saa...

coolmode kirjutas:
Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne



uskuge või mitte aga minul selline asi töötas proovisin just eile Dragon valley-l soomukiga ja tankiga ja töötas icon_confused.gif

Edit:Hiire nuppu peab klõpsima mitte peal hoidma


Kui tavalise raketiheitjaga lased siis ei pea midagi klõpsima. Hoiad lihtsalt sihikut peal peale tulistamist ja sellega juhid.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 15.06.2006 16:48:24 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
samas jälle ega ei tee silmaga vahet kas on 40fps või 60fps...



päris vähe ei tee ikka.. icon_confused.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 15.06.2006 18:41:32 vasta tsitaadiga

Tankitõrje relvi saab juhtida, hoiad sihikut peal ja liigutad hiirega icon_razz.gif, lasermeetod vms siis. TANKI mürsku EI SAA juhtida, Apc raketti aga küll, samamoodi nagu Tankitõrjel, lased välja hoiad nuppu peal ja liigutad hiirega, TOW-iga samamoodi, aga ei pea nuppu peal hoidma.
USA sniper, lased lasu ära jääd nuppu peal hoidma, jääb sihik ette veel, hea tsekkida kas said pihta või ei, lased nupu lahti läheb sihik eest paneb teise kuuli rauda.
medpacke ja ammopacke saab visata ja saad pointe selle eest kui mõni oma mees üles korjab icon_razz.gif...kui keegi ei teadnud veel.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 15.06.2006 19:55:47 vasta tsitaadiga

Jah vabandan ajasin sassi soomuki oma sai icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2006 14:41:20 vasta tsitaadiga

gansta kirjutas:
http://video.google.com/videoplay?docid=5733044300866646599&q=e30+boost

päris naljakas thumbs_up.gif


see link ammu läbi käind icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2006 15:25:55 vasta tsitaadiga

tankil ei olegi rakette.. on ainult kahur ja kuulipildujad icon_wink.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanelmees
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2004




sõnum 16.06.2006 16:30:48 vasta tsitaadiga

Mind ajab pidevalt närvi see "connection lost" keset mängu. Ja millas servu pumpab uue data sinu kontole? Kas peale roundi lõppu või roundi keskel või alles peale mapi vahetumist? Panen küll linnukese Multiplayer kastikeses ranked serverite koha peale, kuid mingid 10 pointsi ajasin terve päeva taga icon_confused.gif
Tundub nagu osad ikkagi ei ole ranked?
Mingi bugi tekib peale pikemat mängimist, et sisse logides mäng freezeb ära. Selle vastu aitab My docsi alt kogu bf2 kataloogi kustutamine. Aga see problem with your connection ajab ikka täiega tigedaks. See mingi teada bugi ja saab kuidagi parandada? Teiste mängudega sellist jama ei ole ja ping ka stabiilselt alla 40 kui mängin.
Ja kas need armored fury ja sf lisapaketid on midagi väärt kah, et tasub osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.06.2006 16:38:12 vasta tsitaadiga

Sf on endal küll olemas aga pole sellesse süveneda viitsinud, af on siis midagi väärt kui sulle meeldib ennekõike tankide/õhutõrje masinate ja pommitajatega ringi lasta.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2006 16:56:15 vasta tsitaadiga

SF on nii ja naa,ehk kellele ema ja kellele tütar icon_biggrin.gif Mulle meeldib vahel mängida. Connection lost käib ka minul vahetevahel kuid mitte nii tihti et see oleks tõsiseks probleemiks.Ehk on BF2 jube tundlik netiühenduse suhtes?? icon_sad.gif Punkti seisu uuendab ta kuidas jumal juhatab, nädalavahetustel tundub päris hullumaja olevat ,siis saad ehk järgmine päev alles icon_biggrin.gif Aga muretsemiseks ei tohiks olla põhjust sest minul ega mu tuttavatel ei ole nad kaduma jäänud!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2006 19:44:47 vasta tsitaadiga

statsid laetakse EA servudesse peale raundi lõppu.

Connection loss teated olid tavalise 1Mb/256kb ühendusega harvad, 2Mb/256kb ühendusega pole neid muidu näinud kui 1.3-ga crashivatel servudel..ja siis on see juba serveri kukkumise viga

eMule ja analoogid tuleks mängu ajal ka välja lülitada, enamus teab aga igaksjuhuks kordan üle
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2006 01:01:58 vasta tsitaadiga

praegu oli mängus hea bug. kõik lipud oli ära võetud ja kõik vastased maha koksatud.
aga vastase punktid ei jooksnud millegi pärast nulli. noh siis seal kõik teised hakkasid niisama streetrace-i tegema autodega ja lennukimehed tegid trikke... aint et vastastel ei vedanud. nad pidid mingi pool tundi niisama passima kuni punktid vähehaaval nulli jooksid icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.