|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Chilly
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2006
|
24.04.2006 17:40:18
|
|
|
Selline küsimus ka veel et juhendis on öeldud et enne USB kaabli lahti ühendamist tuleb mingi eject panna kuskilt,et muidu võib kahjustada mälukaarti!Aga kas aitab ka lihtsalt see kui panen ülevalt iksist disc2phone kinni?
_________________ jup |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
24.04.2006 18:55:03
|
|
|
| Chilly kirjutas: |
| Selline küsimus ka veel et juhendis on öeldud et enne USB kaabli lahti ühendamist tuleb mingi eject panna kuskilt,et muidu võib kahjustada mälukaarti!Aga kas aitab ka lihtsalt see kui panen ülevalt iksist disc2phone kinni? |
ei aita,alla tekib ikoon(add or remove hardware)sealt valid sony ericssoni ja kui kiri tuleb ette et võid vabalt juhtme lahti ühendada
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
26.04.2006 00:40:23
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| ei aita,alla tekib ikoon(add or remove hardware) |
Kus kohas sul selline tekst tekib?
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
26.04.2006 07:50:52
|
|
|
| masterx kirjutas: |
| me@homeq kirjutas: |
| ei aita,alla tekib ikoon(add or remove hardware) |
Kus kohas sul selline tekst tekib?  |
see on Safely remove hardware
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
26.04.2006 12:26:57
|
|
|
| kas w810-le on võimalik stereo bluetooth headset'i muretseda?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.04.2006 14:09:10
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| kas w810-le on võimalik stereo bluetooth headset'i muretseda? |
Minumeelest tal polnud seda vajalikku BT stereo audio profiili...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chilly
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2006
|
30.04.2006 02:58:23
|
|
|
2 küsimust:
kui kaua teil imbes aku vastu peab?kui keskmiselt näpita telefoni?
ja et mis ava/piluke see ekraanil on sony ericssoni kirja täpselt n-tähe peal?oskab keegi öelda
_________________ jup |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
30.04.2006 10:53:06
|
|
|
| valgusandur, selle järgi reguleeritakse ekraani ja nuppude taustvalgust
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chilly
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2006
|
02.05.2006 19:47:03
|
|
|
kuidas kõige paremini kaamera objektiivi mustusest ja tolmust puhktaks saada?soovitusi?
ja kuidas hoida kõige paremini määrdumisest,sest katikut ei ole ju
_________________ jup |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.05.2006 19:50:01
|
|
|
| Chilly kirjutas: |
kuidas kõige paremini kaamera objektiivi mustusest ja tolmust puhktaks saada?soovitusi?
ja kuidas hoida kõige paremini määrdumisest,sest katikut ei ole ju  |
Puhastamiseks soovitaks prillipoodides müüdavaid prillide puhastamiseks mõeldud rätte.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
03.05.2006 11:35:14
|
|
|
tore on ta küll aga kuidas aku vastupidamisega on?
kaua umbes saaks MP3sid kuulata?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chilly
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2006
|
03.05.2006 15:42:40
|
|
|
mul on mingi paar nädalat olnud ja praegu peab aku vastu tip top
neli päeva aga suht pidavat näppimist on ka,võibolla see kasutusaeg pikeneb veelgi kui laadimisi juurde tuleb.
_________________ jup |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
05.05.2006 08:06:28
|
|
|
Ostsin endale ka selle lelu ära. Kas see ongi SE omapära, et paneb pilti kotti, kui mingi aeg ei näpi telefoni, et säästa akut? Isegi taustapilti ei saa ette jätta.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
07.05.2006 12:32:43
|
|
|
| Anisse kirjutas: |
tore on ta küll aga kuidas aku vastupidamisega on?
kaua umbes saaks MP3sid kuulata? |
No mina kuulasin järjest 8 tundi ilma klappideta.Muusika valjus oli üle keskmise natuke ja aku ei saanud veel päris tühjaks.Järgmise peäva vedas ka veel välja siis küll pleierit ei kuulanud.Aku tundub muidu päris hea olevat.Üldse mulle see pill meeldib eriti pleieri pärast.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
07.05.2006 12:55:00
|
|
|
| Chilly kirjutas: |
ja kuidas hoida kõige paremini määrdumisest,sest katikut ei ole ju  |
TM-s oli k800 pilt, ja tollel paistis katik alles olema
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.05.2006 13:16:56
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
| Chilly kirjutas: |
ja kuidas hoida kõige paremini määrdumisest,sest katikut ei ole ju  |
TM-s oli k800 pilt, ja tollel paistis katik alles olema  |
Jap, K800 kohta on siin foorumis ka täitsa teema olemas.
K800 saab olema esimene Cybershot seeria telefon, ehk siis orienteeritud pildistamisele, samuti nagu Walkman on meediapleieriks mõeldud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pets77
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2006
|
09.05.2006 18:07:03
|
|
|
| olen enda jaoks w810i-ga avastanud sellise probleemi, et päikese käes ei taha nagu pildistada. kui hakkad pildistama, siis viskab su lihtsalt telefoni ootereziimi tagasi. kas kellelgi veel on esinenud sellist probleemi, muidu ngu väga hea telefon!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
09.05.2006 22:10:07
|
|
|
| sõber ostis ka selle telefoni,muidu päris hea aga nupud käivad kuidagi raskelt.võrreldes w800i on w810i parem pildi kvalideet
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinski
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2002
|
09.05.2006 22:55:46
|
|
|
| kas sony ericssonidel ei saagi igale gruppile oma helinat panna? või siis mõnele kontaktile teist helinat?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
09.05.2006 23:07:06
|
|
|
| vinski kirjutas: |
| kas sony ericssonidel ei saagi igale gruppile oma helinat panna? või siis mõnele kontaktile teist helinat? |
grupige ei saa(mina ei leidnud)aga kontaktile saab
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.05.2006 10:56:06
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| vinski kirjutas: |
| kas sony ericssonidel ei saagi igale gruppile oma helinat panna? või siis mõnele kontaktile teist helinat? |
grupige ei saa(mina ei leidnud)aga kontaktile saab |
Lisaks saab seada nii, et telefon ütleb helistaja nime, enne kui helisema hakkab. Seda siis juhul kui oled häälvalimiskäsu salvestanud, mida ta siis selle inimese kõne puhul ette mängib. See nimi kõlab suht vaikselt, aga näiteks vaikses toas kuuleb küll hästi ära kohe kes helistab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chilly
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2006
|
13.05.2006 23:21:39
|
|
|
Kuidas seda soovitate,enne uut laadimist,kas lasta aku täiesti kuivale(nii et pilt taskus) või peaks jätma mõne protsendi sisse enne laadimist?
on seal vahet üldse?
_________________ jup |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
13.05.2006 23:45:56
|
|
|
| Chilly kirjutas: |
Kuidas seda soovitate,enne uut laadimist,kas lasta aku täiesti kuivale(nii et pilt taskus) või peaks jätma mõne protsendi sisse enne laadimist?
on seal vahet üldse? |
Parem kuivale lasta kolm korda + pärast 12 tundi laadimist.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.05.2006 00:15:56
|
|
|
| Just, 3x lasta niikaugele et ennast ise välja lülitab, siis jääb täpselt niimitu protsenti sisse kui jääma peab (Li-Ion aku kaitsemehhanism ei lase akul kunagi täiesti tühjaks saada, sest kui see peaks juhtuma (näiteks jätad aku tühjana pikaks ajaks seisma) siis koduste vahenditega enam sellist akut laadima ei saa).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chilly
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2006
|
14.05.2006 16:08:47
|
|
|
Tegelt mul on need kolm pikka laadimist juba tehtud,mõtlesin seda kui nüüd kui telefon on kuu kasutatud,lihtsalt tavalisi laadimisi,et kas tuleks täiesti tühjaks lasta või peaks laadima kui veel telefonil pilt ees on?
_________________ jup |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
14.05.2006 16:28:19
|
|
|
| no ega datakaablit (mis muuhulgas ju ka laeb) sa muud moodi kasutada saagi kui töötavale telefonile sappa...
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.05.2006 08:30:02
|
|
|
| Chilly kirjutas: |
| Tegelt mul on need kolm pikka laadimist juba tehtud,mõtlesin seda kui nüüd kui telefon on kuu kasutatud,lihtsalt tavalisi laadimisi,et kas tuleks täiesti tühjaks lasta või peaks laadima kui veel telefonil pilt ees on? |
Üldiselt võid laadida millal tahad, kuid nii umbes kord kuus (võib ka harvemini) oleks hea kui saaksid lasta telefoni niikaugele et ennast ise välja lülitab ja siis panna laadima. Ise laen oma K750 tavaliselt siis kui on mõnda aega kollast näidanud või näitab juba punast (praktika näitab et punase peal peab minu kõnelemistega ühe päeva kenasti vastu).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chilly
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2006
|
30.05.2006 20:32:34
|
|
|
telefonil avastasin nüüd sellise probleemi,täna jooksis telefon kokku kui mulle sisse helistati,mul oli hääletu peal ja siis vibra jäi kordama,lihtsalt jooksis kokku,pidin aku ära võtma et uuesti käima saada!
Siis on veel sellist asja esinenud,et kui helistad välja või mulle helistatakse siis sinna kus näitab helistaja nime on veel mingi virvenudus värvidega aag igakord seda ei ole ka!
ning kolmandaks kui vahest fotot teha siis lihtsalt ei salvesta pilti ära ja viskab algmenüüsse ise tagasi !
on kellegi veel selliseid asju esinenud ja kuidas peaksin edasi käituma,kas garantiisse või saab kuidagi muud moodi veel parandust proovida?
_________________ jup |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
31.05.2006 00:08:13
|
|
|
| Sinu nimetet probleemidest on tuttav ainult see virvendus, mida teises W810i teemas mainisin ka ise.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
01.06.2006 13:03:46
|
|
|
hmm
kuidas kõigil probleemid sellega on ?
ise pole ühtegi viga veel tähendanud peale nupu kräunumise
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.06.2006 14:57:09
|
|
|
| Ehk oleks tark, et kui keegi mainib telefoniga seoses mingit probleemi või selle puudumist, siis lisab juurde ka telefoni FW versiooni ja miks mitte ka tootmisnädala.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metal
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2004
|
20.06.2006 13:10:37
|
|
|
| ma küll uurisin ja otsisin, aga leidnud vastust ühele küsimusele, nimelt kas saab tavalisi kõrvaklappe w810i'ga ilma vahejuppidega ka ühendada?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
20.06.2006 13:13:47
|
|
|
| otse telefonil 3,5mm mulku paraku pole, vastav pesa on kaasatuleva HF otsas.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
23.06.2006 14:49:35
|
|
|
uus soft on väljas aga praegu saab ainult EUROPE_4 uuendada
W810_CXC1250324_BALTIC_R4DB005_RED49
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chilly
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2006
|
11.07.2006 20:56:26
|
|
|
küsimus:
miks ma ei saa kõiki lugusid walkman playerist omale helinaks panna?
_________________ jup |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-lYnX-
HV vaatleja
liitunud: 16.07.2006
|
18.07.2006 12:16:18
|
|
|
Ma üleeile uuendasin oma tarkvara, aga kas keegi saaks öelda mida ta muutis siis?
Minu praegune versioon on CXC1250316R4DB0005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
18.07.2006 16:50:55
|
|
|
| -lYnX- kirjutas: |
Ma üleeile uuendasin oma tarkvara, aga kas keegi saaks öelda mida ta muutis siis?
Minu praegune versioon on CXC1250316R4DB0005 |
muutis valguse vilkumise ära ja selle ka et kõik pildid salvestab ära
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-lYnX-
HV vaatleja
liitunud: 16.07.2006
|
18.07.2006 17:59:50
|
|
|
Selge.(huvitav mul pole kunagi ühtegi pilti salvestamata jätnud)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
22.07.2006 00:57:41
|
|
|
| hmekk kirjutas: |
hmm
kuidas kõigil probleemid sellega on ?
ise pole ühtegi viga veel tähendanud peale nupu kräunumise |
keskimne joystik krääksubki, kusjuures ma ostsin poest k510i samamoodi yoistikuga ja ma olen alla 12h seda asja kasutanud ja juba kräuksubki kui yostikut alla poole vajutada.... väga paha kui juba poest selline asi kaasas.
kasutage kvaliteetset mootori õli
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
23.07.2006 10:39:56
|
|
|
| Kust te joystickuga W810i saite? Mul on üks hetkel käes ja sellel küll joystik puudub, mis on minu arvates suurim pluss võrreldes K750i-ga.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hepman
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
03.08.2006 01:40:01
|
|
|
Teadmiseks!
Ringtones Type Polyphonic (40 channels), MP3
Info @:
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w810-1402.php
Tõenäoliselt saad .mp3 helinaks panna mingi failihalduri kaudu(telefonis kindlasti on), walkman pleieri kaudu igatahes mitte
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
07.08.2006 14:54:39
|
|
|
Tirisin ericssoni lehelt update programmi ja tegin update ja peale seda ingliskeelne...
Mis tegin valesti ja kas on võimalik tagasi eesti keel sinna saada?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reigo
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2006
|
07.08.2006 15:30:57
|
|
|
| kui uuem versioon firmware-ist välja tuleb siis peaks saama, huvitav mul küll inglise keelseks ei teinud
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j@k0b$0n
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2004
|
12.09.2006 15:19:42
|
|
|
Mul on ka see telefon. Igatahes muidu olen asjaga väga rahul.
Ainult üks jama on. Kas te MMS-e saate välja saata? Ma mitte. Kuigi tellisin seaded jne. Käitsi ei saa ka seadistada, kuna telefon ei võimalda nii palju andmeid kirjutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
12.09.2006 16:29:10
|
|
|
| j@k0b$0n kirjutas: |
Mul on ka see telefon. Igatahes muidu olen asjaga väga rahul.
Ainult üks jama on. Kas te MMS-e saate välja saata? Ma mitte. Kuigi tellisin seaded jne. Käitsi ei saa ka seadistada, kuna telefon ei võimalda nii palju andmeid kirjutada. |
hmm... ma küll saan :S
kirjelda lähemalt, kas ütleb mingi veateate või lihtsalt ei jõua kohale?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j@k0b$0n
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2004
|
13.09.2006 12:33:29
|
|
|
| antti22 kirjutas: |
| j@k0b$0n kirjutas: |
Mul on ka see telefon. Igatahes muidu olen asjaga väga rahul.
Ainult üks jama on. Kas te MMS-e saate välja saata? Ma mitte. Kuigi tellisin seaded jne. Käitsi ei saa ka seadistada, kuna telefon ei võimalda nii palju andmeid kirjutada. |
hmm... ma küll saan :S
kirjelda lähemalt, kas ütleb mingi veateate või lihtsalt ei jõua kohale? |
Tähendab, kui ma panen MMS-i saatma, siis ta ei saada seda MMS-i ära vaid läheb kausta saatmiseks. Kui ma tellisin tele2 ja sony ericssoni kodukalt seaded ja kui ma hakkasin neid installima, siis ta ütles "Valed seaded. Proovi uuesti või võta ühendust oma teenuse pakkujaga".Igatahes mingi kala on sees. Vb ma teen lihtsalt midagi valesti.
Unustasin öelda, et ta ei saadagi MMS-i välja. Seal kaustas saatmiseks ta pidevalt proovib seda välja saata, aga ebaõnnestub.
Kui hakkasin sõnumi seadetes ja MMS-Profiili alt ise seadistama, siis netis on kirjas järgmised asjad, mida peab kirjutama:
avaleht: http://mmsc.tele2.ee
APN (pццrduspunkt): mms.tele2.ee
IP aadress: 193.012.040.006
port: 9201 (proxy puhul 8080)
Aga telefonis saab kirjutada ainult:
MMS-profiili nimi
Sõnumiserver
Interneti profiil
Ja see on kõik. Ma ei saa aru mis ma valesti teen
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
18.09.2006 01:20:26
|
|
|
| hmekk kirjutas: |
hmm
kuidas kõigil probleemid sellega on ?
ise pole ühtegi viga veel tähendanud peale nupu kräunumise |
inimesed uuendavad uisapäisa tarkvara.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cityboy
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2003
|
18.09.2006 08:22:21
|
|
|
| j@k0b$0n kirjutas: |
Kui hakkasin sõnumi seadetes ja MMS-Profiili alt ise seadistama, siis netis on kirjas järgmised asjad, mida peab kirjutama:
avaleht: http://mmsc.tele2.ee
APN (pццrduspunkt): mms.tele2.ee
IP aadress: 193.012.040.006
port: 9201 (proxy puhul 8080)
Aga telefonis saab kirjutada ainult:
MMS-profiili nimi
Sõnumiserver
Interneti profiil |
Mul omal sellist telefoni pole, et proovida, aga wild guess oleks, et tee Interneti profiil, kuhu kirjutad need APN, IP ja port ning siis MMS profiili tegemisel valid, et kasutataks seda Interneti profiili, mille sa just tegid.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
20.09.2006 16:52:39
|
|
|
| j@k0b$0n kirjutas: |
| antti22 kirjutas: |
| j@k0b$0n kirjutas: |
Mul on ka see telefon. Igatahes muidu olen asjaga väga rahul.
Ainult üks jama on. Kas te MMS-e saate välja saata? Ma mitte. Kuigi tellisin seaded jne. Käitsi ei saa ka seadistada, kuna telefon ei võimalda nii palju andmeid kirjutada. |
hmm... ma küll saan :S
kirjelda lähemalt, kas ütleb mingi veateate või lihtsalt ei jõua kohale? |
Tähendab, kui ma panen MMS-i saatma, siis ta ei saada seda MMS-i ära vaid läheb kausta saatmiseks. Kui ma tellisin tele2 ja sony ericssoni kodukalt seaded ja kui ma hakkasin neid installima, siis ta ütles "Valed seaded. Proovi uuesti või võta ühendust oma teenuse pakkujaga".Igatahes mingi kala on sees. Vb ma teen lihtsalt midagi valesti.
Unustasin öelda, et ta ei saadagi MMS-i välja. Seal kaustas saatmiseks ta pidevalt proovib seda välja saata, aga ebaõnnestub.
Kui hakkasin sõnumi seadetes ja MMS-Profiili alt ise seadistama, siis netis on kirjas järgmised asjad, mida peab kirjutama:
avaleht: http://mmsc.tele2.ee
APN (pццrduspunkt): mms.tele2.ee
IP aadress: 193.012.040.006
port: 9201 (proxy puhul 8080)
Aga telefonis saab kirjutada ainult:
MMS-profiili nimi
Sõnumiserver
Interneti profiil
Ja see on kõik. Ma ei saa aru mis ma valesti teen  |
SEADED ---> SIDE ---> INTERNETI-SEADED ---> INTERNETI-PROFIILID ----> UUS PROFIIL
sinna sisestad nime ja kasuta konto alt valid uue konto ja sinna sisestad oma need andmed. ja siis peaks vb töötama.
Minu küsimus oleks et kas w810i toetab 2GB mälu?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|