|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
18.05.2006 14:38:39
|
|
|
Ohohohh, väga hea uudis!
4mbit alla ja 512kbps üles ei teeks halba.
Aga äkki teevad konksu nagu 2mbps oligi, et Kolmikpaketi puhul saad ainult 2mbps, äkki mõtlevad veel midagi välja.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
18.05.2006 14:41:42
|
|
|
Noojah see 2x kiirem on muidugi parem kui hetkel aga ma ei nimetaks seda vastulöögiks vaid hoopis konkurentidel sabas lonkimiseks.
Cyber@Starman VIP kolmik
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
18.05.2006 14:51:22
|
|
|
| Tõsiselt viimane aeg nagu oleks ka uploadi kiirust väheke suurendada. See 256 upload oleks ammu pidanud juba vähemalt 512 või megani suurenema.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
18.05.2006 15:26:22
|
|
|
| Raynor kirjutas: |
| Tõsiselt viimane aeg nagu oleks ka uploadi kiirust väheke suurendada. See 256 upload oleks ammu pidanud juba vähemalt 512 või megani suurenema. |
tõesti veel ei saa aru et kaabli kaudu seda uploadi tõstmine läheb ju ispile kallimaks...
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
18.05.2006 15:29:36
|
|
|
| limp kirjutas: |
| tõesti veel ei saa aru et kaabli kaudu seda uploadi tõstmine läheb ju ispile kallimaks... |
Elisale ja Elionile ei lähe kallimaks või? Või mis selle kulunud tarkuse point oli praegu?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
18.05.2006 15:32:24
|
|
|
| hea uudis küll, aga võiks ikka kohe saada, elioni saaks ka muidu panna aga portide eest 200 kuus plekkida on lame
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
18.05.2006 15:41:03
|
|
|
| Starmanile on tähtsad ainult uued kliendid. Hoiavad ressursse kokku, täpselt nagu telefonioperaatorid vanad kliendid tahaks ka soodushinnaga telefone ja soodsamat kõneminuti hinda! (va. EMT).
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.05.2006 15:42:19
|
|
|
| aise kirjutas: |
| hea uudis küll, aga võiks ikka kohe saada, elioni saaks ka muidu panna aga portide eest 200 kuus plekkida on lame |
ajasid elioni ja elisa segamini
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
18.05.2006 15:45:59
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| aise kirjutas: |
| hea uudis küll, aga võiks ikka kohe saada, elioni saaks ka muidu panna aga portide eest 200 kuus plekkida on lame |
ajasid elioni ja elisa segamini  |
vabalt
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
18.05.2006 18:32:58
|
|
|
Muide kas teil hetkel ühendus töötab?
Mul mustamäel ühendus läinud, telefoni pole.
Modem ei saa ühendust Starmani seadmetega. Ei viitsi helpdeski ka helistada, kuna Starman ei oma tasuta numbrit kuhu helistada.
Restardid tehtud asjadele aga ei midagi "vana hea" GPRS päästab:P.
Edit:
5 min pärast postitamist tekkis nett tagasi, kokku oli migni 20 min ära teine:S.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
18.05.2006 20:28:21
|
|
|
Oli mustakal jama jah just. Nüüd on tagasi.
Aga see Starmani praegu kiiruse suurendamise välja hõikamine ja tegelikult suvel tõstmine on täpselt sama keiss mis oli kolmikpaketiga - et kilkasid selle välja, kuigi tehniliseks lahenduseks polnud veel valmis ja see tuli mõne kuu jooksul.
Asja iva ju lihtsalt selles, et siis ehk praegused kliendid ei jookse ära, sest teavad, et varsti läheb neil ka ehk paremaks. Upload võiks tõusta küll. Mind küll häirib kui tahan mõne failikese üles lasta, et töö juures alla tõmmata ning pean pool tundi passima, et see ära tehtaks.
Aga konkurents on igatahes väga tore asi
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
19.05.2006 07:03:44
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
Oli mustakal jama jah just. Nüüd on tagasi.
Aga see Starmani praegu kiiruse suurendamise välja hõikamine ja tegelikult suvel tõstmine on täpselt sama keiss mis oli kolmikpaketiga - et kilkasid selle välja, kuigi tehniliseks lahenduseks polnud veel valmis ja see tuli mõne kuu jooksul.
Asja iva ju lihtsalt selles, et siis ehk praegused kliendid ei jookse ära, sest teavad, et varsti läheb neil ka ehk paremaks. Upload võiks tõusta küll. Mind küll häirib kui tahan mõne failikese üles lasta, et töö juures alla tõmmata ning pean pool tundi passima, et see ära tehtaks.
Aga konkurents on igatahes väga tore asi  |
kui mina küsisin neilt siis ütlesid nad mulle et plaanis ei ole neil mingeid kiiruseid tõsta. küsisin järgmisena kudias lepingut lõpetada. mind nad küll niimodi kinni ei hoia kui lubavad uutele klientidele kõigepealt kiirusetõusu ja alles siis vanematele... masendav poliitika
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaiowas
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
19.05.2006 12:36:14
|
|
|
| Kas on raske loogikat tabada või ? uutele klientidele on lihtne kohe uus pakett peale panna liitumise käigus, vanadel tõstmine aga tähendab enamasti teatud lisaliigutuste tegemist, mis oleneb suuresti sellest, kuidas haldussüsteem on üles ehitatud. See ei pruugi mitte nii olla, et vajutad aga nuppu ja kohe kõigil kiirused tõusevad. Seni kuni keegi teist ei tea, kuidas konkreetselt Starmanis see asi on, pole mõtet ka antud teemal kobiseda. Samas tasuks mõelda ka sellele, et suuremad kiirused võivad nõuda võrgu enese kohaldamist kiiruse tõusule, mis on samamoodi omaette protsess ja võib võtta n ajaühikut. Kui üleminekuperiood on ette nähtud, siis on selleks ka objektiivne põhjus ja seda ei tohiks käsitleda kui näkkupanemist. Mudiugi on kõigil kole kiire, käed juba värisevad, saaks aga kiiremini sitta sikutama hakata.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
19.05.2006 12:38:06
|
|
|
Postitan igaksjuhuks ka siia teemasse:
Peale 5x5min ootamist sain lõpuks ka mingeid vastuseid Starmani numbrilt:
1) VIP paketi upload hakkab olema 1MB
2) Download kiirus pidev 15Mb olenemata teleka olekust
See viimane punkt on vist tingitud sellest, et Elioni puhul toimub mingisugune streamimine, mis sööb riba aga Starman saadab mingil muul sagedusel TV signaali vms.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
19.05.2006 12:57:40
|
|
|
Cyberlord, Internetil ja telekal on seal kaablis erinev signaal.
kaiowas, Kunagi oli Starmanil reklaam, et proovi pärast tõstavad kõikide väikeste pakettide kasutajate interneti kiirused 512Kb peale ja siis said nad seda küll kohe teha, kõik korraga. Klient pidi ainult resa tegema modemile, kuigi seda oleks nad ka saanud ise teha.
EDIT: Kodu kolmikpaketidel tõused upload 100 kbit ehk siis uueks kiiruseks 350 kbit/s . Vähe aga seegi asi.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
19.05.2006 12:58:43
|
|
|
Kui natuke loogikat kohaldada, siis jõuame järgmise tulemuseni.
Kui väikesest rahast kahju pole siis saab ju kiiruse kiiresti normaalseks.
Kõigepealt vahetad paketi kraad madalama peale (tasuline).
Järgmine päev vahetad endaomaks tagasi. (tasuta)
Kuna sa oled uus antud paketiga liituja siis peaks kiirust olema nii, et tapab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
19.05.2006 13:47:27
|
|
|
Kuidas VIP kolmikul IP'ga oli, kas staatiline või dünaamiline?
Ei leidnud selle kohta midagi tarka Starmani veebist.
Mõtlen tõsiselt, et peaks võtma kui 1mb up on.
Kokkuvõtted tuleb VIP kolmik odavam kui Elisa või Elion.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
19.05.2006 13:49:56
|
|
|
| raull kirjutas: |
Kuidas VIP kolmikul IP'ga oli, kas staatiline või dünaamiline?
Ei leidnud selle kohta midagi tarka Starmani veebist.
Mõtlen tõsiselt, et peaks võtma kui 1mb up on.
Kokkuvõtted tuleb VIP kolmik odavam kui Elisa või Elion. |
IP on dünaamiline siiski ja minuteada puudub võimalus seda staatiliseks saada.
Samas on Starman minuteada üsna pika release ajaga, seega kui ruuter abiks võtta, siis saab asjad aetud.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
19.05.2006 13:52:39
|
|
|
| Saab küll staatilise, aga see oleks 99- lisaks. Ükskõik mis paketile võimalik see võtta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
19.05.2006 13:53:34
|
|
|
My bad
99.- pole iseenesest kah niipalju staatilise eest maksta.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
19.05.2006 13:55:07
|
|
|
Seda ma tean jah hetkel ka kuid sama IP.
Starman võiks DigiTV kvaliteedi korda teha (tõsta stream 3,5mbit pealt ülespoole või minna mpeg4'le üle) siis oleks see asi veel väga bro, hetkel pole DigiTV ja AnaloogTV'l mingit vahet.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
19.05.2006 13:55:35
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
| raull kirjutas: |
Kuidas VIP kolmikul IP'ga oli, kas staatiline või dünaamiline?
Ei leidnud selle kohta midagi tarka Starmani veebist.
Mõtlen tõsiselt, et peaks võtma kui 1mb up on.
Kokkuvõtted tuleb VIP kolmik odavam kui Elisa või Elion. |
IP on dünaamiline siiski ja minuteada puudub võimalus seda staatiliseks saada.
Samas on Starman minuteada üsna pika release ajaga, seega kui ruuter abiks võtta, siis saab asjad aetud. |
jah, ise suutsin enda masinat hoida 2nädalat sama ip küljes ilma ruuterita
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
19.05.2006 14:04:08
|
|
|
| raull kirjutas: |
Seda ma tean jah hetkel ka kuid sama IP.
Starman võiks DigiTV kvaliteedi korda teha (tõsta stream 3,5mbit pealt ülespoole või minna mpeg4'le üle) siis oleks see asi veel väga bro, hetkel pole DigiTV ja AnaloogTV'l mingit vahet. |
Mul oli küll SUUR vahe sees pildis ja kõik sõbrad/tuttavad on ka silmaga nähtavat vahet tajunud.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
19.05.2006 14:32:29
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
| raull kirjutas: |
Seda ma tean jah hetkel ka kuid sama IP.
Starman võiks DigiTV kvaliteedi korda teha (tõsta stream 3,5mbit pealt ülespoole või minna mpeg4'le üle) siis oleks see asi veel väga bro, hetkel pole DigiTV ja AnaloogTV'l mingit vahet. |
Mul oli küll SUUR vahe sees pildis ja kõik sõbrad/tuttavad on ka silmaga nähtavat vahet tajunud. |
Sama siin. Vahe on igatahes tuntav. Mul tuleb digiboxist scardiga digisignaal telekasse ja videomakist tuleb analoogsignaal antennikaablist. Ning telekal sisendeid klõpsides on ikka kõva vahe näha.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
19.05.2006 14:43:23
|
|
|
| Jep, mul ka pildikvaliteedis suur vahe ehkki telekas on vana juust.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
19.05.2006 15:04:52
|
|
|
| Ma nii mõnegi tuttava juures seda vaadanud ja pole küll erinevust märganud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YvaaT
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2002
|
19.05.2006 18:34:34
|
|
|
Millegipärast on mul Mustamäel viimasel nädalal pidevalt väga ebastabiilne ühendus olnud. Umbes iga 30 sek järel on katkestus. Huvitav on asja juures see, et need katkesused on just hommikul mingi ~7 paiku ja õhtul, peale ~20.
Eile üritasin eurovisiooni ajal raadiot läbi neti kuulata, täiesti võimatu oli, pidevad katkestused.
Helpdeskiga pole kahjuks viitsinud jamada, need nagunii soovitavad esialgu modemile restart teha. Ootan veel mingi nädala, siis hakkan neid tüütama.
Praegu, kui mas eda juttu kirjutan on ühendus ideaalne, aga ma olen päris kindel, et õhtu poole hakkavad jälle jamad pihta.
_________________ Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
20.05.2006 21:57:15
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
| raull kirjutas: |
Kuidas VIP kolmikul IP'ga oli, kas staatiline või dünaamiline?
Ei leidnud selle kohta midagi tarka Starmani veebist.
Mõtlen tõsiselt, et peaks võtma kui 1mb up on.
Kokkuvõtted tuleb VIP kolmik odavam kui Elisa või Elion. |
IP on dünaamiline siiski ja minuteada puudub võimalus seda staatiliseks saada.
Samas on Starman minuteada üsna pika release ajaga, seega kui ruuter abiks võtta, siis saab asjad aetud. |
Miks kõik seda staatilist IP'd niiväga taga ajavad?
Ise kasutan dyndns'i, router syncab aadressi peale igat restarti ära ja poogen, mis see IP siis reaalselt on.
Kusjuures Starmani poolt on antud samm (kiirusetõus) küll äärmiselt mõttetu. Download olgu või edasi 2 mega, aga uploadile ainult 100 kilo otsa.. nutune.
Alguses oli küll kõva jutt, et ei meie tõsta enne midagi, kui kliendid päris laiali pole jooksnud. Tundub, et ikka kardetakse tugevat konkurentsi ja kasvõi näiliselt üritatakse midagi pakkuda.
Inimene, kes esimest teenusapakkujat valib vaatab pakutavat kiirust, võrdleb hinda ning sel hetkel ma usun Starman küll väga eredalt ei sära.. Ainus eelis on analoogkanalid, millele praegu nagu alternatiivi ei paista nende jaoks, kes mitut TV/video seadet korraga kasutavad.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
22.05.2006 10:23:45
|
|
|
ma ei tea kas see oli ainult minul, aga eile igatahes teleka pilt täielikult ruudutas
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2tu
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
22.05.2006 10:56:11
|
|
|
| Kuidas selle pildiga ikka on. Mõni ütleb, et vahet pole, teine jälle, et meeletu vahe.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
22.05.2006 10:56:56
|
|
|
| p2tu kirjutas: |
| Kuidas selle pildiga ikka on. Mõni ütleb, et vahet pole, teine jälle, et meeletu vahe. |
mis pildi vahest sina räägid? äkki ikka täpsustaks ka. kuigi ise sain aru et mõtlesid analoogi ja digi siis ikka on küll vahe.
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
22.05.2006 10:57:23
|
|
|
| p2tu kirjutas: |
| Kuidas selle pildiga ikka on. Mõni ütleb, et vahet pole, teine jälle, et meeletu vahe. |
No mina tajun küll vahet. Digipilt ikka hulga puhtam ja selgem. Telekaks mingi finlux-i laiekraankäkk 28"
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2tu
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
22.05.2006 12:30:15
|
|
|
Mõtlesin jah, analoogi - digi vahet.
Mul on telekaks samuti 28" Panasonicu käkk
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.05.2006 15:07:17
|
|
|
Lisame siis et minu 28" JVC laiekraankäki puhul on ka vahe märgatav
Analoogis on pisikest säbru, digipilt on puhas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
23.05.2006 16:09:18
|
|
|
Analoogsignaalis analooghäired, digisignaalis digitaalhäired.
Tegelikult kui võrrelda digitv pilti perfektse analoogpildiga, siis praktiliselt vahet pole. Reaalses elus siiski häirete ja kadudeta enamasti ei pääse.
Digi puhul hakkab rohkem rolli mängima kodeering ja modulatsioonisagedus. Starmanil QAM 64 ning kiire pildiliikumise puhul (terasemalt jälgides) võib märgata ruuduliseks muutumist. Eks igaüks tea bitrate'i mõju digitaalsele meediale.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
25.05.2006 17:01:45
|
|
|
kui ma ütlen lepingust üles ja järgmine päev liitun uuesti, saan kohe neti kiireks???
EDIT: hujoova. "ei, nii küll ei ole lubatud teha!"
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
26.05.2006 19:02:40
|
|
|
Teist õhtut järjest panen tähele, et download on kuidagi uimasem kui muidu.
Ja starmani enda lehel olev kiirusetest kinnitab seda. Näitab kiiruseks 2mbit/s.
Ehkki pakett on VIP.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
27.05.2006 13:48:20
|
|
|
Eks ma õhtupoole vaatan, praegu on ok.
EDIT: Jeah .. korduvad katsed näitavad, et kodulehel olev kiirusetest näitab aiateibaid.
Suuremat faili tõmmates on kiirused ok.
viimati muutis remi 27.05.2006 23:52:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deemon101
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2002
|
27.05.2006 14:23:02
Elisa Klassik (endine Starmani Zuum TV) |
|
|
Hoi!
Keegi on äkki ühendanud Starmani Digi box'i arvutiga?
Ma tean, et boxist peaks arvutisse scart to s-video kaabel jooksma, aga kas keegi on seda asja reaalselt teinud ja ja kuidas töötab?
Ise proovisin seda, aga mitte ei saa tööle. Tegelt ma olen telekate osas üldse dumbuser. Igasugused põnevad standardid on loodud nagu PAL N jne, aga milline meil õige on?
Igatahes.. on keegi midagi sellist teinud ja kui, siis kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
27.05.2006 14:50:21
|
|
|
lehelt copy: Näiteks: Kodu Kolmik Internetipaketi (4Mbit/350kbps) puhul peaks kiirus
olema ca 400KB/s +/- 1-2 KB/s.
kui see on starmani enda üles riputatud, siis ma küll vahetan elisa vastu välja.
4Mbit peaks ikka olema ca 500KB/s
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
27.05.2006 14:51:10
|
|
|
| Seal räägitakse reaalsetest kiirustest.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
27.05.2006 14:57:56
|
|
|
| Kontrollpaketid jne kerivad seda kiirust natuke alla.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
27.05.2006 15:00:37
|
|
|
ja kohe 25 prosa?
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
27.05.2006 15:05:10
|
|
|
| tarc kirjutas: |
| ja kohe 25 prosa? (y) |
Sa märkasid.
Mainiksin veel niipalju, et nii on igal broadband ühendusel. Niiet sa võid ISPde vahet tõmmelda kui soovid...ainus lootus on see, et ISP konfib omalt poolt kiiruse pordil suuremaks kui see, mida välja reklaamib. Siis on lootust, et saad kätte selle kiiruse, mis reklaamis kirjas on.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
27.05.2006 15:08:18
|
|
|
eip. mul hetkel 1Mbit ja näitab suht õieti 1/8 ,aga kui väita et saad 4 ja lisatakse veel: +/- 1-2 KB/sm , siis asi juba põhimõttes.
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
27.05.2006 15:48:14
|
|
|
| to tarc: Sa võid jagada seda millega iganes, aga mitte mingil juhul 8'ga! Põhjus ? aga seda, et tcp/ip omab overheadi ja ühenduste spetsifikatsioonides antud kiirused on koos overheadiga. Kas sul ei olegi hea meel, kui tegelik kiirus on lubatust kõrgem ? halama peaks siis kui lehel kirjasolev kuidagi täis ei taha tulla.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
27.05.2006 19:03:45
|
|
|
pal b/g.
no s-videosse kaabli panemine eeldab, et sul s-video sisend on. seega vivo videokaart või mõni spetsim lahendus.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deemon101
HV vaatleja
liitunud: 10.08.2002
|
28.05.2006 15:22:47
|
|
|
| mul on tv kaart.. millel on see justkui olemas.. samas ma ei tea kindlalt kas see on sisend või väljund.. mingeid spec'e nagu ka ei leidnud selle kohta :\
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|