|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
26.04.2006 23:27:25
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Kas keegi mäletab veel sellist pet shop boys'i lugu, kus tüübid jalutasid vist punases rõivastuses ringi. Peas oli koonjas müts ning cccp lipp lehvis (usa oma ka vist)... Lõppu poole sõideti vist veel liikuva treppiga taeva poole.
Nime ei mäleta ja sõnad ka ei meenu (kuna lugu sai kuulata ca 3 aastat tagasi viimast korda). Oleks hea, kui kellelgi oleks mingit mp3 juppi ka sellest, saaks kohe moblale toppida
Lugu ise on enne 1994 aastat nende poolt välja lastud, sest mäletan, kui vend lasi seda lugu koolis diskol
 |
Can You Forgive Her?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
27.04.2006 13:44:03
|
|
|
Sooviks
DJ Dean - Feel It
Tiesti - Adagio For Strings
mmf kuni 64 kanalit.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
28.04.2006 18:54:13
|
|
|
indre329, see ei olnud. Leidsin ise paari päevase tuhnimisega üles ja unustasin siin sellest EDIT näol märku anda.
Loo nimi oli GO West
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
29.04.2006 16:54:58
|
|
|
Sooviks
Noizmakaz - monument
A-rühm - emmpee3(karju kaasa)
Seda siis Nokia 6610i-le
Aitäh!
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Usher
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2004
|
12.05.2006 23:17:06
|
|
|
sooviks Mattafix - Big City Life
.amr formaadis, sest mul vähese mäluga telefon, vaid 6 MB, aga helinate jaoks 1 MB
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mega_w
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Usher
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2004
|
13.05.2006 21:35:01
|
|
|
tänan!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
18.05.2006 15:16:46
|
|
|
õhutõrje häire helinat kellelgi leidub?
_________________ aka Quiet Storm |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega_w
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clm
HV kasutaja
liitunud: 17.12.2004
|
18.05.2006 18:24:54
|
|
|
| kust ma leiaks loo "Voodoo People" helinat ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
18.05.2006 20:06:01
|
|
|
| amr helinaid Siemens MC60.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutt16
HV kasutaja

liitunud: 14.07.2002
|
18.05.2006 22:51:27
|
|
|
tänud! kui aga kellelgi leidub mp3 formaadis sellist häiresignaali, mis maailmasõdade ajal kasutusel oli, siis oleks
(ise kunagi tirisin ammu-ammu aga see on kahjuks mu arvutist kustutatud)
-edit-
sain ise juba. märskõna "air raid"
_________________ aka Quiet Storm |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
20.05.2006 10:53:46
|
|
|
Kas keegi oskab soovitada häid tantsulugusid : eesti, soome, rootsi, vene mp3-dena.
ja siis veel tuntud eesti/välismaa karaoke MIDI* faile... ja kust ma neid hankida saaks...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XCX
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
20.05.2006 17:38:14
|
|
|
Misasi on hea tantsulugu ?
Mina võtan soovitud mp3 lõikan soovitud lõigu ja lasen telefoni ja ongi mp3 helin olemas
Lõikamiseks kasutan CoolEditPro ´d (saab ka erinevaid efekte lisada)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
21.05.2006 13:22:53
|
|
|
| XCX kirjutas: |
Misasi on hea tantsulugu ?
Mina võtan soovitud mp3 lõikan soovitud lõigu ja lasen telefoni ja ongi mp3 helin olemas
Lõikamiseks kasutan CoolEditPro ´d (saab ka erinevaid efekte lisada) |
ei ega ma mölinaid ei taha...lihtsalt häid laule.
oleks vaja teada esitajanime nuh (eesti,soome,rootsi,vene tantsulugusi) ja karaoke variante...oleks vaja sõbrale plaat teha juba mitu kuud ootab ple leidnud vajalikke laule,et siis äki keegi oskab nimetada?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XCX
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
21.05.2006 19:24:26
|
|
|
| zMz kirjutas: |
| XCX kirjutas: |
Misasi on hea tantsulugu ?
Mina võtan soovitud mp3 lõikan soovitud lõigu ja lasen telefoni ja ongi mp3 helin olemas
Lõikamiseks kasutan CoolEditPro ´d (saab ka erinevaid efekte lisada) |
ei ega ma mölinaid ei taha...lihtsalt häid laule.
oleks vaja teada esitajanime nuh (eesti,soome,rootsi,vene tantsulugusi) ja karaoke variante...oleks vaja sõbrale plaat teha juba mitu kuud ootab pole leidnud vajalikke laule,et siis äki keegi oskab nimetada? |
Sa oled väga valesse kohta sattunud ma arvan.. See teema mobiilihelinate jaoks!
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cry
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2003
|
22.05.2006 00:27:17
|
|
|
kas keegi teab,kust saaks tasuta Armin van Buureni - Burned With Desire- mp3 helina
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.05.2006 01:16:18
|
|
|
| cry kirjutas: |
kas keegi teab,kust saaks tasuta Armin van Buureni - Burned With Desire- mp3 helina  |
http://www.zone.ee/arm2004/armin.rar
ütle mis sekundist kuni mis sekundini tahad, bitrate kah...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
22.05.2006 18:49:58
|
|
|
| XCX kirjutas: |
| zMz kirjutas: |
| XCX kirjutas: |
Misasi on hea tantsulugu ?
Mina võtan soovitud mp3 lõikan soovitud lõigu ja lasen telefoni ja ongi mp3 helin olemas
Lõikamiseks kasutan CoolEditPro ´d (saab ka erinevaid efekte lisada) |
ei ega ma mölinaid ei taha...lihtsalt häid laule.
oleks vaja teada esitajanime nuh (eesti,soome,rootsi,vene tantsulugusi) ja karaoke variante...oleks vaja sõbrale plaat teha juba mitu kuud ootab pole leidnud vajalikke laule,et siis äki keegi oskab nimetada? |
Sa oled väga valesse kohta sattunud ma arvan.. See teema mobiilihelinate jaoks! |
ma ei tea ... aga mode. kustutas uue teema ära ja andis selle teema...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XCX
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
30.05.2006 10:00:48
|
|
|
| Kas kuskilt saaks mp3 või wavina seda teksti: "Mobiiltelefon millele te helistate on välja lülitatud jne.." ?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
30.05.2006 18:24:00
|
|
|
| Keegi Lordit saaks jagada, ükskõik, mis lugu.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SunBear
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2004
|
31.05.2006 19:37:43
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Keegi Lordit saaks jagada, ükskõik, mis lugu. |
Midagi ikka saab jagada Loodan, et sobivad. Anna teada kui miskit erilist tahad.
http://karuonu.msn.ee/Tilinad/
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
31.05.2006 19:58:29
|
|
|
SunBear, midit tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SunBear
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpson15
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2006
|
01.06.2006 14:41:42
|
|
|
| kus leiaks mp3 helina vilistamisega ma olen kuulnud mõnedel inimestel sellist helinat, et keegi hakkab vilistama kuid ise ei ole sellist kuskilt leidnud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
01.06.2006 14:48:27
|
|
|
| SunBear, tänud!
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SunBear
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2004
|
01.06.2006 15:18:44
|
|
|
| simpson15 kirjutas: |
| kus leiaks mp3 helina vilistamisega ma olen kuulnud mõnedel inimestel sellist helinat, et keegi hakkab vilistama kuid ise ei ole sellist kuskilt leidnud |
Et nagu millist vilistamist? Inimese, rongi, laeva vms?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpson15
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2006
|
01.06.2006 15:24:53
|
|
|
| SunBear kirjutas: |
| simpson15 kirjutas: |
| kus leiaks mp3 helina vilistamisega ma olen kuulnud mõnedel inimestel sellist helinat, et keegi hakkab vilistama kuid ise ei ole sellist kuskilt leidnud |
Et nagu millist vilistamist? Inimese, rongi, laeva vms? |
inimese
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega_w
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SunBear
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2004
|
01.06.2006 15:46:54
|
|
|
| simpson15 kirjutas: |
| SunBear kirjutas: |
| simpson15 kirjutas: |
| kus leiaks mp3 helina vilistamisega ma olen kuulnud mõnedel inimestel sellist helinat, et keegi hakkab vilistama kuid ise ei ole sellist kuskilt leidnud |
Et nagu millist vilistamist? Inimese, rongi, laeva vms? |
inimese |
Proovi neid...vb mõni isegi sobib. Rohkem ei viitsinud kokku otsida hetkel.
http://karuonu.msn.ee/Tilinad/Vilin/
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpson15
HV vaatleja
liitunud: 01.06.2006
|
01.06.2006 16:10:30
|
|
|
| need päris head äkki keegi leiab veel midagi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
01.06.2006 16:50:40
|
|
|
Selle esimese vilina leiab ka Karolina Marquez - The Killers Song'ist
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
02.06.2006 13:44:12
|
|
|
| simpson15 kirjutas: |
| SunBear kirjutas: |
| simpson15 kirjutas: |
| kus leiaks mp3 helina vilistamisega ma olen kuulnud mõnedel inimestel sellist helinat, et keegi hakkab vilistama kuid ise ei ole sellist kuskilt leidnud |
Et nagu millist vilistamist? Inimese, rongi, laeva vms? |
inimese |
Mõtled äkki seda Kill Billi filmis olevat vilistamist? Nimeks oli sellel Twisted Nerve.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
02.06.2006 15:48:09
|
|
|
| kas Hard Rock Halleluujah korralikku karaoke faili pole...koos tekstiga?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
05.06.2006 17:16:43
|
|
|
| XCX kirjutas: |
| Kas kuskilt saaks mp3 või wavina seda teksti: "Mobiiltelefon millele te helistate on välja lülitatud jne.." ? |
oleks kahh sellisest huvitatud
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
08.06.2006 19:26:29
|
|
|
| SunBear kirjutas: |
| simpson15 kirjutas: |
| SunBear kirjutas: |
| simpson15 kirjutas: |
| kus leiaks mp3 helina vilistamisega ma olen kuulnud mõnedel inimestel sellist helinat, et keegi hakkab vilistama kuid ise ei ole sellist kuskilt leidnud |
Et nagu millist vilistamist? Inimese, rongi, laeva vms? |
inimese |
Proovi neid...vb mõni isegi sobib. Rohkem ei viitsinud kokku otsida hetkel.
http://karuonu.msn.ee/Tilinad/Vilin/ |
see kill billi vilin on lahe,aga tahaks seda nats lühemana,nii 15 sekundilist
edit:krt.keegi digweedi nime all postituse teinud
viimati muutis Alari A. 09.06.2006 16:37:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SunBear
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2004
|
08.06.2006 20:22:37
|
|
|
link :: Ole lahke
tegin 12 sek pikkuse
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veljon
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2006
|
09.06.2006 16:21:16
|
|
|
| SunBear kirjutas: |
| tegin 12 sek pikkuse |
Hei, paistab, et sul miskit võimatu ei ole. Äkki oskad siis soovitada kust oleks võimalik saada sellises telefonis nagu Samsung SGH-X460 pesitsevat helinat Lahe 2 (imelik aga nii ta kirjas oli). Helin ise selline, et algul tavaline tirin ja siis keegi hallo hõikab. Tahaks selle tilina kuidagi nokia 6100 saada.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
09.06.2006 16:23:37
|
|
|
Ega kellelgi mõnda head linnuhelinat pakkuda pole
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SunBear
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2004
|
09.06.2006 19:16:17
|
|
|
| veljon kirjutas: |
| SunBear kirjutas: |
| tegin 12 sek pikkuse |
Hei, paistab, et sul miskit võimatu ei ole. Äkki oskad siis soovitada kust oleks võimalik saada sellises telefonis nagu Samsung SGH-X460 pesitsevat helinat Lahe 2 (imelik aga nii ta kirjas oli). Helin ise selline, et algul tavaline tirin ja siis keegi hallo hõikab. Tahaks selle tilina kuidagi Nokia 6100 saada. |
Vot sellega küll hakkama ei saa. N6100 ei mängib ainult midi helinaid. MMF ja muud sellised ei ole talle vastuvõetavad.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
explode
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.12.2005
|
09.06.2006 22:03:37
|
|
|
ma annan siis lihtsalt ühe hea lk: inglisekeelsed ja venekeelsed helinad eraldatud,ja häälega helinad eraldatud(MP3) seal on tähestik ja siis saad valida...
leht oleks siis http://sota.org.ru ---> tasuta
_________________ E30 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cry
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2003
|
09.06.2006 22:19:36
|
|
|
| SunBear kirjutas: |
| tegin 12 sek pikkuse |
tänan
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SunBear
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2004
|
10.06.2006 00:47:34
|
|
|
| explode kirjutas: |
ma annan siis lihtsalt ühe hea lk: inglisekeelsed ja venekeelsed helinad eraldatud,ja häälega helinad eraldatud(MP3) seal on tähestik ja siis saad valida...
leht oleks siis http://sota.org.ru ---> tasuta |
Ole tänatud. Sain paar head videot. "For the birds" jne...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
explode
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.12.2005
|
10.06.2006 08:24:49
|
|
|
| SunBear kirjutas: |
| explode kirjutas: |
ma annan siis lihtsalt ühe hea lk: inglisekeelsed ja venekeelsed helinad eraldatud,ja häälega helinad eraldatud(MP3) seal on tähestik ja siis saad valida...
leht oleks siis http://sota.org.ru ---> tasuta |
Ole tänatud. Sain paar head videot. "For the birds" jne...  |
8) õigus jah,videod olid kah aga palun!
_________________ E30 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaszpar
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2004
|
10.06.2006 22:01:37
|
|
|
| Tere, kellelgi mingit super mario helinat on?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
explode
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.12.2005
|
10.06.2006 22:42:24
|
|
|
| Kaszpar kirjutas: |
| Tere, kellelgi mingit super mario helinat on? |
http://sota.org.ru 8) sealt mine music--> english music-->ja vali S täht tähestikust ja siis mine 7 v 8 lk ning sealt vali Super Nintendo ja küll sa siis näed sealt
_________________ E30 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cry
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2003
|
11.06.2006 12:17:48
|
|
|
leidsin seal lehelt paar lahedat wavi,aga tahask neid mp3.-ks
"siin me oleme": haluu peremees ja lilleke
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|