|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rasmer
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2005
|
07.05.2006 20:30:50
|
|
|
| in game ja out of game autobotid mis on enamustes serverites keelatud...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
07.05.2006 20:36:58
|
|
|
I blame snaxez .... Kui dropiga EWD sain siis hakkas ventis tagant torkima, et pane peale pane peale.... tulemus siis selline .
http://insomnia.pri.ee/l2/sol+7.jpg
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
07.05.2006 20:37:15
|
|
|
| Subu kirjutas: |
| mis need IG ja OOG walkerid üldse on? |
In Game ja Out Of Game L2walkerid, ei hakka inimesi siin pahale teele ajama, aga need on põhimõteliselt botimiseks programmid ja ingamei oma kasutatakse tavaliselt teiste hp/mp vaatamiseks jne
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
07.05.2006 21:47:55
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| ingamei oma kasutatakse tavaliselt teiste hp/mp vaatamiseks jne |
No tegelikult on ta ka väga mugav buff botide jaoks. Auto heal, auto follow ja kõik muu töötavad väga hästi. Muidugi suur boonus on ka see, et näed teiste HP'd ja MP'd.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abazel
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
09.05.2006 18:22:33
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| video polnud midagi väga erilist ja kysime siis kas sina ka kasutad ig walkerit nagu seal videos pooled inimesed |
Polnud piisavalt mobe? Ei kasuta. See oli ainult üks inimene kes pelas erinevaid chare. Pvp's l2w pole küll muud kasu kui üllatus moment jääb ära ainult. Mingit MP ei näe ja HP ei refreshi st ainult see moment kui clickad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
10.05.2006 02:34:58
|
|
|
ühes asjas ma ei saa aru.. kuidas wind of seed'i kasutada saab kust ma teiste seed'ide skillid saan.. ühte seedi ju kaks korda panna ei saa vist... olen spellhowler. Juhe jumala koos
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
10.05.2006 06:11:07
|
|
|
| Seedid (nii palju kui ma aru saan) on selleks, et kui mitu nukerit kokku saades saaksid omgwtfpwnd spelle kasutada. Kõik panevad oma seedid peale ja siis kasutavad aura symphonyt vms spelli.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mairox
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2006
|
25.05.2006 20:17:39
|
|
|
Mõtlesin ,et paras aasta pausi tehtud, et nokiks kah nüüd veits. Et kus kandis keegi möllab.
Snaxez ja Lightsaber ikka officialis ?
LOL sai endale guildwars muretsetud, ei lähe peale ikka. level based rpg on ikka etem
_________________ Just buy my shitt !!! |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
25.05.2006 20:40:30
|
|
|
| mairox kirjutas: |
Mõtlesin ,et paras aasta pausi tehtud, et nokiks kah nüüd veits. Et kus kandis keegi möllab.
Snaxez ja Lightsaber ikka officialis ?
LOL sai endale guildwars muretsetud, ei lähe peale ikka. level based rpg on ikka etem  |
kui L2 mängin siis jah retailis ikka, aga hetkel acc inactive ja pole mängind l2 natukese aega juba, BD ikka 63.
hetkel kui üldse midagi mängida viitsin siis WoW-i Outland serveris või TrackMania Nationsit, aga suvi tulekul ja ei mängi enam niipalju, eks sügisepoole mängin retailis edasi
osad mängivad siis ka veel Revolution serveris ja osad MobL2 serveris
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mairox
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2006
|
25.05.2006 21:30:58
|
|
|
Nuja. Lvl 63 officialis peab küll meeletult ajavabadust tähendama, aga see selleks. Ise sai mobis kunagi nii 55+ TK tehtud, aga siis oli asi veel 10x Hetkel siin paar nädalat jala tõttu kodus ja mitte muffigi teha ei ole, et registreerisin ennast jälle mobi, agaj ha c4ga kaasnes resett. Kasutaja lvl 14 Irony. Et andke teada endast.
_________________ Just buy my shitt !!! |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
26.05.2006 00:37:20
|
|
|
Mina quitisin L2'st täielikult. Paar aastat teen pausi, jalad alla, ülikooli ja siis tuleb L3 . Seni aga CoD2 enamasti ja kõrvale siis uusi ja huvitavaid mänge.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
26.05.2006 09:14:41
|
|
|
Endal ka selline tunne, et olen vist L2-st quittinud... Pole juba paar nädalat mänginud seda ja ple üldse tuju nagu arvuti mänge puutuda...
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
26.05.2006 11:52:35
|
|
|
seed on jumalast mõttetu maagil.. 5 sec seisab peal, ja siis on vaja jälle kahte või kolme matsi kes sulle järgmiseks lasuks need peale paneks... kolm elfi teevad aura flare´ga palju suuremat kahju selle ajaga
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
26.05.2006 14:43:12
|
|
|
| Wilts kirjutas: |
seed on jumalast mõttetu maagil.. 5 sec seisab peal, ja siis on vaja jälle kahte või kolme matsi kes sulle järgmiseks lasuks need peale paneks... kolm elfi teevad aura flare´ga palju suuremat kahju selle ajaga  |
edu sulle nende private serverite mõnuga, ja flarei ei saa retailis spammida järjest koguaeg
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
26.05.2006 17:55:32
|
|
|
pira servud on bullshit
originaalis seisab seed peal?
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
26.05.2006 18:02:21
|
|
|
| Wilts kirjutas: |
pira servud on bullshit
originaalis seisab seed peal? |
ega ma ise täpselt ei tea, kuna pole eriti uurind, aga haiget nad teevad ja mitte vähe. uuri guru foorumist kui tahad
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
26.05.2006 18:14:11
|
|
|
| Wilts kirjutas: |
| pira servud on bullshit |
krt retailis on kohati suht karm lag ja kohati loobib lausa välja aga muidu ikka igati norm kõik
aaa.. leveldamine on ka jube vaevaline muidugi
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
26.05.2006 19:27:42
|
|
|
Snaxez, kas meil polnud siis fun privaatserverites?
mul on siiamaani teie Core raidi video arvutis olemas...ei tea, kas minu ja Capa video on ka veel kuskil, tahaks seda ka saada (Partyboy rules)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
26.05.2006 19:37:01
|
|
|
Core raidi video? krt ma pole neid saanudki xD
Keegi uppigu mingi posu neid ja saatke priva palun
aga jah... good times,good times!
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
26.05.2006 20:11:51
|
|
|
eks jah, need private serverid ole omamoodi, on fun algul jne, aga kui sa neid servereid iga paari kuu tagant vahetad siis viskab lõpuks üle, enam kuskil private serverites küll mängida ei taha peale seda kui retaili sai mindud.
aga private serverites oli meil omad inimesed ventis jne, see teebki asja funiks, yks suht nüri.
RTMS mis servus mängid, pole eriti nagu sellist hullu lagi retailis väga, aga eks see oleneb ISPst kah ma arvan.
ja see lvldamine pole midagi nii väga hull, u. sama mis mingis 3-4x rateises private serveris
ja see core video on mul siiamaani filefrontis üleval, kuigi mind seal raidil polnud, video peategelaseks on Bff kes on buffer ja saab seal sõimata nagu alati, ja frapsis fez minuteada
http://files.filefront.com/Core_Raid_at_L2wavi/;4474975;;/fileinfo.html
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
26.05.2006 20:50:46
|
|
|
LoL tegelikult see pole lõpuni filmitud, aga ma olin ainuke, kes sealt elusalt välja tuli
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
26.05.2006 21:26:23
|
|
|
ehh...priceless naabid avastavad Core xD ...mees on Core ees ja küsib kus see on...no lol
kellelgi veel taolisi videosid venti whine'ga on?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
26.05.2006 21:26:34
|
|
|
lag pole pidev aga kohati viskab mitmesekundilised seisakud sisse. Bartzis muidu toimetan aga enne sügist ma vaevalt mingi viisaka levelini jõuan, esimesed 21 levelit on juba oma paar nädalat võtnud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
26.05.2006 21:39:05
|
|
|
| RTMS kirjutas: |
lag pole pidev aga kohati viskab mitmesekundilised seisakud sisse. Bartzis muidu toimetan aga enne sügist ma vaevalt mingi viisaka levelini jõuan, esimesed 21 levelit on juba oma paar nädalat võtnud  |
nojah, ega ma ka enne sügist midagi ei tee vist, eks sügisel siis vaatab.
siin suuremosa eestlasi kellel on Bartzis account:
Mina - Snaxez (BD)/Dorfi (Dwarf)
Insomnia - Pisike (SK)/Orjatar (Wanabee SE)
Capa - Capatcius (WarLord)/SilentCapa(wanabee TH)
Razor - SilentRazor (Wanabee DA)/Saliva (SH)
Tux - Cheotia (Elven Summoner)
Doggers - Sonrisa (SH)
Olts - Olts (Gladiator)
Lightsaber - Dreia (Wanabee SwS)/Gracius (Wanabee PP)
Brutah - RaZeRed(Wanabee SK)/SpiritusDagger(Wanabee TH)
Maximus - LadyInRed(Wanabee SH)
Dwarve - IlusPoiss(Wanabee Sorc)
Virko - Shaokan(wanabee WarLock)
some random chick - Tigreska(SE)/Estonia(Dwarf)
Raxi Onu - Elfye(SPS)
Raxi Onu naine - Nastja(SR)/Pii(Dwarf)
Rax
Draculia
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
26.05.2006 21:54:54
|
|
|
...
RTMS - RTMS(Wanabee SwS)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
27.05.2006 02:30:09
|
|
|
| Snaxez, ole mees ja küsi Capa käest, kas tal on Girani kirikus tehtud meie video veel kuskil alles?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
27.05.2006 12:01:21
|
|
|
| Djomka kirjutas: |
| Snaxez, ole mees ja küsi Capa käest, kas tal on Girani kirikus tehtud meie video veel kuskil alles? |
tule venti ja kysi ise
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
29.05.2006 10:31:53
|
|
|
no tere djomka
partyboy video on kahjuks format c'de käigus kaduma läind...tahaks isegi seda uuesti vaadata
| tsitaat: |
siin suuremosa eestlasi kellel on Bartzis account:
...
Capa - CapaCius (WarLord)/SilentCapa(wanabee HE)
...
|
Warlordi nimes oli typo ja mu lowbie läheb siiski Hawkeye'ks(vist) tegin väiksed parandused
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
29.05.2006 12:26:29
|
|
|
| capa kirjutas: |
no tere djomka
partyboy video on kahjuks format c'de käigus kaduma läind...tahaks isegi seda uuesti vaadata
| tsitaat: |
siin suuremosa eestlasi kellel on Bartzis account:
...
Capa - CapaCius (WarLord)/SilentCapa(wanabee HE)
...
|
Warlordi nimes oli typo ja mu lowbie läheb siiski Hawkeye'ks(vist) tegin väiksed parandused  |
krt, siis peab kuskile korraks tagasi tulema ja selle uuesti ära tegema ikka
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
29.05.2006 12:53:24
|
|
|
Võid revose tulla ja hakata mängima SWS'i 58+ või minu SE'd 43+
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
29.05.2006 18:32:11
|
|
|
| Keegi veel mängib kuskil seda ??
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
29.05.2006 22:01:46
|
|
|
L2W high rate serverus mängitakse ja siis L2Revo's ka nagu ma olen aru saanud...retail ka muidugi
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
30.05.2006 10:30:02
|
|
|
retaili kuumaks saab homme läbi ja praegu pole kavas uuendada ka...ehk sügisel jälle...aga jah eks l2w high rates on jah päris fun....seal piisavalt venelasi keda nottida
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
30.05.2006 19:21:41
|
|
|
| mitmes neist high rate server seal L2W-s on ?? ise mängin seal necropolis või mis iganes.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
02.06.2006 07:35:57
|
|
|
| Normaalne. =P
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
02.06.2006 11:11:30
|
|
|
OMG! wtf graafika ja efektid ...parim L2 video mis näinud olen xD
Mis selle võimsa bossi nimi ka on? ja kas tõesti see klaverivend juhib teda...läheks zergiks tema enne siis ära
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
02.06.2006 11:19:23
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
OMG! wtf graafika ja efektid ...parim L2 video mis näinud olen xD
Mis selle võimsa bossi nimi ka on? ja kas tõesti see klaverivend juhib teda...läheks zergiks tema enne siis ära  |
niipalju kui ma tean ja ei eksi siis peaks see klaveri vend olema Baiumi väike poeg
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
02.06.2006 11:22:17
|
|
|
w00t...asjal on story ka taga...krt nii läheb päris huvitavaks juba
priva servud võiksid ka käbe sama updatele käpad peale saada.
Ma suht ei kujuta ette mis hordi nende 2 mahavõtmiseks läheks vaja xD
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
02.06.2006 14:01:22
|
|
|
see siis L2 Guru foorumist:
ja siin ka Scusessfull Raidi video sellest samast bossist mis seal C5 previews oli:
http://l2day.com/img/park/0605/society_2349_01.wmv
http://files.filefront.com/frintessawmv/;5099292;;/fileinfo.html
http://darkatreyu.com/private/society_2349_01.wmv
The greenish armor is Promise Set (D grade Clan armor)
Not sure which castle this is.
Scarlet Von Halisha, the transforming Raid Boss
Printesa, new raid boss
Area where Printesa spawns
The new loading screen (ty New_Satan)
A DE in Apella set holding the Zariche sword
New loading graphics with Apella set on various races
------------------------------------------
[ Armor ]
Apella set (Human) - Heavy, Light, Robes
Apella set (DE) - Heavy
New Clan Armor: Promise Set (D grade)
Promise Set stats
Set bonus on Heavy is +5% P.def, Max HP +85.7
Promise Heavy on an Orc Shaman
Promise set on Elf female
Apella Set (A Grade Clan Armor)
New graphics for Zubei Heavy on human mystics
Apella Set on Orc mystic and new mask
------------------------------------------
[ Weapon ]
Cursed Weapon - Zariche
Zariche
From left to right:
1H Sword: Mystery Sword, 2H Sword: Inferno Master, Blunt: Doom Crusher, Mage Sword: Tears of Wizard, Sword of Paagrio (type unknown)
Mystery Sword (C Grade)
Tears of Wizard
------------------------------------------
[ Fashion Accessories ]
Left column top to bottom: Raid Master's Circlet, Raid Explorer's Circlet, Raid Challenger's Circlet
Right column top to bottom: Circlet of Schuttgart, Circlet of Ice Fairy Shir
Fashion Accessory - Fancy Chapeau
Fashion Accessory - Craftsman's Goggles
Fashion Accessory - Small Angel Wings
The new hat accessory Fancy Chapeau. Also, looks like they finally made armor textures for orc mages.
New Mask
Party (Pointy) Hat
-----------------------------------------------------
[MISC]
Instant Items (HP/MP/Buff pots that spawn in solo hunting areas)
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
02.06.2006 15:59:28
|
|
|
mnjah...niipalju siis sellest võimsast raid bossist..videos oli küll allmighty,tappis kõik ühe laksuga xD
Aga nüüd mingi 25 pilukat tegid ära...gg
minu lootused mõnusat rahvahordi näha võitlemas selle Baiumi pesamunaga on purustatud ty :'(
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
02.06.2006 17:33:56
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
mnjah...niipalju siis sellest võimsast raid bossist..videos oli küll allmighty,tappis kõik ühe laksuga xD
Aga nüüd mingi 25 pilukat tegid ära...gg
minu lootused mõnusat rahvahordi näha võitlemas selle Baiumi pesamunaga on purustatud ty :'( |
Samas Antharas peab siiski jääma n.ö "lõpubossiks" ehk siis kõige tugevamaks. Ega Antharasegi jaoks pole enam sugugi palju inimesi vaja. Need, kes oskavad, teevad mõne party'ga Antharasele ära (muidugi on vaja, et enamus rahvast on 3rd class change teinud).
Nagu sellest raidist näha võis olid paljud ikka high level characterid ja paar Hero't ka töllerdas ringi.
Kusjuures selle bossi võl.u ei peituvat mitte selles, et ta on mingi über raske, vaid selles, et see muusika, mida ta oreliga mängib tähendab erinevaid asju ning ilma muusika järgi õigesti käitumata on see raid tohutult palju raskem. Kahju et videos tekst korea keeles on, seal seletab kindlasti mis täpselt toimub jne...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
02.06.2006 22:20:36
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Dominus kirjutas: |
mnjah...niipalju siis sellest võimsast raid bossist..videos oli küll allmighty,tappis kõik ühe laksuga xD
Aga nüüd mingi 25 pilukat tegid ära...gg
minu lootused mõnusat rahvahordi näha võitlemas selle Baiumi pesamunaga on purustatud ty :'( |
Samas Antharas peab siiski jääma n.ö "lõpubossiks" ehk siis kõige tugevamaks. Ega Antharasegi jaoks pole enam sugugi palju inimesi vaja. Need, kes oskavad, teevad mõne party'ga Antharasele ära (muidugi on vaja, et enamus rahvast on 3rd class change teinud).
Nagu sellest raidist näha võis olid paljud ikka high level characterid ja paar Hero't ka töllerdas ringi.
Kusjuures selle bossi võl.u ei peituvat mitte selles, et ta on mingi über raske, vaid selles, et see muusika, mida ta oreliga mängib tähendab erinevaid asju ning ilma muusika järgi õigesti käitumata on see raid tohutult palju raskem. Kahju et videos tekst korea keeles on, seal seletab kindlasti mis täpselt toimub jne... |
antharas sa ikka paari partyga maha ei tappa, alla 80-100 inimese ei tule kindlalt kuidagi kohe välja, ja antharas pole tugevaim boss mob, selleks on hetkel valakas.
selle Frintressa raidi kohapealt niipalju et see oli esimene succesfull raid, ja sinna saab ainult max 6 partyt teda korraga raidima.
siin ka yks video haledalt owni saamisest: http://l2day.com/img/park/0605/society_2330_01.wmv
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
03.06.2006 04:12:05
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| LightsabeR kirjutas: |
| Samas Antharas peab siiski jääma n.ö "lõpubossiks" ehk siis kõige tugevamaks. Ega Antharasegi jaoks pole enam sugugi palju inimesi vaja. Need, kes oskavad, teevad mõne party'ga Antharasele ära (muidugi on vaja, et enamus rahvast on 3rd class change teinud). |
antharas sa ikka paari partyga maha ei tappa, alla 80-100 inimese ei tule kindlalt kuidagi kohe välja, ja antharas pole tugevaim boss mob, selleks on hetkel valakas. |
No ma olen kuulnud, et korea servudes, kus on rohkem kui vaja Storm Screamer'eid võetakse Andy umbes 5 partyga maha (ehk siis ~50 inimest). Aga selles suhtes on sul tõesti õigus, Valkas on tugevam. Oma "story" on ka Valkasel, keda huvitab, võib järgi uurida.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
03.06.2006 10:07:20
|
|
|
käisin seda valakast killimas.. üleeile oli vist see... päris lahe oli.. aga noh ma mängin ju high rate serveus ka, nii et me tegime paari partyga talle ära
ma muidu tegin scriine ka aga ma ei tea kuhu ta need seivis või kui üldse seivis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
03.06.2006 10:43:39
|
|
|
lordscorp, Fraps või lihtsalt Lineage2 kausta? otsi tal screenshots folder üles,peaksid seal olema.
Mis High rate server on,linki?
btw,Snaxez,Sinu jänkide L2 pildid on suht laggised seda teemat vaadates ei jõua lõppu kuna pilt tõmbleb edasi-tagasi xD
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
03.06.2006 11:06:03
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
lordscorp, Fraps või lihtsalt Lineage2 kausta? otsi tal screenshots folder üles,peaksid seal olema.
Mis High rate server on,linki?
btw,Snaxez,Sinu jänkide L2 pildid on suht laggised seda teemat vaadates ei jõua lõppu kuna pilt tõmbleb edasi-tagasi xD |
mul küll mingit lagi pole, aga tõmba opera ja lylita pildid välja v6i postita palju et saaks j2rgmisele lehele
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lordscorp
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2005
|
03.06.2006 12:59:23
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
lordscorp, Fraps või lihtsalt Lineage2 kausta? otsi tal screenshots folder üles,peaksid seal olema.
Mis High rate server on,linki?
btw,Snaxez,Sinu jänkide L2 pildid on suht laggised seda teemat vaadates ei jõua lõppu kuna pilt tõmbleb edasi-tagasi xD |
http://mml2.net/ <--- Seal mängin
sieaghart servus rate on 5000x ^^
praegu on kahjuks mingi jama mässavad selle kallal ja see server on maas praegast.
mehe nimi on seal muidu Greem
leidsin screenid ja panen nüüd üles siia ---> http://www.zone.ee/marxstff/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
03.06.2006 19:40:04
|
|
|
jpg'ks ei taha teha?
Kasuta sellist programmi nagu näiteks IrfanView.Väga kerge..tõmbad kausta Irfanview sisse,valid kõik pildid ja paned rename-Batch Conversion-Jpg
edit: no perse mida on noh naabid tehke jpg'ks xD ega me kõik ei istu siin 15mb ühenduse taga eksole @_@
edit2: hähähä nolucker
viimati muutis Dominus 03.06.2006 23:18:50, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maarjuzz
HV vaatleja
liitunud: 08.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|