|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
06.11.2005 13:40:22
|
|
|
| mh see on selle laine reset millega hiir ja see vastuvõtja ühenduses on, kui näiteks mingi teine laine hakkab segama sisi resetid laine ära ja võtab mingi teise ja kaustad õnnelikult edasi..
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
06.11.2005 13:55:19
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 05:16:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
06.11.2005 17:53:51
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
ebay's oli hiir millel CPI 2000  |
Ikka DPI ja neid hiiri peaks praegast 2 olema, nii Razer'i copperhead kui ka logitech G5.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
06.11.2005 23:20:21
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 05:14:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linux
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
07.11.2005 15:50:42
... |
|
|
| mario20031 kirjutas: |
ebay's oli hiir millel CPI 2000  |
Logitech'i G7 peaks sama DPI'd omama.siin kohal aga kysiks kysimuse mis ennemgi huvi pakkund, et mida ma selle 2000DPI'ga peale hakkan?see teeb ju hiire neetult tundlikuks.mis suuri distantse ma läbima pean, et see ennast õigustaks?mängides enamasti olen kasutanud 400't, aeglane ta on, aga täpne vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
07.11.2005 21:09:18
Re: ... |
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 05:14:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
18.11.2005 15:14:13
Re: Ülevaade: Logitech MX1000 - maailma esimene laserhiir. |
|
|
terekest -mina ostsin ka selle uue ime hiire -väga hea ja täpne aga mängimisel tekkis jama -kuidas konfigureerida nuppe Battle
field 2-s töötab ainult rull ja eest 2põhinuppu -ülejäänuid 6 -te nuppu ei saa rakendada,müün vist maha ja ostan G7 hiire
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
18.11.2005 15:17:35
|
|
|
Uninstalli kaasasolnud soft (kui sa selle installisid )
Kõiki nuppe ei saa mudugi rakendada, näiteks seda akende vahetamist vms iganes see ka oli ning ka ei saa kõrvale skrollimist kusagil rakendada. Ülejäänud.. 5 buttonit olen saanud küll
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
21.11.2005 17:05:29
|
|
|
kui kaua see hiir laadima peaks või kui kaua ta leab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.11.2005 17:30:20
|
|
|
nii kaua kuni tulukesed enam ei vilgu...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
12.03.2006 14:17:20
|
|
|
Sellel hiirel on alati üks viga olnud. Nimelt värv, ei istu ülejäänud asjadega kokku.
Nüüd avastasin, et on olemas ka must versioon, super. Peaks siis ostma minema.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
05.04.2006 17:34:01
|
|
|
Nii sai endale ostetud mx 1000 hiir ja peab kiitma igati mõnus liikuta ja raskus pole mingi probleem, igati soovitan seda hiirt ja kätte sobib nagu kinnas
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jigsaw
HV vaatleja
liitunud: 04.02.2006
|
07.04.2006 18:37:01
|
|
|
| Sai endalegi täna see isend ostetud. Algul plaanisin G7'e osta, aga kuna nägin MX1000'e musta varianti, võtsin kohe selle. Rocca al Mare uues eile avatud +- elektroonikast ostsin. Ning kuna paari kuu pärast saan niikuini G7'e, siis miks mitte niikaua MX1000'et proovida. Kerkis esile selline küsimus - kaua ma esimest korda hiirt laadima peaks? Eelpool oli juttu 7'est tunnist, praegu on 2 tundi laetud, ja juba tund aega tagasi näitas, et aku on täis. Oleks siis seda lisa 6 tundi vaja esimesel laadimisel?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
07.04.2006 19:14:33
|
|
|
ma mängisin ta nii tyhjaks, et ei liikund ja siis panin laadima kusagil kella 21:30 laadima ja kell 07:50 võtsin ära nii, et yks korralik laadimine toimund, vast lase ikka mingi 5 tundi ära teha siis võiks ära võtta kui sul 2 t täis on
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
09.04.2006 19:14:46
|
|
|
| Ööseks viska laadima.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
09.04.2006 19:19:44
|
|
|
mh kui kaua teil vastu aku peab mul 1 kord laetud ja 4-5 päeva peab vastu kui ommikust õhtuni arvutis olla, on see normaalne osad räägivad et kuus laevad 2 korda
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
09.04.2006 19:27:40
|
|
|
| Täitsa normaalne, et normilt tagudes - nii 6h päevas kuskil 4-5 päeva peab.Ise kui ei mängi vaid niisama satun peale tööd mõni tund surfama siis laen vapsee kord kuus.Mängimine sööb hirmsat moodi akut.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elloruut
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
09.04.2006 19:29:21
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
mh kui kaua teil vastu aku peab mul 1 kord laetud ja 4-5 päeva peab vastu kui ommikust õhtuni arvutis olla, on see normaalne osad räägivad et kuus laevad 2 korda  |
Umbes sama siin (4-5 päeva) Need, kes 2 korda laevad kasutavad seda vist küll ainult paar tundi päevas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
12.04.2006 18:50:49
|
|
|
| Oman ka sama hiirt ja ma kasutan umbes 3-4 päeva seda kui mängin jms ning siis pean juba laadima, kui ainult mängida, siis vast kuskil u.16h peab vastu. Aga mul laeb umbes 30min ja aku täis, indikaatori järgi vähemalt ning ma pole märganud vahet kas laeb 30min või lasen öö läbi laadida, sama kaua kestab ikka. Üldiselt IMO suht kama kaua aku peab, sest pole eriti rakse laadima panna kasvõi iga õhtu.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.04.2006 19:01:22
|
|
|
tegelt MX1000'de voolutarve küllalt suur.
mu MX600 pidas kaasatulnud patareidega 4 kuud (või oli rohkemgi), praeguste vanade ja väsinud akudega (950mAh) üle kuu
aga krt tunnen puudust MX1000'nde mugavusest
muidu teab keegi, kas MX5000 komplektis olev MX1000 on samasugune pooletoobine, nagu diNovo 2.0 komplektis olev?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
12.04.2006 19:24:59
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| muidu teab keegi, kas MX5000 komplektis olev MX1000 on samasugune pooletoobine, nagu diNovo 2.0 komplektis olev? |
Mis mõttes pooletoobine ?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.04.2006 23:31:11
|
|
|
| Alan B'Stard kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| muidu teab keegi, kas MX5000 komplektis olev MX1000 on samasugune pooletoobine, nagu diNovo 2.0 komplektis olev? |
Mis mõttes pooletoobine ? |
DigeBeni diNovo ülevaatest on meelde jäänud, et tema arvates polnud sealne MX1000 kaugeltki see, mis eraldiseisev MX1000.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.04.2006 08:11:47
|
|
|
... jah, paraku tundub mulle küll nii, et BT ühendusega MX1000 on ikka täitsa tajutavamalt uimasem, kui tavapärase raadioühendusega. Tihti juhtub, et hiir hakkab ise oma suva järgi kuhugi valesse suunda liikuma ja pole ka väga harvad juhud, kui hiire kursor kargab järsku ühest ekraani äärest teise. Pole vahet, kas kasutada hiirt matil või millel iganes. Sellepärast saigi ostetud MX1000 asemel hoopis juhtmega G5 ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
13.04.2006 10:14:13
|
|
|
Ise viskasin oma MX1000 paar päeva tagasi suures raevuhoos tükkideks Nimelt siis juba sada aastat oli mingi täielik piix olnud, et panen arvuti tööle siis kas hiir üldse ei liigu või kisub megalt ülesse vasakusse nurka.Ei ole aitand igast uhked reset nupud ega miskit mis rsk asjal peal ilutsevad.Igast ägedad 30+ megased draiver päkid mis taustale jooksma saab panna kahh sellevastu ei aidand.aitas siiamaani aint mingi paar korda restarti teha, kusjuures tegi sellist hjama jumala lambist ja a'la kord nädalas või nii - vahest harvem, vahest tihedamaini.Nu ja nüüd paar päeva tagasi raibe kustus täitsa ära ja ei mõikand üldse enam.Rsk.NEtist ammu uurind siis sellekohta juttu kahh olnud, et mingine siuke loll viga on mida uuematel versioonidel (jõle äge) enam ei pidada olema.Tellisin nüüd G7'me endale.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.04.2006 11:22:35
|
|
|
... kui G7 kätte saad, siis pane oma muljed kindlasti ka SIIA teemasse kirja ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
13.04.2006 13:25:03
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Ise viskasin oma MX1000 paar päeva tagasi suures raevuhoos tükkideks Nimelt siis juba sada aastat oli mingi täielik jama olnud, et panen arvuti tööle siis kas hiir üldse ei liigu või kisub kohe ülesse vasakusse nurka.Ei ole aitand igast uhked reset nupud ega miskit mis hiirel ja hiire alusel peal ilutsevad.Igast ägedad 30+ megased draiver + päkid mis taustale jooksma saab panna kahh sellevastu ei aidand.Aitas siiamaani aint mingi paar korda restarti teha, kusjuures tegi sellist jama jumala lambist a'la kord nädalas või nii - vahest harvem, vahest tihedamini.Nu ja nüüd paar päeva tagasi raibe kustus täitsa ära ja ei mõikand üldse enam.piix.Netist ammu uurind siis selle anomaalia kohta ja sellest on hulgaliselt juttu kahh olnud, et mingine siuke loll viga on mida uuematel versioonidel (jõle äge) enam ei pidada olema.Tellisin nüüd G7'me endale. |
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siig
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2005
|
13.04.2006 14:58:11
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
Ise viskasin oma MX1000 paar päeva tagasi suures raevuhoos tükkideks Nimelt siis juba sada aastat oli mingi täielik jama olnud, et panen arvuti tööle siis kas hiir üldse ei liigu või kisub kohe ülesse vasakusse nurka.Ei ole aitand igast uhked reset nupud ega miskit mis hiirel ja hiire alusel peal ilutsevad.Igast ägedad 30+ megased draiver + päkid mis taustale jooksma saab panna kahh sellevastu ei aidand.Aitas siiamaani aint mingi paar korda restarti teha, kusjuures tegi sellist jama jumala lambist a'la kord nädalas või nii - vahest harvem, vahest tihedamini.Nu ja nüüd paar päeva tagasi raibe kustus täitsa ära ja ei mõikand üldse enam.piix.Netist ammu uurind siis selle anomaalia kohta ja sellest on hulgaliselt juttu kahh olnud, et mingine siuke loll viga on mida uuematel versioonidel (jõle äge) enam ei pidada olema.Tellisin nüüd G7'me endale. |
|
Garantiid polnud, et puruks viskasid? Hiir sellist jama teeb siis viid müüjale tagasi ja nõuad uut. Terve/töökorras hiir sulle sellist asja lambist ikka ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elloruut
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
13.04.2006 15:24:58
|
|
|
njaa osta mingi 1k eest hiir ja siis see juppideks visata
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
14.04.2006 11:57:40
|
|
|
Irw ju siis mõnel vanal raha palju
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
16.04.2006 20:56:41
|
|
|
Sai endalegi lõpuks see hiir soetatud. Senini väga positiivsed elamused
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
17.04.2006 14:10:12
|
|
|
| Siig kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
Ise viskasin oma MX1000 paar päeva tagasi suures raevuhoos tükkideks Nimelt siis juba sada aastat oli mingi täielik jama olnud, et panen arvuti tööle siis kas hiir üldse ei liigu või kisub kohe ülesse vasakusse nurka.Ei ole aitand igast uhked reset nupud ega miskit mis hiirel ja hiire alusel peal ilutsevad.Igast ägedad 30+ megased draiver + päkid mis taustale jooksma saab panna kahh sellevastu ei aidand.Aitas siiamaani aint mingi paar korda restarti teha, kusjuures tegi sellist jama jumala lambist a'la kord nädalas või nii - vahest harvem, vahest tihedamini.Nu ja nüüd paar päeva tagasi raibe kustus täitsa ära ja ei mõikand üldse enam.piix.Netist ammu uurind siis selle anomaalia kohta ja sellest on hulgaliselt juttu kahh olnud, et mingine siuke loll viga on mida uuematel versioonidel (jõle äge) enam ei pidada olema.Tellisin nüüd G7'me endale. |
|
Garantiid polnud, et puruks viskasid? Hiir sellist jama teeb siis viid müüjale tagasi ja nõuad uut. Terve/töökorras hiir sulle sellist asja lambist ikka ei tee. |
Garantii oli nats aega tagasi läbi saand.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
22.04.2006 20:38:04
|
|
|
| kas see hiir sobib vasakukäelistele ka?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
22.04.2006 20:40:45
|
|
|
| Kui hiirt parema käega katsud siis jah. Vasakus seda ebamugav hoida + külgmised nupud valel kohal...
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
22.04.2006 20:43:28
|
|
|
| See ikka mõeldud parema käelistele
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
27.04.2006 14:51:52
|
|
|
Kavatsejn seda osta. Tasub?
See on krdima (väljend, mitte ropendus) ilus hiir!
pst...Rott on midagi muud.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
27.04.2006 15:18:50
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
Kavatsejn seda osta. Tasub?
See on krdima (väljend, mitte ropendus) ilus hiir!
pst...Rott on midagi muud. |
tasub ikka lisa nupud on head
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
27.04.2006 17:55:12
|
|
|
Ostsin, k2rab küll
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
27.04.2006 19:10:35
|
|
|
Tõsiselt, parim hiir mida minu käed katsunud on. Minule meeldib väga, et asi on raskem kui tavalised hiired ja käel on ikka väga mugav. Eelmise hiirega väsis kuidagi ranne äraja hakkas valutama, aga sellega seda muret üldse pole. Mäletan, et esimene kord kui käes hoidsin oli küll kummaline, aga nüüd ei saa arugi et hiir käes oleks.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
27.04.2006 20:20:50
|
|
|
Tänan vastamast. Ostan peagi
Endal ka suured käed... Praeguse minihiirega väsivad käed suht kiiresti ära.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
27.04.2006 20:29:18
|
|
|
| See must variant näeb neist kõige parem välja IMO. Ja see jutt, mida mõned vennad on rääkinud, et Logitechi logo ja nuppudel peale maalitud nooled maha kuluvad on küll paras pask. Endal pool aastat see hiir olnud ja pole mitte midagi kulunud.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
27.04.2006 22:36:51
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
| See must variant näeb neist kõige parem välja IMO. Ja see jutt, mida mõned vennad on rääkinud, et Logitechi logo ja nuppudel peale maalitud nooled maha kuluvad on küll paras pask. Endal pool aastat see hiir olnud ja pole mitte midagi kulunud. |
no, ma ei tea kas mx700 ja mx1000 on nuppudele need nooled sama süsteemiga peale prinditud või mitte, aga minu ca 3a vanal hiirel on ainult back nupul see nool veel alles, teised on kulunud juba
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
28.04.2006 11:29:01
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
| Ja see jutt, mida mõned vennad on rääkinud, et Logitechi logo ja nuppudel peale maalitud nooled maha kuluvad on küll paras pask. |
1) Võiksite natuke sõnakasutust kontrollida.
2) Kulub küll - umbes kuu vana hallil MX1000 Logitechi lõpp on üsna tuhm juba.
Aga olgem ausad...keda see logo kulumine huvitab, kui hiir ise on väga hea
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
28.04.2006 11:53:39
|
|
|
| Mul kah sabapealt see logitechi logo oli aint natuke nähtav peale aastast kasutamist.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
28.04.2006 11:59:06
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Mul kah sabapealt see logitechi logo oli aint natuke nähtav peale aastast kasutamist. |
Palju ta selle aasta jooksul vastu seina lendas ?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
28.04.2006 12:55:36
|
|
|
| Alan B'Stard kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| Mul kah sabapealt see logitechi logo oli aint natuke nähtav peale aastast kasutamist. |
Palju ta selle aasta jooksul vastu seina lendas ?  |
Mitte kordagi.Kuna mul suur kämmal siis ilusti istyus peaopesa seal otsas ja liikus ja eks sellepärast kuluski.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
28.04.2006 14:13:18
|
|
|
No mul ka terve käsi ikka hiire peal, aga pole mitte kui midagi kulunud. Võib-olla teil käed higistavad rohkem ?
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
28.04.2006 19:51:17
|
|
|
| Võibolla on see kulumine veel üks neist bugidest, mis uuemates versioonides kõrvaldatud on.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
29.04.2006 10:19:05
|
|
|
minu MX1000 oli kah ilma Logi logota (ostsin ~1a. kasutatuna).
krt iga kord kui vaatan oma MX600't, siis mõtlen, et miks ta ei võiks MX1000 olla
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
30.04.2006 22:37:07
|
|
|
Kuskohas see logo veel oli?
Tegelt vist oli jah kuskil, aga praeguseks on lootusetult maha kulunud. Muud asjad on täiesti alles. Mingi 2005 jaanuaris ostetud. Vastu seina pole ka lennanud.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
30.04.2006 22:45:37
|
|
|
njaa. mul üks kord pesus käinud. poja joonistas midagi peale ja siis oli kohe kindlasti vaja ära pesta, et issi ei näeks. nüüd on selline jama, et töötab, aga kui aku kahe pulga peale langeb, siis lakkab töötamast. lihtsalt ei tee midagi. kõrval mul mingi noname hiir, mida kasutan siis, kui laserhiir ära sureb...
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|