Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 14:38:39 vasta tsitaadiga

Ohohohh, väga hea uudis!
4mbit alla ja 512kbps üles ei teeks halba.

Aga äkki teevad konksu nagu 2mbps oligi, et Kolmikpaketi puhul saad ainult 2mbps, äkki mõtlevad veel midagi välja.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 18.05.2006 14:41:42 vasta tsitaadiga

Noojah see 2x kiirem on muidugi parem kui hetkel aga ma ei nimetaks seda vastulöögiks vaid hoopis konkurentidel sabas lonkimiseks.
Cyber@Starman VIP kolmik
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 18.05.2006 14:51:22 vasta tsitaadiga

Tõsiselt viimane aeg nagu oleks ka uploadi kiirust väheke suurendada. See 256 upload oleks ammu pidanud juba vähemalt 512 või megani suurenema.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 18.05.2006 15:26:22 vasta tsitaadiga

Raynor kirjutas:
Tõsiselt viimane aeg nagu oleks ka uploadi kiirust väheke suurendada. See 256 upload oleks ammu pidanud juba vähemalt 512 või megani suurenema.

tõesti veel ei saa aru et kaabli kaudu seda uploadi tõstmine läheb ju ispile kallimaks...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 18.05.2006 15:29:36 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
tõesti veel ei saa aru et kaabli kaudu seda uploadi tõstmine läheb ju ispile kallimaks...

Elisale ja Elionile ei lähe kallimaks või? Või mis selle kulunud tarkuse point oli praegu?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 15:32:24 vasta tsitaadiga

hea uudis küll, aga võiks ikka kohe saada, elioni saaks ka muidu panna aga portide eest 200 kuus plekkida on lame
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 15:41:03 vasta tsitaadiga

Starmanile on tähtsad ainult uued kliendid. Hoiavad ressursse kokku, täpselt nagu telefonioperaatorid – vanad kliendid tahaks ka soodushinnaga telefone ja soodsamat kõneminuti hinda! (va. EMT).
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 15:42:19 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
hea uudis küll, aga võiks ikka kohe saada, elioni saaks ka muidu panna aga portide eest 200 kuus plekkida on lame


ajasid elioni ja elisa segamini icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 15:45:59 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
aise kirjutas:
hea uudis küll, aga võiks ikka kohe saada, elioni saaks ka muidu panna aga portide eest 200 kuus plekkida on lame


ajasid elioni ja elisa segamini icon_biggrin.gif



vabalt
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 18.05.2006 18:32:58 vasta tsitaadiga

Muide kas teil hetkel ühendus töötab?
Mul mustamäel ühendus läinud, telefoni pole.
Modem ei saa ühendust Starmani seadmetega. Ei viitsi helpdeski ka helistada, kuna Starman ei oma tasuta numbrit kuhu helistada.

Restardid tehtud asjadele aga ei midagi "vana hea" GPRS päästab:P.

Edit:
5 min pärast postitamist tekkis nett tagasi, kokku oli migni 20 min ära teine:S.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 20:28:21 vasta tsitaadiga

Oli mustakal jama jah just. Nüüd on tagasi.

Aga see Starmani praegu kiiruse suurendamise välja hõikamine ja tegelikult suvel tõstmine on täpselt sama keiss mis oli kolmikpaketiga - et kilkasid selle välja, kuigi tehniliseks lahenduseks polnud veel valmis ja see tuli mõne kuu jooksul.

Asja iva ju lihtsalt selles, et siis ehk praegused kliendid ei jookse ära, sest teavad, et varsti läheb neil ka ehk paremaks. Upload võiks tõusta küll. Mind küll häirib kui tahan mõne failikese üles lasta, et töö juures alla tõmmata ning pean pool tundi passima, et see ära tehtaks.


Aga konkurents on igatahes väga tore asi thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 19.05.2006 07:03:44 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Oli mustakal jama jah just. Nüüd on tagasi.

Aga see Starmani praegu kiiruse suurendamise välja hõikamine ja tegelikult suvel tõstmine on täpselt sama keiss mis oli kolmikpaketiga - et kilkasid selle välja, kuigi tehniliseks lahenduseks polnud veel valmis ja see tuli mõne kuu jooksul.

Asja iva ju lihtsalt selles, et siis ehk praegused kliendid ei jookse ära, sest teavad, et varsti läheb neil ka ehk paremaks. Upload võiks tõusta küll. Mind küll häirib kui tahan mõne failikese üles lasta, et töö juures alla tõmmata ning pean pool tundi passima, et see ära tehtaks.


Aga konkurents on igatahes väga tore asi thumbs_up.gif

kui mina küsisin neilt siis ütlesid nad mulle et plaanis ei ole neil mingeid kiiruseid tõsta. küsisin järgmisena kudias lepingut lõpetada. mind nad küll niimodi kinni ei hoia kui lubavad uutele klientidele kõigepealt kiirusetõusu ja alles siis vanematele... masendav poliitika

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaiowas
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004




sõnum 19.05.2006 12:36:14 vasta tsitaadiga

Kas on raske loogikat tabada või ? uutele klientidele on lihtne kohe uus pakett peale panna liitumise käigus, vanadel tõstmine aga tähendab enamasti teatud lisaliigutuste tegemist, mis oleneb suuresti sellest, kuidas haldussüsteem on üles ehitatud. See ei pruugi mitte nii olla, et vajutad aga nuppu ja kohe kõigil kiirused tõusevad. Seni kuni keegi teist ei tea, kuidas konkreetselt Starmanis see asi on, pole mõtet ka antud teemal kobiseda. Samas tasuks mõelda ka sellele, et suuremad kiirused võivad nõuda võrgu enese kohaldamist kiiruse tõusule, mis on samamoodi omaette protsess ja võib võtta n ajaühikut. Kui üleminekuperiood on ette nähtud, siis on selleks ka objektiivne põhjus ja seda ei tohiks käsitleda kui näkkupanemist. Mudiugi on kõigil kole kiire, käed juba värisevad, saaks aga kiiremini sitta sikutama hakata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 19.05.2006 12:38:06 vasta tsitaadiga

Postitan igaksjuhuks ka siia teemasse:
Peale 5x5min ootamist sain lõpuks ka mingeid vastuseid Starmani numbrilt:
1) VIP paketi upload hakkab olema 1MB
2) Download kiirus pidev 15Mb olenemata teleka olekust

See viimane punkt on vist tingitud sellest, et Elioni puhul toimub mingisugune streamimine, mis sööb riba aga Starman saadab mingil muul sagedusel TV signaali vms.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2006 12:57:40 vasta tsitaadiga

Cyberlord, Internetil ja telekal on seal kaablis erinev signaal.
kaiowas, Kunagi oli Starmanil reklaam, et proovi pärast tõstavad kõikide väikeste pakettide kasutajate interneti kiirused 512Kb peale ja siis said nad seda küll kohe teha, kõik korraga. Klient pidi ainult resa tegema modemile, kuigi seda oleks nad ka saanud ise teha.

EDIT: Kodu kolmikpaketidel tõused upload 100 kbit ehk siis uueks kiiruseks 350 kbit/s . Vähe aga seegi asi.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 19.05.2006 12:58:43 vasta tsitaadiga

Kui natuke loogikat kohaldada, siis jõuame järgmise tulemuseni.

Kui väikesest rahast kahju pole siis saab ju kiiruse kiiresti normaalseks.
Kõigepealt vahetad paketi kraad madalama peale (tasuline).
Järgmine päev vahetad endaomaks tagasi. (tasuta)

Kuna sa oled uus antud paketiga liituja siis peaks kiirust olema nii, et tapab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 19.05.2006 13:47:27 vasta tsitaadiga

Kuidas VIP kolmikul IP'ga oli, kas staatiline või dünaamiline?
Ei leidnud selle kohta midagi tarka Starmani veebist.

Mõtlen tõsiselt, et peaks võtma kui 1mb up on.

Kokkuvõtted tuleb VIP kolmik odavam kui Elisa või Elion.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 19.05.2006 13:49:56 vasta tsitaadiga

raull kirjutas:
Kuidas VIP kolmikul IP'ga oli, kas staatiline või dünaamiline?
Ei leidnud selle kohta midagi tarka Starmani veebist.

Mõtlen tõsiselt, et peaks võtma kui 1mb up on.

Kokkuvõtted tuleb VIP kolmik odavam kui Elisa või Elion.


IP on dünaamiline siiski ja minuteada puudub võimalus seda staatiliseks saada.
Samas on Starman minuteada üsna pika release ajaga, seega kui ruuter abiks võtta, siis saab asjad aetud.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 19.05.2006 13:52:39 vasta tsitaadiga

Saab küll staatilise, aga see oleks 99- lisaks. Ükskõik mis paketile võimalik see võtta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 19.05.2006 13:53:34 vasta tsitaadiga

My bad icon_redface.gif
99.- pole iseenesest kah niipalju staatilise eest maksta.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 19.05.2006 13:55:07 vasta tsitaadiga

Seda ma tean jah hetkel ka kuid sama IP.

Starman võiks DigiTV kvaliteedi korda teha (tõsta stream 3,5mbit pealt ülespoole või minna mpeg4'le üle) siis oleks see asi veel väga bro, hetkel pole DigiTV ja AnaloogTV'l mingit vahet.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 19.05.2006 13:55:35 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
raull kirjutas:
Kuidas VIP kolmikul IP'ga oli, kas staatiline või dünaamiline?
Ei leidnud selle kohta midagi tarka Starmani veebist.

Mõtlen tõsiselt, et peaks võtma kui 1mb up on.

Kokkuvõtted tuleb VIP kolmik odavam kui Elisa või Elion.


IP on dünaamiline siiski ja minuteada puudub võimalus seda staatiliseks saada.
Samas on Starman minuteada üsna pika release ajaga, seega kui ruuter abiks võtta, siis saab asjad aetud.

jah, ise suutsin enda masinat hoida 2nädalat sama ip küljes ilma ruuterita icon_smile.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 19.05.2006 14:04:08 vasta tsitaadiga

raull kirjutas:
Seda ma tean jah hetkel ka kuid sama IP.

Starman võiks DigiTV kvaliteedi korda teha (tõsta stream 3,5mbit pealt ülespoole või minna mpeg4'le üle) siis oleks see asi veel väga bro, hetkel pole DigiTV ja AnaloogTV'l mingit vahet.


Mul oli küll SUUR vahe sees pildis ja kõik sõbrad/tuttavad on ka silmaga nähtavat vahet tajunud.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2006 14:32:29 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
raull kirjutas:
Seda ma tean jah hetkel ka kuid sama IP.

Starman võiks DigiTV kvaliteedi korda teha (tõsta stream 3,5mbit pealt ülespoole või minna mpeg4'le üle) siis oleks see asi veel väga bro, hetkel pole DigiTV ja AnaloogTV'l mingit vahet.


Mul oli küll SUUR vahe sees pildis ja kõik sõbrad/tuttavad on ka silmaga nähtavat vahet tajunud.


Sama siin. Vahe on igatahes tuntav. Mul tuleb digiboxist scardiga digisignaal telekasse ja videomakist tuleb analoogsignaal antennikaablist. Ning telekal sisendeid klõpsides on ikka kõva vahe näha.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 19.05.2006 14:43:23 vasta tsitaadiga

Jep, mul ka pildikvaliteedis suur vahe ehkki telekas on vana juust.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 19.05.2006 15:04:52 vasta tsitaadiga

Ma nii mõnegi tuttava juures seda vaadanud ja pole küll erinevust märganud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YvaaT
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2006 18:34:34 vasta tsitaadiga

Millegipärast on mul Mustamäel viimasel nädalal pidevalt väga ebastabiilne ühendus olnud. Umbes iga 30 sek järel on katkestus. Huvitav on asja juures see, et need katkesused on just hommikul mingi ~7 paiku ja õhtul, peale ~20.
Eile üritasin eurovisiooni ajal raadiot läbi neti kuulata, täiesti võimatu oli, pidevad katkestused.
Helpdeskiga pole kahjuks viitsinud jamada, need nagunii soovitavad esialgu modemile restart teha. Ootan veel mingi nädala, siis hakkan neid tüütama.

Praegu, kui mas eda juttu kirjutan on ühendus ideaalne, aga ma olen päris kindel, et õhtu poole hakkavad jälle jamad pihta.

_________________
Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 20.05.2006 00:53:59 vasta tsitaadiga

Vaata katkestuse ajal kaabelmodemi staatust.
http://192.168.100.1/system.asp
http://192.168.100.1/signal.asp
http://192.168.100.1/status.asp
http://192.168.100.1/log.asp

Äkki koorub sealt mingi signaali katkestus välja?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 20.05.2006 21:57:15 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
raull kirjutas:
Kuidas VIP kolmikul IP'ga oli, kas staatiline või dünaamiline?
Ei leidnud selle kohta midagi tarka Starmani veebist.

Mõtlen tõsiselt, et peaks võtma kui 1mb up on.

Kokkuvõtted tuleb VIP kolmik odavam kui Elisa või Elion.


IP on dünaamiline siiski ja minuteada puudub võimalus seda staatiliseks saada.
Samas on Starman minuteada üsna pika release ajaga, seega kui ruuter abiks võtta, siis saab asjad aetud.

Miks kõik seda staatilist IP'd niiväga taga ajavad?
Ise kasutan dyndns'i, router syncab aadressi peale igat restarti ära ja poogen, mis see IP siis reaalselt on.

Kusjuures Starmani poolt on antud samm (kiirusetõus) küll äärmiselt mõttetu. Download olgu või edasi 2 mega, aga uploadile ainult 100 kilo otsa.. nutune.
Alguses oli küll kõva jutt, et ei meie tõsta enne midagi, kui kliendid päris laiali pole jooksnud. Tundub, et ikka kardetakse tugevat konkurentsi ja kasvõi näiliselt üritatakse midagi pakkuda.
Inimene, kes esimest teenusapakkujat valib vaatab pakutavat kiirust, võrdleb hinda ning sel hetkel ma usun Starman küll väga eredalt ei sära.. Ainus eelis on analoogkanalid, millele praegu nagu alternatiivi ei paista nende jaoks, kes mitut TV/video seadet korraga kasutavad.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 22.05.2006 10:23:45 vasta tsitaadiga

ma ei tea kas see oli ainult minul, aga eile igatahes teleka pilt täielikult ruudutas icon_confused.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2006 10:56:11 vasta tsitaadiga

Kuidas selle pildiga ikka on. Mõni ütleb, et vahet pole, teine jälle, et meeletu vahe.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 22.05.2006 10:56:56 vasta tsitaadiga

p2tu kirjutas:
Kuidas selle pildiga ikka on. Mõni ütleb, et vahet pole, teine jälle, et meeletu vahe.

mis pildi vahest sina räägid? äkki ikka täpsustaks ka. kuigi ise sain aru et mõtlesid analoogi ja digi siis ikka on küll vahe.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 22.05.2006 10:57:23 vasta tsitaadiga

p2tu kirjutas:
Kuidas selle pildiga ikka on. Mõni ütleb, et vahet pole, teine jälle, et meeletu vahe.


No mina tajun küll vahet. Digipilt ikka hulga puhtam ja selgem. Telekaks mingi finlux-i laiekraankäkk 28"

_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2006 12:30:15 vasta tsitaadiga

Mõtlesin jah, analoogi - digi vahet.
Mul on telekaks samuti 28" Panasonicu käkk icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2006 15:07:17 vasta tsitaadiga

Lisame siis et minu 28" JVC laiekraankäki puhul on ka vahe märgatav icon_smile.gif

Analoogis on pisikest säbru, digipilt on puhas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 23.05.2006 16:09:18 vasta tsitaadiga

Analoogsignaalis analooghäired, digisignaalis digitaalhäired.
Tegelikult kui võrrelda digitv pilti perfektse analoogpildiga, siis praktiliselt vahet pole. Reaalses elus siiski häirete ja kadudeta enamasti ei pääse.
Digi puhul hakkab rohkem rolli mängima kodeering ja modulatsioonisagedus. Starmanil QAM 64 ning kiire pildiliikumise puhul (terasemalt jälgides) võib märgata ruuduliseks muutumist. Eks igaüks tea bitrate'i mõju digitaalsele meediale.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 17:01:45 vasta tsitaadiga

kui ma ütlen lepingust üles ja järgmine päev liitun uuesti, saan kohe neti kiireks??? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

EDIT: hujoova. "ei, nii küll ei ole lubatud teha!"

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 26.05.2006 19:02:40 vasta tsitaadiga

Teist õhtut järjest panen tähele, et download on kuidagi uimasem kui muidu.
Ja starmani enda lehel olev kiirusetest kinnitab seda. Näitab kiiruseks 2mbit/s.
Ehkki pakett on VIP.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.05.2006 22:01:38 vasta tsitaadiga

Proovi seda lihtsat testi ka icon_wink.gif http://speedtest.starman.ee
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 27.05.2006 13:48:20 vasta tsitaadiga

Eks ma õhtupoole vaatan, praegu on ok.

EDIT: Jeah .. korduvad katsed näitavad, et kodulehel olev kiirusetest näitab aiateibaid.
Suuremat faili tõmmates on kiirused ok.


viimati muutis remi 27.05.2006 23:52:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deemon101
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2002




sõnum 27.05.2006 14:23:02 Elisa Klassik (endine Starmani Zuum TV) vasta tsitaadiga

Hoi!

Keegi on äkki ühendanud Starmani Digi box'i arvutiga?
Ma tean, et boxist peaks arvutisse scart to s-video kaabel jooksma, aga kas keegi on seda asja reaalselt teinud ja ja kuidas töötab?
Ise proovisin seda, aga mitte ei saa tööle. Tegelt ma olen telekate osas üldse dumbuser. Igasugused põnevad standardid on loodud nagu PAL N jne, aga milline meil õige on?
Igatahes.. on keegi midagi sellist teinud ja kui, siis kuidas?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2006 14:50:21 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Proovi seda lihtsat testi ka icon_wink.gif http://speedtest.starman.ee

lehelt copy: Näiteks: Kodu Kolmik Internetipaketi (4Mbit/350kbps) puhul peaks kiirus
olema ca 400KB/s +/- 1-2 KB/s.

kui see on starmani enda üles riputatud, siis ma küll vahetan elisa vastu välja.
4Mbit peaks ikka olema ca 500KB/s

_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2006 14:51:10 vasta tsitaadiga

Seal räägitakse reaalsetest kiirustest.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZAndlamb
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2006 14:57:56 vasta tsitaadiga

Kontrollpaketid jne kerivad seda kiirust natuke alla.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2006 15:00:37 vasta tsitaadiga

ja kohe 25 prosa? thumbs_up.gif
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2006 15:05:10 vasta tsitaadiga

tarc kirjutas:
ja kohe 25 prosa? (y)


Sa märkasid.

Mainiksin veel niipalju, et nii on igal broadband ühendusel. Niiet sa võid ISPde vahet tõmmelda kui soovid...ainus lootus on see, et ISP konfib omalt poolt kiiruse pordil suuremaks kui see, mida välja reklaamib. Siis on lootust, et saad kätte selle kiiruse, mis reklaamis kirjas on.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2006 15:08:18 vasta tsitaadiga

eip. mul hetkel 1Mbit ja näitab suht õieti 1/8 ,aga kui väita et saad 4 ja lisatakse veel: +/- 1-2 KB/sm , siis asi juba põhimõttes.
_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 27.05.2006 15:48:14 vasta tsitaadiga

to tarc: Sa võid jagada seda millega iganes, aga mitte mingil juhul 8'ga! Põhjus ? aga seda, et tcp/ip omab overheadi ja ühenduste spetsifikatsioonides antud kiirused on koos overheadiga. Kas sul ei olegi hea meel, kui tegelik kiirus on lubatust kõrgem ? halama peaks siis kui lehel kirjasolev kuidagi täis ei taha tulla.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2006 19:03:45 vasta tsitaadiga

pal b/g.
no s-videosse kaabli panemine eeldab, et sul s-video sisend on. seega vivo videokaart või mõni spetsim lahendus.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deemon101
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2002




sõnum 28.05.2006 15:22:47 vasta tsitaadiga

mul on tv kaart.. millel on see justkui olemas.. samas ma ei tea kindlalt kas see on sisend või väljund.. mingeid spec'e nagu ka ei leidnud selle kohta :\
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.