Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiili helinate Req/Offer märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2006 23:27:25 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kas keegi mäletab veel sellist pet shop boys'i lugu, kus tüübid jalutasid vist punases rõivastuses ringi. Peas oli koonjas müts ning cccp lipp lehvis (usa oma ka vist)... Lõppu poole sõideti vist veel liikuva treppiga taeva poole.
Nime ei mäleta ja sõnad ka ei meenu (kuna lugu sai kuulata ca 3 aastat tagasi viimast korda). Oleks hea, kui kellelgi oleks mingit mp3 juppi ka sellest, saaks kohe moblale toppida thumbs_up.gif
Lugu ise on enne 1994 aastat nende poolt välja lastud, sest mäletan, kui vend lasi seda lugu koolis diskol icon_wink.gif
icon_cry.gif

Can You Forgive Her?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2006 13:44:03 vasta tsitaadiga

Sooviks
DJ Dean - Feel It
Tiesti - Adagio For Strings

mmf kuni 64 kanalit.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 18:54:13 vasta tsitaadiga

indre329, see ei olnud. Leidsin ise paari päevase tuhnimisega üles ja unustasin siin sellest EDIT näol märku anda.
Loo nimi oli GO West thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2006 16:54:58 vasta tsitaadiga

Sooviks
Noizmakaz - monument
A-rühm - emmpee3(karju kaasa)
Seda siis Nokia 6610i-le
Aitäh!
icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Usher
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2004




sõnum 12.05.2006 23:17:06 vasta tsitaadiga

sooviks Mattafix - Big City Life

.amr formaadis, sest mul vähese mäluga telefon, vaid 6 MB, aga helinate jaoks 1 MB
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2006 10:19:46 vasta tsitaadiga

Usher,
www.remob.com/wap/amr/Mattafix-Big_City_Life.amr [AMR / 42kb]
www.remob.com/wap/mp3/Mattafix-Big_City_Life.mp3 [MP3 / 185kb]
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Usher
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2004




sõnum 13.05.2006 21:35:01 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif tänan!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 18.05.2006 15:16:46 vasta tsitaadiga

õhutõrje häire helinat kellelgi leidub?
_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 15:24:31 vasta tsitaadiga

kutt16,
http://www.remob.com/MID_sounds.html
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 15:32:37 vasta tsitaadiga

http://csel.servegame.org/Pulsedriver%20-%20Galaxy%20(Dj%20Qoopot%20Remix).mp3

Keegi saaks seda lugu lühendada? Et ainult esimesed 40 sekki oleks. Ja convertida wav formaati.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 15:36:24 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
http://csel.servegame.org/Pulsedriver%20-%20Galaxy%20(Dj%20Qoopot%20Remix).mp3

Keegi saaks seda lugu lühendada? Et ainult esimesed 40 sekki oleks. Ja convertida wav formaati.

http://www.zone.ee/arm2004/pulse.rar
40s ja wav

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 18.05.2006 18:24:54 vasta tsitaadiga

kust ma leiaks loo "Voodoo People" helinat ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 20:06:01 vasta tsitaadiga

amr helinaid Siemens MC60.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kutt16
HV kasutaja
kutt16

liitunud: 14.07.2002




sõnum 18.05.2006 22:51:27 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
kutt16,
http://www.remob.com/MID_sounds.html


tänud! kui aga kellelgi leidub mp3 formaadis sellist häiresignaali, mis maailmasõdade ajal kasutusel oli, siis oleks thumbs_up.gif
(ise kunagi tirisin ammu-ammu aga see on kahjuks mu arvutist kustutatud)

-edit-

sain ise juba. märskõna "air raid"

_________________
aka Quiet Storm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 20.05.2006 10:53:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada häid tantsulugusid : eesti, soome, rootsi, vene mp3-dena.
ja siis veel tuntud eesti/välismaa karaoke MIDI* faile... ja kust ma neid hankida saaks...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XCX
Kreisi kasutaja
XCX

liitunud: 24.03.2005




sõnum 20.05.2006 17:38:14 vasta tsitaadiga

Misasi on hea tantsulugu ?
Mina võtan soovitud mp3 lõikan soovitud lõigu ja lasen telefoni ja ongi mp3 helin olemas icon_smile.gif
Lõikamiseks kasutan CoolEditPro ´d (saab ka erinevaid efekte lisada)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 21.05.2006 13:22:53 vasta tsitaadiga

XCX kirjutas:
Misasi on hea tantsulugu ?
Mina võtan soovitud mp3 lõikan soovitud lõigu ja lasen telefoni ja ongi mp3 helin olemas icon_smile.gif
Lõikamiseks kasutan CoolEditPro ´d (saab ka erinevaid efekte lisada)
ei ega ma mölinaid ei taha...lihtsalt häid laule.
oleks vaja teada esitajanime nuh (eesti,soome,rootsi,vene tantsulugusi) ja karaoke variante...oleks vaja sõbrale plaat teha juba mitu kuud ootab ple leidnud vajalikke laule,et siis äki keegi oskab nimetada?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XCX
Kreisi kasutaja
XCX

liitunud: 24.03.2005




sõnum 21.05.2006 19:24:26 vasta tsitaadiga

zMz kirjutas:
XCX kirjutas:
Misasi on hea tantsulugu ?
Mina võtan soovitud mp3 lõikan soovitud lõigu ja lasen telefoni ja ongi mp3 helin olemas icon_smile.gif
Lõikamiseks kasutan CoolEditPro ´d (saab ka erinevaid efekte lisada)
ei ega ma mölinaid ei taha...lihtsalt häid laule.
oleks vaja teada esitajanime nuh (eesti,soome,rootsi,vene tantsulugusi) ja karaoke variante...oleks vaja sõbrale plaat teha juba mitu kuud ootab pole leidnud vajalikke laule,et siis äki keegi oskab nimetada?

Sa oled väga valesse kohta sattunud ma arvan.. See teema mobiilihelinate jaoks!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cry
HV vaatleja
cry

liitunud: 10.04.2003




sõnum 22.05.2006 00:27:17 vasta tsitaadiga

kas keegi teab,kust saaks tasuta Armin van Buureni - Burned With Desire- mp3 helina icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2006 01:16:18 vasta tsitaadiga

cry kirjutas:
kas keegi teab,kust saaks tasuta Armin van Buureni - Burned With Desire- mp3 helina icon_rolleyes.gif

http://www.zone.ee/arm2004/armin.rar
ütle mis sekundist kuni mis sekundini tahad, bitrate kah...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 22.05.2006 18:49:58 vasta tsitaadiga

XCX kirjutas:
zMz kirjutas:
XCX kirjutas:
Misasi on hea tantsulugu ?
Mina võtan soovitud mp3 lõikan soovitud lõigu ja lasen telefoni ja ongi mp3 helin olemas icon_smile.gif
Lõikamiseks kasutan CoolEditPro ´d (saab ka erinevaid efekte lisada)
ei ega ma mölinaid ei taha...lihtsalt häid laule.
oleks vaja teada esitajanime nuh (eesti,soome,rootsi,vene tantsulugusi) ja karaoke variante...oleks vaja sõbrale plaat teha juba mitu kuud ootab pole leidnud vajalikke laule,et siis äki keegi oskab nimetada?

Sa oled väga valesse kohta sattunud ma arvan.. See teema mobiilihelinate jaoks!
ma ei tea ... aga mode. kustutas uue teema ära ja andis selle teema...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XCX
Kreisi kasutaja
XCX

liitunud: 24.03.2005




sõnum 30.05.2006 10:00:48 vasta tsitaadiga

Kas kuskilt saaks mp3 või wavina seda teksti: "Mobiiltelefon millele te helistate on välja lülitatud jne.." ?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2006 18:24:00 vasta tsitaadiga

Keegi Lordit saaks jagada, ükskõik, mis lugu.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 31.05.2006 19:37:43 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Keegi Lordit saaks jagada, ükskõik, mis lugu.


Midagi ikka saab jagada icon_wink.gif Loodan, et sobivad. Anna teada kui miskit erilist tahad.
http://karuonu.msn.ee/Tilinad/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2006 19:58:29 vasta tsitaadiga

SunBear, midit tahaks. icon_redface.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 31.05.2006 23:32:10 vasta tsitaadiga

Pole viga...
http://karuonu.msn.ee/Tilinad/Lordi.mid
http://karuonu.msn.ee/Tilinad/lordi-devil_is_a_loser.mid
http://karuonu.msn.ee/Tilinad/lordi-icon_of_dominance.mid
http://karuonu.msn.ee/Tilinad/lordi-nellbender_turbulence.mid
Siin ka mõned tagtag.com/lordiringtones
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpson15
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2006




sõnum 01.06.2006 14:41:42 vasta tsitaadiga

kus leiaks mp3 helina vilistamisega ma olen kuulnud mõnedel inimestel sellist helinat, et keegi hakkab vilistama kuid ise ei ole sellist kuskilt leidnud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2006 14:48:27 vasta tsitaadiga

SunBear, tänud!
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 01.06.2006 15:18:44 vasta tsitaadiga

simpson15 kirjutas:
kus leiaks mp3 helina vilistamisega ma olen kuulnud mõnedel inimestel sellist helinat, et keegi hakkab vilistama kuid ise ei ole sellist kuskilt leidnud

Et nagu millist vilistamist? Inimese, rongi, laeva vms?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpson15
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2006




sõnum 01.06.2006 15:24:53 vasta tsitaadiga

SunBear kirjutas:
simpson15 kirjutas:
kus leiaks mp3 helina vilistamisega ma olen kuulnud mõnedel inimestel sellist helinat, et keegi hakkab vilistama kuid ise ei ole sellist kuskilt leidnud

Et nagu millist vilistamist? Inimese, rongi, laeva vms?

inimese
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2006 15:38:25 vasta tsitaadiga

Super Hit - Ievan polka icon_smile.gif
MMF Samsungile [91kb]
http://www.remob.com/Ievan_polkaa.mmf
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 01.06.2006 15:46:54 vasta tsitaadiga

simpson15 kirjutas:
SunBear kirjutas:
simpson15 kirjutas:
kus leiaks mp3 helina vilistamisega ma olen kuulnud mõnedel inimestel sellist helinat, et keegi hakkab vilistama kuid ise ei ole sellist kuskilt leidnud

Et nagu millist vilistamist? Inimese, rongi, laeva vms?

inimese

Proovi neid...vb mõni isegi sobib. Rohkem ei viitsinud kokku otsida hetkel.
http://karuonu.msn.ee/Tilinad/Vilin/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpson15
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2006




sõnum 01.06.2006 16:10:30 vasta tsitaadiga

need päris head äkki keegi leiab veel midagi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2006 16:50:40 vasta tsitaadiga

Selle esimese vilina leiab ka Karolina Marquez - The Killers Song'ist icon_smile.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 13:44:12 vasta tsitaadiga

simpson15 kirjutas:
SunBear kirjutas:
simpson15 kirjutas:
kus leiaks mp3 helina vilistamisega ma olen kuulnud mõnedel inimestel sellist helinat, et keegi hakkab vilistama kuid ise ei ole sellist kuskilt leidnud

Et nagu millist vilistamist? Inimese, rongi, laeva vms?

inimese

Mõtled äkki seda Kill Billi filmis olevat vilistamist? Nimeks oli sellel Twisted Nerve.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 02.06.2006 15:48:09 vasta tsitaadiga

kas Hard Rock Halleluujah korralikku karaoke faili pole...koos tekstiga?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2006 17:16:43 vasta tsitaadiga

XCX kirjutas:
Kas kuskilt saaks mp3 või wavina seda teksti: "Mobiiltelefon millele te helistate on välja lülitatud jne.." ?


oleks kahh sellisest huvitatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2006 19:26:29 vasta tsitaadiga

SunBear kirjutas:
simpson15 kirjutas:
SunBear kirjutas:
simpson15 kirjutas:
kus leiaks mp3 helina vilistamisega ma olen kuulnud mõnedel inimestel sellist helinat, et keegi hakkab vilistama kuid ise ei ole sellist kuskilt leidnud

Et nagu millist vilistamist? Inimese, rongi, laeva vms?

inimese

Proovi neid...vb mõni isegi sobib. Rohkem ei viitsinud kokku otsida hetkel.
http://karuonu.msn.ee/Tilinad/Vilin/



see kill billi vilin on lahe,aga tahaks seda nats lühemana,nii 15 sekundilist icon_biggrin.gif
edit:krt.keegi digweedi nime all postituse teinud icon_biggrin.gif


viimati muutis Alari A. 09.06.2006 16:37:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 08.06.2006 20:22:37 vasta tsitaadiga

link :: Ole lahke

tegin 12 sek pikkuse
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2006 22:53:25 vasta tsitaadiga

Sooviks
Dynamint - Meil On Vaid Öö
telefonile Nokia 6610i

aitäh!

Kuid kust võiks saada selliseid "beep-piiks" stiilis poly-midi helinaid? Muusikahelinaid on kõik kohad täis...

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veljon
HV kasutaja
veljon

liitunud: 15.01.2006




sõnum 09.06.2006 16:21:16 vasta tsitaadiga

SunBear kirjutas:
tegin 12 sek pikkuse

Hei, paistab, et sul miskit võimatu ei ole. Äkki oskad siis soovitada kust oleks võimalik saada sellises telefonis nagu Samsung SGH-X460 pesitsevat helinat Lahe 2 (imelik aga nii ta kirjas oli). Helin ise selline, et algul tavaline tirin ja siis keegi hallo hõikab. Tahaks selle tilina kuidagi nokia 6100 saada.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 16:23:37 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi mõnda head linnuhelinat pakkuda pole icon_question.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 09.06.2006 19:16:17 vasta tsitaadiga

veljon kirjutas:
SunBear kirjutas:
tegin 12 sek pikkuse

Hei, paistab, et sul miskit võimatu ei ole. Äkki oskad siis soovitada kust oleks võimalik saada sellises telefonis nagu Samsung SGH-X460 pesitsevat helinat Lahe 2 (imelik aga nii ta kirjas oli). Helin ise selline, et algul tavaline tirin ja siis keegi hallo hõikab. Tahaks selle tilina kuidagi Nokia 6100 saada.

Vot sellega küll hakkama ei saa. N6100 ei mängib ainult midi helinaid. MMF ja muud sellised ei ole talle vastuvõetavad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2006 22:03:37 vasta tsitaadiga

ma annan siis lihtsalt ühe hea lk: inglisekeelsed ja venekeelsed helinad eraldatud,ja häälega helinad eraldatud(MP3) seal on tähestik ja siis saad valida...
leht oleks siis http://sota.org.ru ---> tasuta

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cry
HV vaatleja
cry

liitunud: 10.04.2003




sõnum 09.06.2006 22:19:36 vasta tsitaadiga

SunBear kirjutas:
tegin 12 sek pikkuse


tänan icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SunBear
HV kasutaja
SunBear

liitunud: 07.03.2004




sõnum 10.06.2006 00:47:34 vasta tsitaadiga

explode kirjutas:
ma annan siis lihtsalt ühe hea lk: inglisekeelsed ja venekeelsed helinad eraldatud,ja häälega helinad eraldatud(MP3) seal on tähestik ja siis saad valida...
leht oleks siis http://sota.org.ru ---> tasuta

Ole tänatud. Sain paar head videot. "For the birds" jne... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2006 08:24:49 vasta tsitaadiga

SunBear kirjutas:
explode kirjutas:
ma annan siis lihtsalt ühe hea lk: inglisekeelsed ja venekeelsed helinad eraldatud,ja häälega helinad eraldatud(MP3) seal on tähestik ja siis saad valida...
leht oleks siis http://sota.org.ru ---> tasuta

Ole tänatud. Sain paar head videot. "For the birds" jne... thumbs_up.gif

8) õigus jah,videod olid kah icon_lol.gif aga palun!

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaszpar
HV kasutaja
Kaszpar

liitunud: 18.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2006 22:01:37 vasta tsitaadiga

Tere, kellelgi mingit super mario helinat on?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2006 22:42:24 vasta tsitaadiga

Kaszpar kirjutas:
Tere, kellelgi mingit super mario helinat on?

http://sota.org.ru 8) sealt mine music--> english music-->ja vali S täht tähestikust ja siis mine 7 v 8 lk ning sealt vali Super Nintendo ja küll sa siis näed sealt icon_smile.gif

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cry
HV vaatleja
cry

liitunud: 10.04.2003




sõnum 11.06.2006 12:17:48 vasta tsitaadiga

hentz88 kirjutas:
http://www.valdre.com/sounds/ vaata sinna


leidsin seal lehelt paar lahedat wavi,aga tahask neid mp3.-ks
"siin me oleme": haluu peremees ja lilleke icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiili helinate Req/Offer mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.