|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.04.2006 11:57:36
|
|
|
jääks hetke dollari kurss püsima siis odavaim üsna talutava hinnaga
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kazpar
HV vaatleja
liitunud: 11.04.2003
|
21.04.2006 14:41:28
|
|
|
Ise olen Intel P4 omanik. Eelmise aruvutusmasina prose oli AthlonXP (2200+) ning ei olnud ka tollega probleeme. Hmm.. olen kahevahel.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
21.04.2006 15:54:20
|
|
|
| Magic kirjutas: |
jääks hetke dollari kurss püsima siis odavaim üsna talutava hinnaga  |
tea kas Conrolele ka selliseid plaate valmis treiakse, mis DDR1 pulki söövad?
umbes nagu praegu on ASUS P5P800SE plaat, mis sööb nii PentiumD, kui ka DDR1 ja AGP vidinaid
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.04.2006 16:00:06
|
|
|
Milleks DDR1 vaja? Kui väga kellata ei taha kõlbab ka odavama otsa DDR2, kui tahad siis kallim DDR2 peaks iga kell kallimale DDR1'le ära tegema
Eks neid plaate ikka tuleb kuid ma pole eriti kindel kui palju ja kui korralikke võrreldes DDR2 toega mobodega.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
21.04.2006 16:09:54
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Milleks DDR1 vaja? Kui väga kellata ei taha kõlbab ka odavama otsa DDR2, kui tahad siis kallim DDR2 peaks iga kell kallimale DDR1'le ära tegema
Eks neid plaate ikka tuleb kuid ma pole eriti kindel kui palju ja kui korralikke võrreldes DDR2 toega mobodega. |
sesmõttes, et kui on valida, kas juba olemasolevad TCCD DDR1 pulgad, või mingid odavad DDR2 pulgad, siis eelistaks ikka TCCD sinna külge rakendada
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
21.04.2006 18:09:53
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Eks neid plaate ikka tuleb kuid ma pole eriti kindel kui palju ja kui korralikke võrreldes DDR2 toega mobodega. |
Err kas selleks ei peask ka prose mälukontra teine olema, et DDr1 mälusid toetada?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
21.04.2006 18:16:02
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Eks neid plaate ikka tuleb kuid ma pole eriti kindel kui palju ja kui korralikke võrreldes DDR2 toega mobodega. |
Err kas selleks ei peask ka prose mälukontra teine olema, et DDr1 mälusid toetada? |
intelil on mälukontra põhjasillas ja põhjasilla võib panna embakumba, kuigi ddr1 hakkaks pidurdama osades tingimustes.
ma arvan, et selliseid hübriidplaate tehakse niikuinii
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
21.04.2006 18:38:41
|
|
|
asrock teeb kindlasti conroe toetuse ja via tsipsetiga 500.- õuduse..
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
21.04.2006 19:37:00
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Milleks DDR1 vaja? Kui väga kellata ei taha kõlbab ka odavama otsa DDR2, kui tahad siis kallim DDR2 peaks iga kell kallimale DDR1'le ära tegema
|
_kallim ja parem_ ongi ainult fatbody, mis hetkel tootmisest maas. muu on võrreldes low latency DDR1ega suhteliselt saast
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
22.04.2006 21:17:15
|
|
|
| oncleuno kirjutas: |
| Päris huvitav... |
lausa väga huvitav, sel tibul tuleb silma peal hoida
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
24.04.2006 17:49:20
|
|
|
link :: Intel Kentsfield Details
| tsitaat: |
| VR-Zone has some information to share about the 65nm Kentsfield Quad Core processor. According to a recent Intel briefing it will be having 2x4MB of L2 cache which is equal of 2 Conroe cores in one processor. Kentsfield is slated for release in Q1 2007 and will compete against AMD K8L architecture. The successor to Kentsfield, a Quad Core processor slated for later date will have 8MB of shared L2 cache. |
8)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
24.04.2006 17:55:23
|
|
|
Kui tõesti see 8M on nelja tuuma vahel jagatud siis peaks olema võimalik ka L1 sünkroniseerimine ilma läbi FSB minemata. Ehk siis Inteli quadcore ei olegi siis niivõrd kehvakese disainiga kui algul arvasin.
Muidugi mitme quadcorega masin on juba omaette ooper
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.04.2006 20:53:38
|
|
|
eks Intelil vesi ahjus - on ju firma väärtus ikka kõvasti vähenenud... aga eks ole sellise hiiglase liikumine ka küllalt aeglane
Samas on näha, et Intel üritab mujaltki turgu haarata... keegi oskab öelda midagi Inteli püüdluste kohta videokaartide turul?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
24.04.2006 21:03:42
|
|
|
Kas ta mitte ei pidanud lahkuma videokaartide turult?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
24.04.2006 21:19:23
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| keegi oskab öelda midagi Inteli püüdluste kohta videokaartide turul? |
videokaarte nad juba ammu ei tee.. aga muidu pc graafikaosas on intelil suurim turuosa.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.04.2006 21:55:51
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Kas ta mitte ei pidanud lahkuma videokaartide turult? |
see jäi ka mulle kõrvu, aga kuuldusi on igasuguseid...
to: lamp... ilmselt sinu jaoks pole int. videokad videokad einohh pole ka minu jaoks, aga on räägitud, et intelil igasugu uudiseid alates PS4 toest + DX10 tasemel toetamisest
Mulle väga meeldiks kui Intel laseks sellest sektorist jalga, aga see tähendaks ilmselt ka loobumist nn. full-intel emaplaatidest... ei tea kas Intel seda siiski soovib - peaks ju siis valima NV vs ATI... oki VIA ja SIS ka.
Samas muidugi vallutavad ATI ja NV vaikselt Inteli turgu int. videokate osas seega ilmselt mõistlik oleks loobuda...
Inteli "kasutegur" käib ju vaikselt alla ja investorid seda ei andesta... seda on näha ka Inteli püüdlustest haarata turgu pigem teenuste osas => järgmist kana kitkutakse paari aasta pärast selles sektoris
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
24.04.2006 21:59:38
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| Kas ta mitte ei pidanud lahkuma videokaartide turult? |
see jäi ka mulle kõrvu, aga kuuldusi on igasuguseid...
to: lamp... ilmselt sinu jaoks pole int. videokad videokad |
kui nii oleks, poleks ma mainind ka ära et graafikavallas intel liider on või mis
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.04.2006 22:14:52
|
|
|
ei sain aru küll millele sa vihjasid
Samas lihtsalt pole aega süvitsi asju hetkel uurida - kool + töö võtab enamuse ajast ja nii loodsin, et äkki kellelgi uuemat inffi inteli osas
Pärast jälle tuleb mõni "bin ladeni" sugukonnast välja pommuudisega, et oh imet omatakse miskit X1900, 7900 tasemel int. videokat... nagu see Dothan ju tegelikult oli
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8
HV Guru
liitunud: 27.04.2005
|
25.04.2006 00:18:31
|
|
|
Intelilt võib veel midaiganes oodata. Miski pole võimatu tema jaoks. Kui vaid otsustatakse asi ära teha. Võimekad Iisraeli inseneriüksused, piisavalt rahalisi ressursse, suurtarbijate poolehoid... Praegu toimuva osas arvan ma küll, et nad pigem sihilikult tasa ja targu tegutsevad - pole ju mingit mõtet liiga palju konkurentidest ette kiirustada, parem vaikselt ja põhjalikult akumuleerida uusi teholoogiaid ja tooteid vajalikul hetkel väljatoomise jaoks.
Videokaartide osa ei oska kommenteerida. Võimalik, et see polegi nende jaoks prioriteediks võetud. Ei hakka Intel ilmselt ka mälusid, kõvakettaid ega optilisi draive tootma...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.04.2006 10:05:44
|
|
|
huvitav, tundub et Intel veel siiski niipea graafikaturult ei kao.
Inq'st link:
http://www.theinquirer.net/?article=31230
http://www.hkepc.com/bbs/news.php?tid=589167
"HKEPC has exclusive news about the next generation integrated chipset from Intel. The i965 will come be DX10 compatible and will offer such high end offerings as Shader model 4.0, up to 256MB shared memory, HW T&L - at last - AF and hardware H264 decoding - together with Intel' Clear Video Technology. This will put it roughly on par with Geforce 4 MX440."
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
25.04.2006 10:12:00
|
|
|
Kas ma näen õieti, et INTEL on oma FSB tõstnud
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
25.04.2006 10:50:01
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
Kas ma näen õieti, et INTEL on oma FSB tõstnud  |
millest see jutt siin siis sinu arust käinud on?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.04.2006 11:14:43
|
|
|
Minu mobo töötab ka hetkel 1066MHz FSB peal
See 1066MHz on tegelt juba suht vana asi. Conroe'ga peaks tulema ka FSB1333, quadcore servudega võibolla rohkemgi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
25.04.2006 11:28:28
|
|
|
| Ho Ho palju oma corsairidest välja pigistanud oled ja mis pingega?
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
25.04.2006 12:12:37
|
|
|
No kui conrer peaks lubama fsb 2000mhz siis oleks ju päris püss või mis
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.04.2006 12:33:01
|
|
|
| digweed kirjutas: |
| Ho Ho palju oma corsairidest välja pigistanud oled ja mis pingega? |
Pole eriti veel jõudnud torkida neid. DDR2 ning mobo BIOS on minu jaoks uued ning vajavad veidi tutvumist. Bios on eriti kahtlane minu jaoks.
Vanasti oli lihtne, lihtsalt lükkasid FSB'd kõrgemale ning asi vask. Praegu on peale FSB takti veel valida et kas panna asi tööle 800 või 1066MHz peal ning et kas mälu hakkab jooksma DDR2 533, 667 või 800 peal. Mälu kordajat pole vist otse võimalik muuta. Biosis olen näinud eri seadetega kõikvõimalikke numbreid, alates DDR2 500MHz kuni 1500MHz. Kui numbritest õieti aru sain siis vahepeal töötasid mälud vist 720MHz peal 4-4-4-10 2V kuid üsna kindlasti polnud see viimane piir, võibolla oleks ka madalamast voldist piisanud. Lihtsalt lükkasin lambist mingid seaded peale ning vuristasin paar tunnikest kompileerida. Oli stabiilne küll.
Eks pean mõni õhtu maha istuma ja hakkama uurima nii prose kui mälude piiri. Hetkel pole kahjuks veel ette näha millal selle aja leida võiksin. Loodetavasti ikka lähema paari nädala jooksul.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
27.04.2006 18:14:17
Intel Woodcrest to ship in June, Conroe July, Merom August |
|
|
link :: Intel Woodcrest to ship in June, Conroe July, Merom August
"Intel had realised it couldn't go any further with the existing architecture. It has large teams working on the next two microarchitectures, he said. Every two years Intel will bring out a new microarchitecture."
"The new products Intel is introducing will prompt its customers to "burn off" the stock. He said Intel will clear out the excess inventory of several million units during Q2."
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
17.05.2006 19:31:10
|
|
|
A M D
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
17.05.2006 19:41:44
|
|
|
A M D
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
18.05.2006 07:25:43
|
|
|
I N T E L
A M D
aga hindade poolest varsti muudan usku arvatavasti
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.05.2006 07:36:18
|
|
|
Hinnad mõlemal samad juba... samas jah, kuna isegi olen alati eelistanud parimat hinna-kiiruse suheht, siis nüüd peab juba ka Inteli toodangut uurima... päris huvitav oleks omale 8a vahega inteli komplekt osta
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XCX
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
18.05.2006 09:45:35
|
|
|
| keegi oma amd jumaldamist põhjendada ka oskab? hinnad on rämedad, korralikku emaplaati pole, perf on ka minimaalselt intelist hetkel üle jne.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
18.05.2006 10:03:01
|
|
|
| Conroe välja tuleb eks siis vaatab kas kolib kah inteli peale tagasi.Endal otsest ja põhimõttelist eelistust ei ole, eelistan seda kes momendil mulle paremat asja pakkuda suudab.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.05.2006 10:11:33
|
|
|
| aise kirjutas: |
| keegi oma amd jumaldamist põhjendada ka oskab? hinnad on rämedad, korralikku emaplaati pole, perf on ka minimaalselt intelist hetkel üle jne. |
Eks see ole umbes sama asi kui AMD oma K7/8'ga alles välja tuli. Mitte just eriti paljud ei jooksnud seda kiitma, ikka soovitati üsna tihti P4 prosesid ilma asja lähemalt uurimata.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
18.05.2006 10:39:08
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| aise kirjutas: |
| keegi oma amd jumaldamist põhjendada ka oskab? hinnad on rämedad, korralikku emaplaati pole, perf on ka minimaalselt intelist hetkel üle jne. |
Eks see ole umbes sama asi kui AMD oma K7/8'ga alles välja tuli. Mitte just eriti paljud ei jooksnud seda kiitma, ikka soovitati üsna tihti P4 prosesid ilma asja lähemalt uurimata. |
mina just mäletan vastupidist, nähti mingit algelist testi pilti ja oligi jumal olemas, kohe kui amd oma k8´ga tuli oli
kiidujutt taevani 64bit
7k puhul jah soovitati pigem intelit
ma ise võtsin amd proovi pärast, ei näe midagi erilist...
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
18.05.2006 13:42:38
|
|
|
olen ka pendeldanud ajaloo vältel nende leeride vahel - Pentium 120 oli esimene, siis AMD 1GHz protsessor, Inteli 2.8 GHzi Northwood, AMD erinevad K8-d. vaadates amd uut roadmappi ja inteli conroe multi-core vaegusi, siis kaldun arvama, et tuleb M2 platvorm ka endale muretseda... kuid see on siis juba spekuleerimine
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.05.2006 13:49:50
|
|
|
| aise kirjutas: |
| keegi oma amd jumaldamist põhjendada ka oskab? hinnad on rämedad, korralikku emaplaati pole, perf on ka minimaalselt intelist hetkel üle jne. |
Mis nende AMD emaplaatidel viga on? Ehk oskad midagi konkreetset öelda? Ise istun nF4 SLI-D mobo taga ja ei ole talle midagi ette heita. Algul (enda idiootsus) oli probleeme aga pärast paari biosi ning enese arendamist sai asi korda.
Ise praegu AMD peal kuna siis kui ostuks läks ei olnud intelil midagi sama hinna ja võimsusega välja pakkuda. Ja seda kuradima presskotti ei hakka eales ostma sest see suht voolu imeja ning toa kütja. Ehk siis puht BS see praegune Intel (ainult pentium M'i võtaks ligi).
Uut inteli conroe ja AM2 prosesid aga ootan huvita. Ehks näis kas intel õppis oma vigadest ja kas amd suudab oma uue prose korralikult käima lükata et inteliga edasi võistelda.
Firmasid ei eelista. Minuarust suht poh mis firma. Peamine, et konkurents jääks. Muidu varste ostame kõik 3GHz prosesid 5k.- eest
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
18.05.2006 13:50:41
|
|
|
Aise mis ajast AMD-le korraliku plaati pole, ma just väidaks et enamus plaate intelille on suht crap (ikka päris palju käib mul neid käest läbi).
AMD valimise üks põhjus oligi, nf chip (seda kui hästi nf inteliga töötab on vist paljud juba tunda saanud.
Hetkel enda opteroniga sigarahul aga pmst eelistan ka kokkuvõttes seda kes normima hinnaga normilt kelluvat prose pakub, samas määrab plaat minu jaoks palju. AMD puhul kõlbavad ka via plated hädapärast kasutada ja ka sis... Intelile kõlbab kasutada aga aint inteli enda chippil plaat (nf, via ja sis cipil tekkivad alati pmst mingid kalad). Miks üldse jumaldada mingit tootjat? Kõik teevad aegajalt normew juppe ja teinekord veidi kehvemaid. Mina ei jumalda midagi (kuigi AMD kuidagi lähedasem kui intel ), mul muudki teha
_________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.05.2006 14:20:16
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Ja seda kuradima presskotti ei hakka eales ostma sest see suht voolu imeja ning toa kütja. |
Võta siis Smithfield
3K eest 2x3GHz pole just teab mis kallis, kokku ju 1.5k per tuum ning klokkumine kusagile 3.8-4.xx on üsna garanteeritud
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
18.05.2006 14:23:58
|
|
|
| xtro kirjutas: |
| Intelile kõlbab kasutada aga aint inteli enda chippil plaat (nf, via ja sis cipil tekkivad alati pmst mingid kalad) |
äkki räägid NFi kalast lähedamalt?
intel nf4 omanik 3-4kuud
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.05.2006 14:29:00
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| Ja seda kuradima presskotti ei hakka eales ostma sest see suht voolu imeja ning toa kütja. |
Võta siis Smithfield
3K eest 2x3GHz pole just teab mis kallis, kokku ju 1.5k per tuum ning klokkumine kusagile 3.8-4.xx on üsna garanteeritud  |
sel ajal kui ma uut prose taga ajasin ei olnud neid 2 tuumaga prosesid olemaski tava rahvale. Ja nüüd nagu poleks asjal mõtet raha raisata kui AMD64 @ 2.7GHz sees vurab ning dual core pole must have. Pealegi olid siis need inteli hinnad suht piix ning eriti midagi head kah neil pakkuda ei olnud.
Seega ma ootan rõõmsalt uue inteli ja amd toodanugu ära. Kui vaja uut masinat siis saab jälle uurida kumb pakub paremat hinna ja kvaliteedi suhet ehk siis kumb reaalselt parem on.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
18.05.2006 14:34:08
|
|
|
Ma oma athon 64 3200 venicega igati rahul ainult paremat mälu ja video vaja Mina eelistan AMD
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
18.05.2006 14:46:12
|
|
|
nuh intelle mõeldud NF plaaditel näiteks olen tähendanud SLI probleeme (esimene mis pähe tuli aga neid oli veel).
_________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
24.05.2006 00:09:11
|
|
|
link :: AMD Socket-AM2: Same Performance, Faster Memory, Lower Power
"With AMD telling us that we should expect about a 1% increase in performance, it doesn't look like Socket-AM2 will have much to offer in the way of performance"
"The numbers we're seeing here today for Socket-939 vs. Socket-AM2 are virtually identical to what we saw last month in our preview. Socket-AM2 doesn't appear to offer any tangible improvement in performance except for within certain games and of course in the memory bandwidth and latency tests. Thankfully, on final hardware, we're at least not seeing any drop in performance."
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
30.05.2006 21:42:32
|
|
|
päris julm 1200mhz dualcore läpakas
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
30.05.2006 23:35:34
|
|
|
vot see juba on midagi huvitav mis 45nm tehnoloogiaga oleks? 5W?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|