Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  ÄA: Ubuntu plaate üle Eesti... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 13:34:30 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
1. Ubuntu 32bit PC installikat
1. ubuntu 32 bit PC Live
Keegi saaks neid Tallinnasse Mustamäele tuua?
gan3b@hotmail.com võtke siis siin ühendust :p See msn.

Tule grossi poole lepistikust, saad kätte kohe...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina1234
HV vaatleja

liitunud: 19.08.2005




sõnum 25.03.2006 16:02:50 vasta tsitaadiga

kb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xfile
HV vaatleja
xfile

liitunud: 15.03.2003




sõnum 26.03.2006 16:00:14 vasta tsitaadiga

Äraanda
1. 4 Ubuntu(5.10) 32bit PC installikat
2. 4 ubuntu(5.10) 32 bit PC Live
+
5 Ubuntu(5.04) 32bit PC installikat ja live cd-d

Kätte saab mustakalt..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006




sõnum 31.03.2006 22:30:26 vasta tsitaadiga

Tere xfile tahaks 5 Ubuntu(5.04) 32bit PC installikat ja live cd-d
Mart.Olen kaa mustamäel.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 01.04.2006 13:06:59 vasta tsitaadiga

mart63 kirjutas:
Tere xfile tahaks 5 Ubuntu(5.04) 32bit PC installikat ja live cd-d
Mart.Olen kaa mustamäel.
no saada ps talle,mis sa siin jurad
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raamat
HV Guru
raamat

liitunud: 28.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.04.2006 18:44:51 vasta tsitaadiga

raamat kirjutas:
Mustamäel endiselt üle üks 32bit PC 5.10 set.


Minu komplekt läinud. Mode võib mitteaktuaalsed postitused välja rookida.

_________________
M: APC Smart-UPS SC 1000VA 230V - 2U Rackmount/Tower, SC1000I. Musta värvi. Akudeta. 150EUR
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 05.04.2006 21:36:00 vasta tsitaadiga

oleks tore, kui ka siia mõne saaks...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2006 22:34:54 vasta tsitaadiga

Rapla sektoris ära anda Ubuntu 5.04-sid, kõiki 3 tüüpi plaate.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
w2kpro
HV vaatleja
w2kpro

liitunud: 25.07.2005




sõnum 07.04.2006 22:57:46 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on ära anda Ubuntu 5.10 plaate?
Ise asun Tallinnas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NorthB
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2006 23:00:40 vasta tsitaadiga

w2kpro kirjutas:
Kas kellelgi on ära anda Ubuntu 5.10 plaate?
Ise asun Tallinnas.

5 lehekülge kus inimesed pakuvad. Ma ei teinud täpset tulbdiagrammi, kuid 75% peaksid asuma Tallinnas. Hakka aga PS'e saatma..


viimati muutis NorthB 07.04.2006 23:00:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2006 23:00:44 vasta tsitaadiga

w2kpro, tule järgi. Asun Lasnamäel.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 13.04.2006 15:32:20 vasta tsitaadiga

Põlvas ja Kanepis

Ubuntu 5.10 32bit 6tk ning 5.10 64 bit 4tk.

Tuld!!
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoSee
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2006




sõnum 26.04.2006 16:53:19 vasta tsitaadiga

Lihulas


ÄA Ubuntu 5.10 32bit 4tk ning 5.10 64 bit 4tk.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xfile
HV vaatleja
xfile

liitunud: 15.03.2003




sõnum 26.04.2006 17:16:26 vasta tsitaadiga

3 Ubuntu(5.10) 32bit PC install + Live cd-d alles veel, Tallinnas Mustamäel
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco
Kreisi kasutaja
marco

liitunud: 18.04.2006




sõnum 26.04.2006 17:27:01 vasta tsitaadiga

kui mustamäel olemas on siis heameelega võtaks ühe...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2006 23:57:35 vasta tsitaadiga

kas Paide kandis oleks ka võimalik plaate saada?
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 28.04.2006 22:59:55 vasta tsitaadiga

Mustamäel on olemas! Tule ja võta. icon_lol.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2006 14:36:35 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
kas Paide kandis oleks ka võimalik plaate saada?

Jah, anna ainult teada, et millal vaja on ja jaluta Maksimarketi poole.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2006 15:23:43 vasta tsitaadiga

Tartus
5x32bit live+install
8x64bit live+install
5xmac live+install
väga sobiv asi tõsta sahtli ja kui teinekord igav on või windows alt veab siis kasvõi live-iga HinnaVaatluses kolada.

Annelinn - Lauluväljaku vahele jäävatele võin ise ära tuua icon_wink.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 09.05.2006 17:35:35 vasta tsitaadiga

mul on ka plaate pakkuda:

Ubuntu 5.04 32bit: 2 komplekti
Ubuntu 5.04 64bit: 2 komplekti
Ubuntu 5.04 PowerPC: 1 komplekt

Ubuntu 5.10 32bit: 4 komplekti
Ubuntu 5.10 64bit: 1 komplekt
Ubuntu 5.10 MAC: 1 komplekt

Kõik asuvad Tallinnas! icon_razz.gif saata ei viitsi icon_biggrin.gif

_________________
Minu Blogi
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Crz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2006




sõnum 11.05.2006 18:51:21 vasta tsitaadiga

Tahaks ka LiveCD'd tallinnas piireis ! PS
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 10 :: 5 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2006 09:39:46 vasta tsitaadiga

Tartu kesklinnas samuti pakkuda 32 ja 64bit live+install. ver 5.10
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2006 20:59:22 vasta tsitaadiga

pärnu kesklinnas 1 5.10 64bit ära anda(cd+live)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu04
HV vaatleja
matu04

liitunud: 11.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 18:08:02 vasta tsitaadiga

.:MDK:. kirjutas:
Keilast saab minult icon_smile.gif


Minult ka, mul 5.04 versioonid (Intel x86, PowerPC, AMD64/EM64T) igat (2 plaati ühes) on 4 tk ära anda, tolmavad mul siin CD riiulis.
Oleks väga happy kui lahti saaks. icon_smile.gif

Kui kellelgi Keilas soovi siis võtke ühendust.

_________________
Whatever...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 18:49:09 vasta tsitaadiga

Kes elab Nõmmel ja ei viitsi kaugele minna, siis võin ära anda 5 Ubuntu plaatidega karpi (Ühes karbis 5.10 installikas ja LiveCD) Windowsile. PS soovi korral.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 16:40:54 vasta tsitaadiga

Paides ära anda

4. cd komplekti, komplektis install ja live cd tegemist siis 5.10 versooniga. PC

2. cd komplekti, power PC ubuntut 5.04 sisaldab live ja install cd

2. cd komplekti, AMD64/EM64T ubuntut 5.04 sisaldab live ja install cd

1. cd komplekti, intel x86-based ubuntut 5.04 sisaldab live ja install cd

huvi anna teada

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lecoq
HV vaatleja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 18.05.2006 22:00:31 vasta tsitaadiga

Tallinnas võin jagada neid icon_smile.gif
_________________
M: Nokia 6070
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 18:05:17 vasta tsitaadiga

nüüd saab uut ubuntut ka tellida. kui keegi tallinnasse tellib, siis võiks ühe minule arvestada. aitäh
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 18:24:11 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
nüüd saab uut ubuntut ka tellida. kui keegi tallinnasse tellib, siis võiks ühe minule arvestada. aitäh

Jepp aga kohale jõuavad alles juuni lõpu poole, kuna saatmisega hakatakse tegelema alles 6. juuni

PS! nüüd saab tellida vaid max 10 cd-d icon_confused.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 18:42:58 vasta tsitaadiga

doh, väga hea, siis jääb ära see "Oh tasuta antakse, tellin 400 plaati" maania.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nomatter
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2006




sõnum 24.05.2006 19:32:14 vasta tsitaadiga

Uue kohta seal selline jutt, aga endal juba käes icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 19:52:30 vasta tsitaadiga

nomatter kirjutas:
Uue kohta seal selline jutt, aga endal juba käes icon_smile.gif
juba käes drapper drake? on üle ka üks komplekt?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.who.
Kreisi kasutaja
.who.

liitunud: 28.12.2005




sõnum 26.06.2006 00:41:48 vasta tsitaadiga

Kogu Tamsalu/Rakvere kant võib saada minukäest, kõik plaadid uued versioonid 5.10

Kogused mis alles on:

1x mac
1x 64bit
12xPC
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2006 11:22:23 vasta tsitaadiga

.who. kirjutas:
...uued versioonid 5.10...

5.10 ei ole ju enam isegi mitte viimane versioon icon_rolleyes.gif
On kellelgi Tallinnas 32 bit 6.06-t jagada? icon_razz1.gif
Aitäh
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2006 11:23:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

32 bit 6.06


Sooviks ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2006 17:54:00 vasta tsitaadiga

mina tellisin juba eespool, aga pole vastatud
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2006 18:31:30 vasta tsitaadiga

on keegi ubuntu lehelt tellides 6.06 plaadid kätte saanud?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2006 18:52:15 vasta tsitaadiga

Need pidid juuni algusest välja saadetama, kuskil kuu-poolteist võivat minna kui uskuda sealsete tegelaste juttu.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 10:15:08 vasta tsitaadiga

pakk käes thumbs_up.gif 12 ubuntu kleepsu ka kaasas icon_lol.gif

viimati muutis Alari A. 27.06.2006 10:17:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 10:16:36 vasta tsitaadiga

Millal tellisid ja kas mõni plaat üle ka on? icon_smile.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 10:23:43 vasta tsitaadiga

juuni algus vist oli.
plaate ikka saab kui ise järgi tuled icon_smile.gif võin sulle anda 2tk-kubuntu v 6.06 LTS ja ubuntu v 6.06 LTS
sai muidu kõike tellitud macile,edubuntu,64bit plaate.kuid x86 omasi saatsid küll kuidagi palju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 27.06.2006 10:37:44 vasta tsitaadiga

kui kellelgi väga palju üle on siis võtaks hea meelega ära, mul üks väike projektimoodi asi icon_smile.gif lähem info ainult jagajatele ps'i teel
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 10:38:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui ise järgi tuled


Ääsmäe liiga kaugel icon_smile.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 10:44:58 vasta tsitaadiga

Minu plaadid saabusid siis ka täna kohale.
24.mai kinnitati tellimus. Suht kiiresti jõudsid isegi.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 10:50:57 vasta tsitaadiga

mul on jagada ubuntu/kubuntu x86 plaate.
postiga ei saada ja linna ei too icon_smile.gif st.ise järgi tulete siis annan
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 27.06.2006 11:18:33 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on viimast ubuntut x86-le jagada TLN kesklinna kandis, siis oleks huviline...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 16:32:14 vasta tsitaadiga

hardi_k, sul pole ka linna asja? mul samuti soov ühe koopia järele
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 16:34:09 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
hardi_k, sul pole ka linna asja? mul samuti soov ühe koopia järele

Ei ole kohe üldse sinna asja...

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2006 22:09:24 vasta tsitaadiga

Kas kleepse saab iga tellija kaasa või?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 27.06.2006 23:52:19 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
hardi_k, sul pole ka linna asja? mul samuti soov ühe koopia järele

kui nii suur soov,siis kõrveta plaadile???
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  ÄA: Ubuntu plaate üle Eesti... mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.