|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
20.02.2006 19:10:00
|
|
|
1 celeron 366mhz
2 pentium3 650 mhz
3 amd athlon 3500+
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
20.02.2006 19:10:47
|
|
|
p1-120
486sx25
486dx33
486dx4-100
p1-166mmx
celeron466
p2-350
celeron766
athlon1ghz
celeron2,4ghz
sellises j2rjekorras ka siis...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number47
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2004
|
02.03.2006 17:20:29
|
|
|
venelaste Iskra (IBM PC-XT kloon) 8086
Intel 286, 10mhz
AMD 486sx, 50mhz
Intel 486dx, 66mhz
Intel Pentium, 75mhz
Celeron 300.A (Mendocino)
AMD Duron 650mhz (Spitfire vist)
Celeron D 2.4Ghz
Pentium II 350mhz
Pentium III 450mhz (Katmai)
Macintosh 68030, 33mhz
Pentium M 1.7Ghz (Dothan) <---- Läppar praegu paranduses,
seega kasutan praegu:
Pentium III 500Mhz (Katmai)
_________________ Ärifoorumi tehingud alaealistega vaid vanemate kirjaliku nõusoleku esitamisel! |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
02.03.2006 17:28:18
|
|
|
| Evil1923 kirjutas: |
Celeron 1,2ghz Tualatin
P4 2,6ghz Northwood
A64 3400+ Newcastle
A64 3500+Winchester
A64 3000+ Venice
A64 3200+ Winchester
A64 3000+ Venice
A64 3200+ Venice
Opteron 144
Opteron 148
Opteron 146 |
Opteron 170 Dual Core 2,8ghz 1,375v
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eweb
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2003
|
03.03.2006 14:52:15
|
|
|
peaks mälu järgi olema:
286 10MHz
Celeron 300MHz@333
Duron 800
Duron 1300
Duron 1400
Duron 750
Celeron 500
kurb..
emaplaadi poolest paneks küll praegu 1000 peale.. aga rahasid pole
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
04.03.2006 12:18:16
|
|
|
1. 486
2. AMD 90 MHz
3. AMD Duron 1,6 GB
Hmmm ... mnjah ... viimase 5-6 aasta jooksul kipub AMD domineerima.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virks
HV Guru
liitunud: 19.03.2004
|
04.03.2006 12:29:33
|
|
|
duron 700
athlon 1200
sempron 2800+
barton M 2800+
cel 600
PIII 866
|
|
| Kommentaarid: 526 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
420 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chumba
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
04.03.2006 12:37:20
|
|
|
Celeron 433
XP 1800+(Palomino)
XP 2500+(Barton)
A64 3200+(Venice)
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
05.03.2006 00:46:17
|
|
|
| Rutz kirjutas: |
486DX 66MHz
Pentium I 133MHz
AMD K6-2 450MHz (mingi omaaja megavinge compaqi läpus oli)
AMD Duron 750Mhz "Spitfire"
Celeron 1,1GHz (samuti läpakas, mis eksisteeris mingi aeg koos duroniga)
socetA AMD Sempron 2500+
s939 AMD Athlon 64 3000+ "Winchester"
s754 AMD Sempron64 2800+ "Palermo" |
+ s479 Intel Pentium M 740 1,73GHz 2MB L2 cache 533MHz Bus "Dothan"
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
05.03.2006 01:48:55
|
|
|
486 miskine ibm läppari sees
1700+ palo
1700+ tbred
2500+ barton
3000+ venice
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naxitrall
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.09.2004
|
05.03.2006 02:47:35
|
|
|
| naxitrall kirjutas: |
1. P2 266mhz
2. P3 750mhz
3. P4 2ghz (Northwood)
4. P4 2,6ghz (Northwood, surnud)
5. AMD A64 3200+ (s.754, newcastle)
6. AMD A64 3500+ (s.939, venice core, surnud)
7. AMD A64 3200+ (s.939, venice core)
8. P4 2,6ghz (Northwood, surnud) |
Väike update jälle..lisandunud on vahepeal:
9. AMD A64 3200+ (s939, venice core@3,3GHz)
10. AMD A64 3500+ (s939, venice core)
11. ja esmaspäevast on kasutusel Pentium M 740 "Dothan"
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
4 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
05.03.2006 04:54:54
|
|
|
1. 8086 4,7 mhz (vist, ei mäleta enam)
2. 286 12mhz
3. 386sx-25
4. 486sx2-50
5. 486dx-66
6. pentium2 266mhz
7. duron 750mhz
8. duron 1300mhz
9. duron 1800mhz
10. athlon64 s754 3000+
secondary masinas siis:
1. pentium 120mhz
2. pentium 200mhx mmx
3. duron 750mhz
4. pentium3 933mhz
5. celeron 533mhz
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
06.03.2006 01:04:29
|
|
|
1) Mingi 486
2) PIII 866 MHz
3) P4 2.4 GHz
4) P4 3.0 GHz
Lühiajaliselt läbi käinud veel paar Duron 900, P4 2.0 GHz jne.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
07.03.2006 22:02:25
|
|
|
P2 400mhz
P3 933mhz
P4 3,0ghz
P4 3,0ghz
Nüüd tuleb kohe AMD. 8)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
07.03.2006 22:13:08
|
|
|
Pentium III 800MHz Coppermine - sõbra käest sain tasuta, koos emaplaadiga P3 450 upgrade
Athlon 2800+ Barton 266MHz FSB - uue emaplaadiga jookseb 12*400 all 3200+'na.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ALi
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002
|
09.03.2006 15:29:33
|
|
|
Põhimasinates olnud:
Intel 8086 4,7 MHz
Intel Celeron 300 MHz
AMD Athlon 1200 MHz
Intel Pentium II 300 MHz
Intel Pentium III 500 MHz <--- praegu
Nurgas vedelevad:
AMD K-5 100 MHz
Intel Pentium 100 MHz
Intel Pentium 133 MHz
Intel Pentium 166 MHz
Intel Pentium MMX 166 MHz
Veel on kunagi käest läbi käinud miskisugused 486-d.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
11.03.2006 12:23:38
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
1) PII 333 @ 416MHz (slot1
2) Celeron 566 @ 875MHz (socket 370)
3) Athlon Thunderbird 1333MHz @ ~1450MHz (socket A)
4) Duron 1600 @ Athlon XP 1900+ (l2 unlocked) (socket A)
Ja ongi kõik, minu enda koduses põhiarvutis siis, viimased kaks proset erinevatel emaplaatidel kah olnud oma põhi aja  |
Vahepeal eelmine aasta lisandus:
5) Athlon XP 2500+ @ 3200+ (socket A)
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
12.03.2006 01:03:01
|
|
|
pentium, celeron, celeron, celeron, celeron, pentium, 486, pentium, pentium, .... , .... , .... , duron, pentium, pentium, celeron, pentium
arvuga kindlasti rukkis, a umbes nii ta on.
kesse ikka jaksab neid meeles pidada.
raamatupidamisest muidugi saaks vaadata, masendus tuleks peale
aga järgmine on core. mwahahah. omg lolz
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.03.2006 15:33:53
|
|
|
Intel Celeron 466mhz - 1999 - Esimene arvuti üldse
AMD Athlon64 3000+ soc754 "Newcaslte"- 2004 - celeron466 jäi aeglaseks, sa ostetud uus komplekt
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Venice" - 2005 - Tulid uhked ja 1337 veniced, müüsin newcastle ja 8kda3j maha ja ostsin nf3 mobo ja venice ja olin eliit.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" - 2005 - oli vaja üle minna nf4 platvormile, mistõttu müüsin venice maha ja sain vastu winchesteri + raha.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" - 2005 - eelmine winny üldse ei klokkunud, müüsin vana winny maha ja ostsin uue. Uus klokkus.
Intel Celeron M 360 1,3ghz "Dothan" - 2006 - tuli läptopi isu ja ostsin läptopi. Seal oli selline prose.
Intel Pentium M 740 1,73ghz "Dothan" - 2006 - müüsin läptopi maha ja läksin üle pentiumM süsteemile.
Intel Pentium M 740 1,73ghz "Dothan" - 2006 - eelmine dothan põles maha, mistõttu oli vaja uus soetada.
AMD Athlon64 3800+ soc939 "Venice" -2006- dothanisüsteem viskas üle ja läksin üle amd süsteemile.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" -2006- krt mul vaja on seda 3800+ venicet. Vahetasin selle 3000+ winny vastu + raha.
Hetkel kõik 8)
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
22.03.2006 19:41:24
|
|
|
1.386 intel 10 mhz vist
2.486 intel 20 mhz
3.486 intel mingi 80 mhz vist
4 P75 intel 75 mhz
5 P200mmx intel 200 mhz
6.AthlonXP 1800+
7.AthlonXP 2500+
8.P4 3.0 HT
9.AMD64 Athlon 3200+
Ehk oli veel midagi aga enam ei mäleta
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
23.03.2006 20:28:07
|
|
|
| neoman kirjutas: |
386
P3- 866mhz
P4- 2,4 GHz
P4 - 3.0 GHz HT |
Lisandus AMD 3700+ San Diego ( esimene AMD kogemus , hetkel olen väga rahul.)
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
06.04.2006 00:04:21
|
|
|
| velzatis kirjutas: |
Intel Celeron 466mhz - 1999 - Esimene arvuti üldse
AMD Athlon64 3000+ soc754 "Newcaslte"- 2004 - celeron466 jäi aeglaseks, sa ostetud uus komplekt
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Venice" - 2005 - Tulid uhked ja 1337 veniced, müüsin newcastle ja 8kda3j maha ja ostsin nf3 mobo ja venice ja olin eliit.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" - 2005 - oli vaja üle minna nf4 platvormile, mistõttu müüsin venice maha ja sain vastu winchesteri + raha.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" - 2005 - eelmine winny üldse ei klokkunud, müüsin vana winny maha ja ostsin uue. Uus klokkus.
Intel Celeron M 360 1,3ghz "Dothan" - 2006 - tuli läptopi isu ja ostsin läptopi. Seal oli selline prose.
Intel Pentium M 740 1,73ghz "Dothan" - 2006 - müüsin läptopi maha ja läksin üle pentiumM süsteemile.
Intel Pentium M 740 1,73ghz "Dothan" - 2006 - eelmine dothan põles maha, mistõttu oli vaja uus soetada.
AMD Athlon64 3800+ soc939 "Venice" -2006- dothanisüsteem viskas üle ja läksin üle amd süsteemile.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" -2006- krt mul vaja on seda 3800+ venicet. Vahetasin selle 3000+ winny vastu + raha.
Hetkel kõik 8) |
AMD Opteron 144 @ 2700mhz 1,37V
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
09.04.2006 14:45:01
|
|
|
| prigo kirjutas: |
P2 400mhz
P3 933mhz
P4 3,0ghz
P4 3,0ghz
Nüüd tuleb kohe AMD. 8) |
Järmine nädal on 3700+ San Diego käes. 8)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
09.04.2006 17:11:19
|
|
|
286
386
Celeron 366
Duron 800
AXP Palomino 1800+
AXP Tbred B 1700+
AXP Tbred B 2400+
AXP Tbred B 1700+
AXP Barton 2500+
AXP Barton 2500+
AXP Barton 2500+
AXP Mobile Barton 2400+
Tbird 1333
Tbird 1200
A64 Winchester 3200+
A64 Venice 3500+
A64 Venice 3200+
A64 Venice 3000+
A64 Winchester 3000+
PM Dothan 730
PM Dothan 740
PM Dothan 740
PM Dothan 780 - killer
P4 PD820
P4 PD920
lõpetuseks: Intel owns
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
11.04.2006 20:40:19
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| neoman kirjutas: |
386
P3- 866mhz
P4- 2,4 GHz
P4 - 3.0 GHz HT |
Lisandus AMD 3700+ San Diego |
Nüüd siis AMD Opteron 146
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
11.04.2006 20:43:00
|
|
|
| aix17 kirjutas: |
| aix17 kirjutas: |
1) P2 233MMX (2000)
2) Duron 750 (2001)
3) Athlon XP 2000+ (2003)
4) Athlon XP 1700+ (2004) [see lihtsalt klokkus ropult paremini kui 2000+]
5) Athlon XP 2500+ Barton (2005) [lahtised kordajad jne]
6) Athlon 64 3200+ 939 'Venice E6' (2005) |
7) Opteron 144 |
8.) Athlon 64 3000+ 'Winchester'
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
16.04.2006 10:58:10
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
Ajaliselt:
Intel Celeron 300A MHz
Intel Celeron 2,6 Gh
AMD Athlon XP 2000+ |
AMD Athlon XP 2500+
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
16.04.2006 13:42:18
|
|
|
1) 386 33mhz
2) pentium 4 2.0Ghz
3) pentuim 4 3.0Ghz HT
4) pentium M 1.73Ghz
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
16.04.2006 13:54:11
|
|
|
| OCUser kirjutas: |
cellu 433
xp 2500+
xp 3000+ fsb333
xp 2500+
xp 1700+
xp 2500+ |
xp 1700+
a64 3200+ winchester
a64 3200+ venice
a64 3000+ venice
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.04.2006 14:00:33
|
|
|
'95 286
'97 P200 MMX
'00 Athlon 700MHz
'00 P III M 700MHz
'04 P M 1,4GHz Banias
'05 P M 1,7GHz Dothan
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernitz
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2006
|
16.04.2006 17:32:14
|
|
|
| Teil kõigil on siin väga toredad prosed kuid mina lasen ikka Pentium MMX 166 ringi 8)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daddario
HV kasutaja
liitunud: 08.11.2005
|
20.04.2006 17:48:23
|
|
|
1. Soc8 150MHz
2. Soc370 999.99 MHz (Esimene nullist kokkupandud masin.)
_________________ daddario@debianx:~$ |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
20.04.2006 17:55:09
|
|
|
OCUser, celeron ehmatas algul nii ära?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.04.2006 18:12:20
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
p166 mmx
Paar aastakest hiljem avastasin klokkamise rõõmud ning keerasin selle 188 peale, UT's kasvas keskmine FPS 17'lt 18'le. Mina olin rahul
Üks suvi oli cel400.
Suht tegija teatud olukordades võrreldes vanaga
p200@225 mmx. vana masin sai uue prose
p4 2.8@3.3. Hetkel rahul
Järgmine prose tuleb võibolla aasta pärast, kas mulitcore või Cell kui midagi peaks sellest saadaval olema alla uue auto hinna |
Enne kui multicoreni j6udsin k2is ka yks presku 3.2G l2bi.
Hetkeseisuga olen kaks p2eva olnud 6nnelik P4 920 2.8G dualcore omanik
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
20.04.2006 22:46:20
|
|
|
1)33mhz
2)100mhz
3)166mhz
4)233mhz
5)350mhz
6)450mhz
7)Amd Xp 2800+(barton)
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
13.05.2006 12:25:49
|
|
|
1. 120mhz p1 socket7
2. 233mhz p1 mmx (eelmise upgrade)
3.k6 350 mhz (eelmise järjekordne upgrade)
4.p2 450 (praegunegi)
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
13.05.2006 12:27:25
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| velzatis kirjutas: |
Intel Celeron 466mhz - 1999 - Esimene arvuti üldse
AMD Athlon64 3000+ soc754 "Newcaslte"- 2004 - celeron466 jäi aeglaseks, sa ostetud uus komplekt
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Venice" - 2005 - Tulid uhked ja 1337 veniced, müüsin newcastle ja 8kda3j maha ja ostsin nf3 mobo ja venice ja olin eliit.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" - 2005 - oli vaja üle minna nf4 platvormile, mistõttu müüsin venice maha ja sain vastu winchesteri + raha.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" - 2005 - eelmine winny üldse ei klokkunud, müüsin vana winny maha ja ostsin uue. Uus klokkus.
Intel Celeron M 360 1,3ghz "Dothan" - 2006 - tuli läptopi isu ja ostsin läptopi. Seal oli selline prose.
Intel Pentium M 740 1,73ghz "Dothan" - 2006 - müüsin läptopi maha ja läksin üle pentiumM süsteemile.
Intel Pentium M 740 1,73ghz "Dothan" - 2006 - eelmine dothan põles maha, mistõttu oli vaja uus soetada.
AMD Athlon64 3800+ soc939 "Venice" -2006- dothanisüsteem viskas üle ja läksin üle amd süsteemile.
AMD Athlon64 3000+ soc939 "Winchester" -2006- krt mul vaja on seda 3800+ venicet. Vahetasin selle 3000+ winny vastu + raha.
Hetkel kõik 8) |
AMD Opteron 144 @ 2700mhz 1,37V  |
Winchester 3200+ ja järgmine arvatavasti Pentium D 930 2x3ghz
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
13.05.2006 20:41:11
|
|
|
Intel P1 100@133 aastatel 1996-2000
Intel cel 333@417 aastatel 2000-2002
Intel p3M 700 Fujitsu läpakas 2002-2003
AMD AXP 1400@1833 2003-2004
AMD AXP-Barton M 1800@2200 2004-2005
AMD A64 venice 1,8ghz@2,5 2005-...
järgmine tuleb vist Intel
viimati muutis anubis 14.05.2006 19:16:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
14.05.2006 18:30:12
|
|
|
Intel Inside 166Mhz
1.6GHZ Pentium 3
AMD Sempron 3000+
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
15.05.2006 10:31:06
|
|
|
| Vidget kirjutas: |
| Vidget kirjutas: |
1) 086 (sai üks mõttetu kasutatud juust soetatud)
2) Pentium 200 MMX (tohutu hüpe...kestis pea 5a 8) )
3) Athlon 900Mhz (järjekordne suur hüpe)
4) Celeron 1700Mhz (neti jaoks piisav pill..rahahäda nõudis sellist)
5) Athlon XP 2200+ (see oli vägev masin...hüpe oli võimas)
6) Celeron 600Mhz (ajutine masin)
7) Celeron 800@1066 (Prose ostes saadik kohe kloki alla...win 98 ei suutnud küll masin installida, aga 2000 jookseb mühinal)
8 ) Athlon XP 1700+ lahtiste kordajatega (oli äge prose...sai hirmsalt klokkamist proovitud)
9) Athlon XP 2600+ (Praegu masinas ja sellel jagub jõudlust vast mõneks heaks kuuks....klokk kah loomulikult seljas) |
Nüüdseks lisanud seeria:
10) Athlon XP 2500+ (lahtiste kordajatega barton)
11) Athlon Xp 1800+ (Lahtiste kordajatega tbred-a)
12) Sempron 2500+ (tbred-b corega ja taktiks 2,1Ghz) |
Jällegi on aeg oma töö teinud:
13) Pentium M 1,3Ghz Banias (Läpakas)
14) Sempron 3100+ soc 754 (Lauakas)
15) Pentium 4m 1,8Ghz (töö läpakas)
16) Sempron 2200+ Soc A (Netimasinas)
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
19.05.2006 23:08:27
|
|
|
| Rutz kirjutas: |
486DX 66MHz
Pentium I 133MHz
AMD K6-2 450MHz (mingi omaaja megavinge compaqi läpus oli)
AMD Duron 750Mhz "Spitfire"
Celeron 1,1GHz (samuti läpakas, mis eksisteeris mingi aeg koos duroniga)
socetA AMD Sempron 2500+
s939 AMD Athlon 64 3000+ "Winchester"
s754 AMD Sempron64 2800+ "Palermo"
s479 Intel Pentium M 740 1,73GHz 2MB L2 cache 533MHz Bus "Dothan" |
+ uuesti s754 AMD Sempron64 2800+ "Palermo"
_________________
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
19.05.2006 23:58:39
|
|
|
| Killer89 kirjutas: |
| Killer89 kirjutas: |
1) Intel Pentium III 550@616MHz
2) Intel Pentium III 600@800MHz
3) AMD Athlon 64 3000+ Venice 1800@2600MHz |
4. Opteron 144 @ 2700MHz 8) |
5. 3700+ San Diego @ 2600MHz
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceincube
HV veteran

liitunud: 18.11.2005
|
20.05.2006 00:25:37
|
|
|
P1 133 MHz
P1 233 MHz
P2 350 MHz
P2 450 MHz
P4 1700 MHz
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
24.05.2006 19:20:20
|
|
|
| Killer89 kirjutas: |
| Killer89 kirjutas: |
| Killer89 kirjutas: |
1) Intel Pentium III 550@616MHz
2) Intel Pentium III 600@800MHz
3) AMD Athlon 64 3000+ Venice 1800@2600MHz |
4. Opteron 144 @ 2700MHz 8) |
5. 3700+ San Diego @ 2600MHz |
6. Opteron 144 @ 3100MHz
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
24.05.2006 22:21:34
|
|
|
1.Intel Celeron 366mhz
2.Intel Pentium 3 650mhz
3.Amd Athlon 64 3500+ 2,2ghz
4.Amd Athlon 64 x2 3800+ 2,0ghz
See siis minu prosede ajalugu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112233
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
24.05.2006 23:01:19
|
|
|
-P166MMX
-P233MMX
-Cel300
-K6-2 550
-Cel900
-P4 2.8
-P4 640
-Sempron64 2800+
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
25.05.2006 03:30:17
|
|
|
1. Intel Pentium 133Mhz
2. Intel Celeron 1300Mhz
3. AMD Sempron 2800+ (2000Mhz)
3.1. Cyrix 686 200Mhz
3.2. Intel Pentium 166Mhz
3.3. AMD 486 100Mhz (garantii kleebis kah peal, a mul selline karvane tunne, et garantii ei kehti enam, kuigi kleebis on terve)
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.05.2006 13:53:26
|
|
|
| Ho Ho@10.02.2005 kirjutas: |
p166 mmx
Paar aastakest hiljem avastasin klokkamise rõõmud ning keerasin selle 188 peale, UT's kasvas keskmine FPS 17'lt 18'le. Mina olin rahul
Üks suvi oli cel400.
Suht tegija teatud olukordades võrreldes vanaga
p200@225 mmx. vana masin sai uue prose
p4 2.8@3.3. Hetkel rahul
Järgmine prose tuleb võibolla aasta pärast, kas mulitcore või Cell kui midagi peaks sellest saadaval olema alla uue auto hinna |
Kõik ei läinudki päris nii nagu ennustasin
Umbes pool aastat tagasi ostsin 3.2GHz Presku ning umbes kuu aega tagasi vahetasin selle P4 920 vastu. Viimane on siis 65nm dualcore 2.8GHz24/7 default voldiga 3.6GHz peal.
Ennustus tulevikku:
Uueks aastaks Conroe või kui rikkaks hakkan siis 2x dualcore opteron või Woodchresti.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paaver
HV veteran
liitunud: 07.06.2005
|
28.05.2006 10:58:07
|
|
|
Intel 486 133mhz
pentium 1 120mhz
pentium 2 266mhz
pentium 4 1,4ghz
pentum 4 2,0ghz@2,8ghz
Pentum M banias 1,6ghz @Nc8000
Celeron 1ghz @Hp omnibook xt6050
Athlon XP 2800+ barton @2,3ghz
pentium 4-M 1,8ghz@ibm t30
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|