|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
26.04.2006 23:05:16
|
|
|
Sain juba väga hästi jooksma, aitäh
Ikka väga ilus kohati, eriti just armorid tegelaste seljas.
Peaks mingi modiga vee ilusamaks saama nüüd veel.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
26.04.2006 23:08:29
|
|
|
| angel kirjutas: |
| ZorroZip kirjutas: |
Oeh nii palju mode :s
Kas keegi viitsiks mind suunata kuhugi kus on kerged modid mis fpsi parandavad ja silmailu ei kaota eriti? Ma tean et mingi rohuvärk oli jne. Kindlasti on need siin teemas olemas aga 90lk ei kutsu just eriti otsima. |
ehk on abi----> http://www.tweakguides.com/Oblivion_1.html
Seal lihtsamad modid ning õpetab mida teha et jõudlust sutsu juurde saada.
Samas on ka olemas oblivioni ametlik foorum kus on olemas rohkem infot aga peab ainult otsima |
kas siit esimest posti ei anna kuidagi editida kogu vajalikumat inffi sisaldama? ei tohiks ju keeruline olla seda kambapeale enam-vähem up-to-date hoida. 90+lk jagu poste ei ole just meeldiv tegevus millegi otsimiseks läbi kerida...
mõte on siis just selles, et kas ja kuidas see tehnilisest küljest välja peaks/saaks nägema.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 27.04.2006 09:22:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.04.2006 08:45:37
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| kas siit esimest posti ei anna kuidagi editida kogu vajalikumat inffi sisaldama? ei tohiks ju keeruline olla seda kambapeale enam-vähem up-to-date hoida. 90+lk jagu poste ei ole just meeldiv tegevus millegi otsimiseks läbi kerida... |
See oleks küll väga teretulnud.Praegu on kümnete lehekülgede kaupa mingit täiesti ebavajalikku juttu stiilis "kuidas ma siit edasi saan ja misma teen" ja "selle kaardiga on FPS siuke, ega ikka ei ole küll, on ikka küll, blabla".
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
27.04.2006 14:57:58
|
|
|
Leidsin säärase huvitava asja foorumeid mööda kolistades:
http://www.tweaper.com/
Tegu siis kaunis advanced softijupiga, mis lubab graafilise interface'i abil Oblivioni .ini faili tviikida.
Ülimalt mugav lahendus, methinks
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
27.04.2006 16:53:28
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
| kas siit esimest posti ei anna kuidagi editida kogu vajalikumat inffi sisaldama? ei tohiks ju keeruline olla seda kambapeale enam-vähem up-to-date hoida. 90+lk jagu poste ei ole just meeldiv tegevus millegi otsimiseks läbi kerida... |
See oleks küll väga teretulnud.Praegu on kümnete lehekülgede kaupa mingit täiesti ebavajalikku juttu stiilis "kuidas ma siit edasi saan ja misma teen" ja "selle kaardiga on FPS siuke, ega ikka ei ole küll, on ikka küll, blabla". |
eks ma olen siin aeg ajalt lehekylgede kaupa postitusi kustutamisele märkinud(mõne päeva pärast kaovad) - seda 'kuidas ma saan' ja 'mis ma tegema pean' on tõesti palju siin teemas...
selleks aga et kõik vajalik inf esimesse posti orgunnida ei ole vaja midagi muud kui koostada mingi korralikult jutt ja mõnele aktiivsemale modele privas kasvõi saata. ise kahjuks ei leia sellist aega(vb ka sellist huvi mängu vastu/viitsimist:)) et hakata kasuliku informatsiooni kogumist. kui kellelgi on aega ja tahtmist siis miks mitte. hetkel esimene postitus ei ole eriti informatiivne
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gooseman
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2006
|
27.04.2006 17:06:26
|
|
|
| Kust leida mõnda Thief guildi esindajat,et osta locpicke? V6i kas lockpicke saab ka mujalt suuremates kogustes?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
27.04.2006 17:09:35
|
|
|
| No kui suur kogus nüüd, aga goblinite koopaid rüüstades saab neid küll.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanake
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2005
|
27.04.2006 17:37:05
|
|
|
| Fencidelt saab osta 100tk korraga(300septimit läheb see nali maksma).
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gooseman
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2006
|
27.04.2006 17:57:06
|
|
|
| Kus see Fencide asub??
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
27.04.2006 17:59:36
|
|
|
oled sa thieves guildis? kui mitte, siis sa ei saa nendega midagi teha.. kui aga oled, siis on sulle seda mängus juba öeldud. igas linnas peaks 1 olema.
ps: nimetus on fence
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gooseman
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2006
|
27.04.2006 18:13:11
|
|
|
| Ei ole thieves guildis.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.04.2006 18:31:35
|
|
|
| Gooseman kirjutas: |
| Ei ole thieves guildis. |
Siis ei saa osta.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T6nnn
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2005
|
27.04.2006 20:21:10
|
|
|
| kas on kuidagi võimalik oblivioni väravad uuesti lahti teha kui oled main questi läbi teinud? ise tegin main questi jooksul ainult 2 gati läbi, aga nüüd on ülejäänud kinni ja neid ei saa enam teha. on rohtu selle vastu?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.04.2006 20:22:38
|
|
|
| T6nnn kirjutas: |
| kas on kuidagi võimalik oblivioni väravad uuesti lahti teha kui oled main questi läbi teinud? ise tegin main questi jooksul ainult 2 gati läbi, aga nüüd on ülejäänud kinni ja neid ei saa enam teha. on rohtu selle vastu? |
Ei ole kui just mingit sellist konsooli käsku pole mis main questi uuesti teatud maale paneb.Vahet pole eriti kuna ega sealt midagi ulmelist leia niikuinii.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nurro2
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005
|
27.04.2006 20:23:30
|
|
|
Kõige parem, minge Leyawinni vastaskaldale (üle selle jõe) ja tammuge natuke mööda teed Imperial city poole tagasi. Varsti näete kohe tee kõrval ühte shrini, ning kui teete questi ära, saate murdumatu lockpicki. Väga kasulik teine, annab 40 levelit securityle juurde
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
27.04.2006 20:29:41
|
|
|
| T6nnn kirjutas: |
| kas on kuidagi võimalik oblivioni väravad uuesti lahti teha kui oled main questi läbi teinud? ise tegin main questi jooksul ainult 2 gati läbi, aga nüüd on ülejäänud kinni ja neid ei saa enam teha. on rohtu selle vastu? |
Oblivioni saab veel peale Main questi minna aga sa pead tegema shrine ja nendest ühest saab oblivioni tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitaja
AM 10 aastat

liitunud: 05.11.2001
|
27.04.2006 23:00:55
|
|
|
| -=Px=- kirjutas: |
| Kuidas 6800GT selle mänguga hakkama saaks (AMD 3200+ 1gb mälu) ? |
mul läks automaatselt video settingud high peale...
_________________ Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
28.04.2006 15:43:01
|
|
|
| nurro2 kirjutas: |
Kõige parem, minge Leyawinni vastaskaldale (üle selle jõe) ja tammuge natuke mööda teed Imperial city poole tagasi. Varsti näete kohe tee kõrval ühte shrini, ning kui teete questi ära, saate murdumatu lockpicki. Väga kasulik teine, annab 40 levelit securityle juurde  |
Täpsemalt asub see shrine Niben riveri-i paremal kaldal kohe tee ääres ning selle nimi on Shrine of Nocturnal.
Questi tegemiseks peab olema vähemalt lvl 10, seega algul tuleb läbi ajada fence-delt ostetud muukraudadega.
Thieves guild on esimene guild, millega peaks mängu alguses liituma, sest varastatud asjade müügist on võimalik juba mängu varajases staadiumis meeletult raha teenida ning pealegi saab fence-dele müüa kõiksugust kaupa, olenemata sinu mercantile levelist.
(Teatavasti ei saa novice mercantilega kõikidele Merchantidele kõiki kaupu müüa.)
Oblivion gate saab peale main questi läbimist küll lahti teha:
http://www.elderscrolls-oblivion.com/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=18
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastardo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
28.04.2006 17:35:08
|
|
|
Also, if you already have completed the game, this script DOES NOT reopen the gates.
_________________ "Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel) |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T6nnn
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2005
|
28.04.2006 17:39:48
|
|
|
| aga kas keegi teab või on proovinud, et kui consoli kaudu main quest tagasi kerida, kas siis lähevad gatid lahti?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2004
|
30.04.2006 11:04:11
|
|
|
Oleks vaja mod-i, mis lisab poemüüjatele raha juurde. Tean, et sellest on juba eespool juttu ka olnud, aga ei hakka jälle poolt teemat läbi tuhnima
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
30.04.2006 12:06:39
|
|
|
Mõttetu, näiteks minu tegelane on lvl 23 ja raha voolab igast august välja.
Leian pidevalt nii palju asju, et mahamüümise asemel olen enda koju relva-armouri galerii teinud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
30.04.2006 14:07:26
|
|
|
| Samas asi siin, raha sitaks.Muidugi annab raha raisata kui põhimõtteliselt igas linnas omale maja osta aga see suht mõttetu.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
30.04.2006 15:24:31
|
|
|
Teine koht kuhu saab raha suhteliselt eduliselt matta, on enchantitud asjade laadimine.
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T6nnn
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2005
|
30.04.2006 15:38:12
|
|
|
| daman kirjutas: |
| Teine koht kuhu saab raha suhteliselt eduliselt matta, on enchantitud asjade laadimine. |
seda saab ju tunduvalt odavamalt teha soul gemidega. Ja kes palju raha tahab tehku Vampire Cure quest läbi, sealt saab 10k x nii palju kui tahad. Tähendab üks mees annab sulle tänutäheks seda aga see on bugine ja sa võid seda mitu korda küsida. Ise võtsin 500k
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2004
|
30.04.2006 15:52:01
|
|
|
Nojah, endal on ka raha 150K aga kahju on lihtsalt igast väärtuslikku stuffi mingi 1.2K eest ära anda
Ja.. kuidas või kuhu sa selle armori galerii endale teha veel saad? Tundub täitsa huvitav..
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
30.04.2006 16:38:13
|
|
|
See originaalversioon mängu loot-süsteemist imeb NII mis kole Järjekordne popp mod ( G_S OBLIVION LOOT MOD ) selle patchimiseks aga tundub, et ikka total failure...
Täiesti mõttetu, kui ühest dungeonist on võimalik kaks või isegi rohkem ühesugust magic itemit leida Need itemid kaotavad täiesti oma eripära niiviisi...
Siiamaani on vorbitud neide mod'e, mis lihtsalt vähendavad asjade ilmumise tõenäosust. Minuarust oleks õigem iga koobas/laegas/NPC jne varustada kindlate esemetega. Eseme level aga sõltuks juba juhusest (teatud piirides...vältimaks mängu alguses ülivõmsate vidinate saamist)
Kuigi Rare Items mod on siiamaani ennast väga heast küljest näidanud - bossid ja questidega seotud kohad vaid peidavad tõelisi varandusi
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
30.04.2006 17:37:09
|
|
|
kuulge aga see kutt, kellega ma mängin, ei jõua sittagi endaga kaasas kanda, mul on armor, vibu ja kaks mõõka ja noh hulk loitse ja pudeleid ning kui ma leian mingi normi mõõga, pean vana kohe maha jätma, müügi mõttes oleks hea kui saaks kõik kaasa tirida. Raha mul üsna vähe, kõik läheb armori ja mõõkade paranduseks. Ma muidugi alles level 4 ka. Üks jama on selle thief guild questiga. Ma pean sellelt naiselt ühe raamatu tagasi varastama aga ta hakkab kas karjuma või kui õnnestub vaikselt ära võtta siis ei leia ma seda kuidagi enda vara hulgast üles? Ma ei saa aru kas ma ei oska varastada või mis? Peaks minema Viru keskusesse harjutama
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
30.04.2006 19:32:40
|
|
|
Kui armor liiga raske, kasuta light armorit, sel niigi minu arust heavy armoriga võrreldes rohkem plusse, vibukütina ei tohiks koletised sinunigi jõuda nii, et vahet pole kui palju su armor sind kaitseb.
Thieves guild questiga isegi kui ta sind näeb võid sa ennast guardile üles anda ja trahvi maksta, mul jäi see raamat ikka invetorisse alles, kuigi tegelikult peaksid nad kõik varastatud asjad konfiskeerima.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
30.04.2006 20:24:43
|
|
|
Varastatud asjad saab evidence kastist tagasi varastada, otsi aint üles ja oota parajat hetke.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
01.05.2006 17:12:45
|
|
|
See on küll ilgelt rets värk ja mitte keegi ei hakka vastugi
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2004
|
01.05.2006 17:15:43
|
|
|
Haha, väga andekas video
http://youtube.com/watch?v=ppIgwF1M9po&search=oblivion
Aga ikkagi tahaks teada, millisesse majja või kuhu seda relva/armori galeriid saab teha. Mingi video oli ka sellest kohast kusagil, päris uhke tundus. Praegu pean kõike stuffi, mida hetkel ei kasuta või ei raatsi loobuda mingis majalobudiku kapis hoidma. Natuke kardan ka neid kappe, sest mängu alguses hoidsin oma vara Cloud Ruler Temple kirstudes. Ja kui ikka kenasti varandust sinna kogunenud oli, siis ükskord avastasin, et imekombel kõik läinud. Nii kadus ka umbes kümme alchemy levelit ja hulk nirnroote
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
01.05.2006 17:33:05
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
See on küll ilgelt rets värk ja mitte keegi ei hakka vastugi  |
Kummitused + mitte vastuhakk
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
01.05.2006 17:34:16
|
|
|
| SKinggradis on suur ja uhke maja. Pane asjad keldrisse ja kasuta konsooli keldri ukse peal. Vajuta konsooli, klikk keldriukse peal ja siis kirjuta lock 90. Very hardiga kinni uks. Pärast jälle unlock, siis ei varasta keegi
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannu
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2004
|
01.05.2006 18:29:19
|
|
|
Kas tõesti selles ongi probleem, et asjad varastatakse ära? :S Irw, selle peale ei tulnudki. Aga jah veider, et kõik tähtsam kraam ära võetakse ja asemele siis need common kastide ja kirstude asjad pannakse (Erinevad riided, mingid vaasid, nõud jne.)
Et äkki on siiski mingi muu põhjus. Nt et väikesesse kirstu ei saa üle 1K kogukaaluga asju panna ja kui üle läheb siis lihtsalt mäng kaotab need esemed sealt kirstust ära.
Või et siis Cloud Ruler Temple kirstud, kus mul nii juhtus, ei asu ju mängija soetatud kinnisvaras ja mingil teatul ajal lihtsalt likvideeritakse sinu varandus sealt ära..
Igatahes veider värk. On kellelgi teisel ka nii juhtunud, et kirstudes ja kappides hoitav stuff lihtsalt ühel hetkel ära kaob?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
01.05.2006 18:30:17
|
|
|
| ma jätsin osa kraami ükskord Arenale vedelema. siiamaani on nad seal.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
01.05.2006 18:42:49
|
|
|
| jannu kirjutas: |
Kas tõesti selles ongi probleem, et asjad varastatakse ära? :S Irw, selle peale ei tulnudki. Aga jah veider, et kõik tähtsam kraam ära võetakse ja asemele siis need common kastide ja kirstude asjad pannakse (Erinevad riided, mingid vaasid, nõud jne.)
Et äkki on siiski mingi muu põhjus. Nt et väikesesse kirstu ei saa üle 1K kogukaaluga asju panna ja kui üle läheb siis lihtsalt mäng kaotab need esemed sealt kirstust ära.
Või et siis Cloud Ruler Temple kirstud, kus mul nii juhtus, ei asu ju mängija soetatud kinnisvaras ja mingil teatul ajal lihtsalt likvideeritakse sinu varandus sealt ära..
Igatahes veider värk. On kellelgi teisel ka nii juhtunud, et kirstudes ja kappides hoitav stuff lihtsalt ühel hetkel ära kaob? |
ei varasta seal keegi, lihtsalt staff neis chestides respawnib (nii linnades kui ka dungeonides olevad chestid). Aga kui maja ostad ja seal chestides asju hoiad ei kao see kusagile
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
01.05.2006 19:37:14
|
|
|
| Jap nö, enda elamisest ei kao stuff kuhugi.Endal mäng täitsa lõpus, vaja pardis'i minna aint aag veel ei viitsi, tahask levelit veel saada ja igast guildide queste ära teha.Dark brotherhood, thief'd ja fighter guildi questid kõik tehtud.Mingid paar lossi questi kahh tehtud ehk siis mingi rüütel ühes kohas ja mingi teine aurüütel teises kohas.Nüüd mage guild questid käsil.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
02.05.2006 11:13:54
|
|
|
Mõnikord veab ka ilma moditeta kah.(lvl17). Uitasin ringi niisama ja astusin ühte dungeoni sisse. Sealt leidisin 30k eest kraami. Käisin veel 2 korda kuna esimene kord ei jõudnud kõike ära vedada. Peaaegu kõikidel tüüpidel oli elven ja ebony armori segu (mõndadel ka full ebony set) ja elven armoril oli tavaliselt mingi hea enchant peal. Mänguviga on ikkagi see mäng on liiga lihtne. Jah ma tean ,et saab raskemaks panna ,aga sellega muutuvad ainult vastased tugevamaks ,aga questid on ikka lihtsad. Nt morrowindis kõndisin sealt alguse linnast Balmorasse vaadates silte. Ja palju raskem oli ennast "üles töötada". Nt mõnikord pidid kuskilt raamatust mingi koha välja otsima. Aga oblivionis tuleb kohe raamatu lühikokkuvõte questbooki alla ja mapile tekib koht kuhu minna. Seda ka muidugi ,et liiga kiiresti tuleb täielik rikastumine. Aga muidu tore mäng
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
02.05.2006 13:35:44
|
|
|
Nõus: peab Morrowindi lükkama Oblivioni mootorile, vat siis tuleb hea asi välja. St. nendest kahest kokku pannes saaks vägagi kõva rollimängu.
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
02.05.2006 13:40:12
|
|
|
| daman kirjutas: |
| Nõus: peab Morrowindi lükkama Oblivioni mootorile, vat siis tuleb hea asi välja. St. nendest kahest kokku pannes saaks vägagi kõva rollimängu. |
Jep, eile oli endalgi sama mõte. Morrowindi sisu ja üldine maagia&kaubandus&skillidesüsteem ja Oblivioni graafika ja obene
Oblivioni teist korda läbi tegema ei tõmba eriti miski. Liiga lihtsad ja liiga vähesed questid
Morrowindi sai ikka ja jälle ette võetud, kuna palju suurem valik erinevate 'ühingutega' liitumiseks jpm.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
02.05.2006 15:32:50
|
|
|
Endal ka kahjuks Oblivionist natuke kopp ees ning paar nädalat pole viitsinud mängida . Enda jaoks on põhjus vast selles , et Oblivioni sai liialt oodatud ning lootused liialt üles kruvitud ning pärast esimese vaimustuse möödumist tuli pettumus . Oblivion on väga ilus , aga sisu on Morrowindiga võrreldes ikka väga kõvasti ära nuditud .
Loodan et tulevased addonid jälle huvi tagasi toovad , aga praegu kipub küll asi nõnda olema , et see nädal teen uninstalli
_________________ Back to Nvidia .
viimati muutis Asdaf 02.05.2006 17:54:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dawgzor
HV vaatleja
liitunud: 01.03.2006
|
02.05.2006 15:38:43
|
|
|
| Kas muidu Oblivioni aknas ka mängida saab ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
02.05.2006 16:10:49
|
|
|
| Saab küll, paned startup widows optionsis kuhugile linnukese et play in window vms ja siis paned start ja siis mäng hakkab aknas pihta.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
02.05.2006 16:29:08
|
|
|
Keegi mainis vist official foorumis , et aknas mängimine pidi natuke vähem resursse võtma .
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
02.05.2006 16:41:15
|
|
|
Kusjuures õige jutt, aknas jookseb mu configa paremini. Samas ei saa mängu nii sisse elada, kui taskbar ja msn ja outlook paistavad.
Aga Morrowindi teema peale tagasi minnes, kas kuskil pole mingit suuremat rühmitust tekkinud,m kes Morrowindi Oblivioni mootori peale pordivad? (või valmistuvad portima?) Ja vana Morrowindi mängin ma praegugi, oblivioni asemel
Liiatigi Oblivioni combat süsteem mulle ka meeldib. Kuigi Morrowindis meeldis see rohkem, et mõnes koopas on algul siuksed vennikesed, et ei jõua relva väljagi võtta, kui juba liha pritsib. Sellis tvarianti Oblivionis täheldaqnud pole, aga ilmselt mingid modid aitavad hädast välja.
| TanElofJ kirjutas: |
Jep, eile oli endalgi sama mõte. Morrowindi sisu ja üldine maagia&kaubandus&skillidesüsteem ja Oblivioni graafika ja obene
Oblivioni teist korda läbi tegema ei tõmba eriti miski. Liiga lihtsad ja liiga vähesed questid
Morrowindi sai ikka ja jälle ette võetud, kuna palju suurem valik erinevate 'ühingutega' liitumiseks jpm. |
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
02.05.2006 17:02:57
|
|
|
Graafika on muidugi kena, aga sisu ja mängitavus on NÕRK. Aitab juba nendest 10/10 stiilis arvustustest, täiuslikkusest on asi kaugel.
Ise veel uninstalli peale ei mõtle, aga mäng muutub tõesti üllatavalt ruttu igavaks ja tüütuks. Tegemist on rohkem FPSi meenutava konsoolikaga (ülla-ülla!), millel on RPG omadused hädiselt külge poogitud. Kogu see leveldamise süsteem ei paku absoluutselt pinget, story on teisejärguline ja ebahuvitav, hack 'n slash combat samasugune nüri vehkimine nagu ta koguaeg on olnud. Mage, kui mõõgaga täiest jõust vastu pead lüües vastane lihtsalt siruli viskab. Sellises olukorras peaks peanupuke ilusti mööda maad veerema, verejuga järel. Sama huvitav oleks näiteks automängudes vastu seina sõita ilma ühegi kriimuta. Nii põnev!
Rändamine on fast traveliga väga lihtsaks tehtud, hobusest pole mingit kasu. Ja kui selline võimalus rännata on olemas, siis vaevalt et keegi seda kasutamata jätab.
Tegelased liiguvad nagu puunotid ringi, surnud ilme näol. Animatsioonid on kohati väga kahtlased, eriti siis kui proovida hüpata - nagu mingi Street Fighter aastast 1992.
Kokkuvõttes ei paku pinget selline sihitu uinumine. Paar päeva võib ringi kolada ja ümbrust imetleda, aga mitte kauem...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.05.2006 17:16:21
|
|
|
| krt millal sellele ometi ametlik patch tuleb okse
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.05.2006 17:21:43
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| krt millal sellele ometi ametlik patch tuleb okse |
ei tulegi patchi, tuleb järgmine tasuline mod
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|