Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 86, 87, 88  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.04.2006 11:57:36 vasta tsitaadiga

jääks hetke dollari kurss püsima siis odavaim üsna talutava hinnaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazpar
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2003




sõnum 21.04.2006 14:41:28 vasta tsitaadiga

Ise olen Intel P4 omanik. Eelmise aruvutusmasina prose oli AthlonXP (2200+) ning ei olnud ka tollega probleeme. Hmm.. olen kahevahel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 15:54:20 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
jääks hetke dollari kurss püsima siis odavaim üsna talutava hinnaga thumbs_up.gif
tea kas Conrolele ka selliseid plaate valmis treiakse, mis DDR1 pulki söövad?
umbes nagu praegu on ASUS P5P800SE plaat, mis sööb nii PentiumD, kui ka DDR1 ja AGP vidinaid

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.04.2006 16:00:06 vasta tsitaadiga

Milleks DDR1 vaja? Kui väga kellata ei taha kõlbab ka odavama otsa DDR2, kui tahad siis kallim DDR2 peaks iga kell kallimale DDR1'le ära tegema icon_smile.gif

Eks neid plaate ikka tuleb kuid ma pole eriti kindel kui palju ja kui korralikke võrreldes DDR2 toega mobodega.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 16:09:54 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Milleks DDR1 vaja? Kui väga kellata ei taha kõlbab ka odavama otsa DDR2, kui tahad siis kallim DDR2 peaks iga kell kallimale DDR1'le ära tegema icon_smile.gif

Eks neid plaate ikka tuleb kuid ma pole eriti kindel kui palju ja kui korralikke võrreldes DDR2 toega mobodega.
sesmõttes, et kui on valida, kas juba olemasolevad TCCD DDR1 pulgad, või mingid odavad DDR2 pulgad, siis eelistaks ikka TCCD sinna külge rakendada icon_wink.gif
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 18:09:53 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Eks neid plaate ikka tuleb kuid ma pole eriti kindel kui palju ja kui korralikke võrreldes DDR2 toega mobodega.


Err kas selleks ei peask ka prose mälukontra teine olema, et DDr1 mälusid toetada?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 18:16:02 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Eks neid plaate ikka tuleb kuid ma pole eriti kindel kui palju ja kui korralikke võrreldes DDR2 toega mobodega.


Err kas selleks ei peask ka prose mälukontra teine olema, et DDr1 mälusid toetada?


intelil on mälukontra põhjasillas ja põhjasilla võib panna embakumba, kuigi ddr1 hakkaks pidurdama osades tingimustes.
ma arvan, et selliseid hübriidplaate tehakse niikuinii
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2006 18:38:41 vasta tsitaadiga

asrock teeb kindlasti conroe toetuse ja via tsipsetiga 500.- õuduse..
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 21.04.2006 19:37:00 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Milleks DDR1 vaja? Kui väga kellata ei taha kõlbab ka odavama otsa DDR2, kui tahad siis kallim DDR2 peaks iga kell kallimale DDR1'le ära tegema icon_smile.gif


_kallim ja parem_ ongi ainult fatbody, mis hetkel tootmisest maas. muu on võrreldes low latency DDR1ega suhteliselt saast icon_razz1.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 22.04.2006 21:14:36 vasta tsitaadiga

link :: E6400 does SuperPi in 16 seconds

Päris huvitav...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 22.04.2006 21:17:15 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
Päris huvitav...


lausa väga huvitav, sel tibul tuleb silma peal hoida
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2006 17:49:20 vasta tsitaadiga

link :: Intel Kentsfield Details

tsitaat:
VR-Zone has some information to share about the 65nm Kentsfield Quad Core processor. According to a recent Intel briefing it will be having 2x4MB of L2 cache which is equal of 2 Conroe cores in one processor. Kentsfield is slated for release in Q1 2007 and will compete against AMD K8L architecture. The successor to Kentsfield, a Quad Core processor slated for later date will have 8MB of shared L2 cache.

8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.04.2006 17:55:23 vasta tsitaadiga

Kui tõesti see 8M on nelja tuuma vahel jagatud siis peaks olema võimalik ka L1 sünkroniseerimine ilma läbi FSB minemata. Ehk siis Inteli quadcore ei olegi siis niivõrd kehvakese disainiga kui algul arvasin.

Muidugi mitme quadcorega masin on juba omaette ooper icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.04.2006 20:53:38 vasta tsitaadiga

eks Intelil vesi ahjus - on ju firma väärtus ikka kõvasti vähenenud... aga eks ole sellise hiiglase liikumine ka küllalt aeglane icon_smile.gif
Samas on näha, et Intel üritab mujaltki turgu haarata... keegi oskab öelda midagi Inteli püüdluste kohta videokaartide turul?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.04.2006 21:03:42 vasta tsitaadiga

Kas ta mitte ei pidanud lahkuma videokaartide turult?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2006 21:19:23 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
keegi oskab öelda midagi Inteli püüdluste kohta videokaartide turul?

videokaarte nad juba ammu ei tee.. aga muidu pc graafikaosas on intelil suurim turuosa.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.04.2006 21:55:51 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kas ta mitte ei pidanud lahkuma videokaartide turult?

see jäi ka mulle kõrvu, aga kuuldusi on igasuguseid...
to: lamp... ilmselt sinu jaoks pole int. videokad videokad icon_razz.gif einohh pole ka minu jaoks, aga on räägitud, et intelil igasugu uudiseid alates PS4 toest + DX10 tasemel toetamisest icon_biggrin.gif
Mulle väga meeldiks kui Intel laseks sellest sektorist jalga, aga see tähendaks ilmselt ka loobumist nn. full-intel emaplaatidest... ei tea kas Intel seda siiski soovib - peaks ju siis valima NV vs ATI... oki VIA ja SIS ka.
Samas muidugi vallutavad ATI ja NV vaikselt Inteli turgu int. videokate osas seega ilmselt mõistlik oleks loobuda...
Inteli "kasutegur" käib ju vaikselt alla ja investorid seda ei andesta... seda on näha ka Inteli püüdlustest haarata turgu pigem teenuste osas => järgmist kana kitkutakse paari aasta pärast selles sektoris icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2006 21:59:38 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Kas ta mitte ei pidanud lahkuma videokaartide turult?

see jäi ka mulle kõrvu, aga kuuldusi on igasuguseid...
to: lamp... ilmselt sinu jaoks pole int. videokad videokad icon_razz.gif

kui nii oleks, poleks ma mainind ka ära et graafikavallas intel liider on või mis icon_wink.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.04.2006 22:14:52 vasta tsitaadiga

ei sain aru küll millele sa vihjasid icon_smile.gif
Samas lihtsalt pole aega süvitsi asju hetkel uurida - kool + töö võtab enamuse ajast ja nii loodsin, et äkki kellelgi uuemat inffi inteli osas icon_wink.gif
Pärast jälle tuleb mõni "bin ladeni" sugukonnast välja pommuudisega, et oh imet omatakse miskit X1900, 7900 tasemel int. videokat... nagu see Dothan ju tegelikult oli icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 25.04.2006 00:18:31 vasta tsitaadiga

Intelilt võib veel midaiganes oodata. Miski pole võimatu tema jaoks. Kui vaid otsustatakse asi ära teha. Võimekad Iisraeli inseneriüksused, piisavalt rahalisi ressursse, suurtarbijate poolehoid... Praegu toimuva osas arvan ma küll, et nad pigem sihilikult tasa ja targu tegutsevad - pole ju mingit mõtet liiga palju konkurentidest ette kiirustada, parem vaikselt ja põhjalikult akumuleerida uusi teholoogiaid ja tooteid vajalikul hetkel väljatoomise jaoks.

Videokaartide osa ei oska kommenteerida. Võimalik, et see polegi nende jaoks prioriteediks võetud. Ei hakka Intel ilmselt ka mälusid, kõvakettaid ega optilisi draive tootma...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 09:06:16 vasta tsitaadiga

Conroe supported - ASrock i865G mainboard based on 865G chipset
http://www.ocworkbench.com/ocwbcgi/newspro/viewnews.cgi?newsid1145671352,37752,

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.04.2006 10:05:44 vasta tsitaadiga

huvitav, tundub et Intel veel siiski niipea graafikaturult ei kao.
Inq'st link:
http://www.theinquirer.net/?article=31230
http://www.hkepc.com/bbs/news.php?tid=589167

"HKEPC has exclusive news about the next generation integrated chipset from Intel. The i965 will come be DX10 compatible and will offer such high end offerings as Shader model 4.0, up to 256MB shared memory, HW T&L - at last - AF and hardware H264 decoding - together with Intel' Clear Video Technology. This will put it roughly on par with Geforce 4 MX440."

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 25.04.2006 10:12:00 vasta tsitaadiga

Zoig kirjutas:
Conroe supported - ASrock i865G mainboard based on 865G chipset
http://www.ocworkbench.com/ocwbcgi/newspro/viewnews.cgi?newsid1145671352,37752,


Kas ma näen õieti, et INTEL on oma FSB tõstnud icon_question.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 10:50:01 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Kas ma näen õieti, et INTEL on oma FSB tõstnud icon_question.gif

millest see jutt siin siis sinu arust käinud on? icon_confused.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.04.2006 11:14:43 vasta tsitaadiga

Minu mobo töötab ka hetkel 1066MHz FSB peal icon_smile.gif

See 1066MHz on tegelt juba suht vana asi. Conroe'ga peaks tulema ka FSB1333, quadcore servudega võibolla rohkemgi.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2006 11:28:28 vasta tsitaadiga

Ho Ho palju oma corsairidest välja pigistanud oled ja mis pingega?
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 25.04.2006 12:12:37 vasta tsitaadiga

No kui conrer peaks lubama fsb 2000mhz siis oleks ju päris püss või mis icon_question.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.04.2006 12:33:01 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
Ho Ho palju oma corsairidest välja pigistanud oled ja mis pingega?
Pole eriti veel jõudnud torkida neid. DDR2 ning mobo BIOS on minu jaoks uued ning vajavad veidi tutvumist. Bios on eriti kahtlane minu jaoks.

Vanasti oli lihtne, lihtsalt lükkasid FSB'd kõrgemale ning asi vask. Praegu on peale FSB takti veel valida et kas panna asi tööle 800 või 1066MHz peal ning et kas mälu hakkab jooksma DDR2 533, 667 või 800 peal. Mälu kordajat pole vist otse võimalik muuta. Biosis olen näinud eri seadetega kõikvõimalikke numbreid, alates DDR2 500MHz kuni 1500MHz. Kui numbritest õieti aru sain siis vahepeal töötasid mälud vist 720MHz peal 4-4-4-10 2V kuid üsna kindlasti polnud see viimane piir, võibolla oleks ka madalamast voldist piisanud. Lihtsalt lükkasin lambist mingid seaded peale ning vuristasin paar tunnikest kompileerida. Oli stabiilne küll.

Eks pean mõni õhtu maha istuma ja hakkama uurima nii prose kui mälude piiri. Hetkel pole kahjuks veel ette näha millal selle aja leida võiksin. Loodetavasti ikka lähema paari nädala jooksul.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 27.04.2006 18:14:17 Intel Woodcrest to ship in June, Conroe July, Merom August vasta tsitaadiga

link :: Intel Woodcrest to ship in June, Conroe July, Merom August

"Intel had realised it couldn't go any further with the existing architecture. It has large teams working on the next two microarchitectures, he said. Every two years Intel will bring out a new microarchitecture."

"The new products Intel is introducing will prompt its customers to "burn off" the stock. He said Intel will clear out the excess inventory of several million units during Q2."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 19:31:10 vasta tsitaadiga

A thumbs_up.gif M thumbs_up.gif D thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 19:41:44 vasta tsitaadiga

A thumbs_down.gif M thumbs_down.gif D thumbs_down.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 07:25:43 vasta tsitaadiga

I thumbs_down.gif N thumbs_down.gif T thumbs_down.gif E thumbs_down.gif L

A thumbs_up.gif M thumbs_up.gif D

aga hindade poolest varsti muudan usku arvatavasti icon_sad.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.05.2006 07:36:18 vasta tsitaadiga

Hinnad mõlemal samad juba... samas jah, kuna isegi olen alati eelistanud parimat hinna-kiiruse suheht, siis nüüd peab juba ka Inteli toodangut uurima... päris huvitav oleks omale 8a vahega inteli komplekt osta icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XCX
Kreisi kasutaja
XCX

liitunud: 24.03.2005




sõnum 18.05.2006 08:08:22 vasta tsitaadiga

AMD icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 09:45:35 vasta tsitaadiga

keegi oma amd jumaldamist põhjendada ka oskab? hinnad on rämedad, korralikku emaplaati pole, perf on ka minimaalselt intelist hetkel üle jne.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 10:03:01 vasta tsitaadiga

Conroe välja tuleb eks siis vaatab kas kolib kah inteli peale tagasi.Endal otsest ja põhimõttelist eelistust ei ole, eelistan seda kes momendil mulle paremat asja pakkuda suudab.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.05.2006 10:11:33 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
keegi oma amd jumaldamist põhjendada ka oskab? hinnad on rämedad, korralikku emaplaati pole, perf on ka minimaalselt intelist hetkel üle jne.
Eks see ole umbes sama asi kui AMD oma K7/8'ga alles välja tuli. Mitte just eriti paljud ei jooksnud seda kiitma, ikka soovitati üsna tihti P4 prosesid ilma asja lähemalt uurimata.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 10:39:08 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
aise kirjutas:
keegi oma amd jumaldamist põhjendada ka oskab? hinnad on rämedad, korralikku emaplaati pole, perf on ka minimaalselt intelist hetkel üle jne.
Eks see ole umbes sama asi kui AMD oma K7/8'ga alles välja tuli. Mitte just eriti paljud ei jooksnud seda kiitma, ikka soovitati üsna tihti P4 prosesid ilma asja lähemalt uurimata.


mina just mäletan vastupidist, nähti mingit algelist testi pilti ja oligi jumal olemas, kohe kui amd oma k8´ga tuli oli
kiidujutt taevani 64bit icon_eek.gif icon_lol.gif

7k puhul jah soovitati pigem intelit

ma ise võtsin amd proovi pärast, ei näe midagi erilist...
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 18.05.2006 13:42:38 vasta tsitaadiga

olen ka pendeldanud ajaloo vältel nende leeride vahel - Pentium 120 oli esimene, siis AMD 1GHz protsessor, Inteli 2.8 GHzi Northwood, AMD erinevad K8-d. vaadates amd uut roadmappi ja inteli conroe multi-core vaegusi, siis kaldun arvama, et tuleb M2 platvorm ka endale muretseda... kuid see on siis juba spekuleerimine icon_wink.gif
_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 13:49:50 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
keegi oma amd jumaldamist põhjendada ka oskab? hinnad on rämedad, korralikku emaplaati pole, perf on ka minimaalselt intelist hetkel üle jne.


Mis nende AMD emaplaatidel viga on? Ehk oskad midagi konkreetset öelda? Ise istun nF4 SLI-D mobo taga ja ei ole talle midagi ette heita. Algul (enda idiootsus) oli probleeme aga pärast paari biosi ning enese arendamist sai asi korda.


Ise praegu AMD peal kuna siis kui ostuks läks ei olnud intelil midagi sama hinna ja võimsusega välja pakkuda. Ja seda kuradima presskotti ei hakka eales ostma sest see suht voolu imeja ning toa kütja. Ehk siis puht BS see praegune Intel (ainult pentium M'i võtaks ligi).

Uut inteli conroe ja AM2 prosesid aga ootan huvita. Ehks näis kas intel õppis oma vigadest ja kas amd suudab oma uue prose korralikult käima lükata et inteliga edasi võistelda.


Firmasid ei eelista. Minuarust suht poh mis firma. Peamine, et konkurents jääks. Muidu varste ostame kõik 3GHz prosesid 5k.- eest icon_lol.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 13:50:41 vasta tsitaadiga

Aise mis ajast AMD-le korraliku plaati pole, ma just väidaks et enamus plaate intelille on suht crap icon_biggrin.gif (ikka päris palju käib mul neid käest läbi).
AMD valimise üks põhjus oligi, nf chip (seda kui hästi nf inteliga töötab on vist paljud juba tunda saanud.
Hetkel enda opteroniga sigarahul aga pmst eelistan ka kokkuvõttes seda kes normima hinnaga normilt kelluvat prose pakub, samas määrab plaat minu jaoks palju. AMD puhul kõlbavad ka via plated hädapärast kasutada ja ka sis... Intelile kõlbab kasutada aga aint inteli enda chippil plaat (nf, via ja sis cipil tekkivad alati pmst mingid kalad). Miks üldse jumaldada mingit tootjat? Kõik teevad aegajalt normew juppe ja teinekord veidi kehvemaid. Mina ei jumalda midagi (kuigi AMD kuidagi lähedasem kui intel icon_redface.gif ), mul muudki teha icon_razz.gif

_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.05.2006 14:20:16 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Ja seda kuradima presskotti ei hakka eales ostma sest see suht voolu imeja ning toa kütja.
Võta siis Smithfield icon_wink.gif
3K eest 2x3GHz pole just teab mis kallis, kokku ju 1.5k per tuum ning klokkumine kusagile 3.8-4.xx on üsna garanteeritud icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 14:23:58 vasta tsitaadiga

xtro kirjutas:
Intelile kõlbab kasutada aga aint inteli enda chippil plaat (nf, via ja sis cipil tekkivad alati pmst mingid kalad)

äkki räägid NFi kalast lähedamalt?
intel nf4 omanik 3-4kuud
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 14:29:00 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
angel kirjutas:
Ja seda kuradima presskotti ei hakka eales ostma sest see suht voolu imeja ning toa kütja.
Võta siis Smithfield icon_wink.gif
3K eest 2x3GHz pole just teab mis kallis, kokku ju 1.5k per tuum ning klokkumine kusagile 3.8-4.xx on üsna garanteeritud icon_smile.gif


sel ajal kui ma uut prose taga ajasin ei olnud neid 2 tuumaga prosesid olemaski tava rahvale. Ja nüüd nagu poleks asjal mõtet raha raisata kui AMD64 @ 2.7GHz sees vurab ning dual core pole must have. Pealegi olid siis need inteli hinnad suht piix ning eriti midagi head kah neil pakkuda ei olnud.


Seega ma ootan rõõmsalt uue inteli ja amd toodanugu ära. Kui vaja uut masinat siis saab jälle uurida kumb pakub paremat hinna ja kvaliteedi suhet ehk siis kumb reaalselt parem on.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 18.05.2006 14:34:08 vasta tsitaadiga

Ma oma athon 64 3200 venicega igati rahul ainult paremat mälu ja video vaja thumbs_up.gif Mina eelistan AMD thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 14:46:12 vasta tsitaadiga

nuh intelle mõeldud NF plaaditel näiteks olen tähendanud SLI probleeme (esimene mis pähe tuli aga neid oli veel).
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 24.05.2006 00:09:11 vasta tsitaadiga

link :: AMD Socket-AM2: Same Performance, Faster Memory, Lower Power

"With AMD telling us that we should expect about a 1% increase in performance, it doesn't look like Socket-AM2 will have much to offer in the way of performance"

"The numbers we're seeing here today for Socket-939 vs. Socket-AM2 are virtually identical to what we saw last month in our preview. Socket-AM2 doesn't appear to offer any tangible improvement in performance except for within certain games and of course in the memory bandwidth and latency tests. Thankfully, on final hardware, we're at least not seeing any drop in performance."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2006 21:30:24 vasta tsitaadiga

Intel's Dual-Core 9W "Yonah"
varsti hakkavad l2pakad 1.5V patareidel t88tama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2006 21:42:32 vasta tsitaadiga

päris julm 1200mhz dualcore läpakas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 30.05.2006 23:35:34 vasta tsitaadiga

vermont kirjutas:
Intel's Dual-Core 9W "Yonah"
varsti hakkavad l2pakad 1.5V patareidel t88tama thumbs_up.gif

vot see juba on midagi thumbs_up.gif huvitav mis 45nm tehnoloogiaga oleks? 5W?

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Intel või Amd? (Uudised, testid, arutelu) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 86, 87, 88  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.