|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
14.06.2006 01:35:47
|
|
|
Irw, täna juhtus hästi. Kihutan siis selle bagiga, ühe lipu võtsin ära ja kohe teist võtma. Põhimõteliselt max kiirusega sõitsin teise baasi sisse ja vaatasin et vastaste mees seisis täpselt lipu all. Mataki sellele sisse. Sain killi ja mees ise lendas 3-4 meetrit eemale võssa. Bagi tossas.
Kas selle demo kohta pole mingit statistikat?
Täisversioonis annab ikka panna 1280x1024 reso? Demos kõige suurem on 1280x960.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
14.06.2006 01:38:04
|
|
|
| Patchidega tuleb 1280x1024 tugi, muidu saab seda ka manuaalselt panna, sellest siin teemas juttu ka olnud.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FPSrulez
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
14.06.2006 10:29:38
|
|
|
| inc kirjutas: |
| Kui mängu alustan ja juba kuskil serveris sees olen, siis alguses jõnksutab nii 2-3 minutit. Mängin edasi ja lõpuks on see lagg täitsa kadunud. Millest on see tingitud? Mälu vähesusest? |
Mina mängin küll 1Gb mäluga täitsa normaalselt ning mul peaks graafika ka parem olema (7600GT). Teist giga mälu on vaja alles siis, kui resolutsioon on 1600x1200 ja kõik seaded põhjas. Otsi viga kuskilt mujalt
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
14.06.2006 10:41:38
|
|
|
| FPSrulez kirjutas: |
| inc kirjutas: |
| Kui mängu alustan ja juba kuskil serveris sees olen, siis alguses jõnksutab nii 2-3 minutit. Mängin edasi ja lõpuks on see lagg täitsa kadunud. Millest on see tingitud? Mälu vähesusest? |
Mina mängin küll 1Gb mäluga täitsa normaalselt ning mul peaks graafika ka parem olema (7600GT). Teist giga mälu on vaja alles siis, kui resolutsioon on 1600x1200 ja kõik seaded põhjas. Otsi viga kuskilt mujalt |
ega ikka 1GB'st ei piisa küll, kui pelada 1280x1024 resol k6ik p6hjas... siis l2heb vaja juba v2hemalt 1.5GB rammu...
sul ei pruugi kõik põhjas olla lihtsalt ( AA, AF jne.)
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
14.06.2006 11:36:34
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
| FeZ kirjutas: |
| coolmode kirjutas: |
üks nipp ka kuidas Tv guid misseliga pihta saada seda Tv guid misselit saab juhtida kui klõpsida objektiivi peale hästi kiiresti siis ta lendab ilusti ja saad killi.Alguses on raske aga küll pärast käppa saate.Edu mängimisel  |
seepärast see ongi tv GUIDED missile . |
oot kas vasaku hiire nupuga klõpsin lihtsalt ja siis juhi hiirega või? Polegi süvenenud... |
Jah lihtsalt klõpsid vasaku nupuga objektiivi peale keda lasta tahad
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
14.06.2006 12:42:18
|
|
|
hea variant on panna 1,5Gb rammi ja kõvaketta swap fail ära keelata.. siis enam vindile ei swapi ja jõnksumisi ka pole
hoiab 512mb mälu kokku:)
SU34 ja F15 on ülikõvad lennukid kui mõni oma tiimi hävituslendur tagumikku katab..
keegi teab kuidas Win2000-l swap permanentsel ära keelata..? keelasin ära ja sain iga kord sisse logides veateate et swappi ei ole.. mingi aja pärast win tegi ISE uue swapifaili
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
14.06.2006 12:57:06
|
|
|
heh! lol
poole ei tea veel mis guided misselid on! lol
Ja bf2 tahab saada 1,2gb rami, parim variant oleks vähemalt 1,5 kuna reaalselt töötavad sul ka muud proged taustaks. Igatahes mul 2gb ja 7800gt ja jooksutan fullis. Lisaks töötavad ka TeamSpeaks klannimeestega suhtlemiseks ja muu sodi ka.
_________________ Origin = J6mpsikas |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
14.06.2006 13:32:29
|
|
|
no mida paganat, nüüd kui vaja bf2 osta, ei leia mitte kusagilt seda
vaatasin mõndades kohtades, netis ka ja igalpool oli otsas ja rakvere poodides on ka otsas.
on kellelgi ideid kuidas ma nüüd endale seda saaks?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FPSrulez
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
14.06.2006 14:13:27
|
|
|
| thebull kirjutas: |
| FPSrulez kirjutas: |
| inc kirjutas: |
| Kui mängu alustan ja juba kuskil serveris sees olen, siis alguses jõnksutab nii 2-3 minutit. Mängin edasi ja lõpuks on see lagg täitsa kadunud. Millest on see tingitud? Mälu vähesusest? |
Mina mängin küll 1Gb mäluga täitsa normaalselt ning mul peaks graafika ka parem olema (7600GT). Teist giga mälu on vaja alles siis, kui resolutsioon on 1600x1200 ja kõik seaded põhjas. Otsi viga kuskilt mujalt |
ega ikka 1GB'st ei piisa küll, kui pelada 1280x1024 resol k6ik p6hjas... siis l2heb vaja juba v2hemalt 1.5GB rammu...
sul ei pruugi kõik põhjas olla lihtsalt ( AA, AF jne.) |
Loomulikult mul ei ole kõik põhjas, aga see inimene, kes kurtis nõksumise üle, tal on 6600GT, millega ei saa ammugi kõike põhja panna. Ja kui tal on kõik settingud mediumi peal kuskil (et saaks normaalselt mängida), siis tal mõnede poolt soovitatud giga lisa mälu ostmine on mõttetu, kuna kõik jääb siis videokaardi taha.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
14.06.2006 14:53:30
|
|
|
kui jutt käib 512mb mälust, siis loomulikult sellest on vähe...
mul mõni päev tagasi oli ka 512mb mälu ja pidin kõik asjad low-i peale lükkama ja reso 800x600 ja algul oli jube tõkkamine sees.
nüüd ostsin endale 512mb mälu juurde (kokku 1gb nüüd) ja kohe asi läks paremaks. reso panin 1280x1024 ja enamus asjad mediumi peale ja ei mingit tõkkamist pole enam kusagil näha. mäng laeb ennast ära ja saab kohe rahulikult mängima asuda ilm, et peaks mõnes kohas laadima mõnda uut kohta...
nüüd muidugi pilt ka poole ilusam ja arusaadavam võrreldes mis enne oli
aga kas keegi siis teab kust ma endale bf2 osta saan või keegi juhuslikult müüb odavamalt?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
14.06.2006 15:02:36
|
|
|
| madness kirjutas: |
| servereid on ju sadu. kui ühes mingi idiootsed adminnid on, kes kohe väike asja pärast ära bannivad, siis suht mõttetu server ju. mine mujale |
Kutt!Sinu jutust jääb mulje et suva see bann,peaasi et sigadusi saaks teha???
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
14.06.2006 15:43:36
|
|
|
FPSrulez, selle kaardi puhul küll jah jääb asi video taha kinni, ma ta profiili ei vaadanud
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
14.06.2006 15:46:30
|
|
|
einoh ma alustasin 6600gt-ga bf2 pelamist ja elas küll see asi kui oli 1,5gb rami. Samas jooksis mingi medium settingutel.
_________________ Origin = J6mpsikas |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
14.06.2006 16:47:44
|
|
|
| Erik_Est kirjutas: |
| madness kirjutas: |
| servereid on ju sadu. kui ühes mingi idiootsed adminnid on, kes kohe väike asja pärast ära bannivad, siis suht mõttetu server ju. mine mujale |
Kutt!Sinu jutust jääb mulje et suva see bann,peaasi et sigadusi saaks teha???  |
ei tee ma mingeid sigadusi. lihtsalt mind küll ei kõigutaks mingi ban kuskilt suvalisest serverist :/ tegelikult ei mängigi nagu pubis enam..
johan, no niipalju ma ikka tean kuidas lastakse
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
14.06.2006 18:01:57
|
|
|
| Lordlesta kirjutas: |
no mida paganat, nüüd kui vaja bf2 osta, ei leia mitte kusagilt seda
vaatasin mõndades kohtades, netis ka ja igalpool oli otsas ja rakvere poodides on ka otsas.
on kellelgi ideid kuidas ma nüüd endale seda saaks? |
Sama siin. Zebra.ees on ka otsas. Saatsin päringu millal tulema peaks.
EDIT- Tere!
Teie poolt küsitud toodet ei ole kohe laos.
Antud toode on hetke andmete alusel tulemas maaletooja lattu alles juuni lõpus.
Tellimuse saate teha meie hankekeskkonnast, kuid siis kui antud tootele on külge tulnud laoseis.
viimati muutis inc 14.06.2006 18:04:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
14.06.2006 18:02:09
|
|
|
| inc kirjutas: |
| Lordlesta kirjutas: |
no mida paganat, nüüd kui vaja bf2 osta, ei leia mitte kusagilt seda
vaatasin mõndades kohtades, netis ka ja igalpool oli otsas ja rakvere poodides on ka otsas.
on kellelgi ideid kuidas ma nüüd endale seda saaks? |
Sama siin. Zebra.ee s on ka otsas. Saatsin päringu millal tulema peaks. |
K saloonis peaks olema küll ja enteris kah ca 500eeku .
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
14.06.2006 18:05:55
|
|
|
| Erik_Est kirjutas: |
| inc kirjutas: |
| Lordlesta kirjutas: |
no mida paganat, nüüd kui vaja bf2 osta, ei leia mitte kusagilt seda
vaatasin mõndades kohtades, netis ka ja igalpool oli otsas ja rakvere poodides on ka otsas.
on kellelgi ideid kuidas ma nüüd endale seda saaks? |
Sama siin. Zebra.ee s on ka otsas. Saatsin päringu millal tulema peaks. |
K saloonis peaks olema küll ja enteris kah ca 500eeku . |
Mikromaailmas käisin ka küsimas. Lubati selle nädala jooksul.
Enterisse unustasin vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Johan11
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
14.06.2006 18:08:35
|
|
|
| madness kirjutas: |
johan, no niipalju ma ikka tean kuidas lastakse  |
hehe, ma tean
aga see on uskumatu, et mõni veel ei teadnud
See on ju gunneri kõige tähtsam relv
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
14.06.2006 18:17:02
|
|
|
| inc kirjutas: |
| Erik_Est kirjutas: |
| inc kirjutas: |
| Lordlesta kirjutas: |
no mida paganat, nüüd kui vaja bf2 osta, ei leia mitte kusagilt seda
vaatasin mõndades kohtades, netis ka ja igalpool oli otsas ja rakvere poodides on ka otsas.
on kellelgi ideid kuidas ma nüüd endale seda saaks? |
Sama siin. Zebra.ee s on ka otsas. Saatsin päringu millal tulema peaks. |
K saloonis peaks olema küll ja enteris kah ca 500eeku . |
Mikromaailmas käisin ka küsimas. Lubati selle nädala jooksul.
Enterisse unustasin vaadata.  |
rakvere enteris pole, käisin täna ja eelmine nädal vaatamas...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
14.06.2006 18:26:52
|
|
|
| juhul kui nad GNTst tellivad siis selle järgi ei tule neid enne juurde kui 30.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
14.06.2006 21:49:25
|
|
|
| Minu profiilis masinga saab ilusti mängitud 1280x1024, AA4x, Draw distance 100%, texture filtering max ja ülejäänud medium = fps 30-40
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
14.06.2006 21:53:32
|
|
|
| inc kirjutas: |
| Minu profiilis masinga saab ilusti mängitud 1280x1024, AA4x, Draw distance 100%, texture filtering max ja ülejäänud medium = fps 30-40 |
palun väga! kui selline fps rahuldab
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
14.06.2006 23:17:59
|
|
|
samas jälle ega ei tee silmaga vahet kas on 40fps või 60fps...
EDIT: selline kyssa veel, et kui ma l2hen nüüd tuttava juurde n2iteks.. ja tahaks seal BF2 pelada... installin seal selle ära, ja kas ma saan siis sealt oma kasutajaga pelada ilma et p2rast mingit jama ei oleks, kui oma arvutil seda uuesti pelada tahan...
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
14.06.2006 23:49:46
|
|
|
| thebull kirjutas: |
samas jälle ega ei tee silmaga vahet kas on 40fps või 60fps...
EDIT: selline kyssa veel, et kui ma l2hen nüüd tuttava juurde n2iteks.. ja tahaks seal BF2 pelada... installin seal selle ära, ja kas ma saan siis sealt oma kasutajaga pelada ilma et p2rast mingit jama ei oleks, kui oma arvutil seda uuesti pelada tahan...  |
Saad mängida küll, lihtsalt sama keyga ei saa korraga sees olla.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
15.06.2006 00:20:18
|
|
|
Ouki, eks kui sealt koju tagasi tulek, teeb tema arvutil BF2 uninstalli , igaksjuhuks
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
15.06.2006 00:40:18
|
|
|
Väga kõva asi jah:) Torrentina liigub ka see ringi väga hea kvaliteediga.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FeZ
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2006
|
15.06.2006 12:38:44
|
|
|
Mine ja Mine 2 on palju paremad imo
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
15.06.2006 13:09:35
|
|
|
| Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
15.06.2006 13:23:46
|
|
|
| coolmode kirjutas: |
| Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne |
Kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
15.06.2006 13:25:49
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
Väga kõva asi jah:) Torrentina liigub ka see ringi väga hea kvaliteediga. |
päris hea jah
ma küll bf2 ei mängi aga warrock´s juhtub ka selliseid koomilisi asju vahest, et naera puruks üksipäni
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
re1ska
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2006
|
15.06.2006 13:37:20
|
|
|
| coolmode kirjutas: |
| Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne |
selline tunne nagu esimest korda mängiks bfi Muidugi saab juhtida!Anti-tanki relval hoiad paremat hiire klõpsu all ja vajutad tulistamist.Nii kaua hoiad paremat alla kaua juhtida tahad või kuni mõni asi ette tuleb ja juhid lihtsalt hiirt liigutades OMG!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
15.06.2006 13:48:49
|
|
|
| coolmode kirjutas: |
| Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne |
no palun seleta mulle ka selline müstiline asi ära, nagu seda on TANKI mürsu juhtimine mina sellisesse asja ei usu, BF2´s mitte
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
15.06.2006 14:04:32
|
|
|
| thebull kirjutas: |
| coolmode kirjutas: |
| Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne |
no palun seleta mulle ka selline müstiline asi ära, nagu seda on TANKI mürsu juhtimine mina sellisesse asja ei usu, BF2´s mitte |
eelmises postis just seletati.....üldiselt peaks olema tegemist vist laser sihikuga...võin ka eksida
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
15.06.2006 14:14:19
|
|
|
madmel, sa said valesti aru minu eelmisest postist... coolmode ütles , et saab juhtita anti-tank relva, soomuki raketti ja ka TANKI raketti, ehk siis seda myrsku, mida TANK tulistab... viimast küll minuarust teha ei saa...
| coolmode kirjutas: |
| Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne |
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
15.06.2006 14:38:17
|
|
|
| thebull kirjutas: |
madmel, sa said valesti aru minu eelmisest postist... coolmode ütles , et saab juhtita anti-tank relva, soomuki raketti ja ka TANKI raketti, ehk siis seda myrsku, mida TANK tulistab... viimast küll minuarust teha ei saa...
| coolmode kirjutas: |
| Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne |
|
uskuge või mitte aga minul selline asi töötas proovisin just eile Dragon valley-l soomukiga ja tankiga ja töötas
Edit:Hiire nuppu peab klõpsima mitte peal hoidma
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
15.06.2006 14:50:06
|
|
|
coolmode, soomuki raketti saab juhtida, aga ma ei usu, et tanki mürsku juhtida saab
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Egert143
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2005
|
15.06.2006 15:03:06
|
|
|
| Heh filmi seda, kuidas sa tanki mürsku juhid, tahaks kohe tõesti näha.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
15.06.2006 15:07:40
|
|
|
Mehed ,Kotkad mileks vaielda ???Katse eksituse meetod on selleks,minge proovige ära ja siis on 100% teada!!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
15.06.2006 16:01:43
|
|
|
| coolmode kirjutas: |
| thebull kirjutas: |
madmel, sa said valesti aru minu eelmisest postist... coolmode ütles , et saab juhtita anti-tank relva, soomuki raketti ja ka TANKI raketti, ehk siis seda myrsku, mida TANK tulistab... viimast küll minuarust teha ei saa...
| coolmode kirjutas: |
| Panin sellise asja tähele et igat rocketit saab juhtida tanki oma,soomuki, anti-tank relva oma jne |
|
uskuge või mitte aga minul selline asi töötas proovisin just eile Dragon valley-l soomukiga ja tankiga ja töötas
Edit:Hiire nuppu peab klõpsima mitte peal hoidma |
Kui tavalise raketiheitjaga lased siis ei pea midagi klõpsima. Hoiad lihtsalt sihikut peal peale tulistamist ja sellega juhid.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
15.06.2006 16:48:24
|
|
|
| thebull kirjutas: |
samas jälle ega ei tee silmaga vahet kas on 40fps või 60fps...
|
päris vähe ei tee ikka..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FeZ
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2006
|
15.06.2006 18:41:32
|
|
|
Tankitõrje relvi saab juhtida, hoiad sihikut peal ja liigutad hiirega , lasermeetod vms siis. TANKI mürsku EI SAA juhtida, Apc raketti aga küll, samamoodi nagu Tankitõrjel, lased välja hoiad nuppu peal ja liigutad hiirega, TOW-iga samamoodi, aga ei pea nuppu peal hoidma.
USA sniper, lased lasu ära jääd nuppu peal hoidma, jääb sihik ette veel, hea tsekkida kas said pihta või ei, lased nupu lahti läheb sihik eest paneb teise kuuli rauda.
medpacke ja ammopacke saab visata ja saad pointe selle eest kui mõni oma mees üles korjab ...kui keegi ei teadnud veel.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
15.06.2006 19:55:47
|
|
|
Jah vabandan ajasin sassi soomuki oma sai
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
16.06.2006 14:41:20
|
|
|
see link ammu läbi käind
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
16.06.2006 15:25:55
|
|
|
tankil ei olegi rakette.. on ainult kahur ja kuulipildujad
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanelmees
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2004
|
16.06.2006 16:30:48
|
|
|
Mind ajab pidevalt närvi see "connection lost" keset mängu. Ja millas servu pumpab uue data sinu kontole? Kas peale roundi lõppu või roundi keskel või alles peale mapi vahetumist? Panen küll linnukese Multiplayer kastikeses ranked serverite koha peale, kuid mingid 10 pointsi ajasin terve päeva taga
Tundub nagu osad ikkagi ei ole ranked?
Mingi bugi tekib peale pikemat mängimist, et sisse logides mäng freezeb ära. Selle vastu aitab My docsi alt kogu bf2 kataloogi kustutamine. Aga see problem with your connection ajab ikka täiega tigedaks. See mingi teada bugi ja saab kuidagi parandada? Teiste mängudega sellist jama ei ole ja ping ka stabiilselt alla 40 kui mängin.
Ja kas need armored fury ja sf lisapaketid on midagi väärt kah, et tasub osta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
16.06.2006 16:38:12
|
|
|
| Sf on endal küll olemas aga pole sellesse süveneda viitsinud, af on siis midagi väärt kui sulle meeldib ennekõike tankide/õhutõrje masinate ja pommitajatega ringi lasta.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
16.06.2006 16:56:15
|
|
|
SF on nii ja naa,ehk kellele ema ja kellele tütar Mulle meeldib vahel mängida. Connection lost käib ka minul vahetevahel kuid mitte nii tihti et see oleks tõsiseks probleemiks.Ehk on BF2 jube tundlik netiühenduse suhtes?? Punkti seisu uuendab ta kuidas jumal juhatab, nädalavahetustel tundub päris hullumaja olevat ,siis saad ehk järgmine päev alles Aga muretsemiseks ei tohiks olla põhjust sest minul ega mu tuttavatel ei ole nad kaduma jäänud!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
16.06.2006 19:44:47
|
|
|
statsid laetakse EA servudesse peale raundi lõppu.
Connection loss teated olid tavalise 1Mb/256kb ühendusega harvad, 2Mb/256kb ühendusega pole neid muidu näinud kui 1.3-ga crashivatel servudel..ja siis on see juba serveri kukkumise viga
eMule ja analoogid tuleks mängu ajal ka välja lülitada, enamus teab aga igaksjuhuks kordan üle
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
17.06.2006 01:01:58
|
|
|
praegu oli mängus hea bug. kõik lipud oli ära võetud ja kõik vastased maha koksatud.
aga vastase punktid ei jooksnud millegi pärast nulli. noh siis seal kõik teised hakkasid niisama streetrace-i tegema autodega ja lennukimehed tegid trikke... aint et vastastel ei vedanud. nad pidid mingi pool tundi niisama passima kuni punktid vähehaaval nulli jooksid
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|