Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 19:10:00 vasta tsitaadiga

1 celeron 366mhz
2 pentium3 650 mhz
3 amd athlon 3500+
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2006 19:10:47 vasta tsitaadiga

p1-120
486sx25
486dx33
486dx4-100
p1-166mmx
celeron466
p2-350
celeron766
athlon1ghz
celeron2,4ghz

sellises j2rjekorras ka siis...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number47
Kreisi kasutaja
Number47

liitunud: 07.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2006 17:20:29 vasta tsitaadiga

venelaste Iskra (IBM PC-XT kloon) 8086
Intel 286, 10mhz
AMD 486sx, 50mhz
Intel 486dx, 66mhz
Intel Pentium, 75mhz
Celeron 300.A (Mendocino)
AMD Duron 650mhz (Spitfire vist)
Celeron D 2.4Ghz
Pentium II 350mhz
Pentium III 450mhz (Katmai)
Macintosh 68030, 33mhz
Pentium M 1.7Ghz (Dothan) <---- Läppar praegu paranduses,
seega kasutan praegu:
Pentium III 500Mhz (Katmai)

_________________
Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.03.2006 17:28:18 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
Celeron 1,2ghz Tualatin
P4 2,6ghz Northwood
A64 3400+ Newcastle
A64 3500+Winchester
A64 3000+ Venice
A64 3200+ Winchester
A64 3000+ Venice
A64 3200+ Venice
Opteron 144
Opteron 148
Opteron 146


Opteron 170 Dual Core 2,8ghz 1,375v
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eweb
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2006 14:52:15 vasta tsitaadiga

peaks mälu järgi olema:
286 10MHz
Celeron 300MHz@333
Duron 800
Duron 1300
Duron 1400
Duron 750
Celeron 500

kurb..
emaplaadi poolest paneks küll praegu 1000 peale.. aga rahasid pole
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 12:18:16 vasta tsitaadiga

1. 486
2. AMD 90 MHz
3. AMD Duron 1,6 GB

Hmmm ... mnjah ... viimase 5-6 aasta jooksul kipub AMD domineerima.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 12:29:33 vasta tsitaadiga

duron 700
athlon 1200
sempron 2800+
barton M 2800+

cel 600
PIII 866
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chumba
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 12:37:20 vasta tsitaadiga

Celeron 433
XP 1800+(Palomino)
XP 2500+(Barton)
A64 3200+(Venice)
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 00:46:17 vasta tsitaadiga

Rutz kirjutas:
486DX 66MHz
Pentium I 133MHz
AMD K6-2 450MHz (mingi omaaja megavinge compaqi läpus oli)
AMD Duron 750Mhz "Spitfire"
Celeron 1,1GHz (samuti läpakas, mis eksisteeris mingi aeg koos duroniga)
socetA AMD Sempron 2500+
s939 AMD Athlon 64 3000+ "Winchester"
s754 AMD Sempron64 2800+ "Palermo"

+ s479 Intel Pentium M 740 1,73GHz 2MB L2 cache 533MHz Bus "Dothan"

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2006 01:48:55 vasta tsitaadiga

486 miskine ibm läppari sees
1700+ palo
1700+ tbred
2500+ barton
3000+ venice
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naxitrall
Piiratud kasutaja
naxitrall

liitunud: 10.09.2004




sõnum 05.03.2006 02:47:35 vasta tsitaadiga

naxitrall kirjutas:
1. P2 266mhz
2. P3 750mhz
3. P4 2ghz (Northwood)
4. P4 2,6ghz (Northwood, surnud)
5. AMD A64 3200+ (s.754, newcastle)
6. AMD A64 3500+ (s.939, venice core, surnud)
7. AMD A64 3200+ (s.939, venice core)
8. P4 2,6ghz (Northwood, surnud)

Väike update jälle..lisandunud on vahepeal:
9. AMD A64 3200+ (s939, venice core@3,3GHz)
10. AMD A64 3500+ (s939, venice core)
11. ja esmaspäevast on kasutusel Pentium M 740 "Dothan"
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 4 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.03.2006 04:54:54 vasta tsitaadiga

1. 8086 4,7 mhz (vist, ei mäleta enam)
2. 286 12mhz
3. 386sx-25
4. 486sx2-50
5. 486dx-66
6. pentium2 266mhz
7. duron 750mhz
8. duron 1300mhz
9. duron 1800mhz
10. athlon64 s754 3000+

secondary masinas siis:
1. pentium 120mhz
2. pentium 200mhx mmx
3. duron 750mhz
4. pentium3 933mhz
5. celeron 533mhz

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 06.03.2006 01:04:29 vasta tsitaadiga

1) Mingi 486
2) PIII 866 MHz
3) P4 2.4 GHz
4) P4 3.0 GHz

Lühiajaliselt läbi käinud veel paar Duron 900, P4 2.0 GHz jne.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 07.03.2006 22:02:25 vasta tsitaadiga

P2 400mhz
P3 933mhz
P4 3,0ghz
P4 3,0ghz
Nüüd tuleb kohe AMD. 8)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 22:13:08 vasta tsitaadiga

Pentium III 800MHz Coppermine - sõbra käest sain tasuta, koos emaplaadiga P3 450 upgrade
Athlon 2800+ Barton 266MHz FSB - uue emaplaadiga jookseb 12*400 all 3200+'na.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ALi
HV kasutaja
ALi

liitunud: 13.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2006 15:29:33 vasta tsitaadiga

Põhimasinates olnud:
Intel 8086 4,7 MHz
Intel Celeron 300 MHz
AMD Athlon 1200 MHz
Intel Pentium II 300 MHz
Intel Pentium III 500 MHz <--- praegu

Nurgas vedelevad:
AMD K-5 100 MHz
Intel Pentium 100 MHz
Intel Pentium 133 MHz
Intel Pentium 166 MHz
Intel Pentium MMX 166 MHz

Veel on kunagi käest läbi käinud miskisugused 486-d.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 12:23:38 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
1) PII 333 @ 416MHz (slot1
2) Celeron 566 @ 875MHz (socket 370)
3) Athlon Thunderbird 1333MHz @ ~1450MHz (socket A)
4) Duron 1600 @ Athlon XP 1900+ (l2 unlocked) (socket A)

Ja ongi kõik, minu enda koduses põhiarvutis siis, viimased kaks proset erinevatel emaplaatidel kah olnud oma põhi aja icon_cry.gif


Vahepeal eelmine aasta lisandus:

5) Athlon XP 2500+ @ 3200+ (socket A)
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2006 01:03:01 vasta tsitaadiga

pentium, celeron, celeron, celeron, celeron, pentium, 486, pentium, pentium, .... , .... , .... , duron, pentium, pentium, celeron, pentium
arvuga kindlasti rukkis, a umbes nii ta on.
kesse ikka jaksab neid meeles pidada.
raamatupidamisest muidugi saaks vaadata, masendus tuleks peale icon_sad.gif
aga järgmine on core. mwahahah. omg lolz

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 15:33:53 vasta tsitaadiga

Intel Celeron 466mhz - 1999 - Esimene arvuti üldse
AMD Athlon64 3000+ soc754 "Newcaslte"- 2004 - celeron466 jäi aeglaseks, sa ostetud uus komplekt
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Venice" - 2005 - Tulid uhked ja 1337 veniced, müüsin newcastle ja 8kda3j maha ja ostsin nf3 mobo ja venice ja olin eliit.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" - 2005 - oli vaja üle minna nf4 platvormile, mistõttu müüsin venice maha ja sain vastu winchesteri + raha.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" - 2005 - eelmine winny üldse ei klokkunud, müüsin vana winny maha ja ostsin uue. Uus klokkus.
Intel Celeron M 360 1,3ghz "Dothan" - 2006 - tuli läptopi isu ja ostsin läptopi. Seal oli selline prose.
Intel Pentium M 740 1,73ghz "Dothan" - 2006 - müüsin läptopi maha ja läksin üle pentiumM süsteemile.
Intel Pentium M 740 1,73ghz "Dothan" - 2006 - eelmine dothan põles maha, mistõttu oli vaja uus soetada.
AMD Athlon64 3800+ soc939 "Venice" -2006- dothanisüsteem viskas üle ja läksin üle amd süsteemile.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" -2006- krt mul vaja on seda 3800+ venicet. Vahetasin selle 3000+ winny vastu + raha.

Hetkel kõik 8)
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 19:41:24 vasta tsitaadiga

1.386 intel 10 mhz vist
2.486 intel 20 mhz
3.486 intel mingi 80 mhz vist
4 P75 intel 75 mhz
5 P200mmx intel 200 mhz
6.AthlonXP 1800+
7.AthlonXP 2500+
8.P4 3.0 HT
9.AMD64 Athlon 3200+

Ehk oli veel midagi aga enam ei mäleta
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2006 20:28:07 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
386
P3- 866mhz
P4- 2,4 GHz
P4 - 3.0 GHz HT


Lisandus AMD 3700+ San Diego ( esimene AMD kogemus , hetkel olen väga rahul.)
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2006 00:04:21 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
Intel Celeron 466mhz - 1999 - Esimene arvuti üldse
AMD Athlon64 3000+ soc754 "Newcaslte"- 2004 - celeron466 jäi aeglaseks, sa ostetud uus komplekt
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Venice" - 2005 - Tulid uhked ja 1337 veniced, müüsin newcastle ja 8kda3j maha ja ostsin nf3 mobo ja venice ja olin eliit.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" - 2005 - oli vaja üle minna nf4 platvormile, mistõttu müüsin venice maha ja sain vastu winchesteri + raha.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" - 2005 - eelmine winny üldse ei klokkunud, müüsin vana winny maha ja ostsin uue. Uus klokkus.
Intel Celeron M 360 1,3ghz "Dothan" - 2006 - tuli läptopi isu ja ostsin läptopi. Seal oli selline prose.
Intel Pentium M 740 1,73ghz "Dothan" - 2006 - müüsin läptopi maha ja läksin üle pentiumM süsteemile.
Intel Pentium M 740 1,73ghz "Dothan" - 2006 - eelmine dothan põles maha, mistõttu oli vaja uus soetada.
AMD Athlon64 3800+ soc939 "Venice" -2006- dothanisüsteem viskas üle ja läksin üle amd süsteemile.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" -2006- krt mul vaja on seda 3800+ venicet. Vahetasin selle 3000+ winny vastu + raha.

Hetkel kõik 8)


AMD Opteron 144 @ 2700mhz 1,37V thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 09.04.2006 14:45:01 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
P2 400mhz
P3 933mhz
P4 3,0ghz
P4 3,0ghz
Nüüd tuleb kohe AMD. 8)

Järmine nädal on 3700+ San Diego käes. 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2006 17:11:19 vasta tsitaadiga

286
386
Celeron 366
Duron 800
AXP Palomino 1800+
AXP Tbred B 1700+
AXP Tbred B 2400+
AXP Tbred B 1700+
AXP Barton 2500+
AXP Barton 2500+
AXP Barton 2500+
AXP Mobile Barton 2400+
Tbird 1333
Tbird 1200
A64 Winchester 3200+
A64 Venice 3500+
A64 Venice 3200+
A64 Venice 3000+
A64 Winchester 3000+
PM Dothan 730
PM Dothan 740
PM Dothan 740
PM Dothan 780 - killer
P4 PD820
P4 PD920

lõpetuseks: Intel owns icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2006 20:40:19 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
neoman kirjutas:
386
P3- 866mhz
P4- 2,4 GHz
P4 - 3.0 GHz HT


Lisandus AMD 3700+ San Diego


Nüüd siis AMD Opteron 146
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2006 20:43:00 vasta tsitaadiga

aix17 kirjutas:
aix17 kirjutas:
1) P2 233MMX (2000)
2) Duron 750 (2001)
3) Athlon XP 2000+ (2003)
4) Athlon XP 1700+ (2004) [see lihtsalt klokkus ropult paremini kui 2000+]
5) Athlon XP 2500+ Barton (2005) [lahtised kordajad jne]
6) Athlon 64 3200+ 939 'Venice E6' (2005)

7) Opteron 144

8.) Athlon 64 3000+ 'Winchester'
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 10:58:10 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Ajaliselt:
Intel Celeron 300A MHz
Intel Celeron 2,6 Gh
AMD Athlon XP 2000+

AMD Athlon XP 2500+
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 13:42:18 vasta tsitaadiga

1) 386 33mhz
2) pentium 4 2.0Ghz
3) pentuim 4 3.0Ghz HT
4) pentium M 1.73Ghz
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 13:54:11 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
cellu 433
xp 2500+
xp 3000+ fsb333
xp 2500+
xp 1700+
xp 2500+


xp 1700+
a64 3200+ winchester
a64 3200+ venice
a64 3000+ venice

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2006 14:00:33 vasta tsitaadiga

'95 286
'97 P200 MMX
'00 Athlon 700MHz
'00 P III M 700MHz
'04 P M 1,4GHz Banias
'05 P M 1,7GHz Dothan
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernitz
HV vaatleja
Ernitz

liitunud: 15.04.2006




sõnum 16.04.2006 17:32:14 vasta tsitaadiga

Teil kõigil on siin väga toredad prosed kuid mina lasen ikka Pentium MMX 166 ringi 8)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddario
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2005




sõnum 20.04.2006 17:48:23 vasta tsitaadiga

1. Soc8 150MHz
2. Soc370 999.99 MHz (Esimene nullist kokkupandud masin.)

_________________
daddario@debianx:~$
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 20.04.2006 17:55:09 vasta tsitaadiga

OCUser, celeron ehmatas algul nii ära? icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.04.2006 18:12:20 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
p166 mmx
Paar aastakest hiljem avastasin klokkamise rõõmud ning keerasin selle 188 peale, UT's kasvas keskmine FPS 17'lt 18'le. Mina olin rahul icon_biggrin.gif

Üks suvi oli cel400.
Suht tegija teatud olukordades võrreldes vanaga

p200@225 mmx. vana masin sai uue prose
p4 2.8@3.3. Hetkel rahul

Järgmine prose tuleb võibolla aasta pärast, kas mulitcore või Cell kui midagi peaks sellest saadaval olema alla uue auto hinna
Enne kui multicoreni j6udsin k2is ka yks presku 3.2G l2bi.
Hetkeseisuga olen kaks p2eva olnud 6nnelik P4 920 2.8G dualcore omanik

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 22:46:20 vasta tsitaadiga

1)33mhz
2)100mhz
3)166mhz
4)233mhz
5)350mhz
6)450mhz

7)Amd Xp 2800+(barton) thumbs_up.gif
icon_razz.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006




sõnum 13.05.2006 12:25:49 vasta tsitaadiga

1. 120mhz p1 socket7
2. 233mhz p1 mmx (eelmise upgrade)
3.k6 350 mhz (eelmise järjekordne upgrade)
4.p2 450 (praegunegi) icon_redface.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2006 12:27:25 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
velzatis kirjutas:
Intel Celeron 466mhz - 1999 - Esimene arvuti üldse
AMD Athlon64 3000+ soc754 "Newcaslte"- 2004 - celeron466 jäi aeglaseks, sa ostetud uus komplekt
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Venice" - 2005 - Tulid uhked ja 1337 veniced, müüsin newcastle ja 8kda3j maha ja ostsin nf3 mobo ja venice ja olin eliit.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" - 2005 - oli vaja üle minna nf4 platvormile, mistõttu müüsin venice maha ja sain vastu winchesteri + raha.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" - 2005 - eelmine winny üldse ei klokkunud, müüsin vana winny maha ja ostsin uue. Uus klokkus.
Intel Celeron M 360 1,3ghz "Dothan" - 2006 - tuli läptopi isu ja ostsin läptopi. Seal oli selline prose.
Intel Pentium M 740 1,73ghz "Dothan" - 2006 - müüsin läptopi maha ja läksin üle pentiumM süsteemile.
Intel Pentium M 740 1,73ghz "Dothan" - 2006 - eelmine dothan põles maha, mistõttu oli vaja uus soetada.
AMD Athlon64 3800+ soc939 "Venice" -2006- dothanisüsteem viskas üle ja läksin üle amd süsteemile.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" -2006- krt mul vaja on seda 3800+ venicet. Vahetasin selle 3000+ winny vastu + raha.

Hetkel kõik 8)


AMD Opteron 144 @ 2700mhz 1,37V thumbs_up.gif
Winchester 3200+ ja järgmine arvatavasti Pentium D 930 2x3ghz
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2006 20:41:11 vasta tsitaadiga

Intel P1 100@133 aastatel 1996-2000
Intel cel 333@417 aastatel 2000-2002
Intel p3M 700 Fujitsu läpakas 2002-2003
AMD AXP 1400@1833 2003-2004
AMD AXP-Barton M 1800@2200 2004-2005
AMD A64 venice 1,8ghz@2,5 2005-...

järgmine tuleb vist Intel icon_smile.gif


viimati muutis anubis 14.05.2006 19:16:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2006 18:30:12 vasta tsitaadiga

Intel Inside 166Mhz
1.6GHZ Pentium 3
AMD Sempron 3000+
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 15.05.2006 10:31:06 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Vidget kirjutas:
1) 086 (sai üks mõttetu kasutatud juust soetatud)
2) Pentium 200 MMX (tohutu hüpe...kestis pea 5a 8) )
3) Athlon 900Mhz (järjekordne suur hüpe)
4) Celeron 1700Mhz (neti jaoks piisav pill..rahahäda nõudis sellist)
5) Athlon XP 2200+ (see oli vägev masin...hüpe oli võimas)
6) Celeron 600Mhz (ajutine masin)
7) Celeron 800@1066 (Prose ostes saadik kohe kloki alla...win 98 ei suutnud küll masin installida, aga 2000 jookseb mühinal)
8 ) Athlon XP 1700+ lahtiste kordajatega (oli äge prose...sai hirmsalt klokkamist proovitud)
9) Athlon XP 2600+ (Praegu masinas ja sellel jagub jõudlust vast mõneks heaks kuuks....klokk kah loomulikult seljas)

Nüüdseks lisanud seeria:
10) Athlon XP 2500+ (lahtiste kordajatega barton)
11) Athlon Xp 1800+ (Lahtiste kordajatega tbred-a)
12) Sempron 2500+ (tbred-b corega ja taktiks 2,1Ghz)

Jällegi on aeg oma töö teinud:
13) Pentium M 1,3Ghz Banias (Läpakas)
14) Sempron 3100+ soc 754 (Lauakas)
15) Pentium 4m 1,8Ghz (töö läpakas)
16) Sempron 2200+ Soc A (Netimasinas)
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2006 23:08:27 vasta tsitaadiga

Rutz kirjutas:
486DX 66MHz
Pentium I 133MHz
AMD K6-2 450MHz (mingi omaaja megavinge compaqi läpus oli)
AMD Duron 750Mhz "Spitfire"
Celeron 1,1GHz (samuti läpakas, mis eksisteeris mingi aeg koos duroniga)
socetA AMD Sempron 2500+
s939 AMD Athlon 64 3000+ "Winchester"
s754 AMD Sempron64 2800+ "Palermo"
s479 Intel Pentium M 740 1,73GHz 2MB L2 cache 533MHz Bus "Dothan"

+ uuesti s754 AMD Sempron64 2800+ "Palermo"

_________________
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2006 23:58:39 vasta tsitaadiga

Killer89 kirjutas:
Killer89 kirjutas:
1) Intel Pentium III 550@616MHz
2) Intel Pentium III 600@800MHz
3) AMD Athlon 64 3000+ Venice 1800@2600MHz

4. Opteron 144 @ 2700MHz 8)

5. 3700+ San Diego @ 2600MHz
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 20.05.2006 00:25:37 vasta tsitaadiga

P1 133 MHz
P1 233 MHz
P2 350 MHz
P2 450 MHz
P4 1700 MHz
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 19:20:20 vasta tsitaadiga

Killer89 kirjutas:
Killer89 kirjutas:
Killer89 kirjutas:
1) Intel Pentium III 550@616MHz
2) Intel Pentium III 600@800MHz
3) AMD Athlon 64 3000+ Venice 1800@2600MHz

4. Opteron 144 @ 2700MHz 8)

5. 3700+ San Diego @ 2600MHz

6. Opteron 144 @ 3100MHz
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 22:21:34 vasta tsitaadiga

1.Intel Celeron 366mhz
2.Intel Pentium 3 650mhz
3.Amd Athlon 64 3500+ 2,2ghz
4.Amd Athlon 64 x2 3800+ 2,0ghz

See siis minu prosede ajalugu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112233
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 24.05.2006 23:01:19 vasta tsitaadiga

-P166MMX
-P233MMX
-Cel300
-K6-2 550
-Cel900
-P4 2.8
-P4 640
-Sempron64 2800+
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 01:54:59 vasta tsitaadiga

ei loe enam...
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2006 03:30:17 vasta tsitaadiga

1. Intel Pentium 133Mhz
2. Intel Celeron 1300Mhz
3. AMD Sempron 2800+ (2000Mhz)
3.1. Cyrix 686 200Mhz
3.2. Intel Pentium 166Mhz
3.3. AMD 486 100Mhz (garantii kleebis kah peal, a mul selline karvane tunne, et garantii ei kehti enam, kuigi kleebis on terve)

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.05.2006 13:53:26 vasta tsitaadiga

Ho Ho@10.02.2005 kirjutas:
p166 mmx
Paar aastakest hiljem avastasin klokkamise rõõmud ning keerasin selle 188 peale, UT's kasvas keskmine FPS 17'lt 18'le. Mina olin rahul icon_biggrin.gif

Üks suvi oli cel400.
Suht tegija teatud olukordades võrreldes vanaga

p200@225 mmx. vana masin sai uue prose
p4 2.8@3.3. Hetkel rahul

Järgmine prose tuleb võibolla aasta pärast, kas mulitcore või Cell kui midagi peaks sellest saadaval olema alla uue auto hinna
Kõik ei läinudki päris nii nagu ennustasin icon_smile.gif
Umbes pool aastat tagasi ostsin 3.2GHz Presku ning umbes kuu aega tagasi vahetasin selle P4 920 vastu. Viimane on siis 65nm dualcore 2.8GHz24/7 default voldiga 3.6GHz peal.

Ennustus tulevikku:
Uueks aastaks Conroe või kui rikkaks hakkan siis 2x dualcore opteron või Woodchresti.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2006 10:58:07 vasta tsitaadiga

Intel 486 133mhz
pentium 1 120mhz
pentium 2 266mhz
pentium 4 1,4ghz
pentum 4 2,0ghz@2,8ghz
Pentum M banias 1,6ghz @Nc8000
Celeron 1ghz @Hp omnibook xt6050
Athlon XP 2800+ barton @2,3ghz
pentium 4-M 1,8ghz@ibm t30
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.