Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rasmer
HV kasutaja
rasmer

liitunud: 10.07.2005




sõnum 07.05.2006 20:30:50 vasta tsitaadiga

in game ja out of game autobotid mis on enamustes serverites keelatud...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 20:36:58 vasta tsitaadiga

I blame snaxez .... Kui dropiga EWD sain siis hakkas ventis tagant torkima, et pane peale pane peale.... tulemus siis selline icon_lol.gif .
http://insomnia.pri.ee/l2/sol+7.jpg

_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 20:37:15 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
mis need IG ja OOG walkerid üldse on?
In Game ja Out Of Game L2walkerid, ei hakka inimesi siin pahale teele ajama, aga need on põhimõteliselt botimiseks programmid ja ingamei oma kasutatakse tavaliselt teiste hp/mp vaatamiseks jne
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2006 21:47:55 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
ingamei oma kasutatakse tavaliselt teiste hp/mp vaatamiseks jne

No tegelikult on ta ka väga mugav buff botide jaoks. Auto heal, auto follow ja kõik muu töötavad väga hästi. Muidugi suur boonus on ka see, et näed teiste HP'd ja MP'd.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abazel
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 09.05.2006 18:22:33 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
video polnud midagi väga erilist ja kysime siis kas sina ka kasutad ig walkerit nagu seal videos pooled inimesed

Polnud piisavalt mobe? Ei kasuta. See oli ainult üks inimene kes pelas erinevaid chare. Pvp's l2w pole küll muud kasu kui üllatus moment jääb ära ainult. Mingit MP ei näe ja HP ei refreshi st ainult see moment kui clickad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 10.05.2006 02:34:58 vasta tsitaadiga

ühes asjas ma ei saa aru.. kuidas wind of seed'i kasutada saab icon_neutral.gif kust ma teiste seed'ide skillid saan.. ühte seedi ju kaks korda panna ei saa vist... olen spellhowler. Juhe jumala koos
_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2006 06:11:07 vasta tsitaadiga

Seedid (nii palju kui ma aru saan) on selleks, et kui mitu nukerit kokku saades saaksid omgwtfpwnd spelle kasutada. Kõik panevad oma seedid peale ja siis kasutavad aura symphonyt vms spelli.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairox
HV vaatleja
mairox

liitunud: 16.03.2006




sõnum 25.05.2006 20:17:39 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ,et paras aasta pausi tehtud, et nokiks kah nüüd veits. Et kus kandis keegi möllab.
Snaxez ja Lightsaber ikka officialis ? icon_razz.gif
LOL sai endale guildwars muretsetud, ei lähe peale ikka. level based rpg on ikka etem thumbs_up.gif

_________________
Just buy my shitt !!!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 20:40:30 vasta tsitaadiga

mairox kirjutas:
Mõtlesin ,et paras aasta pausi tehtud, et nokiks kah nüüd veits. Et kus kandis keegi möllab.
Snaxez ja Lightsaber ikka officialis ? icon_razz.gif
LOL sai endale guildwars muretsetud, ei lähe peale ikka. level based rpg on ikka etem thumbs_up.gif
kui L2 mängin siis jah retailis ikka, aga hetkel acc inactive ja pole mängind l2 natukese aega juba, BD ikka 63.
hetkel kui üldse midagi mängida viitsin siis WoW-i Outland serveris või TrackMania Nationsit, aga suvi tulekul ja ei mängi enam niipalju, eks sügisepoole mängin retailis edasi

osad mängivad siis ka veel Revolution serveris ja osad MobL2 serveris
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairox
HV vaatleja
mairox

liitunud: 16.03.2006




sõnum 25.05.2006 21:30:58 vasta tsitaadiga

Nuja. Lvl 63 officialis peab küll meeletult ajavabadust tähendama, aga see selleks. icon_smile.gif Ise sai mobis kunagi nii 55+ TK tehtud, aga siis oli asi veel 10x Hetkel siin paar nädalat jala tõttu kodus ja mitte muffigi teha ei ole, et registreerisin ennast jälle mobi, agaj ha c4ga kaasnes resett. Kasutaja lvl 14 Irony. Et andke teada endast.
_________________
Just buy my shitt !!!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 00:37:20 vasta tsitaadiga

Mina quitisin L2'st täielikult. Paar aastat teen pausi, jalad alla, ülikooli ja siis tuleb L3 icon_razz.gif . Seni aga CoD2 enamasti ja kõrvale siis uusi ja huvitavaid mänge. icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 09:14:41 vasta tsitaadiga

Endal ka selline tunne, et olen vist L2-st quittinud... Pole juba paar nädalat mänginud seda ja ple üldse tuju nagu arvuti mänge puutuda... thumbs_down.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 26.05.2006 11:52:35 vasta tsitaadiga

seed on jumalast mõttetu maagil.. 5 sec seisab peal, ja siis on vaja jälle kahte või kolme matsi kes sulle järgmiseks lasuks need peale paneks... kolm elfi teevad aura flare´ga palju suuremat kahju selle ajaga icon_neutral.gif
_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 14:43:12 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
seed on jumalast mõttetu maagil.. 5 sec seisab peal, ja siis on vaja jälle kahte või kolme matsi kes sulle järgmiseks lasuks need peale paneks... kolm elfi teevad aura flare´ga palju suuremat kahju selle ajaga icon_neutral.gif
edu sulle nende private serverite mõnuga, ja flarei ei saa retailis spammida järjest koguaeg
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 26.05.2006 17:55:32 vasta tsitaadiga

pira servud on bullshit
originaalis seisab seed peal?

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 18:02:21 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
pira servud on bullshit
originaalis seisab seed peal?
ega ma ise täpselt ei tea, kuna pole eriti uurind, aga haiget nad teevad ja mitte vähe. uuri guru foorumist kui tahad
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 18:14:11 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
pira servud on bullshit


krt retailis on kohati suht karm lag ja kohati loobib lausa välja aga muidu ikka igati norm kõik thumbs_up.gif
aaa.. leveldamine on ka jube vaevaline muidugi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 26.05.2006 19:27:42 vasta tsitaadiga

Snaxez, kas meil polnud siis fun privaatserverites? icon_lol.gif
mul on siiamaani teie Core raidi video arvutis olemas...ei tea, kas minu ja Capa video on ka veel kuskil, tahaks seda ka saada (Partyboy rules) icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 19:37:01 vasta tsitaadiga

Core raidi video? krt ma pole neid saanudki xD
Keegi uppigu mingi posu neid ja saatke priva palun icon_biggrin.gif
aga jah... good times,good times!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 20:11:51 vasta tsitaadiga

eks jah, need private serverid ole omamoodi, on fun algul jne, aga kui sa neid servereid iga paari kuu tagant vahetad siis viskab lõpuks üle, enam kuskil private serverites küll mängida ei taha peale seda kui retaili sai mindud.
aga private serverites oli meil omad inimesed ventis jne, see teebki asja funiks, yks suht nüri.
RTMS mis servus mängid, pole eriti nagu sellist hullu lagi retailis väga, aga eks see oleneb ISPst kah ma arvan.
ja see lvldamine pole midagi nii väga hull, u. sama mis mingis 3-4x rateises private serveris

ja see core video on mul siiamaani filefrontis üleval, kuigi mind seal raidil polnud, video peategelaseks on Bff kes on buffer ja saab seal sõimata nagu alati, ja frapsis fez minuteada

http://files.filefront.com/Core_Raid_at_L2wavi/;4474975;;/fileinfo.html
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 26.05.2006 20:50:46 vasta tsitaadiga

LoL tegelikult see pole lõpuni filmitud, aga ma olin ainuke, kes sealt elusalt välja tuli icon_smile.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 21:26:23 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
http://files.filefront.com/Core_Raid_at_L2wavi/;4474975;;/fileinfo.html

ehh...priceless icon_biggrin.gif naabid avastavad Core xD ...mees on Core ees ja küsib kus see on...no lol
kellelgi veel taolisi videosid venti whine'ga on? icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 21:26:34 vasta tsitaadiga

lag pole pidev aga kohati viskab mitmesekundilised seisakud sisse. Bartzis muidu toimetan aga enne sügist ma vaevalt mingi viisaka levelini jõuan, esimesed 21 levelit on juba oma paar nädalat võtnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 21:39:05 vasta tsitaadiga

RTMS kirjutas:
lag pole pidev aga kohati viskab mitmesekundilised seisakud sisse. Bartzis muidu toimetan aga enne sügist ma vaevalt mingi viisaka levelini jõuan, esimesed 21 levelit on juba oma paar nädalat võtnud icon_rolleyes.gif
nojah, ega ma ka enne sügist midagi ei tee vist, eks sügisel siis vaatab.

siin suuremosa eestlasi kellel on Bartzis account:
Mina - Snaxez (BD)/Dorfi (Dwarf)
Insomnia - Pisike (SK)/Orjatar (Wanabee SE)
Capa - Capatcius (WarLord)/SilentCapa(wanabee TH)
Razor - SilentRazor (Wanabee DA)/Saliva (SH)
Tux - Cheotia (Elven Summoner)
Doggers - Sonrisa (SH)
Olts - Olts (Gladiator)
Lightsaber - Dreia (Wanabee SwS)/Gracius (Wanabee PP)
Brutah - RaZeRed(Wanabee SK)/SpiritusDagger(Wanabee TH)
Maximus - LadyInRed(Wanabee SH)
Dwarve - IlusPoiss(Wanabee Sorc)
Virko - Shaokan(wanabee WarLock)
some random chick - Tigreska(SE)/Estonia(Dwarf)
Raxi Onu - Elfye(SPS)
Raxi Onu naine - Nastja(SR)/Pii(Dwarf)
Rax
Draculia
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RTMS
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2006 21:54:54 vasta tsitaadiga

...
RTMS - RTMS(Wanabee SwS) icon_wink.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 27.05.2006 02:30:09 vasta tsitaadiga

Snaxez, ole mees ja küsi Capa käest, kas tal on Girani kirikus tehtud meie video veel kuskil alles?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2006 12:01:21 vasta tsitaadiga

Djomka kirjutas:
Snaxez, ole mees ja küsi Capa käest, kas tal on Girani kirikus tehtud meie video veel kuskil alles?
tule venti ja kysi ise icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2006 10:31:53 vasta tsitaadiga

no tere djomka icon_wink.gif
partyboy video on kahjuks format c'de käigus kaduma läind...tahaks isegi seda uuesti vaadata icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


tsitaat:

siin suuremosa eestlasi kellel on Bartzis account:
...
Capa - CapaCius (WarLord)/SilentCapa(wanabee HE)
...


Warlordi nimes oli typo ja mu lowbie läheb siiski Hawkeye'ks(vist) tegin väiksed parandused icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 29.05.2006 12:26:29 vasta tsitaadiga

capa kirjutas:
no tere djomka icon_wink.gif
partyboy video on kahjuks format c'de käigus kaduma läind...tahaks isegi seda uuesti vaadata icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


tsitaat:

siin suuremosa eestlasi kellel on Bartzis account:
...
Capa - CapaCius (WarLord)/SilentCapa(wanabee HE)
...


Warlordi nimes oli typo ja mu lowbie läheb siiski Hawkeye'ks(vist) tegin väiksed parandused icon_wink.gif


krt, siis peab kuskile korraks tagasi tulema ja selle uuesti ära tegema ikka icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 29.05.2006 12:53:24 vasta tsitaadiga

Võid revose tulla ja hakata mängima SWS'i 58+ või minu SE'd 43+ icon_smile.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 29.05.2006 18:32:11 vasta tsitaadiga

Keegi veel mängib kuskil seda ??
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Djomka
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 29.05.2006 22:01:46 vasta tsitaadiga

L2W high rate serverus mängitakse ja siis L2Revo's ka nagu ma olen aru saanud...retail ka muidugi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2006 10:30:02 vasta tsitaadiga

retaili kuumaks saab homme läbi ja praegu pole kavas uuendada ka...ehk sügisel jälle...aga jah eks l2w high rates on jah päris fun....seal piisavalt venelasi keda nottida icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 30.05.2006 19:21:41 vasta tsitaadiga

mitmes neist high rate server seal L2W-s on ?? ise mängin seal necropolis või mis iganes.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 03:44:04 vasta tsitaadiga

lordscorp kirjutas:
mitmes neist high rate server seal L2W-s on ?? ise mängin seal necropolis või mis iganes.
Necropolis HRS (HRS=High Rate Server)


edit:

kes siis pole veel näinud C5 movie:

ftp://ftp.lineage2.com/ch5_playmovie.zip
http://vodfile.ncsoft.co.kr/ncvod/lineage2/2006/ch05_playmovie.zip
http://www.extreme-players.de/download.php?id=10432
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 02.06.2006 07:35:57 vasta tsitaadiga

Normaalne. =P
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 11:11:30 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:

kes siis pole veel näinud C5 movie:

ftp://ftp.lineage2.com/ch5_playmovie.zip
http://vodfile.ncsoft.co.kr/ncvod/lineage2/2006/ch05_playmovie.zip
http://www.extreme-players.de/download.php?id=10432

OMG! wtf graafika ja efektid thumbs_up.gif icon_eek.gif ...parim L2 video mis näinud olen xD
Mis selle võimsa bossi nimi ka on? ja kas tõesti see klaverivend juhib teda...läheks zergiks tema enne siis ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 11:19:23 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:

OMG! wtf graafika ja efektid thumbs_up.gif icon_eek.gif ...parim L2 video mis näinud olen xD
Mis selle võimsa bossi nimi ka on? ja kas tõesti see klaverivend juhib teda...läheks zergiks tema enne siis ära icon_biggrin.gif
niipalju kui ma tean ja ei eksi siis peaks see klaveri vend olema Baiumi väike poeg
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 11:22:17 vasta tsitaadiga

w00t...asjal on story ka taga...krt nii läheb päris huvitavaks juba thumbs_up.gif
priva servud võiksid ka käbe sama updatele käpad peale saada.
Ma suht ei kujuta ette mis hordi nende 2 mahavõtmiseks läheks vaja xD
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 14:01:22 vasta tsitaadiga

see siis L2 Guru foorumist:

ja siin ka Scusessfull Raidi video sellest samast bossist mis seal C5 previews oli:
http://l2day.com/img/park/0605/society_2349_01.wmv
http://files.filefront.com/frintessawmv/;5099292;;/fileinfo.html
http://darkatreyu.com/private/society_2349_01.wmv




The greenish armor is Promise Set (D grade Clan armor)
Not sure which castle this is.


Scarlet Von Halisha, the transforming Raid Boss


Printesa, new raid boss


Area where Printesa spawns


The new loading screen (ty New_Satan)
A DE in Apella set holding the Zariche sword


New loading graphics with Apella set on various races

------------------------------------------

[ Armor ]


Apella set (Human) - Heavy, Light, Robes


Apella set (DE) - Heavy


New Clan Armor: Promise Set (D grade)


Promise Set stats
Set bonus on Heavy is +5% P.def, Max HP +85.7


Promise Heavy on an Orc Shaman


Promise set on Elf female


Apella Set (A Grade Clan Armor)


New graphics for Zubei Heavy on human mystics


Apella Set on Orc mystic and new mask

------------------------------------------

[ Weapon ]


Cursed Weapon - Zariche


Zariche


From left to right:
1H Sword: Mystery Sword, 2H Sword: Inferno Master, Blunt: Doom Crusher, Mage Sword: Tears of Wizard, Sword of Paagrio (type unknown)


Mystery Sword (C Grade)


Tears of Wizard

------------------------------------------

[ Fashion Accessories ]



Left column top to bottom: Raid Master's Circlet, Raid Explorer's Circlet, Raid Challenger's Circlet
Right column top to bottom: Circlet of Schuttgart, Circlet of Ice Fairy Shir


Fashion Accessory - Fancy Chapeau


Fashion Accessory - Craftsman's Goggles


Fashion Accessory - Small Angel Wings


The new hat accessory Fancy Chapeau. Also, looks like they finally made armor textures for orc mages.


New Mask


Party (Pointy) Hat

-----------------------------------------------------
[MISC]


Instant Items (HP/MP/Buff pots that spawn in solo hunting areas)
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 15:59:28 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:

ja siin ka Scusessfull Raidi video sellest samast bossist mis seal C5 previews oli:
http://l2day.com/img/park/0605/society_2349_01.wmv
http://files.filefront.com/frintessawmv/;5099292;;/fileinfo.html
http://darkatreyu.com/private/society_2349_01.wmv

mnjah...niipalju siis sellest võimsast raid bossist..videos oli küll allmighty,tappis kõik ühe laksuga xD
Aga nüüd mingi 25 pilukat tegid ära...gg
minu lootused mõnusat rahvahordi näha võitlemas selle Baiumi pesamunaga on purustatud icon_razz.gif ty :'(
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 17:33:56 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
mnjah...niipalju siis sellest võimsast raid bossist..videos oli küll allmighty,tappis kõik ühe laksuga xD
Aga nüüd mingi 25 pilukat tegid ära...gg
minu lootused mõnusat rahvahordi näha võitlemas selle Baiumi pesamunaga on purustatud icon_razz.gif ty :'(

Samas Antharas peab siiski jääma n.ö "lõpubossiks" ehk siis kõige tugevamaks. Ega Antharasegi jaoks pole enam sugugi palju inimesi vaja. Need, kes oskavad, teevad mõne party'ga Antharasele ära (muidugi on vaja, et enamus rahvast on 3rd class change teinud).

Nagu sellest raidist näha võis olid paljud ikka high level characterid ja paar Hero't ka töllerdas ringi.

Kusjuures selle bossi võl.u ei peituvat mitte selles, et ta on mingi über raske, vaid selles, et see muusika, mida ta oreliga mängib tähendab erinevaid asju ning ilma muusika järgi õigesti käitumata on see raid tohutult palju raskem. Kahju et videos tekst korea keeles on, seal seletab kindlasti mis täpselt toimub jne...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 22:20:36 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Dominus kirjutas:
mnjah...niipalju siis sellest võimsast raid bossist..videos oli küll allmighty,tappis kõik ühe laksuga xD
Aga nüüd mingi 25 pilukat tegid ära...gg
minu lootused mõnusat rahvahordi näha võitlemas selle Baiumi pesamunaga on purustatud icon_razz.gif ty :'(

Samas Antharas peab siiski jääma n.ö "lõpubossiks" ehk siis kõige tugevamaks. Ega Antharasegi jaoks pole enam sugugi palju inimesi vaja. Need, kes oskavad, teevad mõne party'ga Antharasele ära (muidugi on vaja, et enamus rahvast on 3rd class change teinud).

Nagu sellest raidist näha võis olid paljud ikka high level characterid ja paar Hero't ka töllerdas ringi.

Kusjuures selle bossi võl.u ei peituvat mitte selles, et ta on mingi über raske, vaid selles, et see muusika, mida ta oreliga mängib tähendab erinevaid asju ning ilma muusika järgi õigesti käitumata on see raid tohutult palju raskem. Kahju et videos tekst korea keeles on, seal seletab kindlasti mis täpselt toimub jne...
antharas sa ikka paari partyga maha ei tappa, alla 80-100 inimese ei tule kindlalt kuidagi kohe välja, ja antharas pole tugevaim boss mob, selleks on hetkel valakas.
selle Frintressa raidi kohapealt niipalju et see oli esimene succesfull raid, ja sinna saab ainult max 6 partyt teda korraga raidima.
siin ka yks video haledalt owni saamisest: http://l2day.com/img/park/0605/society_2330_01.wmv

Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 04:12:05 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
Samas Antharas peab siiski jääma n.ö "lõpubossiks" ehk siis kõige tugevamaks. Ega Antharasegi jaoks pole enam sugugi palju inimesi vaja. Need, kes oskavad, teevad mõne party'ga Antharasele ära (muidugi on vaja, et enamus rahvast on 3rd class change teinud).

antharas sa ikka paari partyga maha ei tappa, alla 80-100 inimese ei tule kindlalt kuidagi kohe välja, ja antharas pole tugevaim boss mob, selleks on hetkel valakas.

No ma olen kuulnud, et korea servudes, kus on rohkem kui vaja Storm Screamer'eid võetakse Andy umbes 5 partyga maha (ehk siis ~50 inimest). Aga selles suhtes on sul tõesti õigus, Valkas on tugevam. Oma "story" on ka Valkasel, keda huvitab, võib järgi uurida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 03.06.2006 10:07:20 vasta tsitaadiga

käisin seda valakast killimas.. üleeile oli vist see... päris lahe oli.. aga noh ma mängin ju high rate serveus ka, nii et me tegime paari partyga talle ära icon_razz.gif
ma muidu tegin scriine ka aga ma ei tea kuhu ta need seivis või kui üldse seivis icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 10:43:39 vasta tsitaadiga

lordscorp, Fraps või lihtsalt Lineage2 kausta? otsi tal screenshots folder üles,peaksid seal olema.
Mis High rate server on,linki? icon_smile.gif
btw,Snaxez,Sinu jänkide L2 pildid on suht laggised icon_biggrin.gif seda teemat vaadates ei jõua lõppu kuna pilt tõmbleb edasi-tagasi xD
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 11:06:03 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
lordscorp, Fraps või lihtsalt Lineage2 kausta? otsi tal screenshots folder üles,peaksid seal olema.
Mis High rate server on,linki? icon_smile.gif
btw,Snaxez,Sinu jänkide L2 pildid on suht laggised icon_biggrin.gif seda teemat vaadates ei jõua lõppu kuna pilt tõmbleb edasi-tagasi xD
mul küll mingit lagi pole, aga tõmba opera ja lylita pildid välja v6i postita palju et saaks j2rgmisele lehele icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lordscorp
HV vaatleja
lordscorp

liitunud: 09.08.2005




sõnum 03.06.2006 12:59:23 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
lordscorp, Fraps või lihtsalt Lineage2 kausta? otsi tal screenshots folder üles,peaksid seal olema.
Mis High rate server on,linki? icon_smile.gif
btw,Snaxez,Sinu jänkide L2 pildid on suht laggised icon_biggrin.gif seda teemat vaadates ei jõua lõppu kuna pilt tõmbleb edasi-tagasi xD

http://mml2.net/ <--- Seal mängin
sieaghart servus rate on 5000x ^^
praegu on kahjuks mingi jama mässavad selle kallal ja see server on maas praegast.
mehe nimi on seal muidu Greem icon_razz.gif
leidsin screenid ja panen nüüd üles siia ---> http://www.zone.ee/marxstff/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 19:40:04 vasta tsitaadiga

lordscorp kirjutas:

http://mml2.net/ <--- Seal mängin
sieaghart servus rate on 5000x ^^

leidsin screenid ja panen nüüd üles siia ---> http://www.zone.ee/marxstff/

jpg'ks ei taha teha? icon_confused.gif
Kasuta sellist programmi nagu näiteks IrfanView.Väga kerge..tõmbad kausta Irfanview sisse,valid kõik pildid ja paned rename-Batch Conversion-Jpg

edit: no perse mida on noh icon_biggrin.gif naabid tehke jpg'ks xD ega me kõik ei istu siin 15mb ühenduse taga eksole @_@
edit2: hähähä icon_razz.gif nolucker


viimati muutis Dominus 03.06.2006 23:18:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maarjuzz
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2005




sõnum 03.06.2006 23:09:40 vasta tsitaadiga

Toho till ae!!!! http://www.maarjuzz.msn.ee/ShootMe.bmp
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.